|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: BTF |
fredi
vastuseid: 5
vaadatud: 4258
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2022 21:17:30 pealkiri: Kommenteerimine: BTF |
Tänud ostu eest, tehing toimus sujuvalt  |
teema: PPA ja Elisa avavad nädalavahetusel ühised Mobiil-ID aktiveerimispunktid |
fredi
vastuseid: 4
vaadatud: 2460
|
foorum: Pressiteated postitatud: 03.11.2017 19:16:07 pealkiri: PPA ja Elisa avavad nädalavahetusel ühised Mobiil-ID aktiveerimispunktid |
Selleks peab ju elisa võrku üle minema kaval kampaania. Tele2 ja Telia oleks võinud ka kampaaniasse kaasata. |
teema: Inimese mälumaht on arvatust palju hiiglaslikum |
fredi
vastuseid: 12
vaadatud: 5999
|
foorum: Varia postitatud: 25.01.2016 11:35:57 pealkiri: Inimese mälumaht on arvatust palju hiiglaslikum |
Ja seletage siis mulle palun, kuidas on võimalik nii suure mälumahuga arvuti nn. evolutsiooniline areng sajakonna miljoni aasta jooksul. Tuues arvesse veel ühe ajuraku ulmelise keerukuse.
Juttu ... |
teema: Suleti maailma suurimaid domeenide registreerijaid EstDomains |
fredi
vastuseid: 25
vaadatud: 11402
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 31.10.2008 14:50:29 pealkiri: Suleti maailma suurimaid domeenide registreerijaid EstDomains |
| jah, minu viga ma ei lugenud seda f-secure lehelt asja kohta täpsemalt. |
teema: Suleti maailma suurimaid domeenide registreerijaid EstDomains |
fredi
vastuseid: 25
vaadatud: 11402
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 31.10.2008 14:21:56 pealkiri: Re: Suleti maailma suurimaid domeenide registreerijaid EstDomains |
| Põhjuseks oli EstDomains kaudu paljude registreeritud domeenide taga peituvad kuritegelikud elemendid, näiteks mitmed keskkonnad olid seotud viiruste/troojade levitamistega, krediitkaardi pettustega ... |
teema: kuidas saan ATA133 |
fredi
vastuseid: 17
vaadatud: 3487
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.07.2004 16:05:36 pealkiri: kuidas saan ATA133 |
| kas sul on ikka õige kaabel, mingid vanemad vist ei laknud üle ATA100 |
teema: Sinu esimene arvuti! |
fredi
vastuseid: 560
vaadatud: 131197
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.04.2004 03:13:44 pealkiri: Sinu esimene arvuti! |
| 486 SX 25 4MB RAM |
teema: DVD Region teada saamine |
fredi
vastuseid: 1
vaadatud: 903
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.04.2004 22:35:39 pealkiri: DVD Region teada saamine |
Kuida saada teada mis regioonist DVD on?
On mingi eriline programm äki. DVD plaadil ega karbil ei ole midagi kirjas  |
teema: Fauni Kaubandus |
fredi
vastuseid: 293
vaadatud: 173626
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.04.2004 16:51:53 pealkiri: Fauni Kaubandus |
Olen sealt pea 20K eest ost ja kõik kiirelt ja hästi lahenenud.
Üks ketas läks umbes 2 kuu eest katki viisin homiku sinna ja õhtuks sain teada, et midagi teha ei saa ja 2...4 päeva pärast sa ... |
teema: Kommenteerimine: fredi |
fredi
vastuseid: 8
vaadatud: 4302
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2004 11:27:36 pealkiri: Kommenteerimine: fredi |
Oli soov jah kunagi aga see sai kohe järgmine päev ära öeldud. Mingit sellist asja ei toimunud  |
teema: Diskussioon piraattarkvara teemal |
fredi
vastuseid: 2451
vaadatud: 385328
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 04.02.2004 05:02:19 pealkiri: Diskussioon piraattarkvara teemal |
SUSE 9.0 Pro sai Soomest ostetud teine ja kõik muu on muidugi freeware  |
teema: Kuidas saaks 3...4 weebi kaamert ühe arvuti tagant weebi? |
fredi
vastuseid: 0
vaadatud: 968
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 09.12.2003 20:59:59 pealkiri: Kuidas saaks 3...4 weebi kaamert ühe arvuti tagant weebi? |
Nimelt oleks vaja mineid kvaliteetseid ~1000...2000 krooni tk.
Mida oleks võimalik siis nt. Windows XP maina taha panna ja mingis formaadis (WindowsMediaVideo või RealVideo) neid kõiki veebi se ... |
teema: Kõige silmadesõbralikum monitor? |
fredi
vastuseid: 47
vaadatud: 11685
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 02.12.2003 14:41:51 pealkiri: Kõige silmadesõbralikum monitor? |
Kineka ja LCD vahel ei anna võrreldagi. LCD 100 korda parem  |
teema: vinüülid arvutisse |
fredi
vastuseid: 23
vaadatud: 7950
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 29.11.2003 04:31:01 pealkiri: vinüülid arvutisse |
http://www.dartpro.com/
Minu arust parim programm mis saadaval. Ise olen kuskil 50 tundi salvestusi sellega puhtaks rookinud. Heli on peale selle tunduvalt parem ja kõik krõpsud jne. on kah kadun ... |
teema: arvut jooxeb kokku filmi vaatamisega |
fredi
vastuseid: 11
vaadatud: 1973
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.09.2003 22:58:31 pealkiri: arvut jooxeb kokku filmi vaatamisega |
| kas ülekuumenemine ei või juhtuda? Endal pole küll kunagi juhtunud et film arvuit kokku jooksutaks. |
teema: Nec DVD-RW ei kirjuta midagi. |
fredi
vastuseid: 33
vaadatud: 5791
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 29.09.2003 10:06:43 pealkiri: Nec DVD-RW ei kirjuta midagi. |
Minu teada ei ole Nerol mõistliku DVD toetus enem versioonist 6. Soovitan selle tõmata  |
teema: Jama DVD-R lugemisel DVD-ROM'is |
fredi
vastuseid: 1
vaadatud: 828
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.09.2003 17:18:56 pealkiri: Jama DVD-R lugemisel DVD-ROM'is |
Hiljuti ostsin endale DVD kirjutaja. Eile läksin sõbra poole tal on DVD-ROM mingi uuem Sony oma. Aga see ei lugenud minu kirjutatud DVD-R plaate, ütles et mingi musa DVD hoopis kas selleks on va ... |
teema: Kas mingi kala või saabki aint 4,3 GB DVD-R'ile kirjuatada |
fredi
vastuseid: 9
vaadatud: 2741
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.08.2003 03:59:34 pealkiri: Kas mingi kala või saabki aint 4,3 GB DVD-R'ile kirjuatada |
4'700'000'000 baiti = 4,377 gigabaiti
see ehk selgitab
Võib-olla tõesti. Aga väga imelik võiks ju ikka täpselt kirja panna mitte peta inimesi
Kasutasin ePerformance ja Sony omasid |
teema: Kommenteerimine: vanarebane |
fredi
vastuseid: 86
vaadatud: 30370
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2003 21:16:12 pealkiri: Kommenteerimine: vanarebane |
Üks imelik tüüp käib närvidel positiivselt
Usaldada ka võib teda pole mingeid probleeme olnud! |
teema: Jama Fujitsu 20 GB HDD-ga |
fredi
vastuseid: 6
vaadatud: 2198
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.08.2003 18:10:21 pealkiri: Jama Fujitsu 20 GB HDD-ga |
| vaata ega juhuslikult IDE kaabel pole viga saanud ja kui ei siis vast on ketaga mingi kala. Pead vast uue keta ostma. |
teema: Kas mingi kala või saabki aint 4,3 GB DVD-R'ile kirjuatada |
fredi
vastuseid: 9
vaadatud: 2741
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.08.2003 16:18:03 pealkiri: Kas mingi kala või saabki aint 4,3 GB DVD-R'ile kirjuatada |
| Karbi peale on kirjutatud 4,7 GB aga NERo 6.0 ei lub üle 4,3 GB kirjuatada ? milles võib probleem olla ? |
teema: PS'ide salvestamine |
fredi
vastuseid: 5
vaadatud: 1666
|
foorum: Parem HV postitatud: 22.08.2003 06:49:50 pealkiri: PS'ide salvestamine |
Minuarust peaks see PS -> doc mooduli valmis kirjutamine päris lihtne olema.
Või siis teha leht kus on kõik postitused ühel lehel ja saaks nad endale copyda :
Räägi veel HV meestega äk ... |
teema: Mis programmiga videost pilt(jpg ) saada et netti panna? |
fredi
vastuseid: 8
vaadatud: 3911
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 21.08.2003 18:48:20 pealkiri: Mis programmiga videost pilt(jpg ) saada et netti panna? |
BSPlay paned tööle ja vajutad 'P' teeb kohe pildi ära  |
teema: NEC ND-1300 Firmware update |
fredi
vastuseid: 3
vaadatud: 2388
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.08.2003 12:38:15 pealkiri: NEC ND-1300 Firmware update |
| Kas keegi ei oska aidata ? |
teema: NEC ND-1300 Firmware update |
fredi
vastuseid: 3
vaadatud: 2388
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 18.08.2003 07:28:33 pealkiri: NEC ND-1300 Firmware update |
Ostsin endale Nec'i ja see ei kirjuta mul neid universali 19 krooniseid toorikuid. Lugesin kuskilt et selle vastu on mingi rohi olemas. Äki keegi seletaks ära kuidas seda teha  |
teema: Kui telefoni hääl hakab ära kaduma |
fredi
vastuseid: 6
vaadatud: 4322
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 22.07.2003 03:08:47 pealkiri: Kui telefoni hääl hakab ära kaduma |
Nimelt oman Nokia 3210't ja viimasel ajal jäi kogu aeg vaiksemaks ei saanud enam aru mis inimesed rääkisid.
Lahenduseks on valjuka puhastamine metali kilukestest mis sinna ajapiku kogunevad  |
teema: ibm deskstar 61,5GB |
fredi
vastuseid: 1
vaadatud: 760
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 18.07.2003 13:19:19 pealkiri: ibm deskstar 61,5GB |
tavaliselt kui eraldi ostad siis on garantii 12 kuud ja seda kas sul garantii veel funkab peaks saama vaadata ostu paberi pealt või siis vaata kas ketal mingit kuupäeva peal ei ole! |
teema: IBM Deskstar |
fredi
vastuseid: 4
vaadatud: 1237
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 18.07.2003 13:10:12 pealkiri: IBM Deskstar |
samas võis ju mõni viirus vana keta boot sektori essu keerata
muide tseki üle ega bad'e ole siis saad ju kindlalt teada  |
teema: JCD connector emaplaadil |
fredi
vastuseid: 1
vaadatud: 851
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 18.07.2003 13:05:56 pealkiri: JCD connector emaplaadil |
Ilma selle kaablita kui kuutata audio plaate siis käib muusika läbi arvuti aga selle juhtmega läheb kohe helikaarti. Peaks andma parema heli kvaliteedi  |
teema: Jama 20 gigase WD-ga |
fredi
vastuseid: 15
vaadatud: 2759
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 18.07.2003 12:56:44 pealkiri: Jama 20 gigase WD-ga |
kui sa juba emme uue ostsid siis tuleb sul uus OS peale lasta selle pärast ütlebki nii |
teema: NEC 7800A buffer |
fredi
vastuseid: 1
vaadatud: 916
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.03.2003 06:38:46 pealkiri: NEC 7800A buffer |
Kirjutaja max kiirus on 16X kuid max mida kasutada saan on 8X sest 16X kirjutamise juures saab kirjutaja buffer tühjaks millegi pärast äkki keegi ütleks milles viga kas tuleks mingit teist soft ... |
teema: Prose temperatuuri näit windowsis |
fredi
vastuseid: 7
vaadatud: 2387
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.01.2003 07:04:34 pealkiri: Prose temperatuuri näit windowsis |
Oleks kiiremas korras vaja mingit programmi mis näitaks kui kuum prose on
Emmeks Chaintech 7aia5
Prose AMD Duron 1300 |
| |