|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Tasuta IPTV kanalid |
janll
vastuseid: 6
vaadatud: 10681
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 29.05.2023 09:12:46 pealkiri: Tasuta IPTV kanalid |
Avastasin et Albaania RTSH 1 näitab F1 sõite Geoblokki pole. |
teema: Viaplay teema |
janll
vastuseid: 233
vaadatud: 77020
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 31.03.2023 22:20:34 pealkiri: Viaplay teema |
Väga hea, küsimus, kus ei toimi normaalselt.
kas kasutaja peab otse Viaplayle tagasiside andma ja mis on vastus.
Vastuse saatja pole just kõige teravam pliiats. Kokkuvõttes - osta uus telekas ... |
teema: Viaplay teema |
janll
vastuseid: 233
vaadatud: 77020
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.10.2022 15:26:32 pealkiri: Viaplay teema |
,
jõudsid enne tsiteerida kui ma teksti ära parandasin See edit seal vahel peaks lõpus olema, ma telefoniga ja zoomides viskas kursori vale koha peale. |
teema: Viaplay teema |
janll
vastuseid: 233
vaadatud: 77020
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.10.2022 15:17:22 pealkiri: Viaplay teema |
Vanemad ostsid uue LG teleka, vanemas LG telekas ja muudes seadmetes probleemi ei esine.
Aga nüüd viaplay ei taha üldse mängima hakata. Ette jääb ketrama laadimise ring ja jääb kohati tunne, ... |
teema: Tasuta IPTV kanalid |
janll
vastuseid: 6
vaadatud: 10681
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 21.06.2022 16:36:06 pealkiri: Tasuta IPTV kanalid |
| https://github.com/iptv-org/iptv |
teema: Viaplay teema |
janll
vastuseid: 233
vaadatud: 77020
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.05.2022 21:15:02 pealkiri: Viaplay teema |
| Pärast viimast uuendust ei saa sisse enam logida tv-s. Lasin vana versiooni peale ja töötab. Mingi 2 nädalat juba see jama. Praegu mul see 3 eurine prooviperiood, arvatavasti lõpetan ära kui lä ... |
teema: Nutikellad "hiinakad" |
janll
vastuseid: 8
vaadatud: 9598
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.08.2016 11:29:44 pealkiri: Nutikellad "hiinakad" |
Naisele võtsin sellise: http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_363456.html
maksis 12€
Aku kestab ca nädala, loeb samme, und..lihtsam pill.
Programm mis telefoni käib on selline pool toores. ... |
teema: Uued stiilse välimusega Samsung Galaxy A seeria mudelid jõuavad Eestisse |
janll
vastuseid: 17
vaadatud: 6039
|
foorum: Pressiteated postitatud: 15.01.2016 12:25:07 pealkiri: Uued stiilse välimusega Samsung Galaxy A seeria mudelid jõuavad Eestisse |
Märguande tulukest ka ei ole  |
teema: Elisa mobiilne internet |
janll
vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.11.2015 20:30:54 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Oli sahtlis üks Elisa kõnekaart, peal 10 €, mille otsustasin ära kasutada 5 € netipileti tellimiseks. 20 päeva pärast sai maht otsa ja tellisin uue pileti. Tuli sõnum, et internet kehtib kun ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
janll
vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.11.2015 00:24:37 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Salamahti on nad ka ZENi 3G 30-päevase paketi mahud alla tõmmanud. Äsja oli 50GB kuus ja nüüd järsku 15...
No ei ole sõnu. Olin arvestanud varem olnud mahtudega ning järsku sai kasutatav ... |
teema: Telia Mobiilne Internet |
janll
vastuseid: 5654
vaadatud: 1474841
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.10.2015 15:57:20 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
No thanks, elan oma vana 4,8€ 30GB 4G 50alla 15üles paketiga edasi
Kõnekaart tuleb ju odavam 8€ on 30GB 4g
EDIT: damn 5Gb peale läinud nüüd see pakett
Kõnekaardile lae ... |
teema: Outlook 2007 kirjad (kaustad) ühest arvutist teise. |
janll
vastuseid: 7
vaadatud: 2954
|
foorum: Tarkvara postitatud: 28.09.2015 10:55:20 pealkiri: Outlook 2007 kirjad (kaustad) ühest arvutist teise. |
| Windows Easy Transfer abiga peaks saama üle viia Outlooki asjad. Kui muud üle viia ei taha kui ainult Outlook seaded/kirjad, siis validki seal Easy Transfer-is ainult need asjad, ülejäänute eest ... |
teema: Double-click seadistamine |
janll
vastuseid: 14
vaadatud: 3631
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 13.08.2015 22:25:19 pealkiri: Double-click seadistamine |
| Mul Win7 64bit |
teema: Double-click seadistamine |
janll
vastuseid: 14
vaadatud: 3631
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 13.08.2015 22:23:10 pealkiri: Double-click seadistamine |
| Vat ei tea, mul on kaks Logitechi hiirt ja üks Dicota Racer, kõigiga topeltklikk töötas, proovisin. Muid hiiri kahjuks proovimiseks pole. |
teema: Double-click seadistamine |
janll
vastuseid: 14
vaadatud: 3631
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 13.08.2015 22:17:02 pealkiri: Double-click seadistamine |
| Minul see xmousebutton töötab väga hästi endal, hiir on Logitech. |
teema: Double-click seadistamine |
janll
vastuseid: 14
vaadatud: 3631
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 13.08.2015 22:09:19 pealkiri: Double-click seadistamine |
| https://www.highrez.co.uk/downloads/XMouseButtonControl.htm |
teema: Elisa mobiilne internet |
janll
vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.07.2015 02:53:05 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Ikka see piiratud kiirusega 3G Kasutan Pärnus. |
teema: Elisa mobiilne internet |
janll
vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.07.2015 19:39:05 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Mina saan enamasti 4-5 alla selle päevapiletiga. Eks oleneb asukohast, ma eramajade rajoonis ja kasutajaid palju pole. |
teema: Androidi rakendused |
janll
vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.07.2015 00:42:16 pealkiri: Androidi rakendused |
| Võtsin spetsiaalselt Taskeri selleks, et usb ühendamisel automaatselt usb tether sisse lülitada. Tasker väidab, et mu telefon ei toeta seda(motog) :/. Siis mõtlesin, et lülitaks usb peale vähem ... |
teema: TELE2 M-Internet |
janll
vastuseid: 5294
vaadatud: 1239269
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.07.2015 10:43:04 pealkiri: TELE2 M-Internet |
, 4G on mahupiiranguga 4GB kuus  |
teema: Nutitelefonide helistamisfunktsioon muutub üleliigseks? |
janll
vastuseid: 57
vaadatud: 16137
|
foorum: Varia postitatud: 30.06.2015 16:51:57 pealkiri: Nutitelefonide helistamisfunktsioon muutub üleliigseks? |
| Helistamisega kipub see probleem olema, et kõigil on hulk tasuta kõneminuteid ja ei räägita konkreetselt asjast vaid hakatakse lobisema maast ja ilmast. Telefon endal hääletu peal ja saatku mail ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
janll
vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.06.2015 21:49:27 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| , saab kasutada 90 päeva. |
teema: EMT |
janll
vastuseid: 1205
vaadatud: 313815
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.06.2015 21:28:45 pealkiri: EMT |
Kõneeristus ei tööta? Annab veateate. Brauser Chrome. Internet Exploreriga ei saa proovida, sest nupp sisene ei tee midagi  |
teema: TELE2 |
janll
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183918
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.06.2015 10:31:33 pealkiri: TELE2 |
| , ei saagi, digiallkirjastatud e-mail tuleb saata. |
teema: TELE2 M-Internet |
janll
vastuseid: 5294
vaadatud: 1239269
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.06.2015 02:58:46 pealkiri: TELE2 M-Internet |
, Zeniga saab mitmeks kuuks ka ette ära tellida piletid, siis pole vaja pidevalt jamada pulgaga. Muidugi kui alles katsetama hakkad kuidas levi on, siis pole vist mõtet  |
teema: OX.ee |
janll
vastuseid: 1616
vaadatud: 543447
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.04.2015 23:00:58 pealkiri: OX.ee |
| Mulle on alati email saadetud. Vaata spämmikausta? Sest tagasiside on alati olnud, ka siis kui probleeme pole, alati olen saanud teavituse emailile. |
teema: OX.ee |
janll
vastuseid: 1616
vaadatud: 543447
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.04.2015 21:09:58 pealkiri: OX.ee |
| Tellinud korduvalt sealt poest just selle tõttu, et saab ilusti netist jälgida, millal kullerile üle antud pakk ja teab siis kodus olla. Selle eest olen ka nõus veidi rohkem maksma ja pole seal ni ... |
teema: TELE2 M-Internet |
janll
vastuseid: 5294
vaadatud: 1239269
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.04.2015 20:09:21 pealkiri: TELE2 M-Internet |
, sel juhul küll jah. Või kui kodanikul on Samsa S5, mis kasutab 4g ja wifit korraga, et suuremat kiirust aretada. Aga seda sealne teenindaja vaevalt teaks pakkuda.
On küll tegemist selle telefoni ... |
teema: TELE2 M-Internet |
janll
vastuseid: 5294
vaadatud: 1239269
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.04.2015 23:39:10 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| Kes veel ei tea, siis Tele2 paneb kogu wifi kasutuse ka internetiteenuse alla, nii et kodus wifi kasutamisest pole mingit tolku, kõik läheb internet alla. Enda katsetuste tulemused siis sellised, ne ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
janll
vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.03.2015 16:02:54 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| See polnud ikka plaaniline katkestus, mul tuleb RSS Elisa uudistega arvutisse ja seal polnud midagi. Järelikult teade pandi üles pärast seda, kui juba probleemid tekkisid. USA-s tulevad igasugu tea ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
janll
vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.03.2015 00:07:46 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Eile öösel 1:59 kadus nett ära ja kell 4 igatahes polnud tagasi tulnud veel. EMT Super kaardiga sain niipalju uurida, et info all neil teade et ei tööta ja vabandavad. No kas tõesti selle kärje ... |
teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
janll
vastuseid: 2466
vaadatud: 1484080
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 19.02.2015 14:46:07 pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
| 5188138 - Tele2 |
teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
janll
vastuseid: 3379
vaadatud: 984598
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.02.2015 01:50:01 pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
Ei saa Zeniga MMS´i tööle. Tee või tina. Ütleb: Võrk ei toeta MMSi
Samsung galaxy S4 I9505
Olen tellinud seaded - 15300
Olen manuaalselt seadistanud, elisa lehelt.
Olen helistanud 660060 ... |
teema: TELE2 M-Internet |
janll
vastuseid: 5294
vaadatud: 1239269
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.02.2015 17:03:15 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| Aga kui mul ei olnud tellitud meilile, kuhu nad selle siis nüüd saadavad? Ikka meilile? |
teema: TELE2 M-Internet |
janll
vastuseid: 5294
vaadatud: 1239269
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.02.2015 17:00:38 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| Lõpetasin Tele2 internetilepingu ära, nüüd on kogu minu arvete info kadunud kui sisse login. Ei tea kuidas ma siis arvet maksan? Eelmise kuu eest ikka peab tasuma veel. Saan ainult ostude ajalugu ... |
teema: TELE2 |
janll
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183918
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 31.12.2014 23:50:39 pealkiri: TELE2 |
| Logige iseteenindusse sisse, siis näete kas teie pakett muutub või ei, selle kohta on teade seal. |
teema: 4G üldteema |
janll
vastuseid: 251
vaadatud: 85369
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 23.12.2014 01:45:47 pealkiri: 4G üldteema |
| , miks netis ei liitu? Vajutasin prooviks seal osta nuppu ja laseb valida küll. |
teema: Tele2 + Kõnekaart |
janll
vastuseid: 47
vaadatud: 18028
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 22.12.2014 05:29:37 pealkiri: Tele2 + Kõnekaart |
| ............ |
teema: Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti |
janll
vastuseid: 206
vaadatud: 63690
|
foorum: Pressiteated postitatud: 07.12.2014 01:31:07 pealkiri: Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti |
EMT Super 1GB ikka 2 €
https://www.super.ee/internet |
teema: 4G üldteema |
janll
vastuseid: 251
vaadatud: 85369
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.12.2014 00:31:29 pealkiri: 4G üldteema |
| Zen peaks olema 2 alla ja 0,3 üles, Elisa kõnekaardi lehel on öeldud, et samuti 2 alla ja 0,3 üles, kuid hiljuti tuli telefoni SMS, kus Elisa teatas, et tõstis kiiruseid 2x seega vist netis on va ... |
teema: 4G üldteema |
janll
vastuseid: 251
vaadatud: 85369
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.12.2014 00:17:26 pealkiri: 4G üldteema |
| Zen on üks Elisa kõnekaartidest jah |
teema: 4G üldteema |
janll
vastuseid: 251
vaadatud: 85369
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.12.2014 23:38:48 pealkiri: 4G üldteema |
Tele2 Mobiilne kodulahendus paketti ka ei näe seal sheetsis https://pood.tele2.ee/et/serviceplans/1168
Testisin Elisa kõnekaardi kuupiletiga (Pärnus) kiirused alla vahelduva eduga 2-5 MB/s üle ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
janll
vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.11.2014 01:21:02 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Kuidas iseteeninduses mint pakett lõpetada- juba 2 nädalat pole normaalset ühendust.Kas peab esindusse minema selleks?
Ei pea minema esindusse, saab kulleriga koju/tööle tellida lõpetamiseks va ... |
teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
janll
vastuseid: 3379
vaadatud: 984598
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.11.2014 19:51:18 pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
| Kasutan Mint lepinguta netti ja eile õhtul oli mingi suurem jama Elisal kella neljast õhtul kuni poole kümneni. Teade neti maas olemisest koristati kohe kiirelt ära info alt. Käisin ostsin täna ... |
teema: sülearvuti jahutusalus :: Sülearvuti jahutid |
janll
vastuseid: 16
vaadatud: 5941
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 25.05.2014 01:05:20 pealkiri: sülearvuti jahutusalus |
| Ei ole vahetanud termopastat, sest need termopadjad mis seal olid algusest peale paistsid suht norm välimusega. Välja lülitab ainult flash playerit täisekraanil kaua kasutades, muidu mitte. No nä ... |
teema: sülearvuti jahutusalus :: Sülearvuti jahutid |
janll
vastuseid: 16
vaadatud: 5941
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 23.05.2014 20:44:29 pealkiri: sülearvuti jahutusalus |
| Mul on ostetud suurem jahutusalus suure ventilaatoriga, nii et ventilaatori osa peale jääb läpakas (15" läpakale 17" -le läpakale mõeldud alus). Kui täisekraanil flash playerit jooksutada, stri ... |
teema: iPhone |
janll
vastuseid: 22002
vaadatud: 4749022
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 25.03.2014 00:56:20 pealkiri: iPhone |
| Eks nad seal ox.ee poes lihtsalt kopinud kuskilt mujalt selle kirjelduse. Ja tagasi peaksin oma raha eest saatma, sest pole Tallinna elanik. Töötamine üks asi, aga mis kvaliteet seal on, muusikat k ... |
teema: iPhone |
janll
vastuseid: 22002
vaadatud: 4749022
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 24.03.2014 23:05:04 pealkiri: iPhone |
Kas keegi kasutab selliseid kõrvaklappe? Kas need toimivad normaalselt iPhonega? http://www.ox.ee/est/product/529100
Originaalklapid kukuvad mul kõrvast välja kõndides. Võib ka mingeid teisi ine ... |
teema: Windowsi bootimisel must ekraan |
janll
vastuseid: 21
vaadatud: 5146
|
foorum: Tarkvara postitatud: 13.07.2011 02:44:44 pealkiri: Windowsi bootimisel must ekraan |
Näed, ikka ei saanud rahu ja olengi istunud jälle siin kella kaheni Aga sain kõik korda ja ühendusegi arvutite vahel tehtud. Tuli password sharing sisse lülitada, ilma millegipärast ei lubanu ... |
teema: Windowsi bootimisel must ekraan |
janll
vastuseid: 21
vaadatud: 5146
|
foorum: Tarkvara postitatud: 13.07.2011 00:10:42 pealkiri: Windowsi bootimisel must ekraan |
Ega mulle keegi otse just öelnud et ise süüdi olen, olid väga viisakad jne aga no põhimõte jääb samaks.
Homme vaatan neid update, hea meel et tööle sain, saan rahulikult magada
Pro ... |
| |