|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: gunn271 |
hertzog
vastuseid: 229
vaadatud: 35176
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2012 20:57:27 pealkiri: Kommenteerimine: gunn271 |
Sain laadija  |
teema: KOSS uR/29 :: Kõrvaklapid |
hertzog
vastuseid: 12
vaadatud: 11644
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 06.10.2010 18:31:22 pealkiri: KOSS uR/29 |
| Keegi oskab kommenteerida kuidas see eluaegne garantii peaks toimima? Ostsin augustis klapid Viru euronicsist, kuid täna tekkis mingi jama nendega ning ma ei leia tšekki üles... |
teema: Kommenteerimine: payton |
hertzog
vastuseid: 51
vaadatud: 14974
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2010 12:40:38 pealkiri: Kommenteerimine: payton |
| Ostsin Smarti stardikaid, väga positiivne! |
teema: Kommenteerimine: kotmarjak |
hertzog
vastuseid: 143
vaadatud: 77500
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2010 12:40:01 pealkiri: Kommenteerimine: kotmarjak |
| Ostsin Nokia, kõik laabus väga ilusti. Soovitan |
teema: Kommenteerimine: -rv- |
hertzog
vastuseid: 15
vaadatud: 6382
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2010 16:39:08 pealkiri: Kommenteerimine: -rv- |
Ostis telefoni, kandis raha ette ning kõik  |
teema: Kommenteerimine: RPG16 |
hertzog
vastuseid: 202
vaadatud: 68946
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.03.2010 01:59:28 pealkiri: Kommenteerimine: RPG16 |
Hea teha äri inimestega, kui kõik on nii nagu peab!
Pöidlad püsti soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: janar74 |
hertzog
vastuseid: 92
vaadatud: 20020
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2010 10:54:07 pealkiri: Kommenteerimine: janar74 |
Ostsin telefoni, kõik läks nii nagu pidi  |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
hertzog
vastuseid: 3400
vaadatud: 691355
|
foorum: Fotograafia postitatud: 08.05.2008 22:05:06 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
http://grant.pri.ee/blog1/motorshow/DSC_6114.jpg
Jalg võiks maas olla ning säärt näha Aga muidu  |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
hertzog
vastuseid: 3400
vaadatud: 691355
|
foorum: Fotograafia postitatud: 06.05.2008 00:27:05 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
Tondiloss
http://img84.imageshack.us/img84/2521/losscd2.jpg |
teema: Portreefotograafia |
hertzog
vastuseid: 1581
vaadatud: 451160
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.05.2008 12:30:52 pealkiri: Portreefotograafia |
http://img211.imageshack.us/img211/534/maku5712jj1.jpg
http://img211.imageshack.us/img211/1562/andreasyo4.jpg
http://img211.imageshack.us/img211/6049/annnaka8.jpg |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
hertzog
vastuseid: 3400
vaadatud: 691355
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.05.2008 10:37:05 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
| http://img254.imageshack.us/img254/1361/maku7075ql9.jpg |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
hertzog
vastuseid: 3400
vaadatud: 691355
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.05.2008 00:05:44 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
| http://img211.imageshack.us/img211/6539/maku7145sl4.jpg |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
hertzog
vastuseid: 3400
vaadatud: 691355
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.04.2008 23:30:27 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
Ei noh, pilt on hea ju.
Tegin ka ühe. Meeldib selline ühtlane must:
http://www.liiklus.net/ajutine/Hinnavaatlus/IMG_1181.JPG
Pilt sümboliseerib siis maailma taastumatuid energiavarusid ja tulevi ... |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
hertzog
vastuseid: 3400
vaadatud: 691355
|
foorum: Fotograafia postitatud: 20.04.2008 10:21:19 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
| http://img248.imageshack.us/img248/74/sinilillpn4.jpg |
teema: Kommenteerimine: deadmeat |
hertzog
vastuseid: 104
vaadatud: 22157
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2008 18:33:33 pealkiri: Kommenteerimine: deadmeat |
Sain ovaalid hea hinnaga, äri korralik  |
teema: Kommenteerimine: Margus014 |
hertzog
vastuseid: 168
vaadatud: 56466
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2008 18:32:47 pealkiri: Kommenteerimine: Margus014 |
Ostsin LED-e, kõik toimis nii nagu vaja  |
teema: E70 vs N91 |
hertzog
vastuseid: 9
vaadatud: 3802
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.02.2008 20:45:14 pealkiri: E70 vs N91 |
Üks küsimus veel:
Kummal on reaalselt suurem displei? |
teema: E70 vs N91 |
hertzog
vastuseid: 9
vaadatud: 3802
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.02.2008 19:28:29 pealkiri: E70 vs N91 |
Väga viis  |
teema: E70 vs N91 |
hertzog
vastuseid: 9
vaadatud: 3802
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.02.2008 16:58:49 pealkiri: E70 vs N91 |
Plaanis osta siit samast foorumist telefon, sõelale on jäänud need 2 telefoni kuid ma ei suuda ise ära otsustada kumba eelistada
Ootan siis arvamusi mõlema telefoni kohta |
teema: Windows Vista |
hertzog
vastuseid: 9461
vaadatud: 1621646
|
foorum: Microsoft postitatud: 29.12.2007 13:33:52 pealkiri: Windows Vista |
Huuh, mul on selline mure uue läpakaga(Asus F3K) ,et ma ei pääse peale Win update netti enam:S,
netti saan aint nii, kui teen system restore ja lülitan updatemise välja. Milles mure võib olla? ... |
teema: Windows Vista |
hertzog
vastuseid: 9461
vaadatud: 1621646
|
foorum: Microsoft postitatud: 27.12.2007 13:33:52 pealkiri: Windows Vista |
Huuh, mul on selline mure uue läpakaga(Asus F3K) ,et ma ei pääse peale Win update netti enam:S,
netti saan aint nii, kui teen system restore ja lülitan updatemise välja. Milles mure võib olla? |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
hertzog
vastuseid: 3400
vaadatud: 691355
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.12.2007 15:23:57 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
| http://img49.imageshack.us/img49/8452/tilkgm0.jpg |
teema: Portreefotograafia |
hertzog
vastuseid: 1581
vaadatud: 451160
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.12.2007 15:13:03 pealkiri: Portreefotograafia |
| http://img486.imageshack.us/img486/7448/kellyportreexq4.jpg |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
hertzog
vastuseid: 3400
vaadatud: 691355
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.12.2007 16:30:38 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
1 pildike minu poolt siis:
http://img452.imageshack.us/img452/1993/kiiisutp1.jpg |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
hertzog
vastuseid: 3400
vaadatud: 691355
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.12.2007 01:37:14 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
http://img231.imageshack.us/img231/1244/vrklu7.jpg
Läksin igavusest Rkv spordikasse ning kaamera oli kaasas, tegin siis igaksjuhuks pilti ning see jäi hetkel silma  |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
hertzog
vastuseid: 3400
vaadatud: 691355
|
foorum: Fotograafia postitatud: 06.12.2007 11:03:44 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
, ülevalt on kuidagi jube palju ruumi jäetud.
Mulle tundus seehetk nii just ilus, kuid ma võin croppida ka ja vaadata, mis juhtub  |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
hertzog
vastuseid: 3400
vaadatud: 691355
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.12.2007 23:57:48 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
http://img217.imageshack.us/img217/2545/puhkpillri3.jpg
Mul oli mitu ühesugust, see tundus kõige sümpaatsem ja tundeküllasem  |
teema: Kommenteerimine: comoon |
hertzog
vastuseid: 24
vaadatud: 7110
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.07.2007 13:19:20 pealkiri: Kommenteerimine: comoon |
Sai mälukaart ostetud soodsa hinnaga, väga positiivne ärikogemus. Kõik läks nii nagu pidi minema, väga hästi  |
teema: Kommenteerimine: wfiles |
hertzog
vastuseid: 610
vaadatud: 118493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.07.2007 13:17:41 pealkiri: Kommenteerimine: wfiles |
Sai talt telefon ostetud, kaup oli kiire ja lõbus, telefoni soodne hind oli ka väga POSITIIVNE  |
teema: Live For Speed S2 |
hertzog
vastuseid: 1292
vaadatud: 257140
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.01.2007 19:16:43 pealkiri: Live For Speed S2 |
Oskab keegi öelda, mis kamm on?
Õrnalt gaasi vajutades reageerib mäng nõnda nagu oleksin gaasi põhja litsund.
Kuidas sellest värgist lahti saada? |
teema: XP 2500+ Barton Overcloking |
hertzog
vastuseid: 4602
vaadatud: 629646
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.01.2007 18:37:29 pealkiri: XP 2500+ Barton Overcloking |
Kas keegi saab siia copyda Gigabyte GA-7N400-L manualist selle koha, kus nende kordajate asetuse kohta on pilt? Need gigabyte servud on nii aeglased, et ei hakka sealt tirima  |
teema: Kommenteerimine: panic |
hertzog
vastuseid: 32
vaadatud: 18324
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2007 16:59:25 pealkiri: Kommenteerimine: panic |
Sai emaplaat müüdud talle, kõik okei  |
teema: Kommenteerimine: Mõmm |
hertzog
vastuseid: 510
vaadatud: 101860
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2007 17:14:50 pealkiri: Kommenteerimine: Mõmm |
Sai prosede vahetus teha, tekkis segadus, kuid ta mõistis ning kõik äri sai rõõmsalt ära aetud  |
teema: Kommenteerimine: praetor |
hertzog
vastuseid: 219
vaadatud: 70545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2007 00:46:18 pealkiri: Igati positiivne. |
Väga lahe tüüp, tore oli äri teha |
teema: Kommenteerimine: feliks05 |
hertzog
vastuseid: 522
vaadatud: 102409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.01.2007 17:33:00 pealkiri: Hinnang |
Lihtne ja konkreetne kaubategemine, kaup talle ning temalt kaup + komp mulle.  |
teema: Kommenteerimine: feliks05 |
hertzog
vastuseid: 522
vaadatud: 102409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.01.2007 17:32:44 pealkiri: Hinnang |
Lihtne ja konkreetne kaubategemine, kaup talle ning temalt kaup + komp mulle.  |
teema: Kommenteerimine: Y_S |
hertzog
vastuseid: 84
vaadatud: 23946
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.01.2007 15:48:08 pealkiri: (Y) |
Sai talt arvutikomplekt ostetud, kõik sujus ilusti(Y) Hea ärikogemus.  |
teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
hertzog
vastuseid: 7715
vaadatud: 1430883
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 02.01.2007 02:16:30 pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
CPU Core 1.66 V
+2.5 V 2.72 V
+3.3 V 3.30 V
+5 V 4.33 V
+12 V 12.54 V
+5 V Standby 4.62 V
Kui palju võib Everesti usaldada? Kas vahetada Codegeni 400w toitekas välja? |
teema: Skype üldteema |
hertzog
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490589
|
foorum: Microsoft postitatud: 02.01.2007 01:23:50 pealkiri: Skype üldteema |
Ei kasuta IE-d ja linnukest ei olnud
Kas see ei mõjuta nt, et ma istun ruuteri taga ning ruuteri driverid vms peale laskmata? |
teema: Skype üldteema |
hertzog
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490589
|
foorum: Microsoft postitatud: 02.01.2007 00:40:07 pealkiri: Skype üldteema |
Oskab keegi aidata?
Ei saa msn-i sisse logida, lööb ette veateate, et ma olen proovinud korduvalt sisse logida, kuid sisselogimine on ebaõnnestunud.
Teates on kirjas, et kontrolliksin tulemüü ... |
teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
hertzog
vastuseid: 1830
vaadatud: 513722
|
foorum: Tarkvara postitatud: 01.01.2007 12:24:15 pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
Nüüd, kus tahaks ravida on Opera korralik ja avab kõiki lehtesid(seni)  |
teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
hertzog
vastuseid: 1830
vaadatud: 513722
|
foorum: Tarkvara postitatud: 31.12.2006 18:52:36 pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
Nali naljaks, ei lehitse selliseid lehtesid.
Saab kuidagi Opera kõiki lehtesid avama? |
teema: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
hertzog
vastuseid: 1830
vaadatud: 513722
|
foorum: Tarkvara postitatud: 31.12.2006 17:25:15 pealkiri: Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused |
Mul on selline jama, et viimane Opera vers ei taha minna välismaa lehtedele(valikuselt läheb)
Mida teha? |
teema: Skype üldteema |
hertzog
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490589
|
foorum: Microsoft postitatud: 02.01.2006 15:21:51 pealkiri: Skype üldteema |
Ma pole juba terve pääva msn-i sisse saanud logida
80048820 on errori nr vms.
Selline asi hakkab vaikselt vihale juba ajama
Edit: Mure lahenes.
Re-install aitas.
7.5-g ... |
teema: Millist digifotokat omate? |
hertzog
vastuseid: 927
vaadatud: 227693
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.12.2005 10:46:35 pealkiri: Millist digifotokat omate? |
Fuji Finepix S5600
Ei kaeba, üsna hea kaamera.  |
teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
hertzog
vastuseid: 1322
vaadatud: 301189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 02.12.2005 01:25:28 pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
| Sellest, et esiplaanil olev korsten täielikult kaadrisse ei mahtunud on küll väga kahju. See rikub pildi üldmulje ära. Sa oleksid nagu tahtnud rõhutada mitut asja korraga - nii korstent kui ka l ... |
teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
hertzog
vastuseid: 1322
vaadatud: 301189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 02.12.2005 00:31:54 pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
foto
Väheke üle säritatud, või mis Muidu motiivil pole viga.
kõige hullem polegi
See oligi nii mõeldud vist minu mäletamist mööda, kuigi jah, päeval sellised pildid ei ... |
teema: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
hertzog
vastuseid: 1322
vaadatud: 301189
|
foorum: Fotograafia postitatud: 30.11.2005 00:18:55 pealkiri: Teie digifotokaga tehtud pildid ... |
http://img437.imageshack.us/img437/1885/dscf08607ci.th.jpg
Kaameraks Fuji Finepix S5600 |
teema: Naljakaim lause HV foorumis |
hertzog
vastuseid: 1881
vaadatud: 708853
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 05.08.2005 22:39:54 pealkiri: Naljakaim lause HV foorumis |
| Kuidas see võimalik oleks??tahan pankadesse häkkida ja palju raha teenida-vastake palun |
teema: Teie õnnetused mobiilidega. |
hertzog
vastuseid: 1131
vaadatud: 300813
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 29.07.2005 22:45:40 pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega. |
mul õnnelikult läinud, mutte ja liiva kukkund, kärab edasi nagu vana mees  |
| |