Vana probleem, ikka pole korda saanud Äkki nüüd keegi oskaks aitada?
Tervitus,
Lühidalt probleem gta4. (originaal:) )
Arvuti vastab minimumile (canyourunit.com)
aga FPS on nii madal. Arvuti ...
See sama läppar peaks olema jah.
Igas juhuks kirjutan canyouruniti tulemused ka:
http://img4.imageshack.us/img4/1419/canirunit.png
defragmenter jookseb veel.
Tervitus,
Lühidalt probleem gta4. (originaal:) )
Arvuti vastab minimumile (canyourunit.com)
aga FPS on nii madal. Arvuti on saadud selle aasta sees.
Normaal graafikaga:
Statistics
Average FPS: ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.