Avaleht
otsing leidis 64 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Samsung Galaxy S22 seeria arutelu
exess

vastuseid: 705
vaadatud: 150615

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.03.2022 08:33:38   pealkiri: Samsung Galaxy S22 seeria arutelu
18ndal pandi see heal juhul Lätist teele alles. Kätte saad selle heal juhul uue nädala esimesel poolel paraku.
  teema: Samsung Galaxy S22 seeria arutelu
exess

vastuseid: 705
vaadatud: 150615

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.03.2022 16:31:46   pealkiri: Samsung Galaxy S22 seeria arutelu




Mina teostasin ka eetellimuse Samsungi lehelt, seda siis 11.02.2022 ja tarne pidi olema 18.02.22, aga realsuus oli 10.03.2022 sain kätte. icon_lol.gif

Kuid nüüd on uus probleem, eeltelli ...
  teema: Samsung Galaxy S22 seeria arutelu
exess

vastuseid: 705
vaadatud: 150615

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.02.2022 12:21:00   pealkiri: Samsung Galaxy S22 seeria arutelu


EDIT:
Kuidas selle tagasiostu kampaaniaga on? Seal kirjas, et 7p jooksul peaks ära vormistama, aga nagu ei tahaks vana telefoni ennem neile anda, kui uut käes pole.

Küsisin just klienditeen ...
  teema: Samsung Galaxy S20 seeria arutelu
exess

vastuseid: 779
vaadatud: 193474

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.03.2021 19:38:07   pealkiri: Samsung Galaxy S20 seeria arutelu
Kas siin S20FE omanikke?
Kuidas rahul olete aparaadiga?

Otsin lähedasele alla 600EUR hinnalipikuga aparaati, järgmiste kriteeriumitega:
- Hind kuni 600EUR
- Android
- Hea kaamera (HV kasutaja ...
  teema: Kommenteerimine: jossniiger
exess

vastuseid: 60
vaadatud: 17683

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.02.2017 14:16:19   pealkiri: PS4 pult
Sai PS4-le pult soetatud, kõik sujus kenasti
  teema: Samsung Galaxy S4
exess

vastuseid: 2296
vaadatud: 495142

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.10.2015 12:39:24   pealkiri: Samsung Galaxy S4
Kas peale viimast uuendust, midagi peale "smart manageri" ka juurde tuli? icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: rewer
exess

vastuseid: 1309
vaadatud: 272759

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2015 22:19:03   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Viis kasti ära icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Milenko
exess

vastuseid: 34
vaadatud: 10869

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2015 22:13:07   pealkiri: Kommenteerimine: Milenko
Ostis mängu, kõik korrektne ja kiire icon_smile.gif
  teema: Samsung Galaxy S4
exess

vastuseid: 2296
vaadatud: 495142

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.11.2014 13:27:59   pealkiri: Samsung Galaxy S4
Kas selle viimase uuendusega tuli midagi uut ka, peale lapseluku võimaluse? Suht suur oli küll teine...
  teema: Kommenteerimine: doog
exess

vastuseid: 215
vaadatud: 62538

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.05.2014 16:55:41   pealkiri: Kommenteerimine: doog
Tehing sujus tõrgeteta icon_smile.gif
  teema: Samsung Galaxy S Advance
exess

vastuseid: 266
vaadatud: 72856

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.05.2013 21:13:26   pealkiri: Samsung Galaxy S Advance
qrime, saab kõike teha:)


http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9070P

Sai siit see peale pandud ja voilaaa... Tundub huvitav,vähemalt esialgu icon_razz.gif
Ja mis moodi seda peale lastakse ilma et ...
  teema: Samsung Galaxy S Advance
exess

vastuseid: 266
vaadatud: 72856

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.05.2013 21:21:03   pealkiri: Samsung Galaxy S Advance
http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9070P

Sai siit see peale pandud ja voilaaa... Tundub huvitav,vähemalt esialgu icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: lviktor
exess

vastuseid: 133
vaadatud: 25912

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2013 19:55:54   pealkiri: Kommenteerimine: lviktor
Kõik sujus korrektselt, teinekordki icon_smile.gif
  teema: Samsung Galaxy S Advance
exess

vastuseid: 266
vaadatud: 72856

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.03.2013 20:04:02   pealkiri: Samsung Galaxy S Advance
Sa oled täiesti õigesti aru saanud icon_smile.gif
  teema: Samsung Galaxy S Advance
exess

vastuseid: 266
vaadatud: 72856

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.01.2013 21:17:59   pealkiri: Samsung Galaxy S Advance
Kumb esimeseks nutitelefoniks parem oleks, kas see või HTC Desire X? Mõlemad tunduvad selles hinnaklassis parimad, veidi vanem ja odavam Samsung tundub oma specide poolest isegi veidi parem aga ei s ...
  teema: Samsung Galaxy S Advance
exess

vastuseid: 266
vaadatud: 72856

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.01.2013 18:12:40   pealkiri: Samsung Galaxy S Advance
Huvitav, millal see update siia konnatiiki ka jõuab? icon_smile.gif
Kui sul ilma NFC toeta telefon ehk GT-i9070, siis lae alla sammobilest ja Odiniga flashid (eesti keele tugi ka olemas).
http://www.sammobile ...
  teema: Samsung Galaxy S Advance
exess

vastuseid: 266
vaadatud: 72856

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.01.2013 14:51:10   pealkiri: Samsung Galaxy S Advance
Huvitav, millal see update siia konnatiiki ka jõuab? icon_smile.gif
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.09.2012 19:32:29   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
Kle ma teiste telefone ei julgeks näppida, nii igaks juhuks.... Muidu selle versiooniga olen maa sigarahul hetkel, ikoonid on nagu Iphone-il, kiire, ruumi on nagu muda jne. Lahe on see,et neid ikoone ...
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.09.2012 18:25:50   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
Tõmbasin omal Iphone-i versiooni peale...pääris lahe ja asjalik on icon_smile.gif Ja mis kõige tähtsam, ruumi on ohtralt (lisaks mälukaardile muidugi) icon_smile.gif
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
exess

vastuseid: 416
vaadatud: 128625

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 20.08.2012 00:31:09   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
seemneks
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
exess

vastuseid: 416
vaadatud: 128625

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 11.08.2012 00:32:38   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
Jaak läks mujale icon_evil.gif
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.07.2012 21:54:11   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
kas x8'le ei saa flash playerit peale tõmmata?(androidi versioon 2.1)

Ei saa
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
exess

vastuseid: 416
vaadatud: 128625

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 16.06.2012 07:49:13   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
keegi pani eestis 5+1 kui eestiloto.ee see vaid eesti tulemusi näitab

Millest sa räägid? 4+2 on Eesti parim juu icon_rolleyes.gif
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.06.2012 22:51:47   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
Tahaks originaal romi tagasi panna, eestikeelset, aga arvutist olen selle vist ära kustutanud, keegi abistaks?

Tõmba kodulehelt SE Companion alla ja voilaa icon_wink.gif
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.06.2012 11:27:49   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
Ja veel parem oleks kui panna peale nobodyAtall@hydra kernel ning PrimeHD thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
  teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
exess

vastuseid: 443
vaadatud: 111984

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 13.05.2012 21:34:14   pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
Edasi...
  teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
exess

vastuseid: 443
vaadatud: 111984

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 29.04.2012 06:28:52   pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
Nii palju raha võitsime vä ? Vapsjee hea, tõmmaks nina umbe, nii palju raha on mul nüüd.

Hiline puberteet või läks alkoholi kogustega pisut nihu? icon_rolleyes.gif
  teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
exess

vastuseid: 443
vaadatud: 111984

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 21.04.2012 03:05:07   pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
Vaadates tulemustabelit,siis ühtegi arvestatavat võitu sealt ilmselt ei tule...ma ootan pigem,millal keegi need piletid läbi sõelub icon_razz1.gif
  teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
exess

vastuseid: 443
vaadatud: 111984

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 21.04.2012 02:53:59   pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
Seekord siis ikka päris nutune see värk icon_rolleyes.gif
  teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
exess

vastuseid: 443
vaadatud: 111984

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 21.04.2012 00:18:38   pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
Kodulehe andmetel ühtegi suurt ei tulnud,seega ikka pudipadi...
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.04.2012 23:24:09   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
64h järjest ühe laadimisega,pole paha icon_smile.gif Arvestades,et aku on 1,5 aastat vana ning isegi originaalsoftiga ei pidanud see nii kaua icon_biggrin.gif
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.04.2012 13:51:42   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
Panin peale PrimeHD60-e. Meeldivalt üllatunud,võrreldes GingerExperiaga on vahe ikka märgatav,lisaks ka aku hea pidamine icon_smile.gif
  teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
exess

vastuseid: 443
vaadatud: 111984

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 06.04.2012 02:27:34   pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
Sai samuti väike panus tehtud thumbs_up.gif
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.02.2012 00:35:49   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
Aku läheb 10h tühjaks, market kadus telefonist üldse ära, tööarvuti mälukaarti üles ei leia icon_eek.gif
Anomaaliad jätkuvad.
Peab vist i kiidetud GingerXperia ära proovima beer_yum.gif

Millest sa rä ...
  teema: Kommenteerimine: sindonen
exess

vastuseid: 487
vaadatud: 135180

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2011 23:50:41   pealkiri: Kommenteerimine: sindonen
Sai taaskord äri tehtud icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Gil-Harris
exess

vastuseid: 35
vaadatud: 17859

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2011 16:59:35   pealkiri: Kommenteerimine: Gil-Harris
Ostsin läpakale mälud icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: sindonen
exess

vastuseid: 487
vaadatud: 135180

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2011 15:27:33   pealkiri: Kommenteerimine: sindonen
thumbs_up.gif kiire ja soodne
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.12.2011 14:38:30   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
nüüd töötab, tänud kõigile. icon_smile.gif

Üks küsimus veel, ega ei saa ju panna filmile ka subtiitreid peale, kui vaatad telefonist ?


Kotkasilm oled,et sealt veel lugeda ka veel kavatsed? icon_biggrin.gif
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.10.2011 13:31:50   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
mul nüüd v018 peal, kõik töötab nagu peab,kuna juba suuremaks näppimiseks läks, siis ajasin proovimiseks ka iGo peale.
Kui nad seda müüa viitsiks, siis ostaksin kindlasti 5+ asi.

Kas aku ...
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.10.2011 16:36:14   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
Minu x8 andis vist otsad nüüd, aku jookseb lihtsalt 10-12 tunniga tühjaks. icon_cry.gif
Andmeside, wifi jms on kinni, isegi task killeriga panin kõik asjad kinni mis vähegi jooksid ja ikkagi.
kellelg ...
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.10.2011 04:07:49   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
Ja toimibki... Viga oli/on nadis mobiilinetis. Aitähh ELISA icon_evil.gif
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.10.2011 13:55:37   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
mul gingerDX 017, xperia x8 ja töötas laksust.

exess on sul vähemalt 2.3.x android, alla selle ei toimigi wifi ad-hoc

Hetkel on peal jah 2.3.5.
katsetan siis igaksjuhuks mujal ka, äkki siis ...
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.10.2011 09:40:04   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
Telefon on root-itud,kuid miskipärast ei lase läbi selle netti.Arvutist telefonini jõuab signaal,kuid telefonist netti ei lase. Kuigi mobiilneinternet on olemas. Kas viga on hoopis arvuti seadetes, ...
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.10.2011 19:31:12   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
, Kasuta seda https://market.android.com/details?id=net.szym.barnacle&feature=search_result

Kas see toimib siis X8 peal? Mul viskas mingi aeg veateate ette,et midagi oleks nagu seadustuses/raua ...
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.10.2011 16:44:38   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
Kas keegi on proovinud oma mail.ee kontot seadistada 2.3.5 ga?Kas on õnnestunud? icon_rolleyes.gif
  teema: Parim Blackberry
exess

vastuseid: 1
vaadatud: 1139

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.09.2011 02:50:30   pealkiri: Parim Blackberry
Mida sellega Eestis teha on? icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
exess

vastuseid: 367
vaadatud: 110670

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.09.2011 17:04:40   pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats
Tehing kiire ning soodne,soovitan thumbs_up.gif
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.09.2011 22:17:29   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
Peale viimast google map-i uuendust viskab suht tihti ette kirja:
The application Maps (process com.google.android.apps.maps) has stopped unexpectedly.Please tray again. Force close.
Mis talle nüü ...
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.09.2011 19:47:17   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
2.2 tähendabki ju customit,sest ametlikult üle 2.1.1 välja ei tule icon_wink.gif
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
exess

vastuseid: 377
vaadatud: 122461

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.09.2011 19:42:24   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
Sa oled enda jaoks ikka selgeks teinud,mida rootimine tähendab ja mis sellega kaasneb,et pärast üllatusi ei tuleks?
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.