|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
digivend
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458956
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.06.2021 20:55:59 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Täna jälle oli Eronicsis müügis digital edition ja ma tegelt imestan, et juurdehindlust pole. Ostsin, aga oleks rohkemgi maksnud.
https://www.upload.ee/image/13256531/Screenshot_20210622-115554 ... |
teema: Kommenteerimine: Olaf |
digivend
vastuseid: 80
vaadatud: 35838
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.05.2016 10:48:08 pealkiri: Aus kaupleja |
Sain lemmikängu kätte hea hinnaga, Uncharted 4! Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: ArnoldT |
digivend
vastuseid: 32
vaadatud: 8673
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2014 10:48:10 pealkiri: Kommenteerimine: ArnoldT |
 |
teema: Veebilahenduse müümime väljamaale |
digivend
vastuseid: 5
vaadatud: 8617
|
foorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum postitatud: 28.07.2011 18:07:43 pealkiri: mina kaaaa :) |
Kui teises riigis on suurema vaevata juurutamine, miks siis seda ei tee?
Ma olen Sinust aastakese maas, ma alles tekitan asju, mida tahan eestis püsti panna - aga erinevalt Sinust ei ole Eesti min ... |
teema: regio kaardile viitamine - kas saab keelata? |
digivend
vastuseid: 15
vaadatud: 5634
|
foorum: WWW postitatud: 13.03.2009 16:32:51 pealkiri: regio kaardile viitamine - kas saab keelata? |
Tänud vastuste eest, sain oma lahenudse kätte - keegi mainis õigesti, et peaks luba delfilt küsima, et regios polegi point.
No jah küsisin ning Delfi vastas muidugi, et tohib. Ja linki lehel ... |
teema: regio kaardile viitamine - kas saab keelata? |
digivend
vastuseid: 15
vaadatud: 5634
|
foorum: WWW postitatud: 12.03.2009 17:43:55 pealkiri: regio kaardile viitamine - kas saab keelata? |
Ee, regio omad vist on millestki lihtsalt valesti aru saanud või on keegi väga võhiklik vastama sattunud.
Ei ole regio rahvas valesti aru saanud - üks tagamõte on kasvõi see, et kui delfi reg ... |
teema: regio kaardile viitamine - kas saab keelata? |
digivend
vastuseid: 15
vaadatud: 5634
|
foorum: WWW postitatud: 11.03.2009 14:46:30 pealkiri: regio kaardile viitamine - kas saab keelata? |
Google otsing on (vähemalt veel täna) eestisiseselt väga palju ebapraktilisem.
näiteks
http://www.emateab.ee/kaardi_otsing/
kadaka otsides ei saa tallinnas kadaka tee ega kadaka pst
vaid pakub e ... |
teema: regio kaardile viitamine - kas saab keelata? |
digivend
vastuseid: 15
vaadatud: 5634
|
foorum: WWW postitatud: 11.03.2009 14:07:15 pealkiri: regio kaardile viitamine - kas saab keelata? |
hei,
meil on üks väike infoportaalike ning ei taha regio.ee-lt rentida nende kaarti (maksab ikka tuhanded kuus).
küsisime regio.ee-lt, kas tohime iga firma ankeedi alla panna teksti:
------- ... |
teema: Kommenteerimine: cynic |
digivend
vastuseid: 25
vaadatud: 8200
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.11.2008 14:31:13 pealkiri: Kommenteerimine: cynic |
| Tehing OK |
teema: Kommenteerimine: MihkeLaan |
digivend
vastuseid: 27
vaadatud: 6475
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2008 22:20:07 pealkiri: diil ok |
hehe, ja mina tegin nii skeptiku kui mihkeliga okid diilid  |
teema: Kommenteerimine: Fast&Furious |
digivend
vastuseid: 372
vaadatud: 262598
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2008 14:52:56 pealkiri: xbox pela |
COD4 jõudis kena hinnaga kiirelt mulle kohale  |
teema: [X360/PS3] GTA IV |
digivend
vastuseid: 3076
vaadatud: 540219
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.05.2008 00:59:08 pealkiri: [X360/PS3] GTA IV |
Jee-jee, nädalavahetus saabus kätte ... ja tagantjärele "läinud ta ongi"
17 hours of play
38,8 % complete
350 000 $
dialoogi peale saab naerda mõnusalt
Ei ole brightnessi/cont ... |
teema: [X360/PS3] GTA IV |
digivend
vastuseid: 3076
vaadatud: 540219
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.05.2008 22:34:41 pealkiri: [X360/PS3] GTA IV |
Võtke naine
he he, paljudel meist vast naised olemas, aga kaaslasel on väga esimestel päevadel ära meelitada mängu juurest, mida mitu aastat oodatud... eksole  |
teema: [X360/PS3] GTA IV |
digivend
vastuseid: 3076
vaadatud: 540219
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.04.2008 16:28:56 pealkiri: [X360/PS3] GTA IV |
http://www.joystiq.com/2008/04/29/nega-review-grand-theft-auto-iv/
nega-review
nega-review mõte -> erinevatest reviewdest negatiivsed asjad üles otsida.
Aga kutid ise ka lõpus tun ... |
teema: [X360/PS3] GTA IV |
digivend
vastuseid: 3076
vaadatud: 540219
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.04.2008 11:13:26 pealkiri: [X360/PS3] GTA IV |
Ei tea midagi, /me käis just andrecos ja praegu olid mängud veel ilusti olemas.
Kusjuures andrecos käimine oli nagu missioon omaette mitu korda sõitsin mööda ja ei jaganud matsu välja, ku ... |
teema: [X360/PS3] GTA IV |
digivend
vastuseid: 3076
vaadatud: 540219
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.04.2008 15:25:15 pealkiri: [X360/PS3] GTA IV |
tõesti sarnane
yep, kui gta4 läbi on ja kui kunagi peaks "behind enemy lines" nägema, siis olen tõenäoliselt selle pahareti poolt  |
teema: [X360/PS3] GTA IV |
digivend
vastuseid: 3076
vaadatud: 540219
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.04.2008 14:24:49 pealkiri: [X360/PS3] GTA IV |
heia,
sorry kui see teema on läbi käinud.
kas x360 "GTA IV Collectors Edition" on ka lootust Eestist kunagu/kusaltki saada?
sai eile õhtul gametrailers.com -ist video review vaadatud. magu ... |
teema: Javascript bännerite liikumine koos scrolliga |
digivend
vastuseid: 5
vaadatud: 2372
|
foorum: WWW postitatud: 23.04.2008 13:02:12 pealkiri: Javascript bännerite liikumine koos scrolliga |
kui delfist ei saa või ei sobi siis näiteks siit view source
http://www.heavalik.ee/
või
http://www.borabora.ee/?go=products&cid=59&c2=43
või vhadeva |
teema: [PS3/X360] Assassins Creed |
digivend
vastuseid: 126
vaadatud: 36920
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.03.2008 04:45:21 pealkiri: [PS3/X360] Assassins Creed |
Sai ka lõpuks mängu ette võetud ja hm nii 16h täna seda tehtud vist
Ei kurda, et sisu korduv oli, minule meeldis lõpuni välja... kuigi jah ega citizene ei päästnud kunagi ja infot kogus ... |
teema: Company of Heroes |
digivend
vastuseid: 505
vaadatud: 106282
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.01.2008 03:06:26 pealkiri: Company of Heroes |
kui panzerit ise ei taha põhimõtteliselt võtta siis ei jää üle muud kui ainult wehrmachtiga pelada  |
teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
digivend
vastuseid: 2339
vaadatud: 643271
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.01.2008 05:38:41 pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
uiuiui kui lahe ownimise topic
Kes küll siia postitada ei tahaks
Teemax Xbox 360 ja:
http://www.sisuhaldus.ee/my/xbox.jpg
või siis väike projektike millega alustasin -> www.kaust ... |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
digivend
vastuseid: 5690
vaadatud: 926152
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.12.2007 02:16:13 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
Mmmmmm... sai just COD4 ühe jutiga läbi tehtud. krdi hea mäng (ja MP pole veel proovinudki). nice surprise oli viimane level peale lõpu-tiitreid seda ei oleks küll osanud oodata
ja "eston ... |
teema: Kommenteerimine: akira |
digivend
vastuseid: 11
vaadatud: 4781
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2007 19:19:20 pealkiri: Kommenteerimine: akira |
Tore oli üle pika aja äri ajada inimesega, kes ei ole peajagu lühem  ma ise ka HV-s suht vähe olnud, aga siiani oled raudselt kõige sarnasem inimhing, keda siin kohanud....
Ja tänu Sinule ... |
teema: Kommenteerimine: digivend |
digivend
vastuseid: 17
vaadatud: 8079
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2007 19:14:24 pealkiri: Kommenteerimine: digivend |
| Eelmine teema tekkis siis sellest, et panin kasutajale (pika ja detailse) negatiivse hinnangu. Tema info siin ei ole korrektne, võite tema profiilist minu versiooni lugeda, aga see on kole pikk ja ig ... |
teema: Kommenteerimine: xheix1712 |
digivend
vastuseid: 194
vaadatud: 70673
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2007 19:06:03 pealkiri: Vastus |
Ja nagu arvata, tulid minu profiili kättemaksuks läbustama. Vastan sellele.
Kui Sa olid mulle diiliga külma teinud, siis nädala jooksul hankisin sama rooli sama hinna eest tallinna inimeselt. ... |
teema: Company of Heroes |
digivend
vastuseid: 505
vaadatud: 106282
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2007 20:57:30 pealkiri: Company of Heroes |
btw kl 16.20 on reliq online sevrer maas ja ei tea miks
Seda pidasingi silmas Eks siis endiselt probleemid ning ei hakka üles patchima, ootan stabiilsemaid aegu, nagu alguses oli. the good 'ol ti ... |
teema: Company of Heroes |
digivend
vastuseid: 505
vaadatud: 106282
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2007 12:48:29 pealkiri: Company of Heroes |
ei mängigi 1.7 -ga onlines........ 1.7 -> 2.1 peale ei näinud suurt mõtet lasta, bugine ja servud maas
aga küsingi et kas 2.2 (ja online serverid) on piisavalt stabiilsed, et tasub üles patc ... |
teema: Company of Heroes |
digivend
vastuseid: 505
vaadatud: 106282
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2007 02:40:08 pealkiri: Company of Heroes |
nuh, kuidas asi jookseb
Et kas on bugfree ja online korralikult toimib? et kas mul on enda 1.70 mõtet üles patchida |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
digivend
vastuseid: 28051
vaadatud: 3683230
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.12.2007 01:47:19 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Xboxis võiks ka olla gift feathure nagu wiis on.
Mis see endast ette kujutab?
Et kõik saaksid kinkida Flackole igast mänge ja kraami sest tüdrukutele on ju ilus asju kinkida  |
teema: Kommenteerimine: r3dd3vil |
digivend
vastuseid: 34
vaadatud: 12971
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2007 01:32:33 pealkiri: Kommenteerimine: r3dd3vil |
Äri kiire ja meeldiv. Andis hea hinnaga, pealekauba  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
digivend
vastuseid: 28051
vaadatud: 3683230
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.12.2007 02:15:46 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
OK, otsustasin siis GS reviewi lugeda ja välja uurida põhjused miks seda mängu nii allahinnatakse.
GS enda reviewsi harva vaatan, ise piilun userite keskmist ratingut seal. Ja Lynch saab seal ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
digivend
vastuseid: 28051
vaadatud: 3683230
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.12.2007 22:18:42 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Ega nii ka pappi ei ole, et kirjutan suvalt Dual-layereid. Ikka peab mänge valima kah.
tead nii ära nüüd küll ütle onju Dual-layer on ikka kordades odavam kui õige mäng........
originaali ... |
teema: Company of Heroes |
digivend
vastuseid: 505
vaadatud: 106282
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2007 18:12:04 pealkiri: Company of Heroes |
Karta on, et 2.200 ei saagi tulema. Usun, et fiximise ajaga tegid uusi täiendusi ja 2.201 jääbki järgmiseks.
Olgem ausad, kui nad patchi nimega "2.200" uuesti välja laseks, oleks seda installi ... |
teema: Kommenteerimine: Sull |
digivend
vastuseid: 0
vaadatud: 2225
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2007 01:46:56 pealkiri: Kommenteerimine: Sull |
| sain kauba kätte, nagu lubatud |
teema: Kommenteerimine: XPsass |
digivend
vastuseid: 11
vaadatud: 7377
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2007 23:24:34 pealkiri: ok |
äri oli jah konkreetne,,,... tere, karp siin, palun, aitäh, olemas, korras, tsau  |
teema: Kommenteerimine: xheix1712 |
digivend
vastuseid: 194
vaadatud: 70673
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2007 23:23:17 pealkiri: raske kaubale saada |
| 2007 novembri alguses pani HV-sse pakkumise müüa xbox360 rool, alghinnaga 300 krooni ja märkusega "kui sobivat hinda ei kujune, siis ei müü". ei saanud väga aru, mis sellega mõtles, kuna alghin ... |
teema: Company of Heroes |
digivend
vastuseid: 505
vaadatud: 106282
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.12.2007 03:55:07 pealkiri: Company of Heroes |
Relic on täiesti vait jäänud, kuigi lubati 1-2 päevaga asi ära parandada.
Ei-ei, sa oled valesti aru saanud. Tõsi, nad teisipäeval lubasid "hilisemalt neljapäevaks" selle välja lasta, aga e ... |
teema: Kommenteerimine: 2Urod |
digivend
vastuseid: 7
vaadatud: 3327
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2007 03:47:06 pealkiri: ok |
jõuludepaiku peaks talt head kraami saama...  |
teema: Kommenteerimine: seris7 |
digivend
vastuseid: 23
vaadatud: 9710
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2007 21:06:08 pealkiri: ok |
Mängud mulle, raha talle, tehing OK  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
digivend
vastuseid: 28051
vaadatud: 3683230
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.11.2007 20:49:48 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Ei jõua ära oodata seda mängu juba .
Selle mängu pärast xbox360 soetatud saigi... see oli siis ENNE, kui sai teada, et mäng kõvasti edasi lükkub.
Olin sama löödud nagu siis, kui ... |
teema: Company of Heroes |
digivend
vastuseid: 505
vaadatud: 106282
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.11.2007 20:13:06 pealkiri: Company of Heroes |
Hakkasin siis ka seda patchi tirima eelmise postitaja lingist, ja patch maas
------------------------------
The initial release of patch 2.200 contains a major bug which has forced Relic to roll ... |
teema: Company of Heroes |
digivend
vastuseid: 505
vaadatud: 106282
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.11.2007 16:18:08 pealkiri: Company of Heroes |
originaalCOH väljatulekul oleks nii ütelnud, et online kuna mäng on seda väärt.
nüüd COH OF ajastul ütleks, et mängivad online, kuna teist võimalust ei ule uue süsteemi tõttu
ootab ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
digivend
vastuseid: 28051
vaadatud: 3683230
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2007 17:29:08 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Ma vabandan ette spämmi eest, aga ehk on siin peale minu teisigi inimesi, kes mängukonsoolide alt ainult käesolevat teemat jälgivad.
Nendele panen siia lingi teemale, kus xbox kasutajate kriiti ... |
teema: Kommenteerimine: Flacko |
digivend
vastuseid: 198
vaadatud: 89107
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2007 05:59:05 pealkiri: üllatus |
| heh, suu jäi lahti, kui lugesin et Flacko on naine !? Ei-ei, mitte suu lahti, et ila hakkas jooksma - vaid suu lahti üllatusest. Ja silmad suured. Ei aimanudki, et tüdrukud ka sellist IT-elu elavad ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
digivend
vastuseid: 28051
vaadatud: 3683230
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.11.2007 03:13:50 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
teil düüdidel on kerge probleem, nagu tegelt ka otsige abi omale kusagilt.
Kusjuures, Labukana, nende tüüpide nauding neid mänge ASAP pelada on suurem, kui see mõnu mis sina saad nende kut ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
digivend
vastuseid: 28051
vaadatud: 3683230
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.10.2007 16:49:01 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Siis hakkan ka 1mil eest "ülikeerulist teenust" osutama
juurastaja, ärritud asjata teise inimese pakkumise peale.
sa võid olla nupukas ning enamus asjad ise ära tehtud saada, aga ega seegi kul ... |
teema: Company of Heroes |
digivend
vastuseid: 505
vaadatud: 106282
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.10.2007 03:43:34 pealkiri: Company of Heroes |
| Tegelikult väga hea et eestis VEEL ei müüda Opposing fronti - sest hetkel süsteem suht bugine, kuu aega mängu väljastamisest ja paljud ei saa mängu mängidagi... Nagu Vista, antakse poolik prog ... |
teema: Mida silmas pidada virtuaalserverit valides. |
digivend
vastuseid: 111
vaadatud: 174585
|
foorum: WWW postitatud: 10.10.2007 03:16:12 pealkiri: Mida silmas pidada virtuaalserverit valides. |
Soovitan silmas pidada seda, kas serverimehi pühapäeval kätte saab (või kui kiire vastuse saad).
Mõtle mingid tülikad küsimused välja ja saada teele - kes kiiremini vastab, sellel aega rohk ... |
teema: Kes mida oskab |
digivend
vastuseid: 247
vaadatud: 227307
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 10.10.2007 03:14:52 pealkiri: Kes mida oskab |
PHP, HTML ja muu veebineegri töö, aga teadmistase on aastast 2000 ja progressi pole toimunud. Why fix it, if it ain't broken
Ja suht ekspert olen enda töödega ülekoormamisel, et järjekorr ... |
teema: Company of Heroes |
digivend
vastuseid: 505
vaadatud: 106282
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.10.2007 20:45:56 pealkiri: Company of Heroes |
Offtopic reaalse sõja teemadel on ka kena, sest WWII on ju nii nunnu ja mõnus:D
Nagu Medieval II üks tsitaatidest on:
"War is delightful to those who have had no experience of it"
Iseenesest ... |
| |