|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Uued reeglid kõikidele Eesti veebilehtedele |
electron
vastuseid: 22
vaadatud: 9518
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 20.05.2011 14:28:34 pealkiri: Uued reeglid kõikidele Eesti veebilehtedele |
| 100 krooni aastas kataks füüsiliselt kõik kulud, 200 krooni aastas tooks sihtasutuse juhtidele (mitte töölistele) kena mersu õuele, 369 krooni aastas aga oleks ju juba eriti magus.... Pohh see e ... |
teema: Vigane koodijupp ahistab HP sülearvutite hingeelu |
electron
vastuseid: 51
vaadatud: 13291
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 17.02.2011 16:54:04 pealkiri: Vigane koodijupp ahistab HP sülearvutite hingeelu |
Aga millest siis IT-mees peaks elama? Majanduslikult on sulle ju selline asi väga hea. Tuleb selline sugulane-tuttav sinu juurde, silmad näpus, näe arvuti aeglane. Ütled - ära muretse, pane sin ... |
teema: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat |
electron
vastuseid: 26
vaadatud: 9462
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 06.10.2010 10:41:18 pealkiri: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat |
Kas 50% saadud ettemaks ei korva tehtud kulutusi (juhul kui ostja alt ära hüppab ja teist osamakset ei tee)?
St. et müüa kaup kasvõi 40-50% allahindlusega maha?
Kaubale juurdehindlus o ... |
teema: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat |
electron
vastuseid: 26
vaadatud: 9462
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 06.10.2010 10:01:37 pealkiri: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat |
, Tsiigu on sul meeles ehk?
Jah. Ega see sitane ettevõte just e-poodide usaldusväärsust tõstnud. Kahjuks. Õnneks aga selliseid e-poode just palju pole olnud. Samas mul tuleb oma väikese poekese ... |
teema: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat |
electron
vastuseid: 26
vaadatud: 9462
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 06.10.2010 07:11:38 pealkiri: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat |
|
teema: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat |
electron
vastuseid: 26
vaadatud: 9462
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 05.10.2010 18:07:01 pealkiri: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat |
| Mis sul järelmaksust? Mingi liisi.ee, hamsaliising vms. plekib sulle ju asja hinna kohe välja ja sina oled oma papi kätte saanud. Või siis kui tõesti annad isikliku usalduse alusel siis ennem keh ... |
teema: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat |
electron
vastuseid: 26
vaadatud: 9462
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 05.10.2010 15:32:56 pealkiri: Netipoed müüvad nõuetele mittevastavat elektroonikat |
|
teema: Uued reeglid kõikidele Eesti veebilehtedele |
electron
vastuseid: 22
vaadatud: 9518
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 01.07.2010 09:55:05 pealkiri: Uued reeglid kõikidele Eesti veebilehtedele |
| 05.02.2009 tuli selline uudis: Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium sai volituse Eesti Interneti Sihtasutuse loomiseks. Ja seal uudises oli ka selline lause: "Teenusepakkuja poolt ühe domeeninim ... |
teema: Panasonicu uusim kompaktkaamera määrab pildistaja globaalse asukoha |
electron
vastuseid: 9
vaadatud: 5234
|
foorum: Pressiteated postitatud: 28.06.2010 23:33:38 pealkiri: Panasonicu uusim kompaktkaamera määrab pildistaja globaalse asukoha |
Jah. Ajad muutuvad... Au Samsungile, kes mingile turule pürgides peagi seda tegema õpib ning mõne aja möödudes tippu tõuseb. Ei imestaks, kui kolme-nelja aasta pärast teeb ka normaalseid GPS ... |
teema: Kummisaapad aitavad mobiiltelefoni laadida |
electron
vastuseid: 14
vaadatud: 6820
|
foorum: Varia postitatud: 17.06.2010 20:15:16 pealkiri: Kummisaapad aitavad mobiiltelefoni laadida |
Haiged pervod.... täpselt nagu ma isegi klikkisin siia teemasse AINULT pildi pärast. Usun et Tanel leidis sellise pildi kuskilt ja mõtles ise suvalise loo juurde...  |
teema: Facebookis kogub menu Keskerakonna-vastane kommuun |
electron
vastuseid: 56
vaadatud: 14058
|
foorum: Varia postitatud: 19.04.2010 22:12:11 pealkiri: Facebookis kogub menu Keskerakonna-vastane kommuun |
| Kas oli siin foorumis liiga igav et poliitika mängu toodi? Sellega saab ALATI palju vaidlusi ja verevalmisi tekitada. PS: Iga MÕISTUSEGA inimene ju nagunii Keskerakonna poolt ei hääleta. |
teema: Kaugjuhtimispult igaühele: müügile jõuab Logitechi Harmony 300i |
electron
vastuseid: 16
vaadatud: 7748
|
foorum: Pressiteated postitatud: 07.04.2010 21:26:28 pealkiri: Kaugjuhtimispult igaühele: müügile jõuab Logitechi Harmony 300i |
| Ja LOOMULIKULT on vaja registreerida ja "account" teha ja 100 muud asja enne kui seadistatud saad. Huvitav kas Viewsonic teleka ka järgi saab sellele? Ükski vanem "AllInOne" pult pole seda suutnud. |
teema: Šokiarved mobiilse neti eest jäävad peagi minevikku |
electron
vastuseid: 35
vaadatud: 11717
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 16.03.2010 17:18:46 pealkiri: Šokiarved mobiilse neti eest jäävad peagi minevikku |
Nüüd lähevad kõik Eesti mobiilioperaatorid pankrotti........  |
teema: Nõrga CAPTCHA saab murda vaid 26 koodireaga |
electron
vastuseid: 15
vaadatud: 10218
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 09.03.2010 15:25:08 pealkiri: Nõrga CAPTCHA saab murda vaid 26 koodireaga |
Mõned pakuvad ikka väga üle oma captchadega.. nuputa nigu iina keelt. Eriti vahva on peale umbes 26 sisestust leida alt "code is case sensitive".
Krt kui närvi olen päris mitu kord ... |
teema: Samsungi pisikesse kaamerasse on peidetud ka GPS |
electron
vastuseid: 17
vaadatud: 6045
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 23.02.2010 11:30:31 pealkiri: Samsungi pisikesse kaamerasse on peidetud ka GPS |
Siukesi supersuum-kaameraid on praegu kuhjaga, suva neist. Küll aga on Samsungil midagi huvitavamat tulemas:
http://www.dpreview.com/news/1002/10022005samsungex1.asp
F1.8-2.4 24-72mm obje, 3" AMOLE ... |
teema: Ubisoft keerab piraatidel kraanid kinni |
electron
vastuseid: 229
vaadatud: 49580
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 09.02.2010 22:00:27 pealkiri: Ubisoft keerab piraatidel kraanid kinni |
btw, sita ja igava reisi valinud seljuhul kui muud pole teha kui hotellitoas arvutiga mängida. tunnen kaasa. no offence, aga see mu arust suht jabur ettekääne
Kõik reisid pole puhkuserei ... |
teema: Panasonicu uusim kompaktkaamera määrab pildistaja globaalse asukoha |
electron
vastuseid: 9
vaadatud: 5234
|
foorum: Pressiteated postitatud: 08.02.2010 08:41:54 pealkiri: Panasonicu uusim kompaktkaamera määrab pildistaja globaalse asukoha |
too mõni ülevaade mis näitab et Panasonic on fotode tegemises maailma tipp..
Kasvõi näiteks see:
http://www.dpreview.com/reviews/q209grouplongzoom/ |
teema: Panasonicu uusim kompaktkaamera määrab pildistaja globaalse asukoha |
electron
vastuseid: 9
vaadatud: 5234
|
foorum: Pressiteated postitatud: 07.02.2010 20:39:09 pealkiri: Panasonicu uusim kompaktkaamera määrab pildistaja globaalse asukoha |
Samsungi ei saa aga Panasonicuga võrrelda FOTODE tegemise alal. Andmete poolest võib ju olla midagi enamat, kuid fotoaparaadina on Panasonic maailma tipp ja Samsungil kõvast areneda... |
teema: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga |
electron
vastuseid: 119
vaadatud: 33375
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 03.02.2010 14:55:56 pealkiri: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga |
v-olla.. ...põmst...
Paluks tõlget eesti keelde. |
teema: LG plaanib sel aastal müüa 25 miljonit LCD-telerit |
electron
vastuseid: 29
vaadatud: 10290
|
foorum: Pressiteated postitatud: 28.01.2010 22:18:36 pealkiri: LG plaanib sel aastal müüa 25 miljonit LCD-telerit |
... siis maitse yle ei vaielda, vaid pannakse kohe pikki hambaid
See on hästi ja tabavalt öeldud.
Olen vaadanud küll ja no ei saa sinapeale sellega... Aa ma olen selline pervo k ... |
teema: LG plaanib sel aastal müüa 25 miljonit LCD-telerit |
electron
vastuseid: 29
vaadatud: 10290
|
foorum: Pressiteated postitatud: 28.01.2010 21:51:50 pealkiri: LG plaanib sel aastal müüa 25 miljonit LCD-telerit |
| Ei ei, mitte raevupurse - lihtsalt imestus oli suur seda lugeda. Tehnikaajaloos on ikka suuri möödalaskmisi ette tulnud. Näiteks hõbedased televiisorid mõni aega tagasi ning läikiva pinnaga sül ... |
teema: LG plaanib sel aastal müüa 25 miljonit LCD-telerit |
electron
vastuseid: 29
vaadatud: 10290
|
foorum: Pressiteated postitatud: 28.01.2010 17:26:36 pealkiri: LG plaanib sel aastal müüa 25 miljonit LCD-telerit |
ja see uusim LG lipulaev meeldib mulle küll väga, kahju ainult, et tal ambilight'i ei ole
Tule taevas appi!!! Kas tõesti on maailmas mõni inimene, kellele see ajaloo suurim perverssus (amb ... |
teema: ETV viib juulis programmi laiekraani pildiformaadile |
electron
vastuseid: 116
vaadatud: 46075
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 11.01.2010 23:38:10 pealkiri: Re: ETV viib juulis programmi laiekraani pildiformaadile |
Ei ta lõpe, kui Soome kanaleid juhtud vaatama, veendud isegi, ja õige nii ongi.
Miks õige? Õige oleks, kui oleks ühtne standard ja KÕIK telesaated oleks selles formaadis. Kujutad ette, ku ... |
teema: ETV viib juulis programmi laiekraani pildiformaadile |
electron
vastuseid: 116
vaadatud: 46075
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 11.01.2010 20:35:20 pealkiri: Re: ETV viib juulis programmi laiekraani pildiformaadile |
|
teema: Torrentisait Isohunt kaotas kohtuvaidluse |
electron
vastuseid: 110
vaadatud: 27520
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 28.12.2009 09:17:23 pealkiri: Torrentisait Isohunt kaotas kohtuvaidluse |
Muusika ja filmitööstus peaks oma jõu suunama torrentiga konkureerimisele mitte 95% süütute inimeste kohtussekaebamisele ja muidu virisemisele
Nii... ja mitu korda tõmmati aasta jook ... |
teema: Adobe Reader on taaskord ründesõbralik (0-day) |
electron
vastuseid: 16
vaadatud: 6284
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 21.12.2009 22:37:37 pealkiri: Adobe Reader on taaskord ründesõbralik (0-day) |
Ja terve ...täis Adobe insenere ei suuda selle peale tulla....
Tänud igatahes selle lihtsa kooli eest - arvuti on hulga kiirem jälle  |
teema: Euroopa Liit ja Microsoft leppisid ära |
electron
vastuseid: 12
vaadatud: 3959
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 20.12.2009 22:22:38 pealkiri: Euroopa Liit ja Microsoft leppisid ära |
Ei olegi midagi paremat kui IE!
Pettumus... ma lootsin, et nüüd tuleb tuld ja tina minu suunas, kuid sa nägid läbi... |
teema: Adobe Reader on taaskord ründesõbralik (0-day) |
electron
vastuseid: 16
vaadatud: 6284
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 20.12.2009 17:29:52 pealkiri: Adobe Reader on taaskord ründesõbralik (0-day) |
vahel vaja vaid .pdf arveid lugeda ja selleks foxit kõige sobivam
adobe Acrobat reader ei ole suudetud aastatega arvutisõbralikuks muuta. Isegi microsoft on suutnud saastast vistast win 7 v ... |
teema: Euroopa Liit ja Microsoft leppisid ära |
electron
vastuseid: 12
vaadatud: 3959
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 20.12.2009 17:19:44 pealkiri: Euroopa Liit ja Microsoft leppisid ära |
| Ei olegi midagi paremat kui IE! |
teema: Väljastpoolt ELi kaupade tellimine muutub uuest aastast kallimaks |
electron
vastuseid: 95
vaadatud: 27255
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 09.12.2009 20:36:26 pealkiri: Väljastpoolt ELi kaupade tellimine muutub uuest aastast kallimaks |
Eks see mõnele kaupmehele pinnuks silmas oligi. Näiteks wideband lambda anduri kit. Eestis oli odavaim pakkumine 4000.-, ebay-st sai nii mõnigi komplekt tellitud 2700 krooniga
Minule, ku ... |
teema: Intel ja AMD sõlmisid rahulepingu, hinnaks miljard dollarit |
electron
vastuseid: 17
vaadatud: 5539
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 24.11.2009 20:24:12 pealkiri: Intel ja AMD sõlmisid rahulepingu, hinnaks miljard dollarit |
Eks see fassaaduudis kõlab ikka tarbijale hästi.
Arvad sa tõesti et leidub lolli, kellele see uudis hästi kõlab? Igaüks saab ju aru, et kui kaks rivaali sõpradeks saavad, siis kasu saavad s ... |
teema: USA piirab avalikku internetti. |
electron
vastuseid: 59
vaadatud: 16168
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 06.11.2009 20:42:50 pealkiri: USA piirab avalikku internetti. |
| Arvata on, et Rootsi piraadipartei eriti reklaami endale tegema ei pea selliste uudiste peale ja pole imestada kui paari aastaga kõige popim erakond noorte hulgas on. |
teema: Kolmandik kuulajaid ei tee erineva kvaliteediga muusikal vahet |
electron
vastuseid: 85
vaadatud: 22980
|
foorum: Varia postitatud: 20.10.2009 13:16:39 pealkiri: Kolmandik kuulajaid ei tee erineva kvaliteediga muusikal vahet |
| Pole ära ju toodud uudises, mis süsteemiga kuulati seda muusikat. Kui on sitt süsteem, siis ei tee tõesti kvaliteedis vahet, sest et süsteem ei suuda ju seda kvaliteeti esitada. Mina arvan et on ... |
teema: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus |
electron
vastuseid: 37
vaadatud: 16165
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 07.10.2009 09:57:01 pealkiri: Alumiiniumoksiid hoiab traadita interneti leviala peidus |
See jutt meenutab asjaolu, miks seinakontaktis on kaks auku. Ühest tuleb vool ja teisest pinge. That simple.
Aga kui ühest tuleb vool ja teisest pinge, siis kust elekter ... |
teema: SGI tõi turule personaalse superarvuti |
electron
vastuseid: 18
vaadatud: 6550
|
foorum: Riistvara postitatud: 28.09.2009 10:27:12 pealkiri: SGI tõi turule personaalse superarvuti |
Vanasti oli ikka popp küsida mõne sellise uudise peale, et kui kiirelt Doom seal jookseks?  |
teema: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse! |
electron
vastuseid: 121
vaadatud: 38275
|
foorum: Pressiteated postitatud: 17.09.2009 15:42:09 pealkiri: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse! |
Ehk siis mitte ühtegi filmi mida tahaks näha
Maitse asi... "Matrix Revolution" on väga vinge minujaoks (kui see suht nõme NEO armastuse teema välja praakida). ERITI hea on see hetk, kui mas ... |
teema: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse! |
electron
vastuseid: 121
vaadatud: 38275
|
foorum: Pressiteated postitatud: 17.09.2009 13:40:12 pealkiri: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse! |
Forum Cinemas langetas õhtuste seansside hinda 120 -> 90 EEK
Kuna reeglina pean kinos koos naisega käima, siis hinnavõit 60 eeku/kord Pluss veel et Tabasalus BabyBac ... |
teema: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse! |
electron
vastuseid: 121
vaadatud: 38275
|
foorum: Pressiteated postitatud: 16.09.2009 20:53:46 pealkiri: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse! |
| Ei, Foxxx, ma ei unista kommunismist. Lihtsalt soodsamatest hindadest meelelahutuses. Ja sa ei saa asjale pihta - mina räägin et kui VP kasumit tahab, siis tehku selle nimel tööd. Meelitagu rohkem ... |
teema: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse! |
electron
vastuseid: 121
vaadatud: 38275
|
foorum: Pressiteated postitatud: 16.09.2009 19:05:22 pealkiri: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse! |
Kardan et mitte, kuna alles mingid firmad kurtsid siin et Blu-Ray kasutajate hulk ikka alla 1% elanikonnast. Seega Tln-as max 4000 potentsiaalset klienti?
Eks neid lisandub aga iseasi mis tempoga.
... |
teema: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse! |
electron
vastuseid: 121
vaadatud: 38275
|
foorum: Pressiteated postitatud: 16.09.2009 12:17:37 pealkiri: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse! |
| , Tootmiskulu on üks asi, teose väärtus hoopis teine. Sa unustad kogu selle vaidluse juures ühe väga olulise punkti, kapitalislikus ühiskonnas on ettevõtete põhieesmärk kasumit teenida. Kuna ... |
teema: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse! |
electron
vastuseid: 121
vaadatud: 38275
|
foorum: Pressiteated postitatud: 16.09.2009 11:53:42 pealkiri: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse! |
| TEHNILISELT on sama kallis toota DVD või BluRay plaati ükskõik kas tegemist on kassahitiga või mitte. Inimesi on lihtsalt harjutatud selle mõttega, et kui on kassahitt, siis peab rämedal pappi l ... |
teema: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse! |
electron
vastuseid: 121
vaadatud: 38275
|
foorum: Pressiteated postitatud: 16.09.2009 11:03:47 pealkiri: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse! |
Kolme laenutusega teeb plaadi ostuhinna tasa.
Sa mõtled ikka müügihinda? Sest ostuhind on Forum Cinemas Home Entertainment AS`il ulme!
Võrdluseks kasvõi mõne teise keti levitavate filmide ... |
teema: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse! |
electron
vastuseid: 121
vaadatud: 38275
|
foorum: Pressiteated postitatud: 15.09.2009 18:15:57 pealkiri: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse! |
Olen läbi aegade kirunut VP strateegiat. Minu kogemuste põhjal ainuke ettevõte, kes rämedat aastamaksu oma klientidelt koorib ja liiga kirve hinnaga videolaenutuskultuuri hävitab.
Kunagi küsis ... |
teema: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse! |
electron
vastuseid: 121
vaadatud: 38275
|
foorum: Pressiteated postitatud: 15.09.2009 13:44:32 pealkiri: Re: Pressiteade: Blu-Ray tuleb VIDEOPLANETi laenutustesse! |
Teeme seda juba 17.september!
Peaks vist olema: Teeme seda juba 17. septembril!
Kui ta juba rasvaselt kirjutatud, las siis olla ka õigesti kirjutatud...
Samuti on vist PS3 C regiooniga, ... |
teema: 7GHz AMD Phenom II X4 ja uus 3DMark rekord |
electron
vastuseid: 20
vaadatud: 7707
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 09.07.2009 21:54:38 pealkiri: Re: 7GHz AMD Phenom II X4 ja uus 3DMark rekord |
Ühtlasi saavutati samadel võistlustel teistel masinatel ka uued 3DMark rekordid, 3D Mark 2006 tulemus 38139 ja 3D Mark 2005 tulemus 50,017 räägivad enda eest.
Vabandan oma võhiklikkuse pä ... |
teema: Dell hädas näpukaga veebipoes |
electron
vastuseid: 22
vaadatud: 7028
|
foorum: Varia postitatud: 06.07.2009 17:42:04 pealkiri: Dell hädas näpukaga veebipoes |
irw, eestis võiks ka mõni firma nii teha, siis oleks arvatav pankrott ka
Mul tuli ka kohe see Valga bensiinijaam meelde. Tore oli kütusefirma reaktsioon, kes ei hakanud hädaldama ega põdema ... |
teema: Windows 7 Retail hinnad teada |
electron
vastuseid: 77
vaadatud: 25405
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 02.07.2009 23:34:03 pealkiri: Windows 7 Retail hinnad teada |
tegelikult peaks ka maaletoojate/edasimüüjate katte otsa arvutama vähemalt 10%
10%!!?? Ainult? Ära jama! |
teema: USA valitsuse võitlus sõnavabadusega - võidetud! |
electron
vastuseid: 63
vaadatud: 21826
|
foorum: Varia postitatud: 01.07.2009 10:11:55 pealkiri: USA valitsuse võitlus sõnavabadusega - võidetud! |
| Tegelt on lahe kuidas Inglased, Hispaanlased ja kogu muu maailma kaabakad läksid Ameerikasse, OKUPEERISID selle tappes enamuse Indiaanlastest ja allesjäänutele eraldati mõttetud kõrbetükid ja si ... |
teema: Operatsioonisüsteemi Windows 7 Euroopa versioonis pole veebilehitsejat Internet Explorer |
electron
vastuseid: 99
vaadatud: 24190
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 18.06.2009 08:49:54 pealkiri: Operatsioonisüsteemi Windows 7 Euroopa versioonis pole veebilehitsejat Internet Explorer |
Sellisel juhul mulle sobib  |
teema: Operatsioonisüsteemi Windows 7 Euroopa versioonis pole veebilehitsejat Internet Explorer |
electron
vastuseid: 99
vaadatud: 24190
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 18.06.2009 08:41:24 pealkiri: Operatsioonisüsteemi Windows 7 Euroopa versioonis pole veebilehitsejat Internet Explorer |
| Einoh, kui ma legaalset ei saa omale normaalset windowsi osta, millel juba veebilehitseja sees on, siis tuleb see kuskilt teisest kanalist tõmmata. EU võiks oma lolluseid rakendada teisel viisil - k ... |
| |