|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: tennar |
djdeep
vastuseid: 300
vaadatud: 73072
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2011 12:59:22 pealkiri: Kommenteerimine: tennar |
Kaup kiire ja korralik, ostsin LCD paneeli ning olen rahul.  |
teema: iPhone |
djdeep
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743736
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.11.2007 11:34:05 pealkiri: iPhone |
Huhh sain ka selle iFööni maitse suhu... Nii kodune tunne oli kohe kuna kasutan ka Apple sülearvutit oli kõik vägagi tuttav. Kellelgi pole üle ühte?  |
teema: Nokia E60 |
djdeep
vastuseid: 39
vaadatud: 11417
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.10.2007 10:44:28 pealkiri: Nokia E60 |
| , Väga võimalik, oleneb palju kasutad. Aga millal ostetud? Minule saatis igatahes Nokia uue aku, sest oli see nö praak vms. |
teema: LG Prada |
djdeep
vastuseid: 15
vaadatud: 8028
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.09.2007 20:00:35 pealkiri: LG Prada |
| Hmmm... Vihmaga pole küll veel mingit probleemi olnud, mis kasutamist segaks. Eks talv ja külm on veel ees, aga veel pole selles suhtes anomaaliaid märganud. |
teema: LG Prada |
djdeep
vastuseid: 15
vaadatud: 8028
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.08.2007 20:15:19 pealkiri: LG Prada |
Sellel polegi pulka ju... Mina käsitlen ainult näpuga ja pulka pole näinudki sellel.  |
teema: LG Prada |
djdeep
vastuseid: 15
vaadatud: 8028
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.08.2007 18:54:52 pealkiri: LG Prada |
| Nonii mul see kallike soetatud ja varsti temaga juba pea nädal veedetud. Olen asjaga väga rahul. Lõpuks ometi midagi uut ja mitte ainult välimuse poolest vaid ka sisemuse poolest. Kui keegi midagi ... |
teema: palju sul pc originaalmänge on? |
djdeep
vastuseid: 121
vaadatud: 35440
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.04.2007 18:02:18 pealkiri: palju sul pc originaalmänge on? |
Mul pole ühtegi aga pole eriline mängumees ka.  |
teema: MacBook |
djdeep
vastuseid: 1902
vaadatud: 506901
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 22.04.2007 17:40:02 pealkiri: MacBook |
| Mul vana MacBook ja käte alt kollane. Lubati garantiid, et vahetatakse ära aga pole veel esindusse jõudnud. Minu jaoks läpats rohkem nagu tööriist, et pole ju eriti vahet kui hästi ta läigib v ... |
teema: Ülevaade: Nokia E60 :: Mobiiltelefonid |
djdeep
vastuseid: 113
vaadatud: 52052
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 22.04.2007 17:31:33 pealkiri: Ülevaade: Nokia E60 |
| Ega keegi ei tea kust oleks võimalik uut korpust saada sellele telefonile? |
teema: Kommenteerimine: alliance |
djdeep
vastuseid: 530
vaadatud: 135828
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2007 13:27:29 pealkiri: Kommenteerimine: alliance |
Müüsin Zalmani fanbus'i. Kandis raha väga kiirelt üle. Tasub usaldada! |
teema: Bränd vs Odavus |
djdeep
vastuseid: 62
vaadatud: 16794
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.01.2007 15:20:16 pealkiri: Bränd vs Odavus |
| , see jah natuke vale väide. Oleksid võinud panna vastamisi iPod'i ja mingi unknown firma mp3 pleieri. Või Sansa ja mingi Nano replica. |
teema: Bränd vs Odavus |
djdeep
vastuseid: 62
vaadatud: 16794
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.01.2007 22:09:04 pealkiri: Bränd vs Odavus |
| Hindan väga palju brändi. Pole mõtet osta midagi tundmatut ja odavat, pead ikka teadma mida sa ostad. Mina eelkõige ostan kvaliteeti. Öeldakse ju, et kui tahad odavat ja head tuleb osta kaks- ük ... |
teema: Testime oma protsessoreid Photoshopiga. |
djdeep
vastuseid: 158
vaadatud: 48412
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.01.2007 22:33:41 pealkiri: Testime oma protsessoreid Photoshopiga. |
MacBook 2.0 GHz Intel Core Duo, 1GB 667 MHz DDR2
PhotoShop CS
Tulemus: 44.8 sekundit |
teema: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011] |
djdeep
vastuseid: 1133
vaadatud: 236665
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.01.2007 22:24:21 pealkiri: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011] |
| Kasutan juhtmega Mighty Mouse'i, väga rahul igatahes. |
teema: iPhone |
djdeep
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743736
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 13.01.2007 15:13:33 pealkiri: iPhone |
| Eks ootan seda telefoni suure huviga Eestisse. Kindlasti tahaks endale soetada. Siiani pole ükski Apple toode veel pettumist põhjustanud ja arvan, et ka telefon väga tasemel. |
teema: MacBook |
djdeep
vastuseid: 1902
vaadatud: 506901
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 13.01.2007 15:03:03 pealkiri: MacBook |
| Minu MacBook hakkab igatahes kollaseks minema, just sealt kus käsi hoiad. Kirjutasin IM Arvutitesse ka. Küsisid seerianumbri ja teatasid, et mul vahetatakse see klaviatuuri alune paneel nagu garanti ... |
teema: Keedame moblaga muna! |
djdeep
vastuseid: 53
vaadatud: 12795
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 01.11.2006 12:49:59 pealkiri: Keedame moblaga muna! |
| , pane õhupalli sisse natuke vett ja puhu õhku täis, täpselt nii palju, et ta mikrolaineahju mahuks. Siis pane ahi tööle. See järel võiksid mõnedkümned meetrid eemalduda, sest tulemus on võ ... |
teema: Nokia 8800 & Sirocco |
djdeep
vastuseid: 286
vaadatud: 67712
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.10.2006 23:28:16 pealkiri: Nokia 8800 & Sirocco |
| Special Edition on täpselt samasugune nagu hõbedane, ainult värvi vahe. Ehk siis nn "kandilise avaga". |
teema: Nokia 8800 & Sirocco |
djdeep
vastuseid: 286
vaadatud: 67712
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.10.2006 21:16:29 pealkiri: Nokia 8800 & Sirocco |
| Juhtusin nädalavahetuel Pärnu. Seal Port Arturi kõrval on ka mingi enda-arust kaubamajake. All toidupood ja üleval muu nodi. Läksin sinna mobiilipoodi ja nägin, et uus Nokia 8800 maksab natuke a ... |
teema: Kommenteerimine: mxd5 |
djdeep
vastuseid: 29
vaadatud: 8899
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.10.2006 18:14:33 pealkiri: Kommenteerimine: mxd5 |
Ostsin 300D sõbrale ja saatis kauba ette.
Usaldusväärne |
teema: Sinu kõvaketas(te) ajalugu |
djdeep
vastuseid: 248
vaadatud: 78155
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 13.10.2006 13:39:19 pealkiri: Sinu kõvaketas(te) ajalugu |
1) Esimese arvutis mingi paarsada MB.
2) Teises arvutis Maxtor 20 GB (5400 rpm, Ultra-ATA 100)
3) Hiljem sai Maxtor 60 (7200 rpm, Ultra-ATA 100) ostetud.
4) Millalgi käis läbi ka Seagate 40 GB (7 ... |
teema: Mis on HV kasutaja avaleheks? |
djdeep
vastuseid: 456
vaadatud: 93066
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 13.10.2006 13:27:24 pealkiri: Mis on HV kasutaja avaleheks? |
Use the fu**in' google!
Ehk siis http://google.com |
teema: Nokia 8800 & Sirocco |
djdeep
vastuseid: 286
vaadatud: 67712
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.10.2006 16:10:06 pealkiri: Nokia 8800 & Sirocco |
| , värvi hetkel ei oska öelda aga kui näen siis ütlen. |
teema: Nokia 8800 & Sirocco |
djdeep
vastuseid: 286
vaadatud: 67712
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.10.2006 23:50:20 pealkiri: Nokia 8800 & Sirocco |
| , täna vaatasin jah aga lasin juba Sirocco ka tellida. Eks saab lähipäevil siis ehk ka katsuda seda. Välimus on siiamaani küll väga meeldiv paistnud. |
teema: Nokia 8800 & Sirocco |
djdeep
vastuseid: 286
vaadatud: 67712
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.10.2006 16:55:13 pealkiri: Nokia 8800 & Sirocco |
Lasin siia Kuressaare EMT esindusse ka ühe Sirocco tellida. Lasnamäel oli neid 4 tükki sees. Eks siis vaatab mis endast kujutab.
, vaheta minu E60 vastu. Suurem on küll aga ka funktsioone palju r ... |
teema: Kommenteerimine: kuldkala |
djdeep
vastuseid: 82
vaadatud: 24776
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.09.2006 18:53:36 pealkiri: Kommenteerimine: kuldkala |
Eeskujulik tehing!
Saatis pool raha ette ja pool, siis kui kaup käes nagu kokku lepitud.
Soovitan! |
teema: digipeegli koti valik Eestis ja soetamine |
djdeep
vastuseid: 457
vaadatud: 135630
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.09.2006 23:31:00 pealkiri: digipeegli koti valik Eestis ja soetamine |
|
teema: digipeegli koti valik Eestis ja soetamine |
djdeep
vastuseid: 457
vaadatud: 135630
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.09.2006 16:00:51 pealkiri: digipeegli koti valik Eestis ja soetamine |
Mina ostsin endale sellise: http://www.fotoluks.ee/?op=body&id=106&cid=1333&cgid=
Mahutab läpatsi ja kogu fotovarustuse. Mõeldes tulevikule on ruumi veel natuke ülegi. Plaanis ju veel ... |
teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
djdeep
vastuseid: 1189
vaadatud: 423889
|
foorum: Fotograafia postitatud: 27.09.2006 01:06:22 pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
Mul 20D juurde ostetud:
1) Kott Tamrac Cyberpack 9
2) Mälukaart Ultra III 1GB
3) Välk 430EX
4) Obje Tamron 28-75 F2.8
5) Obje Canon 50mm FIX F1.8
6) UV filter Tamroni jaoks
7) Kaks komplekti ... |
teema: Kommenteerimine: andrus |
djdeep
vastuseid: 79
vaadatud: 20345
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2006 23:34:09 pealkiri: Kommenteerimine: andrus |
Hämmastavalt hea äri! Kõik nii nagu lubatud, raha õigel ajal kohal. Maksis posti ja veel natuke pealegi kinni. Olen väga rahul. Julgen müüa või osta temalt või tema kaudu iga kell!
Soovitan! |
teema: MacBook Pro |
djdeep
vastuseid: 2092
vaadatud: 675598
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 02.09.2006 16:15:34 pealkiri: MacBook Pro |
| Mul on nüüd juba kaks kuud MacBook 2.0 core duo olnud. Lugesin teste ja asju ning ei ole sellel Pro versioonil midagi niivõrd head mis selle hinnaga peaks olema. Olen MacBookiga ülimalt rahul. |
teema: Nokia 8800 & Sirocco |
djdeep
vastuseid: 286
vaadatud: 67712
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.08.2006 14:17:44 pealkiri: Nokia 8800 & Sirocco |
|
teema: MacBook |
djdeep
vastuseid: 1902
vaadatud: 506901
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 14.08.2006 17:00:51 pealkiri: MacBook |
| , pane Mac OS X PC peale ja vataa mis juhtub. Igatahes aeglasem. Sama nähtus ka vastupidi toimides. |
teema: MacBook |
djdeep
vastuseid: 1902
vaadatud: 506901
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 14.08.2006 15:34:25 pealkiri: MacBook |
1. Ikka päris soojaks läheb aga mingiks ülikuumaks küll mitte ja restarte ka ei tee.
2. Kui ostad Mac'i siis kasuta ka Mac OS X'i. Muidu pole sellel ostul üldse mõtet. Igaljuhul läheb aeglasem ... |
teema: Millist digifotokat omate? |
djdeep
vastuseid: 927
vaadatud: 227687
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.08.2006 14:29:30 pealkiri: Millist digifotokat omate? |
Just läksin üle 20D KIT + 430EX + Tamron 28-75 F2.8 XR DI.
Ennem oli 300D KIT + 420EX + BG-E1. |
teema: Ülevaade: Nokia E60 :: Mobiiltelefonid |
djdeep
vastuseid: 113
vaadatud: 52052
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 28.07.2006 03:15:30 pealkiri: Ülevaade: Nokia E60 |
| , pole ju mingeid seadeid vaja. Paninb lihtsalt Opera peale, otsisin levi ja surfasin. Mingeid seadeid polnud vaja. |
teema: Ülevaade: Nokia E60 :: Mobiiltelefonid |
djdeep
vastuseid: 113
vaadatud: 52052
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 20.07.2006 20:26:53 pealkiri: Ülevaade: Nokia E60 |
| Mina sain küll endal Wifi tööle. Surfasin Opera'ga netis ka veel. Pilte netis ja Nokia lehel rohkem kui küll. |
teema: Nokia 8800 & Sirocco |
djdeep
vastuseid: 286
vaadatud: 67712
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.07.2006 01:10:47 pealkiri: Nokia 8800 & Sirocco |
| , milleks telefonile mingi hea kaamera? Mingi odav seebikarp digikas teeb nagunii telefonikaamerast ikkagi parema pildi. Vahet ei ole õiget kvaliteeti telefonig ikka ei saa. Nagu öeldakse, et see mi ... |
teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
djdeep
vastuseid: 1328
vaadatud: 429376
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.07.2006 18:54:55 pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
1) Mingi 486
2) PIII 866 MHz
3) P4 2.4 GHz
4) P4 3.0 GHz
Lühiajaliselt läbi käinud veel paar Duron 900, P4 2.0 GHz jne.
Peale P4 3.0 GHz mis praegu PC's lisandus veel 2.0GHz Intel Core Duo ... |
teema: Millist digifotokat omate? |
djdeep
vastuseid: 927
vaadatud: 227687
|
foorum: Fotograafia postitatud: 10.07.2006 02:07:47 pealkiri: Millist digifotokat omate? |
Canon EOS 300D + Canon Speedlite 420 EX + 18-55 (KIT) + Canon EF 50mm f/1.8 II + Sigma 28-105mm F3.8-5.6 UC-III + 256 MB Lexar 40x + 512 MB Kingston
EDIT: Unus veel mainimata Battery Grip Canon BG-E1 |
teema: Millist objektiivi valida (350D-le) |
djdeep
vastuseid: 122
vaadatud: 33931
|
foorum: Fotograafia postitatud: 10.07.2006 01:49:18 pealkiri: Millist objektiivi valida (350D-le) |
Just ostsin 1.8 ja sigarahul.  |
teema: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud? |
djdeep
vastuseid: 746
vaadatud: 181801
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.07.2006 01:34:09 pealkiri: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud? |
...Nüüdseks kulutanud siis juba üle 40 kilo, muidugi vanem kraam maha ka müüdud.
Lisandus MacBook ja Mighty Mouse, PC ka alles ja kokku siis läinud mingi (40+23,5)=63,5. |
teema: HV Macikasutajad |
djdeep
vastuseid: 505
vaadatud: 192842
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.07.2006 11:27:09 pealkiri: HV Macikasutajad |
| Nonii... Tõin oma uue kallima just koju. Verivärske MacBook 13,3", 2.0GHz Intel Core Duo, 1GB 667MHz DDR2 SDRAM, 60GB 5400-rpm Serial ATA. Pluss lisaks veel Mighty Mouse. |
teema: Ülevaade: Nokia E60 :: Mobiiltelefonid |
djdeep
vastuseid: 113
vaadatud: 52052
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 04.07.2006 13:25:59 pealkiri: Ülevaade: Nokia E60 |
| Tavakõnedega peab normilt ikka päevi aga kui muusikat kuulad valjuhääldist, siis on päris kiiresti tühi. Täpselt ei olegi mõõtnud, kaua peab aga räägin ikka suht palju. Neli päeva võin pr ... |
teema: Ülevaade: Nokia E60 :: Mobiiltelefonid |
djdeep
vastuseid: 113
vaadatud: 52052
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 01.07.2006 01:17:41 pealkiri: Ülevaade: Nokia E60 |
| , Ta on kena õhuke ja taskus istub väga hästi. |
teema: Ülevaade: Nokia E60 :: Mobiiltelefonid |
djdeep
vastuseid: 113
vaadatud: 52052
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 30.06.2006 14:10:21 pealkiri: Ülevaade: Nokia E60 |
Mul ka see telefon juba mingi paar-kolm nädalat. Ülirahul olen igatahes. Tahaksin ka WiFi´t proovida, pole tähele pannudki, et see olemas on.  |
teema: Nokia E60 |
djdeep
vastuseid: 39
vaadatud: 11417
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.06.2006 01:26:49 pealkiri: Nokia E60 |
| Jah ütleb helistaja nime. Mul ütleb tavalisel kõnel ka selle nime. Mugav, tead ette kes helistab ilma ekraanile vaatamata. |
teema: Nokia E60 |
djdeep
vastuseid: 39
vaadatud: 11417
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.06.2006 01:02:58 pealkiri: Nokia E60 |
| Mul paar nädalat juba see telefon. Minu jaoks on suur pluss, et ei ole kellasid-vilesid. Näiteks väga suur pluss selle telefoni juures oli see, et kaamera puudub. Selle telefoniga olen ikka väga r ... |
teema: Digipeegel vs. Tavaline Peegelkaamera |
djdeep
vastuseid: 58
vaadatud: 20162
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.06.2006 16:49:53 pealkiri: Digipeegel vs. Tavaline Peegelkaamera |
http://foto.kala.ee/fiki/index.php/Algajale
Siin ka head lugemist algajaile. Sealt saad teada ka erinevate objektiivide nimes olevate lühendite tähendused.
Alumine objektiiv on Canoni L seeria e ... |
teema: MacBook |
djdeep
vastuseid: 1902
vaadatud: 506901
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 18.05.2006 20:06:13 pealkiri: MacBook |
Mind tõmbab just väiksem ekraan, hea ringi liikuda, laua peal istub mul sülearvuti vähe.
Samas ju võimalus laua peal suur ekraan sappa visata. Raske otsus tuleb peagii langetada. |
| |