|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Samsung Galaxy S22 seeria arutelu |
exess
vastuseid: 705
vaadatud: 150615
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.03.2022 08:33:38 pealkiri: Samsung Galaxy S22 seeria arutelu |
| 18ndal pandi see heal juhul Lätist teele alles. Kätte saad selle heal juhul uue nädala esimesel poolel paraku. |
teema: Samsung Galaxy S22 seeria arutelu |
exess
vastuseid: 705
vaadatud: 150615
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.03.2022 16:31:46 pealkiri: Samsung Galaxy S22 seeria arutelu |
Mina teostasin ka eetellimuse Samsungi lehelt, seda siis 11.02.2022 ja tarne pidi olema 18.02.22, aga realsuus oli 10.03.2022 sain kätte.
Kuid nüüd on uus probleem, eeltelli ... |
teema: Samsung Galaxy S22 seeria arutelu |
exess
vastuseid: 705
vaadatud: 150615
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.02.2022 12:21:00 pealkiri: Samsung Galaxy S22 seeria arutelu |
EDIT:
Kuidas selle tagasiostu kampaaniaga on? Seal kirjas, et 7p jooksul peaks ära vormistama, aga nagu ei tahaks vana telefoni ennem neile anda, kui uut käes pole.
Küsisin just klienditeen ... |
teema: Samsung Galaxy S20 seeria arutelu |
exess
vastuseid: 779
vaadatud: 193474
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.03.2021 19:38:07 pealkiri: Samsung Galaxy S20 seeria arutelu |
Kas siin S20FE omanikke?
Kuidas rahul olete aparaadiga?
Otsin lähedasele alla 600EUR hinnalipikuga aparaati, järgmiste kriteeriumitega:
- Hind kuni 600EUR
- Android
- Hea kaamera (HV kasutaja ... |
teema: Kommenteerimine: jossniiger |
exess
vastuseid: 60
vaadatud: 17683
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.02.2017 14:16:19 pealkiri: PS4 pult |
| Sai PS4-le pult soetatud, kõik sujus kenasti |
teema: Samsung Galaxy S4 |
exess
vastuseid: 2296
vaadatud: 495142
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.10.2015 12:39:24 pealkiri: Samsung Galaxy S4 |
Kas peale viimast uuendust, midagi peale "smart manageri" ka juurde tuli?  |
teema: Kommenteerimine: rewer |
exess
vastuseid: 1309
vaadatud: 272759
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2015 22:19:03 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Viis kasti ära  |
teema: Kommenteerimine: Milenko |
exess
vastuseid: 34
vaadatud: 10869
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2015 22:13:07 pealkiri: Kommenteerimine: Milenko |
Ostis mängu, kõik korrektne ja kiire  |
teema: Samsung Galaxy S4 |
exess
vastuseid: 2296
vaadatud: 495142
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.11.2014 13:27:59 pealkiri: Samsung Galaxy S4 |
| Kas selle viimase uuendusega tuli midagi uut ka, peale lapseluku võimaluse? Suht suur oli küll teine... |
teema: Kommenteerimine: doog |
exess
vastuseid: 215
vaadatud: 62538
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.05.2014 16:55:41 pealkiri: Kommenteerimine: doog |
Tehing sujus tõrgeteta  |
teema: Samsung Galaxy S Advance |
exess
vastuseid: 266
vaadatud: 72856
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.05.2013 21:13:26 pealkiri: Samsung Galaxy S Advance |
qrime, saab kõike teha:)
http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9070P
Sai siit see peale pandud ja voilaaa... Tundub huvitav,vähemalt esialgu
Ja mis moodi seda peale lastakse ilma et ... |
teema: Samsung Galaxy S Advance |
exess
vastuseid: 266
vaadatud: 72856
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.05.2013 21:21:03 pealkiri: Samsung Galaxy S Advance |
http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9070P
Sai siit see peale pandud ja voilaaa... Tundub huvitav,vähemalt esialgu  |
teema: Kommenteerimine: lviktor |
exess
vastuseid: 133
vaadatud: 25912
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2013 19:55:54 pealkiri: Kommenteerimine: lviktor |
Kõik sujus korrektselt, teinekordki  |
teema: Samsung Galaxy S Advance |
exess
vastuseid: 266
vaadatud: 72856
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.03.2013 20:04:02 pealkiri: Samsung Galaxy S Advance |
Sa oled täiesti õigesti aru saanud  |
teema: Samsung Galaxy S Advance |
exess
vastuseid: 266
vaadatud: 72856
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.01.2013 21:17:59 pealkiri: Samsung Galaxy S Advance |
| Kumb esimeseks nutitelefoniks parem oleks, kas see või HTC Desire X? Mõlemad tunduvad selles hinnaklassis parimad, veidi vanem ja odavam Samsung tundub oma specide poolest isegi veidi parem aga ei s ... |
teema: Samsung Galaxy S Advance |
exess
vastuseid: 266
vaadatud: 72856
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.01.2013 18:12:40 pealkiri: Samsung Galaxy S Advance |
Huvitav, millal see update siia konnatiiki ka jõuab?
Kui sul ilma NFC toeta telefon ehk GT-i9070, siis lae alla sammobilest ja Odiniga flashid (eesti keele tugi ka olemas).
http://www.sammobile ... |
teema: Samsung Galaxy S Advance |
exess
vastuseid: 266
vaadatud: 72856
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.01.2013 14:51:10 pealkiri: Samsung Galaxy S Advance |
Huvitav, millal see update siia konnatiiki ka jõuab?  |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.09.2012 19:32:29 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
| Kle ma teiste telefone ei julgeks näppida, nii igaks juhuks.... Muidu selle versiooniga olen maa sigarahul hetkel, ikoonid on nagu Iphone-il, kiire, ruumi on nagu muda jne. Lahe on see,et neid ikoone ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.09.2012 18:25:50 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
Tõmbasin omal Iphone-i versiooni peale...pääris lahe ja asjalik on Ja mis kõige tähtsam, ruumi on ohtralt (lisaks mälukaardile muidugi)  |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
exess
vastuseid: 416
vaadatud: 128625
|
foorum: HV üritused postitatud: 20.08.2012 00:31:09 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
| seemneks |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
exess
vastuseid: 416
vaadatud: 128625
|
foorum: HV üritused postitatud: 11.08.2012 00:32:38 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
Jaak läks mujale  |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.07.2012 21:54:11 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
kas x8'le ei saa flash playerit peale tõmmata?(androidi versioon 2.1)
Ei saa |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
exess
vastuseid: 416
vaadatud: 128625
|
foorum: HV üritused postitatud: 16.06.2012 07:49:13 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
keegi pani eestis 5+1 kui eestiloto.ee see vaid eesti tulemusi näitab
Millest sa räägid? 4+2 on Eesti parim juu  |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.06.2012 22:51:47 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
Tahaks originaal romi tagasi panna, eestikeelset, aga arvutist olen selle vist ära kustutanud, keegi abistaks?
Tõmba kodulehelt SE Companion alla ja voilaa  |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.06.2012 11:27:49 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
Ja veel parem oleks kui panna peale nobodyAtall@hydra kernel ning PrimeHD  |
teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
exess
vastuseid: 443
vaadatud: 111984
|
foorum: HV üritused postitatud: 13.05.2012 21:34:14 pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
| Edasi... |
teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
exess
vastuseid: 443
vaadatud: 111984
|
foorum: HV üritused postitatud: 29.04.2012 06:28:52 pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
Nii palju raha võitsime vä ? Vapsjee hea, tõmmaks nina umbe, nii palju raha on mul nüüd.
Hiline puberteet või läks alkoholi kogustega pisut nihu?  |
teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
exess
vastuseid: 443
vaadatud: 111984
|
foorum: HV üritused postitatud: 21.04.2012 03:05:07 pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
Vaadates tulemustabelit,siis ühtegi arvestatavat võitu sealt ilmselt ei tule...ma ootan pigem,millal keegi need piletid läbi sõelub  |
teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
exess
vastuseid: 443
vaadatud: 111984
|
foorum: HV üritused postitatud: 21.04.2012 02:53:59 pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
Seekord siis ikka päris nutune see värk  |
teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
exess
vastuseid: 443
vaadatud: 111984
|
foorum: HV üritused postitatud: 21.04.2012 00:18:38 pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
| Kodulehe andmetel ühtegi suurt ei tulnud,seega ikka pudipadi... |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.04.2012 23:24:09 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
64h järjest ühe laadimisega,pole paha Arvestades,et aku on 1,5 aastat vana ning isegi originaalsoftiga ei pidanud see nii kaua  |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.04.2012 13:51:42 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
Panin peale PrimeHD60-e. Meeldivalt üllatunud,võrreldes GingerExperiaga on vahe ikka märgatav,lisaks ka aku hea pidamine  |
teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
exess
vastuseid: 443
vaadatud: 111984
|
foorum: HV üritused postitatud: 06.04.2012 02:27:34 pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
Sai samuti väike panus tehtud  |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.02.2012 00:35:49 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
Aku läheb 10h tühjaks, market kadus telefonist üldse ära, tööarvuti mälukaarti üles ei leia
Anomaaliad jätkuvad.
Peab vist i kiidetud GingerXperia ära proovima
Millest sa rä ... |
teema: Kommenteerimine: sindonen |
exess
vastuseid: 487
vaadatud: 135180
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2011 23:50:41 pealkiri: Kommenteerimine: sindonen |
Sai taaskord äri tehtud  |
teema: Kommenteerimine: Gil-Harris |
exess
vastuseid: 35
vaadatud: 17859
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2011 16:59:35 pealkiri: Kommenteerimine: Gil-Harris |
Ostsin läpakale mälud  |
teema: Kommenteerimine: sindonen |
exess
vastuseid: 487
vaadatud: 135180
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2011 15:27:33 pealkiri: Kommenteerimine: sindonen |
kiire ja soodne |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.12.2011 14:38:30 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
nüüd töötab, tänud kõigile.
Üks küsimus veel, ega ei saa ju panna filmile ka subtiitreid peale, kui vaatad telefonist ?
Kotkasilm oled,et sealt veel lugeda ka veel kavatsed?  |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.10.2011 13:31:50 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
mul nüüd v018 peal, kõik töötab nagu peab,kuna juba suuremaks näppimiseks läks, siis ajasin proovimiseks ka iGo peale.
Kui nad seda müüa viitsiks, siis ostaksin kindlasti 5+ asi.
Kas aku ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.10.2011 16:36:14 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
Minu x8 andis vist otsad nüüd, aku jookseb lihtsalt 10-12 tunniga tühjaks.
Andmeside, wifi jms on kinni, isegi task killeriga panin kõik asjad kinni mis vähegi jooksid ja ikkagi.
kellelg ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.10.2011 04:07:49 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
Ja toimibki... Viga oli/on nadis mobiilinetis. Aitähh ELISA  |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.10.2011 13:55:37 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
mul gingerDX 017, xperia x8 ja töötas laksust.
exess on sul vähemalt 2.3.x android, alla selle ei toimigi wifi ad-hoc
Hetkel on peal jah 2.3.5.
katsetan siis igaksjuhuks mujal ka, äkki siis ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.10.2011 09:40:04 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
| Telefon on root-itud,kuid miskipärast ei lase läbi selle netti.Arvutist telefonini jõuab signaal,kuid telefonist netti ei lase. Kuigi mobiilneinternet on olemas. Kas viga on hoopis arvuti seadetes, ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.10.2011 19:31:12 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
, Kasuta seda https://market.android.com/details?id=net.szym.barnacle&feature=search_result
Kas see toimib siis X8 peal? Mul viskas mingi aeg veateate ette,et midagi oleks nagu seadustuses/raua ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.10.2011 16:44:38 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
Kas keegi on proovinud oma mail.ee kontot seadistada 2.3.5 ga?Kas on õnnestunud?  |
teema: Parim Blackberry |
exess
vastuseid: 1
vaadatud: 1139
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.09.2011 02:50:30 pealkiri: Parim Blackberry |
Mida sellega Eestis teha on?  |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
exess
vastuseid: 367
vaadatud: 110670
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.09.2011 17:04:40 pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats |
Tehing kiire ning soodne,soovitan  |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.09.2011 22:17:29 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
Peale viimast google map-i uuendust viskab suht tihti ette kirja:
The application Maps (process com.google.android.apps.maps) has stopped unexpectedly.Please tray again. Force close.
Mis talle nüü ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.09.2011 19:47:17 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
2.2 tähendabki ju customit,sest ametlikult üle 2.1.1 välja ei tule  |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
exess
vastuseid: 377
vaadatud: 122461
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.09.2011 19:42:24 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
| Sa oled enda jaoks ikka selgeks teinud,mida rootimine tähendab ja mis sellega kaasneb,et pärast üllatusi ei tuleks? |
| |