Avaleht
otsing leidis 32 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: BTF
fredi

vastuseid: 5
vaadatud: 4258

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.06.2022 21:17:30   pealkiri: Kommenteerimine: BTF
Tänud ostu eest, tehing toimus sujuvalt icon_smile.gif
  teema: PPA ja Elisa avavad nädalavahetusel ühised Mobiil-ID aktiveerimispunktid
fredi

vastuseid: 4
vaadatud: 2460

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 03.11.2017 19:16:07   pealkiri: PPA ja Elisa avavad nädalavahetusel ühised Mobiil-ID aktiveerimispunktid
Selleks peab ju elisa võrku üle minema icon_smile.gif kaval kampaania. Tele2 ja Telia oleks võinud ka kampaaniasse kaasata.
  teema: Inimese mälumaht on arvatust palju hiiglaslikum
fredi

vastuseid: 12
vaadatud: 5999

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 25.01.2016 11:35:57   pealkiri: Inimese mälumaht on arvatust palju hiiglaslikum
Ja seletage siis mulle palun, kuidas on võimalik nii suure mälumahuga arvuti nn. evolutsiooniline areng sajakonna miljoni aasta jooksul. Tuues arvesse veel ühe ajuraku ulmelise keerukuse.

Juttu ...
  teema: Suleti maailma suurimaid domeenide registreerijaid EstDomains
fredi

vastuseid: 25
vaadatud: 11402

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 31.10.2008 14:50:29   pealkiri: Suleti maailma suurimaid domeenide registreerijaid EstDomains
jah, minu viga ma ei lugenud seda f-secure lehelt asja kohta täpsemalt.
  teema: Suleti maailma suurimaid domeenide registreerijaid EstDomains
fredi

vastuseid: 25
vaadatud: 11402

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 31.10.2008 14:21:56   pealkiri: Re: Suleti maailma suurimaid domeenide registreerijaid EstDomains
Põhjuseks oli EstDomains kaudu paljude registreeritud domeenide taga peituvad kuritegelikud elemendid, näiteks mitmed keskkonnad olid seotud viiruste/troojade levitamistega, krediitkaardi pettustega ...
  teema: kuidas saan ATA133
fredi

vastuseid: 17
vaadatud: 3487

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.07.2004 16:05:36   pealkiri: kuidas saan ATA133
kas sul on ikka õige kaabel, mingid vanemad vist ei laknud üle ATA100
  teema: Sinu esimene arvuti!
fredi

vastuseid: 560
vaadatud: 131197

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.04.2004 03:13:44   pealkiri: Sinu esimene arvuti!
486 SX 25 4MB RAM
  teema: DVD Region teada saamine
fredi

vastuseid: 1
vaadatud: 903

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.04.2004 22:35:39   pealkiri: DVD Region teada saamine
Kuida saada teada mis regioonist DVD on?
On mingi eriline programm äki. DVD plaadil ega karbil ei ole midagi kirjas icon_sad.gif
  teema: Fauni Kaubandus
fredi

vastuseid: 293
vaadatud: 173626

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 20.04.2004 16:51:53   pealkiri: Fauni Kaubandus
Olen sealt pea 20K eest ost ja kõik kiirelt ja hästi lahenenud.

Üks ketas läks umbes 2 kuu eest katki viisin homiku sinna ja õhtuks sain teada, et midagi teha ei saa ja 2...4 päeva pärast sa ...
  teema: Kommenteerimine: fredi
fredi

vastuseid: 8
vaadatud: 4302

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2004 11:27:36   pealkiri: Kommenteerimine: fredi
Oli soov jah kunagi aga see sai kohe järgmine päev ära öeldud. Mingit sellist asja ei toimunud icon_eek.gif
  teema: Diskussioon piraattarkvara teemal
fredi

vastuseid: 2451
vaadatud: 385328

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 04.02.2004 05:02:19   pealkiri: Diskussioon piraattarkvara teemal
SUSE 9.0 Pro sai Soomest ostetud teine icon_smile.gif ja kõik muu on muidugi freeware icon_biggrin.gif
  teema: Kuidas saaks 3...4 weebi kaamert ühe arvuti tagant weebi?
fredi

vastuseid: 0
vaadatud: 968

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 09.12.2003 20:59:59   pealkiri: Kuidas saaks 3...4 weebi kaamert ühe arvuti tagant weebi?
Nimelt oleks vaja mineid kvaliteetseid ~1000...2000 krooni tk.

Mida oleks võimalik siis nt. Windows XP maina taha panna ja mingis formaadis (WindowsMediaVideo või RealVideo) neid kõiki veebi se ...
  teema: Kõige silmadesõbralikum monitor?
fredi

vastuseid: 47
vaadatud: 11685

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 02.12.2003 14:41:51   pealkiri: Kõige silmadesõbralikum monitor?
Kineka ja LCD vahel ei anna võrreldagi. LCD 100 korda parem icon_smile.gif
  teema: vinüülid arvutisse
fredi

vastuseid: 23
vaadatud: 7950

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 29.11.2003 04:31:01   pealkiri: vinüülid arvutisse
http://www.dartpro.com/

Minu arust parim programm mis saadaval. Ise olen kuskil 50 tundi salvestusi sellega puhtaks rookinud. Heli on peale selle tunduvalt parem ja kõik krõpsud jne. on kah kadun ...
  teema: arvut jooxeb kokku filmi vaatamisega
fredi

vastuseid: 11
vaadatud: 1973

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 30.09.2003 22:58:31   pealkiri: arvut jooxeb kokku filmi vaatamisega
kas ülekuumenemine ei või juhtuda? Endal pole küll kunagi juhtunud et film arvuit kokku jooksutaks.
  teema: Nec DVD-RW ei kirjuta midagi.
fredi

vastuseid: 33
vaadatud: 5791

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 29.09.2003 10:06:43   pealkiri: Nec DVD-RW ei kirjuta midagi.
Minu teada ei ole Nerol mõistliku DVD toetus enem versioonist 6. Soovitan selle tõmata icon_smile.gif
  teema: Jama DVD-R lugemisel DVD-ROM'is
fredi

vastuseid: 1
vaadatud: 828

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.09.2003 17:18:56   pealkiri: Jama DVD-R lugemisel DVD-ROM'is
Hiljuti ostsin endale DVD kirjutaja. Eile läksin sõbra poole tal on DVD-ROM mingi uuem Sony oma. Aga see ei lugenud minu kirjutatud DVD-R plaate, ütles et mingi musa DVD hoopis icon_sad.gif kas selleks on va ...
  teema: Kas mingi kala või saabki aint 4,3 GB DVD-R'ile kirjuatada
fredi

vastuseid: 9
vaadatud: 2741

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.08.2003 03:59:34   pealkiri: Kas mingi kala või saabki aint 4,3 GB DVD-R'ile kirjuatada
4'700'000'000 baiti = 4,377 gigabaiti
see ehk selgitab
Võib-olla tõesti. Aga väga imelik võiks ju ikka täpselt kirja panna mitte peta inimesi icon_smile.gif

Kasutasin ePerformance ja Sony omasid
  teema: Kommenteerimine: vanarebane
fredi

vastuseid: 86
vaadatud: 30370

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.08.2003 21:16:12   pealkiri: Kommenteerimine: vanarebane
Üks imelik tüüp icon_smile.gif käib närvidel positiivselt icon_razz.gif
Usaldada ka võib teda icon_smile.gif pole mingeid probleeme olnud!
  teema: Jama Fujitsu 20 GB HDD-ga
fredi

vastuseid: 6
vaadatud: 2198

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.08.2003 18:10:21   pealkiri: Jama Fujitsu 20 GB HDD-ga
vaata ega juhuslikult IDE kaabel pole viga saanud ja kui ei siis vast on ketaga mingi kala. Pead vast uue keta ostma.
  teema: Kas mingi kala või saabki aint 4,3 GB DVD-R'ile kirjuatada
fredi

vastuseid: 9
vaadatud: 2741

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.08.2003 16:18:03   pealkiri: Kas mingi kala või saabki aint 4,3 GB DVD-R'ile kirjuatada
Karbi peale on kirjutatud 4,7 GB aga NERo 6.0 ei lub üle 4,3 GB kirjuatada ? milles võib probleem olla ?
  teema: PS'ide salvestamine
fredi

vastuseid: 5
vaadatud: 1666

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 22.08.2003 06:49:50   pealkiri: PS'ide salvestamine
Minuarust peaks see PS -> doc mooduli valmis kirjutamine päris lihtne olema.

Või siis teha leht kus on kõik postitused ühel lehel ja saaks nad endale copyda :

Räägi veel HV meestega äk ...
  teema: Mis programmiga videost pilt(jpg ) saada et netti panna?
fredi

vastuseid: 8
vaadatud: 3911

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 21.08.2003 18:48:20   pealkiri: Mis programmiga videost pilt(jpg ) saada et netti panna?
BSPlay paned tööle ja vajutad 'P' teeb kohe pildi ära icon_smile.gif
  teema: NEC ND-1300 Firmware update
fredi

vastuseid: 3
vaadatud: 2388

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.08.2003 12:38:15   pealkiri: NEC ND-1300 Firmware update
Kas keegi ei oska aidata ?
  teema: NEC ND-1300 Firmware update
fredi

vastuseid: 3
vaadatud: 2388

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 18.08.2003 07:28:33   pealkiri: NEC ND-1300 Firmware update
Ostsin endale Nec'i ja see ei kirjuta mul neid universali 19 krooniseid toorikuid. Lugesin kuskilt et selle vastu on mingi rohi olemas. Äki keegi seletaks ära kuidas seda teha icon_smile.gif
  teema: Kui telefoni hääl hakab ära kaduma
fredi

vastuseid: 6
vaadatud: 4322

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 22.07.2003 03:08:47   pealkiri: Kui telefoni hääl hakab ära kaduma
Nimelt oman Nokia 3210't ja viimasel ajal jäi kogu aeg vaiksemaks ei saanud enam aru mis inimesed rääkisid.

Lahenduseks on valjuka puhastamine metali kilukestest mis sinna ajapiku kogunevad icon_smile.gif
  teema: ibm deskstar 61,5GB
fredi

vastuseid: 1
vaadatud: 760

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 18.07.2003 13:19:19   pealkiri: ibm deskstar 61,5GB
tavaliselt kui eraldi ostad siis on garantii 12 kuud icon_smile.gif ja seda kas sul garantii veel funkab peaks saama vaadata ostu paberi pealt või siis vaata kas ketal mingit kuupäeva peal ei ole!
  teema: IBM Deskstar
fredi

vastuseid: 4
vaadatud: 1237

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 18.07.2003 13:10:12   pealkiri: IBM Deskstar
samas võis ju mõni viirus vana keta boot sektori essu keerata icon_smile.gif

muide tseki üle ega bad'e ole siis saad ju kindlalt teada icon_smile.gif
  teema: JCD connector emaplaadil
fredi

vastuseid: 1
vaadatud: 851

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 18.07.2003 13:05:56   pealkiri: JCD connector emaplaadil
Ilma selle kaablita kui kuutata audio plaate siis käib muusika läbi arvuti aga selle juhtmega läheb kohe helikaarti. Peaks andma parema heli kvaliteedi icon_smile.gif
  teema: Jama 20 gigase WD-ga
fredi

vastuseid: 15
vaadatud: 2759

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 18.07.2003 12:56:44   pealkiri: Jama 20 gigase WD-ga
kui sa juba emme uue ostsid siis tuleb sul uus OS peale lasta icon_smile.gif selle pärast ütlebki nii
  teema: NEC 7800A buffer
fredi

vastuseid: 1
vaadatud: 916

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.03.2003 06:38:46   pealkiri: NEC 7800A buffer
Kirjutaja max kiirus on 16X kuid max mida kasutada saan on 8X sest 16X kirjutamise juures saab kirjutaja buffer tühjaks millegi pärast icon_sad.gif äkki keegi ütleks milles viga kas tuleks mingit teist soft ...
  teema: Prose temperatuuri näit windowsis
fredi

vastuseid: 7
vaadatud: 2387

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.01.2003 07:04:34   pealkiri: Prose temperatuuri näit windowsis
Oleks kiiremas korras vaja mingit programmi mis näitaks kui kuum prose on

Emmeks Chaintech 7aia5
Prose AMD Duron 1300
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.