Avaleht
otsing leidis 72 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: flowtheci
duracello

vastuseid: 0
vaadatud: 755

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2019 15:06:25   pealkiri: Kommenteerimine: flowtheci
Müüs telefoni. Kõik thumbs_up.gif
  teema: Forza Motorsport 7
duracello

vastuseid: 322
vaadatud: 94685

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.10.2018 23:10:11   pealkiri: Forza Motorsport 7
Microsoft Store ikka paras käkerdis. Algul oli mängu allalaadimisega probleeme, jäi lihtsalt tühja kohapeal seisma aga lõpuks ikkagi sai hakkama sellega. Nüüd oli vaja teha siis Windows 10'le r ...
  teema: Kommenteerimine: Badmad
duracello

vastuseid: 29
vaadatud: 13336

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.09.2018 14:09:21   pealkiri: Kommenteerimine: Badmad
Ostis prose, kõik thumbs_up.gif !
  teema: Kommenteerimine: Flab
duracello

vastuseid: 991
vaadatud: 151520

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2018 22:52:28   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Märkas abivajajat ja pakkus kohe abi. Müüs ketta. thumbs_up.gif
  teema: Squad
duracello

vastuseid: 66
vaadatud: 31642

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.08.2018 00:47:05   pealkiri: Squad
Narva mapis ringi joostes leidsin paar kentsakat kohta. Tundub, et meelega vigast eesti keelt pandud icon_biggrin.gif
https://www.upload.ee/thumb/8753188/20180731235103_1.jpghttps://www.upload.ee/thumb/8753199/20 ...
  teema: Kommenteerimine: Kristjan33
duracello

vastuseid: 18
vaadatud: 5468

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2018 16:35:36   pealkiri: Kommenteerimine: Kristjan33
Müüs prose, kõik nii nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: abuser
duracello

vastuseid: 179
vaadatud: 50960

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2018 12:57:20   pealkiri: Kommenteerimine: abuser
Müüs klaveri.
  teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
duracello

vastuseid: 2149
vaadatud: 555505

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.05.2018 10:01:10   pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
https://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1651012430523385580
Natuke lugemist thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
duracello

vastuseid: 1512
vaadatud: 188876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.05.2018 09:14:47   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Ostis mälud. Ikka positiivne.
  teema: Forza Motorsport 7
duracello

vastuseid: 322
vaadatud: 94685

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.12.2017 19:04:32   pealkiri: Forza Motorsport 7
Kui midagi parandatakse ära siis miskit läheb ka katki. Peale viimast uuendust multiplayer/league sõite tehes peale laadimist viskab musta pildi ette või jätab mind menüüsse ja ilmub tekst "RAC ...
  teema: Forza Motorsport 7
duracello

vastuseid: 322
vaadatud: 94685

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.11.2017 15:10:32   pealkiri: Forza Motorsport 7
, suured tänud thumbs_up.gif proovin järgi .ma ka just õudsalt tahaks seda mersut sealt icon_biggrin.gif



Eelmise forzathoniga oli ka mul nii, et vahepeal arvestas sõite ja vahepeal mitte. Kui restart race peale ...
  teema: Forza Motorsport 7
duracello

vastuseid: 322
vaadatud: 94685

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2017 19:52:39   pealkiri: Forza Motorsport 7

Sõitsin täna nii et 2 koonust ajasin ümber, panin restart race mitte continue ja läks arvesse forzathonis see katse, ehk siis läheb arvesse kui restart race continue asemel valida peale sõitu. ...
  teema: Forza Motorsport 7
duracello

vastuseid: 322
vaadatud: 94685

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2017 03:07:32   pealkiri: Forza Motorsport 7
Ma ei saa seda üldse enam mängida icon_cry.gif nii kui lähen sinna career sõitudes valin mingi võistlue ja hakkan autot valima läheb plaks mäng kinni ja viskab desktopile thumbs_down.gif Tegi selle viimase wind ...
  teema: Forza Motorsport 7
duracello

vastuseid: 322
vaadatud: 94685

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2017 01:02:03   pealkiri: Forza Motorsport 7
Forzathon bugine. 3 autocross eventi tehtud aga näitab ikka, et ainult 1, tuleb loota et tehakse parandused ruttu. Viimase uuendusega asendati A class hopper S class hopperiga, ajuvaba miks ei või m ...
  teema: Forza Motorsport 7
duracello

vastuseid: 322
vaadatud: 94685

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.11.2017 17:19:01   pealkiri: Forza Motorsport 7
Mul pildus ka peale mingit uuendust pidevalt desktopile, multiplayerit ei saanudki mängida, igakord kui menüüs oli "Loading cars" või peale 30seki sõitu crashis desktopile. Mõnikord ilmus ka Win ...
  teema: Kommenteerimine: FEAR007
duracello

vastuseid: 113
vaadatud: 38889

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2017 19:56:18   pealkiri: Kommenteerimine: FEAR007
Müüs mälud, käest-kätte thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Syrexs
duracello

vastuseid: 11
vaadatud: 4715

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.10.2017 22:42:51   pealkiri: Kommenteerimine: Syrexs
Ostis prose, igati meeldiv! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: iks95
duracello

vastuseid: 118
vaadatud: 25275

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.10.2017 21:10:13   pealkiri: Kommenteerimine: iks95
Ostis gamepadi, kõik nii nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Svetlana_k
duracello

vastuseid: 16
vaadatud: 4845

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.10.2017 00:05:24   pealkiri: Kommenteerimine: Svetlana_k
Müüs monitori, kõik nii nagu peab! thumbs_up.gif
  teema: Forza Motorsport 7
duracello

vastuseid: 322
vaadatud: 94685

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.10.2017 13:25:48   pealkiri: Forza Motorsport 7
Download size oli teil tõesti ~100GB? icon_eek.gif
  teema: Kommenteerimine: MikeEST
duracello

vastuseid: 424
vaadatud: 84426

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2017 12:02:26   pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST
Müüs videokaardi. Pakk pandi järgmine päev posti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Miccer
duracello

vastuseid: 1600
vaadatud: 166341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2017 21:43:49   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Müüs prose. Kiire tehing, ehk teinekordki! icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: T2nel
duracello

vastuseid: 806
vaadatud: 158965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2017 22:34:00   pealkiri: Kommenteerimine: T2nel
Müüs prose jahutuse, tehing käest kätte 5+thumbs_up.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
duracello

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589970

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 24.09.2017 19:47:24   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Siin foorumis kolades ja poest GTX 1060 3gb saab 200-215€ kätte, ja RX 480/580 4gb jääb sinna 230-250€. Performance sarnane aga kas see 1GB vrami tasub ära selle hinnavahe on küsimus. AMD kaa ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
duracello

vastuseid: 16960
vaadatud: 3589970

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 24.09.2017 17:40:51   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Otsin siit teemast veidi abi siis videokaardi ostu puhul. Olen juba paar nädalat mõelnud uue videokaardi ostule ja minu budgetisse jäävad RX480/580 4GB ja GTX1060 3GB. Vaja läheb videokaarti 1080 ...
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
duracello

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552705

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.04.2016 00:26:52   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
http://www.upload.ee/thumb/5698189/rbrmod.jpg
Arma II ?
  teema: Oneplus X
duracello

vastuseid: 221
vaadatud: 108955

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.03.2016 19:42:17   pealkiri: Oneplus X
Kaalun hetkel Oneplus X ostmist. On kellelgi mingeid suuremaid probleeme ka esinenud telefoniga?

Edit: Kuidas ta Elisa 4G sagedustega toime tuleb?
  teema: Rainbow Six: Siege
duracello

vastuseid: 337
vaadatud: 121168

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.02.2016 17:57:44   pealkiri: Rainbow Six: Siege
Kui keegi soovib õhtuti mõned pelad teha siis võib lisada Uplay: Hemidreamero

Ei saa aru miks mõni ütleb, et sitt mäng icon_lol.gif.
Tegemist on taktikalise FPS'iga millel on palju potentsiaali ja ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
duracello

vastuseid: 5953
vaadatud: 1265068

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.01.2016 01:43:23   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
See matchmaking server picker on legit? Siiber nende venelastega jagelemisest.

Picker töötab tõesti. Venelastega on lihtne, peale MG2 ranki (enne ranking update siis peale DMG, LE) neid praktili ...
  teema: Millised kõrvaklapid?
duracello

vastuseid: 5662
vaadatud: 1514639

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.01.2016 23:39:21   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Kui nüüd võrrelda DT-770 32 Oomiseid ilma võimuta ja 250 Oomiseid DT-770'neid vastava klapivõimuga, kas on heli tuntavalt erinev ka?
Või kui panna 32 Oomistele sama võim külge ja võrrelda n ...
  teema: Millised kõrvaklapid?
duracello

vastuseid: 5662
vaadatud: 1514639

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.01.2016 20:41:51   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
DT-770 kohta palju positiivset kuulnud seda teemat siin sirvides, eks läheb siis too ka loosi. Nagu ma aru saan siis klappidel millel on 30 Oomi+ takistus läheb vaja ka klapivõimu, et sealt midagi ...
  teema: Millised kõrvaklapid?
duracello

vastuseid: 5662
vaadatud: 1514639

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.01.2016 19:41:27   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Eks klappide puhul ongi tähtis isiklik eelistus ja niimoodi poolpimesi on raske ostes otsuseid langetada, kui pole erinevaid klappe saanud proovida. Äkki keegi oskab soovitada mõnda kohta või pood ...
  teema: Millised kõrvaklapid?
duracello

vastuseid: 5662
vaadatud: 1514639

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.01.2016 17:34:53   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Nii, olen siis otsimas endale uusi kõrvaklappe, kuna Superlux HD681 EVO'd vedasid mind alt. Nimelt murdus "nahast" headband kinnituskohast ja on kohe ka murdumas teiselt poolt. Saigi need ostetud kat ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
duracello

vastuseid: 5953
vaadatud: 1265068

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.12.2015 19:36:10   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Viimasest 10st mängust 3. mängus üks player VAC banni saanud.
Huvitav kuidas see programm kontrollib VAC banne. Kas käib kõik Steami profiilid läbi või on mingi andmebaas?
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
duracello

vastuseid: 5953
vaadatud: 1265068

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.12.2015 09:54:49   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Mis programmiga seda nii vaadata/analüüsida saab?
CSGO Demo Manager http://csgo-demos-manager.com/
  teema: Kommenteerimine: CotCas
duracello

vastuseid: 77
vaadatud: 23726

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2015 12:20:30   pealkiri: Kommenteerimine: CotCas
Ostis hiire thumbs_up.gif
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
duracello

vastuseid: 5953
vaadatud: 1265068

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2015 19:10:41   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3x0rng/counterstrike_global_offensive_update_for_121515/

Rifled ja pistolid said pre-nerfed.

Fakk, just harjusin ära nerfiga. icon_lol.gif

Samas ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
duracello

vastuseid: 5953
vaadatud: 1265068

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2015 15:46:24   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Huvitav, paljud kurdavad madalat FPS'i peale patchi. Mul on pigem tõusnud icon_lol.gif
Varem oli Infernos 180-250 FPS, nüüd ~300 FPS. Graafika sätteid pole muidugi vaadanud aga visuaalselt pole muutus ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
duracello

vastuseid: 5953
vaadatud: 1265068

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2015 15:15:05   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
mis mänguga viimasel ajal lahti on, tühjendad kellelegi automaadist klipi näkku ja midagi pihta ei lähe, nagu hit detection on katki

Viimase patchiga muudeti AK ja M4 recoil recovery väärtuse ...
  teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
duracello

vastuseid: 204
vaadatud: 99221

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2015 23:34:38   pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses)
Panin ka vene beta tõmbama, tundub üsna huvitav combat süsteem, mitte tuim TAB target. Kui keegi tahab koos mängida võib siia kasutajanime visata.
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
duracello

vastuseid: 5953
vaadatud: 1265068

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.11.2015 01:41:00   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Krt osades mängudes on sellised mõistlikud inimesed, oskavad mikri kaudu infot jagada mis kus toimub, küsimustele vastatakse ja common decency räägitakse inglise keeles.
Aga kui mingid 15 aasta ...
  teema: Kommenteerimine: SHLZNLT
duracello

vastuseid: 5
vaadatud: 2278

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.11.2015 18:42:59   pealkiri: Kommenteerimine: SHLZNLT
Ostsin hiire thumbs_up.gif
  teema: Grand Theft Auto V
duracello

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814876

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.11.2015 19:08:06   pealkiri: Grand Theft Auto V
Pöörduksin targemate poole siin murega või äkki on kellelgi kogemusi.

Lugu on siis selline, et polnud GTA V mingi 6 kuud käima pannud ja üleeile otsustasin uurida mida uut mängus, laadisin a ...
  teema: Hearthstone: Heroes of Warcraft
duracello

vastuseid: 2015
vaadatud: 516552

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.05.2015 08:48:05   pealkiri: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Plaanis hakata siis pelama Hearthstone. On võimalik üldse kuhugi normaalsesse ranki jõuda ilma, et pappi alla käiks mängule? Viimati kui mängisin mäletan, et rank 22 tulid juba vennad kuldsete ...
  teema: Grand Theft Auto V
duracello

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814876

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.04.2015 21:56:40   pealkiri: Grand Theft Auto V
Endal selline probleem, et ei kuule mängus teisi mängijaid aga nemad mind kuulevad. Settingutes on voice chat sees, chat "everyone" ja kõik volume on põhjas.

On kellelgi mingit lahendust pakud ...
  teema: Grand Theft Auto V
duracello

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814876

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.04.2015 20:28:32   pealkiri: Grand Theft Auto V
Endal selline probleem, et ei kuule mängus teisi mängijaid aga nemad mind kuulevad. Settingutes on voice chat sees, chat "everyone" ja kõik volume on põhjas.

On kellelgi mingit lahendust pakud ...
  teema: Grand Theft Auto V
duracello

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814876

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.04.2015 19:12:36   pealkiri: Grand Theft Auto V
Liitusin ka Naksitrallidega, võiks heiste teha koos. Hemidreamer olen social clubis.
  teema: Grand Theft Auto V
duracello

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814876

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.04.2015 19:27:14   pealkiri: Grand Theft Auto V
Panin just tähele, et Steamis 1999 rub mäng. Huvitav kas vene lehti on ka kus müüakse sellise hinnaga icon_smile.gif

Redditist leidsin ise sellise saidi: http://playo.ru/goods/gta5/ mäng on seal 1975 ruts ...
  teema: Grand Theft Auto V
duracello

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814876

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.04.2015 19:15:06   pealkiri: Grand Theft Auto V
Panin just tähele, et Steamis 1999 rub mäng. Huvitav kas vene lehti on ka kus müüakse sellise hinnaga icon_smile.gif

Redditist leidsin ise sellise saidi: http://playo.ru/goods/gta5/ mäng on seal 1975 ruts ...
  teema: Millised kõrvaklapid?
duracello

vastuseid: 5662
vaadatud: 1514639

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.12.2014 17:21:34   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Uurisin veidi nende kohta http://shop.pillipood.ee/1603010000/0/readmore/184982/ heli pidi väga mahe olema ja mängudes kah tipp-topp. Vastab see tõele, et semi-open kõrvaklapid annavad veidi avara ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.