Avaleht
otsing leidis 47 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Helikaardi driver
imrex

vastuseid: 3
vaadatud: 3026

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.01.2012 16:08:06   pealkiri: Helikaardi driver
Proovisin ka seda. Varastasin kusagilt ka koodid, et seda (free) teenust kasutada. See ei leidnud mingit viga enam.
  teema: Helikaardi driver
imrex

vastuseid: 3
vaadatud: 3026

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.01.2012 15:46:25   pealkiri: Helikaardi driver
Ei saa kusagilt driverit. või on see kaart katki? Mida teha?
PCI\VEN_10DE&DEV_01B1&SUBSYS_00A80E11&REV_C2\3&13C0B0C5&0&30
  teema: XP acer aspirele?
imrex

vastuseid: 4
vaadatud: 1371

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 10.12.2011 20:49:46   pealkiri: XP acer aspirele?
ma olen ka mingisugust õpetust kasutanud, sellest ei tulnud midagi välja. Saad sa mulle saata konkreetse lingi? Siis hakkan uuuesti proovima.
  teema: XP acer aspirele?
imrex

vastuseid: 4
vaadatud: 1371

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 10.12.2011 20:19:17   pealkiri: XP acer aspirele?
neid õpetusi ju sitaks netis.... näiteks üks : http://www.techtipsgeek.com/install-windows-from-usb-flash-pen-drive/559/
Ma ei tahaks suvalisi õpetusi. Kas kellegi on kogemust ja on seda ise tei ...
  teema: XP acer aspirele?
imrex

vastuseid: 4
vaadatud: 1371

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 10.12.2011 19:49:51   pealkiri: XP acer aspirele?
Kuidas saab XP installida ilma plaadilugejata. Usb mälupulgaga äkki?
  teema: ei saa installida; olympus c5060
imrex

vastuseid: 6
vaadatud: 2234

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.06.2010 23:40:59   pealkiri: ei saa installida; olympus c5060
Proovisin ka selle järgi, ei midagi. Kas (My computer) aknas peaks ka fotoka ikoon ilmuma? Kas Olympusel on mingi eriline programm, et USB kaabli üles leiab? Piltide tõmbamise proramm on, aga fotok ...
  teema: ei saa installida; olympus c5060
imrex

vastuseid: 6
vaadatud: 2234

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.06.2010 22:33:40   pealkiri: ei saa installida; olympus c5060
Ma tahan pilte kätte saada. Kaabel on ühendatud, aga kirjutab et pole. Mille menüüs see peaks olema? Aparaadi, või arvuti? Aparaadi USB on seatud PC peale, mitte print.
  teema: ei saa installida; olympus c5060
imrex

vastuseid: 6
vaadatud: 2234

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.06.2010 19:58:30   pealkiri: ei saa installida; olympus c5060
Kaabel ühendatud ja mälukaart sees. Driver C5060_FU_v756-81 saadud siit http://www.olympus.co.jp/en/support/imsg/digicamera/download/software/.
Aga kaamera ei suhtle arvutiga? On sisse lülitatud j ...
  teema: exelis kellaaeg?
imrex

vastuseid: 11
vaadatud: 2812

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 12.05.2010 22:53:31   pealkiri: exelis kellaaeg?
Mitte halligi aru ei saanud.
CONCATENATE(HOUR(NOW());":";MINUTE(NOW())) see kood töötab hästi, aga kuidas ma käsin £ märgi asendada?
  teema: exelis kellaaeg?
imrex

vastuseid: 11
vaadatud: 2812

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 10.05.2010 18:38:42   pealkiri: exelis kellaaeg?
Mul on OpenOffice. File on xls, mitte ods. Aga mul ei tee selle kombinatsiooniga midagi.
  teema: exelis kellaaeg?
imrex

vastuseid: 11
vaadatud: 2812

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 10.05.2010 17:40:28   pealkiri: exelis kellaaeg?
Ei toimi:( notepadis on F5, aga exelis pole see üldse võimalik???
  teema: exelis kellaaeg?
imrex

vastuseid: 11
vaadatud: 2812

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 10.05.2010 12:59:11   pealkiri: exelis kellaaeg?
Kas on exelis võimalik ühe klahviga sisestada kellaaega.
  teema: XP Antispyware 2101
imrex

vastuseid: 1
vaadatud: 1256

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 17.03.2010 18:12:16   pealkiri: XP Antispyware 2101
Viirusetõrje? Istub arvutis nagu viirus. Kuidas saab sellest lahti?
  teema: Intervalliga pildistamine -> videoks
imrex

vastuseid: 89
vaadatud: 25512

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 30.11.2009 14:49:30   pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks
http://www.youtube.com/watch?v=QtFxqKVgvUM
see mulle meeldib
  teema: Ei toimi netijagamine...
imrex

vastuseid: 3
vaadatud: 1376

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.11.2009 14:19:22   pealkiri: Ei toimi netijagamine...
kahe arvuti vahel. Aparaat on selline http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=V%C3%95RK&IC=4800&ItemID=4800-1483
mis erinevus on switcil ja ruuteril?
  teema: Wifi võrk kahe arvuti vahel?
imrex

vastuseid: 2
vaadatud: 2438

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 23.11.2009 21:43:43   pealkiri: Wifi võrk kahe arvuti vahel?
Suur tänu. Hea lihtne ja loogiline õpetus.
  teema: Wifi võrk kahe arvuti vahel?
imrex

vastuseid: 2
vaadatud: 2438

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 23.11.2009 20:48:21   pealkiri: Wifi võrk kahe arvuti vahel?
Lauaarvutile tuleb sisse nett kaabliga. Olemas on trednet usb wifi pulk. Tahaks teha võrku, et läpakas ka netti saaks. Äkki on kuskil õpetus, siis sorry et segasin.
  teema: Tapitahed
imrex

vastuseid: 2
vaadatud: 1844

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 24.04.2009 11:45:01   pealkiri: Tapitahed
Ehk on abi: http://www.tedmontgomery.com/tutorial/ALTchrc.html

ei toimi, viga on kasutajas. Samahasti voiks neid ju kusakilt copida.
  teema: Tapitahed
imrex

vastuseid: 2
vaadatud: 1844

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 24.04.2009 11:15:31   pealkiri: Tapitahed
On Win XP Essential ja sellel ei ole eesti klaviatuuri tuge. Kuidas saaks tapitahti kirjutada.
  teema: Mälupulk
imrex

vastuseid: 10
vaadatud: 3073

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 23.04.2009 14:46:39   pealkiri: Mälupulk
asoo, siis on selge. Teema kustutada.
  teema: Mälupulk
imrex

vastuseid: 10
vaadatud: 3073

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 23.04.2009 14:37:05   pealkiri: Mälupulk
ei ole kindel
  teema: Mälupulk
imrex

vastuseid: 10
vaadatud: 3073

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 23.04.2009 14:34:02   pealkiri: Mälupulk
Motherboard ID <DMI>
Motherboard Name Compaq Deskpro
Bus Type Intel GTL+
everest kogu info?
  teema: Mälupulk
imrex

vastuseid: 10
vaadatud: 3073

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 23.04.2009 14:08:57   pealkiri: Mälupulk
Kuskohast saan emaplaadi kohta infi?
  teema: Mälupulk
imrex

vastuseid: 10
vaadatud: 3073

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 23.04.2009 13:53:05   pealkiri: Mälupulk
Kuskohast, või kuidas saab USB 2.0. Praegu on andmete laadimine mälupulgale nii aeglane ja muudkui soovitab USB 2.0?
  teema: Reklaamid on tyytavad
imrex

vastuseid: 8
vaadatud: 2552

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 17.04.2009 22:40:06   pealkiri: Reklaamid on tyytavad
Njah, blokkisin liiga. Rate on nüüd nagu maijade savitahvel ei yhtegi pilti. Aga saab hakkama taastusega.
  teema: Reklaamid on tyytavad
imrex

vastuseid: 8
vaadatud: 2552

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 17.04.2009 14:39:01   pealkiri: Reklaamid on tyytavad
Kuna Flash on ka enamasti reklaam siis: flashblock - Tekitab vajadusel igale flash objektile play nupu
Hea asi. Kas pean kasitsi iga reklaami kinni panema, voi saab koiki automaatselt ka keelata.
  teema: Reklaamid on tyytavad
imrex

vastuseid: 8
vaadatud: 2552

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 16.04.2009 20:14:41   pealkiri: Reklaamid on tyytavad
Kas on voimalust mozillast vilkuvad reklaamid ara keelata
  teema: videoklipp netist
imrex

vastuseid: 6
vaadatud: 1712

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 31.03.2009 12:10:42   pealkiri: videoklipp netist
Krt. Bill Gates on tõmmatud lohku ja kasutatakse tasuta windoosat. Nüüd ei saa eesti riigikanali materjale vaadata.
  teema: videoklipp netist
imrex

vastuseid: 6
vaadatud: 1712

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 30.03.2009 21:38:10   pealkiri: videoklipp netist
orbit ei võta seda videot, või on viga kasutajas?
  teema: videoklipp netist
imrex

vastuseid: 6
vaadatud: 1712

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 30.03.2009 21:17:26   pealkiri: videoklipp netist
millega saaks videoklipi netist http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=7642
Kasutan mozillat ja download helper ei lae seda alla.
  teema: Buut?
imrex

vastuseid: 23
vaadatud: 3859

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.01.2009 07:57:51   pealkiri: Buut?
Tegemist oli linuxi ja muu sellise programmiga, mida win xp ei bootinud. Win 2000 tegi formatti ja kõik korras. Siit foorumist ikka lahendust ei leidnud.
  teema: Buut?
imrex

vastuseid: 23
vaadatud: 3859

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 12.11.2008 18:11:24   pealkiri: Buut?
Tahaks teada, kust saab dosi.
  teema: Buut?
imrex

vastuseid: 23
vaadatud: 3859

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 11.11.2008 21:03:49   pealkiri: Buut?
kõvaketas võib rikkis olla või kaabeldus metsas või bios vales häälestuses..........[/quote]

Kõik võib olla ja keegi ei tea mis tegelt on. Kõiki vigu korraga olla ei saa. Kui ma viitsiks D ...
  teema: Buut?
imrex

vastuseid: 23
vaadatud: 3859

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 11.11.2008 10:21:29   pealkiri: Buut?
American Megatrends AMIBIOS. Siis kirjutab A: drive error. Dos loetleb leitud ja leidmata seadmed. Lõpuls kirjutab: A koolon, kaldkriip ja vilkuv kursor. Sellest ma eeldan, et ta tahab midagi floppil ...
  teema: Buut?
imrex

vastuseid: 23
vaadatud: 3859

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 10.11.2008 11:20:03   pealkiri: Buut?
kuskohast saab dosi? Kusjuures see jura on juba mitmel arvutil. Saaks teada, mida see tähendab. Laeks uue dosi, vaataks mis saab.
  teema: Buut?
imrex

vastuseid: 23
vaadatud: 3859

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 07.11.2008 11:49:38   pealkiri: Buut?
Ei ole mul muud dos versiooni. Kas seda annab tõmmata netist, või saab selle ka teiselt töötavalt arvutilt? Samas annan ära asjalikule arvutiõpetajale töötava pentiumi III. Tallinnasse ja sell ...
  teema: Buut?
imrex

vastuseid: 23
vaadatud: 3859

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.11.2008 18:36:21   pealkiri: Buut?
Disketti sees ei ole. Kas kuidagi muud DOS versiooni saab laadida?
  teema: Buut?
imrex

vastuseid: 23
vaadatud: 3859

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.11.2008 00:26:49   pealkiri: Buut?
A ongi diskett, aga mida ta sealt tahab? See ei ole esimene arvuti, mis niimoodi käitub. Kas peaks biosi uuesti peale laadima, aga kuidas see käib?
  teema: Buut?
imrex

vastuseid: 23
vaadatud: 3859

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 04.11.2008 22:30:22   pealkiri: Buut?
Arvuti kirjutab: Caldera Dr DOS. Ja tahab midagi A kettalt. Mis see on?
  teema: lihtsalt ilusad pildid
imrex

vastuseid: 3400
vaadatud: 692227

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 29.06.2008 23:10:26   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
http://www.rate.ee/albums/imrex/p1884541
  teema: lehe kujundus on erinev
imrex

vastuseid: 14
vaadatud: 2914

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 06.05.2008 13:40:28   pealkiri: lehe kujundus on erinev
Suur tänu Telempe. Siit saab juba loll ka infi... icon_lol.gif
  teema: lehe kujundus on erinev
imrex

vastuseid: 14
vaadatud: 2914

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 06.05.2008 11:39:07   pealkiri: lehe kujundus on erinev
XHTML ja CSS??? Ja kuidas saaks seda õppida eesti keeles? Netis on kodulehe tegemiseks õpetusi, mis on keerulised ja poolikud. Tahaks teada, milleks on PHP, HTML ja muud erinevad scriptid.
  teema: lehe kujundus on erinev
imrex

vastuseid: 14
vaadatud: 2914

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 05.05.2008 09:45:12   pealkiri: lehe kujundus on erinev
ise kasutan Firefox/2.0.0.14, lehte tegin evrsoft firstpage programmiga
  teema: lehe kujundus on erinev
imrex

vastuseid: 14
vaadatud: 2914

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 04.05.2008 18:31:18   pealkiri: lehe kujundus on erinev
Njah, hakkasin parandama ja ei saanud enam lehte avada. Kuid miks minu arvutis näitab lehte normaalselt.
  teema: lehe kujundus on erinev
imrex

vastuseid: 14
vaadatud: 2914

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 04.05.2008 16:56:05   pealkiri: lehe kujundus on erinev
ahaa. Millega seda vaadata saab?
  teema: lehe kujundus on erinev
imrex

vastuseid: 14
vaadatud: 2914

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 04.05.2008 15:56:14   pealkiri: lehe kujundus on erinev
Lehe kõrguse tegin korda. See oli siisama nalja pärast. Ma ei teadnudki, et selle allalaadimine aega võtab.
  teema: lehe kujundus on erinev
imrex

vastuseid: 14
vaadatud: 2914

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 04.05.2008 15:00:57   pealkiri: lehe kujundus on erinev
http://www.hot.ee/gud/koduleht/index.html
Valmis tegin ja kontrollisin firefoxiga. Korras. Avasin Exploreriga ja selline käkk. Kes erinevad browserid näitavadki erinevalt? Olen selles suhtes algaj ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.