|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: tikkk |
isekene
vastuseid: 2
vaadatud: 1435
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2017 15:58:42 pealkiri: Kommenteerimine: tikkk |
Müüsin docki, kõik kiire ja sujuv  |
teema: Kommenteerimine: Mooker |
isekene
vastuseid: 20
vaadatud: 4818
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2017 17:37:31 pealkiri: Mälud |
Sai ostetud 3x4gb Cruisali mälud! Kõik hea ja kiire!  |
teema: Kommenteerimine: D-Jam |
isekene
vastuseid: 86
vaadatud: 19973
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2016 09:56:57 pealkiri: Kommenteerimine: D-Jam |
Ostis videokaardi, tuli ise kohale, kõik hea, lõpp hea  |
teema: Kommenteerimine: baanan1504 |
isekene
vastuseid: 3
vaadatud: 1962
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2015 12:09:41 pealkiri: Sai ostetud arvuti. |
Tere, panen uuesti müüki oma profiilimasina. Specid on siis järgmised:
Protsessor: i7-3820
Emaplaat: MSI x79A-GD65 (8D)
Mälu: 4GB G-Skill F3-10600CL9S-4GBNT DDR3 1333MHZ CL9
HDD: S ... |
teema: Kommenteerimine: klebla |
isekene
vastuseid: 252
vaadatud: 48935
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.10.2015 11:04:44 pealkiri: Kommenteerimine: klebla |
Ostsin 2tb väliseketta, ideaalne!  |
teema: Kommenteerimine: rycyve |
isekene
vastuseid: 99
vaadatud: 37090
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.10.2015 10:03:44 pealkiri: Kommenteerimine: rycyve |
Sai videokaart ostetud, kaup saadeti ilusti ja probleemi vabalt teele. Korralik pakendus, sobib  |
teema: Kommenteerimine: ArgoA |
isekene
vastuseid: 184
vaadatud: 45218
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2015 16:02:15 pealkiri: T420 Lenovo |
Sai ostetud läpakas, hea teenindus! Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: mixaaa |
isekene
vastuseid: 169
vaadatud: 33076
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2014 17:13:39 pealkiri: Kommenteerimine: mixaaa |
ostsin videokaardi, kõik  |
teema: Kommenteerimine: Lauts |
isekene
vastuseid: 27
vaadatud: 8437
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2014 11:23:04 pealkiri: Kommenteerimine: Lauts |
| Sai saadetud videokaart, kaup vahetas omaniku, raha kanti ilusti üle ja paistab, et pole probleeme veel esinenud. |
teema: Kommenteerimine: Computech |
isekene
vastuseid: 41
vaadatud: 14663
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.02.2013 20:14:48 pealkiri: Kommenteerimine: Computech |
| Sai läppar soetatud, läks asi natukese venima (1,5 nädalat) aga kannatas ära. Tulevikuks soovitan, et võtta kliendiga ühendust kui tekib apsakaid, muidu äri tehtud ja Kokkuvõtteks läks sujuval ... |
teema: Kommenteerimine: haldo |
isekene
vastuseid: 152
vaadatud: 44984
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2013 20:27:23 pealkiri: Kommenteerimine: haldo |
Ostsin läppari, siiani kõik töötab, tehingus tekkis minu poolne apsakas aga sai ka selle kergelt lahendatud. Väga hea ja mugav äri teha!  |
teema: Kommenteerimine: mastert |
isekene
vastuseid: 39
vaadatud: 14251
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.11.2012 11:07:58 pealkiri: Kommenteerimine: mastert |
Ostsin Arvuti, väga sümpaatne,kiire tehing. Tuli tõi veel ise kohale!!  |
teema: Kommenteerimine: darkside |
isekene
vastuseid: 71
vaadatud: 21487
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.12.2010 12:19:34 pealkiri: Kommenteerimine: darkside |
sai ostetud korpus, kõik 5+ pealekaubaks sai nveel 120mm venti kah
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Okman |
isekene
vastuseid: 428
vaadatud: 86094
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.12.2010 19:58:13 pealkiri: Kommenteerimine: Okman |
sai ostetud PSU, kiire, korralik ja hea soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Foxy |
isekene
vastuseid: 447
vaadatud: 69326
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.12.2010 15:24:14 pealkiri: Kommenteerimine: Foxy |
sai ostetud emaplaat ja prose pärast paari päeva ootamist vahetas kaup omanikku, väga hea  |
teema: Kommenteerimine: otto123 |
isekene
vastuseid: 214
vaadatud: 49669
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2010 16:11:37 pealkiri: Kommenteerimine: otto123 |
Ostetud ka mälud! Kiire ja asjalik  |
teema: Kommenteerimine: otto123 |
isekene
vastuseid: 214
vaadatud: 49669
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2010 16:11:06 pealkiri: Kommenteerimine: otto123 |
sai ostetud GIGABYTE 9800GTX, väga hea ja kiire tehing, soovitan  |
teema: int. helikaardiga probleem (Dell Latitude d531) :: Sülearvuti emaplaadid |
isekene
vastuseid: 5
vaadatud: 1779
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 16.12.2010 00:47:57 pealkiri: int. helikaardiga probleem (Dell Latitude d531) |
Pole kindel. Suht peen ja aeganõudev töö. Ei teagi kedagi, kes sellist viga oleks parandanud kunagi.
aga seda oleks võimalik välja vahetada? analoogse vastu, nõuab vast täpset silma ja head jo ... |
teema: int. helikaardiga probleem (Dell Latitude d531) :: Sülearvuti emaplaadid |
isekene
vastuseid: 5
vaadatud: 1779
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 15.12.2010 23:52:41 pealkiri: int. helikaardiga probleem (Dell Latitude d531) |
Tõmbasid arvatavasti pesa jootest lahti. Viga pole helikaardis, vaid pesas. Ja seda on suht keeruline vahetada.
aga pesa joontesse tagasi ei saa panna? |
teema: int. helikaardiga probleem (Dell Latitude d531) :: Sülearvuti emaplaadid |
isekene
vastuseid: 5
vaadatud: 1779
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 15.12.2010 21:51:59 pealkiri: int. helikaardiga probleem (Dell Latitude d531) :: Sülearvuti emaplaadid |
|
teema: Kommenteerimine: gertp |
isekene
vastuseid: 344
vaadatud: 107613
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2010 16:55:18 pealkiri: Kommenteerimine: gertp |
Sai siis 600w HQ konsert kõlar ostetud, nii pea kui raha saadetud tuli ka kaup väga hea  |
teema: Toiteploki vent |
isekene
vastuseid: 6
vaadatud: 2011
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 11.10.2010 22:07:07 pealkiri: Toiteploki vent |
nüüd on asi täitsa korras, see vast oli mingi algus temp. mängimine, et arvutil polnud veel piisavalt protsesse...
Samas tekkis küsimus, et vahetasin just toiteka välja ja tegin huvipärast eel ... |
teema: Toiteploki vent |
isekene
vastuseid: 6
vaadatud: 2011
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 11.10.2010 21:54:58 pealkiri: Toiteploki vent |
| Probleem siis selline, et toiteploki ventikas kõigub, ajab tuure üles ja alla.. Milles võib seisneda selline probleem? Ja kuidas seda parandada |
teema: Wifi probleem! |
isekene
vastuseid: 3
vaadatud: 1309
|
foorum: Tarkvara postitatud: 27.04.2009 22:57:41 pealkiri: Wifi probleem! |
| äkki oskaksid öelda kust seda saab täpsemalt teha? |
teema: Wifi probleem! |
isekene
vastuseid: 3
vaadatud: 1309
|
foorum: Tarkvara postitatud: 27.04.2009 21:41:23 pealkiri: Wifi probleem! |
| Ei tea kas tegin nüüd õigesse kohta teema aga kui hakkab päevast õhtu tulema siis hakkab wifi jubedalt jamama, kedagi ei ole wifi võrgus kah ehk siis on parooliga võrk. Mis mõttes jamama? Ehk ... |
teema: Biosi uuendamine või mõni teine viga?! |
isekene
vastuseid: 7
vaadatud: 1688
|
foorum: Tarkvara postitatud: 20.01.2009 19:20:23 pealkiri: Biosi uuendamine või mõni teine viga?! |
| DFI PE21-EC, panin aga ma sain juba teada vist milles probleem, 3gb loeb siis kui mu rammid on 333MHz või madalamad aga mul 400... |
teema: Biosi uuendamine või mõni teine viga?! |
isekene
vastuseid: 7
vaadatud: 1688
|
foorum: Tarkvara postitatud: 20.01.2009 17:38:40 pealkiri: Re: Biosi uuendamine või mõni teine viga?! |
... ja selline tunne, et arvuti loeb 1,5gb heal juhul
millest selline tunne
Alguses kui arvuti tööle panen on Memory Testing: 1.5 |
teema: Biosi uuendamine või mõni teine viga?! |
isekene
vastuseid: 7
vaadatud: 1688
|
foorum: Tarkvara postitatud: 20.01.2009 01:01:20 pealkiri: Biosi uuendamine või mõni teine viga?! |
| Igas tahes probleem selline, et arvutile on laotud 3gb rammi (DDR) ja selline tunne, et arvuti loeb 1,5gb heal juhul, tekkis siis huvi, et kas ma pean uuendama oma BIOSi? kui pean siis kuidas? või mu ... |
teema: Kommenteerimine: Mike |
isekene
vastuseid: 51
vaadatud: 16366
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2009 18:13:37 pealkiri: Kommenteerimine: Mike |
hea ja kiire tehing kaup käes  |
teema: HP Laserjet 4 Draiverid |
isekene
vastuseid: 3
vaadatud: 1029
|
foorum: Tarkvara postitatud: 02.01.2009 12:47:51 pealkiri: HP Laserjet 4 Draiverid |
| Probleem siis järgmine, et panin Control Panel -> Printers ja muud värk.. siis võtsin, et add printer, panin enda printeri sätted (HP LaserJet 4) ja siis kui tahan midagi printida siis ütleb, ... |
teema: Kommenteerimine: MoHcTpA |
isekene
vastuseid: 67
vaadatud: 19477
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.12.2008 18:24:46 pealkiri: Kommenteerimine: MoHcTpA |
| kiirelt ja hästi saab asju ajada (müüsin videokaardi talle) |
teema: Probleem prosega |
isekene
vastuseid: 13
vaadatud: 1943
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 12.12.2008 22:38:41 pealkiri: Probleem prosega |
, ilmselt küll kruvikeeraja või millegi sarnasega aga õiges suuruses ja ettevaatlikult
proovisin alguses ettevaatlikult teha aga ikkagi nõudis jõudu natukese.. |
teema: Probleem prosega |
isekene
vastuseid: 13
vaadatud: 1943
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 12.12.2008 22:34:17 pealkiri: Probleem prosega |
, on sul socket 775 prose? sul juhul jah jalgu ei ole...ükskõik mis muul juhul on jalad prose all ja neid on väga palju seal
midagi sellist:
ei ole mul on socket 462, vaatasin üle kõik jalad on ... |
teema: Probleem prosega |
isekene
vastuseid: 13
vaadatud: 1943
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 12.12.2008 22:28:24 pealkiri: Probleem prosega |
kruvikeerajaga peale suruma lukule, et lahti saada jahutust, ühe korra libises mööda
.
Kas silmaga on näha mingeid vigastusi emaplaadil, umbes seal, kus sa selle kruvikeerajaga sorkisid.
ei ... |
teema: Probleem prosega |
isekene
vastuseid: 13
vaadatud: 1943
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 12.12.2008 22:26:03 pealkiri: Probleem prosega |
ühe korra libises mööda, äkki see võis kahjustada? Sellest oleksid pidanud alustama. Vaata kas kõik rajad jäid terveks.
jalad.. äkki natukene seletaks kus need asuvad? |
teema: Probleem prosega |
isekene
vastuseid: 13
vaadatud: 1943
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 12.12.2008 22:22:55 pealkiri: Probleem prosega |
, miks ära võtsid?
Kas termopasta oli korralikult pandud? (Õhukeselt või paksult)
Täpsusta "kangutamine".
Kui kauaks arvuti töötas, või üldse ei läinud käima?
Ostsin teise prose (vale s ... |
teema: Probleem prosega |
isekene
vastuseid: 13
vaadatud: 1943
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 12.12.2008 21:57:55 pealkiri: Probleem prosega |
| Võtsin täna arvutilt prose välja, pidin kangutama natukene jahutusega aga sain maha selle, siis panin prose tagasi, samuti panin termopasta prose vahele ja panin jahutuse tagasi peale (jällegi pid ... |
| |