|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Sony Xperia Go |
jerome
vastuseid: 530
vaadatud: 186205
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.10.2012 15:08:26 pealkiri: Sony Xperia Go |
ICS update sain ma täna peale
Sony poolt ICS-i lisatud akusäästja töötab nagu pühvel, tuleb tunnistada. Üpris rahul, nii et minur ahulolematuse listist võib esimese punkti rasvaselt ma ... |
teema: Sony Xperia Go |
jerome
vastuseid: 530
vaadatud: 186205
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.10.2012 13:18:50 pealkiri: Sony Xperia Go |
mikk36, vaata tabelit. Veekindel on järgmine aste ehk 8, see ka mööndustega.
Tõenäoliselt saad go-ga siiski kerge supluse ära teha küll. Ma ise ei hakka katsetama  |
teema: Sony Xperia Go |
jerome
vastuseid: 530
vaadatud: 186205
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.10.2012 12:46:59 pealkiri: Sony Xperia Go |
Pisut üle kuu aja go omanik.
Leviprobleeme ei ole (EMT).
Aku kestvusega rahul ei ole. Hommikul laadimast võetud telefon on õhtuks õhtal, kusjuures mängudest toksin ainult sudokut ning rääg ... |
teema: Nikoni arutelu |
jerome
vastuseid: 2009
vaadatud: 603524
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.05.2011 12:12:48 pealkiri: Nikoni arutelu |
Mõtteid Nikoni poolkaadrile teletoru valimisel? Kindlasti stabilisaatoriga ning pikem ots peab 300+ pealt kasutatav olema. Midagi Canoni 100-400'ga võrreldavat? Mis variandid on?Kui mul oli ühel ... |
teema: Panoraamfotod siia teemasse |
jerome
vastuseid: 1602
vaadatud: 445627
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.03.2011 01:08:17 pealkiri: Panoraamfotod siia teemasse |
| Selge, järgmine saab olema pikem, kõvem ja ümberlõikamata. |
teema: Panoraamfotod siia teemasse |
jerome
vastuseid: 1602
vaadatud: 445627
|
foorum: Fotograafia postitatud: 13.03.2011 23:43:01 pealkiri: Panoraamfotod siia teemasse |
Veel üks katsetus, sedapuhku kodumaine.
http://ttoomsalu.smugmug.com/Eesti/Paldiski-2011/DSC6276stitch-copy/1214968536_Qzqyb-X2.jpg |
teema: Panoraamfotod siia teemasse |
jerome
vastuseid: 1602
vaadatud: 445627
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.11.2010 18:55:14 pealkiri: Panoraamfotod siia teemasse |
Esimene katsetus. Pildil Lissaboni katused. Kokku panin ICE-ga.
http://ttoomsalu.smugmug.com/Euroopa/Portugal/Lissabon-2010/2010-Lissabon-484stitch-copy/1104552552_RgVZK-M.jpg
Suurelt: http://tt ... |
teema: Heroes of Might and Magic VI |
jerome
vastuseid: 518
vaadatud: 95580
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.08.2010 00:56:20 pealkiri: Heroes of Might and Magic VI |
| Mis puutub HOMM-i, siis mina olen padukonservatiiv. Ideaal oleks HOMM3 facelift ja endiselt 2D graafika ning hulgaliselt kaarte. |
teema: Piltide majutamine |
jerome
vastuseid: 10
vaadatud: 3713
|
foorum: Fotograafia postitatud: 30.08.2010 23:48:09 pealkiri: Piltide majutamine |
| Nujah. Paari aasta eest oli sama soov. Jõudsin paraku järeldusele, et head ja tasuta korraga ei saa. Viimastest pean picasawebi üheks parimatest, ise kasutan smugmugi. |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
jerome
vastuseid: 3879
vaadatud: 854445
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.08.2010 16:23:56 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
| Jah. Sinu kord. |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
jerome
vastuseid: 3879
vaadatud: 854445
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.08.2010 14:45:34 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
| ei |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
jerome
vastuseid: 3879
vaadatud: 854445
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.08.2010 14:14:27 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
Peaks suht lihtne olema.
http://lh5.ggpht.com/_UPaxSvQiTMU/THOoc9UyNKI/AAAAAAAAEtU/LJtVNS5HlTk/s400/498262939_pfJkg-XL.jpg |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
jerome
vastuseid: 3879
vaadatud: 854445
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.08.2010 13:54:34 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
| Hiiumaa Lõimastu. |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
jerome
vastuseid: 3879
vaadatud: 854445
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.08.2010 10:07:38 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
| Mul seostub selline asula (majad suhtelsielt lähestikku, kõrged plangud) Peipsiäärega. |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
jerome
vastuseid: 3879
vaadatud: 854445
|
foorum: Fotograafia postitatud: 19.08.2010 14:27:26 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
Pildil on mingi rõvedus kaheksakümnendatest, võimalik, et mõnest kolhoosikeskusest. Aga see vastus ei lähe arvesse.
Ma unustasin alguses lisada, et pildid peavad mõistagi olema postitaja tehtud ... |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
jerome
vastuseid: 3879
vaadatud: 854445
|
foorum: Fotograafia postitatud: 19.08.2010 13:05:49 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
Idee on loomulikult näpatud.
Aga vastus on õige.
Sinu kord. |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
jerome
vastuseid: 3879
vaadatud: 854445
|
foorum: Fotograafia postitatud: 19.08.2010 12:23:30 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
Reeglid on lihtsad.
Postitada võib pilte, mis on tehtud Eestis.
Pilt peab olema postitaja tehtud.
Pildil kujutatu peab olema seotud konkreetse kohaga või olema mingile kindlale piirkonnale is ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
jerome
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220031
|
foorum: Fotograafia postitatud: 19.03.2010 00:46:33 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Hilinemisega paraadilt.
http://ttoomsalu.smugmug.com/Militaar/Paraad-2010/paraad1/812781453_XS9kF-M.jpg
http://ttoomsalu.smugmug.com/Militaar/Paraad-2010/paraad3/812781437_HE2Fh-M.jpg |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
jerome
vastuseid: 4304
vaadatud: 1015654
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.02.2010 14:23:00 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
ma pole sel aastal (uue seaduse ajal) kalleid asju tellinud veel.
mulle pandi tollimaks otsa pakile mis saadeti Kanalisaartelt. (zavvist tellisin).
malukas, oled kindel, et see oli tollimaks, mitt ... |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
jerome
vastuseid: 4304
vaadatud: 1015654
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.02.2010 13:53:07 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
mine räägi seda EV tollile
Kas Sulle väänati toll otsa? |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
jerome
vastuseid: 4304
vaadatud: 1015654
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.02.2010 13:34:40 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
Ei tea kas on siin varem mainitud, aga Zavvi, Sendit ja TheHut kuuluvad kõik "The Hut Group" alla. Tooted tulevad ühest laost.
CD, DVD ja videomängud pannakse teele Guernsey saarelt, mis ei kuulu ... |
teema: juttu AA akudest ja laadijatest |
jerome
vastuseid: 421
vaadatud: 182315
|
foorum: Fotograafia postitatud: 08.12.2009 01:31:58 pealkiri: juttu AA akudest ja laadijatest |
Ehk oskavad teadjamad kinnitada, kas sel juhul ReCyko isetühjeneb eneloopist pisut kiiremini? Sest päris olematuks pole seda suudetud ju siiski kummalgi teha.
Arvestades LSD akude isetühjenemise ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
jerome
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220031
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.09.2009 22:05:43 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Käisin siis täna suurt pauku pildistamas:
http://www.arbuarkel.ee/~sulev/up/Pildid/Miin.JPG
Suur pauk teiselt poolt.
http://ttoomsalu.smugmug.com/photos/649513504_trmVe-M.jpg
NATO kotkad ja ... |
teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
jerome
vastuseid: 1189
vaadatud: 424132
|
foorum: Fotograafia postitatud: 27.08.2009 11:25:19 pealkiri: Re: Kaamera varustus. |
| 1. UV-filtrid. On kaks vastanduvat koolkonda - ühed kasutavad, teised on veendunud, et iga objektiivi ette keeratud klaasitükk teeb pildi kvaliteedi kehvemaks ning et digikaamerate ees ei ole UV fil ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
jerome
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220031
|
foorum: Fotograafia postitatud: 13.07.2009 01:09:56 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Käisin muinaslaagris.
http://ttoomsalu.smugmug.com/photos/587983273_GXvea-M.jpg
http://ttoomsalu.smugmug.com/photos/588040877_UTQrJ-M.jpg
Galeriis on veel [url=http://ttoomsalu.smugmug.com/g ... |
teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
jerome
vastuseid: 111
vaadatud: 36589
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 07.07.2009 10:29:03 pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
Aga seda pikaajalist langust saab kompenseerida väga lihtsalt ning nimelt seda ongi trükimeedia tegema asunud.
Kuidas saab väga lihtsalt trükimeedia reklaamimahu langust kompenseerida?
Piirat ... |
teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
jerome
vastuseid: 111
vaadatud: 36589
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 06.07.2009 17:47:47 pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
See,et netilehelt oodati suuremat kasumit, kui võimalik- see on väga levinud "internetist saab kiirelt rikkaks" pettekujutlem.
See on tõsi. Isegi HHL istub oma Delfi otsas nüüd nagu hunnik õn ... |
teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
jerome
vastuseid: 111
vaadatud: 36589
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 06.07.2009 17:32:18 pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
Ehk siis saetakse mõnes mõttes sama oksa millel ise istutakse.
Aga muidugi pole ka see argument, et ärme siis üldse netis midagi avalda. Sel juhul hakkab avaldama keegi teine. Sest paberil on ... |
teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
jerome
vastuseid: 111
vaadatud: 36589
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 06.07.2009 12:41:27 pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
| Kui nüüd ajaleht üritab oma võrgus levivat uudisvoogu koomale tõmmata, siis mis juhtub? Inimene mitte ei pöördu tagasi pabermeedia juurde, vaid vahetab oma uudisteallikat sama meediakanali (int ... |
teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
jerome
vastuseid: 111
vaadatud: 36589
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 06.07.2009 10:26:49 pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
Ma ei usu näiteks, et Postimehe, EPL-i või mõne teise meediaväljaande "efektiivsus" oleks viimase aasta jooksul märkimisväärselt langenud. Reklaami hind on samas järsult langenud, kuna ettev ... |
teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
jerome
vastuseid: 111
vaadatud: 36589
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 03.07.2009 15:02:23 pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
Reklaami hind sõltub selle efektiivsusest, mitte kandjast. Avaldaja tööjõuga seotud kulud jms ei mängi mitte mingisugust rolli. Kusjuures, reklaam paberil, kui nii võib väljendada, siis "pa ... |
teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
jerome
vastuseid: 111
vaadatud: 36589
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 03.07.2009 11:31:59 pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
Miks on reklaam paberlehes kallim? Sest paberlehe trükkimine on mõttetult kallis.
Kas paberlehe potentsiaalsete lugejate arv on suurem kui internetis? EI
Kas reklaam paberil paneb selle vaataja ... |
teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
jerome
vastuseid: 111
vaadatud: 36589
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 02.07.2009 11:55:58 pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
Ja seda vilksamini inimesed neid blokeerima hakkavad.
Iga asjal on hind. Kui raha maksta ei taha, pead taluma reklaame. Kui reklaame hakatakse usinamalt kinni keerama, leitakse kindlasti viise, kui ... |
teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
jerome
vastuseid: 111
vaadatud: 36589
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 02.07.2009 10:03:42 pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
| trts, läksin praegu õhtulehte, tekkis mingi panteve palsami reklaam.......mkay, nõme on et ta lehe kerides kaasa jookseb... tahaks kinni panna... terve reklaami ajal on hiir aktiivne peopesa kujuti ... |
teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
jerome
vastuseid: 111
vaadatud: 36589
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 30.06.2009 20:52:50 pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
Imelik,et viidatud artikkel kajastab asja nii ühekülgselt.
Tegelikult oli siin probleemiks ka info liikumine ja materjali varastamine:
http://podcast.kuku.ee/2009/06/29/pressiklubi-2009-06-29/
... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
jerome
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220031
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.05.2009 23:05:45 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Üks part.
http://ttoomsalu.smugmug.com/photos/532240101_zKRCy-M.jpg |
teema: Nikoni arutelu |
jerome
vastuseid: 2009
vaadatud: 603524
|
foorum: Fotograafia postitatud: 19.04.2009 21:24:07 pealkiri: Nikoni arutelu |
Ma käisin eile Photopointis uut 35mm 1.8 obje küsimas ja nad hakkasid mulle rääkima et sellist ei olegi. Siiski asju selgitades sain teada et peaks nädala või paari jooksul ilmuma.
Nad juhtum ... |
teema: statiivide arutelu |
jerome
vastuseid: 421
vaadatud: 205288
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.04.2009 14:56:13 pealkiri: statiivide arutelu |
| Nii et ma ei otsi täismõõtudesse lahti käivat statiivi, 1m oleks piisav ning kokkupanduna peab olema võimalikult pisike. Sealjuures ma ei eeldagi mingit ulmestabiilsust. Ja sellised statiivid on ... |
teema: SD läks rikki |
jerome
vastuseid: 5
vaadatud: 1846
|
foorum: Fotograafia postitatud: 06.04.2009 12:24:05 pealkiri: SD läks rikki |
| Proovi igaks petteks seda kaarti mõnes teises kaameras ka. |
teema: Nikoni arutelu |
jerome
vastuseid: 2009
vaadatud: 603524
|
foorum: Fotograafia postitatud: 10.03.2009 02:04:48 pealkiri: Nikoni arutelu |
Fotoluksi hinnakirjas olemas (
Mis on koomiline, et luksis on olemas nii uus 50mm kui ka 35mm, pointis pole kumbagi. |
teema: Fotoretk.. |
jerome
vastuseid: 747
vaadatud: 134368
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.02.2009 00:54:27 pealkiri: Fotoretk.. |
Kas kellelgi on kogemusi Looduse Omnibussi retkedel pildistamisega?
Kui sulle meedlib pildistada pensionäre, taustaks looduskaunis paik või looduskauneid paiku, taamal pensionär või kaks, siis ... |
teema: Fotokott vs. pesumasin |
jerome
vastuseid: 20
vaadatud: 4599
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.02.2009 00:48:44 pealkiri: Fotokott vs. pesumasin |
Soe vesi, naturaalne seep ja hari, peaks olema suhteliselt kindel kombinatsioon.
Kui seep ei võta, siis proovi nõudepesuvahendi vms kangema kraami lahust kasutades harjata.
Pesumasin, ma kardan, ... |
teema: Nikoni arutelu |
jerome
vastuseid: 2009
vaadatud: 603524
|
foorum: Fotograafia postitatud: 10.02.2009 21:29:51 pealkiri: Nikoni arutelu |
Proovi sa 200 isoga kõrbes püütonit taga ajada..
Vaata milline makrovõte:
http://pilt.delfi.ee/picture/4252811/
Maailmaklass! Milline sensatsioon!
r3nx, sinu iroonia on asjatu. K ... |
teema: Nikoni arutelu |
jerome
vastuseid: 2009
vaadatud: 603524
|
foorum: Fotograafia postitatud: 10.02.2009 15:30:36 pealkiri: Nikoni arutelu |
Mina ei tea, kuid Nikon d60 on jama - iso hakkab 200 pealt, nikon d80 hakkab iso 100 pealt.
Millest järeldub, et jamad on ka D300, D700 ja D3. |
teema: Fotoretk.. |
jerome
vastuseid: 747
vaadatud: 134368
|
foorum: Fotograafia postitatud: 10.02.2009 15:15:22 pealkiri: Fotoretk.. |
kellelegi rabaretk Põhja-Eestis mõnel lumisel nädalavahetuse päeval pakuks huvi?
Ise võin pakkuda seltskonda, kuid mitte transporti. Seda juhul, kui väljumispunkt on Tallinnas. |
teema: Nikoni arutelu |
jerome
vastuseid: 2009
vaadatud: 603524
|
foorum: Fotograafia postitatud: 10.02.2009 15:11:16 pealkiri: Nikoni arutelu |
| Kui pildikvaliteet ka hea (lisaks hinnale), siis arvatavasti tuleb ära osta (50mm on kuidagi liiga pikk APS-C ees). Kuigi pigem oleks soovinud selle oletatava plastikjunni asemel midagi uue 50mm fixi ... |
teema: Nikoni arutelu |
jerome
vastuseid: 2009
vaadatud: 603524
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.02.2009 14:08:35 pealkiri: Nikoni arutelu |
Uus fiks Nikonilt - [url=http://www.dpreview.com/news/0902/09020901nikon35mm1p8.asp]AF-S 35mm F1.8 DX
Saadaval märtsist. loodetavasti jõuab ka nobedalt meie lettidele. Hind on ka isuäratav - 24 ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
jerome
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220031
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.01.2009 18:53:38 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Õudne kass.. kuidas sa paitad sellist?
Käega. |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
jerome
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220031
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.01.2009 18:04:14 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Minu esimene panus.
http://ttoomsalu.smugmug.com/photos/445035477_R8ZVQ-M.jpg |
teema: Kolmandate tootjate (Sigma, Tamron, Tokina jne.) arutelu |
jerome
vastuseid: 254
vaadatud: 133889
|
foorum: Fotograafia postitatud: 04.11.2008 01:56:31 pealkiri: Kolmandate tootjate (Sigma, Tamron, Tokina jne.) arutelu |
| kolmas tootja ei ole minumeelest tegelikult päris täpne väljend, fraas millest see tõenäoliselt on tõlgitud, on inglisekeelne third party, mis tegelikult tähendab kolmandat osapoolt (täisfraas ... |
| |