|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Konks |
its2cold
vastuseid: 39
vaadatud: 18329
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2026 13:53:02 pealkiri: Kommenteerimine: Konks |
| Ainult kiidusõnad. |
teema: Kommenteerimine: kakukeo |
its2cold
vastuseid: 237
vaadatud: 61528
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2022 12:33:35 pealkiri: Kommenteerimine: kakukeo |
| Kiire tehing! |
teema: Kommenteerimine: dellipro |
its2cold
vastuseid: 119
vaadatud: 19934
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2022 10:53:35 pealkiri: Kommenteerimine: dellipro |
| Ostsin sülearvuti. |
teema: Kommenteerimine: Arcade |
its2cold
vastuseid: 35
vaadatud: 6502
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2021 00:32:08 pealkiri: Kommenteerimine: Arcade |
| Ostsin arvuti, kõik sujus ilusti. |
teema: Kommenteerimine: zpsy |
its2cold
vastuseid: 824
vaadatud: 139303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2021 12:14:00 pealkiri: Kommenteerimine: zpsy |
| Ostis telefoni, kiire ja konkreetne tehing. |
teema: Kommenteerimine: (S.i.C.) |
its2cold
vastuseid: 92
vaadatud: 40989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2020 11:29:48 pealkiri: Kommenteerimine: (S.i.C.) |
| Kõik sujus suurepäraselt! |
teema: Kommenteerimine: tarc |
its2cold
vastuseid: 840
vaadatud: 143448
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2020 11:04:51 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
| Kiire tehing ja kaup korralik! |
teema: Kommenteerimine: RaimoR |
its2cold
vastuseid: 32
vaadatud: 5672
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2019 21:25:25 pealkiri: Kommenteerimine: RaimoR |
| Ostsin voucherid, kõik hästi! |
teema: Kommenteerimine: rewer |
its2cold
vastuseid: 1309
vaadatud: 272757
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2018 16:40:52 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
| Sain mõistliku hinnaga monitori. |
teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
its2cold
vastuseid: 376
vaadatud: 110581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.07.2018 15:31:58 pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
| Ainult kiidusõnad! |
teema: Kommenteerimine: Freeflyer |
its2cold
vastuseid: 77
vaadatud: 21203
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2018 10:44:43 pealkiri: Kommenteerimine: Freeflyer |
| Müüsin sülearvuti, ühtegi halba sõna öelda pole. |
teema: Kommenteerimine: hannesx |
its2cold
vastuseid: 219
vaadatud: 43407
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2017 13:40:57 pealkiri: Kommenteerimine: hannesx |
| Ostsin ventilaatori, ainult kiidusõnad! |
teema: Kommenteerimine: Siimuc |
its2cold
vastuseid: 188
vaadatud: 44867
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2017 13:39:15 pealkiri: Kommenteerimine: Siimuc |
| Ostsin teleri, kõik hästi! |
teema: Kommenteerimine: tulp1 |
its2cold
vastuseid: 16
vaadatud: 5218
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2017 18:59:04 pealkiri: Kommenteerimine: tulp1 |
| Ostsin sülearvuti, ainult kiidusõnad! |
teema: Kommenteerimine: InterFace |
its2cold
vastuseid: 86
vaadatud: 47448
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2017 11:10:31 pealkiri: Kommenteerimine: InterFace |
| Jällegi ainult kiidusõnad! |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
its2cold
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191661
|
foorum: Töövahendus postitatud: 05.08.2017 16:39:55 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
iPhone 6.
Klaas katki (ekraan ja puutetundlikus töötab).
Kuular ei tööta hästi.
Aku vajab vahetust.
Teed ka selliseid töid? |
teema: Kommenteerimine: ziggurat |
its2cold
vastuseid: 13
vaadatud: 6055
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2017 11:50:55 pealkiri: Kommenteerimine: ziggurat |
| Ostsin OnePlus 2, ainult kiidusõnad! |
teema: Kommenteerimine: Cyberlord |
its2cold
vastuseid: 545
vaadatud: 125171
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.05.2017 08:33:05 pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord |
Ostsin drooni ja ühtegi halba sõna pole öelda!  |
teema: Kommenteerimine: maatriks |
its2cold
vastuseid: 163
vaadatud: 78992
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2016 15:17:05 pealkiri: Kommenteerimine: maatriks |
| Ostsin GTX 960, probleeme polnud. |
teema: Kommenteerimine: mixxer |
its2cold
vastuseid: 125
vaadatud: 41016
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.11.2016 19:34:23 pealkiri: Kommenteerimine: mixxer |
| Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: matih22 |
its2cold
vastuseid: 235
vaadatud: 48153
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.11.2016 19:33:23 pealkiri: Kommenteerimine: matih22 |
| Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: darben |
its2cold
vastuseid: 14
vaadatud: 5578
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.11.2016 09:46:12 pealkiri: Kommenteerimine: darben |
| Kiire ja probleemivaba tehing! |
teema: Kommenteerimine: henry1992 |
its2cold
vastuseid: 31
vaadatud: 13482
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.11.2016 09:45:37 pealkiri: Kommenteerimine: henry1992 |
| Esines väike probleem aga see leidis kiire lahenduse, kokkuvõttes soovitan! |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
its2cold
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191661
|
foorum: Töövahendus postitatud: 19.09.2016 12:07:01 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| Valge LG G2 D802 ekraani kohapeal leidub? |
teema: Kommenteerimine: Splendid |
its2cold
vastuseid: 68
vaadatud: 17303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2016 23:24:05 pealkiri: Kommenteerimine: Splendid |
| Kõik sujus ilusti! |
teema: Kommenteerimine: Pyromaniac |
its2cold
vastuseid: 117
vaadatud: 29350
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2015 10:26:06 pealkiri: Kommenteerimine: Pyromaniac |
| Soovitan! Kõik sujus ilusti. |
teema: Kommenteerimine: Maa Mees |
its2cold
vastuseid: 476
vaadatud: 66658
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2015 13:33:57 pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees |
| Korralik ostja! |
teema: Kommenteerimine: gogik |
its2cold
vastuseid: 546
vaadatud: 101090
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.11.2015 21:27:13 pealkiri: Kommenteerimine: gogik |
Jällegi kõik tasemel!  |
teema: Kommenteerimine: lordjsmith |
its2cold
vastuseid: 10
vaadatud: 3620
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2015 17:39:23 pealkiri: Kommenteerimine: lordjsmith |
| Ostis kõvaketta, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: and12345 |
its2cold
vastuseid: 276
vaadatud: 47076
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.10.2015 20:22:00 pealkiri: Kommenteerimine: and12345 |
Ostis SSD  |
teema: Kommenteerimine: GuidoS |
its2cold
vastuseid: 33
vaadatud: 10905
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2015 20:52:34 pealkiri: Kommenteerimine: GuidoS |
Ostsin SSD  |
teema: Kommenteerimine: Maikeel |
its2cold
vastuseid: 1
vaadatud: 1255
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.09.2015 18:03:57 pealkiri: Kommenteerimine: Maikeel |
| Ostsin S4 ekraani. Oskan öelda ainult head! |
teema: Kommenteerimine: Reizo |
its2cold
vastuseid: 55
vaadatud: 14870
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.08.2015 12:27:08 pealkiri: Kommenteerimine: Reizo |
| Ostsin LG G3, kõik sujus suurepäraselt. Soovitan julgelt! |
teema: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema |
its2cold
vastuseid: 266
vaadatud: 130835
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.08.2015 08:26:47 pealkiri: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema |
| Galaxy A7 Exynos mudeli rootimine ka kellelgi õnnestunud on? |
teema: Kommenteerimine: RUFG60 |
its2cold
vastuseid: 9
vaadatud: 4620
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.08.2015 00:27:32 pealkiri: Kommenteerimine: RUFG60 |
| Ostsin telgi, kogu tehing sujus kiiresti ja probleemideta. Soovitan kindlasti! |
teema: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema |
its2cold
vastuseid: 266
vaadatud: 130835
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.07.2015 08:25:04 pealkiri: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema |
| Kas keegi on juba Eestist ostetud A3 peale Lollipopi ka saanud? |
teema: Kommenteerimine: rocker |
its2cold
vastuseid: 10
vaadatud: 5272
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.06.2015 08:51:37 pealkiri: Kommenteerimine: rocker |
Sai mõned klaasipaneelid talle antud, vastutasuks tõi meeldivat kesvamärjukest. Positiivne!  |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
its2cold
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191661
|
foorum: Töövahendus postitatud: 25.06.2015 08:49:25 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Lumia 820.
Ekraan ise terve, ainult klaasi+digitizeri vahetamine oleks reaalne? Arvestades telefoni hinda siis vägagi küsitav muidugi, kas antud tegevus üldse rentaabel on.
https://www.dropbox. ... |
teema: Kommenteerimine: gogik |
its2cold
vastuseid: 546
vaadatud: 101090
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2015 21:44:07 pealkiri: Kommenteerimine: gogik |
Sai mobiilile ekraan ostetud  |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
its2cold
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191661
|
foorum: Töövahendus postitatud: 15.05.2015 21:00:17 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| S4 I9505 ekraani kohe oleks pakkuda? Värv ei ole oluline. |
teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
its2cold
vastuseid: 741
vaadatud: 343718
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.05.2015 20:55:39 pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
Tänan info eest!
Kaamera ise hakkab nö kesta sees asuma, et otseselt vihm ega lumi peale saja. Veekindlus on siiski nõutud, sest päris kinnine Keskkond siiski pole ja põhiline eesmärk on tööki ... |
teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
its2cold
vastuseid: 741
vaadatud: 343718
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.05.2015 16:04:39 pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
Kuidas GoProd külma ilmaga läbi saavad? Eeldades, et seade on välise toite järgi ja 24/7 õues. On kellelgi sarnaseid kogemusi?
Oleks vaja pisikest valvekaamerat, mis kannatab ilma, lindistab m ... |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
its2cold
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191661
|
foorum: Töövahendus postitatud: 27.02.2015 11:32:08 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
, Tänan kiire vastuse eest!  |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
its2cold
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191661
|
foorum: Töövahendus postitatud: 27.02.2015 09:39:55 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Seadme mudel: Samsung Galaxy S2 Plus
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: Klassikaline case, kukkus maha, klaas puruks. Tavalise S2 ekraan ei sobi, sest kaabliühendused veidi erinevad.
Äkki leidu ... |
teema: Kommenteerimine: Vitman |
its2cold
vastuseid: 325
vaadatud: 54911
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2014 15:42:03 pealkiri: Kommenteerimine: Vitman |
| Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: nmk |
its2cold
vastuseid: 71
vaadatud: 18662
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2014 08:51:34 pealkiri: Kommenteerimine: nmk |
| Ostsin GTX660, soovitan! |
teema: Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti |
its2cold
vastuseid: 206
vaadatud: 63567
|
foorum: Pressiteated postitatud: 18.11.2014 10:07:54 pealkiri: Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti |
Ehk siis esmalt oli mahupiirang, siis kiirusepiirang ja nüüdsetes "kolmanda generatsiooni" pakettides on mõlemad . |
teema: Kommenteerimine: maxfox04 |
its2cold
vastuseid: 300
vaadatud: 87537
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2014 09:45:27 pealkiri: Kommenteerimine: maxfox04 |
Abavalmis  |
teema: Murdunud "komponent" emaplaadilt :: Sülearvuti emaplaadid |
its2cold
vastuseid: 7
vaadatud: 1768
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 05.11.2014 19:40:33 pealkiri: Murdunud "komponent" emaplaadilt |
| Olen nüüd selgeks saanud, et tegu on 0.5A SMD kaitsmega suurusega 1206(3.2 x 1.6mm). Häda ainult selles, et Elfas ja Oomis see saadaval ainult tellimise peale. Veel ideid, kus seda saada võiks? |
teema: Murdunud "komponent" emaplaadilt :: Sülearvuti emaplaadid |
its2cold
vastuseid: 7
vaadatud: 1768
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 05.11.2014 00:38:19 pealkiri: Murdunud "komponent" emaplaadilt |
Tänud esialgse informatsiooni eest!
, õigemini arvuti käivitub aga ees on kiri "usb device over current status detected."
Teoorias on võimalus, et saan osta uue sellise komponendi(Eestist?) ... |
| |