|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
greendef
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191521
|
foorum: Töövahendus postitatud: 14.06.2019 18:58:08 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Tere,
Kui palju maksaks Nokia 6.1 klaasi vahetus? Pilt on ees ja puutetundlikkus toimib, kasutada saab, ainult klaas on mõrasid täis. Tegemist siis tavalise 6.1, mitte plus versiooniga. |
teema: Pagulaste/immigrantide teema |
greendef
vastuseid: 11756
vaadatud: 934412
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.01.2016 15:18:37 pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema |
http://webmshare.com/DA48Q
Igaks juhuks panin upload'i ka:
http://www.upload.ee/files/5463410/DA48Q.webm.html
Erinevus rikastab. |
teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
greendef
vastuseid: 16660
vaadatud: 2926512
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.12.2014 09:02:49 pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
http://www.screengonzo.com/2014/12/14/scoop-a-meeting-of-the-minds-to-occur-between-marvel-sony-early-next-year/
Nagu oligi oodata, on Sony oma fiasko järel loobumas Spidermanist.
Ühest küljest ... |
teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
greendef
vastuseid: 16660
vaadatud: 2926512
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 21.09.2014 06:02:51 pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? |
| Ega vahet pole kas PG-13 või mitte, Fox'ilt asjalikku Deadpool'i niikuinii ei tule. CHIMICHANGAS'e spämm ja "It's funny because I'm breaking the fourth wall!" Deadpool ise on ka raudselt filmis täi ... |
teema: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! |
greendef
vastuseid: 12390
vaadatud: 2235911
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.02.2014 20:55:16 pealkiri: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! |
The Dark Tower'ist hakatakse seriaali väntama, Liam Neeson peaosas
[url=http://actionacademy.tv/the-dark-tower-series-stephen-king/]Link. |
teema: Paypal & eBay üldteema |
greendef
vastuseid: 17702
vaadatud: 3875183
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 03.06.2013 18:01:14 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Jälle on Paypal kontole raha tekkinud. 90€ sinu paypal kontole, 80€ minu pangakontole, on keegi huvitatud? |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 30.05.2013 08:50:00 pealkiri: e-sigareti teema |
Mina kasutan 1x 18650 Efest IMR akusid, ostsin Puff.fi'st, üldjuhul on sealt pakid 3 tööpäevaga kohale tulnud.
Kuulduste järgi peaks lähiajal fastvape.eu poodi ka Efest akusid müügile tule ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 20.02.2013 01:47:19 pealkiri: e-sigareti teema |
Mehele tulevad õhtul naiskad külla ja on vaja seltskonnamängu, mis sa jeesus norid, teisel häda käes  |
teema: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte |
greendef
vastuseid: 110
vaadatud: 38685
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.02.2013 15:26:25 pealkiri: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte |
Erinevus WoT'ga?
Also, piisava rahahunnikuga võid ju titanitega ringi kruiisida ning kõiki ettejäävaid facerollida
Erinevus on selles, et soovi korral saad sa raha eest eelist osta saja ... |
teema: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte |
greendef
vastuseid: 110
vaadatud: 38685
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.02.2013 15:17:04 pealkiri: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte |
| Et siis nüüd tähendab, et kui eelist andvaid asju on turul suhteliselt vähe liikumas (kuid piisava hinna eest on tehniliselt võimalik enamus neist endale krabada) siis ka see ei klassifitseeru P2 ... |
teema: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte |
greendef
vastuseid: 110
vaadatud: 38685
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.02.2013 15:02:09 pealkiri: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte |
Olgu pealegi, võtame siis selle ebaefektiivse tegevuse ka võistluslikuks, see ei muuda asja, et Blizzard ei müü sulle midagi. Soovid ka diablo3'st rääkida?
Diablo 3 ongi minu silmis puhas P2W. ... |
teema: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte |
greendef
vastuseid: 110
vaadatud: 38685
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.02.2013 14:28:41 pealkiri: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte |
world pvp. Saad samamoodi punkte kokku ajada kui BG'deski.
Olgu pealegi, võtame siis selle ebaefektiivse tegevuse ka võistluslikuks, see ei muuda asja, et Blizzard ei müü sulle midagi.
Ostad RL ... |
teema: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte |
greendef
vastuseid: 110
vaadatud: 38685
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.02.2013 14:16:12 pealkiri: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte |
Tõsi, samas daily'd ei ole just võistluslik osa mängust, oletame, et sa mainisid nende asemel näiteks battlegrounde.
Sellisel juhul oleksin nõus, et kui Blizzard müüks sulle flaske või kulda, ... |
teema: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte |
greendef
vastuseid: 110
vaadatud: 38685
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.02.2013 14:01:27 pealkiri: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte |
| Blizzardi poest ei leia sa kulda ega flaske, mängu ärimudel pole sellele üles ehitatud. |
teema: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte |
greendef
vastuseid: 110
vaadatud: 38685
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.02.2013 13:54:15 pealkiri: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte |
|
teema: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte |
greendef
vastuseid: 110
vaadatud: 38685
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.02.2013 12:40:34 pealkiri: Kas World of Tanks on Pay To Win või mitte |
| Ma pole kunagi mänginud, aga arvan, et tegemist on P2W mänguga. Kui raha kulutamata ei ole praktiliselt võimalik kogu aeg seda kuldset vms ammot kasutada ja see on parem kui tavaline ammo, siis on ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 26.01.2013 09:10:04 pealkiri: e-sigareti teema |
Tartus ei ole kellelgi MT3? ja 1 boge cartot sheerida - prooviks ka asjad ära. Sheerimsie all noh võin paar evrot loovutada.
Hetkel pesitsen Lääne-Virumaal suht metsas, aga 50/50 tõenäosusega o ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.01.2013 13:41:32 pealkiri: e-sigareti teema |
Hiinlased on teinud venelaste Kayfun'st koopia. Ei tea, kas see ka sama hea on või ei tööta üldse...?
http://cdn1.bigcommerce.com/server4000/549f5/products/1711/images/5739/DiscountVapers.com_Dre ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.01.2013 12:49:39 pealkiri: e-sigareti teema |
Jah, kui ostad ikka Kiti, mitte body only siis saad aku kaasa.
Ise mõtlen osta Paar korralikku IMR AW akut.
http://www.cloud9vaping.co.uk/epages/yxve46fvrnud.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/yxve46fv ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 24.01.2013 14:32:40 pealkiri: e-sigareti teema |
| Ma kasutan hetkel seda pikemat(45+5mm carto, mõnes kohas XL nime all, mõnes XXL) varianti. Maitses, kurgulaksus ja auru hulgas ei tohiks vahet olla lühikesel ja pikal. Paksust on tal 19mm, mõõda ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 24.01.2013 14:16:36 pealkiri: e-sigareti teema |
| Viimasesse lähevad standardpikkusega cartod ja kaasas on "Puff dual coil" carto. Ilmselt siis otse hiinast tootjalt(Smoktech kõige tõenäolisem) tellitud ja Puff logo peale pandud 1.5 oomine dual c ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 24.01.2013 13:39:37 pealkiri: e-sigareti teema |
| Puff.fi'st olen kaks korda tellinud, mõlemad korrad saatsid nad tavalise "first class" kirjaga ehk siis otse postkasti, mitte tähitult. Esimene kord ei teagi kaua tuli, ajalehti ega paberarveid ei k ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 24.01.2013 01:42:51 pealkiri: e-sigareti teema |
, tänud, mulle hakkab see Vamo päris meeldima, ei pea ma teadma ja arvutist vaatama mida see masin teeb, eks kopsud ole mõõdupuuks nagu siiamaani.
Kuskilt vaatasin, et põhjakork pidi veits jama ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 24.01.2013 01:34:35 pealkiri: e-sigareti teema |
| Carto paakidest veel rääkides, ise plaanin ilmselt standardpikkusega cartode peale üle minna ja paagiks võtta , oskad öelda, kas sealt tootjalt saaks ainult eVic'i kontrollpead ka osta? Originaal ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 24.01.2013 01:19:34 pealkiri: e-sigareti teema |
sama hinnaga on umbes see ka http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1965, kuigi tundub, et on lihtsalt teise nimega
see on arvatavasti parem variant. Sama hinnaga ta nüüd ei ole. Esiteks ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 23.01.2013 01:57:34 pealkiri: e-sigareti teema |
Sisu on ju pea 2x üle lubatud jah
Nikotiiniga ainult baasvedelik, 5x50ml, ülejäänu on puhas. |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.01.2013 23:57:22 pealkiri: e-sigareti teema |
| King E-Cigar pakk jõudis siis mulle täna kohale, sees 5x50ml 36mg baasvedelikku, 3x100ml PG, 1x100ml VG, 10 erinevat maitsepudelit ja muud nipet-näpet. Pakile konkreetselt käsitsi saaja ja saatja ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.01.2013 03:05:51 pealkiri: e-sigareti teema |
| Jah ilus on küll ning eVici otsas võib ilus olla aga ma IKKAGI ei saa aru mida see rebuildable nüüd teistmoodi on kui näiteks kanger t3 . samuti ju võid ise keerata traati ümber uue tahi ja kä ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 21.01.2013 01:26:18 pealkiri: e-sigareti teema |
| Mina ostsin selle http://vapo.ro/eGo-E-Battery-1300-mAh?filter_name=battery%201300&page=1 , aga seal on ka 1300mAh CE4 komplekt ja see on odavam kui ainult aku. http://vapo.ro/CE4-with-LCD-display ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 21.01.2013 01:05:47 pealkiri: e-sigareti teema |
Sest mulle meeldib mu 1300ne see pisike paks ego liiga palju , et sahtlisse ära visata
Tõsi. Keegi seda 1300-st akut mõnes euroopa poes eraldi müügis pole näinud, soovitatavalt firmalogodeta ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 21.01.2013 00:57:59 pealkiri: e-sigareti teema |
Huvitav mitu "puffi" see 900ne aku eVic'i otsas vastu peab ütleme kuskil 7w kandis tõmmates? Ilmselt peaks igaksjuhuks ühe ego aku ikka tasku pistma
Miks ego aku, [url=http://epapierosylodz.pl/p/1 ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 20.01.2013 23:49:42 pealkiri: e-sigareti teema |
Kas seda eVic mudelit saab kõige odavamalt peleonist?
Sellega kannata pisut, kasutaja hmekk tellis otse tootjalt, kui kohale jõuab ja õige asi on, siis tuleb suurem ühistellimus ilmselt eriti oda ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 20.01.2013 08:00:44 pealkiri: e-sigareti teema |
Loen seda teemat ja asi tundub olevat paras raketiteadus. Kolm-neli aastat tagasi kasutasin ühte Janty toodet mis päris korralikult vist
ei hakanudki tööle. Kord tuli vedelikku suhu ja kord ainul ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 17.01.2013 01:30:51 pealkiri: e-sigareti teema |
| , Ma telliks ja ilmselt telliks paarile sõbrale ka. Ja vaba aega mul on, võiksin seltskonna mõttes kaasa ka tulla ja kui roolikeeramisest kätt puhata tahad, võin seda ka teha. |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.01.2013 23:49:59 pealkiri: e-sigareti teema |
| Ma pidasingi silmas, et hind on väga hea. Kayfun jääb ilmselt mul ka esialgu ootama. Aga Hispaaniast võiks tellida küll. Meshi ja silica tahid olemas, traati ka . Vaja ainult sellist riistapuud.
... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.01.2013 23:35:26 pealkiri: e-sigareti teema |
Päris kena asjake:
Jep, täpselt seda ma mõtlesingi kui sult genesis stye tank atty kohta küsisin
Vahepeal sa linkisid selle soomlaste poolt "mersuks" ristitud asja, see peaks olema AGA-T+, ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.01.2013 18:27:51 pealkiri: e-sigareti teema |
|
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.01.2013 18:17:51 pealkiri: e-sigareti teema |
Crap .. unustasin, et sugulane saadab
Igatahes, tellisin ära ühe paki eraisikult eraisikule 5x50ml, lisaks 0-sisaldusega lahjendamiskraami, loodetavasti tuleb ilusti kohale. |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.01.2013 18:13:21 pealkiri: e-sigareti teema |
Üle võiks küsida selle, et kuidas nad suhtuvad sellesse kui tellid endale ja sõbrale ühe saadetisega. Pole ju mõtet transa eest topelt plekkida.
Sa ju ei "telli", Poola sugulane saadab sulle ra ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.01.2013 17:41:15 pealkiri: e-sigareti teema |
No saaks ju hakata jaurama, et kapsel on võrdne carto-paagiga vms ja siis kohekordse paagiga Kayfun lausa välja tuua - sinna mahub 15ml vedelikku Korrutame 120-ga, saame 2.25 liitrit
Aga ilms ... |
teema: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
greendef
vastuseid: 951
vaadatud: 187721
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 15.01.2013 17:33:20 pealkiri: HV 15 juubeli tähistamine 26. jaanuaril Tapperis - PILDID! |
kas e-sigaretti võib imeda siseruumides?
ma eriti baarides käia pole, sellepärast ka kysin
Ma küsiks sama
Varem pole ühelgi üritusel varem käinud, kedagi ei tunne, aga ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.01.2013 13:08:56 pealkiri: e-sigareti teema |
Krt, peleonis on kõik 18350 patareid out of stock
See võiks päris hea olla? http://www.ivapour-elixir.co.uk/high-drain-18350-battery.html
Jah, see on LiMn IMR aku, mahutuvuselt ilmselt pä ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.01.2013 12:40:51 pealkiri: e-sigareti teema |
ICR id on
Selge, siis peaksin turvalisemad IMRid või hübriidid juurde võtma, kuigi tõenäosus plahvatuseks on väike, on lõualuu ikkagi mulle maru armas asi
Usas on olnud paar juhtumit, ku ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.01.2013 12:29:56 pealkiri: e-sigareti teema |
| Suurust nägin jah, huvitab kas on Lion (ICR vms), LiMn (IMR) või hübriid (CGR). |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.01.2013 12:22:50 pealkiri: e-sigareti teema |
Niimodi - kes tahab endale vv/vw modi? full kit koso akude ja laadijatega (tellin otse tootjalt)
Mis akudega nad pakuvad? |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.01.2013 18:28:42 pealkiri: e-sigareti teema |
No siis aga küta kulles.
Yet keegi cartot on proovinud ? sellist umbes http://www.thebestshop.eu/shop/blank-cartomizers/129-smoktech-510-dct-6ml.html
Ma põhimõtteliselt ainult neid kasutangi, ne ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.01.2013 17:28:09 pealkiri: e-sigareti teema |
Tellisin ka poolast vedelike ja täna tuli kiri, et need on poolas tagasi
Sa tellisid poe jaoks? Kui nii jätkub, siis varsti peab tõesti kütet klappima ja mingi tripi ette võtma  |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.01.2013 15:52:19 pealkiri: e-sigareti teema |
Ja kui tellid, siis DHL variandiga... postipakid rändavad viimasel ajal poola tagasi
Küll DHL'ist ka varsti midagi tagasi läheb, mul ju UPS kulleriga Eestisse jõudnud pakk läks tagasi. |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.01.2013 13:55:50 pealkiri: e-sigareti teema |
Kas sa maksid neile siis pangaülekandega?
Edit: kui krediitkaardiga läbi paypal'i, ilma kontot tegemata, peaksid nad ikkagi saama teha "partial refund", mis tuleb läbi paypal'i sulle kaardile ta ... |
teema: e-sigareti teema |
greendef
vastuseid: 4023
vaadatud: 830206
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.01.2013 13:49:15 pealkiri: e-sigareti teema |
| VPG on PG ja VG segu, enamasti 50:50 suhtes. |
| |