|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: M: PCIe Wifi/BT moodul +++ Type-E>USB hub +++ DVD-ROM :: Kontrollerid |
ferru
vastuseid: 0
vaadatud: 144
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 28.05.2026 18:48:11 pealkiri: M: PCIe Wifi/BT moodul +++ Type-E>USB hub +++ DVD-ROM :: Kontrollerid |
1) Fenvi PCE-AXE300015.-
https://www.upload.ee/thumb/19390169/2026-05-28_-_Fenvi__Wifi_ja_BT.jpgGraugear USB 3,5" esipaneel15.-
https://www.upload.ee/thumb/19390177/2026-05-28_-_Graugear_USB-C.jpgHi ... |
teema: Kommenteerimine: Madis MJ |
ferru
vastuseid: 4
vaadatud: 1112
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2026 17:05:02 pealkiri: DDR4 |
Ostis mälud. Tehing toimus kiirelt ja sogamata, tuli ise järgi.  |
teema: Kommenteerimine: SilQ |
ferru
vastuseid: 250
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.02.2026 16:26:32 pealkiri: 5600G |
| Ostis CPU. Kõik käis sujuvalt vastavalt kokkulepitule. |
teema: Kommenteerimine: laurx |
ferru
vastuseid: 1155
vaadatud: 368106
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.04.2025 12:04:00 pealkiri: Lenovo M11 |
| Müüsin tahvelarvuti. Suhtlus ja tasumine käis kõik sujuvalt. Võib soovitada. |
teema: Kommenteerimine: Prism |
ferru
vastuseid: 13
vaadatud: 2335
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.05.2024 23:18:36 pealkiri: Samsung M7 |
| Ostis monitori. Diil väga kiire ja korrektne, tuli ise järgi. |
teema: Kommenteerimine: Rivotups |
ferru
vastuseid: 14
vaadatud: 5843
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2023 14:28:48 pealkiri: 27" Dell |
| Ostis monitori. Väga kiire ja sujuv tehing. |
teema: Kommenteerimine: elisterr |
ferru
vastuseid: 3
vaadatud: 1795
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2021 00:20:49 pealkiri: Netipulk |
| Müüsin netipulga. Äri käis vastavalt kokkulepitule, seega positiivne kogemus. |
teema: Kommenteerimine: Carl |
ferru
vastuseid: 47
vaadatud: 17749
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2021 04:27:01 pealkiri: 4TB |
| Ostis kaks kõvaketast. Posti teel, maksis ette, kõik OK. |
teema: Kommenteerimine: LJ |
ferru
vastuseid: 155
vaadatud: 41543
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2021 20:59:29 pealkiri: GT 730 |
| Ostsin videokaardi. Äri vastavalt kokkulepitule, kaart korras, seega kõik OK. |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
ferru
vastuseid: 900
vaadatud: 196607
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2020 21:32:40 pealkiri: HDD |
| Ostis 2 kõvaketast. Saatsin postiga ette, maksis kauba kättesaamisel. Probleeme polnud, kõik vastavalt kokkulepitule. |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
ferru
vastuseid: 806
vaadatud: 107987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2018 22:08:07 pealkiri: T440s |
| Ostsin sülearvuti. Tõi ise kohale, kõik tipp ja kõik topp. |
teema: Kommenteerimine: Sisalink |
ferru
vastuseid: 41
vaadatud: 9153
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2018 17:21:32 pealkiri: SO-DIMM |
Ostsin läpakale mäluklotsi. Kiire ja korrektne äri.  |
teema: Kommenteerimine: sonamumm |
ferru
vastuseid: 2
vaadatud: 2098
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.11.2017 21:19:23 pealkiri: Z1C |
| Ostis telefoni. Korrektne ja sujuv äri. |
teema: Kommenteerimine: m4rko |
ferru
vastuseid: 13
vaadatud: 4308
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.08.2017 12:24:42 pealkiri: Optiplex |
| Ostsin arvuti. Asi käis kiirelt ja tõi ise ära. Kõik OK. |
teema: Kommenteerimine: Diesel157 |
ferru
vastuseid: 161
vaadatud: 52287
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.07.2017 20:36:17 pealkiri: 250x |
| Müüsin videokaardi. Kõik käis nagu kokku lepitud. |
teema: Kommenteerimine: SOS |
ferru
vastuseid: 197
vaadatud: 54102
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.04.2017 09:12:24 pealkiri: Omnikey |
| Ostsin kasutatud sisemise smart cardi lugeja. Töötab. |
teema: Kommenteerimine: Jaanus |
ferru
vastuseid: 715
vaadatud: 147294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2017 17:06:42 pealkiri: TG789vn |
| Ostsin ruuteri. Seade toimib ja äri toimus sujuvalt. |
teema: Kommenteerimine: J6rgen |
ferru
vastuseid: 150
vaadatud: 27999
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2017 14:00:59 pealkiri: 6470b |
| Ostsin lapaka, teine ari. Vaga viisakad lapakad on olnud, voib soovitada. |
teema: Kommenteerimine: [lauri] |
ferru
vastuseid: 107
vaadatud: 29597
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2016 23:06:29 pealkiri: Dell |
| Ostsin läpaka. Hind ja asjaajamine adekvaatsed. Võib soovitada. |
teema: Kommenteerimine: StanceW |
ferru
vastuseid: 65
vaadatud: 16120
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.12.2016 17:23:39 pealkiri: 2560p |
| Müüsin sülearvuti. Äri käis kiirelt ja meeldivalt. |
teema: Kommenteerimine: pasatski97 |
ferru
vastuseid: 196
vaadatud: 44772
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.10.2016 19:51:15 pealkiri: Panasonic |
| Ostis magnetoola. Võib äri ajada küll. |
teema: Kommenteerimine: Xtream |
ferru
vastuseid: 175
vaadatud: 38011
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2016 18:36:34 pealkiri: WD Green |
Väike äri kiirelt aetud.  |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
ferru
vastuseid: 1512
vaadatud: 188876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2016 19:31:15 pealkiri: 2510p |
| Müüsin läpaka. Kõik käis nii nagu kokku lepitud. |
teema: Kommenteerimine: freddys |
ferru
vastuseid: 87
vaadatud: 19837
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2016 12:54:41 pealkiri: R7 250x |
| Ostsin videokaardi. Kaart toimib, tehing käis kiirelt. |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
ferru
vastuseid: 806
vaadatud: 107987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.06.2016 23:57:37 pealkiri: 2560p |
| Ostsin laptopi. Hind adekvaatne, suhtlus konkreetne, asi ise ilus ja puhas. Võib soovitada. |
teema: Kommenteerimine: mao |
ferru
vastuseid: 117
vaadatud: 26287
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2016 00:42:45 pealkiri: Kommenteerimine: mao |
| Müüsin HDD. Äri käis kiirelt ja asjatundlikult. |
teema: Kommenteerimine: dinho |
ferru
vastuseid: 20
vaadatud: 5736
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2016 19:25:50 pealkiri: Kommenteerimine: dinho |
| Äri kiire ja korrektne. |
teema: Kommenteerimine: J6rgen |
ferru
vastuseid: 150
vaadatud: 27999
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2016 08:19:47 pealkiri: Kommenteerimine: J6rgen |
Ostsin läpaka. Asi käis sujuvalt, läpakas puhas ja korras.  |
teema: Kommenteerimine: konimatsu |
ferru
vastuseid: 233
vaadatud: 63410
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.12.2015 11:40:42 pealkiri: Kommenteerimine: konimatsu |
| Videokaardi müügitehing tehtud. Kõik vastavalt kokkulepitule. |
teema: Kommenteerimine: borissrus |
ferru
vastuseid: 130
vaadatud: 28468
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2015 21:39:51 pealkiri: Kommenteerimine: borissrus |
| Müüsin HDD. Toimus nagu kokku lepitud ja viisakalt anti ka tagasisidet. |
teema: Kommenteerimine: markx666 |
ferru
vastuseid: 91
vaadatud: 28888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.11.2014 20:34:41 pealkiri: HDD |
Anytime  |
teema: Kommenteerimine: Th3NewGuy |
ferru
vastuseid: 51
vaadatud: 15926
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2014 22:18:30 pealkiri: HD 5770 |
Ostsin videokaardi.
Kaart töötab ja business toimus vastavalt kokkulepitule. |
teema: Kommenteerimine: kenekas |
ferru
vastuseid: 121
vaadatud: 28006
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2014 00:32:52 pealkiri: Kommenteerimine: kenekas |
Ostis CPU.
Diil toimus nagu kokku lepitud.
Võib soovitada. |
teema: Kommenteerimine: GETO |
ferru
vastuseid: 124
vaadatud: 51100
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2013 11:56:51 pealkiri: Kommenteerimine: GETO |
Pisike 2-eurine äri tehtud.  |
teema: Kommenteerimine: Hoch |
ferru
vastuseid: 72
vaadatud: 18430
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2013 11:55:32 pealkiri: Kommenteerimine: Hoch |
Ostsin läpaka. Maksin ette ja paari päeva pärast oli kaup kohal.
Kõik tip-top.
Võib soovitada.  |
teema: Kommenteerimine: totuke |
ferru
vastuseid: 60
vaadatud: 22852
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.09.2013 22:41:47 pealkiri: Kommenteerimine: totuke |
Posti teel ost-müük tehtud. Kõik nagu lepatse reega.  |
teema: Kommenteerimine: batman |
ferru
vastuseid: 188
vaadatud: 54121
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.09.2013 09:53:45 pealkiri: Kommenteerimine: batman |
sujuv kaup-ette-tasumine-pärast tehing tehtud  |
teema: Kommenteerimine: janekman |
ferru
vastuseid: 50
vaadatud: 16719
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.08.2013 22:17:07 pealkiri: pc3200 |
Ostis mälu. Tuli ise järgi, hind hea.
Positiivne.  |
teema: Kommenteerimine: mamba |
ferru
vastuseid: 40
vaadatud: 10853
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2013 20:00:31 pealkiri: Kommenteerimine: mamba |
Ostsin GT 220.
Hind hea, äri kiire, võib soovitada. |
teema: Kommenteerimine: MikeEST |
ferru
vastuseid: 424
vaadatud: 84422
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2013 01:23:32 pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST |
Ostsin arvuti.
Hind hea ja äri korrektne.
Ning arvuti oli hämmastavalt puhas.  |
teema: Kommenteerimine: morik |
ferru
vastuseid: 85
vaadatud: 26571
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2013 16:50:18 pealkiri: Kommenteerimine: morik |
Väga kiire asjaajamine, väga hea hind ja väga hea kaup.
Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: kikass |
ferru
vastuseid: 288
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.09.2012 10:26:45 pealkiri: Kommenteerimine: kikass |
Ostsin CPU.
Töötab ja muljetavaldavalt pakitud.
 |
teema: Kommenteerimine: warwas |
ferru
vastuseid: 246
vaadatud: 94653
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.09.2012 12:43:51 pealkiri: Kommenteerimine: warwas |
Ostsin arvuti.
Asi toimis nagu kokku lepitud oli.
Soovitan.
 |
teema: Kommenteerimine: parm |
ferru
vastuseid: 56
vaadatud: 22340
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2012 14:02:56 pealkiri: Kommenteerimine: parm |
Ostsin TV-kaardi.
Kiire ja sujuv tehing + hea hind + kaubaga oli kaasas boonus.
Võib soovitada küll.  |
teema: Kommenteerimine: k455 |
ferru
vastuseid: 78
vaadatud: 18548
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2012 16:28:01 pealkiri: Kommenteerimine: k455 |
Võib äri ajada küll  |
teema: Kommenteerimine: Heins |
ferru
vastuseid: 142
vaadatud: 49234
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2011 22:03:30 pealkiri: Kommenteerimine: Heins |
Ostsin videokaardi.
Sujuv deal, võib soovitada küll.
 |
teema: Kommenteerimine: hqs |
ferru
vastuseid: 448
vaadatud: 80731
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.06.2011 23:27:37 pealkiri: Kommenteerimine: hqs |
| Ostsin HDD "kõrvad". Võib soovitada. |
teema: Kommenteerimine: sindonen |
ferru
vastuseid: 487
vaadatud: 135130
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.06.2011 15:25:04 pealkiri: Kommenteerimine: sindonen |
Ostsin 2 SATA kaablit. Diil kiire ja korrektne.
Võib soovitada. |
teema: Kommenteerimine: Mecrado |
ferru
vastuseid: 4
vaadatud: 3594
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2010 18:57:17 pealkiri: Flatron |
Ostsin LCD monitori.
Hind oli soodne ja tõi ise kohale.
Hästi pakitud ning aumehelik müüja
5+ tehing. |
teema: Kommenteerimine: Leimps |
ferru
vastuseid: 32
vaadatud: 9824
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2010 15:43:05 pealkiri: PC2700 |
Ostsin mälud.
Kiire konkreetne tehing ja hästi pakitud kaup.
 |
| |