|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
ewwku
vastuseid: 16960
vaadatud: 3586219
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 21.11.2018 00:01:48 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| Tervist, oleks vaja abi arvuti uuendamisel. Praegune arvuti sai umbes 4 ja pool aastat tagasi siinse abiga komplekteeritud ja nüüd oleks vaja mõned komponendid ära vahetada. Vahepeal on GPU ja kõ ... |
teema: Kommenteerimine: jalkpall |
ekupeku
vastuseid: 586
vaadatud: 129945
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2017 22:43:09 pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall |
| Sai videokaart ostetud. Kõik hea. |
teema: DayZ |
ekupeku
vastuseid: 1690
vaadatud: 428304
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2015 21:29:39 pealkiri: DayZ |
| Viimase updatega(oli see eile või üleeile vms...) see fps jama korda tehtud. Oli täpselt sama asi mis 'l. Ehk siis mängu minnes 30-90 sekundi pärast hakkas haige lääg pihta ja ära ei kadunudk ... |
teema: DayZ |
ekupeku
vastuseid: 1690
vaadatud: 428304
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2015 15:48:54 pealkiri: DayZ |
| Pöördun foorumi rahva poole sellise probleemiga, et kui mängima hakkan on fps stabiilselt 40-50 juures ja üli järsku kukub see mingi 4 peale. Ma ei mõista mis värk on, olen kõike proovinud kui ... |
teema: DayZ |
ekupeku
vastuseid: 1690
vaadatud: 428304
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2014 22:07:28 pealkiri: DayZ |
| Keegi oskab aidata sellise probleemiga, et mängus räme lag, aga mitte koguaeg vahepeal lööb sisse, dropib umb. 50FPS pealt 1FPS-ile, kõik kontuurid lähevad kandiliseks ja maja hakkavad kaduma. J ... |
teema: DayZ |
ekupeku
vastuseid: 1690
vaadatud: 428304
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.10.2014 20:57:31 pealkiri: DayZ |
| Mul mänguga probleemid, ja lootsin, et äkki keegi oskab abistada. Nimelt sai uus videokaart soetatud: GTX 560 SE 1GB, ja peale selle peale panekut ja draiverite tõmbamist mäng enam sujuvalt ei joo ... |
teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
ekupeku
vastuseid: 360
vaadatud: 80535
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.10.2014 16:33:06 pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
Sai edukalt videokaart ostetud. Super ! |
teema: Kommenteerimine: rex |
ekupeku
vastuseid: 248
vaadatud: 108691
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.07.2014 16:44:47 pealkiri: Kommenteerimine: rex |
Müüsin videokaardi. Kõik . |
teema: DayZ |
ekupeku
vastuseid: 1690
vaadatud: 428304
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.06.2014 02:14:24 pealkiri: DayZ |
| NE airfield nii halvaks tehtud minu arvates, kohti mida lootida poole vähem. |
teema: DayZ |
ekupeku
vastuseid: 1690
vaadatud: 428304
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.06.2014 12:45:38 pealkiri: DayZ |
| Rääkige nüüd mulle seda, et kas experimental kadus ära? kuna laadisine experimentali alla ja järgmine päev enam mängida ei saanud kuna ei leidnud servereid kui filtris oli experimental. Võtsi ... |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
ekupeku
vastuseid: 6013
vaadatud: 1053382
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.06.2014 23:51:59 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
, Tänud, sain nüüd asjast aru. Peab siis lõpuks selle ligi võtma . |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
ekupeku
vastuseid: 6013
vaadatud: 1053382
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.06.2014 21:54:08 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| Minu andmetel läks Gamespy pankrotti, ja kas see firma mitte ei hoidnud neid servereid üleval vms? |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
ekupeku
vastuseid: 6013
vaadatud: 1053382
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.06.2014 21:45:13 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| Kas mod veel töötab, et see firma läks ju pankrotti ja mis selle modiga edasi saab? Kas on mõtet veel osta või ei? |
teema: DayZ |
ekupeku
vastuseid: 1690
vaadatud: 428304
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.05.2014 20:56:18 pealkiri: DayZ |
Ennem tuleb H1Z1 full välja , kui bohemia dev jalgratta leiutab mängu...
Prolly jep aga endale meeldib ikkagi DayZ rohkem kui see H1Z1 gameplay videode järgi.
+1  |
teema: DayZ |
ekupeku
vastuseid: 1690
vaadatud: 428304
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.05.2014 12:47:24 pealkiri: DayZ |
Väike roadmap DayZ foorumist:
Highlights for next update
- More robust process for testing / delivery
- Bow and arrow / crossbow
- Fireplaces
- Network optimizations
- No spawn penalties ... |
teema: DayZ |
ekupeku
vastuseid: 1690
vaadatud: 428304
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.04.2014 14:17:26 pealkiri: DayZ |
| Noo tavalisse siis. |
teema: DayZ |
ekupeku
vastuseid: 1690
vaadatud: 428304
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.04.2014 10:34:11 pealkiri: DayZ |
| Mis vahe hardcoreil ja tavalisel on? |
teema: DayZ |
ekupeku
vastuseid: 1690
vaadatud: 428304
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.04.2014 21:13:04 pealkiri: DayZ |
| Keegi mingi päev nii viitsib, et kambaga läheks mängima? Umbes 5-6 inimest. |
teema: DayZ |
ekupeku
vastuseid: 1690
vaadatud: 428304
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2014 12:13:54 pealkiri: DayZ |
| Sai ka dayz ostetud ja sooviks teada, et kas Eesti servereid ka on? Ja kus üldiselt Eestlased koos on? |
teema: Battlefield 3 |
ekupeku
vastuseid: 26152
vaadatud: 3476948
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.02.2014 22:44:04 pealkiri: Battlefield 3 |
| Keegi mõnda teist suurema aktiivsuse ja suurema inimeste arvuga oma teab? |
teema: Battlefield 3 |
ekupeku
vastuseid: 26152
vaadatud: 3476948
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.02.2014 23:59:24 pealkiri: Battlefield 3 |
| Eesti servusi ka on? |
teema: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited |
ekupeku
vastuseid: 225
vaadatud: 197301
|
foorum: HV üritused postitatud: 20.12.2013 14:43:03 pealkiri: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited |
Kas mingeid Eesti servereid ka on? Või selliseid kus pidevalt eestlasi käib?
Tahaks ka teada.  |
teema: Battlefield 3 |
ekupeku
vastuseid: 26152
vaadatud: 3476948
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.11.2013 16:51:25 pealkiri: Battlefield 3 |
võta muu brauser. ma pole siiani battlelogi ühegi chrome või sellest aretatud brauseriga (safari, chrome, torch) korralikult tööle saanud.
Kinnitan, et töötab Chrome. Ise olen viimased 2 aas ... |
teema: Battlefield 3 |
ekupeku
vastuseid: 26152
vaadatud: 3476948
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.11.2013 14:42:23 pealkiri: Battlefield 3 |
Pane brauser uuesti käima. Kui siis ka ei toimi, pane brauser kinni ja installi siis.
Proovisin, ei midagi. Tegin arvutile ka restardi, aga ikkagi mitte midagi. |
teema: Battlefield 3 |
ekupeku
vastuseid: 26152
vaadatud: 3476948
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.11.2013 11:52:28 pealkiri: Battlefield 3 |
| Selline probleem siis, et kui battlelogis multiplayer modis mõnda serverisse minna siis tuleb selline kiri ette, et Download and install the latest Browser Plugin to play the game. Teen selle ära ja ... |
teema: Kommenteerimine: inch |
ekupeku
vastuseid: 84
vaadatud: 22059
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.10.2013 22:02:29 pealkiri: Kommenteerimine: inch |
Tuli tõi ise toote ära, soovitan  |
teema: Kas ketas läbi? |
ekupeku
vastuseid: 6
vaadatud: 4674
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.10.2013 13:47:20 pealkiri: Kas ketas läbi? |
las ma arvan: XP ja sata as ahci. teema ka selle kohta olemas: "mida teha kui vistaga läpakale ei saa xp d installida".. otsing abiks. seal on puust ja punaseks.
Aga muidu aitaks ka kohe uue/kasut ... |
teema: Kas ketas läbi? |
ekupeku
vastuseid: 6
vaadatud: 4674
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 23.10.2013 23:17:30 pealkiri: Kas ketas läbi? |
v6id proovida biosis ide/ahci mode't muuta...
Äkki seletaksid rohkem lahti, et kuidas ja nii (algaja).  |
teema: Kas ketas läbi? |
ekupeku
vastuseid: 6
vaadatud: 4674
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 23.10.2013 23:01:27 pealkiri: Kas ketas läbi? |
Tere, et selline probleem, et wondowsit installides tuleb selline kiri ette:
http://www.upload.ee/image/3660008/pildid_001.jpg
Vabandan ka kui teema vales kohas... |
teema: Kommenteerimine: jalkpall |
ekupeku
vastuseid: 586
vaadatud: 129945
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2013 18:11:44 pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall |
Kiire ja korralik tehing . |
teema: Intel Core™ i3-2120 |
ekupeku
vastuseid: 10
vaadatud: 2385
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.09.2013 19:29:55 pealkiri: Intel Core™ i3-2120 |
Seda mõtlesin jah
Kui paned tööle siis vendid käivad ringi ja lihtsalt pilti ette ei tule? Clear CMOS proovisid?
Võta kõik peale toite(igaksjuhuks kontrolli et kõik oleks ilusti ühendat ... |
teema: Intel Core™ i3-2120 |
ekupeku
vastuseid: 10
vaadatud: 2385
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.09.2013 18:22:20 pealkiri: Intel Core™ i3-2120 |
Kas proovid välise videokaardiga(monitor ikka õigesse kohta ühendatud )?
Kui mõtled välise alla mitte intergreeritud oma siis jah. Monitor on ühendatudõigest, ning proovisin ka kõik mälu ... |
teema: Intel Core™ i3-2120 |
ekupeku
vastuseid: 10
vaadatud: 2385
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.09.2013 14:49:11 pealkiri: Intel Core™ i3-2120 |
Mis emaplaat? Mälud üldiselt toimivad siis aeglasemalt.
Msi B75A-G41 |
teema: Intel Core™ i3-2120 |
ekupeku
vastuseid: 10
vaadatud: 2385
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.09.2013 20:53:24 pealkiri: Intel Core™ i3-2120 |
| Läksin AM3 platvormi pealt 1155 platvormi peale, nimelt ostsin nii emaplaadi ja prose. |
teema: Intel Core™ i3-2120 |
ekupeku
vastuseid: 10
vaadatud: 2385
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.09.2013 16:36:53 pealkiri: Intel Core™ i3-2120 |
| Tere. On siis selline mure, et ostsin uue prose aga ei võta enam pilti ette. Vaatasin, et protsessor ei toeta 1600 mälusid. Et kas selles võib mure olla? http://ark.intel.com/products/53426/ |
teema: Kommenteerimine: Markkus7 |
ekupeku
vastuseid: 1
vaadatud: 637
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2013 21:33:23 pealkiri: Kommenteerimine: Markkus7 |
Oli meeldiv äri teha . |
teema: Grand Theft Auto IV |
ekupeku
vastuseid: 14775
vaadatud: 2580672
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.07.2013 18:58:38 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
kellelgi on täna social clubi logimisega probleeme olnud, ütleb lampi et failed. Hakkasin paar päeva tagasi gay tonyt lõpuni tegema, enne kui viies välja tuleb arvutile.. õnneks on veits aega ... |
teema: Kommenteerimine: kenekas |
ekupeku
vastuseid: 121
vaadatud: 28005
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.07.2013 17:28:01 pealkiri: Kommenteerimine: kenekas |
Ostsin videokaardi, tehing kulges ilma probleemiteda  |
teema: Grand Theft Auto IV |
ekupeku
vastuseid: 14775
vaadatud: 2580672
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.07.2013 15:09:09 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
et siis thompsoni ruuterist kaabel switchi ja siis kaabel arvuti ?  |
teema: Desktopi Screenshotid II |
ekupeku
vastuseid: 4129
vaadatud: 1156909
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.07.2013 12:25:54 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
| http://www.upload.ee/image/3443715/Untitled.png |
teema: Grand Theft Auto IV |
ekupeku
vastuseid: 14775
vaadatud: 2580672
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.07.2013 18:36:22 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
jah kõik värgid tehtud aga ise kuulsin kusagilt, et mingi teise modemi peab vahele panema, et need elioni omad juksivad. võib ka nii olla ? |
teema: Grand Theft Auto IV |
ekupeku
vastuseid: 14775
vaadatud: 2580672
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.07.2013 11:51:13 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| enne portide avamist ei saanud üldse multiplayerit mängid, aga jah mul pordid avatud. |
teema: ATF |
ekupeku
vastuseid: 963
vaadatud: 364404
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.07.2013 09:00:14 pealkiri: ATF |
| Tahaks videokaarti tellida aga kas mõttekam oleks ise kohapelt võtta kui see võimalus on või siis on ka okei postiga ? Ning kuidas kellelgi garantiiga on olnud, et kas ikka võtavad garantiise ja k ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
ekupeku
vastuseid: 14775
vaadatud: 2580672
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.07.2013 07:35:04 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Keegi oskab öelda mis viga, kui mul steamis ostetud iv ja sõbral ka ja kui ma teen serveri siis ei näe seda tema ja kui tema teeb serveri siis ei näe seda mina. Kas asi ruuteris või mis, et mul h ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
ekupeku
vastuseid: 15521
vaadatud: 2551147
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.04.2013 19:12:43 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Õige  |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
ekupeku
vastuseid: 15521
vaadatud: 2551147
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.04.2013 19:10:50 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Lisan siis uue pildi.
Vabandust ei osanud pildina siia panna.
http://www.upload.ee/image/3226909/image879.jpg |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
ekupeku
vastuseid: 15521
vaadatud: 2551147
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.04.2013 19:04:07 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
google otsingul leidsin power of chaos . see äkki ?  |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
ekupeku
vastuseid: 15521
vaadatud: 2551147
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.04.2013 18:55:57 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| mingi yu gi oh ? |
teema: Grand Theft Auto IV |
ekupeku
vastuseid: 14775
vaadatud: 2580672
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.04.2013 18:36:23 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
leidsin moode otsides midagi huvitavat.
Aga muidu päris hästi tehtud mood .
http://www.upload.ee/image/3226839/aaa.JPG |
teema: Grand Theft Auto IV |
ekupeku
vastuseid: 14775
vaadatud: 2580672
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.04.2013 18:12:19 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| selline küsimus, et kui mul on iv steamist ostetud, et kas ma siis saan panna moode ja ka multiplayerit mängida ? |
| |