Avaleht
otsing leidis 133 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: tennar
djdeep

vastuseid: 300
vaadatud: 73072

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2011 12:59:22   pealkiri: Kommenteerimine: tennar
Kaup kiire ja korralik, ostsin LCD paneeli ning olen rahul. icon_cool.gif
  teema: iPhone
djdeep

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743736

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 27.11.2007 11:34:05   pealkiri: iPhone
Huhh sain ka selle iFööni maitse suhu... Nii kodune tunne oli kohe kuna kasutan ka Apple sülearvutit oli kõik vägagi tuttav. Kellelgi pole üle ühte? icon_razz.gif
  teema: Nokia E60
djdeep

vastuseid: 39
vaadatud: 11417

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.10.2007 10:44:28   pealkiri: Nokia E60
, Väga võimalik, oleneb palju kasutad. Aga millal ostetud? Minule saatis igatahes Nokia uue aku, sest oli see nö praak vms.
  teema: LG Prada
djdeep

vastuseid: 15
vaadatud: 8028

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.09.2007 20:00:35   pealkiri: LG Prada
Hmmm... Vihmaga pole küll veel mingit probleemi olnud, mis kasutamist segaks. Eks talv ja külm on veel ees, aga veel pole selles suhtes anomaaliaid märganud.
  teema: LG Prada
djdeep

vastuseid: 15
vaadatud: 8028

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.08.2007 20:15:19   pealkiri: LG Prada
Sellel polegi pulka ju... Mina käsitlen ainult näpuga ja pulka pole näinudki sellel. icon_biggrin.gif
  teema: LG Prada
djdeep

vastuseid: 15
vaadatud: 8028

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.08.2007 18:54:52   pealkiri: LG Prada
Nonii mul see kallike soetatud ja varsti temaga juba pea nädal veedetud. Olen asjaga väga rahul. Lõpuks ometi midagi uut ja mitte ainult välimuse poolest vaid ka sisemuse poolest. Kui keegi midagi ...
  teema: palju sul pc originaalmänge on?
djdeep

vastuseid: 121
vaadatud: 35440

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.04.2007 18:02:18   pealkiri: palju sul pc originaalmänge on?
Mul pole ühtegi aga pole eriline mängumees ka. icon_biggrin.gif
  teema: MacBook
djdeep

vastuseid: 1902
vaadatud: 506901

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 22.04.2007 17:40:02   pealkiri: MacBook
Mul vana MacBook ja käte alt kollane. Lubati garantiid, et vahetatakse ära aga pole veel esindusse jõudnud. Minu jaoks läpats rohkem nagu tööriist, et pole ju eriti vahet kui hästi ta läigib v ...
  teema: Ülevaade: Nokia E60 :: Mobiiltelefonid
djdeep

vastuseid: 113
vaadatud: 52052

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 22.04.2007 17:31:33   pealkiri: Ülevaade: Nokia E60
Ega keegi ei tea kust oleks võimalik uut korpust saada sellele telefonile?
  teema: Kommenteerimine: alliance
djdeep

vastuseid: 530
vaadatud: 135828

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2007 13:27:29   pealkiri: Kommenteerimine: alliance
Müüsin Zalmani fanbus'i. Kandis raha väga kiirelt üle. thumbs_up.gif Tasub usaldada!
  teema: Bränd vs Odavus
djdeep

vastuseid: 62
vaadatud: 16794

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.01.2007 15:20:16   pealkiri: Bränd vs Odavus
, see jah natuke vale väide. Oleksid võinud panna vastamisi iPod'i ja mingi unknown firma mp3 pleieri. Või Sansa ja mingi Nano replica.
  teema: Bränd vs Odavus
djdeep

vastuseid: 62
vaadatud: 16794

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.01.2007 22:09:04   pealkiri: Bränd vs Odavus
Hindan väga palju brändi. Pole mõtet osta midagi tundmatut ja odavat, pead ikka teadma mida sa ostad. Mina eelkõige ostan kvaliteeti. Öeldakse ju, et kui tahad odavat ja head tuleb osta kaks- ük ...
  teema: Testime oma protsessoreid Photoshopiga.
djdeep

vastuseid: 158
vaadatud: 48412

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.01.2007 22:33:41   pealkiri: Testime oma protsessoreid Photoshopiga.
MacBook 2.0 GHz Intel Core Duo, 1GB 667 MHz DDR2
PhotoShop CS
Tulemus: 44.8 sekundit
  teema: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011]
djdeep

vastuseid: 1133
vaadatud: 236665

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.01.2007 22:24:21   pealkiri: Mis hiirt/matti kasutad? [uuendatud 19.06.2011]
Kasutan juhtmega Mighty Mouse'i, väga rahul igatahes.
  teema: iPhone
djdeep

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743736

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 13.01.2007 15:13:33   pealkiri: iPhone
Eks ootan seda telefoni suure huviga Eestisse. Kindlasti tahaks endale soetada. Siiani pole ükski Apple toode veel pettumist põhjustanud ja arvan, et ka telefon väga tasemel.
  teema: MacBook
djdeep

vastuseid: 1902
vaadatud: 506901

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 13.01.2007 15:03:03   pealkiri: MacBook
Minu MacBook hakkab igatahes kollaseks minema, just sealt kus käsi hoiad. Kirjutasin IM Arvutitesse ka. Küsisid seerianumbri ja teatasid, et mul vahetatakse see klaviatuuri alune paneel nagu garanti ...
  teema: Keedame moblaga muna!
djdeep

vastuseid: 53
vaadatud: 12795

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 01.11.2006 12:49:59   pealkiri: Keedame moblaga muna!
, pane õhupalli sisse natuke vett ja puhu õhku täis, täpselt nii palju, et ta mikrolaineahju mahuks. Siis pane ahi tööle. See järel võiksid mõnedkümned meetrid eemalduda, sest tulemus on võ ...
  teema: Nokia 8800 & Sirocco
djdeep

vastuseid: 286
vaadatud: 67712

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.10.2006 23:28:16   pealkiri: Nokia 8800 & Sirocco
Special Edition on täpselt samasugune nagu hõbedane, ainult värvi vahe. Ehk siis nn "kandilise avaga".
  teema: Nokia 8800 & Sirocco
djdeep

vastuseid: 286
vaadatud: 67712

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.10.2006 21:16:29   pealkiri: Nokia 8800 & Sirocco
Juhtusin nädalavahetuel Pärnu. Seal Port Arturi kõrval on ka mingi enda-arust kaubamajake. All toidupood ja üleval muu nodi. Läksin sinna mobiilipoodi ja nägin, et uus Nokia 8800 maksab natuke a ...
  teema: Kommenteerimine: mxd5
djdeep

vastuseid: 29
vaadatud: 8899

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.10.2006 18:14:33   pealkiri: Kommenteerimine: mxd5
Ostsin 300D sõbrale ja saatis kauba ette. thumbs_up.gif
Usaldusväärne
  teema: Sinu kõvaketas(te) ajalugu
djdeep

vastuseid: 248
vaadatud: 78155

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 13.10.2006 13:39:19   pealkiri: Sinu kõvaketas(te) ajalugu
1) Esimese arvutis mingi paarsada MB.
2) Teises arvutis Maxtor 20 GB (5400 rpm, Ultra-ATA 100)
3) Hiljem sai Maxtor 60 (7200 rpm, Ultra-ATA 100) ostetud.
4) Millalgi käis läbi ka Seagate 40 GB (7 ...
  teema: Mis on HV kasutaja avaleheks?
djdeep

vastuseid: 456
vaadatud: 93066

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 13.10.2006 13:27:24   pealkiri: Mis on HV kasutaja avaleheks?
Use the fu**in' google!
Ehk siis http://google.com
  teema: Nokia 8800 & Sirocco
djdeep

vastuseid: 286
vaadatud: 67712

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.10.2006 16:10:06   pealkiri: Nokia 8800 & Sirocco
, värvi hetkel ei oska öelda aga kui näen siis ütlen.
  teema: Nokia 8800 & Sirocco
djdeep

vastuseid: 286
vaadatud: 67712

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.10.2006 23:50:20   pealkiri: Nokia 8800 & Sirocco
, täna vaatasin jah aga lasin juba Sirocco ka tellida. Eks saab lähipäevil siis ehk ka katsuda seda. Välimus on siiamaani küll väga meeldiv paistnud.
  teema: Nokia 8800 & Sirocco
djdeep

vastuseid: 286
vaadatud: 67712

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.10.2006 16:55:13   pealkiri: Nokia 8800 & Sirocco
Lasin siia Kuressaare EMT esindusse ka ühe Sirocco tellida. Lasnamäel oli neid 4 tükki sees. Eks siis vaatab mis endast kujutab.
, vaheta minu E60 vastu. Suurem on küll aga ka funktsioone palju r ...
  teema: Kommenteerimine: kuldkala
djdeep

vastuseid: 82
vaadatud: 24776

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.09.2006 18:53:36   pealkiri: Kommenteerimine: kuldkala
Eeskujulik tehing!
Saatis pool raha ette ja pool, siis kui kaup käes nagu kokku lepitud.
Soovitan!
  teema: digipeegli koti valik Eestis ja soetamine
djdeep

vastuseid: 457
vaadatud: 135630

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.09.2006 23:31:00   pealkiri: digipeegli koti valik Eestis ja soetamine
  teema: digipeegli koti valik Eestis ja soetamine
djdeep

vastuseid: 457
vaadatud: 135630

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.09.2006 16:00:51   pealkiri: digipeegli koti valik Eestis ja soetamine
Mina ostsin endale sellise: http://www.fotoluks.ee/?op=body&id=106&cid=1333&cgid=
Mahutab läpatsi ja kogu fotovarustuse. Mõeldes tulevikule on ruumi veel natuke ülegi. Plaanis ju veel ...
  teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
djdeep

vastuseid: 1189
vaadatud: 423889

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 27.09.2006 01:06:22   pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
Mul 20D juurde ostetud:
1) Kott Tamrac Cyberpack 9
2) Mälukaart Ultra III 1GB
3) Välk 430EX
4) Obje Tamron 28-75 F2.8
5) Obje Canon 50mm FIX F1.8
6) UV filter Tamroni jaoks
7) Kaks komplekti ...
  teema: Kommenteerimine: andrus
djdeep

vastuseid: 79
vaadatud: 20345

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2006 23:34:09   pealkiri: Kommenteerimine: andrus
Hämmastavalt hea äri! Kõik nii nagu lubatud, raha õigel ajal kohal. Maksis posti ja veel natuke pealegi kinni. Olen väga rahul. Julgen müüa või osta temalt või tema kaudu iga kell!
Soovitan!
  teema: MacBook Pro
djdeep

vastuseid: 2092
vaadatud: 675598

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 02.09.2006 16:15:34   pealkiri: MacBook Pro
Mul on nüüd juba kaks kuud MacBook 2.0 core duo olnud. Lugesin teste ja asju ning ei ole sellel Pro versioonil midagi niivõrd head mis selle hinnaga peaks olema. Olen MacBookiga ülimalt rahul.
  teema: Nokia 8800 & Sirocco
djdeep

vastuseid: 286
vaadatud: 67712

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.08.2006 14:17:44   pealkiri: Nokia 8800 & Sirocco
  teema: MacBook
djdeep

vastuseid: 1902
vaadatud: 506901

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 14.08.2006 17:00:51   pealkiri: MacBook
, pane Mac OS X PC peale ja vataa mis juhtub. Igatahes aeglasem. Sama nähtus ka vastupidi toimides.
  teema: MacBook
djdeep

vastuseid: 1902
vaadatud: 506901

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 14.08.2006 15:34:25   pealkiri: MacBook
1. Ikka päris soojaks läheb aga mingiks ülikuumaks küll mitte ja restarte ka ei tee.
2. Kui ostad Mac'i siis kasuta ka Mac OS X'i. Muidu pole sellel ostul üldse mõtet. Igaljuhul läheb aeglasem ...
  teema: Millist digifotokat omate?
djdeep

vastuseid: 927
vaadatud: 227687

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.08.2006 14:29:30   pealkiri: Millist digifotokat omate?
Just läksin üle 20D KIT + 430EX + Tamron 28-75 F2.8 XR DI.
Ennem oli 300D KIT + 420EX + BG-E1.
  teema: Ülevaade: Nokia E60 :: Mobiiltelefonid
djdeep

vastuseid: 113
vaadatud: 52052

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 28.07.2006 03:15:30   pealkiri: Ülevaade: Nokia E60
, pole ju mingeid seadeid vaja. Paninb lihtsalt Opera peale, otsisin levi ja surfasin. Mingeid seadeid polnud vaja.
  teema: Ülevaade: Nokia E60 :: Mobiiltelefonid
djdeep

vastuseid: 113
vaadatud: 52052

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 20.07.2006 20:26:53   pealkiri: Ülevaade: Nokia E60
Mina sain küll endal Wifi tööle. Surfasin Opera'ga netis ka veel. Pilte netis ja Nokia lehel rohkem kui küll.
  teema: Nokia 8800 & Sirocco
djdeep

vastuseid: 286
vaadatud: 67712

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.07.2006 01:10:47   pealkiri: Nokia 8800 & Sirocco
, milleks telefonile mingi hea kaamera? Mingi odav seebikarp digikas teeb nagunii telefonikaamerast ikkagi parema pildi. Vahet ei ole õiget kvaliteeti telefonig ikka ei saa. Nagu öeldakse, et see mi ...
  teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu
djdeep

vastuseid: 1328
vaadatud: 429376

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.07.2006 18:54:55   pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu
1) Mingi 486
2) PIII 866 MHz
3) P4 2.4 GHz
4) P4 3.0 GHz

Lühiajaliselt läbi käinud veel paar Duron 900, P4 2.0 GHz jne.

Peale P4 3.0 GHz mis praegu PC's lisandus veel 2.0GHz Intel Core Duo ...
  teema: Millist digifotokat omate?
djdeep

vastuseid: 927
vaadatud: 227687

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.07.2006 02:07:47   pealkiri: Millist digifotokat omate?
Canon EOS 300D + Canon Speedlite 420 EX + 18-55 (KIT) + Canon EF 50mm f/1.8 II + Sigma 28-105mm F3.8-5.6 UC-III + 256 MB Lexar 40x + 512 MB Kingston
EDIT: Unus veel mainimata Battery Grip Canon BG-E1
  teema: Millist objektiivi valida (350D-le)
djdeep

vastuseid: 122
vaadatud: 33931

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.07.2006 01:49:18   pealkiri: Millist objektiivi valida (350D-le)
Just ostsin 1.8 ja sigarahul. thumbs_up.gif
  teema: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud?
djdeep

vastuseid: 746
vaadatud: 181801

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.07.2006 01:34:09   pealkiri: Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud?
...Nüüdseks kulutanud siis juba üle 40 kilo, muidugi vanem kraam maha ka müüdud.
Lisandus MacBook ja Mighty Mouse, PC ka alles ja kokku siis läinud mingi (40+23,5)=63,5.
  teema: HV Macikasutajad
djdeep

vastuseid: 505
vaadatud: 192842

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.07.2006 11:27:09   pealkiri: HV Macikasutajad
Nonii... Tõin oma uue kallima just koju. Verivärske MacBook 13,3", 2.0GHz Intel Core Duo, 1GB 667MHz DDR2 SDRAM, 60GB 5400-rpm Serial ATA. Pluss lisaks veel Mighty Mouse.
  teema: Ülevaade: Nokia E60 :: Mobiiltelefonid
djdeep

vastuseid: 113
vaadatud: 52052

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 04.07.2006 13:25:59   pealkiri: Ülevaade: Nokia E60
Tavakõnedega peab normilt ikka päevi aga kui muusikat kuulad valjuhääldist, siis on päris kiiresti tühi. Täpselt ei olegi mõõtnud, kaua peab aga räägin ikka suht palju. Neli päeva võin pr ...
  teema: Ülevaade: Nokia E60 :: Mobiiltelefonid
djdeep

vastuseid: 113
vaadatud: 52052

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 01.07.2006 01:17:41   pealkiri: Ülevaade: Nokia E60
, Ta on kena õhuke ja taskus istub väga hästi.
  teema: Ülevaade: Nokia E60 :: Mobiiltelefonid
djdeep

vastuseid: 113
vaadatud: 52052

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 30.06.2006 14:10:21   pealkiri: Ülevaade: Nokia E60
Mul ka see telefon juba mingi paar-kolm nädalat. Ülirahul olen igatahes. Tahaksin ka WiFi´t proovida, pole tähele pannudki, et see olemas on. icon_biggrin.gif
  teema: Nokia E60
djdeep

vastuseid: 39
vaadatud: 11417

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.06.2006 01:26:49   pealkiri: Nokia E60
Jah ütleb helistaja nime. Mul ütleb tavalisel kõnel ka selle nime. Mugav, tead ette kes helistab ilma ekraanile vaatamata.
  teema: Nokia E60
djdeep

vastuseid: 39
vaadatud: 11417

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.06.2006 01:02:58   pealkiri: Nokia E60
Mul paar nädalat juba see telefon. Minu jaoks on suur pluss, et ei ole kellasid-vilesid. Näiteks väga suur pluss selle telefoni juures oli see, et kaamera puudub. Selle telefoniga olen ikka väga r ...
  teema: Digipeegel vs. Tavaline Peegelkaamera
djdeep

vastuseid: 58
vaadatud: 20162

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.06.2006 16:49:53   pealkiri: Digipeegel vs. Tavaline Peegelkaamera
http://foto.kala.ee/fiki/index.php/Algajale
Siin ka head lugemist algajaile. Sealt saad teada ka erinevate objektiivide nimes olevate lühendite tähendused.

Alumine objektiiv on Canoni L seeria e ...
  teema: MacBook
djdeep

vastuseid: 1902
vaadatud: 506901

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 18.05.2006 20:06:13   pealkiri: MacBook
Mind tõmbab just väiksem ekraan, hea ringi liikuda, laua peal istub mul sülearvuti vähe.
Samas ju võimalus laua peal suur ekraan sappa visata. Raske otsus tuleb peagii langetada.
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.