|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.11.2014 14:21:11 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
| ma 2 päeva higistanud üritanud leida glitche ,et singleplayerist autod saaks online üle tuua ja insurance teha,kuid hetkel veel resultaate pole =) kohe kui hakkama saan postitan siia.Nad on ikka ko ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.11.2014 14:25:06 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Sa ikka tead et need kontode ostmised põmst ühekordne värk? Ostad ja vasti tyyp online deactivateb kõik konsoolid ja oledki ilma mängust... mõttetu raha raiskamine minuarvates.
Ta tegigi deac ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.11.2014 23:02:29 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Mis hetkel parimad missioonid või asjad on kus raha ja XP-d teenida?
http://gtaforums.com/topic/732999-list-of-best-payout-missions-to-play-patch-116/
OT:vaatasin su livestreamis , et tegid u ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2014 12:43:52 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/204230473-How-to-Claim-GTA-Bonus-on-PS4-Digital-Pre-Order
see on lollus.nad vastavad selle lingiga igale topicule nii et ei loe ka inimeste probl ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.11.2014 20:31:37 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
kellelgi ei lase veel uuendust tõmmata?
mul kõik ilusti ära tirinud uuendused ma ei saa ainult raha boonust kätte kuidagi |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.11.2014 18:55:11 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Kui mäng ostetud US psniga, aga soov mängida UK omaga siis see rahaline boonus, mis preorderiga tuleb on kasutatav ainult US kontoga? Kuidagi ümber ei saa kanda or smth?
Kas sa USA kasutaja alla ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.11.2014 18:05:31 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Kui mäng ostetud US psniga, aga soov mängida UK omaga siis see rahaline boonus, mis preorderiga tuleb on kasutatav ainult US kontoga? Kuidagi ümber ei saa kanda or smth?
Kas sa USA kasutaja alla ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.11.2014 13:54:37 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
| Mäng on super,kuid mul mure.ma transferesin oma characteri ja sain 500k singleplayeris arvele,kuid online ei tulnud mingi money bonus üle.Enesest fail money bonus on laetud ja installitud.kellelgi v ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.11.2014 10:50:08 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
| Mäng on super,kuid mul mure.ma transferesin oma characteri ja sain 500k singleplayeris arvele,kuid online ei tulnud mingi money bonus üle.Enesest fail money bonus on laetud ja installitud.kellelgi v ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.11.2014 14:06:41 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Preload ikka, timed vast?
Kust te neid themesid saate panna ? Ei leia enda omal, vaid leidsin selle erinevad värvitoonid taustaks vaid???
PSN store-Games-Themes
Preload jah.Uk kontoga mul av ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.11.2014 14:56:26 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Mul on mäng ja update käes ja ära installitud.jätsin öösel rest mode ja hommikul vaatasin kõik tehtud. 51gb oli kokku.
http://s28.postimg.org/hsid43dy4/ps4.jpg
http://s11.postimg.org/ ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.11.2014 20:55:02 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
praegult streamitakse ps4
http://www.twitch.tv/alex_sanna |
teema: Assassin's Creed Unity |
dreadlock
vastuseid: 446
vaadatud: 92556
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2014 20:03:50 pealkiri: Assassin's Creed Unity |
| [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=W37corsLd8c&list=UUQIZ7ho9FUMivV2-KkTAhXA[/youtube] |
teema: Assassin's Creed Unity |
dreadlock
vastuseid: 446
vaadatud: 92556
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2014 09:15:56 pealkiri: Assassin's Creed Unity |
Ma sain naerda korralikult eile selle pela üle kui vaatasin kuidas tuttav 2 tundi üritas seda mängida Esiteks sain naerda kuidas ta oma riigil pidi asjad alla kõik keerama muidu tundus,et slide ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.11.2014 17:51:46 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
läbi kartuli ? kust näha oleks võimalik streami v läbi juba ? ma twitchis otsin,kuid ei näe hetkel
läbi kartuli ehk sitt kvaliteet , see vend sai juba ammu twitchist banni , promos ennast k ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.11.2014 17:34:36 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
mängu juba striimitakse ps4 peal , streamitakse muidugi läbi kartuli , panen alla poole paar pilti mõne gifi ja video, mitte vaadata kui ei soovi teada milline first person view välja näeb
PI ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.11.2014 01:22:19 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Ei ole mingeid detaile selle kohta teada. Rockstar on varem lihtsalt maininud "some very exciting Story Mode DLC" ja nüüd siis prantslastele öeldi, et samas mahus kui GTA IV oma.
Ok. ma sattusin ... |
teema: Assassin's Creed Unity |
dreadlock
vastuseid: 446
vaadatud: 92556
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.11.2014 01:21:33 pealkiri: Assassin's Creed Unity |
sedasi ta mul siis jooksis esimene kord, kui käivitasin
sul vist renderdab videot,sest ei lase vaadata veel |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.11.2014 23:58:14 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
| Üksikmängu story DLC tuleb väidetavalt Episodes from Liberty City'ga samas suurusjärgus. ma täna paaris kohas näinud juttu franklin dlc story,et seda mõtled v ? Ma ise arvasin franklin dlc van ... |
teema: Assassin's Creed Unity |
dreadlock
vastuseid: 446
vaadatud: 92556
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2014 21:40:53 pealkiri: Assassin's Creed Unity |
http://www.upload.ee/image/4356456/rQyHjK4.png'
Ubisoft’s stock got crushed over 9% today in Europe after an abysmal new game launch of its most important franchise Assassin’s Creed. Not only ... |
teema: Assassin's Creed Unity |
dreadlock
vastuseid: 446
vaadatud: 92556
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2014 21:28:25 pealkiri: Assassin's Creed Unity |
Tea kas Ubisofti boothis mulle siis valetati?
On kellelgi XONE versioon ka?
Sai juba ammu mainitud, et mäng hakkis jubedalt kuid Ubi boothis öeldi, et sa mängid BETA-t, et sellepärast ainu ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.11.2014 16:04:30 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Info pärineb
Ehk on keegi alla saanud tirida ja näeb õiget suurust või on see suurus ilma 11 dlc lisata,kuid minul näitab 55GB.Laadisin pildi fb kus on näha minimum
https://www.facebook.c ... |
teema: Assassin's Creed Unity |
dreadlock
vastuseid: 446
vaadatud: 92556
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2014 14:28:02 pealkiri: Assassin's Creed Unity |
Mäng on arvutitel ja konsoolil täielik õudus.Kui vaadata steami lehel soovitusi siis lausa "õnnestunud" ubisofti töö Miinimum on ka muudetud FX-8350 peale. Ise crew betasid katsetanud järje ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.11.2014 13:55:02 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Väidetavalt on preloadid mõlemal konsoolil üleval.
Playstation 4 - 41,8 GB
Xbox One - 42,44 GB
Mitte,et see tähtsust väga omaks,aga kust see nr tuleb kui küsida tohib sest ma näen ainult m ... |
teema: Assassin's Creed Unity |
dreadlock
vastuseid: 446
vaadatud: 92556
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2014 00:13:13 pealkiri: Assassin's Creed Unity |
, ma tuulutan palju suurema crapi peale päris tihti neid kolmekümneviieeuroseid
ei tunne ennast pügatuna
,
ma ei ole tutvunud mängu reklaamide ega sellega kaasneva haibiga
ma ostsin, kuna ... |
teema: Assassin's Creed Unity |
dreadlock
vastuseid: 446
vaadatud: 92556
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2014 00:05:06 pealkiri: Assassin's Creed Unity |
sa oled siin HV's niigi juba paras narr oma ekstreemsete väljaütlemistega ja oma tujukusega
sulle ei meeldi see pela revüüde põhjal, see on okei, ei pea sulle meeldima, kuna meeste näod ei ol ... |
teema: Assassin's Creed Unity |
dreadlock
vastuseid: 446
vaadatud: 92556
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.11.2014 23:34:42 pealkiri: Assassin's Creed Unity |
60 euri maksvas mängus on microtransactionid.
http://abload.de/img/mjx1omb4i7zkygnlvzatdmo9d.png Maksa 100 doltsi et saaksid mängu kiiremini läbi teha on jõhker
Imelik on selliseid asju nä ... |
teema: Assassin's Creed Unity |
dreadlock
vastuseid: 446
vaadatud: 92556
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.11.2014 22:27:14 pealkiri: Assassin's Creed Unity |
60 euri maksvas mängus on microtransactionid.
http://abload.de/img/mjx1omb4i7zkygnlvzatdmo9d.png Maksa 100 doltsi et saaksid mängu kiiremini läbi teha on jõhker
Imelik on selliseid asju nä ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
dreadlock
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999761
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.11.2014 14:48:00 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| ise nuputan samuti,et ehk ostaks ära need 7.1 kuid üks küsimus.kas nendel micri saab küljest eemaldada ? Kuna eestisse lennates lõhuti mu suured klapid ära kotti transportides ja oleks vaja osta ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
dreadlock
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999761
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.11.2014 14:36:40 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| ise nuputan samuti,et ehk ostaks ära need 7.1 kuid üks küsimus.kas nendel micri saab küljest eemaldada ? Kuna eestisse lennates lõhuti mu suured klapid ära kotti transportides ja oleks vaja osta ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
dreadlock
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999761
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.11.2014 15:02:34 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| sain ka ilusti 6nov kätte ja isegi oli 3 koodi emailiga.2 saatsin kohe tuttavatele psnis.Tundus,et graafikat on timmitud.interiorid ei näinud enam dirt2 moodi välja ja juhitavus tundus nagu väheke ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.11.2014 17:14:18 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
| ise tellisin psn poest oma uk kontoga.läks 12 euri rohkem kui poes,kuid 100% on ta käes kui saabub 18nov.Sellist mängu ei kavatse müüa enivei+ tulid kõik raha lisad pre orderiga psnist,sest tegi ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.11.2014 23:53:14 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
http://youtu.be/Ntt2hqAig50
Siin hea ülevaade !
Väga hea video tänud sheerimast |
teema: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu |
dreadlock
vastuseid: 689
vaadatud: 371223
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.11.2014 17:51:50 pealkiri: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu |
See Escape plaan mulle väga ei istunud kui nüüd proovisin aga steam world on mängitav isegi vnoh tunnikese suutsin seda mängida  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
dreadlock
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999761
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.11.2014 15:19:03 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
http://www.eurogamer.net/articles/2014-11-05-ps4-software-update-v2-01-to-tackle-rest-mode-problem
Kui ma nägin, et kirjas on "soon", siis ma päris ausalt ei oodanud, et "soon" on 5 tunni pärast ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
dreadlock
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999761
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.11.2014 14:07:27 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Jälle hea uudis,tänud kutid.
Eile mõtlesin,et jaman natukene oma internet connectioniga,kuna läpakal jookseb 40mb wifis ühendus siis pleikaril ta ei lähe üle 25 kuidagi.Mõtlesin stabiilsemaks ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.11.2014 21:48:21 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Noniii first person siis
huvitav mille peal trailer tehtud on , konsooli jaoks vist liiga ilus , aga mine tea ..
fov häiris natuke + see kuidas autosse istus tundus kuidagi eba
PS4 ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.11.2014 20:57:47 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Noniii first person siis
huvitav mille peal trailer tehtud on , konsooli jaoks vist liiga ilus , aga mine tea ..
fov häiris natuke + see kuidas autosse istus tundus kuidagi eba
PS4 ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.11.2014 20:06:33 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Noniii first person siis
http://uk.ign.com/videos/2014/11/04/grand-theft-auto-5-first-person-trailer |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
dreadlock
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999761
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.11.2014 18:32:26 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Tänud crew beta eest.regasin ära,et sõbrale võti anda kes proovinud seda pole.Ise proovisin oktoobris ja rohkem isegi ei taha
Küsimus selline,et kas täna pole mitte see päev,kui psn tasu ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
dreadlock
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999761
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.11.2014 02:54:35 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Ei aidanud see lahendus,tegin kõik nagu nad õpetasid ja sama tulemus kui rest mode läks.
Sain targemaks nüüd peale katsetamist,et kui plaat väljas pleikarist siis rest mode töötab ilust ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.11.2014 15:01:41 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
ONE peal ei tulegi 1080p?
edit: GTA 5 Runs 1080p Resolution on PS4 But No Word On Xbox One Performance
Huvitav tabel siin, KÕVA NEXT GEN ma ütlen....ei suudeta kõike 1080 peal lasta, järgm ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
dreadlock
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999761
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.11.2014 13:46:33 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Mul on siiani ilusti rest mode-st ülesse tulnud, aga varem põles konsooli peal triip kui oli rest modes, peale uuendust enam mitte. Kas see peabki nii olema, nagu energia sääst või midagi? Pult l ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
dreadlock
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999761
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.11.2014 22:49:48 pealkiri: Rest mode fail |
| kellelgi veel peale minu "rest mode" probleeme peale 2.0 update ? Nimelt kui rest mode läheb ei tule enam sealt välja.Pidin lausa uuesti installima update läbi safe mode.Lugesin kusagilt,et tuleb c ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
dreadlock
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999761
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.10.2014 23:54:22 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Sain psn poest läbi webi alla tiritud dynamic themes. neid 3tk ja sai ilusti ära installitud.Sõpru online 0 kuigi ise online ja sõber samuti,aga ei näita teda.Kui ma õigesti aru sain siis homme ... |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
dreadlock
vastuseid: 2588
vaadatud: 684345
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.10.2014 19:48:39 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Super uudised mul istub preorderis psnis,kuid rahasid maha veel võetud pole.
Mäng saab olema 1080p ja no kõik saab super olema
Ei jõua ära oodata,et sõbraga ringi möllata onlines |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
dreadlock
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999761
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.10.2014 11:56:23 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
2.0 firmware uuendus tuleb välja siis 28.10.2014:
https://twitter.com/PlayStation/status/525361057154736128/photo/1
see on üks tõsiselt super info.Oodanud kaua share game ja et muusikat kuulata ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
dreadlock
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999761
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.10.2014 14:36:11 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
cardscodes.com
g2a.com on usaldusväärne ? vaatan sealt ma saaks oma 60GBP 69 euroga kätte
hinnad seal tõesti head:D proovi ära ja annan teada telliks isegi sealt:D
kood tuleb ikka emaili ... |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
dreadlock
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999761
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.10.2014 14:10:27 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
cardscodes.com
g2a.com on usaldusväärne ? vaatan sealt ma saaks oma 60GBP 69 euroga kätte |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
dreadlock
vastuseid: 6484
vaadatud: 1999761
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.10.2014 13:56:17 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
, PP töötab PSN-ga kui kontode riigid klapivad (UK -> UK jne.).
Tänud Beastbeats. On juhuslikult soovitada head kohta kust gbp kaarte saab hea hinnaga ? mõtlesin ostan parem kaardid ära n ... |
| |