Avaleht
otsing leidis 187 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Uued reeglid kõikidele Eesti veebilehtedele
electron

vastuseid: 22
vaadatud: 9518

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 20.05.2011 14:28:34   pealkiri: Uued reeglid kõikidele Eesti veebilehtedele
100 krooni aastas kataks füüsiliselt kõik kulud, 200 krooni aastas tooks sihtasutuse juhtidele (mitte töölistele) kena mersu õuele, 369 krooni aastas aga oleks ju juba eriti magus.... Pohh see e ...
  teema: Vigane koodijupp ahistab HP sülearvutite hingeelu
electron

vastuseid: 51
vaadatud: 13291

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 17.02.2011 16:54:04   pealkiri: Vigane koodijupp ahistab HP sülearvutite hingeelu

Aga millest siis IT-mees peaks elama? Majanduslikult on sulle ju selline asi väga hea. Tuleb selline sugulane-tuttav sinu juurde, silmad näpus, näe arvuti aeglane. Ütled - ära muretse, pane sin ...
  teema: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat
electron

vastuseid: 26
vaadatud: 9462

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 06.10.2010 10:41:18   pealkiri: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat
Kas 50% saadud ettemaks ei korva tehtud kulutusi (juhul kui ostja alt ära hüppab ja teist osamakset ei tee)?
St. et müüa kaup kasvõi 40-50% allahindlusega maha? icon_rolleyes.gif

Kaubale juurdehindlus o ...
  teema: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat
electron

vastuseid: 26
vaadatud: 9462

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 06.10.2010 10:01:37   pealkiri: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat
, Tsiigu on sul meeles ehk?
Jah. Ega see sitane ettevõte just e-poodide usaldusväärsust tõstnud. Kahjuks. Õnneks aga selliseid e-poode just palju pole olnud. Samas mul tuleb oma väikese poekese ...
  teema: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat
electron

vastuseid: 26
vaadatud: 9462

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 06.10.2010 07:11:38   pealkiri: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat
  teema: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat
electron

vastuseid: 26
vaadatud: 9462

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 05.10.2010 18:07:01   pealkiri: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat
Mis sul järelmaksust? Mingi liisi.ee, hamsaliising vms. plekib sulle ju asja hinna kohe välja ja sina oled oma papi kätte saanud. Või siis kui tõesti annad isikliku usalduse alusel siis ennem keh ...
  teema: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat
electron

vastuseid: 26
vaadatud: 9462

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 05.10.2010 15:32:56   pealkiri: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat
  teema: Uued reeglid kõikidele Eesti veebilehtedele
electron

vastuseid: 22
vaadatud: 9518

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 01.07.2010 09:55:05   pealkiri: Uued reeglid kõikidele Eesti veebilehtedele
05.02.2009 tuli selline uudis: Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium sai volituse Eesti Interneti Sihtasutuse loomiseks. Ja seal uudises oli ka selline lause: "Teenusepakkuja poolt ühe domeeninim ...
  teema: Panasonicu uusim kompaktkaamera määrab pildistaja globaalse asukoha
electron

vastuseid: 9
vaadatud: 5234

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 28.06.2010 23:33:38   pealkiri: Panasonicu uusim kompaktkaamera määrab pildistaja globaalse asukoha
icon_smile.gif Jah. Ajad muutuvad... Au Samsungile, kes mingile turule pürgides peagi seda tegema õpib ning mõne aja möödudes tippu tõuseb. Ei imestaks, kui kolme-nelja aasta pärast teeb ka normaalseid GPS ...
  teema: Kummisaapad aitavad mobiiltelefoni laadida
electron

vastuseid: 14
vaadatud: 6820

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 17.06.2010 20:15:16   pealkiri: Kummisaapad aitavad mobiiltelefoni laadida
Haiged pervod.... täpselt nagu ma isegi klikkisin siia teemasse AINULT pildi pärast. Usun et Tanel leidis sellise pildi kuskilt ja mõtles ise suvalise loo juurde... icon_lol.gif thumbs_up.gif
  teema: Facebookis kogub menu Keskerakonna-vastane kommuun
electron

vastuseid: 56
vaadatud: 14058

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 19.04.2010 22:12:11   pealkiri: Facebookis kogub menu Keskerakonna-vastane kommuun
Kas oli siin foorumis liiga igav et poliitika mängu toodi? Sellega saab ALATI palju vaidlusi ja verevalmisi tekitada. PS: Iga MÕISTUSEGA inimene ju nagunii Keskerakonna poolt ei hääleta.
  teema: Kaugjuhtimispult igaühele: müügile jõuab Logitechi Harmony 300i
electron

vastuseid: 16
vaadatud: 7748

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 07.04.2010 21:26:28   pealkiri: Kaugjuhtimispult igaühele: müügile jõuab Logitechi Harmony 300i
Ja LOOMULIKULT on vaja registreerida ja "account" teha ja 100 muud asja enne kui seadistatud saad. Huvitav kas Viewsonic teleka ka järgi saab sellele? Ükski vanem "AllInOne" pult pole seda suutnud.
  teema: Šokiarved mobiilse neti eest jäävad peagi minevikku
electron

vastuseid: 35
vaadatud: 11717

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 16.03.2010 17:18:46   pealkiri: Šokiarved mobiilse neti eest jäävad peagi minevikku
icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif Nüüd lähevad kõik Eesti mobiilioperaatorid pankrotti........ icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
  teema: Nõrga CAPTCHA saab murda vaid 26 koodireaga
electron

vastuseid: 15
vaadatud: 10218

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 09.03.2010 15:25:08   pealkiri: Nõrga CAPTCHA saab murda vaid 26 koodireaga
Mõned pakuvad ikka väga üle oma captchadega.. nuputa nigu iina keelt. Eriti vahva on peale umbes 26 sisestust leida alt "code is case sensitive".

thumbs_up.gif thumbs_up.gif Krt kui närvi olen päris mitu kord ...
  teema: Samsungi pisikesse kaamerasse on peidetud ka GPS
electron

vastuseid: 17
vaadatud: 6045

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 23.02.2010 11:30:31   pealkiri: Samsungi pisikesse kaamerasse on peidetud ka GPS
Siukesi supersuum-kaameraid on praegu kuhjaga, suva neist. Küll aga on Samsungil midagi huvitavamat tulemas:
http://www.dpreview.com/news/1002/10022005samsungex1.asp
F1.8-2.4 24-72mm obje, 3" AMOLE ...
  teema: Ubisoft keerab piraatidel kraanid kinni
electron

vastuseid: 229
vaadatud: 49580

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 09.02.2010 22:00:27   pealkiri: Ubisoft keerab piraatidel kraanid kinni
btw, sita ja igava reisi valinud seljuhul kui muud pole teha kui hotellitoas arvutiga mängida. tunnen kaasa. no offence, aga see mu arust suht jabur ettekääne icon_biggrin.gif


Kõik reisid pole puhkuserei ...
  teema: Panasonicu uusim kompaktkaamera määrab pildistaja globaalse asukoha
electron

vastuseid: 9
vaadatud: 5234

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 08.02.2010 08:41:54   pealkiri: Panasonicu uusim kompaktkaamera määrab pildistaja globaalse asukoha
too mõni ülevaade mis näitab et Panasonic on fotode tegemises maailma tipp..

Kasvõi näiteks see:

http://www.dpreview.com/reviews/q209grouplongzoom/
  teema: Panasonicu uusim kompaktkaamera määrab pildistaja globaalse asukoha
electron

vastuseid: 9
vaadatud: 5234

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 07.02.2010 20:39:09   pealkiri: Panasonicu uusim kompaktkaamera määrab pildistaja globaalse asukoha


Samsungi ei saa aga Panasonicuga võrrelda FOTODE tegemise alal. Andmete poolest võib ju olla midagi enamat, kuid fotoaparaadina on Panasonic maailma tipp ja Samsungil kõvast areneda...
  teema: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga
electron

vastuseid: 119
vaadatud: 33375

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 03.02.2010 14:55:56   pealkiri: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga
v-olla.. ...põmst...
Paluks tõlget eesti keelde.
  teema: LG plaanib sel aastal müüa 25 miljonit LCD-telerit
electron

vastuseid: 29
vaadatud: 10290

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 28.01.2010 22:18:36   pealkiri: LG plaanib sel aastal müüa 25 miljonit LCD-telerit
... siis maitse yle ei vaielda, vaid pannakse kohe pikki hambaid thumbs_up.gif
thumbs_up.gif icon_lol.gif See on hästi ja tabavalt öeldud.
Olen vaadanud küll ja no ei saa sinapeale sellega... Aa ma olen selline pervo k ...
  teema: LG plaanib sel aastal müüa 25 miljonit LCD-telerit
electron

vastuseid: 29
vaadatud: 10290

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 28.01.2010 21:51:50   pealkiri: LG plaanib sel aastal müüa 25 miljonit LCD-telerit
Ei ei, mitte raevupurse - lihtsalt imestus oli suur seda lugeda. Tehnikaajaloos on ikka suuri möödalaskmisi ette tulnud. Näiteks hõbedased televiisorid mõni aega tagasi ning läikiva pinnaga sül ...
  teema: LG plaanib sel aastal müüa 25 miljonit LCD-telerit
electron

vastuseid: 29
vaadatud: 10290

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 28.01.2010 17:26:36   pealkiri: LG plaanib sel aastal müüa 25 miljonit LCD-telerit

ja see uusim LG lipulaev meeldib mulle küll väga, kahju ainult, et tal ambilight'i ei ole icon_razz.gif

Tule taevas appi!!! Kas tõesti on maailmas mõni inimene, kellele see ajaloo suurim perverssus (amb ...
  teema: ETV viib juulis programmi laiekraani pildiformaadile
electron

vastuseid: 116
vaadatud: 46075

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 11.01.2010 23:38:10   pealkiri: Re: ETV viib juulis programmi laiekraani pildiformaadile

Ei ta lõpe, kui Soome kanaleid juhtud vaatama, veendud isegi, ja õige nii ongi.


Miks õige? Õige oleks, kui oleks ühtne standard ja KÕIK telesaated oleks selles formaadis. Kujutad ette, ku ...
  teema: ETV viib juulis programmi laiekraani pildiformaadile
electron

vastuseid: 116
vaadatud: 46075

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 11.01.2010 20:35:20   pealkiri: Re: ETV viib juulis programmi laiekraani pildiformaadile
  teema: Torrentisait Isohunt kaotas kohtuvaidluse
electron

vastuseid: 110
vaadatud: 27520

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 28.12.2009 09:17:23   pealkiri: Torrentisait Isohunt kaotas kohtuvaidluse

Muusika ja filmitööstus peaks oma jõu suunama torrentiga konkureerimisele mitte 95% süütute inimeste kohtussekaebamisele ja muidu virisemisele icon_rolleyes.gif

Nii... ja mitu korda tõmmati aasta jook ...
  teema: Adobe Reader on taaskord ründesõbralik (0-day)
electron

vastuseid: 16
vaadatud: 6284

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 21.12.2009 22:37:37   pealkiri: Adobe Reader on taaskord ründesõbralik (0-day)
Ja terve ...täis Adobe insenere ei suuda selle peale tulla....
Tänud igatahes selle lihtsa kooli eest - arvuti on hulga kiirem jälle icon_smile.gif
  teema: Euroopa Liit ja Microsoft leppisid ära
electron

vastuseid: 12
vaadatud: 3959

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 20.12.2009 22:22:38   pealkiri: Euroopa Liit ja Microsoft leppisid ära
Ei olegi midagi paremat kui IE!
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Pettumus... ma lootsin, et nüüd tuleb tuld ja tina minu suunas, kuid sa nägid läbi...
  teema: Adobe Reader on taaskord ründesõbralik (0-day)
electron

vastuseid: 16
vaadatud: 6284

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 20.12.2009 17:29:52   pealkiri: Adobe Reader on taaskord ründesõbralik (0-day)
vahel vaja vaid .pdf arveid lugeda ja selleks foxit kõige sobivam thumbs_up.gif
adobe Acrobat reader ei ole suudetud aastatega arvutisõbralikuks muuta. Isegi microsoft on suutnud saastast vistast win 7 v ...
  teema: Euroopa Liit ja Microsoft leppisid ära
electron

vastuseid: 12
vaadatud: 3959

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 20.12.2009 17:19:44   pealkiri: Euroopa Liit ja Microsoft leppisid ära
Ei olegi midagi paremat kui IE!
  teema: Väljastpoolt ELi kaupade tellimine muutub uuest aastast kallimaks
electron

vastuseid: 95
vaadatud: 27255

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 09.12.2009 20:36:26   pealkiri: Väljastpoolt ELi kaupade tellimine muutub uuest aastast kallimaks
Eks see mõnele kaupmehele pinnuks silmas oligi. Näiteks wideband lambda anduri kit. Eestis oli odavaim pakkumine 4000.-, ebay-st sai nii mõnigi komplekt tellitud 2700 krooniga thumbs_up.gif


Minule, ku ...
  teema: Intel ja AMD sõlmisid rahulepingu, hinnaks miljard dollarit
electron

vastuseid: 17
vaadatud: 5539

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 24.11.2009 20:24:12   pealkiri: Intel ja AMD sõlmisid rahulepingu, hinnaks miljard dollarit
Eks see fassaaduudis kõlab ikka tarbijale hästi.

Arvad sa tõesti et leidub lolli, kellele see uudis hästi kõlab? Igaüks saab ju aru, et kui kaks rivaali sõpradeks saavad, siis kasu saavad s ...
  teema: USA piirab avalikku internetti.
electron

vastuseid: 59
vaadatud: 16168

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 06.11.2009 20:42:50   pealkiri: USA piirab avalikku internetti.
Arvata on, et Rootsi piraadipartei eriti reklaami endale tegema ei pea selliste uudiste peale ja pole imestada kui paari aastaga kõige popim erakond noorte hulgas on.
  teema: Kolmandik kuulajaid ei tee erineva kvaliteediga muusikal vahet
electron

vastuseid: 85
vaadatud: 22980

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 20.10.2009 13:16:39   pealkiri: Kolmandik kuulajaid ei tee erineva kvaliteediga muusikal vahet
Pole ära ju toodud uudises, mis süsteemiga kuulati seda muusikat. Kui on sitt süsteem, siis ei tee tõesti kvaliteedis vahet, sest et süsteem ei suuda ju seda kvaliteeti esitada. Mina arvan et on ...
  teema: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus
electron

vastuseid: 37
vaadatud: 16165

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 07.10.2009 09:57:01   pealkiri: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus

See jutt meenutab asjaolu, miks seinakontaktis on kaks auku. Ühest tuleb vool ja teisest pinge. That simple.
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Aga kui ühest tuleb vool ja teisest pinge, siis kust elekter ...
  teema: SGI tõi turule personaalse superarvuti
electron

vastuseid: 18
vaadatud: 6550

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 28.09.2009 10:27:12   pealkiri: SGI tõi turule personaalse superarvuti
Vanasti oli ikka popp küsida mõne sellise uudise peale, et kui kiirelt Doom seal jookseks? icon_lol.gif
  teema: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse!
electron

vastuseid: 121
vaadatud: 38275

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 17.09.2009 15:42:09   pealkiri: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse!
Ehk siis mitte ühtegi filmi mida tahaks näha icon_confused.gif
Maitse asi... "Matrix Revolution" on väga vinge minujaoks (kui see suht nõme NEO armastuse teema välja praakida). ERITI hea on see hetk, kui mas ...
  teema: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse!
electron

vastuseid: 121
vaadatud: 38275

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 17.09.2009 13:40:12   pealkiri: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse!
Forum Cinemas langetas õhtuste seansside hinda 120 -> 90 EEK

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Kuna reeglina pean kinos koos naisega käima, siis hinnavõit 60 eeku/kord icon_lol.gif Pluss veel et Tabasalus BabyBac ...
  teema: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse!
electron

vastuseid: 121
vaadatud: 38275

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 16.09.2009 20:53:46   pealkiri: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse!
Ei, Foxxx, ma ei unista kommunismist. Lihtsalt soodsamatest hindadest meelelahutuses. Ja sa ei saa asjale pihta - mina räägin et kui VP kasumit tahab, siis tehku selle nimel tööd. Meelitagu rohkem ...
  teema: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse!
electron

vastuseid: 121
vaadatud: 38275

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 16.09.2009 19:05:22   pealkiri: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse!

Kardan et mitte, kuna alles mingid firmad kurtsid siin et Blu-Ray kasutajate hulk ikka alla 1% elanikonnast. Seega Tln-as max 4000 potentsiaalset klienti?
Eks neid lisandub aga iseasi mis tempoga. ...
  teema: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse!
electron

vastuseid: 121
vaadatud: 38275

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 16.09.2009 12:17:37   pealkiri: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse!
, Tootmiskulu on üks asi, teose väärtus hoopis teine. Sa unustad kogu selle vaidluse juures ühe väga olulise punkti, kapitalislikus ühiskonnas on ettevõtete põhieesmärk kasumit teenida. Kuna ...
  teema: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse!
electron

vastuseid: 121
vaadatud: 38275

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 16.09.2009 11:53:42   pealkiri: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse!
TEHNILISELT on sama kallis toota DVD või BluRay plaati ükskõik kas tegemist on kassahitiga või mitte. Inimesi on lihtsalt harjutatud selle mõttega, et kui on kassahitt, siis peab rämedal pappi l ...
  teema: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse!
electron

vastuseid: 121
vaadatud: 38275

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 16.09.2009 11:03:47   pealkiri: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse!
Kolme laenutusega teeb plaadi ostuhinna tasa.

Sa mõtled ikka müügihinda? Sest ostuhind on Forum Cinemas Home Entertainment AS`il ulme!

Võrdluseks kasvõi mõne teise keti levitavate filmide ...
  teema: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse!
electron

vastuseid: 121
vaadatud: 38275

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 15.09.2009 18:15:57   pealkiri: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse!
Olen läbi aegade kirunut VP strateegiat. Minu kogemuste põhjal ainuke ettevõte, kes rämedat aastamaksu oma klientidelt koorib ja liiga kirve hinnaga videolaenutuskultuuri hävitab.
Kunagi küsis ...
  teema: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse!
electron

vastuseid: 121
vaadatud: 38275

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 15.09.2009 13:44:32   pealkiri: Re: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse!
Teeme seda juba 17.september!


Peaks vist olema: Teeme seda juba 17. septembril!

Kui ta juba rasvaselt kirjutatud, las siis olla ka õigesti kirjutatud...

Samuti on vist PS3 C regiooniga, ...
  teema: 7GHz AMD Phenom II X4 ja uus 3DMark rekord
electron

vastuseid: 20
vaadatud: 7707

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 09.07.2009 21:54:38   pealkiri: Re: 7GHz AMD Phenom II X4 ja uus 3DMark rekord
Ühtlasi saavutati samadel võistlustel teistel masinatel ka uued 3DMark rekordid, 3D Mark 2006 tulemus 38139 ja 3D Mark 2005 tulemus 50,017 räägivad enda eest.


Vabandan oma võhiklikkuse pä ...
  teema: Dell hädas näpukaga veebipoes
electron

vastuseid: 22
vaadatud: 7028

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 06.07.2009 17:42:04   pealkiri: Dell hädas näpukaga veebipoes
irw, eestis võiks ka mõni firma nii teha, siis oleks arvatav pankrott ka icon_biggrin.gif

Mul tuli ka kohe see Valga bensiinijaam meelde. Tore oli kütusefirma reaktsioon, kes ei hakanud hädaldama ega põdema ...
  teema: Windows 7 Retail hinnad teada
electron

vastuseid: 77
vaadatud: 25405

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 02.07.2009 23:34:03   pealkiri: Windows 7 Retail hinnad teada
tegelikult peaks ka maaletoojate/edasimüüjate katte otsa arvutama vähemalt 10%


icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
10%!!?? Ainult? Ära jama!
  teema: USA valitsuse võitlus sõnavabadusega - võidetud!
electron

vastuseid: 63
vaadatud: 21826

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 01.07.2009 10:11:55   pealkiri: USA valitsuse võitlus sõnavabadusega - võidetud!
Tegelt on lahe kuidas Inglased, Hispaanlased ja kogu muu maailma kaabakad läksid Ameerikasse, OKUPEERISID selle tappes enamuse Indiaanlastest ja allesjäänutele eraldati mõttetud kõrbetükid ja si ...
  teema: Operatsioonisüsteemi Windows 7 Euroopa versioonis pole veebilehitsejat Internet Explorer
electron

vastuseid: 99
vaadatud: 24190

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 18.06.2009 08:49:54   pealkiri: Operatsioonisüsteemi Windows 7 Euroopa versioonis pole veebilehitsejat Internet Explorer
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Sellisel juhul mulle sobib icon_smile.gif
  teema: Operatsioonisüsteemi Windows 7 Euroopa versioonis pole veebilehitsejat Internet Explorer
electron

vastuseid: 99
vaadatud: 24190

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 18.06.2009 08:41:24   pealkiri: Operatsioonisüsteemi Windows 7 Euroopa versioonis pole veebilehitsejat Internet Explorer
Einoh, kui ma legaalset ei saa omale normaalset windowsi osta, millel juba veebilehitseja sees on, siis tuleb see kuskilt teisest kanalist tõmmata. EU võiks oma lolluseid rakendada teisel viisil - k ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.