Avaleht
otsing leidis 72 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Sony Xperia Go
jerome

vastuseid: 530
vaadatud: 186205

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.10.2012 15:08:26   pealkiri: Sony Xperia Go
ICS update sain ma täna peale thumbs_up.gif

Sony poolt ICS-i lisatud akusäästja töötab nagu pühvel, tuleb tunnistada. Üpris rahul, nii et minur ahulolematuse listist võib esimese punkti rasvaselt ma ...
  teema: Sony Xperia Go
jerome

vastuseid: 530
vaadatud: 186205

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.10.2012 13:18:50   pealkiri: Sony Xperia Go
mikk36, vaata tabelit. Veekindel on järgmine aste ehk 8, see ka mööndustega.
Tõenäoliselt saad go-ga siiski kerge supluse ära teha küll. Ma ise ei hakka katsetama icon_biggrin.gif
  teema: Sony Xperia Go
jerome

vastuseid: 530
vaadatud: 186205

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.10.2012 12:46:59   pealkiri: Sony Xperia Go
Pisut üle kuu aja go omanik.

Leviprobleeme ei ole (EMT).
Aku kestvusega rahul ei ole. Hommikul laadimast võetud telefon on õhtuks õhtal, kusjuures mängudest toksin ainult sudokut ning rääg ...
  teema: Nikoni arutelu
jerome

vastuseid: 2009
vaadatud: 603524

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 24.05.2011 12:12:48   pealkiri: Nikoni arutelu

Mõtteid Nikoni poolkaadrile teletoru valimisel? Kindlasti stabilisaatoriga ning pikem ots peab 300+ pealt kasutatav olema. Midagi Canoni 100-400'ga võrreldavat? Mis variandid on?Kui mul oli ühel ...
  teema: Panoraamfotod siia teemasse
jerome

vastuseid: 1602
vaadatud: 445627

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.03.2011 01:08:17   pealkiri: Panoraamfotod siia teemasse
Selge, järgmine saab olema pikem, kõvem ja ümberlõikamata.
  teema: Panoraamfotod siia teemasse
jerome

vastuseid: 1602
vaadatud: 445627

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 13.03.2011 23:43:01   pealkiri: Panoraamfotod siia teemasse
Veel üks katsetus, sedapuhku kodumaine.

http://ttoomsalu.smugmug.com/Eesti/Paldiski-2011/DSC6276stitch-copy/1214968536_Qzqyb-X2.jpg
  teema: Panoraamfotod siia teemasse
jerome

vastuseid: 1602
vaadatud: 445627

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.11.2010 18:55:14   pealkiri: Panoraamfotod siia teemasse
Esimene katsetus. Pildil Lissaboni katused. Kokku panin ICE-ga.

http://ttoomsalu.smugmug.com/Euroopa/Portugal/Lissabon-2010/2010-Lissabon-484stitch-copy/1104552552_RgVZK-M.jpg

Suurelt: http://tt ...
  teema: Heroes of Might and Magic VI
jerome

vastuseid: 518
vaadatud: 95580

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.08.2010 00:56:20   pealkiri: Heroes of Might and Magic VI
Mis puutub HOMM-i, siis mina olen padukonservatiiv. Ideaal oleks HOMM3 facelift ja endiselt 2D graafika ning hulgaliselt kaarte.
  teema: Piltide majutamine
jerome

vastuseid: 10
vaadatud: 3713

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 30.08.2010 23:48:09   pealkiri: Piltide majutamine
Nujah. Paari aasta eest oli sama soov. Jõudsin paraku järeldusele, et head ja tasuta korraga ei saa. Viimastest pean picasawebi üheks parimatest, ise kasutan smugmugi.
  teema: Pildimäng: kohad Eestis
jerome

vastuseid: 3879
vaadatud: 854445

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 24.08.2010 16:23:56   pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis
Jah. Sinu kord.
  teema: Pildimäng: kohad Eestis
jerome

vastuseid: 3879
vaadatud: 854445

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 24.08.2010 14:45:34   pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis
ei
  teema: Pildimäng: kohad Eestis
jerome

vastuseid: 3879
vaadatud: 854445

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 24.08.2010 14:14:27   pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis
Peaks suht lihtne olema.

http://lh5.ggpht.com/_UPaxSvQiTMU/THOoc9UyNKI/AAAAAAAAEtU/LJtVNS5HlTk/s400/498262939_pfJkg-XL.jpg
  teema: Pildimäng: kohad Eestis
jerome

vastuseid: 3879
vaadatud: 854445

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 24.08.2010 13:54:34   pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis
Hiiumaa Lõimastu.
  teema: Pildimäng: kohad Eestis
jerome

vastuseid: 3879
vaadatud: 854445

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 24.08.2010 10:07:38   pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis
Mul seostub selline asula (majad suhtelsielt lähestikku, kõrged plangud) Peipsiäärega.
  teema: Pildimäng: kohad Eestis
jerome

vastuseid: 3879
vaadatud: 854445

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 19.08.2010 14:27:26   pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis
Pildil on mingi rõvedus kaheksakümnendatest, võimalik, et mõnest kolhoosikeskusest. Aga see vastus ei lähe arvesse.
Ma unustasin alguses lisada, et pildid peavad mõistagi olema postitaja tehtud ...
  teema: Pildimäng: kohad Eestis
jerome

vastuseid: 3879
vaadatud: 854445

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 19.08.2010 13:05:49   pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis
Idee on loomulikult näpatud.
Aga vastus on õige.
Sinu kord.
  teema: Pildimäng: kohad Eestis
jerome

vastuseid: 3879
vaadatud: 854445

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 19.08.2010 12:23:30   pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis
Reeglid on lihtsad.

Postitada võib pilte, mis on tehtud Eestis.
Pilt peab olema postitaja tehtud.
Pildil kujutatu peab olema seotud konkreetse kohaga või olema mingile kindlale piirkonnale is ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
jerome

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220031

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 19.03.2010 00:46:33   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Hilinemisega paraadilt.
http://ttoomsalu.smugmug.com/Militaar/Paraad-2010/paraad1/812781453_XS9kF-M.jpg

http://ttoomsalu.smugmug.com/Militaar/Paraad-2010/paraad3/812781437_HE2Fh-M.jpg
  teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
jerome

vastuseid: 4304
vaadatud: 1015654

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.02.2010 14:23:00   pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
ma pole sel aastal (uue seaduse ajal) kalleid asju tellinud veel.
mulle pandi tollimaks otsa pakile mis saadeti Kanalisaartelt. (zavvist tellisin).

malukas, oled kindel, et see oli tollimaks, mitt ...
  teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
jerome

vastuseid: 4304
vaadatud: 1015654

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.02.2010 13:53:07   pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine

mine räägi seda EV tollile icon_smile.gif

Kas Sulle väänati toll otsa?
  teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
jerome

vastuseid: 4304
vaadatud: 1015654

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.02.2010 13:34:40   pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
Ei tea kas on siin varem mainitud, aga Zavvi, Sendit ja TheHut kuuluvad kõik "The Hut Group" alla. Tooted tulevad ühest laost.
CD, DVD ja videomängud pannakse teele Guernsey saarelt, mis ei kuulu ...
  teema: juttu AA akudest ja laadijatest
jerome

vastuseid: 421
vaadatud: 182315

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 08.12.2009 01:31:58   pealkiri: juttu AA akudest ja laadijatest
Ehk oskavad teadjamad kinnitada, kas sel juhul ReCyko isetühjeneb eneloopist pisut kiiremini? Sest päris olematuks pole seda suudetud ju siiski kummalgi teha.

Arvestades LSD akude isetühjenemise ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
jerome

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220031

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.09.2009 22:05:43   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Käisin siis täna suurt pauku pildistamas:
http://www.arbuarkel.ee/~sulev/up/Pildid/Miin.JPG

Suur pauk teiselt poolt.
http://ttoomsalu.smugmug.com/photos/649513504_trmVe-M.jpg

NATO kotkad ja ...
  teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
jerome

vastuseid: 1189
vaadatud: 424132

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 27.08.2009 11:25:19   pealkiri: Re: Kaamera varustus.
1. UV-filtrid. On kaks vastanduvat koolkonda - ühed kasutavad, teised on veendunud, et iga objektiivi ette keeratud klaasitükk teeb pildi kvaliteedi kehvemaks ning et digikaamerate ees ei ole UV fil ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
jerome

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220031

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 13.07.2009 01:09:56   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Käisin muinaslaagris.

http://ttoomsalu.smugmug.com/photos/587983273_GXvea-M.jpg

http://ttoomsalu.smugmug.com/photos/588040877_UTQrJ-M.jpg

Galeriis on veel [url=http://ttoomsalu.smugmug.com/g ...
  teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis
jerome

vastuseid: 111
vaadatud: 36589

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 07.07.2009 10:29:03   pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis
Aga seda pikaajalist langust saab kompenseerida väga lihtsalt ning nimelt seda ongi trükimeedia tegema asunud.

Kuidas saab väga lihtsalt trükimeedia reklaamimahu langust kompenseerida?
Piirat ...
  teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis
jerome

vastuseid: 111
vaadatud: 36589

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 06.07.2009 17:47:47   pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis
See,et netilehelt oodati suuremat kasumit, kui võimalik- see on väga levinud "internetist saab kiirelt rikkaks" pettekujutlem.
See on tõsi. Isegi HHL istub oma Delfi otsas nüüd nagu hunnik õn ...
  teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis
jerome

vastuseid: 111
vaadatud: 36589

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 06.07.2009 17:32:18   pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis
Ehk siis saetakse mõnes mõttes sama oksa millel ise istutakse.

Aga muidugi pole ka see argument, et ärme siis üldse netis midagi avalda. Sel juhul hakkab avaldama keegi teine. Sest paberil on ...
  teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis
jerome

vastuseid: 111
vaadatud: 36589

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 06.07.2009 12:41:27   pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis
Kui nüüd ajaleht üritab oma võrgus levivat uudisvoogu koomale tõmmata, siis mis juhtub? Inimene mitte ei pöördu tagasi pabermeedia juurde, vaid vahetab oma uudisteallikat sama meediakanali (int ...
  teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis
jerome

vastuseid: 111
vaadatud: 36589

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 06.07.2009 10:26:49   pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis

Ma ei usu näiteks, et Postimehe, EPL-i või mõne teise meediaväljaande "efektiivsus" oleks viimase aasta jooksul märkimisväärselt langenud. Reklaami hind on samas järsult langenud, kuna ettev ...
  teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis
jerome

vastuseid: 111
vaadatud: 36589

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 03.07.2009 15:02:23   pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis


Reklaami hind sõltub selle efektiivsusest, mitte kandjast. Avaldaja tööjõuga seotud kulud jms ei mängi mitte mingisugust rolli. Kusjuures, reklaam paberil, kui nii võib väljendada, siis "pa ...
  teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis
jerome

vastuseid: 111
vaadatud: 36589

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 03.07.2009 11:31:59   pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis

Miks on reklaam paberlehes kallim? Sest paberlehe trükkimine on mõttetult kallis.
Kas paberlehe potentsiaalsete lugejate arv on suurem kui internetis? EI
Kas reklaam paberil paneb selle vaataja ...
  teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis
jerome

vastuseid: 111
vaadatud: 36589

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 02.07.2009 11:55:58   pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis
Ja seda vilksamini inimesed neid blokeerima hakkavad.

Iga asjal on hind. Kui raha maksta ei taha, pead taluma reklaame. Kui reklaame hakatakse usinamalt kinni keerama, leitakse kindlasti viise, kui ...
  teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis
jerome

vastuseid: 111
vaadatud: 36589

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 02.07.2009 10:03:42   pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis
trts, läksin praegu õhtulehte, tekkis mingi panteve palsami reklaam.......mkay, nõme on et ta lehe kerides kaasa jookseb... tahaks kinni panna... terve reklaami ajal on hiir aktiivne peopesa kujuti ...
  teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis
jerome

vastuseid: 111
vaadatud: 36589

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 30.06.2009 20:52:50   pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis

Imelik,et viidatud artikkel kajastab asja nii ühekülgselt.
Tegelikult oli siin probleemiks ka info liikumine ja materjali varastamine:
http://podcast.kuku.ee/2009/06/29/pressiklubi-2009-06-29/ ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
jerome

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220031

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.05.2009 23:05:45   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Üks part.

http://ttoomsalu.smugmug.com/photos/532240101_zKRCy-M.jpg
  teema: Nikoni arutelu
jerome

vastuseid: 2009
vaadatud: 603524

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 19.04.2009 21:24:07   pealkiri: Nikoni arutelu
Ma käisin eile Photopointis uut 35mm 1.8 obje küsimas ja nad hakkasid mulle rääkima et sellist ei olegi. Siiski asju selgitades sain teada et peaks nädala või paari jooksul ilmuma.

Nad juhtum ...
  teema: statiivide arutelu
jerome

vastuseid: 421
vaadatud: 205288

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.04.2009 14:56:13   pealkiri: statiivide arutelu
Nii et ma ei otsi täismõõtudesse lahti käivat statiivi, 1m oleks piisav ning kokkupanduna peab olema võimalikult pisike. Sealjuures ma ei eeldagi mingit ulmestabiilsust. Ja sellised statiivid on ...
  teema: SD läks rikki
jerome

vastuseid: 5
vaadatud: 1846

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 06.04.2009 12:24:05   pealkiri: SD läks rikki
Proovi igaks petteks seda kaarti mõnes teises kaameras ka.
  teema: Nikoni arutelu
jerome

vastuseid: 2009
vaadatud: 603524

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.03.2009 02:04:48   pealkiri: Nikoni arutelu
Fotoluksi hinnakirjas olemas (
Mis on koomiline, et luksis on olemas nii uus 50mm kui ka 35mm, pointis pole kumbagi.
  teema: Fotoretk..
jerome

vastuseid: 747
vaadatud: 134368

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.02.2009 00:54:27   pealkiri: Fotoretk..
Kas kellelgi on kogemusi Looduse Omnibussi retkedel pildistamisega?

Kui sulle meedlib pildistada pensionäre, taustaks looduskaunis paik või looduskauneid paiku, taamal pensionär või kaks, siis ...
  teema: Fotokott vs. pesumasin
jerome

vastuseid: 20
vaadatud: 4599

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.02.2009 00:48:44   pealkiri: Fotokott vs. pesumasin
Soe vesi, naturaalne seep ja hari, peaks olema suhteliselt kindel kombinatsioon.
Kui seep ei võta, siis proovi nõudepesuvahendi vms kangema kraami lahust kasutades harjata.
Pesumasin, ma kardan, ...
  teema: Nikoni arutelu
jerome

vastuseid: 2009
vaadatud: 603524

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.02.2009 21:29:51   pealkiri: Nikoni arutelu
Proovi sa 200 isoga kõrbes püütonit taga ajada..


Vaata milline makrovõte:
http://pilt.delfi.ee/picture/4252811/


icon_eek.gif Maailmaklass! Milline sensatsioon!

r3nx, sinu iroonia on asjatu. K ...
  teema: Nikoni arutelu
jerome

vastuseid: 2009
vaadatud: 603524

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.02.2009 15:30:36   pealkiri: Nikoni arutelu
Mina ei tea, kuid Nikon d60 on jama - iso hakkab 200 pealt, nikon d80 hakkab iso 100 pealt.

Millest järeldub, et jamad on ka D300, D700 ja D3.
  teema: Fotoretk..
jerome

vastuseid: 747
vaadatud: 134368

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.02.2009 15:15:22   pealkiri: Fotoretk..
kellelegi rabaretk Põhja-Eestis mõnel lumisel nädalavahetuse päeval pakuks huvi?
Ise võin pakkuda seltskonda, kuid mitte transporti. Seda juhul, kui väljumispunkt on Tallinnas.
  teema: Nikoni arutelu
jerome

vastuseid: 2009
vaadatud: 603524

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.02.2009 15:11:16   pealkiri: Nikoni arutelu
Kui pildikvaliteet ka hea (lisaks hinnale), siis arvatavasti tuleb ära osta (50mm on kuidagi liiga pikk APS-C ees). Kuigi pigem oleks soovinud selle oletatava plastikjunni asemel midagi uue 50mm fixi ...
  teema: Nikoni arutelu
jerome

vastuseid: 2009
vaadatud: 603524

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.02.2009 14:08:35   pealkiri: Nikoni arutelu
Uus fiks Nikonilt - [url=http://www.dpreview.com/news/0902/09020901nikon35mm1p8.asp]AF-S 35mm F1.8 DX

Saadaval märtsist. loodetavasti jõuab ka nobedalt meie lettidele. Hind on ka isuäratav - 24 ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
jerome

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220031

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 05.01.2009 18:53:38   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Õudne kass.. kuidas sa paitad sellist?

Käega.
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
jerome

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220031

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 05.01.2009 18:04:14   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Minu esimene panus.

http://ttoomsalu.smugmug.com/photos/445035477_R8ZVQ-M.jpg
  teema: Kolmandate tootjate (Sigma, Tamron, Tokina jne.) arutelu
jerome

vastuseid: 254
vaadatud: 133889

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.11.2008 01:56:31   pealkiri: Kolmandate tootjate (Sigma, Tamron, Tokina jne.) arutelu
kolmas tootja ei ole minumeelest tegelikult päris täpne väljend, fraas millest see tõenäoliselt on tõlgitud, on inglisekeelne third party, mis tegelikult tähendab kolmandat osapoolt (täisfraas ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.