Avaleht
otsing leidis 64 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: gunn271
hertzog

vastuseid: 229
vaadatud: 35176

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2012 20:57:27   pealkiri: Kommenteerimine: gunn271
Sain laadija thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: KOSS uR/29 :: Kõrvaklapid
hertzog

vastuseid: 12
vaadatud: 11644

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 06.10.2010 18:31:22   pealkiri: KOSS uR/29
Keegi oskab kommenteerida kuidas see eluaegne garantii peaks toimima? Ostsin augustis klapid Viru euronicsist, kuid täna tekkis mingi jama nendega ning ma ei leia tšekki üles...
  teema: Kommenteerimine: payton
hertzog

vastuseid: 51
vaadatud: 14974

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2010 12:40:38   pealkiri: Kommenteerimine: payton
Ostsin Smarti stardikaid, väga positiivne!
  teema: Kommenteerimine: kotmarjak
hertzog

vastuseid: 143
vaadatud: 77500

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2010 12:40:01   pealkiri: Kommenteerimine: kotmarjak
Ostsin Nokia, kõik laabus väga ilusti. Soovitan
  teema: Kommenteerimine: -rv-
hertzog

vastuseid: 15
vaadatud: 6382

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2010 16:39:08   pealkiri: Kommenteerimine: -rv-
Ostis telefoni, kandis raha ette ning kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: RPG16
hertzog

vastuseid: 202
vaadatud: 68946

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.03.2010 01:59:28   pealkiri: Kommenteerimine: RPG16
Hea teha äri inimestega, kui kõik on nii nagu peab!
Pöidlad püsti soovitan. icon_cool.gif
  teema: Kommenteerimine: janar74
hertzog

vastuseid: 92
vaadatud: 20020

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2010 10:54:07   pealkiri: Kommenteerimine: janar74
Ostsin telefoni, kõik läks nii nagu pidi thumbs_up.gif
  teema: lihtsalt ilusad pildid
hertzog

vastuseid: 3400
vaadatud: 691355

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 08.05.2008 22:05:06   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
http://grant.pri.ee/blog1/motorshow/DSC_6114.jpg
Jalg võiks maas olla ning säärt näha icon_biggrin.gif Aga muidu thumbs_up.gif
  teema: lihtsalt ilusad pildid
hertzog

vastuseid: 3400
vaadatud: 691355

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 06.05.2008 00:27:05   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
Tondiloss
http://img84.imageshack.us/img84/2521/losscd2.jpg
  teema: Portreefotograafia
hertzog

vastuseid: 1581
vaadatud: 451160

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 05.05.2008 12:30:52   pealkiri: Portreefotograafia
http://img211.imageshack.us/img211/534/maku5712jj1.jpg
http://img211.imageshack.us/img211/1562/andreasyo4.jpg
http://img211.imageshack.us/img211/6049/annnaka8.jpg
  teema: lihtsalt ilusad pildid
hertzog

vastuseid: 3400
vaadatud: 691355

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 05.05.2008 10:37:05   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
http://img254.imageshack.us/img254/1361/maku7075ql9.jpg
  teema: lihtsalt ilusad pildid
hertzog

vastuseid: 3400
vaadatud: 691355

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 05.05.2008 00:05:44   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
http://img211.imageshack.us/img211/6539/maku7145sl4.jpg
  teema: lihtsalt ilusad pildid
hertzog

vastuseid: 3400
vaadatud: 691355

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.04.2008 23:30:27   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
Ei noh, pilt on hea ju.
Tegin ka ühe. Meeldib selline ühtlane must:
http://www.liiklus.net/ajutine/Hinnavaatlus/IMG_1181.JPG
Pilt sümboliseerib siis maailma taastumatuid energiavarusid ja tulevi ...
  teema: lihtsalt ilusad pildid
hertzog

vastuseid: 3400
vaadatud: 691355

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 20.04.2008 10:21:19   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
http://img248.imageshack.us/img248/74/sinilillpn4.jpg
  teema: Kommenteerimine: deadmeat
hertzog

vastuseid: 104
vaadatud: 22157

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2008 18:33:33   pealkiri: Kommenteerimine: deadmeat
Sain ovaalid hea hinnaga, äri korralik thumbs_up.gif icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: Margus014
hertzog

vastuseid: 168
vaadatud: 56466

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2008 18:32:47   pealkiri: Kommenteerimine: Margus014
Ostsin LED-e, kõik toimis nii nagu vaja thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: E70 vs N91
hertzog

vastuseid: 9
vaadatud: 3802

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.02.2008 20:45:14   pealkiri: E70 vs N91
Üks küsimus veel:
Kummal on reaalselt suurem displei?
  teema: E70 vs N91
hertzog

vastuseid: 9
vaadatud: 3802

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.02.2008 19:28:29   pealkiri: E70 vs N91
Väga viis icon_razz.gif thumbs_up.gif
  teema: E70 vs N91
hertzog

vastuseid: 9
vaadatud: 3802

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.02.2008 16:58:49   pealkiri: E70 vs N91
Plaanis osta siit samast foorumist telefon, sõelale on jäänud need 2 telefoni kuid ma ei suuda ise ära otsustada kumba eelistada
Ootan siis arvamusi mõlema telefoni kohta
  teema: Windows Vista
hertzog

vastuseid: 9461
vaadatud: 1621646

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 29.12.2007 13:33:52   pealkiri: Windows Vista
Huuh, mul on selline mure uue läpakaga(Asus F3K) ,et ma ei pääse peale Win update netti enam:S,
netti saan aint nii, kui teen system restore ja lülitan updatemise välja. Milles mure võib olla? ...
  teema: Windows Vista
hertzog

vastuseid: 9461
vaadatud: 1621646

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 27.12.2007 13:33:52   pealkiri: Windows Vista
Huuh, mul on selline mure uue läpakaga(Asus F3K) ,et ma ei pääse peale Win update netti enam:S,
netti saan aint nii, kui teen system restore ja lülitan updatemise välja. Milles mure võib olla?
  teema: lihtsalt ilusad pildid
hertzog

vastuseid: 3400
vaadatud: 691355

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.12.2007 15:23:57   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
http://img49.imageshack.us/img49/8452/tilkgm0.jpg
  teema: Portreefotograafia
hertzog

vastuseid: 1581
vaadatud: 451160

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.12.2007 15:13:03   pealkiri: Portreefotograafia
http://img486.imageshack.us/img486/7448/kellyportreexq4.jpg
  teema: lihtsalt ilusad pildid
hertzog

vastuseid: 3400
vaadatud: 691355

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.12.2007 16:30:38   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
1 pildike minu poolt siis:
http://img452.imageshack.us/img452/1993/kiiisutp1.jpg
  teema: lihtsalt ilusad pildid
hertzog

vastuseid: 3400
vaadatud: 691355

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.12.2007 01:37:14   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
http://img231.imageshack.us/img231/1244/vrklu7.jpg
Läksin igavusest Rkv spordikasse ning kaamera oli kaasas, tegin siis igaksjuhuks pilti ning see jäi hetkel silma icon_wink.gif
  teema: lihtsalt ilusad pildid
hertzog

vastuseid: 3400
vaadatud: 691355

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 06.12.2007 11:03:44   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
, ülevalt on kuidagi jube palju ruumi jäetud.

Mulle tundus seehetk nii just ilus, kuid ma võin croppida ka ja vaadata, mis juhtub icon_wink.gif
  teema: lihtsalt ilusad pildid
hertzog

vastuseid: 3400
vaadatud: 691355

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 05.12.2007 23:57:48   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
http://img217.imageshack.us/img217/2545/puhkpillri3.jpg
Mul oli mitu ühesugust, see tundus kõige sümpaatsem ja tundeküllasem icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: comoon
hertzog

vastuseid: 24
vaadatud: 7110

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.07.2007 13:19:20   pealkiri: Kommenteerimine: comoon
Sai mälukaart ostetud soodsa hinnaga, väga positiivne ärikogemus. Kõik läks nii nagu pidi minema, väga hästi thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: wfiles
hertzog

vastuseid: 610
vaadatud: 118493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.07.2007 13:17:41   pealkiri: Kommenteerimine: wfiles
Sai talt telefon ostetud, kaup oli kiire ja lõbus, telefoni soodne hind oli ka väga POSITIIVNE thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Live For Speed S2
hertzog

vastuseid: 1292
vaadatud: 257140

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2007 19:16:43   pealkiri: Live For Speed S2
Oskab keegi öelda, mis kamm on?
Õrnalt gaasi vajutades reageerib mäng nõnda nagu oleksin gaasi põhja litsund.
Kuidas sellest värgist lahti saada?
  teema: XP 2500+ Barton Overcloking
hertzog

vastuseid: 4602
vaadatud: 629646

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.01.2007 18:37:29   pealkiri: XP 2500+ Barton Overcloking
Kas keegi saab siia copyda Gigabyte GA-7N400-L manualist selle koha, kus nende kordajate asetuse kohta on pilt? Need gigabyte servud on nii aeglased, et ei hakka sealt tirima thumbs_down.gif thumbs_down.gif
  teema: Kommenteerimine: panic
hertzog

vastuseid: 32
vaadatud: 18324

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2007 16:59:25   pealkiri: Kommenteerimine: panic
Sai emaplaat müüdud talle, kõik okei thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mõmm
hertzog

vastuseid: 510
vaadatud: 101860

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2007 17:14:50   pealkiri: Kommenteerimine: Mõmm
Sai prosede vahetus teha, tekkis segadus, kuid ta mõistis ning kõik äri sai rõõmsalt ära aetud thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: praetor
hertzog

vastuseid: 219
vaadatud: 70545

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2007 00:46:18   pealkiri: Igati positiivne.
Väga lahe tüüp, tore oli äri teha thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: feliks05
hertzog

vastuseid: 522
vaadatud: 102409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.01.2007 17:33:00   pealkiri: Hinnang
Lihtne ja konkreetne kaubategemine, kaup talle ning temalt kaup + komp mulle. thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: feliks05
hertzog

vastuseid: 522
vaadatud: 102409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.01.2007 17:32:44   pealkiri: Hinnang
Lihtne ja konkreetne kaubategemine, kaup talle ning temalt kaup + komp mulle. thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: Y_S
hertzog

vastuseid: 84
vaadatud: 23946

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.01.2007 15:48:08   pealkiri: (Y)
Sai talt arvutikomplekt ostetud, kõik sujus ilusti(Y) Hea ärikogemus. icon_biggrin.gif
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
hertzog

vastuseid: 7715
vaadatud: 1430883

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 02.01.2007 02:16:30   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
CPU Core 1.66 V
+2.5 V 2.72 V
+3.3 V 3.30 V
+5 V 4.33 V
+12 V 12.54 V
+5 V Standby 4.62 V



Kui palju võib Everesti usaldada? Kas vahetada Codegeni 400w toitekas välja?
  teema: Skype üldteema
hertzog

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490589

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 02.01.2007 01:23:50   pealkiri: Skype üldteema
Ei kasuta IE-d ja linnukest ei olnud
Kas see ei mõjuta nt, et ma istun ruuteri taga ning ruuteri driverid vms peale laskmata?
  teema: Skype üldteema
hertzog

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490589

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 02.01.2007 00:40:07   pealkiri: Skype üldteema
Oskab keegi aidata?

Ei saa msn-i sisse logida, lööb ette veateate, et ma olen proovinud korduvalt sisse logida, kuid sisselogimine on ebaõnnestunud.
Teates on kirjas, et kontrolliksin tulemüü ...
  teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
hertzog

vastuseid: 1830
vaadatud: 513722

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 01.01.2007 12:24:15   pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
Nüüd, kus tahaks ravida on Opera korralik ja avab kõiki lehtesid(seni) icon_lol.gif
  teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
hertzog

vastuseid: 1830
vaadatud: 513722

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 31.12.2006 18:52:36   pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
Nali naljaks, ei lehitse selliseid lehtesid. icon_biggrin.gif
Saab kuidagi Opera kõiki lehtesid avama?
  teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
hertzog

vastuseid: 1830
vaadatud: 513722

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 31.12.2006 17:25:15   pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused
Mul on selline jama, et viimane Opera vers ei taha minna välismaa lehtedele(valikuselt läheb)

Mida teha?
  teema: Skype üldteema
hertzog

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490589

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 02.01.2006 15:21:51   pealkiri: Skype üldteema
Ma pole juba terve pääva msn-i sisse saanud logida icon_neutral.gif icon_mad.gif
80048820 on errori nr vms.
Selline asi hakkab vaikselt vihale juba ajama icon_mad.gif

Edit: Mure lahenes. icon_redface.gif
Re-install aitas. icon_razz1.gif
7.5-g ...
  teema: Millist digifotokat omate?
hertzog

vastuseid: 927
vaadatud: 227693

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.12.2005 10:46:35   pealkiri: Millist digifotokat omate?
Fuji Finepix S5600
Ei kaeba, üsna hea kaamera. icon_wink.gif
  teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
hertzog

vastuseid: 1322
vaadatud: 301189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 02.12.2005 01:25:28   pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
Sellest, et esiplaanil olev korsten täielikult kaadrisse ei mahtunud on küll väga kahju. See rikub pildi üldmulje ära. Sa oleksid nagu tahtnud rõhutada mitut asja korraga - nii korstent kui ka l ...
  teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
hertzog

vastuseid: 1322
vaadatud: 301189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 02.12.2005 00:31:54   pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
foto

Väheke üle säritatud, või mis icon_razz1.gif Muidu motiivil pole viga.

kõige hullem polegi icon_redface.gif thumbs_up.gif
See oligi nii mõeldud vist minu mäletamist mööda, kuigi jah, päeval sellised pildid ei ...
  teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
hertzog

vastuseid: 1322
vaadatud: 301189

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 30.11.2005 00:18:55   pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ...
http://img437.imageshack.us/img437/1885/dscf08607ci.th.jpg
Kaameraks Fuji Finepix S5600
  teema: Naljakaim lause HV foorumis
hertzog

vastuseid: 1881
vaadatud: 708853

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 05.08.2005 22:39:54   pealkiri: Naljakaim lause HV foorumis
Kuidas see võimalik oleks??tahan pankadesse häkkida ja palju raha teenida-vastake palun
  teema: Teie õnnetused mobiilidega.
hertzog

vastuseid: 1131
vaadatud: 300813

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 29.07.2005 22:45:40   pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega.
mul õnnelikult läinud, mutte ja liiva kukkund, kärab edasi nagu vana mees icon_razz.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.