Avaleht
otsing leidis 140 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: neo
forest

vastuseid: 41
vaadatud: 17037

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.08.2008 13:23:00   pealkiri: STR-DE695
Ostsin temalt ressiiveri. Mingeid probleeme ei olnud.
Pill töötab ja mina rahul thumbs_up.gif
  teema: Windows 2000 SP5 unofficial
forest

vastuseid: 24
vaadatud: 10932

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 06.06.2008 12:07:45   pealkiri: Windows 2000 SP5 unofficial
Remote Desktop Connection Clienti saab Win2000Pro -le lisada: thumbs_up.gif
[url=http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=80111f21-d48d-426e-96c2-08aa2bd23a49&DisplayLang=en]MSRDPCLI.EXE
  teema: EMT ja Levira käivitasid mobiiltelevisiooni pilootprojekti
forest

vastuseid: 9
vaadatud: 5554

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 22.05.2008 14:42:25   pealkiri: EMT ja Levira käivitasid mobiiltelevisiooni pilootprojekti
EMT uudised:
http://www.kalaruudus.ee/emt.wmv
  teema: linksys wmp54g ja windows 2000
forest

vastuseid: 2
vaadatud: 1425

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.04.2008 19:32:42   pealkiri: linksys wmp54g ja windows 2000
Minul küll täpselt sama kooslus - siis W2Ksp4 + WMP54G + ST780WL täiesti pelab thumbs_up.gif Juba mitu aastat...
Paar korda on küll juhtunud, et keset tööd kaob ühtäkki võrguga ühendus ära. Hakkab ...
  teema: Kommenteerimine: cdrom
forest

vastuseid: 313
vaadatud: 103172

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2008 14:53:10   pealkiri: WRT54GL
Sai üks ruuter soetatud... Kõik tundub siiani OK! olema - ruuter töötab ja mina rahul icon_smile.gif
Teinekordki thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: olc
forest

vastuseid: 141
vaadatud: 58044

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2008 12:03:31   pealkiri: Kommenteerimine: olc
Täitsa õnnestus see äri Eestimaa ühest otsast teise icon_smile.gif
Positiivne igal juhul thumbs_up.gif
  teema: Ettepanek: Telefoninumber standardkujule
forest

vastuseid: 76
vaadatud: 21100

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 12.02.2008 21:44:55   pealkiri: Ettepanek: Telefoninumber standardkujule
Võib-olla on siis tegemist Elioni soovitusega icon_rolleyes.gif
  teema: Ettepanek: Telefoninumber standardkujule
forest

vastuseid: 76
vaadatud: 21100

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 12.02.2008 21:08:32   pealkiri: Ettepanek: Telefoninumber standardkujule
Jah, sõnaga "standardikohane" pingutasin ma vast veidi üle. icon_rolleyes.gif Nagu minu postis olnud lingiltki näha, on tegemist siiski "... ITU (International Telecommunication Union) soovitustega." thumbs_up.gif
  teema: Ettepanek: Telefoninumber standardkujule
forest

vastuseid: 76
vaadatud: 21100

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 12.02.2008 20:35:15   pealkiri: Ettepanek: Telefoninumber standardkujule
Täpsustaks veel, et koos riigi suunakoodiga on õige standardikohane kirjapilt järgmine, nt.

372XXXXXXX või
372XXXXXXXX

Ehk siis suunakoodi ja abonentnumbri vahel on kaks (2) tühikut icon_exclaim.gif
...
  teema: Millise SE autohoidikuga tegu?
forest

vastuseid: 3
vaadatud: 1782

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.02.2008 16:14:44   pealkiri: Millise SE autohoidikuga tegu?
Tundub, et minu R380e peaks ka sinna sobima thumbs_up.gif
  teema: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike :: Võrguseadmed
forest

vastuseid: 136
vaadatud: 52341

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 06.01.2008 00:39:36   pealkiri: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike
Oh, sorry Hiid!... Ma polnud nii ammu siia teemasse vaadanud, ei teadnudki, et küsimus tulnud icon_redface.gif

Et siis, kui peaks veel huvi olema...

Toode ise, mis mul on:
- Linksys WAG54G v2.0
Uusim ...
  teema: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike :: Võrguseadmed
forest

vastuseid: 136
vaadatud: 52341

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 17.09.2007 14:57:09   pealkiri: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike
mul vist on see ruuter v1.2 , mis softi ma peaksin panema sinna, praegu on ametlik viimane.
Aga proovi sellega ära, vahest töötab icon_rolleyes.gif Ainult DHCP jagamine pane WAGil kinni icon_rolleyes.gif
  teema: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike :: Võrguseadmed
forest

vastuseid: 136
vaadatud: 52341

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 17.09.2007 14:42:58   pealkiri: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike
kas WAG54G saab panna netti jagama sedasi, et sisse tuleb LAN mitte DSL?
Jah, minul töötab küll thumbs_up.gif Konf. on järgmine:
- WAG54G versioon on v2.0
- firmware on 1.01.15. Originaal fw-ga 1.00.19 s ...
  teema: Kommenteerimine: Estnx
forest

vastuseid: 240
vaadatud: 73894

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2007 11:16:34   pealkiri: PVR-500
Ei miskit probleemi thumbs_up.gif Teinekordki icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Golbin666
forest

vastuseid: 67
vaadatud: 23074

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.07.2007 18:04:19   pealkiri: P4 2.6GHz 800MHz 512kB s478 Northwood
Täitsa aetud sai see äri - kõigepealt sain protsessori proovida, et kas ikka sobib ja töötab ning pärast katsetusi kandsin raha üle thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE
forest

vastuseid: 376
vaadatud: 110581

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2007 17:53:48   pealkiri: KVR133X64C3/256
Äri tehtud nagu niuhti icon_exclaim.gif
Ja isegi selle esimese ja põgusa kokkupuute peala ütleks, et tegu on ühe mõnusa HV-lasega icon_smile.gif
Järgmine kord üldse ei kahtleks ka... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: denis28
forest

vastuseid: 66
vaadatud: 35680

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2007 21:10:25   pealkiri: Maxtor 250GB 6L250R0
Kõik käis sujuvalt ja ostetud HDD ka täitsa korras thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: wiidik
forest

vastuseid: 76
vaadatud: 25930

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.05.2007 11:45:10   pealkiri: HDD sahtlid
Probleeme ei ole esinenud ei enne ega pärast tehingut, saati siis tehingu ajal icon_smile.gif
Igati positiivne icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Dark Kille
forest

vastuseid: 82
vaadatud: 34867

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.04.2007 21:48:58   pealkiri: Kommenteerimine: Dark Kille
Olen juba mitu korda leidnud end temaga kokkulepitud kohas äri ajamas. Ei tea küll miks - ju siis ikka usalduse pärast thumbs_up.gif
Positiivsed kogemused icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: rewer
forest

vastuseid: 1309
vaadatud: 272759

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.04.2007 18:23:05   pealkiri: ATX korpus
Ei olnud probleeme thumbs_up.gif siis positiivne icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Revage
forest

vastuseid: 79
vaadatud: 34380

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2007 23:29:11   pealkiri: HEC 385W Windmill
Minul igati positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kaup korralik ja äri sujus kokkulepitult icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Okman
forest

vastuseid: 428
vaadatud: 86098

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2007 18:37:20   pealkiri: Kingston 512mb pc2700
Ja veelkord ainult positiivsed mälestused thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: xtro
forest

vastuseid: 452
vaadatud: 106526

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2007 10:37:40   pealkiri: Intel D865GLC
Kaup aus, tehing aus... Ei mingit probleemi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Martin_S
forest

vastuseid: 94
vaadatud: 27340

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2006 17:39:36   pealkiri: Zalman CNPS7000B-Cu
Kõik toimis thumbs_up.gif ja ostet jahuti jahutab mis mühiseb thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Chameleon
forest

vastuseid: 156
vaadatud: 34588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2006 10:37:19   pealkiri: Seagate 60G
Sai pisut äri aetud... 8)
Ja sujus häste thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Prayer
forest

vastuseid: 231
vaadatud: 85409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.11.2006 02:24:52   pealkiri: Kommenteerimine: Prayer
Kõik kokkulepped pidasid vett ka selgi korral thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: djjr
forest

vastuseid: 19
vaadatud: 7061

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2006 01:32:28   pealkiri: Kommenteerimine: djjr
Väga lahe vend thumbs_up.gif Asjalik ja vastutulelik thumbs_up.gif
Esimene tehing tehtud ja vaevalt see viimaseks jääb icon_smile.gif
  teema: [projekt] Media Centeri ehitamine
forest

vastuseid: 178
vaadatud: 63995

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 11.11.2006 19:07:45   pealkiri: [projekt] Media Centeri ehitamine
, mulle tundus nii, et , tahab ise teha, mitte osta. Muidu jääb isetegemise rõõm ära, ja ise tehes saab teha täpselt seda, mida tahad
See isetegemiserõõm on tegelikult ikka üks väga hea as ...
  teema: Kommenteerimine: jalkpall
forest

vastuseid: 586
vaadatud: 130039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.11.2006 18:47:54   pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall
Ei põrganud äri tehes miski probleemi vastu icon_smile.gif Kõik sujus ilusti icon_exclaim.gif
Ja ka ostetud kõvaketas töötab ilusti... ja vaikselt thumbs_up.gif
Igati positiivne kogemus...
  teema: [projekt] Media Centeri ehitamine
forest

vastuseid: 178
vaadatud: 63995

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 08.11.2006 13:26:00   pealkiri: [projekt] Media Centeri ehitamine
Aga miks mitte kasutada hoopis HTPC jaoks mõeldud valmis korpust. Jääks see epotamine, värvimine ja aukude tegemine/täitmine ära icon_wink.gif Valik selliste korpuste osas peaks olema üsna lai (Zalma ...
  teema: Kommenteerimine: Prayer
forest

vastuseid: 231
vaadatud: 85409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2006 11:27:26   pealkiri: Kommenteerimine: Prayer
Ei mingit probleemi - kõik sujus kokkulepitult
thumbs_up.gif
Juba korduvalt icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: vercetti
forest

vastuseid: 14
vaadatud: 3868

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.10.2006 14:23:59   pealkiri: Kommenteerimine: vercetti
Seekord olin mina ostja ja vercetti müüja rollis. Raha sai üle kantud ja kaup jõudis postiga minuni.
Probleeme ei olnud icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: rehv
forest

vastuseid: 302
vaadatud: 66588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2006 00:31:05   pealkiri: Kommenteerimine: rehv
Ei ole midagi etteheita, pigem vastupidi...
Tehing sujus kiirelt ja valutult ning ostet' prose töötab ilusti thumbs_up.gif
Seega positiivne icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: raigo
forest

vastuseid: 14
vaadatud: 5648

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2006 20:35:34   pealkiri: Kommenteerimine: raigo
Tehing käis kiirelt ja korrektselt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rex
forest

vastuseid: 248
vaadatud: 108709

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2006 20:34:02   pealkiri: Kommenteerimine: rex
Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rannu15
forest

vastuseid: 185
vaadatud: 74823

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2006 20:32:18   pealkiri: Kommenteerimine: rannu15
Tegi nagu lubas, mina rahul 8)
  teema: Kommenteerimine: gnoom
forest

vastuseid: 66
vaadatud: 25374

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2006 20:30:59   pealkiri: Kommenteerimine: gnoom
Tehing tehtud, thumbs_up.gif ei see lugenud midagi, et posti teel. Kõik OK icon_exclaim.gif

edit: kuigi, jah, see ostetud WD400JB kõvaketas teeb pärast arvuti sisselülimist esimesed 10 min. ikka "seahäält" icon_razz1.gif
  teema: Kommenteerimine: ronley
forest

vastuseid: 53
vaadatud: 19401

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2006 23:24:27   pealkiri: Kommenteerimine: ronley
Väga vahva HV-lane - mõnusa ja asjaliku jutuga ning äri kulgeb kiiresti. Mina ei pelga teinekordki seda tegemast thumbs_up.gif
Ja soovitan teistelgi thumbs_up.gif
__ forest __
8)
  teema: Kommenteerimine: Six
forest

vastuseid: 39
vaadatud: 20605

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2006 01:01:02   pealkiri: Kommenteerimine: Six
Äri käis korrektselt thumbs_up.gif , ostetud wifi kaart töötab probleemitult icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: insekas
forest

vastuseid: 557
vaadatud: 114378

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2006 23:44:34   pealkiri: Kommenteerimine: insekas
Tehing tehtud thumbs_up.gif ja gigahertsi jagu proset rõõmsalt arvutis tiksumas icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Zwolf
forest

vastuseid: 216
vaadatud: 57937

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.08.2006 23:26:28   pealkiri: Kommenteerimine: Zwolf
Ja veelkord äri aetud - kõik OK thumbs_up.gif
Muhe mees icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: kaur23
forest

vastuseid: 348
vaadatud: 98367

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2006 15:25:57   pealkiri: Kommenteerimine: kaur23
Äri sai aetud, kõik sujus probleemita thumbs_up.gif
icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: hugo
forest

vastuseid: 45
vaadatud: 21390

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2006 20:24:40   pealkiri: Kommenteerimine: hugo
Väga mõnus ja aus äripartner thumbs_up.gif
Pane või mitu icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  teema: Speedtouch 780 wifiga probleem
forest

vastuseid: 35
vaadatud: 13968

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.08.2006 22:38:33   pealkiri: Speedtouch 780 wifiga probleem

... 780-d olid viimase 2 nädala jooksul saabunud partiist. Samas oli püsti ca kuuvanune 780 ning sellega sai ilusti WPA-ga suhelda.

Ehh... siis ei tule minu vahetamise plaanist vist midagi väl ...
  teema: Speedtouch 780 wifiga probleem
forest

vastuseid: 35
vaadatud: 13968

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.08.2006 12:34:41   pealkiri: Speedtouch 780 wifiga probleem
Mul on omal selle SpeedTouch780 -ga umbes samad probleemid - arvuti võrgukaart (Linksys WMP54G) ei saa alati AP -ga ühendust. Võrku ta näeb, et on olemas, aga ruuterist IP -d ei anta ("Cannot acce ...
  teema: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike :: Võrguseadmed
forest

vastuseid: 136
vaadatud: 52341

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 14.06.2006 13:31:03   pealkiri: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike
kas see tore seade ka Elioni 12 Mbps kodulahendusega ka töötab (ma ei kavatse kasutama hakata TV võimalust).
Uurin pinda et liituda, aga ei taha Elioni 3 a orjalepingut ega ka nende seadmeid.

M ...
  teema: Kommenteerimine: Prayer
forest

vastuseid: 231
vaadatud: 85409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2006 08:37:05   pealkiri: Kommenteerimine: Prayer
... ja minugi poolt positiivne icon_biggrin.gif
  teema: Protsessori jama?
forest

vastuseid: 12
vaadatud: 2057

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.04.2006 12:27:13   pealkiri: Protsessori jama?

CPU lehekülejele, mis selle all mõtled? Biosis?

BIOS 'is ikka

midagi ei muutunud

vana Su emmel patarei on? Äkki vajab see vahetust icon_rolleyes.gif

kaua jumper teises asendis olema pidi, 5min? ...
  teema: Protsessori jama?
forest

vastuseid: 12
vaadatud: 2057

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.04.2006 12:17:31   pealkiri: Protsessori jama?
See peaks tähendama, et BIOS näeb antud proset "esmakordselt", kas siis pärast prose vahetust või ka pärast seda, kui on tehtud Clear-CMOS. Klahviga F1 saab teatest mööda BIOSi sisse, lähed CP ...
  teema: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike :: Võrguseadmed
forest

vastuseid: 136
vaadatud: 52341

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 20.04.2006 10:59:30   pealkiri: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike
Mõtlesin, et annaks siia veel ühe lingi WAG54G v2 firmware kohta:
http://xthost.info/wag/
Meie tingimustes oleksid siis kasutatavad European Model (EU) versioonid
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.