|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: XNDR |
eeroj
vastuseid: 18
vaadatud: 8773
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2016 09:25:02 pealkiri: Kommenteerimine: XNDR |
Ostsin videokaardi. Kaup korralik ja diil sujus kenasti  |
teema: Kommenteerimine: Lopes24 |
eeroj
vastuseid: 8
vaadatud: 3214
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.10.2012 00:39:16 pealkiri: Ostsin Xboxi |
| Kiire suhtlus, korralik kaup! Aitäh! |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
eeroj
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270977
|
foorum: Microsoft postitatud: 04.02.2012 09:02:43 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| Mul on süsteemi partitsioon tehtud 160GB aga op süsteem vist broneerib mingi 100GB endale ja see 160GB jääb ikka kole kitsaks. Kunagi sai juba vähe uuritud ka, et selle broneeritud ruumiga ei tas ... |
teema: Battlefield 3 |
eeroj
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481610
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.10.2011 14:51:43 pealkiri: Battlefield 3 |
| Peagi vaja osta riistvara, et Battlefield 3 mängida. Et uusi osi arvutisse hankida, tuli mõte, et äkki ostaks hoopis PlayStation'i. Siit aga minu küsimus, et kuidas on PS3'ga mängida, kui eelneva ... |
teema: Battlefield 3 |
eeroj
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481610
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.10.2011 11:38:16 pealkiri: Battlefield 3 |
| Jumala eest ära hakka konsooli peal mängima. PC ikka all the way.Miks? Palun ikka põhjendada. |
teema: Battlefield 3 |
eeroj
vastuseid: 26152
vaadatud: 3481610
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.10.2011 11:26:12 pealkiri: Battlefield 3 |
| Peagi vaja osta riistvara, et Battlefield 3 mängida. Et uusi osi arvutisse hankida, tuli mõte, et äkki ostaks hoopis PlayStation'i. Siit aga minu küsimus, et kuidas on PS3'ga mängida, kui eelneva ... |
teema: Facebook/Meta üldteema |
eeroj
vastuseid: 3042
vaadatud: 779143
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 18.08.2011 12:25:10 pealkiri: Facebook/Meta üldteema |
| Mul on tunne, et mu saadetud sõnumid ei jõua nende saajateni, kellega ma FB's sõber ei ole. Ühel juhul saaja kurtis, et läks mingisse x-kohta mu kiri, kuhu ta tavaliselt kunagi ei vaatagi. Kuhu t ... |
teema: Hiirele põhja alla uued liugurid |
eeroj
vastuseid: 2
vaadatud: 2679
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 11.01.2011 09:54:33 pealkiri: Hiirele põhja alla uued liugurid |
| Eh, lootsin et saab odavamalt läbi... aga kui osta, siis ilmselt sellised http://217.146.70.215/et/toode/18160/razer-hiirejalad-mamba neid seal tundub olevat kaks paari. |
teema: Hiirele põhja alla uued liugurid |
eeroj
vastuseid: 2
vaadatud: 2679
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 10.01.2011 16:59:20 pealkiri: Hiirele põhja alla uued liugurid |
| Kasutan läpakal Logitechi laserhiirt. Kõik on seni teeninud suurepäraselt, kuid põhja alt on aja jooksul kadunud need padjakesed, mis toetuvad hiirmatile/lauale. Kuniks oli veel 2 tk alles, ei saa ... |
teema: Quad Q6600 vs. Q9300 |
eeroj
vastuseid: 10
vaadatud: 3158
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.01.2011 09:26:16 pealkiri: Quad Q6600 vs. Q9300 |
| Tänud kõigile vastamast. Ilmselt ongi tegemist päris võrdsete prosedega, sest eelistusi on nii ja naasuguseid. Oma olemasolevale emaplaadile ma seda proset ei panekski. Vaja lihtsalt teine arvuti ... |
teema: Quad Q6600 vs. Q9300 |
eeroj
vastuseid: 10
vaadatud: 3158
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.01.2011 10:31:49 pealkiri: Quad Q6600 vs. Q9300 |
Kes võiks paari sõnaga selgitada, kas ja mis olulist vahet on kahel allpool nimetatud prosel? Kas Q9300 on lihtsalt uuem mudel või kaasneb ka sellega oluliselt jõudlust?
Intel Core™ 2 Quad Q6 ... |
teema: Kommenteerimine: zahhar2 |
eeroj
vastuseid: 90
vaadatud: 25545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2010 12:51:48 pealkiri: Kommenteerimine: zahhar2 |
| Kaup korras nagu lubatud. |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
eeroj
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061063
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.04.2010 13:59:07 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
Ma tervitaks siinkohal kõiki, kes on endale mõne toreda Eesti nime valinud. Hakkan vist vanaks jääma, aga mulle see meeldib.
Tervitades,
Libahunt
PS, järgmise konto teen Laibahunt, nii et ... |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
eeroj
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061063
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.04.2010 11:23:39 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
TNT-s toimub 0 teamworki. Välismaa servudes on rohkem üksteise mõistmist kui meil. Veneserverid on jälle kohutavad.
Eks inimesi on igasuguseid. Mulle ka ei meeldi põõsas passida ja parimad elam ... |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
eeroj
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061063
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.03.2010 08:59:53 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
Btw kui kiiresti mäng kohale peaks jõudma? Tellisin game.co.uk lehelt, valisin selle tavalise delivery vms ja tellisin vist esmaspäeval. Kangesti näpud sügelevad juba mängu järele.
Mul ka ... |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
eeroj
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061063
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.02.2010 13:55:56 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
| Kas on mingit nippi või kanalit, kuidas saaks USAst mängu osta allalaaditavana? Saaks paar päeva varem kätte ja maksab nii 250kr vähem. Mul ju ometi pole vahet mis regioon see on, pole ju plaatig ... |
teema: Left 4 Dead 2 |
eeroj
vastuseid: 701
vaadatud: 142224
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.11.2009 09:32:40 pealkiri: Left 4 Dead 2 |
miks inimesed peost tahavad osta? seal mingi kirves hind, ostke steamist, baltikumile odavam kui teistele.
Vaatasin ka et mängu alla laadides saab kähku kätte ja maksab 200-300kr vähem kui ProGam ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
eeroj
vastuseid: 5645
vaadatud: 989935
|
foorum: Jahutus postitatud: 13.02.2009 14:45:19 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
| Sai eile installitud Scythe Musashi VGA jahuti 4850-le. jube pirakas on küll, pidi kasti isegi lõikuma veidi, kuid tundub et jahutab viisakalt. Full loadis ja väikse oc temp naljalt üle 60 ei liig ... |
teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
eeroj
vastuseid: 634
vaadatud: 293760
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.02.2009 11:23:09 pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
| Diil õnnestus igati. |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
eeroj
vastuseid: 5645
vaadatud: 989935
|
foorum: Jahutus postitatud: 29.01.2009 18:08:23 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
, VRM temp ei ole max 105, VRM @ ~127C* teeb alles kaart automaatselt shutdown`i. Idle 52C* on imo küll palju. Sul kontakt kehvasti saanud või pastat palju või siis hoopis andurid valetavad
... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
eeroj
vastuseid: 5645
vaadatud: 989935
|
foorum: Jahutus postitatud: 29.01.2009 15:56:14 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
| Sai eile installitud Scythe Musashi VGA jahuti 4850-le. jube pirakas on küll, pidi kasti isegi lõikuma veidi, kuid tundub et jahutab viisakalt. Full loadis ja väikse oc temp naljalt üle 60 ei liig ... |
teema: FTP's pooleli jäänud uploadide kustutamine |
eeroj
vastuseid: 1
vaadatud: 1049
|
foorum: Tarkvara postitatud: 15.09.2008 10:00:40 pealkiri: FTP's pooleli jäänud uploadide kustutamine |
| FTPsse on kogunenud mingeid veidraid faile, mis on tõenäoliselt tekkinud uploadi katkemisel. Näiteks selline: .pureftpd-upload.473e1a92.15.2489.276b26ae mille faili tüüp on 276B26AE Kuidas neid k ... |
teema: Piraatluses süüdistatud Toru ftp-server lõpetas veebruarist tegevuse |
eeroj
vastuseid: 97
vaadatud: 48261
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 05.02.2008 16:54:55 pealkiri: Piraatluses süüdistatud Toru ftp-server lõpetas veebruarist tegevuse |
| Sealt sai vahel lapsele kohalikku keelde dubleeritud multikaid. Selliseid nüüd vaevalt laiast maailmast leiab... Või äkki siiski? |
teema: Kommenteerimine: Visla |
eeroj
vastuseid: 213
vaadatud: 56029
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2008 10:19:49 pealkiri: Kommenteerimine: Visla |
Ostsin prose Q6600 - töötab küll  |
teema: ekodu.net |
eeroj
vastuseid: 346
vaadatud: 110095
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.09.2007 08:07:57 pealkiri: ekodu.net |
| Mul samas jälle vaikus juba mõni päev. Kahju et ei suudeta vastata pakilisele probleemile. |
teema: Kommenteerimine: Delta |
eeroj
vastuseid: 140
vaadatud: 47993
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.05.2007 22:10:04 pealkiri: Kommenteerimine: Delta |
Kaup täpselt selline, nagu lubatud  |
teema: Adata Vitesta PC4500 ei tööta. Kas saab parandada? |
eeroj
vastuseid: 9
vaadatud: 2096
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.03.2007 14:46:23 pealkiri: Adata Vitesta PC4500 ei tööta. Kas saab parandada? |
On jah punaste radikatega. Pole ainult uurinud, kas neid on maha võetud või mitte.
Aga aitäh nõuannete eest , ma võtan siis kõigepealt adataga ühendust. |
teema: ekodu.net |
eeroj
vastuseid: 346
vaadatud: 110095
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.03.2007 14:42:28 pealkiri: ekodu.net |
| Uurisin juba uusi teenusepakkujaid ja silma jäi lause, et domeeni ületoomiseks tuleb kontakteeruda domeeni registreerijaga (eKodu) millegi (ei viitsi praegu täpsemalt otsida) ümber nimetamiseks. H ... |
teema: Adata Vitesta PC4500 ei tööta. Kas saab parandada? |
eeroj
vastuseid: 9
vaadatud: 2096
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.03.2007 14:34:06 pealkiri: Adata Vitesta PC4500 ei tööta. Kas saab parandada? |
Mis errorid need sellised olid siis? Ja kuskohas neid viskas?
Erroreid ei mäleta enam. Osad said kuskile lehenurgale ka kirja, osadele järgnes restart. Mingi oli seotud kõvakettaga, sest olin ju ... |
teema: Adata Vitesta PC4500 ei tööta. Kas saab parandada? |
eeroj
vastuseid: 9
vaadatud: 2096
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.03.2007 14:12:04 pealkiri: Adata Vitesta PC4500 ei tööta. Kas saab parandada? |
| Ostsin e-bayst 2x512MB Adata Vitesta mälud, aga need olid p.... Viskasid mul vist lausa 4 erinevat errorit ette, kui ma neid paaris, ükshaaval ja koos mu enda Vitestadega proovisin käima saada. Vii ... |
teema: Kommenteerimine: coreduo |
eeroj
vastuseid: 1
vaadatud: 428
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2007 01:25:17 pealkiri: Kommenteerimine: coreduo |
| Sai kah läpakas ostetud. Garantiiga korralik kaup. |
teema: Battlefield 2 |
eeroj
vastuseid: 7849
vaadatud: 1223190
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.03.2006 20:49:43 pealkiri: Battlefield 2 |
Installisid ikka SF ja siis 1.2 ? mitte vastupidi..
Täitsa õige. Oligi vaja kõigepealt mõlemad peale ja siis aless patch. Aitäh! |
teema: Battlefield 2 |
eeroj
vastuseid: 7849
vaadatud: 1223190
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.02.2006 23:44:24 pealkiri: Battlefield 2 |
| Selline probleem, et äsja soetatud Special Forces ei lähe onlines käima. Ütleb: This server only allows players with unmodified content to join. Revert yout version of BF2 to current official vers ... |
teema: Kommenteerimine: Tamps |
eeroj
vastuseid: 14
vaadatud: 6029
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.02.2006 20:54:09 pealkiri: Kommenteerimine: Tamps |
Oli küll väike möödarääkimine, aga teisel katsel saime diili tehtud  |
teema: Kommenteerimine: kriss83 |
eeroj
vastuseid: 58
vaadatud: 21019
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.02.2006 20:51:56 pealkiri: Kommenteerimine: kriss83 |
Minulgi sujus kõik kenasti  |
teema: Battlefield 2 |
eeroj
vastuseid: 7849
vaadatud: 1223190
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.02.2006 00:58:34 pealkiri: Battlefield 2 |
| Vaatan, et Battelfield 2 teema hakkab juba ära vajuma ja suurem vaimustus vist möödas. Ostsin ise koos sõbraga hiljuti originaali ja mõtlesin väheke uurida. Kas keegi seda veel mängib ka veel j ... |
teema: Millega ja kuidas saada *.avi faili videotöötlusprogrammi? |
eeroj
vastuseid: 6
vaadatud: 2620
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 02.02.2006 23:14:45 pealkiri: Millega ja kuidas saada *.avi faili videotöötlusprogrammi? |
heh milleks seda virtualdubi sinna vahele veel vaja on?
saad ju kaamerast otse premiere captureda.
Asi ongi selles, et on vaja vanemat kraami töödelda, seda mida ammu juba kaameras ei o ... |
teema: Millega ja kuidas saada *.avi faili videotöötlusprogrammi? |
eeroj
vastuseid: 6
vaadatud: 2620
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 24.01.2006 18:08:13 pealkiri: Millega ja kuidas saada *.avi faili videotöötlusprogrammi? |
| Leidsin enda jaoks lahenduse. Nimelt *.avi fail VirtualDub'i ja save as avi file (ilma filtrite, pakkimiseta ja muude vidinaTETA). Sii tegi mulle 5 minutist 9GB faili, mida on võimalik panna Adobe Pr ... |
teema: Millega ja kuidas saada *.avi faili videotöötlusprogrammi? |
eeroj
vastuseid: 6
vaadatud: 2620
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 23.11.2005 19:57:37 pealkiri: Millega ja kuidas saada *.avi faili videotöötlusprogrammi? |
Pakitud on konkreetsed failid Xvid'ga. Proovisin ka mpg formaati - ei midagi.
Kuidas ma saan avi uuesti DV'ks? Prooviks siis niiviisi. |
teema: Millega ja kuidas saada *.avi faili videotöötlusprogrammi? |
eeroj
vastuseid: 6
vaadatud: 2620
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 22.11.2005 23:29:18 pealkiri: Millega ja kuidas saada *.avi faili videotöötlusprogrammi? |
Proovisin Studio Plus 10 ja Liquid 6'ga Heli on korras, aga pilt on must! Kui Liquid seest panna "preview" siis liigub pilt ka. Töödelda ja lõikuda aga musta pilti hääle järgi nati nadi.
Milles ... |
teema: BSplayeriga ei saa telekas overlayd |
eeroj
vastuseid: 2
vaadatud: 1056
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 22.11.2005 23:14:06 pealkiri: BSplayeriga ei saa telekas overlayd |
Minul kahjuks uus BSplayer ei aidanud. Aitab siin vist ainult uus XP Panin küsimuse ka BSplayeri kodulehel foorumisse - ei ole ka seal kellelgi midagi öelda. |
teema: BSplayeriga ei saa telekas overlayd |
eeroj
vastuseid: 2
vaadatud: 1056
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 19.11.2005 21:07:43 pealkiri: BSplayeriga ei saa telekas overlayd |
| Ma otsisin HV'st ja netist, aga kellelgi ei tundu olevat sellist veidrat probleemi. Nimelt BSplayeriga ei saa telekas täisekraani. Eile näiteks oli kõik ok. Jäi õhtul film pooleli ja masin sisse. ... |
teema: Probleem DVD aviks protsessil VirtualDub'ga |
eeroj
vastuseid: 3
vaadatud: 1820
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 01.10.2005 18:58:07 pealkiri: Probleem DVD aviks protsessil VirtualDub'ga |
| See õpetus isegi veel keerulisem. Sai ka proovitud erinevaid nn paari nupulevajutusega konvertoreid, aga kõigil oli mingi probleem. See probleem võib ka minu kogematuses seisneda, aga lõpuks leids ... |
teema: Probleem DVD aviks protsessil VirtualDub'ga |
eeroj
vastuseid: 3
vaadatud: 1820
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 21.09.2005 06:35:38 pealkiri: Probleem DVD aviks protsessil VirtualDub'ga |
| Püüan DVD aviks saada selle http://www.afterdawn.com/guides/archive/dvd2divx_anamorphic.cfm õpetuse järgi. Päris 100% selle järgi teha ei õnnestu, kuna pole DivX Prod ja teisedki programmid on ... |
teema: Kommenteerimine: anim |
eeroj
vastuseid: 22
vaadatud: 10856
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.05.2005 18:06:42 pealkiri: Kommenteerimine: anim |
Teeks siis siin otsa lahti: Sai odav videokaart müüdud. Kaup läks enne postkontorisse ja raha laekus ilusti järgmiseks lõunaks.  |
teema: Kommenteerimine: Rutz |
eeroj
vastuseid: 409
vaadatud: 137543
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.05.2005 21:05:37 pealkiri: Kommenteerimine: Rutz |
| Videokaardi ost posti teel kiire ja korrektne. |
teema: Kommenteerimine: marxveix |
eeroj
vastuseid: 309
vaadatud: 102788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2005 17:48:13 pealkiri: Re: Arvamus kasutajast [ marxveix ]: |
nii siis ostis mul ära ati rage 128....mina sain raha ja tema sai kaardi...mina rahul ja tema ka....iga tahes selle vennaga võib alati äri teha.... ...kes teab äkki ka libistada...
Mulle l ... |
teema: Kommenteerimine: Winman |
eeroj
vastuseid: 1518
vaadatud: 194545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.04.2005 06:41:52 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
Müüs siin videokaarti, tegin parima pakkumise, kuid tüüp otsustas ümber, et ei soovigi enam müüa.
Selleks ongi vist HV's teema "Ostuabi/hinnapäring!" |
teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
eeroj
vastuseid: 6741
vaadatud: 1006150
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.03.2005 22:00:55 pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
mul ka vahest viskab seda. aga kui korra cpu-z lahti teen, sisi saab õiged väärtused kätte.
Ehh, nii lihtne siis asi oligi
Aitäh. |
teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
eeroj
vastuseid: 6741
vaadatud: 1006150
|
foorum: Protsessorid postitatud: 03.03.2005 19:37:54 pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
Mul hakkas A64 Tweaker jamama. Avades on selline http://www.zone.ee/eeroj/A64%20Tweareriga%20jama.JPG?2 pilt ees. Suuruseid saab muuta, aga kui vajutan "SET", siis lööb jälle selle jura ette.
Saan ... |
| |