Avaleht
otsing leidis 86 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia fiiberoptiline kaabel otse võrgukaarti
eents

vastuseid: 150
vaadatud: 61448

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.05.2025 18:29:03   pealkiri: Telia fiiberoptiline kaabel otse võrgukaarti
Mina ostsin selle(koos 8311 fw'ga, kuigi ise oleks saanud selle hiljem ka peale panna) https://www.aliexpress.com/item/1005007856556526.html


Hiljem leidsin vist yhe pulga veel mis vist ka tööta ...
  teema: Telia fiiberoptiline kaabel otse võrgukaarti
eents

vastuseid: 150
vaadatud: 61448

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.04.2025 14:46:33   pealkiri: Telia fiiberoptiline kaabel otse võrgukaarti
  teema: Telia fiiberoptiline kaabel otse võrgukaarti
eents

vastuseid: 150
vaadatud: 61448

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.03.2025 11:42:00   pealkiri: Telia fiiberoptiline kaabel otse võrgukaarti
Keegi Telia XGS-PON lahendust ka SFP+ pulgaga proovinud on? Sain paar päeva tagasi uues kohas neti sisse ja sain seadmeks Adtran SDX631. FS.COMis on pulka myya 250 raha eest, et niisama katsetamiseks ...
  teema: levikom.ee
eents

vastuseid: 1165
vaadatud: 450252

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.11.2017 22:03:26   pealkiri: levikom.ee
Mnjaa, viimase paari kuuga kiirused ikka kõvasti alla käinud....eriti õhtuti. Mul 30/10 ühendus, asun Rae vallas ja hetkel saan allolevaid kiirusi.Alguses oli tip-top aga läheb nagu läks mul STV ...
  teema: Unitcom kodulahendus
eents

vastuseid: 18
vaadatud: 15901

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 07.10.2016 11:24:33   pealkiri: Unitcom kodulahendus
Leidsin teema ja tunneks ka huvi TV kvaliteedi ja toimimise osas. Ons siis rahvast, kes seda kasutavad? Olen juba piki aastaid kasutanud nende interneti ja peale radioneti kadumist pole enam ühenduse ...
  teema: Unitcom kodulahendus
eents

vastuseid: 18
vaadatud: 15901

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.07.2016 21:53:31   pealkiri: Unitcom kodulahendus
Teisipäeval võtsid nad nüüd minuga ise ka ühendust ja neile isegi sobis, et ma saan oma ruuterit edasi kasutada, loomulikult kui IPTV jamama hakkab, siis olen oma probleemiga üksinda(ise pakkusi ...
  teema: Unitcom kodulahendus
eents

vastuseid: 18
vaadatud: 15901

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.07.2016 16:46:43   pealkiri: Unitcom kodulahendus
Tänan Outenter info eest. Eks endalgi käis peas kohe läbi, et mikrotiki peab laenama kuskilt:D Kahjuks vist ei tea yhtegi inimest kes kasutaks.
  teema: Unitcom kodulahendus
eents

vastuseid: 18
vaadatud: 15901

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.07.2016 09:25:31   pealkiri: Unitcom kodulahendus
Seal saab ka oma routerit kasutada.
Lihtsalt nende poolt vaadates on probleem selles, et kui kasutajal on mingi Trendnet või Linksys või mõni muu sarnane junn siis see ei pruugi hakkama saada TV t ...
  teema: Unitcom kodulahendus
eents

vastuseid: 18
vaadatud: 15901

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.07.2016 21:59:20   pealkiri: Unitcom kodulahendus
Sain ka nendelt endilt lõpuks vastuse. Nii ta on jah, et vaja soetada mitu seadet. "Võrguterminal" mis maksab 105 euri või rendid neilt seda 6.50 euri kuus, digibox 99 euri või rendid 4.50 euri ku ...
  teema: Unitcom kodulahendus
eents

vastuseid: 18
vaadatud: 15901

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.07.2016 16:57:50   pealkiri: Unitcom kodulahendus
Ei leia ühtegi eraldi unitcom(radionet, unity) teemat hinnavaatluses. Kas kellelgi on kogemuse unitcomi poolt pakutavate lahendustega? Täpsemalt huvitaks TV(IPTV), et kui hästi töötab ja kas on m ...
  teema: HV Online-intervjuu STV-ga 29. mail kell 14.00
eents

vastuseid: 54
vaadatud: 34494

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.05.2015 11:08:02   pealkiri: HV Online-intervjuu STV-ga 29. mail kell 14.00
Kas oleks võimalik täpsustada mis tähendab teletorni ümbruses?
Elan Tallinnast paar km väljas ja otsenähtavus teletorniga olemas, kaugus teletronist alla 11 km. Kas ka mul on võimalus seda esi ...
  teema: Kommenteerimine: jigsaw813
eents

vastuseid: 366
vaadatud: 102217

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2013 17:51:43   pealkiri: Tehtud
Konsool vahetas kiirelt omanikku. Ununes ainult pult minu poolt aga suhtuti mõistvalt icon_smile.gif Hinne 5+
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
eents

vastuseid: 7769
vaadatud: 1584447

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.09.2012 11:06:21   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Juba moditud ostsin. Mõtlesin, et ei viitsi ise modida.Alloleval lehel myyb ta ka modimata. Euroopast nii häid hindasi ma ei leidnud. Pakk saadeti USPS'ga teele ja huvitaval kombel ei pidanud ma ise ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
eents

vastuseid: 7769
vaadatud: 1584447

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 20.09.2012 12:19:53   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
DAC - http://nwavguy.blogspot.com/2012/04/odac-released.html
Kõrvaklapivõim - http://nwavguy.blogspot.com/2011/08/o2-details.html Kust need tellisid ja mis kujul? On juba ühte korpusesse ehitatud ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
eents

vastuseid: 7769
vaadatud: 1584447

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 20.09.2012 10:30:37   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
DAC - http://nwavguy.blogspot.com/2012/04/odac-released.html
Kõrvaklapivõim - http://nwavguy.blogspot.com/2011/08/o2-details.html Kust need tellisid ja mis kujul? On juba ühte korpusesse ehitatud ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
eents

vastuseid: 7769
vaadatud: 1584447

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 20.09.2012 08:27:19   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Minu viimased koju tekkinud asjad siis icon_smile.gif

DAC - http://nwavguy.blogspot.com/2012/04/odac-released.html
Kõrvaklapivõim - http://nwavguy.blogspot.com/2011/08/o2-details.html
Kõrvaklapid - Hetkel ...
  teema: SSD versus HDD
eents

vastuseid: 13298
vaadatud: 2421503

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 15.08.2012 21:28:12   pealkiri: SSD versus HDD
No <b>piix</b> mul on ka sata 2 aga üle 150-170 ei lähe.

Mul on linux ja ka sata2'ga
Device Model: ADATA SSD S510 60GB
Firmware Version: 5.0.2a

Port mille taga ketas asub: In ...
  teema: ASUS Eee Pad Transformer seeria
eents

vastuseid: 140
vaadatud: 63378

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 30.12.2011 22:01:51   pealkiri: ASUS Eee Pad Transformer seeria
Kas kellelgi tolmu on ekraani all? Ostsin täna endale uue transformeri ja juba näen 2 tolmutykki ekraani all. Googeldades leian, et päris levind probleem.
  teema: STV
eents

vastuseid: 3060
vaadatud: 945580

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.10.2011 15:46:00   pealkiri: STV
Nu arvan yle eesti/tallinna ei olnud probleem, sellepärast tõingi välja kristiine linnaosa mis jääb selle sõle tänava lähedale icon_smile.gif
  teema: STV
eents

vastuseid: 3060
vaadatud: 945580

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.10.2011 15:27:14   pealkiri: STV
Täna siis oli minu STV's oldud aja kõige pikem interneti katkestus, ca 2h.Interneti paketiks siis saturn ja asukoht kristiine. Põhjus siis pidi olema see http://www.postimees.ee/584066/zone-media-m ...
  teema: HTC Wildfire (S)
eents

vastuseid: 469
vaadatud: 143889

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.09.2011 14:36:16   pealkiri: HTC Wildfire (S)
sul S või tavaline? HTC enda rom või mingi custom?
  teema: HTC Wildfire (S)
eents

vastuseid: 469
vaadatud: 143889

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.09.2011 14:28:55   pealkiri: HTC Wildfire (S)
Tere

Kas keegi http://m.err.ee/arhiiv all olevaid videoid on saanud mängima oma wildfirega?
  teema: STV
eents

vastuseid: 3060
vaadatud: 945580

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.05.2011 00:28:32   pealkiri: STV
Mul on porr ka lahti ( Trio HD pakett )
  teema: ERR hakkab mobiiltelefonidele telepilti tootma
eents

vastuseid: 27
vaadatud: 8475

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 20.04.2011 07:31:35   pealkiri: ERR hakkab mobiiltelefonidele telepilti tootma
Kas mitte vlc 1.1.0 versioonis rtmp tugi ära ei võetud?
  teema: HTC Wildfire (S)
eents

vastuseid: 469
vaadatud: 143889

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.09.2010 12:37:32   pealkiri: HTC Wildfire (S)


Väga head netibrauserit pole veel leidnud, mille kasutusmugavus oleks võimalikult lihtne ja konkreetne. Kaasas olnud brauser ei luba näiteks soiduplaan.tallinn.ee lehel alla kerida. Opera Minil ...
  teema: Ülevaade: LG GW620 :: Mobiiltelefonid
eents

vastuseid: 23
vaadatud: 17952

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 30.08.2010 13:02:59   pealkiri: Ülevaade: LG GW620
Et siis kusagil keegi põlve otsas ikkagi nokitseb asja kallal? Väga positiivne. Peaks proovima, kuigi eriti ei söanda - pärast brickin telefoni ära icon_neutral.gif

Nördind kasutajad jah juba mingi aja se ...
  teema: Ülevaade: LG GW620 :: Mobiiltelefonid
eents

vastuseid: 23
vaadatud: 17952

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 30.08.2010 08:55:49   pealkiri: Re: Ülevaade: LG GW620
Opsüsteem ja tarkvara
LG GW620 omab Androidi 1.5 versiooni operatsioonisüsteemi. Android on iseenesest tänapäeva nutitelefonide standardiks saanud – kasutajasõbralik ning paindlik. Apple’it ...
  teema: IPv6 STV'ga
eents

vastuseid: 4
vaadatud: 4521

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.07.2010 14:48:55   pealkiri: IPv6 STV'ga
Ja mulle nad ytlesid, et spanning tree ei ole nende switchil peal....wireshark ja katsed kaabel arvuti taha(link up võtab aega 15 sec) näitavad midagi muud.Mitte, et see kuidagi ipv6 seotud oleks ag ...
  teema: IPv6 STV'ga
eents

vastuseid: 4
vaadatud: 4521

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.07.2010 12:16:36   pealkiri: Re: IPv6 STV'ga
Tere.

Mull sixxs tunnel mis ei tööta stv'ga sixxs staff proovis mind aitata aga see ka ei õnnestunud. Et kas keegi on STV'ga 6in4 tunneli tööle saanud.

OS: Linux CentOS 5.5 Oma kernel 2.6. ...
  teema: STV
eents

vastuseid: 3060
vaadatud: 945580

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.05.2010 14:33:02   pealkiri: STV

EDIT:
Nii, tegin läpakaga kah testi kus windows 7 on peal(kah broadcom 5703 kiviga), viskan otse saturni kaabli taha, ~15 sek võtab aega link up'ini.Panen käsitsi võrgukaardil, et kasutaks 100m ...
  teema: Stargate
eents

vastuseid: 2091
vaadatud: 324288

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 13.05.2010 14:09:47   pealkiri: Stargate
Mida halvem kval. seda parem, kuna minu kujutlusvõime on parem kui tänapäeva eriefektid icon_biggrin.gif

Aga tegelt mulle piisab kah tavalisest 350'st kuigi telekas full hd võimaldab ja yhendus on kah stv sa ...
  teema: Stargate
eents

vastuseid: 2091
vaadatud: 324288

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 11.05.2010 15:34:46   pealkiri: Stargate
Tere

Kui kedagi peaks huvitama ja saab vene keelest aru, siis ukrainas on stargate universe kõik osad juba telekas ära olnud(viimased S1 4 osa).Eile vaatasin vene keelse pealelugemisega ja sain y ...
  teema: STV
eents

vastuseid: 3060
vaadatud: 945580

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.05.2010 15:21:34   pealkiri: STV
noh ma liitusin aprillis et siis pool aprilli +mai

Ok väga hea, kartsin juba, et tahavad juuni oma kah icon_biggrin.gif Starmanis oli samamoodi(elisas ja elionis mitte). Mingi kaabelfirmade teema vist icon_razz.gif
  teema: STV
eents

vastuseid: 3060
vaadatud: 945580

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.05.2010 14:55:34   pealkiri: STV
hmm esimene arve tuli küll vähe suurem tahavad 1 te kuud ette saada.. aga see kõigil teenuse pakkjuatel

Pole veel arvet kätte saanud aga mis mõttes ette? Sa mõtled ikka jooksva kuu ees ...
  teema: STV
eents

vastuseid: 3060
vaadatud: 945580

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.05.2010 23:49:04   pealkiri: STV
Keegi STV digi-TV kohta oskab midagi öelda.

Mul Samsungi 650-seeria telekas, peaks nagu olema sisseehitatud digiboks koos CI kaardilugejaga (manuali järgi)
STV klienditeenindusest öeldi mulle, ...
  teema: STV
eents

vastuseid: 3060
vaadatud: 945580

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.05.2010 22:33:49   pealkiri: STV


2. "Saturn" püsiühendus toimib samuti 10BaseT/100BaseT liidese kaudu kuid kliendi arvuti peab toetama PPPoE (Point-to-Point Protocol over Ethernet).

Ethernet 10Base-T or 100Base-T- RJ45, auto ...
  teema: STV
eents

vastuseid: 3060
vaadatud: 945580

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.05.2010 15:22:30   pealkiri: STV


Igatahes peab vist neile sinna helistama ja paluma, et nad oma switchi pordi settingud yle vaataks.

Mida me peame omal switcil yle vaadata? Nagu naen teil koik on korras yhendusega...


2. " ...
  teema: STV
eents

vastuseid: 3060
vaadatud: 945580

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 30.04.2010 09:35:57   pealkiri: STV
Eks siis homme annan teada kuidas läks ja mis kiirused netil on.

No, kuidas on? icon_cool.gif

No ytleme nii, et kiirused ikka head icon_biggrin.gif Eesti yhest serverist tõmban 10 MB/s ja saatsin yles sinna 7,5MB/s ...
  teema: STV
eents

vastuseid: 3060
vaadatud: 945580

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.04.2010 15:50:21   pealkiri: STV
Päev tagasi avastasin, et saturn ka nüüd minu majani levib, täna tegin liitumisavalduse netis ja 10 min. pärast helistati tagasi ja homme õhtuks tullakse ja pannakse sisse(TrioHD). Eks siis homme ...
  teema: IDE perfoomance test
eents

vastuseid: 336
vaadatud: 80710

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 18.03.2010 20:56:51   pealkiri: IDE perfoomance test
2 x HD502HJ intel raid short strokega (2 x raid0 , esimene 100gigane raid op systeemi jaoks ja teine vana kraami jaoks mida tihti ei kasuta ) koos inteli 9.5 beta raid driveritega

lugemist short s ...
  teema: SSD versus HDD
eents

vastuseid: 13298
vaadatud: 2421503

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 03.01.2010 13:43:59   pealkiri: SSD versus HDD
kellelgi odavate (ütleme, <2k) ssd-dega hands-on kogemust ka on?
, heliprobleem on täiesti individuaalne. ma ei viitsi päris tõsine vaikusepede olla aga siiski ma ei ole veel katsuda saanud ke ...
  teema: Virtualiseeritud server. Missugune kombinatsioon valida ?
eents

vastuseid: 95
vaadatud: 20216

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 07.11.2009 17:17:19   pealkiri: Virtualiseeritud server. Missugune kombinatsioon valida ?
Pläma on siin tõesti palju.....

Pole ju suht võrdväärsed(tasuta saadavad versioonid siis), seda me siin käitsiga öelda tahamegi, ise mainid kah, et xenserveril live migration olemas, mis min ...
  teema: Virtualiseeritud server. Missugune kombinatsioon valida ?
eents

vastuseid: 95
vaadatud: 20216

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 06.11.2009 12:49:39   pealkiri: Virtualiseeritud server. Missugune kombinatsioon valida ?
Uudiseid redhatilt kah siis

Red Hat releases Enterprise Virtualization Hypervisor and Virtualization Manager for Servers

http://www.virtualization.info/2009/11/red-hat-releases-enterprise.html
  teema: Virtualiseeritud server. Missugune kombinatsioon valida ?
eents

vastuseid: 95
vaadatud: 20216

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 06.11.2009 12:31:08   pealkiri: Virtualiseeritud server. Missugune kombinatsioon valida ?
Vaegkuulja, kui sa lahmimise asemele mu teksti korralikult läbi loed, siis saad aru, et võrdlen esxi ja xenserveri vahel seda, kumb väiksema raha eest rohkem funktsionaalsust pakub(loe tasuta)
Ei ...
  teema: Virtualiseeritud server. Missugune kombinatsioon valida ?
eents

vastuseid: 95
vaadatud: 20216

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 06.11.2009 03:11:24   pealkiri: Virtualiseeritud server. Missugune kombinatsioon valida ?
vmware ESXi on tasuta toode. Aga kui võrrelda xen'i vmware halduseliidest (tasuta versioonidel) .. siis on xencenter vmware jubinast peajagu üle.

Väike pea siis, uuri veel vmwaret. VMWare, väh ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
eents

vastuseid: 7769
vaadatud: 1584447

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 09.04.2008 22:31:01   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Võimuks Harman Kardon 3380 - [url=http://www.harmankardon.com/specifications.aspx?Region=EUROPE&Country=NO&Language=ENG&cat=REC&ser=&prod=HK3380/230&sType=C]link
Kõlarid Mag ...
  teema: Elisa Kodu internet
eents

vastuseid: 1168
vaadatud: 296714

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 07.02.2008 23:15:06   pealkiri: Elisa Kodu internet
Selline küsimus kas kellelegi veel eile alates õhtust interneti polnud ja oli seda täna päevani välja.Helistasin elisasse ja öeldi, et yle Tallinna esineb see probleem aga siin mitte sõnakestki ...
  teema: Ülevaade: Hercules Gamesurround Fortissimo 4 :: Helikaardid
eents

vastuseid: 28
vaadatud: 12252

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 04.02.2008 11:23:10   pealkiri: Ülevaade: Hercules Gamesurround Fortissimo 4
Igatahes alates alsa driveritest 1.0.16rc1 on hercules4 tugi juba sees olemas, enam ise patchima ei pea icon_smile.gif
  teema: Elisa Kodu internet
eents

vastuseid: 1168
vaadatud: 296714

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.01.2008 17:07:33   pealkiri: Elisa Kodu internet
Tere, mul oli arvuti modemi tagant 3,5 kuud ära ja kui tagasi panin siis sain ikka sama IP nii, et jah suht staatiline see asi icon_smile.gif
  teema: Ülevaade: Hercules Gamesurround Fortissimo 4 :: Helikaardid
eents

vastuseid: 28
vaadatud: 12252

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 14.03.2007 17:18:53   pealkiri: Ülevaade: Hercules Gamesurround Fortissimo 4
Nuh kuna review oli fortissimo 4 kohta siis pidasin ikka seda silmas icon_wink.gif Aga eks otsin seda patchi siis kuskilt. Yks asi kah muidugi, ei tea palju siin kasutavad 5.1 jne aga mul stereo to 5.1 tehes ei ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.