sulomile: kõige nõmedam see, et toru foorumis olla olnud õpetused kuidas saada 1 ruuteriga.. postitanud pea igalepoole sama küssi.. vastuseid aga null.. loodetavasti keegi siiski tuleb välja
Seda on siin kindlasti kümneid kordi juba nämmutatud, aga ei viitsi 600 lehte lappama hakata. Küsimus siis selline kuidas oleks võimalik pilt saada üle wifi läpakasse? Antud hetkel töötab laua ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.