|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Fotode ilmutamine |
j2nx
vastuseid: 52
vaadatud: 28547
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.02.2012 09:34:39 pealkiri: Fotode ilmutamine |
, Need, kellel endal suurendi kodus - teenusena küll keegi ei tee
Kurb, enda oma müüsin 7 a tagasi maha. "Kes enam ikka sellega mässab" |
teema: Fotode ilmutamine |
j2nx
vastuseid: 52
vaadatud: 28547
|
foorum: Fotograafia postitatud: 20.02.2012 12:49:54 pealkiri: Fotode ilmutamine |
Kes veel filmi ilmutavad - "analoog-tehnoloogiaga" filmilt paberile.
mitte ei ilmuta-skänneeri-trüki.
Nii värvilist, kui mustvalget.
Tallinnas.
Photopoint trükib ju paberile. Jättis nagu ... |
teema: TSI liigutatava turvakaamera või valgusti alus |
j2nx
vastuseid: 11
vaadatud: 3980
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 20.10.2011 14:15:44 pealkiri: TSI liigutatava turvakaamera või valgusti alus |
| Võimalus on juhtorganina kasutada ka mingit olemasolevat PTZ kaamerat. Kuskilt kasutatud või siis täiesti uus, mille hinnad peaksid algama alla 150€ Plussiks on vägagi standardsed PTZ protokolli ... |
teema: Arvutilaud |
j2nx
vastuseid: 13
vaadatud: 8038
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 20.05.2011 08:38:34 pealkiri: Arvutilaud |
liimpuitu ei ole leidnud sobivates suurustes. Otsi/külgepidi kokku ühendama ei ole tahtmist hakata. Nagunii jäävad liitekohad jm.
Lisaks olen pidanud pettuma ostetavas liimpuidus (propeller jms)
... |
teema: Arvutilaud |
j2nx
vastuseid: 13
vaadatud: 8038
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 17.05.2011 22:43:12 pealkiri: Arvutilaud |
Tungiv vajadus korraliku nn kontorilaua järgi.
Ei sobi ühtegi moodi poest soetatav melamiinplaat.
Arvatavalt lasen väljalõigata vineerist, peitsin-laki vajalikku tooni, jalad alla.
Suurim p ... |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
j2nx
vastuseid: 3879
vaadatud: 853284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 27.08.2010 08:16:55 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
Anti vastus on õige.
Eesti Elektrijaam, Auvere/Mustajõe jah, Vaivara vald.
Anti112 järgmine pilt |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
j2nx
vastuseid: 3879
vaadatud: 853284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.08.2010 22:31:12 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
Sinimäe ei ole õige koha nimi, aga elektrijaam see on. Saaks veel tole nimetet elektrijaama asukoha ka teada. . .
Sinimäelt pildistati (õigemini Pargimäe tornist) |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
j2nx
vastuseid: 3879
vaadatud: 853284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.08.2010 22:16:19 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
http://www.upload.ee/thumb/769760/kuused.jpg
Küla nimi oleks hea. Lisaks ka objekti enda nimetus.
Lisapunkti saab mitteametliku kohanimega. |
teema: Portreefotograafia |
j2nx
vastuseid: 1581
vaadatud: 451098
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.08.2010 21:20:08 pealkiri: Portreefotograafia |
Vägisi kisub silma naise pealt autonumbrile ... peaks kas ravile minema või autonumbrit vähe tumedamaks tegema
+1
Ei tea aga tõmbab nagu liigset tähelepanu. Pole endal minigt haiguslikku l ... |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
j2nx
vastuseid: 3879
vaadatud: 853284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.08.2010 21:13:15 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
| Rotermanni kvartal |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
j2nx
vastuseid: 3879
vaadatud: 853284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.08.2010 20:08:04 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
Kloogal ohvitseride maja äkki
http://blog.lelov.pri.ee/wp-content/2009/03/img_1615.jpg
Omatehtud pilt pidi olema  |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
j2nx
vastuseid: 3879
vaadatud: 853284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.08.2010 20:05:06 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
Tõsi
Aga piirkond kui selline? Kahtlaselt tuttav hoone kirdest. Tollel hetkel räägiti middagi mitte ainult ohvitseridest vaid pigem kaevandusest.
Oleks nagu kord linnalahingut seal pidanud.
... |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
j2nx
vastuseid: 3879
vaadatud: 853284
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.08.2010 19:44:10 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
| Voka mõis? |
teema: BSOD 0c0000007B |
j2nx
vastuseid: 2
vaadatud: 3121
|
foorum: Tarkvara postitatud: 23.08.2010 23:33:32 pealkiri: BSOD 0c0000007B |
Aitäh,
Ei tea, miks ei otsinud Windowsi Help'st endast.
Hetkel panin kaasas olnud Vista, enne söötsin Delli lehelt SATA driveri ette üle USB.
Viimased 15min on Vista kenasti toiminud.
Pari ... |
teema: BSOD 0c0000007B |
j2nx
vastuseid: 2
vaadatud: 3121
|
foorum: Tarkvara postitatud: 23.08.2010 21:12:02 pealkiri: BSOD 0c0000007B |
Dell Latitude E5400. Opsys on Windows XP SP3.
Käivitan - buudib mõistliku kiirusega kuni log in ekraanini. Valin kasutaja, klik, hiirel liivakell ja kõik. Hiir liigub kõvaketta indikaator näit ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
j2nx
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215269
|
foorum: Fotograafia postitatud: 22.07.2010 14:14:13 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
|
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
j2nx
vastuseid: 3677
vaadatud: 887256
|
foorum: Fotograafia postitatud: 02.07.2010 22:15:39 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
http://www.upload.ee/thumb/665907/DSC_5206.jpg
Mõlemad neist on sellised pisikesed mannetud autod, millele (veel või mitte kunagi) pole langenud Minile/Beetlele/Golf2GT/... sarnast kultust - ehk la ... |
teema: Zeitgeist- ehk meie tegelik maailm. |
j2nx
vastuseid: 1285
vaadatud: 205739
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 06.06.2010 19:34:57 pealkiri: Zeitgeist- ehk meie tegelik maailm. |
Mobiilsideantennid on kolinud juba magamistoaakendele
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=380762
Nüüd on lisandunud veel traadita interneti- ja digi-TV-lained, mille summaarne mõju koos mobiilil ... |
teema: Portreefotograafia |
j2nx
vastuseid: 1581
vaadatud: 451098
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.06.2010 20:07:05 pealkiri: Portreefotograafia |
Pea on katki
teiseltpoool postament katki.
Minujaoks ei ole kunstik esiplaanil. |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
j2nx
vastuseid: 3677
vaadatud: 887256
|
foorum: Fotograafia postitatud: 27.05.2010 21:19:38 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
,
G4S kleeps ja kollane jublakas häirivad silma.
alfa nurga oleks võinud kiirelt lapiga suurest tolnust puhtks lükata
Samas midagi väga erilist pole. |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
j2nx
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215269
|
foorum: Fotograafia postitatud: 23.05.2010 20:17:09 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Effektne näeb välja.
Mulle igaljuhul meeldib.
Otse päikesesse mustvalgena? Sensori pärast ei muretse? |
teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
j2nx
vastuseid: 4216
vaadatud: 1306473
|
foorum: Kujundamine postitatud: 22.05.2010 10:32:04 pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
j2nx
http://flacko.mikk36.eu/j2nx.png
Aitähaitäh,
pikk pai  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
j2nx
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215269
|
foorum: Fotograafia postitatud: 18.05.2010 21:16:01 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Kas just fototehniliselt eeskujulik, aga ilme ja emotsioon ületab selle
http://www.upload.ee/thumb/575691/IMG_0655rr.jpghttp://www.upload.ee/thumb/575717/IMG_0849rr.jpg
Tehnika ikka 500D 17-70 S ... |
teema: Portreefotograafia |
j2nx
vastuseid: 1581
vaadatud: 451098
|
foorum: Fotograafia postitatud: 13.05.2010 20:25:39 pealkiri: Portreefotograafia |
Meenus ka hiljutine riigikaitselaager.
Mõni emotsioon!
http://www.upload.ee/thumb/568272/IMG_7336rr.jpghttp://www.upload.ee/thumb/568276/IMG_7196rr.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
j2nx
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215269
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.05.2010 17:39:31 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| [url=http://toolserver.org/~geohack/geohack.php?pagename=Mehikoorma_tuletorn&language=et¶ms=58.23345_N_27.476617_E_region:EE_type:landmark]Tartumaa, Meeksi vald, Mehikoorma |
teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
j2nx
vastuseid: 4216
vaadatud: 1306473
|
foorum: Kujundamine postitatud: 11.05.2010 23:10:56 pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
Väga häid koomuskitegeleasi oskad teha!
Neid vaadates tekib paratamatult tahtmine oma wacomile tegevust leida, aga püsivust (või annet) vähevõitu.
Ehk tekib vahel mõni mõte jänese suhtes. ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
j2nx
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215269
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.05.2010 22:57:00 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
taevaga saad alati pilditöötlusprogrammiga mängida
kompa on iseenesest päris mõnus , selline rahulik hea vaadata
mõned tülikad oksad/rood kaotaks siit eestplaanilt ja veest ära
ja hor ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
j2nx
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215269
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.05.2010 22:01:08 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Mulle meeldib kangesti
Taevas ehk võiks värvikam olla.
http://www.upload.ee/image/565828/IMG_8194rr.jpg |
teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] |
j2nx
vastuseid: 9535
vaadatud: 1714465
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 04.05.2010 20:30:23 pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] |
Lastel võiks olla kiivrid ikka jah Täiskasvanutel vast savi..
Vanemal pea lõhki, siis savi jah.
Lapsed kasvavad ise...
http://p1.pinkbike.com/photo/1779/pbpic1779425.jpg |
teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] |
j2nx
vastuseid: 9535
vaadatud: 1714465
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 09.04.2010 18:17:55 pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] |
Merida TFS300
Mul on ka selline. TFS 300-D oli vist täpne nimetus.
http://www.bike-sport-shop.cz/pict/kat/merida/2008/b/merida-matts-tfs-300-d-2008.jpg
Päris Veloplusist.
www.veloplus.ee
... |
teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] |
j2nx
vastuseid: 9535
vaadatud: 1714465
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 05.04.2010 20:32:45 pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] |
Heh.
Endal Merida TFS300, V-piduritega. Erilise tuuninguta. Ainult valgusdioodiga esituli ja juba teine tagatuli.
Selline tervisespordi jalgratas. Arvestades, et spidomeetril kella ei pea keerama ... |
teema: Naljakad pildid |
j2nx
vastuseid: 6611
vaadatud: 3528099
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.03.2010 22:38:43 pealkiri: Naljakad pildid |
Veel enne seda uudist oleks sobinud pilt vist 1.aprilli uudistesse.
MIlle pagana eest Lada omale sellist reklaami suudab osta? Ei ütleks, et neid enam ulmekogustes ostetaks, võis siiski?
http://w ... |
teema: Portreefotograafia |
j2nx
vastuseid: 1581
vaadatud: 451098
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.03.2010 19:00:11 pealkiri: Portreefotograafia |
Või siis ostad nigelama alternatiivina 300 krooniga oomipoest mingi pisikese strobo. . .
Selliste "friigi" piltide tegemiseks imho küll. |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
j2nx
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215269
|
foorum: Fotograafia postitatud: 13.02.2010 23:17:00 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Ei saa sellest Ljubiteli teemast aru.
Ebakvaliteetne, mustvalge pilt, kriimude ja jamaga on lahe? (samuti ei saa ma ka tänapäeva Lomo'st aru)
Omal ajal ilmutati neid ju päris kvaliteetselt ja kor ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
j2nx
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215269
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.01.2010 22:16:48 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Avera,
Kas pilt on töödeldud värvingu mõttes või mitte?
Lihtsalt ajab hauda, kuidas pildistamise hetkel tundub olema täpselt nii nagu oli sel momendil looduses. Pärast ekraanil vaadates (ja ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
j2nx
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215269
|
foorum: Fotograafia postitatud: 31.12.2009 16:50:11 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Väga ehmatanud näoga kass.
frame on selline või ongi mingi plüüskarvadega asi sul? |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
j2nx
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215269
|
foorum: Fotograafia postitatud: 30.12.2009 21:07:47 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://reinart.pri.ee/index.php?showimage=407
Lisaks eelkommenteeriatele,
Mehel lihtsalt vedeleb roosinupuke suus ja tüdruk lihtsalt nõjatub ümber tüübi ning käsi hoiab ka kuidagi vedelalt. ... |
teema: statiivide arutelu |
j2nx
vastuseid: 421
vaadatud: 205042
|
foorum: Fotograafia postitatud: 16.12.2009 21:06:26 pealkiri: statiivide arutelu |
Endal National Geographic Thundra. Sai ostetud põhimõtteliselt hinna/kaalu/kiiruse tõttu. Saab suhteliselt kiiresti laiali tõmmata ning mahub seljakotti ja on kerge.
Kaal on suht piiripeal (500D ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
j2nx
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215269
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.12.2009 22:22:38 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://www.upload.ee/image/298648/IMG_0525__Medium_.JPG
Teravustamisega oleks võinud palju rohkem vaeva näha.
alumine osa ka väga kokku sulanud. |
teema: Naljakad pildid |
j2nx
vastuseid: 6611
vaadatud: 3528099
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.10.2009 18:12:26 pealkiri: Naljakad pildid |
, kas see kommentaar oli tõesti vajalik?
Sama vajalik kui sinu oma
http://lh4.ggpht.com/_hVOW2U7K4-M/SqchkO4kKEI/AAAAAAABHnU/mb1M4lHdGGk/s640/67ityiryjdfh.jpg |
teema: Venemaal uus püha - programmeerijate päev |
j2nx
vastuseid: 9
vaadatud: 6322
|
foorum: Varia postitatud: 08.10.2009 20:32:55 pealkiri: Venemaal uus püha - programmeerijate päev |
Ehk siis läänemaailm võiks arvesse võtta.
Küberrünnakut ei tasu karta 265. ega ka 266. päeval.
Kindlaim küberrünnaku päev Venemaa vastu võiks olla 265. pärastlõunal. Selleks hetkeks, on ... |
teema: Dell Inspiron 640m kiirus :: Sülearvutid 13" - 14,5" ekraan |
j2nx
vastuseid: 4
vaadatud: 1655
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 23.07.2009 21:24:44 pealkiri: Dell Inspiron 640m kiirus |
Prose jahutus sai korralikult tagasi kruvitud, ka vana asemel uus termopasta.
Eks vaatan mõne programmiga igaksjuhuks prose tempe.
PIO ja DMA asja guugeldan, pole varem kokku puutunud.
Aitäh ... |
teema: Dell Inspiron 640m kiirus :: Sülearvutid 13" - 14,5" ekraan |
j2nx
vastuseid: 4
vaadatud: 1655
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 20.07.2009 20:27:39 pealkiri: Dell Inspiron 640m kiirus :: Sülearvutid 13" - 14,5" ekraan |
Tere,
Mure järgnev, kõrvaklapi pesa murdumise järel kakkusin arvuti (Dell Inspiron 640m) laiali, viisin emaplaadi remonti (joodeti uus jupp külge).
Peale arvuti kokkupanemist hakkas arvuti vä ... |
teema: Kogemused süsinikkiudriidega |
j2nx
vastuseid: 15
vaadatud: 17586
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 30.06.2009 23:31:27 pealkiri: Kogemused süsinikkiudriidega |
Aitäh vastajatele
Jätan info meelde, hetkel teema möödas. Tuleb midagi ratsionaalsemat ja traditsioonilisemat.
Aga vinüülikleeps ei ole kindlasti plaanis, kui juba siis juba
Muidu kas ta ... |
teema: Mobiili GPS jälitus. |
j2nx
vastuseid: 4
vaadatud: 8048
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.06.2009 20:19:23 pealkiri: Mobiili GPS jälitus. |
On mobiilile võimalik lisada ja on ka eraldi seadmena võimalik lisada (suhtkoht reaalajas jälgimine).
Kuna levis reklaamina isegi mõnel-pool, nime enam ei mäleta |
teema: Naljakad pildid |
j2nx
vastuseid: 6611
vaadatud: 3528099
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.06.2009 15:03:03 pealkiri: Naljakad pildid |
Yodama
http://rookery3.aviary.com/storagev12/1522500/1522833_230a_625x1000.jpg
Obama on suht leierdatud teema, aga sellegipoolest jäi Worth1k midagi hääd silma  |
teema: HV jalgrattamatk 2009 4-5.juuli Kõrvemaal |
j2nx
vastuseid: 132
vaadatud: 31442
|
foorum: HV üritused postitatud: 10.06.2009 18:31:08 pealkiri: HV jalgrattamatk 2009 4-5.juuli Kõrvemaal |
Mõlemad ok,
B puhul oleks hea, kui saaks telgid, magamiskotid kellegi kätte anda ning need juba ootavad puhkekohas.
Ei meeldi rattaga liigelda, kui midagi peale väikese seljakoti lisaks on.
Ra ... |
teema: Kogemused süsinikkiudriidega |
j2nx
vastuseid: 15
vaadatud: 17586
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 05.06.2009 09:15:59 pealkiri: Kogemused süsinikkiudriidega |
Hei!
Kas Hinnavaatlejate hulgas on mõni tegelane, kes on kokku puutunud süsinikkiudriiega (Carbon Fiber cloth)
Plaanis endal soetada mingi teatav kogus riiet ning vaiku, aga kuna tegemist on vä ... |
teema: Hinnavaatluse kasutajauuring 2009 (tulemused+ auhinna võitja selgunud!) |
j2nx
vastuseid: 373
vaadatud: 78117
|
foorum: Parem HV postitatud: 01.06.2009 01:50:09 pealkiri: Hinnavaatluse kasutajauuring 2009 (tulemused+ auhinna võitja selgunud!) |
Ühel hetkel tekitas HV reklaam ilmumine ühes rõõsas portaalis päris palju elevust siin foorumis
Mudiu vahel ikka kargab HV silma neh.
Sai ise ka vastatet, ootan huviga tulemusi. |
teema: Mitu korda oled Windowsi uuesti paigaldanud? |
j2nx
vastuseid: 155
vaadatud: 43456
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.05.2009 19:19:33 pealkiri: Mitu korda oled Windowsi uuesti paigaldanud? |
Enda praegusel rüperaalil sai pealt aasta tagasi tahestahtmatult installitud, kuna Ubuntu installiga panin pisut puusse.
Vähem-pädeva kasutaja arvutil olen sunnitud igaaastaselt Opsüsteemi uues ... |
| |