Avaleht
otsing leidis 95 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: XNDR
eeroj

vastuseid: 18
vaadatud: 8773

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2016 09:25:02   pealkiri: Kommenteerimine: XNDR
Ostsin videokaardi. Kaup korralik ja diil sujus kenasti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Lopes24
eeroj

vastuseid: 8
vaadatud: 3214

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.10.2012 00:39:16   pealkiri: Ostsin Xboxi
Kiire suhtlus, korralik kaup! Aitäh!
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
eeroj

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270977

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 04.02.2012 09:02:43   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Mul on süsteemi partitsioon tehtud 160GB aga op süsteem vist broneerib mingi 100GB endale ja see 160GB jääb ikka kole kitsaks. Kunagi sai juba vähe uuritud ka, et selle broneeritud ruumiga ei tas ...
  teema: Battlefield 3
eeroj

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481610

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.10.2011 14:51:43   pealkiri: Battlefield 3
Peagi vaja osta riistvara, et Battlefield 3 mängida. Et uusi osi arvutisse hankida, tuli mõte, et äkki ostaks hoopis PlayStation'i. Siit aga minu küsimus, et kuidas on PS3'ga mängida, kui eelneva ...
  teema: Battlefield 3
eeroj

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481610

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.10.2011 11:38:16   pealkiri: Battlefield 3
Jumala eest ära hakka konsooli peal mängima. PC ikka all the way.Miks? Palun ikka põhjendada.
  teema: Battlefield 3
eeroj

vastuseid: 26152
vaadatud: 3481610

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.10.2011 11:26:12   pealkiri: Battlefield 3
Peagi vaja osta riistvara, et Battlefield 3 mängida. Et uusi osi arvutisse hankida, tuli mõte, et äkki ostaks hoopis PlayStation'i. Siit aga minu küsimus, et kuidas on PS3'ga mängida, kui eelneva ...
  teema: Facebook/Meta üldteema
eeroj

vastuseid: 3042
vaadatud: 779143

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 18.08.2011 12:25:10   pealkiri: Facebook/Meta üldteema
Mul on tunne, et mu saadetud sõnumid ei jõua nende saajateni, kellega ma FB's sõber ei ole. Ühel juhul saaja kurtis, et läks mingisse x-kohta mu kiri, kuhu ta tavaliselt kunagi ei vaatagi. Kuhu t ...
  teema: Hiirele põhja alla uued liugurid
eeroj

vastuseid: 2
vaadatud: 2679

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 11.01.2011 09:54:33   pealkiri: Hiirele põhja alla uued liugurid
Eh, lootsin et saab odavamalt läbi... aga kui osta, siis ilmselt sellised http://217.146.70.215/et/toode/18160/razer-hiirejalad-mamba neid seal tundub olevat kaks paari.
  teema: Hiirele põhja alla uued liugurid
eeroj

vastuseid: 2
vaadatud: 2679

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 10.01.2011 16:59:20   pealkiri: Hiirele põhja alla uued liugurid
Kasutan läpakal Logitechi laserhiirt. Kõik on seni teeninud suurepäraselt, kuid põhja alt on aja jooksul kadunud need padjakesed, mis toetuvad hiirmatile/lauale. Kuniks oli veel 2 tk alles, ei saa ...
  teema: Quad Q6600 vs. Q9300
eeroj

vastuseid: 10
vaadatud: 3158

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.01.2011 09:26:16   pealkiri: Quad Q6600 vs. Q9300
Tänud kõigile vastamast. Ilmselt ongi tegemist päris võrdsete prosedega, sest eelistusi on nii ja naasuguseid. Oma olemasolevale emaplaadile ma seda proset ei panekski. Vaja lihtsalt teine arvuti ...
  teema: Quad Q6600 vs. Q9300
eeroj

vastuseid: 10
vaadatud: 3158

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.01.2011 10:31:49   pealkiri: Quad Q6600 vs. Q9300
Kes võiks paari sõnaga selgitada, kas ja mis olulist vahet on kahel allpool nimetatud prosel? Kas Q9300 on lihtsalt uuem mudel või kaasneb ka sellega oluliselt jõudlust?

Intel Core™ 2 Quad Q6 ...
  teema: Kommenteerimine: zahhar2
eeroj

vastuseid: 90
vaadatud: 25545

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2010 12:51:48   pealkiri: Kommenteerimine: zahhar2
Kaup korras nagu lubatud.
  teema: Battlefield: Bad Company 2
eeroj

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061063

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.04.2010 13:59:07   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Ma tervitaks siinkohal kõiki, kes on endale mõne toreda Eesti nime valinud. Hakkan vist vanaks jääma, aga mulle see meeldib.

Tervitades,
Libahunt

PS, järgmise konto teen Laibahunt, nii et ...
  teema: Battlefield: Bad Company 2
eeroj

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061063

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.04.2010 11:23:39   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
TNT-s toimub 0 teamworki. Välismaa servudes on rohkem üksteise mõistmist kui meil. Veneserverid on jälle kohutavad.
Eks inimesi on igasuguseid. Mulle ka ei meeldi põõsas passida ja parimad elam ...
  teema: Battlefield: Bad Company 2
eeroj

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061063

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.03.2010 08:59:53   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Btw kui kiiresti mäng kohale peaks jõudma? Tellisin game.co.uk lehelt, valisin selle tavalise delivery vms ja tellisin vist esmaspäeval. Kangesti näpud sügelevad juba mängu järele. icon_biggrin.gif
Mul ka ...
  teema: Battlefield: Bad Company 2
eeroj

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061063

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.02.2010 13:55:56   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Kas on mingit nippi või kanalit, kuidas saaks USAst mängu osta allalaaditavana? Saaks paar päeva varem kätte ja maksab nii 250kr vähem. Mul ju ometi pole vahet mis regioon see on, pole ju plaatig ...
  teema: Left 4 Dead 2
eeroj

vastuseid: 701
vaadatud: 142224

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.11.2009 09:32:40   pealkiri: Left 4 Dead 2
miks inimesed peost tahavad osta? seal mingi kirves hind, ostke steamist, baltikumile odavam kui teistele.
Vaatasin ka et mängu alla laadides saab kähku kätte ja maksab 200-300kr vähem kui ProGam ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
eeroj

vastuseid: 5645
vaadatud: 989935

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 13.02.2009 14:45:19   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Sai eile installitud Scythe Musashi VGA jahuti 4850-le. jube pirakas on küll, pidi kasti isegi lõikuma veidi, kuid tundub et jahutab viisakalt. Full loadis ja väikse oc temp naljalt üle 60 ei liig ...
  teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
eeroj

vastuseid: 634
vaadatud: 293760

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.02.2009 11:23:09   pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
Diil õnnestus igati.
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
eeroj

vastuseid: 5645
vaadatud: 989935

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 29.01.2009 18:08:23   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
, VRM temp ei ole max 105, VRM @ ~127C* teeb alles kaart automaatselt shutdown`i. Idle 52C* on imo küll palju. Sul kontakt kehvasti saanud või pastat palju või siis hoopis andurid valetavad icon_rolleyes.gif ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
eeroj

vastuseid: 5645
vaadatud: 989935

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 29.01.2009 15:56:14   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Sai eile installitud Scythe Musashi VGA jahuti 4850-le. jube pirakas on küll, pidi kasti isegi lõikuma veidi, kuid tundub et jahutab viisakalt. Full loadis ja väikse oc temp naljalt üle 60 ei liig ...
  teema: FTP's pooleli jäänud uploadide kustutamine
eeroj

vastuseid: 1
vaadatud: 1049

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 15.09.2008 10:00:40   pealkiri: FTP's pooleli jäänud uploadide kustutamine
FTPsse on kogunenud mingeid veidraid faile, mis on tõenäoliselt tekkinud uploadi katkemisel. Näiteks selline: .pureftpd-upload.473e1a92.15.2489.276b26ae mille faili tüüp on 276B26AE Kuidas neid k ...
  teema: Piraatluses süüdistatud Toru ftp-server lõpetas veebruarist tegevuse
eeroj

vastuseid: 97
vaadatud: 48261

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 05.02.2008 16:54:55   pealkiri: Piraatluses süüdistatud Toru ftp-server lõpetas veebruarist tegevuse
Sealt sai vahel lapsele kohalikku keelde dubleeritud multikaid. Selliseid nüüd vaevalt laiast maailmast leiab... Või äkki siiski?
  teema: Kommenteerimine: Visla
eeroj

vastuseid: 213
vaadatud: 56029

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2008 10:19:49   pealkiri: Kommenteerimine: Visla
Ostsin prose Q6600 - töötab küll thumbs_up.gif
  teema: ekodu.net
eeroj

vastuseid: 346
vaadatud: 110095

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.09.2007 08:07:57   pealkiri: ekodu.net
Mul samas jälle vaikus juba mõni päev. Kahju et ei suudeta vastata pakilisele probleemile.
  teema: Kommenteerimine: Delta
eeroj

vastuseid: 140
vaadatud: 47993

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.05.2007 22:10:04   pealkiri: Kommenteerimine: Delta
Kaup täpselt selline, nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Adata Vitesta PC4500 ei tööta. Kas saab parandada?
eeroj

vastuseid: 9
vaadatud: 2096

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.03.2007 14:46:23   pealkiri: Adata Vitesta PC4500 ei tööta. Kas saab parandada?
On jah punaste radikatega. Pole ainult uurinud, kas neid on maha võetud või mitte.

Aga aitäh nõuannete eest thumbs_up.gif, ma võtan siis kõigepealt adataga ühendust.
  teema: ekodu.net
eeroj

vastuseid: 346
vaadatud: 110095

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.03.2007 14:42:28   pealkiri: ekodu.net
Uurisin juba uusi teenusepakkujaid ja silma jäi lause, et domeeni ületoomiseks tuleb kontakteeruda domeeni registreerijaga (eKodu) millegi (ei viitsi praegu täpsemalt otsida) ümber nimetamiseks. H ...
  teema: Adata Vitesta PC4500 ei tööta. Kas saab parandada?
eeroj

vastuseid: 9
vaadatud: 2096

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.03.2007 14:34:06   pealkiri: Adata Vitesta PC4500 ei tööta. Kas saab parandada?
Mis errorid need sellised olid siis? Ja kuskohas neid viskas?

Erroreid ei mäleta enam. Osad said kuskile lehenurgale ka kirja, osadele järgnes restart. Mingi oli seotud kõvakettaga, sest olin ju ...
  teema: Adata Vitesta PC4500 ei tööta. Kas saab parandada?
eeroj

vastuseid: 9
vaadatud: 2096

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.03.2007 14:12:04   pealkiri: Adata Vitesta PC4500 ei tööta. Kas saab parandada?
Ostsin e-bayst 2x512MB Adata Vitesta mälud, aga need olid p.... Viskasid mul vist lausa 4 erinevat errorit ette, kui ma neid paaris, ükshaaval ja koos mu enda Vitestadega proovisin käima saada. Vii ...
  teema: Kommenteerimine: coreduo
eeroj

vastuseid: 1
vaadatud: 428

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2007 01:25:17   pealkiri: Kommenteerimine: coreduo
Sai kah läpakas ostetud. Garantiiga korralik kaup.
  teema: Battlefield 2
eeroj

vastuseid: 7849
vaadatud: 1223190

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.03.2006 20:49:43   pealkiri: Battlefield 2
Installisid ikka SF ja siis 1.2 ? mitte vastupidi..

Täitsa õige. Oligi vaja kõigepealt mõlemad peale ja siis aless patch. Aitäh!
  teema: Battlefield 2
eeroj

vastuseid: 7849
vaadatud: 1223190

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.02.2006 23:44:24   pealkiri: Battlefield 2
Selline probleem, et äsja soetatud Special Forces ei lähe onlines käima. Ütleb: This server only allows players with unmodified content to join. Revert yout version of BF2 to current official vers ...
  teema: Kommenteerimine: Tamps
eeroj

vastuseid: 14
vaadatud: 6029

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.02.2006 20:54:09   pealkiri: Kommenteerimine: Tamps
Oli küll väike möödarääkimine, aga teisel katsel saime diili tehtud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kriss83
eeroj

vastuseid: 58
vaadatud: 21019

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.02.2006 20:51:56   pealkiri: Kommenteerimine: kriss83
Minulgi sujus kõik kenasti thumbs_up.gif
  teema: Battlefield 2
eeroj

vastuseid: 7849
vaadatud: 1223190

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.02.2006 00:58:34   pealkiri: Battlefield 2
Vaatan, et Battelfield 2 teema hakkab juba ära vajuma ja suurem vaimustus vist möödas. Ostsin ise koos sõbraga hiljuti originaali ja mõtlesin väheke uurida. Kas keegi seda veel mängib ka veel j ...
  teema: Millega ja kuidas saada *.avi faili videotöötlusprogrammi?
eeroj

vastuseid: 6
vaadatud: 2620

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.02.2006 23:14:45   pealkiri: Millega ja kuidas saada *.avi faili videotöötlusprogrammi?
heh milleks seda virtualdubi sinna vahele veel vaja on? icon_rolleyes.gif
saad ju kaamerast otse premiere captureda.

Asi ongi selles, et on vaja vanemat kraami töödelda, seda mida ammu juba kaameras ei o ...
  teema: Millega ja kuidas saada *.avi faili videotöötlusprogrammi?
eeroj

vastuseid: 6
vaadatud: 2620

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.01.2006 18:08:13   pealkiri: Millega ja kuidas saada *.avi faili videotöötlusprogrammi?
Leidsin enda jaoks lahenduse. Nimelt *.avi fail VirtualDub'i ja save as avi file (ilma filtrite, pakkimiseta ja muude vidinaTETA). Sii tegi mulle 5 minutist 9GB faili, mida on võimalik panna Adobe Pr ...
  teema: Millega ja kuidas saada *.avi faili videotöötlusprogrammi?
eeroj

vastuseid: 6
vaadatud: 2620

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 23.11.2005 19:57:37   pealkiri: Millega ja kuidas saada *.avi faili videotöötlusprogrammi?
Pakitud on konkreetsed failid Xvid'ga. Proovisin ka mpg formaati - ei midagi.
Kuidas ma saan avi uuesti DV'ks? Prooviks siis niiviisi.
  teema: Millega ja kuidas saada *.avi faili videotöötlusprogrammi?
eeroj

vastuseid: 6
vaadatud: 2620

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 22.11.2005 23:29:18   pealkiri: Millega ja kuidas saada *.avi faili videotöötlusprogrammi?
Proovisin Studio Plus 10 ja Liquid 6'ga Heli on korras, aga pilt on must! Kui Liquid seest panna "preview" siis liigub pilt ka. Töödelda ja lõikuda aga musta pilti hääle järgi nati nadi.
Milles ...
  teema: BSplayeriga ei saa telekas overlayd
eeroj

vastuseid: 2
vaadatud: 1056

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 22.11.2005 23:14:06   pealkiri: BSplayeriga ei saa telekas overlayd
Minul kahjuks uus BSplayer ei aidanud. Aitab siin vist ainult uus XP icon_confused.gif Panin küsimuse ka BSplayeri kodulehel foorumisse - ei ole ka seal kellelgi midagi öelda.
  teema: BSplayeriga ei saa telekas overlayd
eeroj

vastuseid: 2
vaadatud: 1056

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 19.11.2005 21:07:43   pealkiri: BSplayeriga ei saa telekas overlayd
Ma otsisin HV'st ja netist, aga kellelgi ei tundu olevat sellist veidrat probleemi. Nimelt BSplayeriga ei saa telekas täisekraani. Eile näiteks oli kõik ok. Jäi õhtul film pooleli ja masin sisse. ...
  teema: Probleem DVD aviks protsessil VirtualDub'ga
eeroj

vastuseid: 3
vaadatud: 1820

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 01.10.2005 18:58:07   pealkiri: Probleem DVD aviks protsessil VirtualDub'ga
See õpetus isegi veel keerulisem. Sai ka proovitud erinevaid nn paari nupulevajutusega konvertoreid, aga kõigil oli mingi probleem. See probleem võib ka minu kogematuses seisneda, aga lõpuks leids ...
  teema: Probleem DVD aviks protsessil VirtualDub'ga
eeroj

vastuseid: 3
vaadatud: 1820

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 21.09.2005 06:35:38   pealkiri: Probleem DVD aviks protsessil VirtualDub'ga
Püüan DVD aviks saada selle http://www.afterdawn.com/guides/archive/dvd2divx_anamorphic.cfm õpetuse järgi. Päris 100% selle järgi teha ei õnnestu, kuna pole DivX Prod ja teisedki programmid on ...
  teema: Kommenteerimine: anim
eeroj

vastuseid: 22
vaadatud: 10856

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.05.2005 18:06:42   pealkiri: Kommenteerimine: anim
Teeks siis siin otsa lahti: Sai odav videokaart müüdud. Kaup läks enne postkontorisse ja raha laekus ilusti järgmiseks lõunaks. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Rutz
eeroj

vastuseid: 409
vaadatud: 137543

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.05.2005 21:05:37   pealkiri: Kommenteerimine: Rutz
Videokaardi ost posti teel kiire ja korrektne.
  teema: Kommenteerimine: marxveix
eeroj

vastuseid: 309
vaadatud: 102788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2005 17:48:13   pealkiri: Re: Arvamus kasutajast [ marxveix ]:
nii siis ostis mul ära ati rage 128....mina sain raha ja tema sai kaardi...mina rahul ja tema ka....iga tahes selle vennaga võib alati äri teha....icon_razz.gif...kes teab äkki ka beer_yum.gif libistada...

Mulle l ...
  teema: Kommenteerimine: Winman
eeroj

vastuseid: 1518
vaadatud: 194545

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.04.2005 06:41:52   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Müüs siin videokaarti, tegin parima pakkumise, kuid tüüp otsustas ümber, et ei soovigi enam müüa. icon_neutral.gif
Selleks ongi vist HV's teema "Ostuabi/hinnapäring!"
  teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking
eeroj

vastuseid: 6741
vaadatud: 1006150

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.03.2005 22:00:55   pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking
mul ka vahest viskab seda. aga kui korra cpu-z lahti teen, sisi saab õiged väärtused kätte.

Ehh, nii lihtne siis asi oligi icon_biggrin.gif

Aitäh.
  teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking
eeroj

vastuseid: 6741
vaadatud: 1006150

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.03.2005 19:37:54   pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking
Mul hakkas A64 Tweaker jamama. Avades on selline http://www.zone.ee/eeroj/A64%20Tweareriga%20jama.JPG?2 pilt ees. Suuruseid saab muuta, aga kui vajutan "SET", siis lööb jälle selle jura ette.
Saan ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.