Avaleht
otsing leidis 46 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: GGertK
iff2

vastuseid: 217
vaadatud: 36309

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2018 15:01:44   pealkiri: Kommenteerimine: GGertK
OK ostja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ummy
iff2

vastuseid: 104
vaadatud: 24656

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.07.2016 01:51:20   pealkiri: Kommenteerimine: ummy
Tegime telefoni tehingu. Raha oli kiirelt üle ja kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: Cyberlord
iff2

vastuseid: 545
vaadatud: 125170

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.07.2015 12:01:04   pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord
Ostsin kuivati, kõik Ok!
  teema: Kommenteerimine: R€imo
iff2

vastuseid: 88
vaadatud: 21382

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2015 02:27:24   pealkiri: Kommenteerimine: R€imo
Kõik käis kiirelt ja ladusalt!
  teema: Kommenteerimine: Tõnu
iff2

vastuseid: 91
vaadatud: 24391

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.03.2013 00:02:11   pealkiri: Kommenteerimine: Tõnu
Sai läpakale aku ostetud. Kõik Ok!
  teema: Kommenteerimine: rainer7
iff2

vastuseid: 3
vaadatud: 2603

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2012 11:30:42   pealkiri: Kommenteerimine: rainer7
Müüs klapid, kõik sujus kiirelt ja kaup korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: LeFreak
iff2

vastuseid: 27
vaadatud: 7139

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2012 00:20:23   pealkiri: Kommenteerimine: LeFreak
Ostsin mängu. Kõik läks libedalt.
  teema: Kommenteerimine: pixma
iff2

vastuseid: 48
vaadatud: 16697

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2012 22:15:25   pealkiri: Kommenteerimine: pixma
Ostsin läpaka. Kõik OK!
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
iff2

vastuseid: 367
vaadatud: 110667

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.03.2012 23:32:25   pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats
Ostis mängu, kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rabzer
iff2

vastuseid: 74
vaadatud: 19619

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2012 20:16:20   pealkiri: Kommenteerimine: rabzer
Vahetasime mänge postiga. Kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: BUBA
iff2

vastuseid: 44
vaadatud: 13304

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2011 22:21:29   pealkiri: Kommenteerimine: BUBA
Ostis mängu, kandis raha ette. Kõik läks ladusalt. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: olavip
iff2

vastuseid: 84
vaadatud: 19739

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2011 23:43:48   pealkiri: Kommenteerimine: olavip
Ostsin puldi, kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: kaksik
iff2

vastuseid: 15
vaadatud: 5148

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.11.2011 00:55:35   pealkiri: Kommenteerimine: kaksik
Ostsin PS3 mängu, kõik läks nii nagu minema pidi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jarmo026
iff2

vastuseid: 77
vaadatud: 14792

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.11.2011 22:17:26   pealkiri: Kommenteerimine: jarmo026
Müüs mängu, tõi ise kohale. Kõik kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: EML
iff2

vastuseid: 109
vaadatud: 34727

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.10.2011 18:03:06   pealkiri: Kommenteerimine: EML
Sai kaupa tehtud, kõik sujus hästi. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Majesteet
iff2

vastuseid: 22
vaadatud: 5362

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.03.2011 13:47:48   pealkiri: Kommenteerimine: Majesteet
Ostsin mängu. Kaup käes thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
iff2

vastuseid: 367
vaadatud: 110667

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.03.2011 13:46:28   pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats
Ostsin mängu. Olen kaubaga rahul. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ˇoTT
iff2

vastuseid: 177
vaadatud: 30543

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2010 18:51:48   pealkiri: Kommenteerimine: ˇoTT
Lõhn kiirelt käes thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Majesteet
iff2

vastuseid: 22
vaadatud: 5362

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2010 18:50:39   pealkiri: Kommenteerimine: Majesteet
Ostsin postiga mängu thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: murbanik
iff2

vastuseid: 11
vaadatud: 4517

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.08.2010 23:37:10   pealkiri: Kommenteerimine: murbanik
Ostis mälu. Kõik läks nii nagu peab.
  teema: Kommenteerimine: miaeliel
iff2

vastuseid: 73
vaadatud: 16057

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.07.2010 23:58:20   pealkiri: Kommenteerimine: miaeliel
Ostsin mälu thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Godhand
iff2

vastuseid: 80
vaadatud: 27889

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2010 11:24:25   pealkiri: Kommenteerimine: Godhand
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: margus0000
iff2

vastuseid: 98
vaadatud: 32955

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2010 23:21:55   pealkiri: Kommenteerimine: margus0000
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: vazz
iff2

vastuseid: 24
vaadatud: 14250

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.01.2010 13:40:40   pealkiri: Kommenteerimine: vazz
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: CMaster
iff2

vastuseid: 841
vaadatud: 163815

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.10.2009 13:29:50   pealkiri: Kommenteerimine: CMaster
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kiiroja123
iff2

vastuseid: 15
vaadatud: 4877

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2009 10:57:01   pealkiri: Kommenteerimine: Kiiroja123
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: milk!
iff2

vastuseid: 364
vaadatud: 171732

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2009 10:56:05   pealkiri: Kommenteerimine: milk!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: erkin
iff2

vastuseid: 33
vaadatud: 15140

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.06.2009 18:39:43   pealkiri: Kommenteerimine: erkin
Ostsin kõvaketta thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: CMaster
iff2

vastuseid: 841
vaadatud: 163815

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.06.2009 12:07:18   pealkiri: Kommenteerimine: CMaster
Asi kohal ja töötab ilusti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: helga
iff2

vastuseid: 85
vaadatud: 29323

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2009 22:45:25   pealkiri: Kommenteerimine: helga
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sasskinn12
iff2

vastuseid: 30
vaadatud: 13753

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2009 11:53:37   pealkiri: Kommenteerimine: sasskinn12
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: weasel
iff2

vastuseid: 37
vaadatud: 33339

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2009 00:44:18   pealkiri: Kommenteerimine: weasel
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Raceboy
iff2

vastuseid: 318
vaadatud: 75495

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2009 21:32:05   pealkiri: Kommenteerimine: Raceboy
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tunks01
iff2

vastuseid: 5
vaadatud: 2991

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2008 10:06:28   pealkiri: Kommenteerimine: tunks01
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kyng
iff2

vastuseid: 13
vaadatud: 4526

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2008 13:12:53   pealkiri: Kommenteerimine: kyng
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tiit26
iff2

vastuseid: 329
vaadatud: 52461

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2008 00:07:38   pealkiri: Kommenteerimine: tiit26
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Misfits
iff2

vastuseid: 192
vaadatud: 39474

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2008 10:03:05   pealkiri: Kommenteerimine: Misfits
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: bob
iff2

vastuseid: 46
vaadatud: 15618

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2008 10:01:41   pealkiri: Kommenteerimine: bob
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: chazzz
iff2

vastuseid: 1
vaadatud: 1747

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2008 15:04:36   pealkiri: Kommenteerimine: chazzz
5+ müüa thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Voyage
iff2

vastuseid: 825
vaadatud: 117411

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2006 00:49:24   pealkiri: Kommenteerimine: Voyage
Kõik läks nii nagu pidi minema...
  teema: Kommenteerimine: okastraadi
iff2

vastuseid: 1
vaadatud: 1383

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2006 22:44:11   pealkiri: Kommenteerimine: okastraadi
Saime asjalikult ja kiirelt kaubale....
  teema: S-Video To Composite adapter
iff2

vastuseid: 9
vaadatud: 2118

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.01.2006 19:00:20   pealkiri: S-Video To Composite adapter
Kasulikku materjali vene keeles:[url=http://www.radeon2.ru/konkurs/tvout_tuning.html]SIIN
Kõigest aru ei saanud. Kes viitsib see tõlgib ära.
  teema: S-Video To Composite adapter
iff2

vastuseid: 9
vaadatud: 2118

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.01.2006 17:56:29   pealkiri: S-Video To Composite adapter
Signaal jõudis kohale küll, aga oli mustvalge ja vahel viskas värve ka, aga tohutu küllastusega.
Praegu töötab asi nii ATI, kui nVidiaga- Setingud samad.
videokaardist väljuv signaal polnud ...
  teema: S-Video To Composite adapter
iff2

vastuseid: 9
vaadatud: 2118

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.01.2006 17:01:28   pealkiri: S-Video To Composite adapter
Su telekas ei võta lihtsalt S-videot vastu, juhtmel polnud ilmselt häda midagi...
Jah sul on õigus, ma kohe ei tulnud selle peale icon_smile.gif See Scart adapter siis mitte ei liitnud signaale, vaid andis s ...
  teema: S-Video To Composite adapter
iff2

vastuseid: 9
vaadatud: 2118

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.01.2006 15:49:59   pealkiri: S-Video To Composite adapter
Kasutan mõlemat nii nVidia't kui ATI't. Probleem lahenes ostes Tevalost S-Video isane- RCA emaseks. See Scart adapter S-videoga ja IN-OUT ümberlülitusega mul ei töötanud.(Polnud küll Tevalost os ...
  teema: S-Video To Composite adapter
iff2

vastuseid: 9
vaadatud: 2118

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.01.2006 12:02:28   pealkiri: S-Video To Composite adapter
Selline probleem, et telekas ei toeta S-Videot. Mingi Scart adapter on mul olemas kuhu saab S-Video sisse lasta, aga värvidega on jama. Arvutis setingud õigesti. Äkki on sinna vaja mingit korralikk ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.