Avaleht
otsing leidis 109 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: M: PCIe Wifi/BT moodul +++ Type-E>USB hub +++ DVD-ROM :: Kontrollerid
ferru

vastuseid: 0
vaadatud: 144

sõnumfoorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus   postitatud: 28.05.2026 18:48:11   pealkiri: M: PCIe Wifi/BT moodul +++ Type-E>USB hub +++ DVD-ROM :: Kontrollerid
1) Fenvi PCE-AXE300015.-
https://www.upload.ee/thumb/19390169/2026-05-28_-_Fenvi__Wifi_ja_BT.jpgGraugear USB 3,5" esipaneel15.-
https://www.upload.ee/thumb/19390177/2026-05-28_-_Graugear_USB-C.jpgHi ...
  teema: Kommenteerimine: Madis MJ
ferru

vastuseid: 4
vaadatud: 1112

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2026 17:05:02   pealkiri: DDR4
Ostis mälud. Tehing toimus kiirelt ja sogamata, tuli ise järgi. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: SilQ
ferru

vastuseid: 250
vaadatud: 65711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2026 16:26:32   pealkiri: 5600G
Ostis CPU. Kõik käis sujuvalt vastavalt kokkulepitule.
  teema: Kommenteerimine: laurx
ferru

vastuseid: 1155
vaadatud: 368106

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.04.2025 12:04:00   pealkiri: Lenovo M11
Müüsin tahvelarvuti. Suhtlus ja tasumine käis kõik sujuvalt. Võib soovitada.
  teema: Kommenteerimine: Prism
ferru

vastuseid: 13
vaadatud: 2335

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.05.2024 23:18:36   pealkiri: Samsung M7
Ostis monitori. Diil väga kiire ja korrektne, tuli ise järgi.
  teema: Kommenteerimine: Rivotups
ferru

vastuseid: 14
vaadatud: 5843

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2023 14:28:48   pealkiri: 27" Dell
Ostis monitori. Väga kiire ja sujuv tehing.
  teema: Kommenteerimine: elisterr
ferru

vastuseid: 3
vaadatud: 1795

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2021 00:20:49   pealkiri: Netipulk
Müüsin netipulga. Äri käis vastavalt kokkulepitule, seega positiivne kogemus.
  teema: Kommenteerimine: Carl
ferru

vastuseid: 47
vaadatud: 17749

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2021 04:27:01   pealkiri: 4TB
Ostis kaks kõvaketast. Posti teel, maksis ette, kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: LJ
ferru

vastuseid: 155
vaadatud: 41543

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2021 20:59:29   pealkiri: GT 730
Ostsin videokaardi. Äri vastavalt kokkulepitule, kaart korras, seega kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: von Wu
ferru

vastuseid: 900
vaadatud: 196607

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2020 21:32:40   pealkiri: HDD
Ostis 2 kõvaketast. Saatsin postiga ette, maksis kauba kättesaamisel. Probleeme polnud, kõik vastavalt kokkulepitule.
  teema: Kommenteerimine: Xvc
ferru

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2018 22:08:07   pealkiri: T440s
Ostsin sülearvuti. Tõi ise kohale, kõik tipp ja kõik topp.
  teema: Kommenteerimine: Sisalink
ferru

vastuseid: 41
vaadatud: 9153

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2018 17:21:32   pealkiri: SO-DIMM
Ostsin läpakale mäluklotsi. Kiire ja korrektne äri. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sonamumm
ferru

vastuseid: 2
vaadatud: 2098

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.11.2017 21:19:23   pealkiri: Z1C
Ostis telefoni. Korrektne ja sujuv äri.
  teema: Kommenteerimine: m4rko
ferru

vastuseid: 13
vaadatud: 4308

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.08.2017 12:24:42   pealkiri: Optiplex
Ostsin arvuti. Asi käis kiirelt ja tõi ise ära. Kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: Diesel157
ferru

vastuseid: 161
vaadatud: 52287

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.07.2017 20:36:17   pealkiri: 250x
Müüsin videokaardi. Kõik käis nagu kokku lepitud.
  teema: Kommenteerimine: SOS
ferru

vastuseid: 197
vaadatud: 54102

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2017 09:12:24   pealkiri: Omnikey
Ostsin kasutatud sisemise smart cardi lugeja. Töötab.
  teema: Kommenteerimine: Jaanus
ferru

vastuseid: 715
vaadatud: 147294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2017 17:06:42   pealkiri: TG789vn
Ostsin ruuteri. Seade toimib ja äri toimus sujuvalt.
  teema: Kommenteerimine: J6rgen
ferru

vastuseid: 150
vaadatud: 27999

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2017 14:00:59   pealkiri: 6470b
Ostsin lapaka, teine ari. Vaga viisakad lapakad on olnud, voib soovitada.
  teema: Kommenteerimine: [lauri]
ferru

vastuseid: 107
vaadatud: 29597

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2016 23:06:29   pealkiri: Dell
Ostsin läpaka. Hind ja asjaajamine adekvaatsed. Võib soovitada.
  teema: Kommenteerimine: StanceW
ferru

vastuseid: 65
vaadatud: 16120

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.12.2016 17:23:39   pealkiri: 2560p
Müüsin sülearvuti. Äri käis kiirelt ja meeldivalt.
  teema: Kommenteerimine: pasatski97
ferru

vastuseid: 196
vaadatud: 44772

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2016 19:51:15   pealkiri: Panasonic
Ostis magnetoola. Võib äri ajada küll.
  teema: Kommenteerimine: Xtream
ferru

vastuseid: 175
vaadatud: 38011

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.10.2016 18:36:34   pealkiri: WD Green
Väike äri kiirelt aetud. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
ferru

vastuseid: 1512
vaadatud: 188876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2016 19:31:15   pealkiri: 2510p
Müüsin läpaka. Kõik käis nii nagu kokku lepitud.
  teema: Kommenteerimine: freddys
ferru

vastuseid: 87
vaadatud: 19837

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2016 12:54:41   pealkiri: R7 250x
Ostsin videokaardi. Kaart toimib, tehing käis kiirelt.
  teema: Kommenteerimine: Xvc
ferru

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.06.2016 23:57:37   pealkiri: 2560p
Ostsin laptopi. Hind adekvaatne, suhtlus konkreetne, asi ise ilus ja puhas. Võib soovitada.
  teema: Kommenteerimine: mao
ferru

vastuseid: 117
vaadatud: 26287

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2016 00:42:45   pealkiri: Kommenteerimine: mao
Müüsin HDD. Äri käis kiirelt ja asjatundlikult.
  teema: Kommenteerimine: dinho
ferru

vastuseid: 20
vaadatud: 5736

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.02.2016 19:25:50   pealkiri: Kommenteerimine: dinho
Äri kiire ja korrektne.
  teema: Kommenteerimine: J6rgen
ferru

vastuseid: 150
vaadatud: 27999

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2016 08:19:47   pealkiri: Kommenteerimine: J6rgen
Ostsin läpaka. Asi käis sujuvalt, läpakas puhas ja korras. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: konimatsu
ferru

vastuseid: 233
vaadatud: 63410

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2015 11:40:42   pealkiri: Kommenteerimine: konimatsu
Videokaardi müügitehing tehtud. Kõik vastavalt kokkulepitule.
  teema: Kommenteerimine: borissrus
ferru

vastuseid: 130
vaadatud: 28468

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2015 21:39:51   pealkiri: Kommenteerimine: borissrus
Müüsin HDD. Toimus nagu kokku lepitud ja viisakalt anti ka tagasisidet.
  teema: Kommenteerimine: markx666
ferru

vastuseid: 91
vaadatud: 28888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.11.2014 20:34:41   pealkiri: HDD
Anytime icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Th3NewGuy
ferru

vastuseid: 51
vaadatud: 15926

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2014 22:18:30   pealkiri: HD 5770
Ostsin videokaardi.
Kaart töötab ja business toimus vastavalt kokkulepitule.
  teema: Kommenteerimine: kenekas
ferru

vastuseid: 121
vaadatud: 28006

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2014 00:32:52   pealkiri: Kommenteerimine: kenekas
Ostis CPU.
Diil toimus nagu kokku lepitud.
Võib soovitada.
  teema: Kommenteerimine: GETO
ferru

vastuseid: 124
vaadatud: 51100

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2013 11:56:51   pealkiri: Kommenteerimine: GETO
Pisike 2-eurine äri tehtud. icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Hoch
ferru

vastuseid: 72
vaadatud: 18430

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2013 11:55:32   pealkiri: Kommenteerimine: Hoch
Ostsin läpaka. Maksin ette ja paari päeva pärast oli kaup kohal.
Kõik tip-top.
Võib soovitada. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: totuke
ferru

vastuseid: 60
vaadatud: 22852

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.09.2013 22:41:47   pealkiri: Kommenteerimine: totuke
Posti teel ost-müük tehtud. Kõik nagu lepatse reega. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: batman
ferru

vastuseid: 188
vaadatud: 54121

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2013 09:53:45   pealkiri: Kommenteerimine: batman
sujuv kaup-ette-tasumine-pärast tehing tehtud icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: janekman
ferru

vastuseid: 50
vaadatud: 16719

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.08.2013 22:17:07   pealkiri: pc3200
Ostis mälu. Tuli ise järgi, hind hea.
Positiivne. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mamba
ferru

vastuseid: 40
vaadatud: 10853

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2013 20:00:31   pealkiri: Kommenteerimine: mamba
Ostsin GT 220.
Hind hea, äri kiire, võib soovitada.
  teema: Kommenteerimine: MikeEST
ferru

vastuseid: 424
vaadatud: 84422

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2013 01:23:32   pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST
Ostsin arvuti.
Hind hea ja äri korrektne.
Ning arvuti oli hämmastavalt puhas. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: morik
ferru

vastuseid: 85
vaadatud: 26571

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2013 16:50:18   pealkiri: Kommenteerimine: morik
Väga kiire asjaajamine, väga hea hind ja väga hea kaup.
Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: kikass
ferru

vastuseid: 288
vaadatud: 65711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.09.2012 10:26:45   pealkiri: Kommenteerimine: kikass
Ostsin CPU.
Töötab ja muljetavaldavalt pakitud.
icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: warwas
ferru

vastuseid: 246
vaadatud: 94653

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.09.2012 12:43:51   pealkiri: Kommenteerimine: warwas
Ostsin arvuti.
Asi toimis nagu kokku lepitud oli.
Soovitan.
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: parm
ferru

vastuseid: 56
vaadatud: 22340

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2012 14:02:56   pealkiri: Kommenteerimine: parm
Ostsin TV-kaardi.
Kiire ja sujuv tehing + hea hind + kaubaga oli kaasas boonus.
Võib soovitada küll. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: k455
ferru

vastuseid: 78
vaadatud: 18548

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.02.2012 16:28:01   pealkiri: Kommenteerimine: k455
Võib äri ajada küll icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Heins
ferru

vastuseid: 142
vaadatud: 49234

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2011 22:03:30   pealkiri: Kommenteerimine: Heins
Ostsin videokaardi.
Sujuv deal, võib soovitada küll.
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: hqs
ferru

vastuseid: 448
vaadatud: 80731

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.06.2011 23:27:37   pealkiri: Kommenteerimine: hqs
Ostsin HDD "kõrvad". Võib soovitada.
  teema: Kommenteerimine: sindonen
ferru

vastuseid: 487
vaadatud: 135130

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.06.2011 15:25:04   pealkiri: Kommenteerimine: sindonen
Ostsin 2 SATA kaablit. Diil kiire ja korrektne.
Võib soovitada.
  teema: Kommenteerimine: Mecrado
ferru

vastuseid: 4
vaadatud: 3594

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2010 18:57:17   pealkiri: Flatron
Ostsin LCD monitori.
Hind oli soodne ja tõi ise kohale.
Hästi pakitud thumbs_up.gif ning aumehelik müüja thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_cool.gif
5+ tehing.
  teema: Kommenteerimine: Leimps
ferru

vastuseid: 32
vaadatud: 9824

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2010 15:43:05   pealkiri: PC2700
Ostsin mälud.
Kiire konkreetne tehing ja hästi pakitud kaup.
thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.