Avaleht
otsing leidis 30 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: mikk351
hannes

vastuseid: 154
vaadatud: 34484

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2025 23:14:59   pealkiri: Kommenteerimine: mikk351
Ostsin arvuti, tehing kiire ja kaup korralik. Leidsime transpordi osas mõlemale poolele sobiva postivaba lahenduse.
  teema: Kommenteerimine: indre329
hannes

vastuseid: 749
vaadatud: 304509

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2020 08:43:33   pealkiri: Kommenteerimine: indre329
Sain Thinkpadi doki ja laadija ka lisaks. Tehing müüja poolt sujuv.
  teema: Millised kõrvaklapid?
hannes

vastuseid: 5662
vaadatud: 1514525

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.07.2013 10:40:17   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Ehk oskab keegi kommenteerida:
Audio-Technica ATH-M50 või Beyerdynamic DT-770 PRO 80 oomised.
Peaks sobima enamjaolt kõikide muusikastiilidega.

Mul on viimased poolteist aastat ATH-M50 kasutuse ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
hannes

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874768

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 07.11.2012 18:59:36   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Kindlustusele märgitud hind on vastavuses pakendi sisu turuhinnaga. Küsimus on pigem selles, et mille järgi toll otsustab, et kaup on ostetud, mitte kingiks saadud ning kust peaksin ma välja võlu ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
hannes

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874768

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 07.11.2012 16:50:10   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Kindlustusele märgitud hind on vastavuses pakendi sisu turuhinnaga. Küsimus on pigem selles, et mille järgi toll otsustab, et kaup on ostetud, mitte kingiks saadud ning kust peaksin ma välja võlu ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
hannes

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874768

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 07.11.2012 16:14:33   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Tere,
Kui mulle tuleb EL-i väliselt pakk, mis on märkega "gift", ei ole saadetud eBay-st vms ostukeskkonnast, eraisikult saadud, siis kas toll arvestab maksude arvestamisel kauba väärtuseks kindl ...
  teema: Kommenteerimine: Expromt
hannes

vastuseid: 14
vaadatud: 2852

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2012 11:10:39   pealkiri: Kommenteerimine: Expromt
Müüsin tema vahendusel arvuti, kõik laabus kenasti.
  teema: Kommenteerimine: bigmarx
hannes

vastuseid: 484
vaadatud: 102149

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2012 20:34:40   pealkiri: Kommenteerimine: bigmarx
Tehing sai probleemivabalt tehtud, usaldusväärne mees.
  teema: Kommenteerimine: bemari
hannes

vastuseid: 339
vaadatud: 62473

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2012 14:36:52   pealkiri: Kommenteerimine: bemari
Sain Lenovo X220 rüperaali, esimese päeva on kenasti vastu pidanud. Vast peab edaspidigi.
  teema: Kommenteerimine: CrashD
hannes

vastuseid: 0
vaadatud: 951

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2011 12:47:53   pealkiri: Kommenteerimine: CrashD
Müüsin vana sülearvuti, tuli, vaatas üle, võttis ära.
  teema: Elisa MINT' wifiks. Millist tehnikat vajan?
hannes

vastuseid: 19
vaadatud: 12155

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.09.2011 19:21:26   pealkiri: Elisa MINT' wifiks. Millist tehnikat vajan?
Usun, et sobib siia teemasse, äkki kellelgi tuleb kasuks.
Pusisin just mõned päevad ja lõpuks sain poolhuupi Huawei E173 netipulga Asus WL-500gx wifi ruuteri järel tööle. Ruuteril jookseb Linu ...
  teema: Kommenteerimine: Pokemon
hannes

vastuseid: 262
vaadatud: 55605

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2011 11:20:04   pealkiri: Kommenteerimine: Pokemon
Kõik kena ja operatiivne, asjad nagu lubatud.
  teema: Kommenteerimine: jansadj
hannes

vastuseid: 651
vaadatud: 104430

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2009 14:02:05   pealkiri: Kommenteerimine: jansadj
Kettakarp käes ja töötab, pretensioone ei ole.
  teema: probleemid HP nx7000 kõvaketta vahetamisel
hannes

vastuseid: 0
vaadatud: 1162

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 20.06.2008 14:59:32   pealkiri: probleemid HP nx7000 kõvaketta vahetamisel
Tere!
Vanaisa HP nx7000 läpaka kõvaketas hakkas mingil hetkel veateateid andma, mis seotud kõvaketta peatse suremisega (allikas internet). Egas midagi, tuli kõvaketas välja vahetada. Kuna arvuti ...
  teema: FAT32 + teine partitsioon ja igasugused probleemid
hannes

vastuseid: 0
vaadatud: 1032

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 03.07.2007 21:23:37   pealkiri: FAT32 + teine partitsioon ja igasugused probleemid
Vabandan nende 15 inimese ees, kes seda teemat on vaevaks võtnud lugeda. Peale kõiki ponnistusi ja mitut päeva jamamist tuli välja, et restart aitab. :)

Probleem on lahenenud, võib teema lukus ...
  teema: Katkestus partitsioonide konvertimisel
hannes

vastuseid: 4
vaadatud: 1900

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 01.07.2007 00:56:14   pealkiri: Katkestus partitsioonide konvertimisel
Sain jälle aega asjaga tegeleda. Tuli välja, et Partition Magic'u failisirvija luges kõik failid kenasti välja ja aitas mul need varukettale kopeerida. Näedsiis. Ei ole vaja hakata andmeid taasta ...
  teema: Katkestus partitsioonide konvertimisel
hannes

vastuseid: 4
vaadatud: 1900

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 18.05.2007 18:48:49   pealkiri: Katkestus partitsioonide konvertimisel
Praeguseks olen oma ketta GetDataBack programmiga üle käinud ja FAT32 formaadis andmeid püüdnud välja lugeda. Otseselt taastanud midagi pole, kuna pole veel kusagilt teist suurt kõvaketast saanu ...
  teema: Katkestus partitsioonide konvertimisel
hannes

vastuseid: 4
vaadatud: 1900

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 17.05.2007 12:54:22   pealkiri: Katkestus partitsioonide konvertimisel
Tere!
Mul on siin üks kena väline kõvaketas, mis tavaliselt ruuteri taga istub ja millel hunnik igasugu südamelähedasi andmeid peal on.
Nüüd tekkis tahtmine talle ruuteri tarvis üks ext part ...
  teema: ekodu.net
hannes

vastuseid: 346
vaadatud: 110094

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 07.11.2006 13:26:45   pealkiri: ekodu.net

Hinnatõusust anti foorumi teel teada.. kahjuks lõpetas aga foorum mõni aeg hiljem eksisteerimise.

Nojah, minu arvates ei saa regulaarset foorumijälgimist eriti eeldada. Ma olen seal foorumis ...
  teema: ekodu.net
hannes

vastuseid: 346
vaadatud: 110094

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 07.11.2006 00:35:34   pealkiri: ekodu.net
Minul on kõik püsti, ainus kummaline viga on see, et PHP ei loe aadressist muutujaid välja. Skript, mis enne töötas, ei tööta enam samal kujul. Mul hetkel see mittetöötav üldse ainus skript, ...
  teema: Ordi
hannes

vastuseid: 4276
vaadatud: 977065

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.07.2005 17:09:38   pealkiri: Ordi
kellelgi on kogemusi ORDI poolt pakutavate sülearvutitega???

Siin ka siis üks umbes kuu aega täiesti rahuloleva omaniku käes töötamas. Mudeliks Enduro 223PD II.
Hiir oli alguses pisut ebamug ...
  teema: Datalink
hannes

vastuseid: 272
vaadatud: 117905

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.05.2005 17:33:49   pealkiri: Datalink
Sülearvuti FS P7010. Kallis lõbu.
  teema: Datalink
hannes

vastuseid: 272
vaadatud: 117905

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.05.2005 00:51:42   pealkiri: Datalink
Mulle saadeti üleeelmise nädala lõpus vabanduskiri, et ei saa mu arvutit hetkel kohale toimetada. Pretensioonid jms. paluti saata kirjalikult ja lubati kahe tööpäeva jooksul vastata. Saatsin sii ...
  teema: Datalink
hannes

vastuseid: 272
vaadatud: 117905

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 20.04.2005 17:11:21   pealkiri: Datalink
Ei pea vajalikuks kõnedele vastamis! Üritan firmat välja tõmmata sealt kuhu on selle Janar Kokk ajanud!

xd

Heh, see selleks, aga kuidas need kaks asja omavahel seotud on?
  teema: Datalink
hannes

vastuseid: 272
vaadatud: 117905

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.04.2005 18:57:46   pealkiri: Datalink
Ei, minul on ka kõrini.

Kuu aega tagasi sai ära makstud sülearvuti arve väärtuses 26000 krooni (ei ole just väga väike summa). Lubati nädala jooksul kohale toimetada. Loomulikult siiani mas ...
  teema: Kommenteerimine: jjk@itek
hannes

vastuseid: 111
vaadatud: 43612

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.05.2004 16:12:03   pealkiri: Kommenteerimine: jjk@itek
Kena ja sõbralik müüja, tema poole pöörduks teinekordki.
  teema: Kommenteerimine: warwas
hannes

vastuseid: 246
vaadatud: 94653

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.04.2004 13:10:48   pealkiri: Kommenteerimine: warwas
Kaup tiptop korras, ka saatmisega probleemi polnud. Aitäh.
  teema: Kommenteerimine: Romario
hannes

vastuseid: 2
vaadatud: 1356

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.04.2004 19:44:23   pealkiri: Kommenteerimine: Romario
Väga meeldiv on, et inimene tunneb pärast kauba müümist huvi, kuidas ostja sellega rahule jäi. Võtke õppust. :)
Muidu et.. kõik laabus kenasti ja probleemivabalt.
  teema: Sinu esimene arvuti!
hannes

vastuseid: 560
vaadatud: 131071

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 20.10.2002 19:21:00   pealkiri: Sinu esimene arvuti!
Ei suuda ka nostalgitsemata jätta.

Esimene masin, mis isa koju tõi, oli IBM PS/2 Intel 386 DX.. kiirus vist oli 16MHz. Mälu 4MB ja kõvaketas 60MB, mis sai compressitud umbes sajamegaseks. Monit ...
  teema: Võrdleme tulemusi! PCMark2002
hannes

vastuseid: 1107
vaadatud: 205667

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.09.2002 13:56:00   pealkiri: Võrdleme tulemusi! PCMark2002
nii.. minu nadid tulemused siis..

masin:
PIII-533B (133MHz FSB, 512KB cache)
128 MB SDRAM (2x 64 MB, vist mõlemad PC133, üks kindlasti.. aga töötavad vist PC100 peal; noname'id peaksid ka mõ ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.