Avaleht
otsing leidis 395 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: O: Micro atx'ile toite ja korpuse :: Korpused
doh

vastuseid: 6
vaadatud: 445

sõnumfoorum: Arvutitehnika ost   postitatud: 20.06.2026 15:13:37   pealkiri: Micro atx'ile toite ja korpuse
https://imgur.com/a/GBU3yfq

Selline lihtsam matx korpus, kraapse kah, eks lapiga saaks väheke kenamaks. Sees 400W FSP toide. Plaadi- ja kaardilugeja jäävad sisse, ma arvan, et töötavad, aga lu ...
  teema: O: Micro atx'ile toite ja korpuse :: Korpused
doh

vastuseid: 6
vaadatud: 445

sõnumfoorum: Arvutitehnika ost   postitatud: 13.06.2026 21:26:58   pealkiri: Micro atx'ile toite ja korpuse
pole küll pärnus, aga saaks seda ja toda. mis nõuded toiteplokile on muidu? vatid, gpu pinid.
  teema:  M: PS5 Slim digital ja PS4 Slim 1tb 2 pulti :: Konsoolid
doh

vastuseid: 5
vaadatud: 1280

sõnumfoorum: Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus   postitatud: 08.06.2026 18:44:06   pealkiri: PS5 Slim digital ja PS4 Slim 1tb 2 pulti
Mis firmware versioon PS4-l?
  teema: » M: Müün oma Acer N60-500 arvutit. (420€, kaubeldav hind) :: Lauaarvutid
doh

vastuseid: 3
vaadatud: 608

sõnumfoorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus   postitatud: 23.05.2026 21:15:47   pealkiri: Müün oma Acer N60-500 arvutit. (420€, kaubeldav hind)
hind peab olema juures
  teema: Kommenteerimine: piggimot
doh

vastuseid: 19
vaadatud: 6801

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.04.2026 18:35:51   pealkiri: Kommenteerimine: piggimot
Kõik ok!
  teema: Kommenteerimine: 2III7
doh

vastuseid: 169
vaadatud: 56962

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.02.2026 19:58:01   pealkiri: Kommenteerimine: 2III7
Müüs portsu Raspberrysid soodsa hinnaga. Kiire tehing, soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: LJ
doh

vastuseid: 155
vaadatud: 41544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.03.2025 02:41:50   pealkiri: Kommenteerimine: LJ
Müüs arvutikola, kõik kiire ja korralik!
  teema: Kommenteerimine: ZeroGlitch
doh

vastuseid: 4
vaadatud: 431

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2025 21:00:14   pealkiri: Kommenteerimine: ZeroGlitch
Kõik korras!
  teema: Kommenteerimine: merk14
doh

vastuseid: 98
vaadatud: 28700

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2024 13:23:34   pealkiri: Kommenteerimine: merk14
Müüs emaplaadi kombo, kõik ok! icon_cool.gif
  teema: Kommenteerimine: yerba
doh

vastuseid: 1223
vaadatud: 187406

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2024 16:21:06   pealkiri: Kommenteerimine: yerba
Kõik ok!
  teema: Kommenteerimine: Launger
doh

vastuseid: 119
vaadatud: 33896

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2024 15:47:47   pealkiri: Kommenteerimine: Launger
Andis ära paar jahutit! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: suffx
doh

vastuseid: 31
vaadatud: 7458

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2024 15:27:19   pealkiri: Kommenteerimine: suffx
Kiire kaup, kõik sujus hästi. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: undercover1
doh

vastuseid: 10
vaadatud: 771

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.07.2024 13:56:26   pealkiri: Kommenteerimine: undercover1
Kiire tehing! beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: allavett
doh

vastuseid: 49
vaadatud: 15416

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2024 21:22:18   pealkiri: Kommenteerimine: allavett
Korralik müüja!
  teema: Kommenteerimine: r2pt0r
doh

vastuseid: 46
vaadatud: 14568

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.06.2024 20:38:45   pealkiri: Kommenteerimine: r2pt0r
Ostsin monitori, kõik ok!
  teema: Kommenteerimine: tomes
doh

vastuseid: 66
vaadatud: 15382

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.06.2024 14:12:56   pealkiri: Kommenteerimine: tomes
Kõik ok!
  teema: Kommenteerimine: doog
doh

vastuseid: 215
vaadatud: 62535

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.06.2024 17:32:10   pealkiri: Kommenteerimine: doog
Proff thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Totu user
doh

vastuseid: 148
vaadatud: 57746

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.06.2024 17:25:20   pealkiri: Kommenteerimine: Totu user
Kinkis Thinkpadi icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: susi
doh

vastuseid: 262
vaadatud: 49859

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2024 21:15:21   pealkiri: Kommenteerimine: susi
Kindel positiivne!
  teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu
doh

vastuseid: 3397
vaadatud: 1003912

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 31.01.2024 13:21:18   pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu
Android x86 peal on minu teada paras käkk. Pakuks hoopis LibreELEC või siis [url=https://wiki.archlinux.org/title/Kodi]Linux+Kodi. Peaks toimima auto framerate, HDR jpm.
  teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu
doh

vastuseid: 3397
vaadatud: 1003912

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 30.01.2024 19:45:19   pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu
, mida sa teha tahad selle masinaga?
  teema: Kommenteerimine: Maxstpau
doh

vastuseid: 106
vaadatud: 26397

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2024 17:09:29   pealkiri: Kommenteerimine: Maxstpau
Kindel positiivne!
  teema: Kommenteerimine: matih22
doh

vastuseid: 235
vaadatud: 48153

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2024 10:17:55   pealkiri: Kommenteerimine: matih22
Kindel positiivne!
  teema: Kommenteerimine: sussik
doh

vastuseid: 72
vaadatud: 18516

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2024 00:48:20   pealkiri: Kommenteerimine: sussik
Kõik timm! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rad01
doh

vastuseid: 73
vaadatud: 15420

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.10.2023 19:25:33   pealkiri: Kommenteerimine: rad01
Edukas kaup!
  teema: Kommenteerimine: hki
doh

vastuseid: 73
vaadatud: 22958

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.09.2023 14:32:01   pealkiri: Kommenteerimine: hki
Tip-top äri!
  teema: Kommenteerimine: Thug0
doh

vastuseid: 43
vaadatud: 10800

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.06.2023 22:16:28   pealkiri: Kommenteerimine: Thug0
Ostsin kõrvaklapid, kõik korras!
  teema: Kommenteerimine: filx
doh

vastuseid: 49
vaadatud: 16859

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2023 21:22:01   pealkiri: Kommenteerimine: filx
Andis niisamuti ära ühe filmi. Tänud! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: rene p
doh

vastuseid: 70
vaadatud: 24929

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2023 19:53:02   pealkiri: Kommenteerimine: rene p
Meeldiv kogemus!
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
doh

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638955

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 18.12.2022 00:35:36   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Lauakas, läpakas? Palju?
Lauakas, paar ühesuguseid 2G oleks ideaalne, üksik 2G käraks kah. Hädaga ka ehk 1G.
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
doh

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638955

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 17.12.2022 22:17:08   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Tere! Kas DDR2-667 või DDR2-800 pulkasid on üle kellelgi? Ma ei ole turuga kursis, arvan, et tegu on vanarauaga, aga juhul kui eksin ja see soov kuulub ärifoorumisse, siis palun lahkesti vabandust! ...
  teema: Kommenteerimine: BackTrack
doh

vastuseid: 6
vaadatud: 1186

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.09.2022 21:51:33   pealkiri: Kommenteerimine: BackTrack
Kõik sujus!
  teema: Küsimused/vastused seoses Arch Linuxiga
doh

vastuseid: 22
vaadatud: 13135

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 19.08.2022 17:03:08   pealkiri: Re: Arch Linuxi install ja ISO loomine
Kes ei viitsi käsi määrima hakata, võib kohe
Ei soovita selle projektiga aega raisata.

Kui on soov GUI installeriga Archi järele, siis >>
https://endeavouros.com/
  teema: Kommenteerimine: xtr
doh

vastuseid: 329
vaadatud: 97137

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2022 18:28:22   pealkiri: Kommenteerimine: xtr
Andis õlle eest ära nokitsemist vaja telefoni. Kiitus, et on viitsimist ja ei lennanud lihtsalt prügisse. icon_smile.gif
  teema: Meediapleierite ja HTPC arutelu
doh

vastuseid: 3397
vaadatud: 1003912

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 06.08.2022 13:55:56   pealkiri: Meediapleierite ja HTPC arutelu
Tere. Olen nende tv boxide teemal võhik. Isal on üks vanem aparaat, s905x kiibil põhinev. Proovisin sealt vaadata suurt 4K filmi, mängis sujuvalt maha küll, aga pildikvaliteet oli märgatavalt ke ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
doh

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638955

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 04.01.2022 11:22:56   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Tervitus. Kas kellelgi vedeleb usb kaabel, millel kõige lihtsam pea mõlemal pool? type-a to type-a siis.
Kas mõlemad pooled peavad olema isased type-a või üks peab emane olema, ehk pikenduskaabe ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
doh

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638955

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 04.01.2022 10:27:46   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Tervitus. Kas kellelgi vedeleb usb kaabel, millel kõige lihtsam pea mõlemal pool? type-a to type-a siis.
  teema: Kommenteerimine: indumen
doh

vastuseid: 208
vaadatud: 47806

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2020 17:03:28   pealkiri: Kommenteerimine: indumen
kõik timm thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: yerba
doh

vastuseid: 1223
vaadatud: 187406

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2019 23:07:03   pealkiri: Kommenteerimine: yerba
kõik timm!
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
doh

vastuseid: 1903
vaadatud: 322891

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2019 23:06:28   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
kõik timm!
  teema: Kommenteerimine: valdur444
doh

vastuseid: 41
vaadatud: 10424

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2019 18:19:46   pealkiri: Kommenteerimine: valdur444
Ostsin emaplaadi, kõik timm thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rembomy
doh

vastuseid: 47
vaadatud: 10461

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2017 17:38:32   pealkiri: Kommenteerimine: rembomy
Ostsin jahutuse. Üks vidin jäi esialgu maha, kuid müüja reageeris kiirelt ja saatis selle oma kuludega järele. Nii et 5+. icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: sick1
doh

vastuseid: 174
vaadatud: 263219

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2017 20:45:03   pealkiri: Kommenteerimine: sick1
Diil käis kärmelt ja viperusteta!
  teema: Kommenteerimine: rewer
doh

vastuseid: 1309
vaadatud: 272757

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2016 22:39:36   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Ostsin emaplaadi, kõik käis kiiresti ja sujuvalt!
  teema: Kommenteerimine: raidu1986
doh

vastuseid: 19
vaadatud: 9728

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.11.2016 13:11:05   pealkiri: Kommenteerimine: raidu1986
Ostsin protsessori, kiire ja asjalik müüja!
  teema: Pirtsakas emaplaat
doh

vastuseid: 3
vaadatud: 2469

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 13.11.2016 19:12:26   pealkiri: Pirtsakas emaplaat
jaa, uuendasin
  teema: Pirtsakas emaplaat
doh

vastuseid: 3
vaadatud: 2469

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 13.11.2016 01:47:31   pealkiri: Pirtsakas emaplaat
Arvuti ei võta iga kaardiga pilti ette. Emaplaat on [url=https://www.msi.com/Motherboard/H61M-P20-G3.html#hero-overview]MSI H61M-P20.
Mul on siin valikus NV GTX 550Ti ja 660 ning AMD r9 290 ning r9 ...
  teema: Kommenteerimine: erik911
doh

vastuseid: 98
vaadatud: 29122

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2016 02:34:30   pealkiri: Kommenteerimine: erik911
Kiire, aus, osavõtlik müüja!
  teema: Kommenteerimine: ikeboy
doh

vastuseid: 178
vaadatud: 37741

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2016 18:29:16   pealkiri: Kommenteerimine: ikeboy
Proff ärimees!
  teema: Kommenteerimine: axxel666
doh

vastuseid: 78
vaadatud: 25395

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.02.2016 01:30:12   pealkiri: Kommenteerimine: axxel666
kaup käis kähku, müüja on aus ja tore! thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.