|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: neo |
forest
vastuseid: 41
vaadatud: 17037
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.08.2008 13:23:00 pealkiri: STR-DE695 |
Ostsin temalt ressiiveri. Mingeid probleeme ei olnud.
Pill töötab ja mina rahul  |
teema: Windows 2000 SP5 unofficial |
forest
vastuseid: 24
vaadatud: 10932
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 06.06.2008 12:07:45 pealkiri: Windows 2000 SP5 unofficial |
Remote Desktop Connection Clienti saab Win2000Pro -le lisada:
[url=http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=80111f21-d48d-426e-96c2-08aa2bd23a49&DisplayLang=en]MSRDPCLI.EXE |
teema: EMT ja Levira käivitasid mobiiltelevisiooni pilootprojekti |
forest
vastuseid: 9
vaadatud: 5554
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 22.05.2008 14:42:25 pealkiri: EMT ja Levira käivitasid mobiiltelevisiooni pilootprojekti |
EMT uudised:
http://www.kalaruudus.ee/emt.wmv |
teema: linksys wmp54g ja windows 2000 |
forest
vastuseid: 2
vaadatud: 1425
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.04.2008 19:32:42 pealkiri: linksys wmp54g ja windows 2000 |
Minul küll täpselt sama kooslus - siis W2Ksp4 + WMP54G + ST780WL täiesti pelab Juba mitu aastat...
Paar korda on küll juhtunud, et keset tööd kaob ühtäkki võrguga ühendus ära. Hakkab ... |
teema: Kommenteerimine: cdrom |
forest
vastuseid: 313
vaadatud: 103172
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2008 14:53:10 pealkiri: WRT54GL |
Sai üks ruuter soetatud... Kõik tundub siiani OK! olema - ruuter töötab ja mina rahul
Teinekordki  |
teema: Kommenteerimine: olc |
forest
vastuseid: 141
vaadatud: 58044
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2008 12:03:31 pealkiri: Kommenteerimine: olc |
Täitsa õnnestus see äri Eestimaa ühest otsast teise
Positiivne igal juhul  |
teema: Ettepanek: Telefoninumber standardkujule |
forest
vastuseid: 76
vaadatud: 21100
|
foorum: Parem HV postitatud: 12.02.2008 21:44:55 pealkiri: Ettepanek: Telefoninumber standardkujule |
Võib-olla on siis tegemist Elioni soovitusega  |
teema: Ettepanek: Telefoninumber standardkujule |
forest
vastuseid: 76
vaadatud: 21100
|
foorum: Parem HV postitatud: 12.02.2008 21:08:32 pealkiri: Ettepanek: Telefoninumber standardkujule |
Jah, sõnaga "standardikohane" pingutasin ma vast veidi üle. Nagu minu postis olnud lingiltki näha, on tegemist siiski "... ITU (International Telecommunication Union) soovitustega."  |
teema: Ettepanek: Telefoninumber standardkujule |
forest
vastuseid: 76
vaadatud: 21100
|
foorum: Parem HV postitatud: 12.02.2008 20:35:15 pealkiri: Ettepanek: Telefoninumber standardkujule |
Täpsustaks veel, et koos riigi suunakoodiga on õige standardikohane kirjapilt järgmine, nt.
372XXXXXXX või
372XXXXXXXX
Ehk siis suunakoodi ja abonentnumbri vahel on kaks (2) tühikut
... |
teema: Millise SE autohoidikuga tegu? |
forest
vastuseid: 3
vaadatud: 1782
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.02.2008 16:14:44 pealkiri: Millise SE autohoidikuga tegu? |
Tundub, et minu R380e peaks ka sinna sobima  |
teema: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike :: Võrguseadmed |
forest
vastuseid: 136
vaadatud: 52341
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 06.01.2008 00:39:36 pealkiri: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike |
Oh, sorry Hiid!... Ma polnud nii ammu siia teemasse vaadanud, ei teadnudki, et küsimus tulnud
Et siis, kui peaks veel huvi olema...
Toode ise, mis mul on:
- Linksys WAG54G v2.0
Uusim ... |
teema: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike :: Võrguseadmed |
forest
vastuseid: 136
vaadatud: 52341
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 17.09.2007 14:57:09 pealkiri: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike |
mul vist on see ruuter v1.2 , mis softi ma peaksin panema sinna, praegu on ametlik viimane.
Aga proovi sellega ära, vahest töötab Ainult DHCP jagamine pane WAGil kinni  |
teema: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike :: Võrguseadmed |
forest
vastuseid: 136
vaadatud: 52341
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 17.09.2007 14:42:58 pealkiri: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike |
kas WAG54G saab panna netti jagama sedasi, et sisse tuleb LAN mitte DSL?
Jah, minul töötab küll Konf. on järgmine:
- WAG54G versioon on v2.0
- firmware on 1.01.15. Originaal fw-ga 1.00.19 s ... |
teema: Kommenteerimine: Estnx |
forest
vastuseid: 240
vaadatud: 73894
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2007 11:16:34 pealkiri: PVR-500 |
Ei miskit probleemi Teinekordki  |
teema: Kommenteerimine: Golbin666 |
forest
vastuseid: 67
vaadatud: 23074
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.07.2007 18:04:19 pealkiri: P4 2.6GHz 800MHz 512kB s478 Northwood |
Täitsa aetud sai see äri - kõigepealt sain protsessori proovida, et kas ikka sobib ja töötab ning pärast katsetusi kandsin raha üle  |
teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
forest
vastuseid: 376
vaadatud: 110581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2007 17:53:48 pealkiri: KVR133X64C3/256 |
Äri tehtud nagu niuhti
Ja isegi selle esimese ja põgusa kokkupuute peala ütleks, et tegu on ühe mõnusa HV-lasega
Järgmine kord üldse ei kahtleks ka...  |
teema: Kommenteerimine: denis28 |
forest
vastuseid: 66
vaadatud: 35680
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2007 21:10:25 pealkiri: Maxtor 250GB 6L250R0 |
Kõik käis sujuvalt ja ostetud HDD ka täitsa korras  |
teema: Kommenteerimine: wiidik |
forest
vastuseid: 76
vaadatud: 25930
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.05.2007 11:45:10 pealkiri: HDD sahtlid |
Probleeme ei ole esinenud ei enne ega pärast tehingut, saati siis tehingu ajal
Igati positiivne  |
teema: Kommenteerimine: Dark Kille |
forest
vastuseid: 82
vaadatud: 34867
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.04.2007 21:48:58 pealkiri: Kommenteerimine: Dark Kille |
Olen juba mitu korda leidnud end temaga kokkulepitud kohas äri ajamas. Ei tea küll miks - ju siis ikka usalduse pärast
Positiivsed kogemused  |
teema: Kommenteerimine: rewer |
forest
vastuseid: 1309
vaadatud: 272759
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.04.2007 18:23:05 pealkiri: ATX korpus |
Ei olnud probleeme siis positiivne  |
teema: Kommenteerimine: Revage |
forest
vastuseid: 79
vaadatud: 34380
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.04.2007 23:29:11 pealkiri: HEC 385W Windmill |
Minul igati positiivne kogemus
Kaup korralik ja äri sujus kokkulepitult  |
teema: Kommenteerimine: Okman |
forest
vastuseid: 428
vaadatud: 86098
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2007 18:37:20 pealkiri: Kingston 512mb pc2700 |
Ja veelkord ainult positiivsed mälestused  |
teema: Kommenteerimine: xtro |
forest
vastuseid: 452
vaadatud: 106526
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2007 10:37:40 pealkiri: Intel D865GLC |
Kaup aus, tehing aus... Ei mingit probleemi  |
teema: Kommenteerimine: Martin_S |
forest
vastuseid: 94
vaadatud: 27340
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2006 17:39:36 pealkiri: Zalman CNPS7000B-Cu |
Kõik toimis ja ostet jahuti jahutab mis mühiseb  |
teema: Kommenteerimine: Chameleon |
forest
vastuseid: 156
vaadatud: 34588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2006 10:37:19 pealkiri: Seagate 60G |
Sai pisut äri aetud... 8)
Ja sujus häste  |
teema: Kommenteerimine: Prayer |
forest
vastuseid: 231
vaadatud: 85409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.11.2006 02:24:52 pealkiri: Kommenteerimine: Prayer |
Kõik kokkulepped pidasid vett ka selgi korral  |
teema: Kommenteerimine: djjr |
forest
vastuseid: 19
vaadatud: 7061
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.11.2006 01:32:28 pealkiri: Kommenteerimine: djjr |
Väga lahe vend Asjalik ja vastutulelik
Esimene tehing tehtud ja vaevalt see viimaseks jääb  |
teema: [projekt] Media Centeri ehitamine |
forest
vastuseid: 178
vaadatud: 63995
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 11.11.2006 19:07:45 pealkiri: [projekt] Media Centeri ehitamine |
, mulle tundus nii, et , tahab ise teha, mitte osta. Muidu jääb isetegemise rõõm ära, ja ise tehes saab teha täpselt seda, mida tahad
See isetegemiserõõm on tegelikult ikka üks väga hea as ... |
teema: Kommenteerimine: jalkpall |
forest
vastuseid: 586
vaadatud: 130039
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.11.2006 18:47:54 pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall |
Ei põrganud äri tehes miski probleemi vastu Kõik sujus ilusti
Ja ka ostetud kõvaketas töötab ilusti... ja vaikselt
Igati positiivne kogemus... |
teema: [projekt] Media Centeri ehitamine |
forest
vastuseid: 178
vaadatud: 63995
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 08.11.2006 13:26:00 pealkiri: [projekt] Media Centeri ehitamine |
Aga miks mitte kasutada hoopis HTPC jaoks mõeldud valmis korpust. Jääks see epotamine, värvimine ja aukude tegemine/täitmine ära Valik selliste korpuste osas peaks olema üsna lai (Zalma ... |
teema: Kommenteerimine: Prayer |
forest
vastuseid: 231
vaadatud: 85409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2006 11:27:26 pealkiri: Kommenteerimine: Prayer |
Ei mingit probleemi - kõik sujus kokkulepitult
Juba korduvalt  |
teema: Kommenteerimine: vercetti |
forest
vastuseid: 14
vaadatud: 3868
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2006 14:23:59 pealkiri: Kommenteerimine: vercetti |
Seekord olin mina ostja ja vercetti müüja rollis. Raha sai üle kantud ja kaup jõudis postiga minuni.
Probleeme ei olnud  |
teema: Kommenteerimine: rehv |
forest
vastuseid: 302
vaadatud: 66588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2006 00:31:05 pealkiri: Kommenteerimine: rehv |
Ei ole midagi etteheita, pigem vastupidi...
Tehing sujus kiirelt ja valutult ning ostet' prose töötab ilusti
Seega positiivne  |
teema: Kommenteerimine: raigo |
forest
vastuseid: 14
vaadatud: 5648
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2006 20:35:34 pealkiri: Kommenteerimine: raigo |
Tehing käis kiirelt ja korrektselt  |
teema: Kommenteerimine: rex |
forest
vastuseid: 248
vaadatud: 108709
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2006 20:34:02 pealkiri: Kommenteerimine: rex |
Tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: rannu15 |
forest
vastuseid: 185
vaadatud: 74823
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2006 20:32:18 pealkiri: Kommenteerimine: rannu15 |
| Tegi nagu lubas, mina rahul 8) |
teema: Kommenteerimine: gnoom |
forest
vastuseid: 66
vaadatud: 25374
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2006 20:30:59 pealkiri: Kommenteerimine: gnoom |
Tehing tehtud, ei see lugenud midagi, et posti teel. Kõik OK
edit: kuigi, jah, see ostetud WD400JB kõvaketas teeb pärast arvuti sisselülimist esimesed 10 min. ikka "seahäält"  |
teema: Kommenteerimine: ronley |
forest
vastuseid: 53
vaadatud: 19401
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2006 23:24:27 pealkiri: Kommenteerimine: ronley |
Väga vahva HV-lane - mõnusa ja asjaliku jutuga ning äri kulgeb kiiresti. Mina ei pelga teinekordki seda tegemast
Ja soovitan teistelgi
__ forest __
8) |
teema: Kommenteerimine: Six |
forest
vastuseid: 39
vaadatud: 20605
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2006 01:01:02 pealkiri: Kommenteerimine: Six |
Äri käis korrektselt , ostetud wifi kaart töötab probleemitult  |
teema: Kommenteerimine: insekas |
forest
vastuseid: 557
vaadatud: 114378
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2006 23:44:34 pealkiri: Kommenteerimine: insekas |
Tehing tehtud ja gigahertsi jagu proset rõõmsalt arvutis tiksumas  |
teema: Kommenteerimine: Zwolf |
forest
vastuseid: 216
vaadatud: 57937
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.08.2006 23:26:28 pealkiri: Kommenteerimine: Zwolf |
Ja veelkord äri aetud - kõik OK
Muhe mees  |
teema: Kommenteerimine: kaur23 |
forest
vastuseid: 348
vaadatud: 98367
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2006 15:25:57 pealkiri: Kommenteerimine: kaur23 |
Äri sai aetud, kõik sujus probleemita
 |
teema: Kommenteerimine: hugo |
forest
vastuseid: 45
vaadatud: 21390
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2006 20:24:40 pealkiri: Kommenteerimine: hugo |
Väga mõnus ja aus äripartner
Pane või mitu  |
teema: Speedtouch 780 wifiga probleem |
forest
vastuseid: 35
vaadatud: 13968
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.08.2006 22:38:33 pealkiri: Speedtouch 780 wifiga probleem |
... 780-d olid viimase 2 nädala jooksul saabunud partiist. Samas oli püsti ca kuuvanune 780 ning sellega sai ilusti WPA-ga suhelda.
Ehh... siis ei tule minu vahetamise plaanist vist midagi väl ... |
teema: Speedtouch 780 wifiga probleem |
forest
vastuseid: 35
vaadatud: 13968
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.08.2006 12:34:41 pealkiri: Speedtouch 780 wifiga probleem |
| Mul on omal selle SpeedTouch780 -ga umbes samad probleemid - arvuti võrgukaart (Linksys WMP54G) ei saa alati AP -ga ühendust. Võrku ta näeb, et on olemas, aga ruuterist IP -d ei anta ("Cannot acce ... |
teema: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike :: Võrguseadmed |
forest
vastuseid: 136
vaadatud: 52341
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 14.06.2006 13:31:03 pealkiri: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike |
kas see tore seade ka Elioni 12 Mbps kodulahendusega ka töötab (ma ei kavatse kasutama hakata TV võimalust).
Uurin pinda et liituda, aga ei taha Elioni 3 a orjalepingut ega ka nende seadmeid.
M ... |
teema: Kommenteerimine: Prayer |
forest
vastuseid: 231
vaadatud: 85409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2006 08:37:05 pealkiri: Kommenteerimine: Prayer |
... ja minugi poolt positiivne  |
teema: Protsessori jama? |
forest
vastuseid: 12
vaadatud: 2057
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.04.2006 12:27:13 pealkiri: Protsessori jama? |
CPU lehekülejele, mis selle all mõtled? Biosis?
BIOS 'is ikka
midagi ei muutunud
vana Su emmel patarei on? Äkki vajab see vahetust
kaua jumper teises asendis olema pidi, 5min? ... |
teema: Protsessori jama? |
forest
vastuseid: 12
vaadatud: 2057
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.04.2006 12:17:31 pealkiri: Protsessori jama? |
| See peaks tähendama, et BIOS näeb antud proset "esmakordselt", kas siis pärast prose vahetust või ka pärast seda, kui on tehtud Clear-CMOS. Klahviga F1 saab teatest mööda BIOSi sisse, lähed CP ... |
teema: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike :: Võrguseadmed |
forest
vastuseid: 136
vaadatud: 52341
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 20.04.2006 10:59:30 pealkiri: Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike |
Mõtlesin, et annaks siia veel ühe lingi WAG54G v2 firmware kohta:
http://xthost.info/wag/
Meie tingimustes oleksid siis kasutatavad European Model (EU) versioonid |
| |