|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: M: Vana mineri komponendid :: Krüptokaevur |
ilms
vastuseid: 7
vaadatud: 628
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 04.06.2026 18:45:05 pealkiri: Vana mineri komponendid |
Toiteplokk müüdud.
1. alles |
teema: M: Vana mineri komponendid :: Krüptokaevur |
ilms
vastuseid: 7
vaadatud: 628
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 27.05.2026 20:30:11 pealkiri: Vana mineri komponendid |
| Täitsa alles. Laseks sellel paar päeva veel üleval olla ja pühapäeva õhtul tõmbaks joone alla (siis saab uue nädala alguses tehingu tehtud). |
teema: M: Vana mineri komponendid :: Krüptokaevur |
ilms
vastuseid: 7
vaadatud: 628
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 26.05.2026 00:22:01 pealkiri: M: Vana mineri komponendid :: Krüptokaevur |
Aeg seisnud asjadele ruumi teha.
1. Pakkuda puitraamil komplekt
Mobo: Biostar TB250-BTC
Prose: Celeron G3903
Ram: 4GB
Riserid: 6tk
AH: 40
OK: 70
2. Toide CORSAIR HX850 80+ Platinum (RPS007 ... |
teema: » O: Vanu ja väga vanu videokaarte :: Videokaardid |
ilms
vastuseid: 21
vaadatud: 1578
|
foorum: Arvutitehnika ost postitatud: 25.05.2026 22:18:17 pealkiri: Vanu ja väga vanu videokaarte |
1) Radeon 9550 128Mb DDR (64-bit), AGP, väljundidi VGA, S-video ja DVI - 5 eur ok
2) NVIDIA GeForce4 MX440, AGP, 64Mb, väljundid VGA, S-video - 5 eur ok |
teema: Kommenteerimine: kalamees2 |
ilms
vastuseid: 19
vaadatud: 10412
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.05.2021 14:17:34 pealkiri: Kommenteerimine: kalamees2 |
| kiire ja korralik tehing |
teema: Kommenteerimine: 2serious4u |
ilms
vastuseid: 75
vaadatud: 17449
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2017 00:21:14 pealkiri: Kommenteerimine: 2serious4u |
| Ostsin PS4 mängu, väga kiirelt läks posti, kiidan. |
teema: Kommenteerimine: kevku |
ilms
vastuseid: 6
vaadatud: 7086
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2015 02:16:47 pealkiri: Kommenteerimine: kevku |
| Ostis laadija, kaup kiire ja korralik |
teema: Kommenteerimine: veixv |
ilms
vastuseid: 377
vaadatud: 50788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2014 18:43:48 pealkiri: Kommenteerimine: veixv |
| Sai laptop ostetud, raha läks ette ja kaup tuli sama kiirelt mulle kohale, usaldusväärne, soovitan teistelegi. |
teema: Kommenteerimine: un3v3n |
ilms
vastuseid: 343
vaadatud: 69283
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.05.2013 21:46:28 pealkiri: Kommenteerimine: un3v3n |
| Ostsin korpuse soodsa hinnaga, tõi ka ise kohale, tehing kiire ja eeskujulik, soovitan |
teema: Kommenteerimine: akk |
ilms
vastuseid: 29
vaadatud: 8751
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2012 02:18:52 pealkiri: Kommenteerimine: akk |
| tegime mäludega äri, asi oli kiire ja korrektne |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
ilms
vastuseid: 4304
vaadatud: 1014871
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.05.2012 09:07:33 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
Zavvi -10%
Save an extra 10% when you spend £30* - Enter ZTHURS |
teema: [X360/PS3] Modern Warfare 3 |
ilms
vastuseid: 62
vaadatud: 20739
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.01.2012 12:58:54 pealkiri: [X360/PS3] Modern Warfare 3 |
VÕistlustel saab osaleda, kahjuks Eestit ei ole nimekirjas, seega peab oma asukohariigiks valima Soome või UK, muidugi kui esimeseks juhtud tulema siis auhinda ei saa.
Samas ei usu, et Eestis oleks ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
ilms
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914976
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.01.2012 12:51:35 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Mõni targem oskab öelda kas viga kõvakettas, nimelt viimasel ajal hakib palju mängides, nii online kui mitte online ja plaadilt kui hdd-lt
Kõvaketas, endal oli sama jama, ostsin kasutat ... |
teema: Kommenteerimine: margus25aa |
ilms
vastuseid: 26
vaadatud: 9647
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2012 17:48:20 pealkiri: Kommenteerimine: margus25aa |
| kandis raha ette, kõik toimis |
teema: Kommenteerimine: Kn1ghT |
ilms
vastuseid: 18
vaadatud: 6339
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2011 14:10:21 pealkiri: Kommenteerimine: Kn1ghT |
kandis raha ette, saatsin ps3 mängu järgi  |
teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
ilms
vastuseid: 376
vaadatud: 110580
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2011 14:08:30 pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
käis üleliigsel juhtmejupil järgi  |
teema: Kommenteerimine: cartier |
ilms
vastuseid: 376
vaadatud: 90801
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2011 20:13:39 pealkiri: Kommenteerimine: cartier |
äri kiire ja korralik  |
teema: [MUU] Konsoolide, mängude, tarvikute jms. soodustused netipoodides |
ilms
vastuseid: 583
vaadatud: 370010
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.11.2011 14:54:20 pealkiri: [MUU] Konsoolide, mängude, tarvikute jms. soodustused netipoodides |
Zavvi
-10%
* Discount code WEDSTEN is valid until 12PM Thursday 17th Novemeber 2011 & excludes Pre-orders, multibuys, electronics & consoles. |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
ilms
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914976
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.11.2011 01:38:56 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
kahekesi mängimiseks
Call Of Duty: Modern Warfare 2 (tõenäoliselt on 3 sama äge)
Army of two .. nii hea ei ole.
Kui sul on move olemas, siis kaks tõelist peo sisutajat on
Start the party
D ... |
teema: väike Éxeli valem |
ilms
vastuseid: 2
vaadatud: 1559
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 29.10.2011 00:57:05 pealkiri: väike Éxeli valem |
| kõige lihtsam, vajuta macro recording, tee need tegevused käsitsi ära, siis võta salvestatud macro ette ja tee vajadusel korrektuure. |
teema: [MUU] Konsoolide, mängude, tarvikute jms. soodustused netipoodides |
ilms
vastuseid: 583
vaadatud: 370010
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.10.2011 13:48:09 pealkiri: [MUU] Konsoolide, mängude, tarvikute jms. soodustused netipoodides |
| Kuni 27.10 keskpäevani saab 10% soodustust zavvist koodiga zweds. |
teema: Kommenteerimine: Nilps |
ilms
vastuseid: 22
vaadatud: 8039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2011 10:12:01 pealkiri: Kommenteerimine: Nilps |
| tema kandis raha, mina saatsin paki, probleeme polnud |
teema: [X360/PS3/WiiU] Deus Ex: Human Revolution |
ilms
vastuseid: 28
vaadatud: 9330
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.10.2011 10:07:18 pealkiri: [X360/PS3/WiiU] Deus Ex: Human Revolution |
Nii eile öösel nägin viimaks lõputiitreid.
Tundub, et sellest saab minu esimene plaatina mäng.
Esimese DLC väljatulekuaeg on ka lõpuks paika pandud 18. oktoober (Põhja-Ameerika) ja 19. okt ... |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
ilms
vastuseid: 4304
vaadatud: 1014871
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.10.2011 21:24:32 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
| punktide jaoks on vaja uk postiaadressi? või kuidas seda kaarti täpselt saab? |
teema: Kommenteerimine: Matrix75 |
ilms
vastuseid: 320
vaadatud: 52149
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.10.2011 09:42:27 pealkiri: Kommenteerimine: Matrix75 |
| saatsin mälud, raha sain hiljem, kõik toimis ja sujus nagu kokkulepitud |
teema: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops |
ilms
vastuseid: 350
vaadatud: 73329
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.09.2011 11:01:16 pealkiri: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops |
Kas keegi Elite beetatesti ka kutse sai?
Seal on mingi grupp #Eesti, igatahes liitusin |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
ilms
vastuseid: 4304
vaadatud: 1014871
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.06.2011 16:04:12 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
zavvist maffia 2 directors cut
tellisin 20.06
teele pandi 23.06
kohal 28.06
ja mis kõige parem
release date 01.07  |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
ilms
vastuseid: 4304
vaadatud: 1014871
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.05.2011 16:08:45 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
Game.co.uk (Brinki preorder)
Pakk teele 10.05.2011
Pakk kohal 23.05.2011 |
teema: Kommenteerimine: cheetahh |
ilms
vastuseid: 30
vaadatud: 9656
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2011 22:18:15 pealkiri: Kommenteerimine: cheetahh |
| kiire, konkreetne tehing, meeldiv kui asi niimoodi toimib |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
ilms
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914976
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.03.2011 10:17:05 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
proovin täna backupi ära teha ja vahetan ketta suurema vastu välja, kuna otsustasin, et võtan teiseks konsooliks xboxi juurde, mitte lisa ps3'e
ostsin eelmine suvi kasutatud playstation3 - osad m ... |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
ilms
vastuseid: 4304
vaadatud: 1014871
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.03.2011 17:01:49 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
keegi Crysis 2'e(X360 v6i PS3) Pre-Orderis Game'st? kui vastus jaatav, siis kas k2tte ka saanud juba ja kaua l2ks? cheers
Oli preorder, 22.03 pandi posti - seni pole kohale jõudnud. |
teema: Kommenteerimine: rurik |
ilms
vastuseid: 399
vaadatud: 82820
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2011 12:19:44 pealkiri: Kommenteerimine: rurik |
| sain kärmelt ja soodsalt ssd ketta |
teema: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops |
ilms
vastuseid: 350
vaadatud: 73329
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.03.2011 20:16:12 pealkiri: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops |
| ps3 ja üritan asja alla laadida - krediitkaarti tundub et ei aktsepteeri, on vaja vist prepaid kaart osta? ja see saab ainult soome oma olla? (kuna soome on riigina registreeritud) |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
ilms
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914976
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.03.2011 13:33:18 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Kas telekast, mille taga ps3 on oleneb mängu kiirus? Ehk siis mäng mis jookseb aeglaselt, "hakib" ja heli-pilt ei ole sünkroonis FullHD puhul, muutub kiiremaks ja sujuvamaks kui resolutsiooni vähe ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
ilms
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914976
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.03.2011 13:10:24 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Soome storesse ei saanud minagi eile sisse. Paistis mingi üldine jama olevat vist. Täna pole veel proovinud.
Black Ops-i DLC tuli storeis müügile - tõmbas serverid täiesti kinni |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
ilms
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914976
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.01.2011 12:53:20 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Kas see PS3 ongi nii aeglane, et pea osades mängudes on tekst/pilt mitte sünkroonis + pidevad pildi hangumised.
Näiteks assasins creed 1 mina mängida ei saa, liiga häiriv on pidev pildi/teksti ... |
teema: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops |
ilms
vastuseid: 350
vaadatud: 73329
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.11.2010 15:54:27 pealkiri: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops |
Pildi tegin, Eesti Posti märge/teatis on ka peal, et pakk jõudis nendeni avatult, vaatan kas plaat töötab ja eks siis kirjutan kirja.
Samas kui plaadiga on okei, siis mida ma nõuan palun sa ... |
teema: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops |
ilms
vastuseid: 350
vaadatud: 73329
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.11.2010 14:49:42 pealkiri: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops |
| zavvist jõudis minu mäng lõpuks pärale .. seisukord kuidas ta jõudis oli muidugi alla igasugust arvestust .. mingi vend oli otsustanud kuvaldaga testida karbi vastupidavust, ehk siis ümbrikust o ... |
teema: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops |
ilms
vastuseid: 350
vaadatud: 73329
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.11.2010 12:17:42 pealkiri: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops |
nendest prillidest veel niipalju, et maha visatud raha, pilt on kollane, teravuse asemel läheb hägusamaks, ainuke asi mis eile tundus tõele vastavat oli see, et silmad ei väsinud.
Ehk siis ilma p ... |
teema: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops |
ilms
vastuseid: 350
vaadatud: 73329
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.11.2010 15:34:57 pealkiri: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops |
Nii tellisin ka zavvist mõned Black Opsi asjad (taga postitamise kinnituse kuupäev)
Mängu (05.11 kell 21:52)
Prillid (08.11 kell 23:45)
Raamatu (09.11 kell 17:56)
Ja prillid saabusid täna ko ... |
teema: Kommenteerimine: WWEPRO |
ilms
vastuseid: 23
vaadatud: 4433
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.10.2010 09:37:09 pealkiri: Kommenteerimine: WWEPRO |
| sain korraliku ja jutule vastava ps3 mängu, ok |
teema: Kommenteerimine: P.I.M.P |
ilms
vastuseid: 3
vaadatud: 683
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.09.2010 13:17:38 pealkiri: Kommenteerimine: P.I.M.P |
ostsin PS3 mängu, kõik nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: Pimp |
ilms
vastuseid: 48
vaadatud: 15965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.07.2010 11:52:46 pealkiri: Kommenteerimine: Pimp |
sai kiirelt ja kärmelt üks mäng ostetud  |
teema: Kommenteerimine: Jaanuzka |
ilms
vastuseid: 8
vaadatud: 5987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.07.2010 11:51:47 pealkiri: Kommenteerimine: Jaanuzka |
sain hea hinnaga hea mängu  |
teema: Kommenteerimine: kuuese |
ilms
vastuseid: 68
vaadatud: 24892
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.06.2010 08:59:29 pealkiri: Kommenteerimine: kuuese |
viis ära mulle mittevajaliku kola  |
teema: Kommenteerimine: ylar123 |
ilms
vastuseid: 4
vaadatud: 1891
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.06.2010 11:33:04 pealkiri: Kommenteerimine: ylar123 |
kandis raha ette ja saatsin kaugele teise Eestima otsa emaplaadi  |
teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
ilms
vastuseid: 4216
vaadatud: 1306474
|
foorum: Kujundamine postitatud: 25.05.2010 12:57:33 pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
kõik on loomad, kui aega saad siis mulle paluks kala.
täpsemalt musta-maisikollasega tehtud kurja piraajat
tegelikult kuna piraajad liiguvad ikka parves siis parv piraajasid on ka päris lahe ... |
teema: Kommenteerimine: Netfish |
ilms
vastuseid: 98
vaadatud: 26951
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2010 16:12:25 pealkiri: Kommenteerimine: Netfish |
käis hdmi kaablil autoga järgi nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: marx57 |
ilms
vastuseid: 7
vaadatud: 2607
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2010 09:03:27 pealkiri: Kommenteerimine: marx57 |
| käisi dvd mängijal järgi, kuigi jäin radikaalselt hiljaks, ei teinud probleemi ja kõik toimis |
teema: Kommenteerimine: One_Of_Us |
ilms
vastuseid: 86
vaadatud: 26791
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2010 11:57:31 pealkiri: Kommenteerimine: One_Of_Us |
soovis kaupa ja käis kiirelt ja kokkulepitud ajal järgi  |
| |