Avaleht
otsing leidis 47 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: iPhone
hgg

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744099

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 26.07.2017 19:43:59   pealkiri: iPhone
Mul on 5s-il tekkinud selline probleem, et enamus ajast on EDGE ühenduses. Olemas on LTE, mis kogu aeg ilusti töötas, kuid nüüd viskab pidevalt E-sse. Tegin tava-reseti ja näppisin seadeid ka, s ...
  teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid
hgg

vastuseid: 4078
vaadatud: 1078406

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 12.09.2016 19:05:44   pealkiri: Lenovo [ThinkPad]
Kas keegi oskab aidata - mul oleks tarvis interneti adapterit, kuhu sisse kaabel lükata. Arvuti on x1 carbon. Guuugeldamine ei viinud ühelegi Eesti lingile. Juhe näeb välja selline: http://www.pho ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
hgg

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.11.2015 01:48:32   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Keegi oskab aidata Elisa 4G internet ja huawei ruuter. Nat type 3 (strict) olen proovinud port forwardingu aga kõik on vist Elisa poolt blokeeritud. PS4 party chat ei tööta, ei saa sõpradega mäng ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
hgg

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.10.2015 21:50:04   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Araablane. Tänud! Arvan et ega väga vaesemaks ei jää kui PS4 ostan Pc "s6braks". Millist mängu soovitad uue PS4 peale? Nimelt Gigandis on mingi pakkumine siin soomes, et alates 23.10. Saab 2 män ...
  teema: Farming Simulator 15
hgg

vastuseid: 148
vaadatud: 61652

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.07.2015 23:14:00   pealkiri: Farming Simulator 15
Mul tekkis ka hull isu selle mängu järele pärast terve päev YoutTube videode vaatamist. Kas tasub osta FS15 odavamalt või oodata uus väljalase ära? Muidu PS4 hind on ikka sinna 50€ kanti icon_sad.gif
  teema: [PS4] Driveclub
hgg

vastuseid: 177
vaadatud: 77500

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.06.2015 19:04:20   pealkiri: [PS4] Driveclub
Ise ostsin paar päeva tagasi ja teil on õigus - ei ole mingi full mäng, kuigi kirjelduses oli kirjas, et


DRIVECLUB™ includes:
• 78 tracks from 6 stunning locations: Scotland, Canada, No ...
  teema: [PS4] Driveclub
hgg

vastuseid: 177
vaadatud: 77500

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.06.2015 22:25:03   pealkiri: [PS4] Driveclub
http://blog.eu.playstation.com/2015/06/24/driveclub-playstation-plus-edition-launches-tomorrow/
Homme siis saavad kõik ise järgi proovida.

Ise ostsin paar päeva tagasi ja ei ole üle õnnelik. ...
  teema: [PS4] Driveclub
hgg

vastuseid: 177
vaadatud: 77500

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.06.2015 17:13:51   pealkiri: [PS4] Driveclub
Praegu on PS Stores hea pakkumine PS+ liikmetele. Full game koos kõigi seniste DLC-dega 24.98€ https://store.playstation.com/#!/en-fi/games/driveclub-full-game-for-playstationplus/cid=EP9000-CUSA00 ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
hgg

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.05.2015 12:50:34   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kas teil PSN hetkel töötab?
  teema: [PS4/X1/Wii U] Project CARS
hgg

vastuseid: 37
vaadatud: 28777

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.05.2015 09:18:33   pealkiri: [PS4/X1/Wii U] Project CARS
,
Vaata ikka neid, kes asjas pädevamad on
https://www.youtube.com/watch?v=nb2Xy8ykiac
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
hgg

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.05.2015 12:16:00   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Õnneks pakkus GTA mulle 2 päevast, lihtsalt aktiveerisin mängusiseselt ja töötab. Kõik on muidu tiptop, ainult et pult on harjumatu. On jah mugav käes, aga ma olen harjunud xboxi omaga ja vasak ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
hgg

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.05.2015 20:11:12   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
see hea postitus on see a la tasuta alaline membership?
Ei ole. Lihtsalt, kas on võimalik PSPlusi trialit mis mulle pakutakse ilma krediitkaardi andmeid sisestamata ja prepaid koodidest ma olen tead ...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
hgg

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.05.2015 19:47:50   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Ostsin ka lõpuks pärast pikka kaalutlemist PS4 ära. Tahaksin 14 päevast Trialit proovida, aga ei lase ilma krediitkaarti andmeteta. Ma guugeldasin ja leidsin siit samast foorumist ühe hea postitu ...
  teema: Elisa mobiilne internet
hgg

vastuseid: 11802
vaadatud: 2679385

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.05.2015 12:38:51   pealkiri: Elisa mobiilne internet
TP-LINK WIRELESS 3G/4G TL-MR3420 ruuter maksab Eestis kohapeal 35.-€. Mis järelmaksu sa sellele summale ikka veel võtad? icon_smile.gif
Ma arvan, et ta mõtleb SIM-kaardi pesaga 4G ruuterit, mida operaatorid ...
  teema: Elisa mobiilne internet
hgg

vastuseid: 11802
vaadatud: 2679385

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.05.2015 01:24:02   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Mul on 3G, aga kui ma tahan 4G-le üle minna, siis ma pean nendega uue (2aastase) lepingu sõlmima, sest minu praegune ruuter tuleb välja vahetada?

Ma ei tea kas mu ruuter järsku toestab 4G-d?
...
  teema: Elisa mobiilne internet
hgg

vastuseid: 11802
vaadatud: 2679385

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.05.2015 20:26:04   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Mul on 3G, aga kui ma tahan 4G-le üle minna, siis ma pean nendega uue (2aastase) lepingu sõlmima, sest minu praegune ruuter tuleb välja vahetada?

Ma ei tea kas mu ruuter järsku toestab 4G-d?
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
hgg

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.04.2015 17:10:20   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
EMTga on jälle tööle hakanud PSN.
Kas sul on 3G v 4G?
Võiks arvata, et kui 4G-ga saab online' siis võiks ju 3G samuti saada...
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
hgg

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997821

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.04.2015 22:43:11   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Mul on plaanis oma 360 PS4 vastu välja vahetada ja tulin siia lugema, mida räägitakse ja suureks ebameeldivaks üllatuseks nagu ma aru sain on see et, online ei töötagi läbi mobiilse interneti. ...
  teema: Sony Xperia Z3 Compact
hgg

vastuseid: 2782
vaadatud: 695274

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.11.2014 16:14:53   pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact
Kas keegi on juba nende "iseenesest" pragunevate klaasidega ka kokku puutunud? Kui hull see asi tegelikult on ja kas see tehakse ka garantii poolt korda?
See on vist lihtsalt loterii. Kiip.ee arvustu ...
  teema: Androidi rakendused
hgg

vastuseid: 6170
vaadatud: 1389433

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.10.2014 21:46:45   pealkiri: Androidi rakendused
Keegi teab kas androidile on olemas iPodi app? Kavatsen androidi kasutama hakata, aga iosi Music appi tahaks ikka edasi kasutada.
Guugeldasin ja ei leidnud rahuldavat tulemust. [quote]

[
  teema: Sony Xperia Z1 Compact
hgg

vastuseid: 1030
vaadatud: 343594

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.09.2014 17:01:15   pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact
Z1 Compacti hind ei pruugi üldse kukkuda, vähemalt mitte tänu z3 Compacti pärast.

Praegu müüakse Clove's z1c £342 ja z3c £349 http://www.clove.co.uk/smartphones/sony
  teema: Sony Xperia Z1 Compact
hgg

vastuseid: 1030
vaadatud: 343594

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.09.2014 23:40:46   pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact
Kas ma olen ainus kes ei saa aru mis mõte sellel telefonil on icon_biggrin.gif ? Z1ga midagi müstilits vahet küll pole
Ei ole mitte ainus. Samas hea, ehk lööb z1c hinna tibake rohkem alla.
Ma arvan, et enamu ...
  teema: Sony Xperia Z1 Compact
hgg

vastuseid: 1030
vaadatud: 343594

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.08.2014 22:24:24   pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact
"z2c" kohta pole uudiseid? pidi muu nimega vist tulema vms.
z3 compact. aga see pidavat ka labidaks minema - 4.6-4.7 inchi
  teema: Sony Xperia Z1 Compact
hgg

vastuseid: 1030
vaadatud: 343594

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.07.2014 15:53:32   pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact
Mõtlesin samuti selle telefoni peale ning igaks juhuks küsin, et on mingeid idiootlike anomaaliaid? Füüsilised kulumised? Tarkvaralised v2rdjad?

PS: Tänapäeval on vastikult ulme, kui suured l ...
  teema: Sony Xperia Z1 Compact
hgg

vastuseid: 1030
vaadatud: 343594

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.07.2014 14:57:49   pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact
http://www.ebay.com/itm/BRAND-NEW-SONY-XPERIA-Z1-COMPACT-4G-D5503-Black-16GB-UNLOCKED-TO-ANY-NETWORK-/331259381429?pt=UK_Mobile_Phones&hash=item4d209906b5 siin on umbes 286 EURi, mida arvata, kas ...
  teema: Sony Xperia Z1 Compact
hgg

vastuseid: 1030
vaadatud: 343594

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.06.2014 21:38:46   pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact
Täna just sain kätte Saksamaalt tellitud X1 Compact-i, karbil oli Brasiilia MM logo ja sisaldas: klapid, laadija/juhe, USB ülemineku kaablijupp. Ja hind ikka Klick-st koos transpordiga siia odavam! ...
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
hgg

vastuseid: 2588
vaadatud: 683314

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.04.2014 19:11:49   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Kas keegi viimasel ajal GTAV Online's on käinud? Ise üle pika aja sai Online mindud ja kuigi inimesi nagu oleks, siis Online on maru aeglane, tihti viskab välja, autosid tänavatel üldse ei liigu ...
  teema: Sony Xperia Z1 Compact
hgg

vastuseid: 1030
vaadatud: 343594

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.04.2014 23:06:03   pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact
Kas see telefon,lubab ükskõik milliseid 3,5mm kõrvaklappe kasutada? Redditist lugesin, et ei saa, kuigi ei taha väga uskuda.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
hgg

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682801

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.04.2014 14:48:15   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Oo, suur tänu! Sinna saab plaadi ka posti teel saata. Hakkan tegutsema.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
hgg

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682801

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.04.2014 19:40:02   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
, Eestis pakutakse ainult plaatide lihvimist.
Kas sul mäng HDD-le pole salvestatud?
Minu arvates on küll HDD-le salvestatud, aga ikka peab ju plaadi sisse torkama, et mängida (NHL 13).
Kas lihvi ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
hgg

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682801

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.04.2014 17:30:30   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kas keegi teab kus siinmaal saab xbox360 plaati lasta parandada? Ma mõtlen re-surface või siis uue kihi peale laskmist.
Mul tekkis plaadile nö "perfect circle" kriim - mängida laseb, aga ainult t ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
hgg

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682801

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.04.2014 22:38:48   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Mis kasutaja/parooli ma sinna sisestama pean? PayPali oma? Login failed
  teema: Sony Xperia Z1 Compact
hgg

vastuseid: 1030
vaadatud: 343594

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.04.2014 13:52:18   pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact
Täna jõudis siis Ultimate Shieldi full body kaitsekile kohale ning peale tund aega nokitsemist sai ka asi külge. Algselt oli plaan ainult tagumine külg kiletada, kuid töö käigus otsustasin teis ...
  teema: Sony Xperia Z1 Compact
hgg

vastuseid: 1030
vaadatud: 343594

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.03.2014 00:07:31   pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact
Tervist,
on plaan soetada antud isend aga sooviks teada kas kellelgi on infot hinna k6ikumise kohta. Ei oleks tore osta 2ra ning vaadata, et paari n2dala p2rast hind odavam.
Ma arvan, et võid julge ...
  teema: Sony Xperia Z1 Compact
hgg

vastuseid: 1030
vaadatud: 343594

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.03.2014 15:37:43   pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact
Kas esi-screenil on võimalik kellaaja fonti või paksust muuta? See on liiga peenike ja ei paista kohe silma.
Ja teine küsimus - kas Compactile tuleb samasugune interface nagu Z2-l kui KitKat välj ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
hgg

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682801

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.03.2014 20:18:29   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
, Civilization oli tegelikult päris fun, mina võtan selle heameelega tasuta. Ja erinevalt PS+'st on need mängud jäädavalt sinu omad, ka siis kui kuld lõpeb.
WTF! Ma uus Goldi kasutaja ja tõmba ...
  teema: Sony Xperia Z2
hgg

vastuseid: 242
vaadatud: 91538

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.02.2014 02:11:54   pealkiri: Sony Xperia Z2
ei tea kas z2 compacti ei tule järgi?
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
hgg

vastuseid: 2588
vaadatud: 683314

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.02.2014 02:08:34   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Täna esimest korda proovisin online. Liitusin Estonia crew'ga, aga no ei leia inimesi, veel vähem eesti tüüpe. Mingid suva mölakad kuskilt nurga tagant lasevad ühtelugu maha ja mapi pealt missio ...
  teema: Sony Xperia Z1 Compact
hgg

vastuseid: 1030
vaadatud: 343594

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.02.2014 00:09:45   pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact
Kas seda "Get recommendations from Sony" esilehelt pole võimalik ära kustutada?
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
hgg

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682801

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.02.2014 18:51:37   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Ma olen natuke võhik Xbox Live teemadel, aga järsku oskab keegi mulle vastata.

Ma tahaks xbox live'i proovida, aga mul on kodus Elisa Mint Medium internet - arvutis, mitte mobiilis. Mul on antenn ...
  teema: Sony Xperia Z1 Compact
hgg

vastuseid: 1030
vaadatud: 343594

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.02.2014 18:34:47   pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact
Kas ekraan on suurem sõrmejälje- ja muu roka magnet kui iPhone näiteks?
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
hgg

vastuseid: 2588
vaadatud: 683314

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.11.2013 11:59:53   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Kas keegi võiks äelda, mis koodid GTA V-ga kaasa tulevad? Tahaks kasutatud GTAd osta, kuid ma ei saa aru, mis blimp code jne. Tahaks online' proovida kindlalt.
(Google sucks)
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
hgg

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682801

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 04.10.2013 15:22:25   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Keegi teab kuidas Live Goldi nädalavahetusel tasuta proovida?
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
hgg

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682801

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.09.2013 17:22:47   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
OK, tänud. Aga kas 50GB limiit kuus on piisav. Või kui palju megasid xbox live alla matab kui ma näiteks seal online's 1-2h, paar päeva nädalas mängiks?
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
hgg

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682801

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.09.2013 20:02:33   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kas Elisa Mint Medium internetiühendusega on võimalik xbox live's mängida kui ühenduse kiiruseks on 3,5MB/1MB ja limiidiks 50GB?
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
hgg

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682801

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.07.2013 18:24:30   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Ma tahaks eBayst UK xBox360 osta, aga see on NTSC. Ma nüüd ei saa aru kas NTSC töötab Eestis ka, sest tegelikult kuulub UK samuti PALi alla.

UK xbox-id ei ole NTSC vaid PAL nagu kogu muu Euroop ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
hgg

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682801

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.07.2013 16:51:59   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Ma tahaks eBayst UK xBox360 osta, aga see on NTSC. Ma nüüd ei saa aru kas NTSC töötab Eestis ka, sest tegelikult kuulub UK samuti PALi alla.
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.