Avaleht
otsing leidis 32 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Suvalised laigud ekraanil
harri

vastuseid: 4
vaadatud: 2525

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 15.05.2015 00:39:25   pealkiri: Suvalised laigud ekraanil
Videokaart tundub tõesti parem pakkumine. Huvitav oleks teada, mis mälukanaleid pidi alati smiley-d ekraanile ilmuvad icon_question.gif
  teema: Suvalised laigud ekraanil
harri

vastuseid: 4
vaadatud: 2525

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 14.05.2015 18:43:49   pealkiri: Suvalised laigud ekraanil
Kas oskab keegi öelda, milles võiks olla probleem - viimasel ajal ilmuvad pidevalt ekraanile mingid suvalised segamini laigud (tihtipeale koosneb see miskipärast emotikonidest?!). Näiteks hetkel f ...
  teema: Uus arvuti ei võta pilti ette
harri

vastuseid: 19
vaadatud: 4048

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 10.12.2010 01:40:38   pealkiri: Uus arvuti ei võta pilti ette
Lõpplahendus:

Arvuti läks poodi garantiisse, kus tuvastati et emaplaat on vigane. ~2 nädalaga asendati emaplaat ning nüüd, peale esimest õhtut kasutamist, töötab kõik normaalselt.

Igat ...
  teema: Uus arvuti ei võta pilti ette
harri

vastuseid: 19
vaadatud: 4048

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 23.11.2010 20:00:37   pealkiri: Uus arvuti ei võta pilti ette
Prose toide on sees.

Eks siis õhtul proovin ilma mäludeta kui koju jõuan!

EDIT 1: Ilma mäludeta "käivitub" arvuti samamoodi nagu mäludega. Proovisin ka prose toitejuhtme ära võtta ja tu ...
  teema: Uus arvuti ei võta pilti ette
harri

vastuseid: 19
vaadatud: 4048

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 22.11.2010 01:07:47   pealkiri: Uus arvuti ei võta pilti ette
Kõik töötab näiliselt aga ainult pilti ette ei tule ? Äkki monitori või graafikakaardi viga icon_wink.gif

Sama monitori, mis sellele masinale külge kavatsen pookida kasutan just praegult väga edu ...
  teema: Uus arvuti ei võta pilti ette
harri

vastuseid: 19
vaadatud: 4048

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 21.11.2010 21:02:24   pealkiri: Uus arvuti ei võta pilti ette
Leidsin veel emaplaadi emaplaadi manualist, et soovitatav on vähemalt 500W toitekas.

"To meet expansion requirements, it is recommended that a power supply that can withstand high power consumpti ...
  teema: Uus arvuti ei võta pilti ette
harri

vastuseid: 19
vaadatud: 4048

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 21.11.2010 19:22:13   pealkiri: Uus arvuti ei võta pilti ette
Okei, selged pildid!
  teema: Uus arvuti ei võta pilti ette
harri

vastuseid: 19
vaadatud: 4048

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 21.11.2010 15:30:07   pealkiri: Uus arvuti ei võta pilti ette
Hmm, isegi korra mõtlesin seda toiteka varianti. Aga samas kui ma ilma kõvaketta, DVD-ROMi ja ühe mäluga käivitada proovin, siis ei tohiks seda võimsust nii palju vaja minna ?
  teema: Uus arvuti ei võta pilti ette
harri

vastuseid: 19
vaadatud: 4048

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 21.11.2010 14:53:11   pealkiri: Uus arvuti ei võta pilti ette
Sai ostetud kõik uued jupid, et arvuti kokku panna, aga masin pilti ette ei võta. Kui arvuti tööle panna, siis mingeid piikse ei tule, kõvaketas korraks ragistab, aga monitor pilti ette ei anna. ...
  teema: Fotoaparaatide remonditeema
harri

vastuseid: 311
vaadatud: 248856

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.09.2010 17:50:02   pealkiri: Fotoaparaatide remonditeema
Puhastasin objektiivi&mounti klemmid ära, proovisin kahe erineva objektiivita ja ilma objektiivita, aga endiselt ei lähe tööle. icon_confused.gif
  teema: Fotoaparaatide remonditeema
harri

vastuseid: 311
vaadatud: 248856

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.09.2010 17:04:10   pealkiri: Fotoaparaatide remonditeema
Tere, juba juulist saati on Canon EOS 400D-ga järgmine probleem olnud. Äkki keegi oskab pakkuda, milles viga - ehk pääseb kaameraga "arsti juurde" minemast! icon_smile.gif

Suvel päris mitmel korral läk ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
harri

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215414

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 02.08.2010 00:11:43   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
1. Haapsalus
http://www.upload.ee/image/718112/2010-06-_23-24__-_Jaanipaev_306.jpg
2. Amsterdamis, statiivi kahjuks ei olnud kaasas - ideaalis tahaks paremat poolt rohkem näha
http://www.upload.ee ...
  teema: Kommenteerimine: Smoff
harri

vastuseid: 286
vaadatud: 61795

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.06.2009 17:43:27   pealkiri: Kommenteerimine: Smoff
Ostsin temalt arvuti.
Igati aus ja usaldusväärne!
  teema: Teie tehtud kunst
harri

vastuseid: 3247
vaadatud: 714622

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 07.08.2007 22:59:43   pealkiri: Teie tehtud kunst
Otsisin ühe vana pildi välja, mida enam pole viitsinud edasi joonistada. Kusjuures see on joonistatud Paintiga icon_rolleyes.gif
[url=http://www.zone.ee/harridocs/sigrimigri.png]PILT
  teema: Fototehnika "tuunimine"
harri

vastuseid: 231
vaadatud: 84556

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.06.2007 00:40:48   pealkiri: Fototehnika "tuunimine"
Ise läksin kergema vastupanu teed ja ostsin Canoni originaali, aga kellel viitsimist on natuke nokitseda, võib ise distantspäästiku ehitada icon_wink.gif
http://martybugs.net/photography/remote.cgi
  teema: Fotovõistlus V18 -"Härmatis"
harri

vastuseid: 101
vaadatud: 30169

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 31.01.2005 01:39:00   pealkiri: Fotovõistlus V18 -"Härmatis"
Midagi minu poolt ka:
http://www.zone.ee/harridocs/konkurss/index2.htm
  teema: Fotovõistlus V16 hindamine
harri

vastuseid: 73
vaadatud: 17437

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 18.01.2005 02:12:47   pealkiri: Fotovõistlus V16 hindamine
Konturo
  teema: Fotovõistlus V16 - "Mustrid meie ümber"
harri

vastuseid: 28
vaadatud: 9982

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 13.01.2005 01:47:31   pealkiri: Fotovõistlus V16 - "Mustrid meie ümber"
http://www.zone.ee/harridocs/konkurss
Pilt on tehtud 2004. aasta suvel Lääne-Eestis ja pildil on kujutatud ühte hästi vana sauna.
Kaamera Canon PS a75
Säriaeg 1/80 sek
Ava F/2,8
  teema: Fotovõistlus V13: INIMENE - HINDAMINE
harri

vastuseid: 76
vaadatud: 17920

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 13.12.2004 17:30:32   pealkiri: Fotovõistlus V13: INIMENE - HINDAMINE
klOun saab minu hääle.
Kuigi ma eriline väikeste laste sõber ei ole, tundus see kõige mõistlikum pilt olevat nende seast.
  teema: Fotovõistlus V9: Jõud - HINDAMINE
harri

vastuseid: 74
vaadatud: 21599

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.10.2004 00:16:52   pealkiri: Fotovõistlus V9: Jõud - HINDAMINE
ihvike, algusest saati vaatan et temale võiks hääle anda
  teema: HV fotovõistlus V9: JÕUD
harri

vastuseid: 70
vaadatud: 22385

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.10.2004 00:31:47   pealkiri: HV fotovõistlus V9: JÕUD
Seadsin siis poole tunniga väikse fotostuudio üles kahest A4 paberist ja kahest laualambist. Noh tulemus on siin:
http://www.zone.ee/harridocs/j6ud.jpg
Ei tea kas pildil jõudu ka on tunda?

(ed ...
  teema: Prose ostmine K-salongist ehk kuidas Jaak Joala päästis mu prose K-salongis.
harri

vastuseid: 109
vaadatud: 21140

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 20.10.2004 20:49:09   pealkiri: Prose ostmine K-salongist ehk kuidas Jaak Joala päästis mu prose K-salongis.
keegi on küsind miks need piiblid seal on? ma küsisin 1kord. vastati et no meil on selline "eriline" firma. eriline ta on jah. mulle taheti 2500+ bartin postaci märkmepaberisse mässida (kleeplindi ...
  teema: HV fotokonkurss V8: PÄIKESELOOJANG
harri

vastuseid: 66
vaadatud: 29502

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 13.10.2004 18:06:44   pealkiri: HV fotokonkurss V8: PÄIKESELOOJANG
Üks väike päikseloojang lennuki aknast enne lennuki maandumist Helsinki lennuväljale
http://mail.aide.ee/~yllar/paike/ohtu.jpg
kaamera opympus c-2040

Oleks võinud ainult töödelda natuke. N ...
  teema: Wordis naljakad sonad....
harri

vastuseid: 30
vaadatud: 6827

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 28.09.2004 00:20:32   pealkiri: Wordis naljakad sonad....
BabelFish'ist sain sellise otsetõlke: Refinement of the presence of the reserves of m.s thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Insidefake
harri

vastuseid: 68
vaadatud: 20377

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2004 01:16:53   pealkiri: Kommenteerimine: Insidefake
Hea tuttav thumbs_up.gif hiljaks ei jää, tünga ei tee icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: InterFace
harri

vastuseid: 86
vaadatud: 47448

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2004 01:11:05   pealkiri: Kommenteerimine: InterFace
Usaldatav säga, ka irl teada-tuntud thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: fotovõistlus V5 - URBAN (aega 13. septembrini)
harri

vastuseid: 56
vaadatud: 17759

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.09.2004 14:22:14   pealkiri: fotovõistlus V5 - URBAN (aega 13. septembrini)
Eks ma hakkama saan ikka icon_razz.gif aga mõtlesin lihtsalt, et hea kui kõik ühes kohas oleks.
  teema: fotovõistlus V2: peegeldus
harri

vastuseid: 172
vaadatud: 48000

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.08.2004 12:29:41   pealkiri: fotovõistlus V2: peegeldus
Minu pilt on nüüd ebastandartse kujuga (loodan, et keelatud ei ole), sest proovisin pildilt eemaldada croppides üleliigsed detailid, mis mind häirisid. Kui nii ei tohi, siis võite pildi lihtsalt ...
  teema: fotovõistluse parima valimine.
harri

vastuseid: 58
vaadatud: 18974

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 11.08.2004 22:55:58   pealkiri: fotovõistluse parima valimine.
Kahju, et nii palju häid pilte teemast mööda on. Oma hääle tahaksin tegelikult anda just mõnele pildile, mis pole eriti teemakohased. Aga mis siin pikalt ikka mökutada - minu hääle saab darzi ...
  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
harri

vastuseid: 32989
vaadatud: 6137714

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.07.2004 14:48:10   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
hint:
smee - it's me
goan - go and
icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: sacker
harri

vastuseid: 161
vaadatud: 44195

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2004 16:06:14   pealkiri: (Y)
Usaldusväärne. Saatsin talle emaplaadi, sain paari päevaga raha kätte.
  teema: Kommenteerimine: pppp
harri

vastuseid: 71
vaadatud: 23887

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.03.2004 17:07:31   pealkiri: Kommenteerimine: pppp
Tegi soodsalt ja kiiresti emaplaadi korda thumbs_up.gif!
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.