Avaleht
otsing leidis 56 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Tasuta IPTV kanalid
janll

vastuseid: 6
vaadatud: 10681

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 29.05.2023 09:12:46   pealkiri: Tasuta IPTV kanalid
Avastasin et Albaania RTSH 1 näitab F1 sõite icon_biggrin.gif Geoblokki pole.
  teema: Viaplay teema
janll

vastuseid: 233
vaadatud: 77020

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 31.03.2023 22:20:34   pealkiri: Viaplay teema
Väga hea, küsimus, kus ei toimi normaalselt.
kas kasutaja peab otse Viaplayle tagasiside andma ja mis on vastus.

Vastuse saatja pole just kõige teravam pliiats. Kokkuvõttes - osta uus telekas ...
  teema: Viaplay teema
janll

vastuseid: 233
vaadatud: 77020

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.10.2022 15:26:32   pealkiri: Viaplay teema
,
jõudsid enne tsiteerida kui ma teksti ära parandasin icon_biggrin.gif See edit seal vahel peaks lõpus olema, ma telefoniga ja zoomides viskas kursori vale koha peale.
  teema: Viaplay teema
janll

vastuseid: 233
vaadatud: 77020

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.10.2022 15:17:22   pealkiri: Viaplay teema
Vanemad ostsid uue LG teleka, vanemas LG telekas ja muudes seadmetes probleemi ei esine.
Aga nüüd viaplay ei taha üldse mängima hakata. Ette jääb ketrama laadimise ring ja jääb kohati tunne, ...
  teema: Tasuta IPTV kanalid
janll

vastuseid: 6
vaadatud: 10681

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 21.06.2022 16:36:06   pealkiri: Tasuta IPTV kanalid
https://github.com/iptv-org/iptv
  teema: Viaplay teema
janll

vastuseid: 233
vaadatud: 77020

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.05.2022 21:15:02   pealkiri: Viaplay teema
Pärast viimast uuendust ei saa sisse enam logida tv-s. Lasin vana versiooni peale ja töötab. Mingi 2 nädalat juba see jama. Praegu mul see 3 eurine prooviperiood, arvatavasti lõpetan ära kui lä ...
  teema: Nutikellad "hiinakad"
janll

vastuseid: 8
vaadatud: 9598

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.08.2016 11:29:44   pealkiri: Nutikellad "hiinakad"
Naisele võtsin sellise: http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_363456.html
maksis 12€
Aku kestab ca nädala, loeb samme, und..lihtsam pill.
Programm mis telefoni käib on selline pool toores. ...
  teema: Uued stiilse välimusega Samsung Galaxy A seeria mudelid jõuavad Eestisse
janll

vastuseid: 17
vaadatud: 6039

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 15.01.2016 12:25:07   pealkiri: Uued stiilse välimusega Samsung Galaxy A seeria mudelid jõuavad Eestisse
Märguande tulukest ka ei ole icon_neutral.gif
  teema: Elisa mobiilne internet
janll

vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 21.11.2015 20:30:54   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Oli sahtlis üks Elisa kõnekaart, peal 10 €, mille otsustasin ära kasutada 5 € netipileti tellimiseks. 20 päeva pärast sai maht otsa ja tellisin uue pileti. Tuli sõnum, et internet kehtib kun ...
  teema: Elisa mobiilne internet
janll

vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.11.2015 00:24:37   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Salamahti on nad ka ZENi 3G 30-päevase paketi mahud alla tõmmanud. Äsja oli 50GB kuus ja nüüd järsku 15... icon_eek.gif
No ei ole sõnu. Olin arvestanud varem olnud mahtudega ning järsku sai kasutatav ...
  teema: Telia Mobiilne Internet
janll

vastuseid: 5654
vaadatud: 1474841

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.10.2015 15:57:20   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
No thanks, elan oma vana 4,8€ 30GB 4G 50alla 15üles paketiga edasi icon_biggrin.gif

Kõnekaart tuleb ju odavam 8€ on 30GB 4g icon_rolleyes.gif
EDIT: damn 5Gb peale läinud nüüd see pakett icon_eek.gif

Kõnekaardile lae ...
  teema: Outlook 2007 kirjad (kaustad) ühest arvutist teise.
janll

vastuseid: 7
vaadatud: 2954

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 28.09.2015 10:55:20   pealkiri: Outlook 2007 kirjad (kaustad) ühest arvutist teise.
Windows Easy Transfer abiga peaks saama üle viia Outlooki asjad. Kui muud üle viia ei taha kui ainult Outlook seaded/kirjad, siis validki seal Easy Transfer-is ainult need asjad, ülejäänute eest ...
  teema: Double-click seadistamine
janll

vastuseid: 14
vaadatud: 3631

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 13.08.2015 22:25:19   pealkiri: Double-click seadistamine
Mul Win7 64bit
  teema: Double-click seadistamine
janll

vastuseid: 14
vaadatud: 3631

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 13.08.2015 22:23:10   pealkiri: Double-click seadistamine
Vat ei tea, mul on kaks Logitechi hiirt ja üks Dicota Racer, kõigiga topeltklikk töötas, proovisin. Muid hiiri kahjuks proovimiseks pole.
  teema: Double-click seadistamine
janll

vastuseid: 14
vaadatud: 3631

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 13.08.2015 22:17:02   pealkiri: Double-click seadistamine
Minul see xmousebutton töötab väga hästi endal, hiir on Logitech.
  teema: Double-click seadistamine
janll

vastuseid: 14
vaadatud: 3631

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 13.08.2015 22:09:19   pealkiri: Double-click seadistamine
https://www.highrez.co.uk/downloads/XMouseButtonControl.htm
  teema: Elisa mobiilne internet
janll

vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.07.2015 02:53:05   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Ikka see piiratud kiirusega 3G Kasutan Pärnus.
  teema: Elisa mobiilne internet
janll

vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.07.2015 19:39:05   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Mina saan enamasti 4-5 alla selle päevapiletiga. Eks oleneb asukohast, ma eramajade rajoonis ja kasutajaid palju pole.
  teema: Androidi rakendused
janll

vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.07.2015 00:42:16   pealkiri: Androidi rakendused
Võtsin spetsiaalselt Taskeri selleks, et usb ühendamisel automaatselt usb tether sisse lülitada. Tasker väidab, et mu telefon ei toeta seda(motog) :/. Siis mõtlesin, et lülitaks usb peale vähem ...
  teema: TELE2 M-Internet
janll

vastuseid: 5294
vaadatud: 1239269

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.07.2015 10:43:04   pealkiri: TELE2 M-Internet
, 4G on mahupiiranguga 4GB kuus thumbs_down.gif
  teema: Nutitelefonide helistamisfunktsioon muutub üleliigseks?
janll

vastuseid: 57
vaadatud: 16137

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 30.06.2015 16:51:57   pealkiri: Nutitelefonide helistamisfunktsioon muutub üleliigseks?
Helistamisega kipub see probleem olema, et kõigil on hulk tasuta kõneminuteid ja ei räägita konkreetselt asjast vaid hakatakse lobisema maast ja ilmast. Telefon endal hääletu peal ja saatku mail ...
  teema: Elisa mobiilne internet
janll

vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.06.2015 21:49:27   pealkiri: Elisa mobiilne internet
, saab kasutada 90 päeva.
  teema: EMT
janll

vastuseid: 1205
vaadatud: 313815

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 21.06.2015 21:28:45   pealkiri: EMT
Kõneeristus ei tööta? Annab veateate. Brauser Chrome. Internet Exploreriga ei saa proovida, sest nupp sisene ei tee midagi beer_yum.gif
  teema: TELE2
janll

vastuseid: 4214
vaadatud: 1183918

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 10.06.2015 10:31:33   pealkiri: TELE2
, ei saagi, digiallkirjastatud e-mail tuleb saata.
  teema: TELE2 M-Internet
janll

vastuseid: 5294
vaadatud: 1239269

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.06.2015 02:58:46   pealkiri: TELE2 M-Internet
, Zeniga saab mitmeks kuuks ka ette ära tellida piletid, siis pole vaja pidevalt jamada pulgaga. Muidugi kui alles katsetama hakkad kuidas levi on, siis pole vist mõtet icon_smile.gif
  teema: OX.ee
janll

vastuseid: 1616
vaadatud: 543447

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.04.2015 23:00:58   pealkiri: OX.ee
Mulle on alati email saadetud. Vaata spämmikausta? Sest tagasiside on alati olnud, ka siis kui probleeme pole, alati olen saanud teavituse emailile.
  teema: OX.ee
janll

vastuseid: 1616
vaadatud: 543447

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.04.2015 21:09:58   pealkiri: OX.ee
Tellinud korduvalt sealt poest just selle tõttu, et saab ilusti netist jälgida, millal kullerile üle antud pakk ja teab siis kodus olla. Selle eest olen ka nõus veidi rohkem maksma ja pole seal ni ...
  teema: TELE2 M-Internet
janll

vastuseid: 5294
vaadatud: 1239269

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.04.2015 20:09:21   pealkiri: TELE2 M-Internet
, sel juhul küll jah. Või kui kodanikul on Samsa S5, mis kasutab 4g ja wifit korraga, et suuremat kiirust aretada. Aga seda sealne teenindaja vaevalt teaks pakkuda.
On küll tegemist selle telefoni ...
  teema: TELE2 M-Internet
janll

vastuseid: 5294
vaadatud: 1239269

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.04.2015 23:39:10   pealkiri: TELE2 M-Internet
Kes veel ei tea, siis Tele2 paneb kogu wifi kasutuse ka internetiteenuse alla, nii et kodus wifi kasutamisest pole mingit tolku, kõik läheb internet alla. Enda katsetuste tulemused siis sellised, ne ...
  teema: Elisa mobiilne internet
janll

vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.03.2015 16:02:54   pealkiri: Elisa mobiilne internet
See polnud ikka plaaniline katkestus, mul tuleb RSS Elisa uudistega arvutisse ja seal polnud midagi. Järelikult teade pandi üles pärast seda, kui juba probleemid tekkisid. USA-s tulevad igasugu tea ...
  teema: Elisa mobiilne internet
janll

vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.03.2015 00:07:46   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Eile öösel 1:59 kadus nett ära ja kell 4 igatahes polnud tagasi tulnud veel. EMT Super kaardiga sain niipalju uurida, et info all neil teade et ei tööta ja vabandavad. No kas tõesti selle kärje ...
  teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
janll

vastuseid: 2466
vaadatud: 1484080

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.02.2015 14:46:07   pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
5188138 - Tele2
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
janll

vastuseid: 3379
vaadatud: 984598

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.02.2015 01:50:01   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Ei saa Zeniga MMS´i tööle. Tee või tina. Ütleb: Võrk ei toeta MMSi

Samsung galaxy S4 I9505

Olen tellinud seaded - 15300
Olen manuaalselt seadistanud, elisa lehelt.
Olen helistanud 660060 ...
  teema: TELE2 M-Internet
janll

vastuseid: 5294
vaadatud: 1239269

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.02.2015 17:03:15   pealkiri: TELE2 M-Internet
Aga kui mul ei olnud tellitud meilile, kuhu nad selle siis nüüd saadavad? Ikka meilile?
  teema: TELE2 M-Internet
janll

vastuseid: 5294
vaadatud: 1239269

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.02.2015 17:00:38   pealkiri: TELE2 M-Internet
Lõpetasin Tele2 internetilepingu ära, nüüd on kogu minu arvete info kadunud kui sisse login. Ei tea kuidas ma siis arvet maksan? Eelmise kuu eest ikka peab tasuma veel. Saan ainult ostude ajalugu ...
  teema: TELE2
janll

vastuseid: 4214
vaadatud: 1183918

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 31.12.2014 23:50:39   pealkiri: TELE2
Logige iseteenindusse sisse, siis näete kas teie pakett muutub või ei, selle kohta on teade seal.
  teema: 4G üldteema
janll

vastuseid: 251
vaadatud: 85369

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 23.12.2014 01:45:47   pealkiri: 4G üldteema
, miks netis ei liitu? Vajutasin prooviks seal osta nuppu ja laseb valida küll.
  teema: Tele2 + Kõnekaart
janll

vastuseid: 47
vaadatud: 18028

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.12.2014 05:29:37   pealkiri: Tele2 + Kõnekaart
............
  teema: Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti
janll

vastuseid: 206
vaadatud: 63690

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 07.12.2014 01:31:07   pealkiri: Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti
EMT Super 1GB ikka 2 €
https://www.super.ee/internet
  teema: 4G üldteema
janll

vastuseid: 251
vaadatud: 85369

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.12.2014 00:31:29   pealkiri: 4G üldteema
Zen peaks olema 2 alla ja 0,3 üles, Elisa kõnekaardi lehel on öeldud, et samuti 2 alla ja 0,3 üles, kuid hiljuti tuli telefoni SMS, kus Elisa teatas, et tõstis kiiruseid 2x seega vist netis on va ...
  teema: 4G üldteema
janll

vastuseid: 251
vaadatud: 85369

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.12.2014 00:17:26   pealkiri: 4G üldteema
Zen on üks Elisa kõnekaartidest jah
  teema: 4G üldteema
janll

vastuseid: 251
vaadatud: 85369

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.12.2014 23:38:48   pealkiri: 4G üldteema
Tele2 Mobiilne kodulahendus paketti ka ei näe seal sheetsis https://pood.tele2.ee/et/serviceplans/1168

Testisin Elisa kõnekaardi kuupiletiga (Pärnus) kiirused alla vahelduva eduga 2-5 MB/s üle ...
  teema: Elisa mobiilne internet
janll

vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.11.2014 01:21:02   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Kuidas iseteeninduses mint pakett lõpetada- juba 2 nädalat pole normaalset ühendust.Kas peab esindusse minema selleks?
Ei pea minema esindusse, saab kulleriga koju/tööle tellida lõpetamiseks va ...
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
janll

vastuseid: 3379
vaadatud: 984598

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.11.2014 19:51:18   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Kasutan Mint lepinguta netti ja eile õhtul oli mingi suurem jama Elisal kella neljast õhtul kuni poole kümneni. Teade neti maas olemisest koristati kohe kiirelt ära info alt. Käisin ostsin täna ...
  teema: sülearvuti jahutusalus :: Sülearvuti jahutid
janll

vastuseid: 16
vaadatud: 5941

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 25.05.2014 01:05:20   pealkiri: sülearvuti jahutusalus
Ei ole vahetanud termopastat, sest need termopadjad mis seal olid algusest peale paistsid suht norm välimusega. Välja lülitab ainult flash playerit täisekraanil kaua kasutades, muidu mitte. No nä ...
  teema: sülearvuti jahutusalus :: Sülearvuti jahutid
janll

vastuseid: 16
vaadatud: 5941

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 23.05.2014 20:44:29   pealkiri: sülearvuti jahutusalus
Mul on ostetud suurem jahutusalus suure ventilaatoriga, nii et ventilaatori osa peale jääb läpakas (15" läpakale 17" -le läpakale mõeldud alus). Kui täisekraanil flash playerit jooksutada, stri ...
  teema: iPhone
janll

vastuseid: 22002
vaadatud: 4749022

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 25.03.2014 00:56:20   pealkiri: iPhone
Eks nad seal ox.ee poes lihtsalt kopinud kuskilt mujalt selle kirjelduse. Ja tagasi peaksin oma raha eest saatma, sest pole Tallinna elanik. Töötamine üks asi, aga mis kvaliteet seal on, muusikat k ...
  teema: iPhone
janll

vastuseid: 22002
vaadatud: 4749022

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 24.03.2014 23:05:04   pealkiri: iPhone
Kas keegi kasutab selliseid kõrvaklappe? Kas need toimivad normaalselt iPhonega? http://www.ox.ee/est/product/529100
Originaalklapid kukuvad mul kõrvast välja kõndides. Võib ka mingeid teisi ine ...
  teema: Windowsi bootimisel must ekraan
janll

vastuseid: 21
vaadatud: 5146

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 13.07.2011 02:44:44   pealkiri: Windowsi bootimisel must ekraan
Näed, ikka ei saanud rahu ja olengi istunud jälle siin kella kaheni icon_razz.gif Aga sain kõik korda ja ühendusegi arvutite vahel tehtud. Tuli password sharing sisse lülitada, ilma millegipärast ei lubanu ...
  teema: Windowsi bootimisel must ekraan
janll

vastuseid: 21
vaadatud: 5146

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 13.07.2011 00:10:42   pealkiri: Windowsi bootimisel must ekraan
Ega mulle keegi otse just öelnud et ise süüdi olen, olid väga viisakad jne aga no põhimõte jääb samaks.

Homme vaatan neid update, hea meel et tööle sain, saan rahulikult magada icon_biggrin.gif

Pro ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.