Avaleht
otsing leidis 37 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: tikkk
isekene

vastuseid: 2
vaadatud: 1435

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2017 15:58:42   pealkiri: Kommenteerimine: tikkk
Müüsin docki, kõik kiire ja sujuv thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Mooker
isekene

vastuseid: 20
vaadatud: 4818

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2017 17:37:31   pealkiri: Mälud
Sai ostetud 3x4gb Cruisali mälud! Kõik hea ja kiire! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: D-Jam
isekene

vastuseid: 86
vaadatud: 19973

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2016 09:56:57   pealkiri: Kommenteerimine: D-Jam
Ostis videokaardi, tuli ise kohale, kõik hea, lõpp hea beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: baanan1504
isekene

vastuseid: 3
vaadatud: 1962

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.10.2015 12:09:41   pealkiri: Sai ostetud arvuti.
Tere, panen uuesti müüki oma profiilimasina. Specid on siis järgmised:

Protsessor: i7-3820

Emaplaat: MSI x79A-GD65 (8D)

Mälu: 4GB G-Skill F3-10600CL9S-4GBNT DDR3 1333MHZ CL9

HDD: S ...
  teema: Kommenteerimine: klebla
isekene

vastuseid: 252
vaadatud: 48935

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2015 11:04:44   pealkiri: Kommenteerimine: klebla
Ostsin 2tb väliseketta, ideaalne! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: rycyve
isekene

vastuseid: 99
vaadatud: 37090

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2015 10:03:44   pealkiri: Kommenteerimine: rycyve
Sai videokaart ostetud, kaup saadeti ilusti ja probleemi vabalt teele. Korralik pakendus, sobib icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: ArgoA
isekene

vastuseid: 184
vaadatud: 45218

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2015 16:02:15   pealkiri: T420 Lenovo
Sai ostetud läpakas, hea teenindus! Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mixaaa
isekene

vastuseid: 169
vaadatud: 33076

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2014 17:13:39   pealkiri: Kommenteerimine: mixaaa
ostsin videokaardi, kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Lauts
isekene

vastuseid: 27
vaadatud: 8437

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2014 11:23:04   pealkiri: Kommenteerimine: Lauts
Sai saadetud videokaart, kaup vahetas omaniku, raha kanti ilusti üle ja paistab, et pole probleeme veel esinenud.
  teema: Kommenteerimine: Computech
isekene

vastuseid: 41
vaadatud: 14663

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.02.2013 20:14:48   pealkiri: Kommenteerimine: Computech
Sai läppar soetatud, läks asi natukese venima (1,5 nädalat) aga kannatas ära. Tulevikuks soovitan, et võtta kliendiga ühendust kui tekib apsakaid, muidu äri tehtud ja Kokkuvõtteks läks sujuval ...
  teema: Kommenteerimine: haldo
isekene

vastuseid: 152
vaadatud: 44984

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2013 20:27:23   pealkiri: Kommenteerimine: haldo
Ostsin läppari, siiani kõik töötab, tehingus tekkis minu poolne apsakas aga sai ka selle kergelt lahendatud. Väga hea ja mugav äri teha! beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mastert
isekene

vastuseid: 39
vaadatud: 14251

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.11.2012 11:07:58   pealkiri: Kommenteerimine: mastert
Ostsin Arvuti, väga sümpaatne,kiire tehing. Tuli tõi veel ise kohale!! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: darkside
isekene

vastuseid: 71
vaadatud: 21487

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2010 12:19:34   pealkiri: Kommenteerimine: darkside
sai ostetud korpus, kõik 5+ pealekaubaks sai nveel 120mm venti kah icon_razz.gif
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Okman
isekene

vastuseid: 428
vaadatud: 86094

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.12.2010 19:58:13   pealkiri: Kommenteerimine: Okman
sai ostetud PSU, kiire, korralik ja hea icon_wink.gif thumbs_up.gif soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Foxy
isekene

vastuseid: 447
vaadatud: 69326

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.12.2010 15:24:14   pealkiri: Kommenteerimine: Foxy
sai ostetud emaplaat ja prose thumbs_up.gif pärast paari päeva ootamist vahetas kaup omanikku, väga hea thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: otto123
isekene

vastuseid: 214
vaadatud: 49669

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.12.2010 16:11:37   pealkiri: Kommenteerimine: otto123
Ostetud ka mälud! Kiire ja asjalik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: otto123
isekene

vastuseid: 214
vaadatud: 49669

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.12.2010 16:11:06   pealkiri: Kommenteerimine: otto123
sai ostetud GIGABYTE 9800GTX, väga hea ja kiire tehing, soovitan thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: int. helikaardiga probleem (Dell Latitude d531) :: Sülearvuti emaplaadid
isekene

vastuseid: 5
vaadatud: 1779

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.12.2010 00:47:57   pealkiri: int. helikaardiga probleem (Dell Latitude d531)
Pole kindel. Suht peen ja aeganõudev töö. Ei teagi kedagi, kes sellist viga oleks parandanud kunagi.
aga seda oleks võimalik välja vahetada? analoogse vastu, nõuab vast täpset silma ja head jo ...
  teema: int. helikaardiga probleem (Dell Latitude d531) :: Sülearvuti emaplaadid
isekene

vastuseid: 5
vaadatud: 1779

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 15.12.2010 23:52:41   pealkiri: int. helikaardiga probleem (Dell Latitude d531)
Tõmbasid arvatavasti pesa jootest lahti. Viga pole helikaardis, vaid pesas. Ja seda on suht keeruline vahetada.
aga pesa joontesse tagasi ei saa panna?
  teema: int. helikaardiga probleem (Dell Latitude d531) :: Sülearvuti emaplaadid
isekene

vastuseid: 5
vaadatud: 1779

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 15.12.2010 21:51:59   pealkiri: int. helikaardiga probleem (Dell Latitude d531) :: Sülearvuti emaplaadid
  teema: Kommenteerimine: gertp
isekene

vastuseid: 344
vaadatud: 107613

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2010 16:55:18   pealkiri: Kommenteerimine: gertp
Sai siis 600w HQ konsert kõlar ostetud, nii pea kui raha saadetud tuli ka kaup icon_wink.gif väga hea thumbs_up.gif
  teema: Toiteploki vent
isekene

vastuseid: 6
vaadatud: 2011

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 11.10.2010 22:07:07   pealkiri: Toiteploki vent
nüüd on asi täitsa korras, see vast oli mingi algus temp. mängimine, et arvutil polnud veel piisavalt protsesse...
Samas tekkis küsimus, et vahetasin just toiteka välja ja tegin huvipärast eel ...
  teema: Toiteploki vent
isekene

vastuseid: 6
vaadatud: 2011

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 11.10.2010 21:54:58   pealkiri: Toiteploki vent
Probleem siis selline, et toiteploki ventikas kõigub, ajab tuure üles ja alla.. Milles võib seisneda selline probleem? Ja kuidas seda parandada
  teema: Wifi probleem!
isekene

vastuseid: 3
vaadatud: 1309

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 27.04.2009 22:57:41   pealkiri: Wifi probleem!
äkki oskaksid öelda kust seda saab täpsemalt teha?
  teema: Wifi probleem!
isekene

vastuseid: 3
vaadatud: 1309

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 27.04.2009 21:41:23   pealkiri: Wifi probleem!
Ei tea kas tegin nüüd õigesse kohta teema aga kui hakkab päevast õhtu tulema siis hakkab wifi jubedalt jamama, kedagi ei ole wifi võrgus kah ehk siis on parooliga võrk. Mis mõttes jamama? Ehk ...
  teema: Biosi uuendamine või mõni teine viga?!
isekene

vastuseid: 7
vaadatud: 1688

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 20.01.2009 19:20:23   pealkiri: Biosi uuendamine või mõni teine viga?!
DFI PE21-EC, panin aga ma sain juba teada vist milles probleem, 3gb loeb siis kui mu rammid on 333MHz või madalamad aga mul 400...
  teema: Biosi uuendamine või mõni teine viga?!
isekene

vastuseid: 7
vaadatud: 1688

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 20.01.2009 17:38:40   pealkiri: Re: Biosi uuendamine või mõni teine viga?!
... ja selline tunne, et arvuti loeb 1,5gb heal juhul

millest selline tunne icon_biggrin.gif icon_question.gif
Alguses kui arvuti tööle panen on Memory Testing: 1.5
  teema: Biosi uuendamine või mõni teine viga?!
isekene

vastuseid: 7
vaadatud: 1688

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 20.01.2009 01:01:20   pealkiri: Biosi uuendamine või mõni teine viga?!
Igas tahes probleem selline, et arvutile on laotud 3gb rammi (DDR) ja selline tunne, et arvuti loeb 1,5gb heal juhul, tekkis siis huvi, et kas ma pean uuendama oma BIOSi? kui pean siis kuidas? või mu ...
  teema: Kommenteerimine: Mike
isekene

vastuseid: 51
vaadatud: 16366

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2009 18:13:37   pealkiri: Kommenteerimine: Mike
hea ja kiire tehing icon_smile.gif kaup käes icon_smile.gif
  teema: HP Laserjet 4 Draiverid
isekene

vastuseid: 3
vaadatud: 1029

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 02.01.2009 12:47:51   pealkiri: HP Laserjet 4 Draiverid
Probleem siis järgmine, et panin Control Panel -> Printers ja muud värk.. siis võtsin, et add printer, panin enda printeri sätted (HP LaserJet 4) ja siis kui tahan midagi printida siis ütleb, ...
  teema: Kommenteerimine: MoHcTpA
isekene

vastuseid: 67
vaadatud: 19477

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2008 18:24:46   pealkiri: Kommenteerimine: MoHcTpA
kiirelt ja hästi saab asju ajada (müüsin videokaardi talle)
  teema: Probleem prosega
isekene

vastuseid: 13
vaadatud: 1943

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 12.12.2008 22:38:41   pealkiri: Probleem prosega
, ilmselt küll kruvikeeraja või millegi sarnasega aga õiges suuruses ja ettevaatlikult
proovisin alguses ettevaatlikult teha aga ikkagi nõudis jõudu natukese..
  teema: Probleem prosega
isekene

vastuseid: 13
vaadatud: 1943

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 12.12.2008 22:34:17   pealkiri: Probleem prosega
, on sul socket 775 prose? sul juhul jah jalgu ei ole...ükskõik mis muul juhul on jalad prose all ja neid on väga palju seal
midagi sellist:
ei ole mul on socket 462, vaatasin üle kõik jalad on ...
  teema: Probleem prosega
isekene

vastuseid: 13
vaadatud: 1943

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 12.12.2008 22:28:24   pealkiri: Probleem prosega
kruvikeerajaga peale suruma lukule, et lahti saada jahutust, ühe korra libises mööda

.

Kas silmaga on näha mingeid vigastusi emaplaadil, umbes seal, kus sa selle kruvikeerajaga sorkisid.
ei ...
  teema: Probleem prosega
isekene

vastuseid: 13
vaadatud: 1943

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 12.12.2008 22:26:03   pealkiri: Probleem prosega
ühe korra libises mööda, äkki see võis kahjustada? Sellest oleksid pidanud alustama. Vaata kas kõik rajad jäid terveks.
jalad.. äkki natukene seletaks kus need asuvad?
  teema: Probleem prosega
isekene

vastuseid: 13
vaadatud: 1943

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 12.12.2008 22:22:55   pealkiri: Probleem prosega
, miks ära võtsid?
Kas termopasta oli korralikult pandud? (Õhukeselt või paksult)
Täpsusta "kangutamine".
Kui kauaks arvuti töötas, või üldse ei läinud käima?
Ostsin teise prose (vale s ...
  teema: Probleem prosega
isekene

vastuseid: 13
vaadatud: 1943

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 12.12.2008 21:57:55   pealkiri: Probleem prosega
Võtsin täna arvutilt prose välja, pidin kangutama natukene jahutusega aga sain maha selle, siis panin prose tagasi, samuti panin termopasta prose vahele ja panin jahutuse tagasi peale (jällegi pid ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.