Avaleht
otsing leidis 60 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
digivend

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458956

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.06.2021 20:55:59   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Täna jälle oli Eronicsis müügis digital edition ja ma tegelt imestan, et juurdehindlust pole. Ostsin, aga oleks rohkemgi maksnud.

https://www.upload.ee/image/13256531/Screenshot_20210622-115554 ...
  teema: Kommenteerimine: Olaf
digivend

vastuseid: 80
vaadatud: 35838

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.05.2016 10:48:08   pealkiri: Aus kaupleja
Sain lemmikängu kätte hea hinnaga, Uncharted 4! icon_smile.gif Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: ArnoldT
digivend

vastuseid: 32
vaadatud: 8673

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2014 10:48:10   pealkiri: Kommenteerimine: ArnoldT
thumbs_up.gif
  teema: Veebilahenduse müümime väljamaale
digivend

vastuseid: 5
vaadatud: 8617

sõnumfoorum: StartUp/ IT ettevõtluse foorum    postitatud: 28.07.2011 18:07:43   pealkiri: mina kaaaa :)
Kui teises riigis on suurema vaevata juurutamine, miks siis seda ei tee?

Ma olen Sinust aastakese maas, ma alles tekitan asju, mida tahan eestis püsti panna - aga erinevalt Sinust ei ole Eesti min ...
  teema: regio kaardile viitamine - kas saab keelata?
digivend

vastuseid: 15
vaadatud: 5634

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 13.03.2009 16:32:51   pealkiri: regio kaardile viitamine - kas saab keelata?
Tänud vastuste eest, sain oma lahenudse kätte - keegi mainis õigesti, et peaks luba delfilt küsima, et regios polegi point.

No jah küsisin ning Delfi vastas muidugi, et tohib. Ja linki lehel ...
  teema: regio kaardile viitamine - kas saab keelata?
digivend

vastuseid: 15
vaadatud: 5634

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 12.03.2009 17:43:55   pealkiri: regio kaardile viitamine - kas saab keelata?
Ee, regio omad vist on millestki lihtsalt valesti aru saanud või on keegi väga võhiklik vastama sattunud.

Ei ole regio rahvas valesti aru saanud - üks tagamõte on kasvõi see, et kui delfi reg ...
  teema: regio kaardile viitamine - kas saab keelata?
digivend

vastuseid: 15
vaadatud: 5634

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 11.03.2009 14:46:30   pealkiri: regio kaardile viitamine - kas saab keelata?
Google otsing on (vähemalt veel täna) eestisiseselt väga palju ebapraktilisem.

näiteks
http://www.emateab.ee/kaardi_otsing/
kadaka otsides ei saa tallinnas kadaka tee ega kadaka pst
vaid pakub e ...
  teema: regio kaardile viitamine - kas saab keelata?
digivend

vastuseid: 15
vaadatud: 5634

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 11.03.2009 14:07:15   pealkiri: regio kaardile viitamine - kas saab keelata?
hei,

meil on üks väike infoportaalike ning ei taha regio.ee-lt rentida nende kaarti (maksab ikka tuhanded kuus).
küsisime regio.ee-lt, kas tohime iga firma ankeedi alla panna teksti:

------- ...
  teema: Kommenteerimine: cynic
digivend

vastuseid: 25
vaadatud: 8200

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.11.2008 14:31:13   pealkiri: Kommenteerimine: cynic
Tehing OK
  teema: Kommenteerimine: MihkeLaan
digivend

vastuseid: 27
vaadatud: 6475

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2008 22:20:07   pealkiri: diil ok
hehe, ja mina tegin nii skeptiku kui mihkeliga okid diilid icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Fast&Furious
digivend

vastuseid: 372
vaadatud: 262598

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.11.2008 14:52:56   pealkiri: xbox pela
COD4 jõudis kena hinnaga kiirelt mulle kohale thumbs_up.gif
  teema: [X360/PS3] GTA IV
digivend

vastuseid: 3076
vaadatud: 540219

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.05.2008 00:59:08   pealkiri: [X360/PS3] GTA IV
Jee-jee, nädalavahetus saabus kätte ... ja tagantjärele "läinud ta ongi" icon_smile.gif

17 hours of play
38,8 % complete
350 000 $

dialoogi peale saab naerda mõnusalt icon_smile.gif

Ei ole brightnessi/cont ...
  teema: [X360/PS3] GTA IV
digivend

vastuseid: 3076
vaadatud: 540219

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.05.2008 22:34:41   pealkiri: [X360/PS3] GTA IV
Võtke naine thumbs_up.gif

he he, paljudel meist vast naised olemas, aga kaaslasel on väga esimestel päevadel ära meelitada mängu juurest, mida mitu aastat oodatud... eksole icon_smile.gif
  teema: [X360/PS3] GTA IV
digivend

vastuseid: 3076
vaadatud: 540219

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.04.2008 16:28:56   pealkiri: [X360/PS3] GTA IV
http://www.joystiq.com/2008/04/29/nega-review-grand-theft-auto-iv/
nega-review icon_neutral.gif

nega-review mõte -> erinevatest reviewdest negatiivsed asjad üles otsida.

Aga kutid ise ka lõpus tun ...
  teema: [X360/PS3] GTA IV
digivend

vastuseid: 3076
vaadatud: 540219

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.04.2008 11:13:26   pealkiri: [X360/PS3] GTA IV
Ei tea midagi, /me käis just andrecos ja praegu olid mängud veel ilusti olemas.

Kusjuures andrecos käimine oli nagu missioon omaette icon_biggrin.gif mitu korda sõitsin mööda ja ei jaganud matsu välja, ku ...
  teema: [X360/PS3] GTA IV
digivend

vastuseid: 3076
vaadatud: 540219

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.04.2008 15:25:15   pealkiri: [X360/PS3] GTA IV
tõesti sarnane icon_lol.gif

yep, kui gta4 läbi on ja kui kunagi peaks "behind enemy lines" nägema, siis olen tõenäoliselt selle pahareti poolt icon_wink.gif
  teema: [X360/PS3] GTA IV
digivend

vastuseid: 3076
vaadatud: 540219

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.04.2008 14:24:49   pealkiri: [X360/PS3] GTA IV
heia,

sorry kui see teema on läbi käinud.

kas x360 "GTA IV Collectors Edition" on ka lootust Eestist kunagu/kusaltki saada?

sai eile õhtul gametrailers.com -ist video review vaadatud. magu ...
  teema: Javascript bännerite liikumine koos scrolliga
digivend

vastuseid: 5
vaadatud: 2372

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 23.04.2008 13:02:12   pealkiri: Javascript bännerite liikumine koos scrolliga
kui delfist ei saa või ei sobi siis näiteks siit view source

http://www.heavalik.ee/

või

http://www.borabora.ee/?go=products&cid=59&c2=43

või vhadeva
  teema: [PS3/X360] Assassins Creed
digivend

vastuseid: 126
vaadatud: 36920

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.03.2008 04:45:21   pealkiri: [PS3/X360] Assassins Creed
Sai ka lõpuks mängu ette võetud ja hm nii 16h täna seda tehtud vist icon_biggrin.gif

Ei kurda, et sisu korduv oli, minule meeldis lõpuni välja... kuigi jah ega citizene ei päästnud kunagi ja infot kogus ...
  teema: Company of Heroes
digivend

vastuseid: 505
vaadatud: 106282

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2008 03:06:26   pealkiri: Company of Heroes
kui panzerit ise ei taha põhimõtteliselt võtta siis ei jää üle muud kui ainult wehrmachtiga pelada icon_biggrin.gif
  teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
digivend

vastuseid: 2339
vaadatud: 643271

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.01.2008 05:38:41   pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
uiuiui kui lahe ownimise topic icon_biggrin.gif
Kes küll siia postitada ei tahaks icon_wink.gif

Teemax Xbox 360 ja:

http://www.sisuhaldus.ee/my/xbox.jpg

või siis väike projektike millega alustasin -> www.kaust ...
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
digivend

vastuseid: 5690
vaadatud: 926152

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.12.2007 02:16:13   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
Mmmmmm... sai just COD4 ühe jutiga läbi tehtud. krdi hea mäng (ja MP pole veel proovinudki). nice surprise oli viimane level peale lõpu-tiitreid thumbs_up.gif seda ei oleks küll osanud oodata

ja "eston ...
  teema: Kommenteerimine: akira
digivend

vastuseid: 11
vaadatud: 4781

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2007 19:19:20   pealkiri: Kommenteerimine: akira
Tore oli üle pika aja äri ajada inimesega, kes ei ole peajagu lühem icon_wink.gificon_wink.gif ma ise ka HV-s suht vähe olnud, aga siiani oled raudselt kõige sarnasem inimhing, keda siin kohanud....

Ja tänu Sinule ...
  teema: Kommenteerimine: digivend
digivend

vastuseid: 17
vaadatud: 8079

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2007 19:14:24   pealkiri: Kommenteerimine: digivend
Eelmine teema tekkis siis sellest, et panin kasutajale (pika ja detailse) negatiivse hinnangu. Tema info siin ei ole korrektne, võite tema profiilist minu versiooni lugeda, aga see on kole pikk ja ig ...
  teema: Kommenteerimine: xheix1712
digivend

vastuseid: 194
vaadatud: 70673

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2007 19:06:03   pealkiri: Vastus
Ja nagu arvata, tulid minu profiili kättemaksuks läbustama. Vastan sellele.

Kui Sa olid mulle diiliga külma teinud, siis nädala jooksul hankisin sama rooli sama hinna eest tallinna inimeselt. ...
  teema: Company of Heroes
digivend

vastuseid: 505
vaadatud: 106282

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2007 20:57:30   pealkiri: Company of Heroes
btw kl 16.20 on reliq online sevrer maas ja ei tea miks
Seda pidasingi silmas icon_wink.gif Eks siis endiselt probleemid ning ei hakka üles patchima, ootan stabiilsemaid aegu, nagu alguses oli. the good 'ol ti ...
  teema: Company of Heroes
digivend

vastuseid: 505
vaadatud: 106282

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2007 12:48:29   pealkiri: Company of Heroes
ei mängigi 1.7 -ga onlines........ 1.7 -> 2.1 peale ei näinud suurt mõtet lasta, bugine ja servud maas

aga küsingi et kas 2.2 (ja online serverid) on piisavalt stabiilsed, et tasub üles patc ...
  teema: Company of Heroes
digivend

vastuseid: 505
vaadatud: 106282

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2007 02:40:08   pealkiri: Company of Heroes
nuh, kuidas asi jookseb icon_smile.gif

Et kas on bugfree ja online korralikult toimib? et kas mul on enda 1.70 mõtet üles patchida
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
digivend

vastuseid: 28051
vaadatud: 3683230

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.12.2007 01:47:19   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Xboxis võiks ka olla gift feathure nagu wiis on.

Mis see endast ette kujutab?

Et kõik saaksid kinkida Flackole igast mänge ja kraami sest tüdrukutele on ju ilus asju kinkida icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: r3dd3vil
digivend

vastuseid: 34
vaadatud: 12971

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2007 01:32:33   pealkiri: Kommenteerimine: r3dd3vil
Äri kiire ja meeldiv. Andis hea hinnaga, pealekauba icon_wink.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
digivend

vastuseid: 28051
vaadatud: 3683230

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.12.2007 02:15:46   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu

OK, otsustasin siis GS reviewi lugeda ja välja uurida põhjused miks seda mängu nii allahinnatakse.

GS enda reviewsi harva vaatan, ise piilun userite keskmist ratingut seal. Ja Lynch saab seal ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
digivend

vastuseid: 28051
vaadatud: 3683230

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.12.2007 22:18:42   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Ega nii ka pappi ei ole, et kirjutan suvalt Dual-layereid. Ikka peab mänge valima kah.
tead nii ära nüüd küll ütle onju icon_biggrin.gif Dual-layer on ikka kordades odavam kui õige mäng........
originaali ...
  teema: Company of Heroes
digivend

vastuseid: 505
vaadatud: 106282

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.12.2007 18:12:04   pealkiri: Company of Heroes
Karta on, et 2.200 ei saagi tulema. Usun, et fiximise ajaga tegid uusi täiendusi ja 2.201 jääbki järgmiseks.

Olgem ausad, kui nad patchi nimega "2.200" uuesti välja laseks, oleks seda installi ...
  teema: Kommenteerimine: Sull
digivend

vastuseid: 0
vaadatud: 2225

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2007 01:46:56   pealkiri: Kommenteerimine: Sull
sain kauba kätte, nagu lubatud
  teema: Kommenteerimine: XPsass
digivend

vastuseid: 11
vaadatud: 7377

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2007 23:24:34   pealkiri: ok
äri oli jah konkreetne,,,... tere, karp siin, palun, aitäh, olemas, korras, tsau icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: xheix1712
digivend

vastuseid: 194
vaadatud: 70673

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2007 23:23:17   pealkiri: raske kaubale saada
2007 novembri alguses pani HV-sse pakkumise müüa xbox360 rool, alghinnaga 300 krooni ja märkusega "kui sobivat hinda ei kujune, siis ei müü". ei saanud väga aru, mis sellega mõtles, kuna alghin ...
  teema: Company of Heroes
digivend

vastuseid: 505
vaadatud: 106282

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.12.2007 03:55:07   pealkiri: Company of Heroes
Relic on täiesti vait jäänud, kuigi lubati 1-2 päevaga asi ära parandada.
Ei-ei, sa oled valesti aru saanud. Tõsi, nad teisipäeval lubasid "hilisemalt neljapäevaks" selle välja lasta, aga e ...
  teema: Kommenteerimine: 2Urod
digivend

vastuseid: 7
vaadatud: 3327

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2007 03:47:06   pealkiri: ok
jõuludepaiku peaks talt head kraami saama... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: seris7
digivend

vastuseid: 23
vaadatud: 9710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2007 21:06:08   pealkiri: ok
Mängud mulle, raha talle, tehing OK icon_wink.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
digivend

vastuseid: 28051
vaadatud: 3683230

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.11.2007 20:49:48   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Ei jõua ära oodata seda mängu juba icon_rolleyes.gif .

Selle mängu pärast xbox360 soetatud saigi... see oli siis ENNE, kui sai teada, et mäng kõvasti edasi lükkub.
Olin sama löödud nagu siis, kui ...
  teema: Company of Heroes
digivend

vastuseid: 505
vaadatud: 106282

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.11.2007 20:13:06   pealkiri: Company of Heroes
Hakkasin siis ka seda patchi tirima eelmise postitaja lingist, ja patch maas icon_biggrin.gif
------------------------------
The initial release of patch 2.200 contains a major bug which has forced Relic to roll ...
  teema: Company of Heroes
digivend

vastuseid: 505
vaadatud: 106282

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2007 16:18:08   pealkiri: Company of Heroes
originaalCOH väljatulekul oleks nii ütelnud, et online kuna mäng on seda väärt.

nüüd COH OF ajastul ütleks, et mängivad online, kuna teist võimalust ei ule uue süsteemi tõttu icon_wink.gif
ootab ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
digivend

vastuseid: 28051
vaadatud: 3683230

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.11.2007 17:29:08   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Ma vabandan ette spämmi eest, aga ehk on siin peale minu teisigi inimesi, kes mängukonsoolide alt ainult käesolevat teemat jälgivad.

Nendele panen siia lingi teemale, kus xbox kasutajate kriiti ...
  teema: Kommenteerimine: Flacko
digivend

vastuseid: 198
vaadatud: 89107

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.11.2007 05:59:05   pealkiri: üllatus
heh, suu jäi lahti, kui lugesin et Flacko on naine !? Ei-ei, mitte suu lahti, et ila hakkas jooksma - vaid suu lahti üllatusest. Ja silmad suured. Ei aimanudki, et tüdrukud ka sellist IT-elu elavad ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
digivend

vastuseid: 28051
vaadatud: 3683230

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.11.2007 03:13:50   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
teil düüdidel on kerge probleem, nagu tegelt ka icon_razz.gif otsige abi omale kusagilt.

Kusjuures, Labukana, nende tüüpide nauding neid mänge ASAP pelada on suurem, kui see mõnu mis sina saad nende kut ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
digivend

vastuseid: 28051
vaadatud: 3683230

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.10.2007 16:49:01   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Siis hakkan ka 1mil eest "ülikeerulist teenust" osutama

juurastaja, ärritud asjata teise inimese pakkumise peale.
sa võid olla nupukas ning enamus asjad ise ära tehtud saada, aga ega seegi kul ...
  teema: Company of Heroes
digivend

vastuseid: 505
vaadatud: 106282

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.10.2007 03:43:34   pealkiri: Company of Heroes
Tegelikult väga hea et eestis VEEL ei müüda Opposing fronti - sest hetkel süsteem suht bugine, kuu aega mängu väljastamisest ja paljud ei saa mängu mängidagi... Nagu Vista, antakse poolik prog ...
  teema: Mida silmas pidada virtuaalserverit valides.
digivend

vastuseid: 111
vaadatud: 174585

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 10.10.2007 03:16:12   pealkiri: Mida silmas pidada virtuaalserverit valides.
Soovitan silmas pidada seda, kas serverimehi pühapäeval kätte saab (või kui kiire vastuse saad).

Mõtle mingid tülikad küsimused välja ja saada teele - kes kiiremini vastab, sellel aega rohk ...
  teema: Kes mida oskab
digivend

vastuseid: 247
vaadatud: 227307

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 10.10.2007 03:14:52   pealkiri: Kes mida oskab
PHP, HTML ja muu veebineegri töö, aga teadmistase on aastast 2000 ja progressi pole toimunud. Why fix it, if it ain't broken icon_smile.gif

Ja suht ekspert olen enda töödega ülekoormamisel, et järjekorr ...
  teema: Company of Heroes
digivend

vastuseid: 505
vaadatud: 106282

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.10.2007 20:45:56   pealkiri: Company of Heroes
Offtopic reaalse sõja teemadel on ka kena, sest WWII on ju nii nunnu ja mõnus:D

Nagu Medieval II üks tsitaatidest on:
"War is delightful to those who have had no experience of it"

Iseenesest ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.