|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: O: Micro atx'ile toite ja korpuse :: Korpused |
doh
vastuseid: 6
vaadatud: 445
|
foorum: Arvutitehnika ost postitatud: 20.06.2026 15:13:37 pealkiri: Micro atx'ile toite ja korpuse |
https://imgur.com/a/GBU3yfq
Selline lihtsam matx korpus, kraapse kah, eks lapiga saaks väheke kenamaks. Sees 400W FSP toide. Plaadi- ja kaardilugeja jäävad sisse, ma arvan, et töötavad, aga lu ... |
teema: O: Micro atx'ile toite ja korpuse :: Korpused |
doh
vastuseid: 6
vaadatud: 445
|
foorum: Arvutitehnika ost postitatud: 13.06.2026 21:26:58 pealkiri: Micro atx'ile toite ja korpuse |
| pole küll pärnus, aga saaks seda ja toda. mis nõuded toiteplokile on muidu? vatid, gpu pinid. |
teema: H» M: PS5 Slim digital ja PS4 Slim 1tb 2 pulti :: Konsoolid |
doh
vastuseid: 5
vaadatud: 1280
|
foorum: Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus postitatud: 08.06.2026 18:44:06 pealkiri: PS5 Slim digital ja PS4 Slim 1tb 2 pulti |
| Mis firmware versioon PS4-l? |
teema: » M: Müün oma Acer N60-500 arvutit. (420€, kaubeldav hind) :: Lauaarvutid |
doh
vastuseid: 3
vaadatud: 608
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 23.05.2026 21:15:47 pealkiri: Müün oma Acer N60-500 arvutit. (420€, kaubeldav hind) |
| hind peab olema juures |
teema: Kommenteerimine: piggimot |
doh
vastuseid: 19
vaadatud: 6801
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.04.2026 18:35:51 pealkiri: Kommenteerimine: piggimot |
| Kõik ok! |
teema: Kommenteerimine: 2III7 |
doh
vastuseid: 169
vaadatud: 56962
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2026 19:58:01 pealkiri: Kommenteerimine: 2III7 |
Müüs portsu Raspberrysid soodsa hinnaga. Kiire tehing, soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: LJ |
doh
vastuseid: 155
vaadatud: 41544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2025 02:41:50 pealkiri: Kommenteerimine: LJ |
| Müüs arvutikola, kõik kiire ja korralik! |
teema: Kommenteerimine: ZeroGlitch |
doh
vastuseid: 4
vaadatud: 431
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2025 21:00:14 pealkiri: Kommenteerimine: ZeroGlitch |
| Kõik korras! |
teema: Kommenteerimine: merk14 |
doh
vastuseid: 98
vaadatud: 28700
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2024 13:23:34 pealkiri: Kommenteerimine: merk14 |
Müüs emaplaadi kombo, kõik ok!  |
teema: Kommenteerimine: yerba |
doh
vastuseid: 1223
vaadatud: 187406
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2024 16:21:06 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
| Kõik ok! |
teema: Kommenteerimine: Launger |
doh
vastuseid: 119
vaadatud: 33896
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2024 15:47:47 pealkiri: Kommenteerimine: Launger |
Andis ära paar jahutit!  |
teema: Kommenteerimine: suffx |
doh
vastuseid: 31
vaadatud: 7458
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2024 15:27:19 pealkiri: Kommenteerimine: suffx |
Kiire kaup, kõik sujus hästi.  |
teema: Kommenteerimine: undercover1 |
doh
vastuseid: 10
vaadatud: 771
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.07.2024 13:56:26 pealkiri: Kommenteerimine: undercover1 |
Kiire tehing!  |
teema: Kommenteerimine: allavett |
doh
vastuseid: 49
vaadatud: 15416
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2024 21:22:18 pealkiri: Kommenteerimine: allavett |
| Korralik müüja! |
teema: Kommenteerimine: r2pt0r |
doh
vastuseid: 46
vaadatud: 14568
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.06.2024 20:38:45 pealkiri: Kommenteerimine: r2pt0r |
| Ostsin monitori, kõik ok! |
teema: Kommenteerimine: tomes |
doh
vastuseid: 66
vaadatud: 15382
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.06.2024 14:12:56 pealkiri: Kommenteerimine: tomes |
| Kõik ok! |
teema: Kommenteerimine: doog |
doh
vastuseid: 215
vaadatud: 62535
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.06.2024 17:32:10 pealkiri: Kommenteerimine: doog |
Proff  |
teema: Kommenteerimine: Totu user |
doh
vastuseid: 148
vaadatud: 57746
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.06.2024 17:25:20 pealkiri: Kommenteerimine: Totu user |
Kinkis Thinkpadi  |
teema: Kommenteerimine: susi |
doh
vastuseid: 262
vaadatud: 49859
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2024 21:15:21 pealkiri: Kommenteerimine: susi |
| Kindel positiivne! |
teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
doh
vastuseid: 3397
vaadatud: 1003912
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 31.01.2024 13:21:18 pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
| Android x86 peal on minu teada paras käkk. Pakuks hoopis LibreELEC või siis [url=https://wiki.archlinux.org/title/Kodi]Linux+Kodi. Peaks toimima auto framerate, HDR jpm. |
teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
doh
vastuseid: 3397
vaadatud: 1003912
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.01.2024 19:45:19 pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
| , mida sa teha tahad selle masinaga? |
teema: Kommenteerimine: Maxstpau |
doh
vastuseid: 106
vaadatud: 26397
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2024 17:09:29 pealkiri: Kommenteerimine: Maxstpau |
| Kindel positiivne! |
teema: Kommenteerimine: matih22 |
doh
vastuseid: 235
vaadatud: 48153
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2024 10:17:55 pealkiri: Kommenteerimine: matih22 |
| Kindel positiivne! |
teema: Kommenteerimine: sussik |
doh
vastuseid: 72
vaadatud: 18516
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2024 00:48:20 pealkiri: Kommenteerimine: sussik |
Kõik timm!  |
teema: Kommenteerimine: rad01 |
doh
vastuseid: 73
vaadatud: 15420
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.10.2023 19:25:33 pealkiri: Kommenteerimine: rad01 |
| Edukas kaup! |
teema: Kommenteerimine: hki |
doh
vastuseid: 73
vaadatud: 22958
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.09.2023 14:32:01 pealkiri: Kommenteerimine: hki |
| Tip-top äri! |
teema: Kommenteerimine: Thug0 |
doh
vastuseid: 43
vaadatud: 10800
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.06.2023 22:16:28 pealkiri: Kommenteerimine: Thug0 |
| Ostsin kõrvaklapid, kõik korras! |
teema: Kommenteerimine: filx |
doh
vastuseid: 49
vaadatud: 16859
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2023 21:22:01 pealkiri: Kommenteerimine: filx |
Andis niisamuti ära ühe filmi. Tänud!  |
teema: Kommenteerimine: rene p |
doh
vastuseid: 70
vaadatud: 24929
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.03.2023 19:53:02 pealkiri: Kommenteerimine: rene p |
| Meeldiv kogemus! |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
doh
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638955
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 18.12.2022 00:35:36 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Lauakas, läpakas? Palju?
Lauakas, paar ühesuguseid 2G oleks ideaalne, üksik 2G käraks kah. Hädaga ka ehk 1G. |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
doh
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638955
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 17.12.2022 22:17:08 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Tere! Kas DDR2-667 või DDR2-800 pulkasid on üle kellelgi? Ma ei ole turuga kursis, arvan, et tegu on vanarauaga, aga juhul kui eksin ja see soov kuulub ärifoorumisse, siis palun lahkesti vabandust! ... |
teema: Kommenteerimine: BackTrack |
doh
vastuseid: 6
vaadatud: 1186
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.09.2022 21:51:33 pealkiri: Kommenteerimine: BackTrack |
| Kõik sujus! |
teema: Küsimused/vastused seoses Arch Linuxiga |
doh
vastuseid: 22
vaadatud: 13135
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 19.08.2022 17:03:08 pealkiri: Re: Arch Linuxi install ja ISO loomine |
Kes ei viitsi käsi määrima hakata, võib kohe
Ei soovita selle projektiga aega raisata.
Kui on soov GUI installeriga Archi järele, siis >>
https://endeavouros.com/ |
teema: Kommenteerimine: xtr |
doh
vastuseid: 329
vaadatud: 97137
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2022 18:28:22 pealkiri: Kommenteerimine: xtr |
Andis õlle eest ära nokitsemist vaja telefoni. Kiitus, et on viitsimist ja ei lennanud lihtsalt prügisse.  |
teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
doh
vastuseid: 3397
vaadatud: 1003912
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.08.2022 13:55:56 pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu |
| Tere. Olen nende tv boxide teemal võhik. Isal on üks vanem aparaat, s905x kiibil põhinev. Proovisin sealt vaadata suurt 4K filmi, mängis sujuvalt maha küll, aga pildikvaliteet oli märgatavalt ke ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
doh
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638955
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 04.01.2022 11:22:56 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Tervitus. Kas kellelgi vedeleb usb kaabel, millel kõige lihtsam pea mõlemal pool? type-a to type-a siis.
Kas mõlemad pooled peavad olema isased type-a või üks peab emane olema, ehk pikenduskaabe ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
doh
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638955
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 04.01.2022 10:27:46 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Tervitus. Kas kellelgi vedeleb usb kaabel, millel kõige lihtsam pea mõlemal pool? type-a to type-a siis. |
teema: Kommenteerimine: indumen |
doh
vastuseid: 208
vaadatud: 47806
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2020 17:03:28 pealkiri: Kommenteerimine: indumen |
kõik timm  |
teema: Kommenteerimine: yerba |
doh
vastuseid: 1223
vaadatud: 187406
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2019 23:07:03 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
| kõik timm! |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
doh
vastuseid: 1903
vaadatud: 322891
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2019 23:06:28 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
| kõik timm! |
teema: Kommenteerimine: valdur444 |
doh
vastuseid: 41
vaadatud: 10424
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2019 18:19:46 pealkiri: Kommenteerimine: valdur444 |
Ostsin emaplaadi, kõik timm  |
teema: Kommenteerimine: rembomy |
doh
vastuseid: 47
vaadatud: 10461
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.09.2017 17:38:32 pealkiri: Kommenteerimine: rembomy |
Ostsin jahutuse. Üks vidin jäi esialgu maha, kuid müüja reageeris kiirelt ja saatis selle oma kuludega järele. Nii et 5+.  |
teema: Kommenteerimine: sick1 |
doh
vastuseid: 174
vaadatud: 263219
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2017 20:45:03 pealkiri: Kommenteerimine: sick1 |
| Diil käis kärmelt ja viperusteta! |
teema: Kommenteerimine: rewer |
doh
vastuseid: 1309
vaadatud: 272757
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2016 22:39:36 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
| Ostsin emaplaadi, kõik käis kiiresti ja sujuvalt! |
teema: Kommenteerimine: raidu1986 |
doh
vastuseid: 19
vaadatud: 9728
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2016 13:11:05 pealkiri: Kommenteerimine: raidu1986 |
| Ostsin protsessori, kiire ja asjalik müüja! |
teema: Pirtsakas emaplaat |
doh
vastuseid: 3
vaadatud: 2469
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 13.11.2016 19:12:26 pealkiri: Pirtsakas emaplaat |
| jaa, uuendasin |
teema: Pirtsakas emaplaat |
doh
vastuseid: 3
vaadatud: 2469
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 13.11.2016 01:47:31 pealkiri: Pirtsakas emaplaat |
Arvuti ei võta iga kaardiga pilti ette. Emaplaat on [url=https://www.msi.com/Motherboard/H61M-P20-G3.html#hero-overview]MSI H61M-P20.
Mul on siin valikus NV GTX 550Ti ja 660 ning AMD r9 290 ning r9 ... |
teema: Kommenteerimine: erik911 |
doh
vastuseid: 98
vaadatud: 29122
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2016 02:34:30 pealkiri: Kommenteerimine: erik911 |
| Kiire, aus, osavõtlik müüja! |
teema: Kommenteerimine: ikeboy |
doh
vastuseid: 178
vaadatud: 37741
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.06.2016 18:29:16 pealkiri: Kommenteerimine: ikeboy |
| Proff ärimees! |
teema: Kommenteerimine: axxel666 |
doh
vastuseid: 78
vaadatud: 25395
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.02.2016 01:30:12 pealkiri: Kommenteerimine: axxel666 |
kaup käis kähku, müüja on aus ja tore!  |
| |