Avaleht
otsing leidis 4 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Grand Theft Auto IV
ePlayer

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581041

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2009 23:24:01   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Patch peal ja FPS=5.04 (ultra low jälle icon_biggrin.gif)
No ma ei tea... suht jama on, mängu eest on makstud ja siis "lüüakse sind rusikaga näkku" icon_biggrin.gif
  teema: Grand Theft Auto IV
ePlayer

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581041

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2009 22:09:29   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Vana probleem, ikka pole korda saanud icon_sad.gif Äkki nüüd keegi oskaks aitada?
Tervitus,
Lühidalt probleem gta4. (originaal:) )
Arvuti vastab minimumile (canyourunit.com)
aga FPS on nii madal. Arvuti ...
  teema: Grand Theft Auto IV
ePlayer

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581041

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.05.2009 15:57:59   pealkiri: Grand Theft Auto IV
See sama läppar peaks olema jah.
Igas juhuks kirjutan canyouruniti tulemused ka:
http://img4.imageshack.us/img4/1419/canirunit.png
defragmenter jookseb veel.
  teema: Grand Theft Auto IV
ePlayer

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581041

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.05.2009 10:39:15   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Tervitus,
Lühidalt probleem gta4. (originaal:) )
Arvuti vastab minimumile (canyourunit.com)
aga FPS on nii madal. Arvuti on saadud selle aasta sees.
Normaal graafikaga:
Statistics
Average FPS: ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.