|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Cyberpunk 2077 |
dstar
vastuseid: 2204
vaadatud: 468248
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2022 20:32:12 pealkiri: Cyberpunk 2077 |
| See on üks väheseid mänge RDR2 kõrval, mis ikka klikkis täiega. 2 aasta jooksul 600+ tundi, kui Steami vaadata. RDR2 ja RDO samuti. Esimesed paar tundi Cyberpunkis, Heist missioon jne, on ikka er ... |
teema: Final Fantasy VII Remake |
dstar
vastuseid: 23
vaadatud: 5902
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.01.2022 09:29:47 pealkiri: Final Fantasy VII Remake |
| Nõus, jättis kuidagi lahja ja eriti menüüde ülesehituselt natuke odava mulje, ei näe eriti mõtet sellises poolikul remake'il. 15 tunni jooksul tüüpiline lineaarne koridori action. Kas see muu ... |
teema: Far Cry 5 |
dstar
vastuseid: 410
vaadatud: 120691
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.04.2018 16:27:14 pealkiri: Far Cry 5 |
Uskumatu, milline taandareng on detailsuses toimunud. Pealtnäha on kõik kena ja ilus, aga kui sügavamale vaadata, siis suht pinnapealne sitt:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FCeEvQ68j ... |
teema: Mafia III |
dstar
vastuseid: 454
vaadatud: 145463
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.10.2016 01:23:50 pealkiri: Mafia III |
"Starts promisingly, but soon slips into a tiresome, repetitive grind, never doing its unique period setting justice".
http://www.pcgamer.com/mafia-3-review/
Sõida kohale, tapa kõik maha, teen ... |
teema: Dark Souls III |
dstar
vastuseid: 61
vaadatud: 17904
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.04.2016 15:06:37 pealkiri: Dark Souls III |
| Esimene Dark Souls on suurepärane näide, milline peaks üks tõeline mäng olema - võimalikult vähe story't ja rohkelt gameplay'd, mis on piisavalt raske ja pakub pinget. Kohati meenutab vanu häi ... |
teema: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) |
dstar
vastuseid: 204
vaadatud: 99221
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.03.2016 17:43:31 pealkiri: Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) |
"Some countries are excluded from the EU/NA servers due to the territory license agreement from the Russian service. Here are the countries whose IP will also be blocked:
RUSSIAN FEDERATION, ARMENI ... |
teema: Grand Theft Auto V |
dstar
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814875
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.02.2016 18:02:22 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=19WZL5vwgZI[/youtube] |
teema: Sébastien Loeb Rally EVO |
dstar
vastuseid: 28
vaadatud: 12849
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.01.2016 18:03:50 pealkiri: Sébastien Loeb Rally EVO |
Visuaalselt okei, aga kõik muu kohutav, eriti tagantvaates - masin hõljub tee kohal.
Milestone tegi kunagi ammu 96 a. Screameri nimelise rallika, mis oli omal ajal lahe arcade mäng, aga rallisi ... |
teema: Just Cause 3 |
dstar
vastuseid: 54
vaadatud: 20707
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2015 18:09:52 pealkiri: Just Cause 3 |
| "The development of Just Cause 3 was handled by Avalanche Studios' satellite studio in New York, which have around 75 staff members, while the main studio in Sweden focused on the development of Mad M ... |
teema: Deus Ex: Mankind Divided |
dstar
vastuseid: 356
vaadatud: 97965
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.11.2015 19:47:09 pealkiri: Deus Ex: Mankind Divided |
| Uus väljalaskuupäev 23. august. Asi peab ikka väga sitas seisus olema, et mäng pool aastat edasi lükati... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
dstar
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552693
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.11.2015 01:23:29 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Mina tulen ja pakun Final Fantasy 13. |
teema: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain & Ground Zeroes |
dstar
vastuseid: 165
vaadatud: 50461
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.09.2015 00:03:41 pealkiri: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain & Ground Zeroes |
| Kui MGS1's oli story veel kuidagi jälgitav, siis MGS5's on see ikka puhas saast. Gameplay ja story suhe on niivõrd paigast ära, et peale 20+ mängutundi näeb ainult ühte cutscene'i - ülejäänud ... |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
dstar
vastuseid: 1818
vaadatud: 369224
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.08.2015 22:27:54 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
ilmselt hakkas playerbase väikseks jääma
See on arvatavasti peamine põhjus. Ise pole igatahes 2012 aastast ühegi tegelasega lvl 35 kaugemale jõudnud, sest alati tuleb uni peale, kui seda kaue ... |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
dstar
vastuseid: 1818
vaadatud: 369224
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.08.2015 21:38:08 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
Mäng on lõpuks Free to Play:
https://welcome.guildwars2.com/en/play-for-free
Restrictions on free accounts:
2 Character slots (upgrade to 5 with purchase).
3 Bag slots (upgrade to ... |
teema: Grand Theft Auto V |
dstar
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814875
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.08.2015 20:08:56 pealkiri: Grand Theft Auto V |
|
teema: Mafia III |
dstar
vastuseid: 454
vaadatud: 145463
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.08.2015 17:50:07 pealkiri: Mafia III |
| Seni nähtu põhjal peab ütlema, et sellest tuleb mingi Godfather mängudega sarnane fail - ennustan parimal juhul 6/10. Autode juhitavus on sama kohutav nagu Saints Row sarjas - laperdavad ja vände ... |
teema: Mad Max |
dstar
vastuseid: 185
vaadatud: 49722
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.08.2015 10:09:48 pealkiri: Mad Max |
|
teema: Fallout 4 |
dstar
vastuseid: 1399
vaadatud: 367556
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.08.2015 23:30:48 pealkiri: Fallout 4 |
Fallout 4 looks more and more like a recycled Fallout 3
http://www.vg247.com/2015/08/05/fallout-4-looks-more-and-more-like-a-recycled-fallout-3/
Haip hakkab vaikselt üle minema, nii et põhimõ ... |
teema: Warframe |
dstar
vastuseid: 123
vaadatud: 52033
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.08.2015 21:30:57 pealkiri: Warframe |
| Täitsa lõpp, kui palju seda mängu on vahepeal arendatud. Kunagi jättis beta mängust väga kesise mulje, aga nüüd sisse logides ei saa mitte muhvigi enam aru, mis värk toimub. Sisu on niivõrd ... |
teema: E3 2015 külastus video. Pressikonverentside video eraldi. |
dstar
vastuseid: 50
vaadatud: 16566
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.07.2015 18:11:57 pealkiri: E3 2015 külastus video. Pressikonverentside video eraldi. |
| See on ikka kõva sõna, et asi kätte võtta ja E3'l ära käia. Panid nendel kadedatel hateritel, kes eelmises teemas isegi pileti olemasolus kahtlesid ja "teda maa peale tahtsid tuua", suud korrali ... |
teema: Fallout 4 |
dstar
vastuseid: 1399
vaadatud: 367556
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.06.2015 01:56:24 pealkiri: Fallout 4 |
| Esimene Bethesda trailer Oblivionist alates, mis muljet ei avaldanud ja külmaks jättis. Graafika on talutav, aga animatsioonid ja combat on kindlalt sama jubedad nagu eelmistes mängudeski. Üldine ... |
teema: The Witcher 3 |
dstar
vastuseid: 2183
vaadatud: 583963
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.05.2015 13:35:37 pealkiri: The Witcher 3 |
Tüüpiline vastus - selle asemel, et sõnumi üle arutada, hakatakse hoopis sõnumitoojat sõimama: idioot, mölakas, debiil jne. Pigem on tegemist ikka vägagi ebapopulaarse ja suhteliselt risk ... |
teema: The Witcher 3 |
dstar
vastuseid: 2183
vaadatud: 583963
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.05.2015 12:19:16 pealkiri: The Witcher 3 |
| Vaatasin üht Twitchi striimerit, kes 45 minutit nägi roppu vaeva bossiga, kes ennast healis ja tegi absurdset one-hit damaget. Lõpuks enam ei kannatanud välja ja langetas difficulty Hardi pealt E ... |
teema: The Witcher 3 |
dstar
vastuseid: 2183
vaadatud: 583963
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.05.2015 11:45:06 pealkiri: The Witcher 3 |
| tänapäeva popp video kus mingi debiilik ropendab, vannub selleks, et rahvas subsssscriiibiks kuna muud ta ei oska. Tõesti kõva tase. Proovigu spämmida combatis kõrgema raskus astmega. Paar hoopi ... |
teema: The Witcher 3 |
dstar
vastuseid: 2183
vaadatud: 583963
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.05.2015 11:29:32 pealkiri: The Witcher 3 |
| Kui Witcher 3 combat oleks identne Dark Soulsiga, siis annaks kohe 10/10 ära. Seal on iga mõõgalöök õige raskusega tunda, liikumine on sujuv ja loomulik. Iga vastane võib olla surmav, kui kaasa ... |
teema: The Witcher 3 |
dstar
vastuseid: 2183
vaadatud: 583963
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.05.2015 11:03:00 pealkiri: The Witcher 3 |
| tänapäeva popp video kus mingi debiilik ropendab, vannub selleks, et rahvas subsssscriiibiks kuna muud ta ei oska. Tõesti kõva tase. Proovigu spämmida combatis kõrgema raskus astmega. Paar hoopi ... |
teema: The Witcher 3 |
dstar
vastuseid: 2183
vaadatud: 583963
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.05.2015 10:40:11 pealkiri: The Witcher 3 |
"Dumbed down typical casual console game with shitty combat and gameplay, but great story and characters."
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QIeEZeKN8JE[/youtube] |
teema: The Witcher 3 |
dstar
vastuseid: 2183
vaadatud: 583963
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.05.2015 17:40:36 pealkiri: The Witcher 3 |
| Kas taevas pilved liiguvad või on jälle sinna mingi odav JPEG kleebitud nagu DA3 ja Dark Souls 2's? |
teema: Grand Theft Auto V |
dstar
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814875
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.04.2015 03:45:12 pealkiri: Grand Theft Auto V |
|
teema: Technomancer |
dstar
vastuseid: 0
vaadatud: 1003
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.04.2015 16:40:41 pealkiri: Technomancer |
https://www.upload.ee/image/4628329/333.jpg
https://www.upload.ee/thumb/4628348/7.jpghttps://www.upload.ee/thumb/4628349/6.jpgArendaja: Spiders (Paris-based developer of Bound by Flame, Mars: War L ... |
teema: Deus Ex: Mankind Divided |
dstar
vastuseid: 356
vaadatud: 97965
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.04.2015 23:04:15 pealkiri: Deus Ex: Mankind Divided |
Siiber on lihtsalt sellest CG taha pugemisest. Tegemist on mänguga, aga kus krt on gameplay?
Ja klassikute rüvetamist on aastate jooksul ikka väga palju ette tulnud. Lüpstakse ühte lehma ni ... |
teema: Deus Ex: Mankind Divided |
dstar
vastuseid: 356
vaadatud: 97965
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.04.2015 21:57:24 pealkiri: Deus Ex: Mankind Divided |
, hea huumor. Trolli mujal.
Ta vist pahasid seeni söönud või lasknud joogi liialt käärima. Või unustanud ära milline mäng originaal oli - juhtub, vanadus tuleb kallale. Ma mängin originaal ... |
teema: Deus Ex: Mankind Divided |
dstar
vastuseid: 356
vaadatud: 97965
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.04.2015 21:09:26 pealkiri: Deus Ex: Mankind Divided |
, hea huumor. Trolli mujal.
Suht tobe on tänapäeval mingi CG traileri üle ilastada. Nii et naljast on asi kaugel. DX: Human Revolution on samuti räigelt ülehinnatud, dumbed down FPS, eriti kui ... |
teema: Deus Ex: Mankind Divided |
dstar
vastuseid: 356
vaadatud: 97965
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.04.2015 20:11:50 pealkiri: Deus Ex: Mankind Divided |
| Jälle mingi üleshaibitud CG trailer, mis tegelikkusele ei vasta. Esimesele osale tehti ka Hollywoodilikult kick-ass trailer, aga välja lasti hoopis äärmiselt lineaarne FPS stealth mäng koos igav ... |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
dstar
vastuseid: 1818
vaadatud: 369224
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.03.2015 05:53:29 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
Viimase Beta kaamera patchiga keerati midagi piiksu, paljudel jookseb mäng palju kehvemini:
https://forum-en.guildwars2.com/forum/support/bugs/FPS-DROP-after-Patch/first
We have indeed notice ... |
teema: Grand Theft Auto V |
dstar
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814875
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.02.2015 06:38:16 pealkiri: Grand Theft Auto V |
http://www.gtaist.com/grand-theft-auto-in-real-life/
http://www.gtaist.com/wp-content/uploads/game-vs-reality-864x491.jpg |
teema: Life Is Strange |
dstar
vastuseid: 13
vaadatud: 7607
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.02.2015 22:45:00 pealkiri: Life Is Strange |
https://www.upload.ee/image/4497680/Life_Is_Strange_Logo.jpg
LIFE IS STRANGE
Arendaja: Dontnod Entertainment (Remember Me)
Väljaandja: Square Enix
Stiil: episoodiline interaktiivne seik ... |
teema: Dying Light |
dstar
vastuseid: 328
vaadatud: 80460
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.01.2015 18:54:40 pealkiri: Dying Light |
"The same old shit. F*** off! I've seen it all before, I've done it all before and I'm f***ing sick of doing it!"
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4S3F_P_c8MQ[/youtube]
"In a Nutsh ... |
teema: H1Z1 |
dstar
vastuseid: 834
vaadatud: 236530
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.01.2015 01:53:15 pealkiri: H1Z1 |
Kohutav, milline saast:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qja6mlP46H4[/youtube]
Ja maksad tasuta mängu eest? WTF? |
teema: Dragon Age 3 |
dstar
vastuseid: 423
vaadatud: 90181
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.01.2015 07:57:15 pealkiri: Dragon Age 3 |
Kummardage legendi ees!
http://www.upload.ee/thumb/4446798/Scree.jpghttp://www.upload.ee/thumb/4446802/2l.jpghttp://www.upload.ee/thumb/4446803/3.jpg |
teema: Dragon Age 3 |
dstar
vastuseid: 423
vaadatud: 90181
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.12.2014 17:26:19 pealkiri: Dragon Age 3 |
väga kriitiline hinnang selle aasta game of the yearile
Siis pidi ikka väga sitt aasta olema, et selline käkerdis GOTY'ks valitakse. |
teema: Dragon Age 3 |
dstar
vastuseid: 423
vaadatud: 90181
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.12.2014 16:40:25 pealkiri: Dragon Age 3 |
| Siia kiidulaulu vahele võiks veel lisada, et kõik peale graafika on siin mängus ikka täielik p*sk. Story on naeruväärselt tobe (Envy LOL), igavad tegelased, kes järsku välja ilmuvad, et siis k ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
dstar
vastuseid: 4132
vaadatud: 960764
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.12.2014 01:03:26 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| Mäng küll laseb full hd graafikat valida ja kõik muud näidud ka põhjas, aga graafika ise on selline nagu oleks 600x800 reso umbes. Lisaks on kõik udune ja "karvane". Kas see on mängu vanuse tõ ... |
teema: Dragon Age 3 |
dstar
vastuseid: 423
vaadatud: 90181
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.11.2014 13:22:05 pealkiri: Dragon Age 3 |
Eurogamerilt valdavalt negatiivne arvustus, aga hindeks ikka 8/10. Whatever. Sama hinde saanud Dragon Age 2 oli samuti kindel GOTY...
http://www.eurogamer.net/articles/2014-11-11-dragon-ag ... |
teema: Grand Theft Auto V |
dstar
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814875
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2014 21:14:33 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| Kui Rockstar on suutnud luua vabaduse illusiooni ja ehitada üles open-world 1st/3rd person shooter-driving-flying arcade/simulaatori, milles on ühendatud kõik populaarsed zhanrid, siis võib-olla e ... |
teema: Dragon Age 3 |
dstar
vastuseid: 423
vaadatud: 90181
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2014 05:04:00 pealkiri: Dragon Age 3 |
Tundub suhteliselt hingetu ja igav mäng tulema...
Mulle ka meeldib ühe persooni subjektiivse arvamuse põhjal teha järeldusi selle kohta, kui mängitav miski mäng tuleb.
Siin on ka teine s ... |
teema: Call of Duty: Advanced Warfare (2014) |
dstar
vastuseid: 496
vaadatud: 112201
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2014 02:11:01 pealkiri: Call of Duty: Advanced Warfare (2014) |
| Ma ei tea kuidas on aga Scart on vist mingi eriline debiil. Nekst kenn ja nekst kenn... Proovisin siis "demo" ära. 5min pärast oli uninstall. Mõttetu sitt. Enamus asju on Titanfallist kopeeritud ag ... |
teema: Dragon Age 3 |
dstar
vastuseid: 423
vaadatud: 90181
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2014 00:07:40 pealkiri: Dragon Age 3 |
http://www.gamecritics.com/brad-gallaway/dragon-age-inquisition-preview-an-errand-girl-for-the-kingdom
"I wasn't left with a good first impression. Between the busywork quests, the lack of characte ... |
teema: Call of Duty: Advanced Warfare (2014) |
dstar
vastuseid: 496
vaadatud: 112201
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.11.2014 15:49:01 pealkiri: Call of Duty: Advanced Warfare (2014) |
| WOW - uus in-house engine ja puha, sound kõik nullist tehtud, paremad näoanimatsioonid jne. Samas kui SP gameplay on aastaid muutumatu, hingenüristav pa*k. Koperdad teistega kaasas, üksinda midagi ... |
teema: Dragon Age 3 |
dstar
vastuseid: 423
vaadatud: 90181
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.10.2014 20:09:40 pealkiri: Dragon Age 3 |
Live stream:
http://www.twitch.tv/raptr |
| |