Ma soovitan Nõo RG-d... siin 10. klassis 3 progemise tundi + 1 arvuti riistvarast... edasi saad valida kas tahad progemist või rakendust... tegelikult saab progemisele korraliku aluse... 10. klas ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.