Avaleht
otsing leidis 106 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
ewwku

vastuseid: 16960
vaadatud: 3586219

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 21.11.2018 00:01:48   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Tervist, oleks vaja abi arvuti uuendamisel. Praegune arvuti sai umbes 4 ja pool aastat tagasi siinse abiga komplekteeritud ja nüüd oleks vaja mõned komponendid ära vahetada. Vahepeal on GPU ja kõ ...
  teema: Kommenteerimine: jalkpall
ekupeku

vastuseid: 586
vaadatud: 129945

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2017 22:43:09   pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall
Sai videokaart ostetud. Kõik hea.
  teema: DayZ
ekupeku

vastuseid: 1690
vaadatud: 428304

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2015 21:29:39   pealkiri: DayZ
Viimase updatega(oli see eile või üleeile vms...) see fps jama korda tehtud. Oli täpselt sama asi mis 'l. Ehk siis mängu minnes 30-90 sekundi pärast hakkas haige lääg pihta ja ära ei kadunudk ...
  teema: DayZ
ekupeku

vastuseid: 1690
vaadatud: 428304

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2015 15:48:54   pealkiri: DayZ
Pöördun foorumi rahva poole sellise probleemiga, et kui mängima hakkan on fps stabiilselt 40-50 juures ja üli järsku kukub see mingi 4 peale. Ma ei mõista mis värk on, olen kõike proovinud kui ...
  teema: DayZ
ekupeku

vastuseid: 1690
vaadatud: 428304

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.12.2014 22:07:28   pealkiri: DayZ
Keegi oskab aidata sellise probleemiga, et mängus räme lag, aga mitte koguaeg vahepeal lööb sisse, dropib umb. 50FPS pealt 1FPS-ile, kõik kontuurid lähevad kandiliseks ja maja hakkavad kaduma. J ...
  teema: DayZ
ekupeku

vastuseid: 1690
vaadatud: 428304

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.10.2014 20:57:31   pealkiri: DayZ
Mul mänguga probleemid, ja lootsin, et äkki keegi oskab abistada. Nimelt sai uus videokaart soetatud: GTX 560 SE 1GB, ja peale selle peale panekut ja draiverite tõmbamist mäng enam sujuvalt ei joo ...
  teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5
ekupeku

vastuseid: 360
vaadatud: 80535

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.10.2014 16:33:06   pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5
Sai edukalt videokaart ostetud. Super icon_cool.gif !
  teema: Kommenteerimine: rex
ekupeku

vastuseid: 248
vaadatud: 108691

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.07.2014 16:44:47   pealkiri: Kommenteerimine: rex
Müüsin videokaardi. Kõik thumbs_up.gif .
  teema: DayZ
ekupeku

vastuseid: 1690
vaadatud: 428304

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.06.2014 02:14:24   pealkiri: DayZ
NE airfield nii halvaks tehtud minu arvates, kohti mida lootida poole vähem.
  teema: DayZ
ekupeku

vastuseid: 1690
vaadatud: 428304

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.06.2014 12:45:38   pealkiri: DayZ
Rääkige nüüd mulle seda, et kas experimental kadus ära? kuna laadisine experimentali alla ja järgmine päev enam mängida ei saanud kuna ei leidnud servereid kui filtris oli experimental. Võtsi ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
ekupeku

vastuseid: 6013
vaadatud: 1053382

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.06.2014 23:51:59   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
, Tänud, sain nüüd asjast aru. Peab siis lõpuks selle ligi võtma icon_cool.gif .
  teema: DayZ (arma 2 mod)
ekupeku

vastuseid: 6013
vaadatud: 1053382

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.06.2014 21:54:08   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Minu andmetel läks Gamespy pankrotti, ja kas see firma mitte ei hoidnud neid servereid üleval vms?
  teema: DayZ (arma 2 mod)
ekupeku

vastuseid: 6013
vaadatud: 1053382

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.06.2014 21:45:13   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Kas mod veel töötab, et see firma läks ju pankrotti ja mis selle modiga edasi saab? Kas on mõtet veel osta või ei?
  teema: DayZ
ekupeku

vastuseid: 1690
vaadatud: 428304

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.05.2014 20:56:18   pealkiri: DayZ
Ennem tuleb H1Z1 full välja , kui bohemia dev jalgratta leiutab mängu...

Prolly jep aga endale meeldib ikkagi DayZ rohkem kui see H1Z1 gameplay videode järgi.

+1 icon_cool.gif
  teema: DayZ
ekupeku

vastuseid: 1690
vaadatud: 428304

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.05.2014 12:47:24   pealkiri: DayZ
Väike roadmap DayZ foorumist:


Highlights for next update

- More robust process for testing / delivery
- Bow and arrow / crossbow
- Fireplaces
- Network optimizations
- No spawn penalties ...
  teema: DayZ
ekupeku

vastuseid: 1690
vaadatud: 428304

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.04.2014 14:17:26   pealkiri: DayZ
Noo tavalisse siis.
  teema: DayZ
ekupeku

vastuseid: 1690
vaadatud: 428304

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.04.2014 10:34:11   pealkiri: DayZ
Mis vahe hardcoreil ja tavalisel on?
  teema: DayZ
ekupeku

vastuseid: 1690
vaadatud: 428304

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.04.2014 21:13:04   pealkiri: DayZ
Keegi mingi päev nii viitsib, et kambaga läheks mängima? Umbes 5-6 inimest.
  teema: DayZ
ekupeku

vastuseid: 1690
vaadatud: 428304

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.03.2014 12:13:54   pealkiri: DayZ
Sai ka dayz ostetud ja sooviks teada, et kas Eesti servereid ka on? Ja kus üldiselt Eestlased koos on?
  teema: Battlefield 3
ekupeku

vastuseid: 26152
vaadatud: 3476948

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.02.2014 22:44:04   pealkiri: Battlefield 3
Keegi mõnda teist suurema aktiivsuse ja suurema inimeste arvuga oma teab?
  teema: Battlefield 3
ekupeku

vastuseid: 26152
vaadatud: 3476948

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.02.2014 23:59:24   pealkiri: Battlefield 3
Eesti servusi ka on?
  teema: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited
ekupeku

vastuseid: 225
vaadatud: 197301

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 20.12.2013 14:43:03   pealkiri: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited
Kas mingeid Eesti servereid ka on? Või selliseid kus pidevalt eestlasi käib?
Tahaks ka teada. icon_smile.gif
  teema: Battlefield 3
ekupeku

vastuseid: 26152
vaadatud: 3476948

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.11.2013 16:51:25   pealkiri: Battlefield 3
võta muu brauser. ma pole siiani battlelogi ühegi chrome või sellest aretatud brauseriga (safari, chrome, torch) korralikult tööle saanud.

Kinnitan, et töötab Chrome. Ise olen viimased 2 aas ...
  teema: Battlefield 3
ekupeku

vastuseid: 26152
vaadatud: 3476948

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.11.2013 14:42:23   pealkiri: Battlefield 3
Pane brauser uuesti käima. Kui siis ka ei toimi, pane brauser kinni ja installi siis.
Proovisin, ei midagi. Tegin arvutile ka restardi, aga ikkagi mitte midagi.
  teema: Battlefield 3
ekupeku

vastuseid: 26152
vaadatud: 3476948

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.11.2013 11:52:28   pealkiri: Battlefield 3
Selline probleem siis, et kui battlelogis multiplayer modis mõnda serverisse minna siis tuleb selline kiri ette, et Download and install the latest Browser Plugin to play the game. Teen selle ära ja ...
  teema: Kommenteerimine: inch
ekupeku

vastuseid: 84
vaadatud: 22059

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.10.2013 22:02:29   pealkiri: Kommenteerimine: inch
Tuli tõi ise toote ära, soovitan icon_razz.gif
  teema: Kas ketas läbi?
ekupeku

vastuseid: 6
vaadatud: 4674

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.10.2013 13:47:20   pealkiri: Kas ketas läbi?
las ma arvan: XP ja sata as ahci. teema ka selle kohta olemas: "mida teha kui vistaga läpakale ei saa xp d installida".. otsing abiks. seal on puust ja punaseks.
Aga muidu aitaks ka kohe uue/kasut ...
  teema: Kas ketas läbi?
ekupeku

vastuseid: 6
vaadatud: 4674

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 23.10.2013 23:17:30   pealkiri: Kas ketas läbi?
v6id proovida biosis ide/ahci mode't muuta...
Äkki seletaksid rohkem lahti, et kuidas ja nii (algaja). icon_lol.gif
  teema: Kas ketas läbi?
ekupeku

vastuseid: 6
vaadatud: 4674

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 23.10.2013 23:01:27   pealkiri: Kas ketas läbi?
Tere, et selline probleem, et wondowsit installides tuleb selline kiri ette:
http://www.upload.ee/image/3660008/pildid_001.jpg

Vabandan ka kui teema vales kohas...
  teema: Kommenteerimine: jalkpall
ekupeku

vastuseid: 586
vaadatud: 129945

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2013 18:11:44   pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall
Kiire ja korralik tehing icon_cool.gif thumbs_up.gif .
  teema: Intel Core™ i3-2120
ekupeku

vastuseid: 10
vaadatud: 2385

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.09.2013 19:29:55   pealkiri: Intel Core™ i3-2120
Seda mõtlesin jah icon_smile.gif
Kui paned tööle siis vendid käivad ringi ja lihtsalt pilti ette ei tule? Clear CMOS proovisid?
Võta kõik peale toite(igaksjuhuks kontrolli et kõik oleks ilusti ühendat ...
  teema: Intel Core™ i3-2120
ekupeku

vastuseid: 10
vaadatud: 2385

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.09.2013 18:22:20   pealkiri: Intel Core™ i3-2120
Kas proovid välise videokaardiga(monitor ikka õigesse kohta ühendatud icon_razz.gif)?

Kui mõtled välise alla mitte intergreeritud oma siis jah. Monitor on ühendatudõigest, ning proovisin ka kõik mälu ...
  teema: Intel Core™ i3-2120
ekupeku

vastuseid: 10
vaadatud: 2385

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.09.2013 14:49:11   pealkiri: Intel Core™ i3-2120
Mis emaplaat? Mälud üldiselt toimivad siis aeglasemalt.

Msi B75A-G41
  teema: Intel Core™ i3-2120
ekupeku

vastuseid: 10
vaadatud: 2385

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.09.2013 20:53:24   pealkiri: Intel Core™ i3-2120
Läksin AM3 platvormi pealt 1155 platvormi peale, nimelt ostsin nii emaplaadi ja prose.
  teema: Intel Core™ i3-2120
ekupeku

vastuseid: 10
vaadatud: 2385

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.09.2013 16:36:53   pealkiri: Intel Core™ i3-2120
Tere. On siis selline mure, et ostsin uue prose aga ei võta enam pilti ette. Vaatasin, et protsessor ei toeta 1600 mälusid. Et kas selles võib mure olla? http://ark.intel.com/products/53426/
  teema: Kommenteerimine: Markkus7
ekupeku

vastuseid: 1
vaadatud: 637

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2013 21:33:23   pealkiri: Kommenteerimine: Markkus7
Oli meeldiv äri teha thumbs_up.gif .
  teema: Grand Theft Auto IV
ekupeku

vastuseid: 14775
vaadatud: 2580672

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.07.2013 18:58:38   pealkiri: Grand Theft Auto IV
kellelgi on täna social clubi logimisega probleeme olnud, ütleb lampi et failed. Hakkasin paar päeva tagasi gay tonyt lõpuni tegema, enne kui viies välja tuleb arvutile.. õnneks on veits aega icon_smile.gif ...
  teema: Kommenteerimine: kenekas
ekupeku

vastuseid: 121
vaadatud: 28005

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.07.2013 17:28:01   pealkiri: Kommenteerimine: kenekas
Ostsin videokaardi, tehing kulges ilma probleemiteda thumbs_up.gif
  teema: Grand Theft Auto IV
ekupeku

vastuseid: 14775
vaadatud: 2580672

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.07.2013 15:09:09   pealkiri: Grand Theft Auto IV
et siis thompsoni ruuterist kaabel switchi ja siis kaabel arvuti ? icon_lol.gif
  teema: Desktopi Screenshotid II
ekupeku

vastuseid: 4129
vaadatud: 1156909

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.07.2013 12:25:54   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
http://www.upload.ee/image/3443715/Untitled.png
  teema: Grand Theft Auto IV
ekupeku

vastuseid: 14775
vaadatud: 2580672

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.07.2013 18:36:22   pealkiri: Grand Theft Auto IV
jah kõik värgid tehtud icon_biggrin.gif aga ise kuulsin kusagilt, et mingi teise modemi peab vahele panema, et need elioni omad juksivad. võib ka nii olla ?
  teema: Grand Theft Auto IV
ekupeku

vastuseid: 14775
vaadatud: 2580672

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.07.2013 11:51:13   pealkiri: Grand Theft Auto IV
enne portide avamist ei saanud üldse multiplayerit mängid, aga jah mul pordid avatud.
  teema: ATF
ekupeku

vastuseid: 963
vaadatud: 364404

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.07.2013 09:00:14   pealkiri: ATF
Tahaks videokaarti tellida aga kas mõttekam oleks ise kohapelt võtta kui see võimalus on või siis on ka okei postiga ? Ning kuidas kellelgi garantiiga on olnud, et kas ikka võtavad garantiise ja k ...
  teema: Grand Theft Auto IV
ekupeku

vastuseid: 14775
vaadatud: 2580672

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.07.2013 07:35:04   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Keegi oskab öelda mis viga, kui mul steamis ostetud iv ja sõbral ka ja kui ma teen serveri siis ei näe seda tema ja kui tema teeb serveri siis ei näe seda mina. Kas asi ruuteris või mis, et mul h ...
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
ekupeku

vastuseid: 15521
vaadatud: 2551147

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.04.2013 19:12:43   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Õige icon_biggrin.gif
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
ekupeku

vastuseid: 15521
vaadatud: 2551147

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.04.2013 19:10:50   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Lisan siis uue pildi.
Vabandust ei osanud pildina siia panna. icon_lol.gif
http://www.upload.ee/image/3226909/image879.jpg
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
ekupeku

vastuseid: 15521
vaadatud: 2551147

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.04.2013 19:04:07   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
google otsingul leidsin power of chaos . see äkki ? icon_biggrin.gif
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
ekupeku

vastuseid: 15521
vaadatud: 2551147

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.04.2013 18:55:57   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
mingi yu gi oh ?
  teema: Grand Theft Auto IV
ekupeku

vastuseid: 14775
vaadatud: 2580672

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.04.2013 18:36:23   pealkiri: Grand Theft Auto IV
leidsin moode otsides midagi huvitavat.
Aga muidu päris hästi tehtud mood thumbs_up.gif .
http://www.upload.ee/image/3226839/aaa.JPG
  teema: Grand Theft Auto IV
ekupeku

vastuseid: 14775
vaadatud: 2580672

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.04.2013 18:12:19   pealkiri: Grand Theft Auto IV
selline küsimus, et kui mul on iv steamist ostetud, et kas ma siis saan panna moode ja ka multiplayerit mängida ?
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.