|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: GGertK |
iff2
vastuseid: 217
vaadatud: 36309
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2018 15:01:44 pealkiri: Kommenteerimine: GGertK |
OK ostja  |
teema: Kommenteerimine: ummy |
iff2
vastuseid: 104
vaadatud: 24656
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.07.2016 01:51:20 pealkiri: Kommenteerimine: ummy |
| Tegime telefoni tehingu. Raha oli kiirelt üle ja kõik sujus. |
teema: Kommenteerimine: Cyberlord |
iff2
vastuseid: 545
vaadatud: 125170
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.07.2015 12:01:04 pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord |
| Ostsin kuivati, kõik Ok! |
teema: Kommenteerimine: Rimo |
iff2
vastuseid: 88
vaadatud: 21382
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2015 02:27:24 pealkiri: Kommenteerimine: Rimo |
| Kõik käis kiirelt ja ladusalt! |
teema: Kommenteerimine: Tõnu |
iff2
vastuseid: 91
vaadatud: 24391
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2013 00:02:11 pealkiri: Kommenteerimine: Tõnu |
| Sai läpakale aku ostetud. Kõik Ok! |
teema: Kommenteerimine: rainer7 |
iff2
vastuseid: 3
vaadatud: 2603
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.11.2012 11:30:42 pealkiri: Kommenteerimine: rainer7 |
Müüs klapid, kõik sujus kiirelt ja kaup korralik  |
teema: Kommenteerimine: LeFreak |
iff2
vastuseid: 27
vaadatud: 7139
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.11.2012 00:20:23 pealkiri: Kommenteerimine: LeFreak |
| Ostsin mängu. Kõik läks libedalt. |
teema: Kommenteerimine: pixma |
iff2
vastuseid: 48
vaadatud: 16697
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2012 22:15:25 pealkiri: Kommenteerimine: pixma |
| Ostsin läpaka. Kõik OK! |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
iff2
vastuseid: 367
vaadatud: 110667
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.03.2012 23:32:25 pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats |
Ostis mängu, kõik sujus  |
teema: Kommenteerimine: rabzer |
iff2
vastuseid: 74
vaadatud: 19619
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2012 20:16:20 pealkiri: Kommenteerimine: rabzer |
Vahetasime mänge postiga. Kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: BUBA |
iff2
vastuseid: 44
vaadatud: 13304
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2011 22:21:29 pealkiri: Kommenteerimine: BUBA |
Ostis mängu, kandis raha ette. Kõik läks ladusalt.  |
teema: Kommenteerimine: olavip |
iff2
vastuseid: 84
vaadatud: 19739
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2011 23:43:48 pealkiri: Kommenteerimine: olavip |
| Ostsin puldi, kõik OK. |
teema: Kommenteerimine: kaksik |
iff2
vastuseid: 15
vaadatud: 5148
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2011 00:55:35 pealkiri: Kommenteerimine: kaksik |
Ostsin PS3 mängu, kõik läks nii nagu minema pidi  |
teema: Kommenteerimine: jarmo026 |
iff2
vastuseid: 77
vaadatud: 14792
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.11.2011 22:17:26 pealkiri: Kommenteerimine: jarmo026 |
Müüs mängu, tõi ise kohale. Kõik kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: EML |
iff2
vastuseid: 109
vaadatud: 34727
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.10.2011 18:03:06 pealkiri: Kommenteerimine: EML |
Sai kaupa tehtud, kõik sujus hästi. Soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: Majesteet |
iff2
vastuseid: 22
vaadatud: 5362
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2011 13:47:48 pealkiri: Kommenteerimine: Majesteet |
Ostsin mängu. Kaup käes  |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
iff2
vastuseid: 367
vaadatud: 110667
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2011 13:46:28 pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats |
Ostsin mängu. Olen kaubaga rahul.  |
teema: Kommenteerimine: ˇoTT |
iff2
vastuseid: 177
vaadatud: 30543
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2010 18:51:48 pealkiri: Kommenteerimine: ˇoTT |
Lõhn kiirelt käes  |
teema: Kommenteerimine: Majesteet |
iff2
vastuseid: 22
vaadatud: 5362
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2010 18:50:39 pealkiri: Kommenteerimine: Majesteet |
Ostsin postiga mängu  |
teema: Kommenteerimine: murbanik |
iff2
vastuseid: 11
vaadatud: 4517
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.08.2010 23:37:10 pealkiri: Kommenteerimine: murbanik |
| Ostis mälu. Kõik läks nii nagu peab. |
teema: Kommenteerimine: miaeliel |
iff2
vastuseid: 73
vaadatud: 16057
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.07.2010 23:58:20 pealkiri: Kommenteerimine: miaeliel |
Ostsin mälu  |
teema: Kommenteerimine: Godhand |
iff2
vastuseid: 80
vaadatud: 27889
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2010 11:24:25 pealkiri: Kommenteerimine: Godhand |
 |
teema: Kommenteerimine: margus0000 |
iff2
vastuseid: 98
vaadatud: 32955
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2010 23:21:55 pealkiri: Kommenteerimine: margus0000 |
 |
teema: Kommenteerimine: vazz |
iff2
vastuseid: 24
vaadatud: 14250
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.01.2010 13:40:40 pealkiri: Kommenteerimine: vazz |
 |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
iff2
vastuseid: 841
vaadatud: 163815
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.10.2009 13:29:50 pealkiri: Kommenteerimine: CMaster |
 |
teema: Kommenteerimine: Kiiroja123 |
iff2
vastuseid: 15
vaadatud: 4877
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2009 10:57:01 pealkiri: Kommenteerimine: Kiiroja123 |
 |
teema: Kommenteerimine: milk! |
iff2
vastuseid: 364
vaadatud: 171732
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2009 10:56:05 pealkiri: Kommenteerimine: milk! |
 |
teema: Kommenteerimine: erkin |
iff2
vastuseid: 33
vaadatud: 15140
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.06.2009 18:39:43 pealkiri: Kommenteerimine: erkin |
Ostsin kõvaketta  |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
iff2
vastuseid: 841
vaadatud: 163815
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.06.2009 12:07:18 pealkiri: Kommenteerimine: CMaster |
Asi kohal ja töötab ilusti  |
teema: Kommenteerimine: helga |
iff2
vastuseid: 85
vaadatud: 29323
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2009 22:45:25 pealkiri: Kommenteerimine: helga |
 |
teema: Kommenteerimine: sasskinn12 |
iff2
vastuseid: 30
vaadatud: 13753
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2009 11:53:37 pealkiri: Kommenteerimine: sasskinn12 |
 |
teema: Kommenteerimine: weasel |
iff2
vastuseid: 37
vaadatud: 33339
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2009 00:44:18 pealkiri: Kommenteerimine: weasel |
 |
teema: Kommenteerimine: Raceboy |
iff2
vastuseid: 318
vaadatud: 75495
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2009 21:32:05 pealkiri: Kommenteerimine: Raceboy |
 |
teema: Kommenteerimine: tunks01 |
iff2
vastuseid: 5
vaadatud: 2991
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.12.2008 10:06:28 pealkiri: Kommenteerimine: tunks01 |
 |
teema: Kommenteerimine: kyng |
iff2
vastuseid: 13
vaadatud: 4526
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2008 13:12:53 pealkiri: Kommenteerimine: kyng |
 |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
iff2
vastuseid: 329
vaadatud: 52461
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2008 00:07:38 pealkiri: Kommenteerimine: tiit26 |
 |
teema: Kommenteerimine: Misfits |
iff2
vastuseid: 192
vaadatud: 39474
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2008 10:03:05 pealkiri: Kommenteerimine: Misfits |
 |
teema: Kommenteerimine: bob |
iff2
vastuseid: 46
vaadatud: 15618
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2008 10:01:41 pealkiri: Kommenteerimine: bob |
 |
teema: Kommenteerimine: chazzz |
iff2
vastuseid: 1
vaadatud: 1747
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2008 15:04:36 pealkiri: Kommenteerimine: chazzz |
5+ müüa  |
teema: Kommenteerimine: Voyage |
iff2
vastuseid: 825
vaadatud: 117411
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2006 00:49:24 pealkiri: Kommenteerimine: Voyage |
| Kõik läks nii nagu pidi minema... |
teema: Kommenteerimine: okastraadi |
iff2
vastuseid: 1
vaadatud: 1383
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2006 22:44:11 pealkiri: Kommenteerimine: okastraadi |
| Saime asjalikult ja kiirelt kaubale.... |
teema: S-Video To Composite adapter |
iff2
vastuseid: 9
vaadatud: 2118
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.01.2006 19:00:20 pealkiri: S-Video To Composite adapter |
Kasulikku materjali vene keeles:[url=http://www.radeon2.ru/konkurs/tvout_tuning.html]SIIN
Kõigest aru ei saanud. Kes viitsib see tõlgib ära. |
teema: S-Video To Composite adapter |
iff2
vastuseid: 9
vaadatud: 2118
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.01.2006 17:56:29 pealkiri: S-Video To Composite adapter |
Signaal jõudis kohale küll, aga oli mustvalge ja vahel viskas värve ka, aga tohutu küllastusega.
Praegu töötab asi nii ATI, kui nVidiaga- Setingud samad.
videokaardist väljuv signaal polnud ... |
teema: S-Video To Composite adapter |
iff2
vastuseid: 9
vaadatud: 2118
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.01.2006 17:01:28 pealkiri: S-Video To Composite adapter |
Su telekas ei võta lihtsalt S-videot vastu, juhtmel polnud ilmselt häda midagi...
Jah sul on õigus, ma kohe ei tulnud selle peale See Scart adapter siis mitte ei liitnud signaale, vaid andis s ... |
teema: S-Video To Composite adapter |
iff2
vastuseid: 9
vaadatud: 2118
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.01.2006 15:49:59 pealkiri: S-Video To Composite adapter |
| Kasutan mõlemat nii nVidia't kui ATI't. Probleem lahenes ostes Tevalost S-Video isane- RCA emaseks. See Scart adapter S-videoga ja IN-OUT ümberlülitusega mul ei töötanud.(Polnud küll Tevalost os ... |
teema: S-Video To Composite adapter |
iff2
vastuseid: 9
vaadatud: 2118
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.01.2006 12:02:28 pealkiri: S-Video To Composite adapter |
| Selline probleem, et telekas ei toeta S-Videot. Mingi Scart adapter on mul olemas kuhu saab S-Video sisse lasta, aga värvidega on jama. Arvutis setingud õigesti. Äkki on sinna vaja mingit korralikk ... |
| |