kirjutasin müüjale vastu... tema vastas väga viisakalt et on teinud kogemata apsaka ja kui tahan siis eemaldab ta ostu.
lasin eemaldada sest teistelt müüjatelt tuleb ikka odavamalt.
Teistele ...
oh kui hea.. pole kunagi sellist juhust olnud.. kõik alati OK olnud.
Juba kartsin, et ega minu konto pealt nüüd automaatselt ei saa ju ta sellist summat maha võtta? (hirm ikka)
Ebay...
pidisin ühe toote... näitas et free shipping Estonia.. nii hakkasin maksma pani saatekulu 99.99.... no sellise summaga ma kindalsti ei osataks.
küsimus kas võin loobuda ostmisest?
kas m ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.