Avaleht
otsing leidis 30 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: BM
dim

vastuseid: 3
vaadatud: 743

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.02.2014 12:24:23   pealkiri: Kommenteerimine: BM
raha ülekakanne tehtud nagu lubatud.
  teema: Kommenteerimine: punktiir
dim

vastuseid: 48
vaadatud: 42936

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2010 21:54:20   pealkiri: Kommenteerimine: punktiir
Tema hääl aitas mul pääseda ühte kohta, ja teeb väärt logosi kah pealekauba icon_smile.gif
  teema: Otsin sarnast logo või ikooni
dim

vastuseid: 11
vaadatud: 12966

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 13.02.2010 10:16:47   pealkiri: Otsin sarnast logo või ikooni
sarnane ongi ju samasugune. praegu on nagu et otsin ruutu, kõik annavad ringi pilte :DNujah vbl on see minu viga ka, ma olen ise vene rahvusest, aga siiamaani ma olen mõistnud nii et sarnane ei ole ...
  teema: Otsin sarnast logo või ikooni
dim

vastuseid: 11
vaadatud: 12966

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 12.02.2010 19:03:39   pealkiri: Otsin sarnast logo või ikooni
no see mida otsin oli põhimõtteliselt 1:1 ainult värv teineSiis peaks pelkirjas panema äkki, et otsid samasugust logo või ikooni. icon_smile.gif
  teema: Otsin sarnast logo või ikooni
dim

vastuseid: 11
vaadatud: 12966

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 08.02.2010 17:55:45   pealkiri: Otsin sarnast logo või ikooni
Äkki see http://fc07.deviantart.net/fs51/f/2009/338/c/6/c6a54766f3fd3e8ca3dc7476f2d5b449.png
  teema: Logode kujundamine ehk kõik pole kuld mis hiilgab
dim

vastuseid: 8
vaadatud: 5349

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 08.02.2010 07:38:32   pealkiri: Logode kujundamine ehk kõik pole kuld mis hiilgab
Eks ta nii olegi, kusagil välismaa konkursil kui osalesin oli kohe seal välja toodud. Et juhul kui keegi disainerites kasutab logo kujundamisel samat ideed mis teil plaanis oli, et suhtuge sellesse ...
  teema: Hinnavaatluse kasutajauuring 2009 (tulemused+ auhinna võitja selgunud!)
dim

vastuseid: 373
vaadatud: 78143

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 05.06.2009 06:01:58   pealkiri: Hinnavaatluse kasutajauuring 2009 (tulemused+ auhinna võitja selgunud!)
Sai ka tehtud icon_smile.gif
  teema: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
dim

vastuseid: 1904
vaadatud: 588809

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.05.2009 20:30:55   pealkiri: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
Minult saab disaini teenuseid icon_smile.gif Kui ühendust peaksite võtma mainige et HV'st, saate soodsamalt kui muidu. Tavahinnad

ja siis kisatakse, et mina teen odavalt :DPraegult võib ju arvestada seda, ...
  teema: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
dim

vastuseid: 1904
vaadatud: 588809

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 19.05.2009 22:35:11   pealkiri: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
Minult saab disaini teenuseid icon_smile.gif Kui ühendust peaksite võtma mainige et HV'st, saate soodsamalt kui muidu. Tavahinnad [url=http://borispenkin.planet.ee]siin üleval
  teema: Kust/Kes määrab default chmod'i hostingul.
dim

vastuseid: 2
vaadatud: 1736

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 15.05.2009 16:56:06   pealkiri: Kust/Kes määrab default chmod'i hostingul.
Äkki osCommerce teeb seda ise?Lokaalses masinas sellist probleemi polnud, hostingul tekkis alles.
  teema: Kust/Kes määrab default chmod'i hostingul.
dim

vastuseid: 2
vaadatud: 1736

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 15.05.2009 15:43:19   pealkiri: Kust/Kes määrab default chmod'i hostingul.
Tere tekkis küsimus, et kes või kust saab määrata default upitud failide chmodi hostidel, ja kas selle saab ise ka määrata, või oleneb sellest kuidas hostingu server konfigureeritud on. Igatahe ...
  teema: Portreefotograafia
dim

vastuseid: 1581
vaadatud: 451248

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.05.2009 09:56:33   pealkiri: Portreefotograafia
http://fc05.deviantart.com/fs10/i/2006/110/a/b/Self_punishing_II_by_d1m.jpg
  teema: Teie tehtud kunst
dim

vastuseid: 3247
vaadatud: 714689

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 12.05.2009 12:15:47   pealkiri: Teie tehtud kunst
Tegin siis siiukese teose ühe konkusi jaoks DA's icon_smile.gif

http://fc06.deviantart.com/fs45/f/2009/106/9/f/Love_anyone_else_by_d1m.jpg
  teema: Kommenteerimine: devilman
dim

vastuseid: 18
vaadatud: 22590

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.05.2009 11:50:58   pealkiri: Kommenteerimine: devilman
norm vana, mitu korda talt abi saanud
  teema: Ei näita täpitähti läbi MySQL päringu
dim

vastuseid: 13
vaadatud: 7860

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 12.05.2009 09:21:35   pealkiri: Ei näita täpitähti läbi MySQL päringu
Aga äkki on anda veebilehe aadress, kuskohas praegu see jama toimub, et saaks teised täpsemalt üle kontrollida mis charsetti sul sealt siis välja tuleb ja kas headerid paigas on ?Asi toimub lokaal ...
  teema: Ei näita täpitähti läbi MySQL päringu
dim

vastuseid: 13
vaadatud: 7860

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 11.05.2009 00:06:48   pealkiri: Ei näita täpitähti läbi MySQL päringu
Apache/2.2.11
PHP Version 5.2.9
MySQL 5.1.33
  teema: Ei näita täpitähti läbi MySQL päringu
dim

vastuseid: 13
vaadatud: 7860

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 10.05.2009 21:14:51   pealkiri: Ei näita täpitähti läbi MySQL päringu
Küsin esialgu mitteolulisena tunduva küsimuse, aga millega oma php faile kirjutad-parandad? Tegelikult on küsimus selles, et kas need php failid on salvestatud UTF-8 kodeeringuga? Mul õnnestus min ...
  teema: Ei näita täpitähti läbi MySQL päringu
dim

vastuseid: 13
vaadatud: 7860

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 10.05.2009 19:16:47   pealkiri: Ei näita täpitähti läbi MySQL päringu
kui phpmyadminniga vms vaatad andmebaasi sisu, kas siis näed täpitähti?Jep, phpMyAdminist on näha.
  teema: Ei näita täpitähti läbi MySQL päringu
dim

vastuseid: 13
vaadatud: 7860

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 10.05.2009 18:18:48   pealkiri: Ei näita täpitähti läbi MySQL päringu
Mismoodi täpsemalt ei kuva ? Lehte vaadates on mingid imelikud kahemärgilised kombod täpitähtede asemel ?
Pakun et esmaseks probleemiks on see, et php default header ütleb encodinguks iso8859-1 ...
  teema: Ei näita täpitähti läbi MySQL päringu
dim

vastuseid: 13
vaadatud: 7860

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 10.05.2009 16:49:29   pealkiri: Ei näita täpitähti läbi MySQL päringu
Nimelt selline probleem, et leht ei kuva täpitähti läbi mySQL päringu,. phpMyAdminit uurides, on utf-8 nii nagu peab paigas ja html samuti utf.
Proovisin neid utf-8 erinevaid variante utf8_unicod ...
  teema: Kommenteerimine: Boro
dim

vastuseid: 13
vaadatud: 15521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.11.2006 10:01:19   pealkiri: Kommenteerimine: Boro
oma klemm icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: zid
dim

vastuseid: 5
vaadatud: 3486

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2004 19:57:54   pealkiri: Kommenteerimine: zid
jobu, aga tglt teeb vahest lahedaid pilte, ja üldse tore jobu on icon_biggrin.gif
  teema: NFS: Underground 2
dim

vastuseid: 2916
vaadatud: 390005

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.11.2004 18:44:25   pealkiri: NFS: Underground 2
kas keegi oskab öelda mis tekstuurid nee <b>piixus</b>??http://www.zone.ee/qawsed/tekstuurid.jpg?2 kaardiks on Radeon9700Kas patchi proovinud? Mul ja enamustel ATi useritel selline jama o ...
  teema: Kommenteerimine: ep0x
dim

vastuseid: 38
vaadatud: 10655

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.11.2004 20:10:58   pealkiri: Kommenteerimine: ep0x
Kuigi mina ei ostnud temalt neid HL2'e accounte, minu qarvamus on "sellistele petistele tuleks heaga piki pead anda".
  teema: Kommenteerimine: Tonnius
dim

vastuseid: 26
vaadatud: 9002

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.06.2004 00:51:01   pealkiri: Kommenteerimine: Tonnius
Positiivne ärikogemus, sai Aero 7+ ostetud, töötab ilusti, ja väga odavalt.
  teema: Kommenteerimine: Cyberlord
dim

vastuseid: 545
vaadatud: 125170

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2004 01:24:37   pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord
Hmm vägagi hea ärikogemus sai tehtud! Õige mees! thumbs_up.gif

BTW, masin kiirelt käes ja kõik toimub ja pealegi see kõik soodse hinnaga! Mida veel vaja!?
  teema: Kommenteerimine: gretchin
dim

vastuseid: 42
vaadatud: 58604

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2004 17:45:45   pealkiri: Kommenteerimine: gretchin
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Spacefly
dim

vastuseid: 62
vaadatud: 30654

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2003 17:41:06   pealkiri: Kommenteerimine: Spacefly
like asjalik, abivalmis, nii ircus kui ka msn'is icon_biggrin.gif
Ka muidugi foorumites icon_biggrin.gif

thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Fredu
dim

vastuseid: 26
vaadatud: 20429

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2003 14:20:05   pealkiri: Kommenteerimine: Fredu
selline vana irc sõbrake icon_biggrin.gif
eks positiivne ikka icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: voltc
dim

vastuseid: 1008
vaadatud: 338783

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2003 16:22:00   pealkiri: Kommenteerimine: voltc
respect aighh icon_biggrin.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.