|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Jman |
dzb
vastuseid: 228
vaadatud: 43384
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.04.2025 09:26:28 pealkiri: Kommenteerimine: Jman |
Tehing käis kiirelt ja asjalikult.  |
teema: Arvutilaudade arutelu :: IT ergonoomika |
dzb
vastuseid: 195
vaadatud: 80460
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 17.09.2019 16:18:54 pealkiri: Arvutilaudade arutelu |
|
teema: Kommenteerimine: S.W.A.T. |
dzb
vastuseid: 17
vaadatud: 10373
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.06.2019 14:50:24 pealkiri: Kommenteerimine: S.W.A.T. |
| Ostis ruuteri, kõik tiptop. |
teema: Kommenteerimine: yerba |
dzb
vastuseid: 1222
vaadatud: 187359
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.05.2019 14:50:33 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
Sain lasteratta, kõik timmis.  |
teema: Kommenteerimine: metallika |
dzb
vastuseid: 387
vaadatud: 65589
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2018 20:30:09 pealkiri: Kommenteerimine: metallika |
| Telekas vahetas omanikku, positiivne tehing. |
teema: Kommenteerimine: Flab |
dzb
vastuseid: 991
vaadatud: 151476
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.06.2018 09:46:05 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
Ostsin videokaardi, kõik nagu jutt oli.  |
teema: Kommenteerimine: indrekp |
dzb
vastuseid: 261
vaadatud: 102648
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.04.2018 13:06:27 pealkiri: Kommenteerimine: indrekp |
| Sain paar antenni, teevad mis vaja. |
teema: Kommenteerimine: WBirch |
dzb
vastuseid: 40
vaadatud: 11790
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2017 20:39:54 pealkiri: Kommenteerimine: WBirch |
Sain tahvli, kõik OK.  |
teema: Kommenteerimine: ykshuntka |
dzb
vastuseid: 53
vaadatud: 23840
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2017 17:57:10 pealkiri: Kommenteerimine: ykshuntka |
Võttis ühe läpaka, kõik sujus hästi.  |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
dzb
vastuseid: 1392
vaadatud: 226205
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2017 10:21:53 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
Soetasin lauaarvuti, pandi kiirelt teele ja teeb mida vaja.  |
teema: Kommenteerimine: taxpayer |
dzb
vastuseid: 28
vaadatud: 16769
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.12.2016 12:33:38 pealkiri: Kommenteerimine: taxpayer |
| Üks 486 vahetas omanikku, meeldiv diil. |
teema: Kommenteerimine: Smith |
dzb
vastuseid: 157
vaadatud: 51847
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.09.2016 10:25:09 pealkiri: Kommenteerimine: Smith |
Päästis ühe 386SX-i vabasurma minekust, kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: PAUKA |
dzb
vastuseid: 206
vaadatud: 47297
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.09.2016 13:28:17 pealkiri: Kommenteerimine: PAUKA |
Sony lauatelefonid leidsid uue elu...  |
teema: Kommenteerimine: jägaja |
dzb
vastuseid: 144
vaadatud: 91383
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.07.2016 19:34:37 pealkiri: Kommenteerimine: jägaja |
Viis teleka koos lauaga ära, kõik nagu kokku lepitud sai.  |
teema: Kommenteerimine: Lepa |
dzb
vastuseid: 114
vaadatud: 22077
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2016 13:17:21 pealkiri: Kommenteerimine: Lepa |
Noppis ühe vihasemat sorti tippklassi lõppvõimu ära, igati asjalik tehing.  |
teema: Kommenteerimine: aarnet |
dzb
vastuseid: 22
vaadatud: 13858
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.06.2016 10:25:27 pealkiri: Kommenteerimine: aarnet |
Viis ühe arvutikomplekti ära, nagu kokku lepitud sai.  |
teema: Kommenteerimine: Noname |
dzb
vastuseid: 371
vaadatud: 165829
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.06.2016 07:58:22 pealkiri: Kommenteerimine: Noname |
Aitas ühtedel seisma jäänud Dynaudio kõllidel uue elu peale saada, asjalik.  |
teema: Kommenteerimine: Petz |
dzb
vastuseid: 80
vaadatud: 35195
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2016 13:10:06 pealkiri: Kommenteerimine: Petz |
Ostis tahvli, asjalik diil.  |
teema: Kommenteerimine: don |
dzb
vastuseid: 58
vaadatud: 17875
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2016 17:33:10 pealkiri: Kommenteerimine: don |
Ostsin ettemaksuga iPadi, jõudis kiirelt kohale ja kõik OK.  |
teema: Kommenteerimine: Harrison |
dzb
vastuseid: 285
vaadatud: 48031
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2014 22:27:51 pealkiri: Kommenteerimine: Harrison |
Müüsin videokaardi, tehing läks sujuvalt.  |
teema: Kommenteerimine: hobbes |
dzb
vastuseid: 15
vaadatud: 6277
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.05.2014 19:57:38 pealkiri: Kommenteerimine: hobbes |
Ostsin graafikakaardi, kaup kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: kaar3l |
dzb
vastuseid: 158
vaadatud: 33155
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2014 20:42:58 pealkiri: Kommenteerimine: kaar3l |
Ostis printeri, tuli järgi. Asjalik.  |
teema: Kommenteerimine: skafander |
dzb
vastuseid: 1
vaadatud: 335
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2013 16:19:01 pealkiri: Kommenteerimine: skafander |
Müüsin läpaka, tehing kiire ja korralik!  |
teema: Kommenteerimine: keimps1 |
dzb
vastuseid: 142
vaadatud: 35212
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2013 20:12:37 pealkiri: Kommenteerimine: keimps1 |
Kaup kiire, aus ja korralik! Soovitan igati.  |
teema: Kommenteerimine: KarlZ |
dzb
vastuseid: 42
vaadatud: 10652
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2013 21:05:53 pealkiri: Kommenteerimine: KarlZ |
| Müüsin paar iPodi - õigel ajal kohal, õige summa olemas. Positiivne. |
teema: Kommenteerimine: rurik |
dzb
vastuseid: 399
vaadatud: 82757
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2012 19:15:29 pealkiri: Kommenteerimine: rurik |
Kiire ja korralik müüja, lisaks bemmifänn  |
teema: Kommenteerimine: PCDJ |
dzb
vastuseid: 56
vaadatud: 20632
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2011 10:04:14 pealkiri: Kommenteerimine: PCDJ |
Sihikindel ja kiire ostja.  |
teema: Kommenteerimine: Inz6 |
dzb
vastuseid: 3
vaadatud: 2369
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.06.2010 09:40:51 pealkiri: Kommenteerimine: Inz6 |
Ostis toitekad, kiire ja efektiivne kaup.  |
teema: Kommenteerimine: Winman |
dzb
vastuseid: 1518
vaadatud: 194496
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.06.2010 18:24:51 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
Müüsin läpaka, tuli ise järgi. Positiivne.  |
teema: Kommenteerimine: Raunci |
dzb
vastuseid: 468
vaadatud: 65118
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.05.2010 20:19:01 pealkiri: Kommenteerimine: Raunci |
Kaup OK, kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: eXceed |
dzb
vastuseid: 189
vaadatud: 49657
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.04.2010 18:07:14 pealkiri: Kommenteerimine: eXceed |
Sai üks iPod Nano ostetud, kaup kiire, korralik ja täpne. Asjalik kutt ühesõnaga.  |
teema: Kommenteerimine: Dave20 |
dzb
vastuseid: 25
vaadatud: 17235
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2010 17:52:05 pealkiri: Kommenteerimine: Dave20 |
Ostis digiboksi. Kiire kaup!  |
teema: Kommenteerimine: maatriks |
dzb
vastuseid: 163
vaadatud: 78843
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2009 22:38:54 pealkiri: Kommenteerimine: maatriks |
Lubas osta toiteka. Tartusse toimetades selgus, et tal seda enam vaja polnud. Sellegipoolest ostis asja ära, kui järgmisena pakkunud kasutaja asjast samuti lahti ütles. Aus mees seega.  |
teema: Kommenteerimine: Joosep8 |
dzb
vastuseid: 157
vaadatud: 29196
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2009 21:56:35 pealkiri: Kommenteerimine: Joosep8 |
Ostis katkise Vaio, pakkus keerutamata minu poolt soovitud hinna ja tuli järgmisel päeval järgi.  |
teema: Kommenteerimine: kristyan31 |
dzb
vastuseid: 2
vaadatud: 592
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.07.2009 20:24:36 pealkiri: Kommenteerimine: kristyan31 |
Ostis teleka ja tuli ise järele hoolimata murtud jalast. Kiire ja korralik kaup  |
teema: Kommenteerimine: Number47 |
dzb
vastuseid: 137
vaadatud: 77701
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.07.2009 10:07:43 pealkiri: Kommenteerimine: Number47 |
Ostis Freezer 4 ära, panin posti, maksis ära isegi enne kätte saamist. Korralik kasutaja!  |
teema: Kommenteerimine: bemari |
dzb
vastuseid: 339
vaadatud: 62468
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.07.2009 12:30:14 pealkiri: Kommenteerimine: bemari |
Ostsin HP läpaka, kaup asjalik ja korralik.  |
teema: Kommenteerimine: redbull888 |
dzb
vastuseid: 340
vaadatud: 64672
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2009 18:21:16 pealkiri: Kommenteerimine: redbull888 |
Ostetud datakaabel, tehing tipptopp kiire ja korralik.  |
teema: Kommenteerimine: inca |
dzb
vastuseid: 169
vaadatud: 51141
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2009 19:34:07 pealkiri: Kommenteerimine: inca |
Kiire tehing, vahendajat tillist ei tõmmanud.  |
teema: Kommenteerimine: GOD |
dzb
vastuseid: 43
vaadatud: 16378
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.01.2009 21:21:24 pealkiri: Kommenteerimine: GOD |
Aus ja asjalik ärimees.  |
teema: Kommenteerimine: Alphons |
dzb
vastuseid: 55
vaadatud: 15889
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.10.2008 13:10:23 pealkiri: Kommenteerimine: Alphons |
Ostis kasti, tuli ise järele. Igati ok.  |
teema: Kommenteerimine: Ahti |
dzb
vastuseid: 8
vaadatud: 3502
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2008 14:17:44 pealkiri: Kommenteerimine: Ahti |
Kiire ja tõrgeteta emaplaadiäri.  |
teema: Kommenteerimine: gallardo |
dzb
vastuseid: 51
vaadatud: 14500
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2008 19:56:55 pealkiri: Kommenteerimine: gallardo |
Sai tehtud kaupa arvutikastiga, kaup kiire ja korralik.  |
teema: Kommenteerimine: madd0g |
dzb
vastuseid: 119
vaadatud: 28708
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.08.2008 14:01:20 pealkiri: Kommenteerimine: madd0g |
| Sai ostetud iPod Nano, siiani korralikult vastu pidanud. Äri kiire ja tõhus. |
teema: Kommenteerimine: zorten22 |
dzb
vastuseid: 90
vaadatud: 37440
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.08.2008 14:00:35 pealkiri: Kommenteerimine: zorten22 |
| Usaldusega probleeme pole, abivalmis samuti. 8) |
teema: Kommenteerimine: Martin1977 |
dzb
vastuseid: 166
vaadatud: 51781
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.08.2008 13:59:21 pealkiri: Kommenteerimine: Martin1977 |
| Ostsin sülearvutile aku, töötab probleemideta. Kuigi tehing venis pikaks, polnud see kasutaja enda otsene süü. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: carlking |
dzb
vastuseid: 93
vaadatud: 107818
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.08.2008 13:56:03 pealkiri: Kommenteerimine: carlking |
| Ostsin iPodi. Kiire ja probleemideta äri. |
| |