võibolla ,et foorumis selle probleemi kohta on juba nõuandeid -kuid kurdan ikkagi
probleem selles ,et jagan ADSL ühendust kahe arvuti vahel -läbi switsi minu arvuti host ja sellel jookseb winX ...
võibolla ,et foorumis selle probleemi kohta on juba nõuandeid -kuid kurdan ikkagi
probleem selles ,et jagan ADSL ühendust kahe arvuti vahel -läbi switsi minu arvuti host ja sellel jookseb winXP ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.