|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia fiiberoptiline kaabel otse võrgukaarti |
eents
vastuseid: 150
vaadatud: 61448
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.05.2025 18:29:03 pealkiri: Telia fiiberoptiline kaabel otse võrgukaarti |
Mina ostsin selle(koos 8311 fw'ga, kuigi ise oleks saanud selle hiljem ka peale panna) https://www.aliexpress.com/item/1005007856556526.html
Hiljem leidsin vist yhe pulga veel mis vist ka tööta ... |
teema: Telia fiiberoptiline kaabel otse võrgukaarti |
eents
vastuseid: 150
vaadatud: 61448
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.04.2025 14:46:33 pealkiri: Telia fiiberoptiline kaabel otse võrgukaarti |
|
teema: Telia fiiberoptiline kaabel otse võrgukaarti |
eents
vastuseid: 150
vaadatud: 61448
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.03.2025 11:42:00 pealkiri: Telia fiiberoptiline kaabel otse võrgukaarti |
| Keegi Telia XGS-PON lahendust ka SFP+ pulgaga proovinud on? Sain paar päeva tagasi uues kohas neti sisse ja sain seadmeks Adtran SDX631. FS.COMis on pulka myya 250 raha eest, et niisama katsetamiseks ... |
teema: levikom.ee |
eents
vastuseid: 1165
vaadatud: 450252
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.11.2017 22:03:26 pealkiri: levikom.ee |
| Mnjaa, viimase paari kuuga kiirused ikka kõvasti alla käinud....eriti õhtuti. Mul 30/10 ühendus, asun Rae vallas ja hetkel saan allolevaid kiirusi.Alguses oli tip-top aga läheb nagu läks mul STV ... |
teema: Unitcom kodulahendus |
eents
vastuseid: 18
vaadatud: 15901
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 07.10.2016 11:24:33 pealkiri: Unitcom kodulahendus |
| Leidsin teema ja tunneks ka huvi TV kvaliteedi ja toimimise osas. Ons siis rahvast, kes seda kasutavad? Olen juba piki aastaid kasutanud nende interneti ja peale radioneti kadumist pole enam ühenduse ... |
teema: Unitcom kodulahendus |
eents
vastuseid: 18
vaadatud: 15901
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.07.2016 21:53:31 pealkiri: Unitcom kodulahendus |
| Teisipäeval võtsid nad nüüd minuga ise ka ühendust ja neile isegi sobis, et ma saan oma ruuterit edasi kasutada, loomulikult kui IPTV jamama hakkab, siis olen oma probleemiga üksinda(ise pakkusi ... |
teema: Unitcom kodulahendus |
eents
vastuseid: 18
vaadatud: 15901
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.07.2016 16:46:43 pealkiri: Unitcom kodulahendus |
| Tänan Outenter info eest. Eks endalgi käis peas kohe läbi, et mikrotiki peab laenama kuskilt:D Kahjuks vist ei tea yhtegi inimest kes kasutaks. |
teema: Unitcom kodulahendus |
eents
vastuseid: 18
vaadatud: 15901
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.07.2016 09:25:31 pealkiri: Unitcom kodulahendus |
Seal saab ka oma routerit kasutada.
Lihtsalt nende poolt vaadates on probleem selles, et kui kasutajal on mingi Trendnet või Linksys või mõni muu sarnane junn siis see ei pruugi hakkama saada TV t ... |
teema: Unitcom kodulahendus |
eents
vastuseid: 18
vaadatud: 15901
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.07.2016 21:59:20 pealkiri: Unitcom kodulahendus |
| Sain ka nendelt endilt lõpuks vastuse. Nii ta on jah, et vaja soetada mitu seadet. "Võrguterminal" mis maksab 105 euri või rendid neilt seda 6.50 euri kuus, digibox 99 euri või rendid 4.50 euri ku ... |
teema: Unitcom kodulahendus |
eents
vastuseid: 18
vaadatud: 15901
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.07.2016 16:57:50 pealkiri: Unitcom kodulahendus |
| Ei leia ühtegi eraldi unitcom(radionet, unity) teemat hinnavaatluses. Kas kellelgi on kogemuse unitcomi poolt pakutavate lahendustega? Täpsemalt huvitaks TV(IPTV), et kui hästi töötab ja kas on m ... |
teema: HV Online-intervjuu STV-ga 29. mail kell 14.00 |
eents
vastuseid: 54
vaadatud: 34494
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.05.2015 11:08:02 pealkiri: HV Online-intervjuu STV-ga 29. mail kell 14.00 |
Kas oleks võimalik täpsustada mis tähendab teletorni ümbruses?
Elan Tallinnast paar km väljas ja otsenähtavus teletorniga olemas, kaugus teletronist alla 11 km. Kas ka mul on võimalus seda esi ... |
teema: Kommenteerimine: jigsaw813 |
eents
vastuseid: 366
vaadatud: 102217
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2013 17:51:43 pealkiri: Tehtud |
Konsool vahetas kiirelt omanikku. Ununes ainult pult minu poolt aga suhtuti mõistvalt Hinne 5+ |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
eents
vastuseid: 7769
vaadatud: 1584447
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.09.2012 11:06:21 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
| Juba moditud ostsin. Mõtlesin, et ei viitsi ise modida.Alloleval lehel myyb ta ka modimata. Euroopast nii häid hindasi ma ei leidnud. Pakk saadeti USPS'ga teele ja huvitaval kombel ei pidanud ma ise ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
eents
vastuseid: 7769
vaadatud: 1584447
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 20.09.2012 12:19:53 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
DAC - http://nwavguy.blogspot.com/2012/04/odac-released.html
Kõrvaklapivõim - http://nwavguy.blogspot.com/2011/08/o2-details.html Kust need tellisid ja mis kujul? On juba ühte korpusesse ehitatud ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
eents
vastuseid: 7769
vaadatud: 1584447
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 20.09.2012 10:30:37 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
DAC - http://nwavguy.blogspot.com/2012/04/odac-released.html
Kõrvaklapivõim - http://nwavguy.blogspot.com/2011/08/o2-details.html Kust need tellisid ja mis kujul? On juba ühte korpusesse ehitatud ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
eents
vastuseid: 7769
vaadatud: 1584447
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 20.09.2012 08:27:19 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Minu viimased koju tekkinud asjad siis
DAC - http://nwavguy.blogspot.com/2012/04/odac-released.html
Kõrvaklapivõim - http://nwavguy.blogspot.com/2011/08/o2-details.html
Kõrvaklapid - Hetkel ... |
teema: SSD versus HDD |
eents
vastuseid: 13298
vaadatud: 2421503
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 15.08.2012 21:28:12 pealkiri: SSD versus HDD |
No <b>piix</b> mul on ka sata 2 aga üle 150-170 ei lähe.
Mul on linux ja ka sata2'ga
Device Model: ADATA SSD S510 60GB
Firmware Version: 5.0.2a
Port mille taga ketas asub: In ... |
teema: ASUS Eee Pad Transformer seeria |
eents
vastuseid: 140
vaadatud: 63378
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 30.12.2011 22:01:51 pealkiri: ASUS Eee Pad Transformer seeria |
| Kas kellelgi tolmu on ekraani all? Ostsin täna endale uue transformeri ja juba näen 2 tolmutykki ekraani all. Googeldades leian, et päris levind probleem. |
teema: STV |
eents
vastuseid: 3060
vaadatud: 945580
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.10.2011 15:46:00 pealkiri: STV |
Nu arvan yle eesti/tallinna ei olnud probleem, sellepärast tõingi välja kristiine linnaosa mis jääb selle sõle tänava lähedale  |
teema: STV |
eents
vastuseid: 3060
vaadatud: 945580
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.10.2011 15:27:14 pealkiri: STV |
| Täna siis oli minu STV's oldud aja kõige pikem interneti katkestus, ca 2h.Interneti paketiks siis saturn ja asukoht kristiine. Põhjus siis pidi olema see http://www.postimees.ee/584066/zone-media-m ... |
teema: HTC Wildfire (S) |
eents
vastuseid: 469
vaadatud: 143889
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.09.2011 14:36:16 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
| sul S või tavaline? HTC enda rom või mingi custom? |
teema: HTC Wildfire (S) |
eents
vastuseid: 469
vaadatud: 143889
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.09.2011 14:28:55 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
Tere
Kas keegi http://m.err.ee/arhiiv all olevaid videoid on saanud mängima oma wildfirega? |
teema: STV |
eents
vastuseid: 3060
vaadatud: 945580
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.05.2011 00:28:32 pealkiri: STV |
| Mul on porr ka lahti ( Trio HD pakett ) |
teema: ERR hakkab mobiiltelefonidele telepilti tootma |
eents
vastuseid: 27
vaadatud: 8475
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 20.04.2011 07:31:35 pealkiri: ERR hakkab mobiiltelefonidele telepilti tootma |
| Kas mitte vlc 1.1.0 versioonis rtmp tugi ära ei võetud? |
teema: HTC Wildfire (S) |
eents
vastuseid: 469
vaadatud: 143889
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.09.2010 12:37:32 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
Väga head netibrauserit pole veel leidnud, mille kasutusmugavus oleks võimalikult lihtne ja konkreetne. Kaasas olnud brauser ei luba näiteks soiduplaan.tallinn.ee lehel alla kerida. Opera Minil ... |
teema: Ülevaade: LG GW620 :: Mobiiltelefonid |
eents
vastuseid: 23
vaadatud: 17952
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 30.08.2010 13:02:59 pealkiri: Ülevaade: LG GW620 |
Et siis kusagil keegi põlve otsas ikkagi nokitseb asja kallal? Väga positiivne. Peaks proovima, kuigi eriti ei söanda - pärast brickin telefoni ära
Nördind kasutajad jah juba mingi aja se ... |
teema: Ülevaade: LG GW620 :: Mobiiltelefonid |
eents
vastuseid: 23
vaadatud: 17952
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 30.08.2010 08:55:49 pealkiri: Re: Ülevaade: LG GW620 |
Opsüsteem ja tarkvara
LG GW620 omab Androidi 1.5 versiooni operatsioonisüsteemi. Android on iseenesest tänapäeva nutitelefonide standardiks saanud – kasutajasõbralik ning paindlik. Apple’it ... |
teema: IPv6 STV'ga |
eents
vastuseid: 4
vaadatud: 4521
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.07.2010 14:48:55 pealkiri: IPv6 STV'ga |
| Ja mulle nad ytlesid, et spanning tree ei ole nende switchil peal....wireshark ja katsed kaabel arvuti taha(link up võtab aega 15 sec) näitavad midagi muud.Mitte, et see kuidagi ipv6 seotud oleks ag ... |
teema: IPv6 STV'ga |
eents
vastuseid: 4
vaadatud: 4521
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.07.2010 12:16:36 pealkiri: Re: IPv6 STV'ga |
Tere.
Mull sixxs tunnel mis ei tööta stv'ga sixxs staff proovis mind aitata aga see ka ei õnnestunud. Et kas keegi on STV'ga 6in4 tunneli tööle saanud.
OS: Linux CentOS 5.5 Oma kernel 2.6. ... |
teema: STV |
eents
vastuseid: 3060
vaadatud: 945580
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.05.2010 14:33:02 pealkiri: STV |
EDIT:
Nii, tegin läpakaga kah testi kus windows 7 on peal(kah broadcom 5703 kiviga), viskan otse saturni kaabli taha, ~15 sek võtab aega link up'ini.Panen käsitsi võrgukaardil, et kasutaks 100m ... |
teema: Stargate |
eents
vastuseid: 2091
vaadatud: 324288
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 13.05.2010 14:09:47 pealkiri: Stargate |
Mida halvem kval. seda parem, kuna minu kujutlusvõime on parem kui tänapäeva eriefektid
Aga tegelt mulle piisab kah tavalisest 350'st kuigi telekas full hd võimaldab ja yhendus on kah stv sa ... |
teema: Stargate |
eents
vastuseid: 2091
vaadatud: 324288
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 11.05.2010 15:34:46 pealkiri: Stargate |
Tere
Kui kedagi peaks huvitama ja saab vene keelest aru, siis ukrainas on stargate universe kõik osad juba telekas ära olnud(viimased S1 4 osa).Eile vaatasin vene keelse pealelugemisega ja sain y ... |
teema: STV |
eents
vastuseid: 3060
vaadatud: 945580
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.05.2010 15:21:34 pealkiri: STV |
noh ma liitusin aprillis et siis pool aprilli +mai
Ok väga hea, kartsin juba, et tahavad juuni oma kah Starmanis oli samamoodi(elisas ja elionis mitte). Mingi kaabelfirmade teema vist  |
teema: STV |
eents
vastuseid: 3060
vaadatud: 945580
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.05.2010 14:55:34 pealkiri: STV |
hmm esimene arve tuli küll vähe suurem tahavad 1 te kuud ette saada.. aga see kõigil teenuse pakkjuatel
Pole veel arvet kätte saanud aga mis mõttes ette? Sa mõtled ikka jooksva kuu ees ... |
teema: STV |
eents
vastuseid: 3060
vaadatud: 945580
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 01.05.2010 23:49:04 pealkiri: STV |
Keegi STV digi-TV kohta oskab midagi öelda.
Mul Samsungi 650-seeria telekas, peaks nagu olema sisseehitatud digiboks koos CI kaardilugejaga (manuali järgi)
STV klienditeenindusest öeldi mulle, ... |
teema: STV |
eents
vastuseid: 3060
vaadatud: 945580
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 01.05.2010 22:33:49 pealkiri: STV |
2. "Saturn" püsiühendus toimib samuti 10BaseT/100BaseT liidese kaudu kuid kliendi arvuti peab toetama PPPoE (Point-to-Point Protocol over Ethernet).
Ethernet 10Base-T or 100Base-T- RJ45, auto ... |
teema: STV |
eents
vastuseid: 3060
vaadatud: 945580
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 01.05.2010 15:22:30 pealkiri: STV |
Igatahes peab vist neile sinna helistama ja paluma, et nad oma switchi pordi settingud yle vaataks.
Mida me peame omal switcil yle vaadata? Nagu naen teil koik on korras yhendusega...
2. " ... |
teema: STV |
eents
vastuseid: 3060
vaadatud: 945580
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 30.04.2010 09:35:57 pealkiri: STV |
Eks siis homme annan teada kuidas läks ja mis kiirused netil on.
No, kuidas on?
No ytleme nii, et kiirused ikka head Eesti yhest serverist tõmban 10 MB/s ja saatsin yles sinna 7,5MB/s ... |
teema: STV |
eents
vastuseid: 3060
vaadatud: 945580
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.04.2010 15:50:21 pealkiri: STV |
| Päev tagasi avastasin, et saturn ka nüüd minu majani levib, täna tegin liitumisavalduse netis ja 10 min. pärast helistati tagasi ja homme õhtuks tullakse ja pannakse sisse(TrioHD). Eks siis homme ... |
teema: IDE perfoomance test |
eents
vastuseid: 336
vaadatud: 80710
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 18.03.2010 20:56:51 pealkiri: IDE perfoomance test |
2 x HD502HJ intel raid short strokega (2 x raid0 , esimene 100gigane raid op systeemi jaoks ja teine vana kraami jaoks mida tihti ei kasuta ) koos inteli 9.5 beta raid driveritega
lugemist short s ... |
teema: SSD versus HDD |
eents
vastuseid: 13298
vaadatud: 2421503
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 03.01.2010 13:43:59 pealkiri: SSD versus HDD |
kellelgi odavate (ütleme, <2k) ssd-dega hands-on kogemust ka on?
, heliprobleem on täiesti individuaalne. ma ei viitsi päris tõsine vaikusepede olla aga siiski ma ei ole veel katsuda saanud ke ... |
teema: Virtualiseeritud server. Missugune kombinatsioon valida ? |
eents
vastuseid: 95
vaadatud: 20216
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 07.11.2009 17:17:19 pealkiri: Virtualiseeritud server. Missugune kombinatsioon valida ? |
Pläma on siin tõesti palju.....
Pole ju suht võrdväärsed(tasuta saadavad versioonid siis), seda me siin käitsiga öelda tahamegi, ise mainid kah, et xenserveril live migration olemas, mis min ... |
teema: Virtualiseeritud server. Missugune kombinatsioon valida ? |
eents
vastuseid: 95
vaadatud: 20216
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 06.11.2009 12:49:39 pealkiri: Virtualiseeritud server. Missugune kombinatsioon valida ? |
Uudiseid redhatilt kah siis
Red Hat releases Enterprise Virtualization Hypervisor and Virtualization Manager for Servers
http://www.virtualization.info/2009/11/red-hat-releases-enterprise.html |
teema: Virtualiseeritud server. Missugune kombinatsioon valida ? |
eents
vastuseid: 95
vaadatud: 20216
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 06.11.2009 12:31:08 pealkiri: Virtualiseeritud server. Missugune kombinatsioon valida ? |
Vaegkuulja, kui sa lahmimise asemele mu teksti korralikult läbi loed, siis saad aru, et võrdlen esxi ja xenserveri vahel seda, kumb väiksema raha eest rohkem funktsionaalsust pakub(loe tasuta)
Ei ... |
teema: Virtualiseeritud server. Missugune kombinatsioon valida ? |
eents
vastuseid: 95
vaadatud: 20216
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 06.11.2009 03:11:24 pealkiri: Virtualiseeritud server. Missugune kombinatsioon valida ? |
vmware ESXi on tasuta toode. Aga kui võrrelda xen'i vmware halduseliidest (tasuta versioonidel) .. siis on xencenter vmware jubinast peajagu üle.
Väike pea siis, uuri veel vmwaret. VMWare, väh ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
eents
vastuseid: 7769
vaadatud: 1584447
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.04.2008 22:31:01 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Võimuks Harman Kardon 3380 - [url=http://www.harmankardon.com/specifications.aspx?Region=EUROPE&Country=NO&Language=ENG&cat=REC&ser=&prod=HK3380/230&sType=C]link
Kõlarid Mag ... |
teema: Elisa Kodu internet |
eents
vastuseid: 1168
vaadatud: 296714
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 07.02.2008 23:15:06 pealkiri: Elisa Kodu internet |
| Selline küsimus kas kellelegi veel eile alates õhtust interneti polnud ja oli seda täna päevani välja.Helistasin elisasse ja öeldi, et yle Tallinna esineb see probleem aga siin mitte sõnakestki ... |
teema: Ülevaade: Hercules Gamesurround Fortissimo 4 :: Helikaardid |
eents
vastuseid: 28
vaadatud: 12252
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 04.02.2008 11:23:10 pealkiri: Ülevaade: Hercules Gamesurround Fortissimo 4 |
Igatahes alates alsa driveritest 1.0.16rc1 on hercules4 tugi juba sees olemas, enam ise patchima ei pea  |
teema: Elisa Kodu internet |
eents
vastuseid: 1168
vaadatud: 296714
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.01.2008 17:07:33 pealkiri: Elisa Kodu internet |
Tere, mul oli arvuti modemi tagant 3,5 kuud ära ja kui tagasi panin siis sain ikka sama IP nii, et jah suht staatiline see asi  |
teema: Ülevaade: Hercules Gamesurround Fortissimo 4 :: Helikaardid |
eents
vastuseid: 28
vaadatud: 12252
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 14.03.2007 17:18:53 pealkiri: Ülevaade: Hercules Gamesurround Fortissimo 4 |
Nuh kuna review oli fortissimo 4 kohta siis pidasin ikka seda silmas Aga eks otsin seda patchi siis kuskilt. Yks asi kah muidugi, ei tea palju siin kasutavad 5.1 jne aga mul stereo to 5.1 tehes ei ... |
| |