Avaleht
otsing leidis 54 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: ikeboy
digerati

vastuseid: 178
vaadatud: 37741

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2016 22:08:33   pealkiri: Kommenteerimine: ikeboy
äri kiire ja korralik
  teema: Kommenteerimine: von Wu
digerati

vastuseid: 900
vaadatud: 196612

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2009 10:38:11   pealkiri: Kommenteerimine: von Wu
Müüsin talle helikaardi: probleeme ei tekkinud.
  teema: USA-s varastati 130 miljoni pangakaardi andmed
digerati

vastuseid: 14
vaadatud: 6590

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 26.08.2009 21:24:14   pealkiri: USA-s varastati 130 miljoni pangakaardi andmed
, ei saanud kahjuks küsimusest aru icon_neutral.gif
  teema: USA-s varastati 130 miljoni pangakaardi andmed
digerati

vastuseid: 14
vaadatud: 6590

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 23.08.2009 10:30:50   pealkiri: USA-s varastati 130 miljoni pangakaardi andmed
Magstripe veidi vanem leiutis ka kui ICC. Tundub, et oma töökindluse ja kiiruse tõttu, jätkab veel eksisteerimist mõnda aega.
Kui "salajaseid" numbreid kaardil poleks, siis oleks keeruline seits ...
  teema: USA-s varastati 130 miljoni pangakaardi andmed
digerati

vastuseid: 14
vaadatud: 6590

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 20.08.2009 13:23:34   pealkiri: USA-s varastati 130 miljoni pangakaardi andmed
@tomorrow: ega meil Eestis turvalisusega paremad lood pole, lihtsalt miljonid ei tule nii lihtsalt täis.
Turvalisuse praktika/statistika väidab seda, et enamus selliseid apsakaid olekski olemata, k ...
  teema: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha
digerati

vastuseid: 70
vaadatud: 16830

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 16.05.2009 11:45:11   pealkiri: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha
Tundub isegi üllatavalt asjalik tööriist. Kas keegi oskab põhjendada, miks kõik info edastatakse pildina? Isegi kõige lihtsamat teksti ei anna ju kopeerida sealt icon_confused.gif
Annab küll kopeerida. Klõ ...
  teema: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha
digerati

vastuseid: 70
vaadatud: 16830

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 16.05.2009 11:10:37   pealkiri: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha
Tundub isegi üllatavalt asjalik tööriist. Kas keegi oskab põhjendada, miks kõik info edastatakse pildina? Isegi kõige lihtsamat teksti ei anna ju kopeerida sealt icon_confused.gif
  teema: Kommenteerimine: Citra
digerati

vastuseid: 128
vaadatud: 33833

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2009 11:35:56   pealkiri: Kommenteerimine: Citra
Ostsin ettemaksuga aku. Koju kätte thumbs_up.gif
  teema: Kui suur on sinu mobiiliarve ?
digerati

vastuseid: 443
vaadatud: 87291

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.02.2009 16:58:42   pealkiri: Kui suur on sinu mobiiliarve ?
Paari aasta lõikes peaks keskmine tulema kuskil 10.-/kuus, enamasti alla selle.
Lepingu järgi isa nimel ja EMTis siis mingi vahva pakett (vist Topelt+), mis kuutasu ära nullib. Vaene tudeng: ei s ...
  teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
digerati

vastuseid: 4216
vaadatud: 1306696

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 11.09.2007 15:08:08   pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
appending request: öökull (programmeerija, laisk, metal beer_yum.gif )

pro thumbs_up.gif
  teema: Windows Vista vs. Windows XP
digerati

vastuseid: 2398
vaadatud: 413026

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.08.2007 21:15:09   pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP
vistat olen p6gusalt ainult teises arvutis n2inud ja seega suurem kokkupuude kahjuks (v6i 6nneks) puudub.
kuid miks XPle truuks j22n on see, et vista tahab ikka pisut v2ngemat rauda.
ilu poolest tun ...
  teema: Teie monitori diagonaal, külgede suhe, kasutatav resolutsioon (vol. 2)
digerati

vastuseid: 313
vaadatud: 62768

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 07.07.2007 10:57:36   pealkiri: Teie monitori diagonaal, külgede suhe, kasutatav resolutsioon (vol. 2)
22" 1680x1050 16:10
12.1" 1024x768 4:3

silmadele on parem v2hene arvutitaga olemine icon_razz.gif. ise LCD refresh rate'i ei j2lgi - minu silmad vahet ei tee icon_rolleyes.gif
  teema: HV särgid
digerati

vastuseid: 1133
vaadatud: 217304

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 02.07.2007 09:27:05   pealkiri: HV särgid
w00t! ka s2rk k2es icon_razz.gif
10 points out of 10 for style plus several millions for good thinking thumbs_up.gif
t2nud asjapulkadele - me gonna 'njoy now beer_yum.gif
  teema: Desktopi Screenshotid II
digerati

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157611

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.06.2007 20:43:31   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
Igav imo.
jah. maitse asi. eks ta pikapeale tyytab 2ra ka, aga vahelduse m6ttes igasugustele tilulilude asemel midagi erinevat. pealegi hea vaadata mida v66rad minu arvutiga teha oskavad icon_smile.gif
[user]2n ...
  teema: Desktopi Screenshotid II
digerati

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157611

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.06.2007 20:25:51   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
, jep. see eest screensaver on must thumbs_up.gif
  teema: Desktopi Screenshotid II
digerati

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157611

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.06.2007 19:56:20   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
http://img158.imageshack.us/img158/6172/screencu0.th.jpg
OS: XP pro
proged: StarDock ObjectDock + WinKey + registri muudatused
theme: on veel default, aga l2hiajal yritan seda parandada beer_yum.gif
  teema: Klaviatuurid, ehk kes mida eelistab/kasutab/kasutas
digerati

vastuseid: 104
vaadatud: 26125

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.05.2007 15:55:56   pealkiri: Klaviatuurid, ehk kes mida eelistab/kasutab/kasutas
* KT1000
* Logitech Media Keyboard (lyhikest aega)
* KT1000 icon_biggrin.gif (pimekirja mitteoskajate vastu on keskmine rida t2htedega f-u-c-k-b-i-l-g-a-t-e-s ja dvoraki asetus icon_razz.gif)

tulevikus tahaks m6nda Happy ...
  teema: Kommenteerimine: mahho
digerati

vastuseid: 31
vaadatud: 12096

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2007 15:23:13   pealkiri: Kommenteerimine: mahho
ostsin m2lupaari - tehing kiire&korralik. lausa lust 2ri teha icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: MicroDrive
digerati

vastuseid: 90
vaadatud: 34223

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.02.2007 17:39:52   pealkiri: Kommenteerimine: MicroDrive
2ri kiire ja korralik. pole midagi nuriseda icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: missomaa
digerati

vastuseid: 31
vaadatud: 15105

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2007 23:03:03   pealkiri: Kommenteerimine: missomaa
ostsin syleraali. 2ri sujus.
soovitan thumbs_up.gif
  teema: Ülevaade: Logitech G15 Klaviatuur :: Klaviatuurid
digerati

vastuseid: 310
vaadatud: 92947

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 21.07.2006 23:48:06   pealkiri: Ülevaade: Logitech G15 Klaviatuur
heh...miskip2rast on piltidelt j22nud mulje et see klaver maksab paar korda rohkem icon_biggrin.gif

olen muidu m6elnud kuskilt elektroonikopoest vinnata m6ne LCD ja panna kasti kylge igast speci/temp./ID3 n2it ...
  teema: teeme kamba peale oma mängu!!
digerati

vastuseid: 384
vaadatud: 105838

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 25.01.2006 09:01:29   pealkiri: teeme kamba peale oma mängu!!
no viimastega tuleb nõustuda....aga samas on ka neid kes ikkkagi arvuti ees passivad(surfivad äkki reidis vms...ei ole allikaid mille põhjal väita icon_lol.gif )..nii et neile oleks mingi ilus-õilis-vä ...
  teema: teeme kamba peale oma mängu!!
digerati

vastuseid: 384
vaadatud: 105838

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 22.01.2006 11:55:33   pealkiri: teeme kamba peale oma mängu!!
eh. tegin kunagi mingi labürintidega 2d ussimängu. ja kunagi on keegi teinud mingi drugwormi - liikumissuund võib muutuda 360 kraadi ümber ja "õunteks" on erinevad droogid -> uss hakkab peagi ...
  teema: -Watercooling-
digerati

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 04.01.2006 01:00:50   pealkiri: -Watercooling-
, kust poest? palju maksis ka:D
  teema: -Watercooling-
digerati

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 04.01.2006 00:54:02   pealkiri: -Watercooling-
weeeee beretta ruulib:Dicon_biggrin.gificon_biggrin.gif
  teema: -Watercooling-
digerati

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 04.01.2006 00:46:23   pealkiri: -Watercooling-
http://www.okay.ee/?menu=1&p=4&id=214 ise olen sellel silma peal hoidnud icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: jjk@itek
digerati

vastuseid: 111
vaadatud: 43612

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.01.2006 21:47:16   pealkiri: Kommenteerimine: jjk@itek
eino alguses oli kõik väga thumbs_up.gif
siis aga pidin jupid garantiisse saatma ja sinna nad nüüd on ka jäänud - ple ei juppe ega raha; mees ise pikemat aega kadunud icon_evil.gif

edit: mees tagasi icon_razz.gif
  teema: EPoX MB 8NPA7I
digerati

vastuseid: 2
vaadatud: 997

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.12.2005 12:24:32   pealkiri: EPoX MB 8NPA7I
see toetuse värk on vist arhitektuuri jaoks - et toetab 128/256/512Mb arhitektuuriga mälusi
see oleks loogiline seletus, kuid see tähendab et gigased pulgad siis 512Mb arhitektuuriga! ei tea kül ...
  teema: Kommenteerimine: eerik
digerati

vastuseid: 25
vaadatud: 6007

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.12.2005 14:52:54   pealkiri: Kommenteerimine: eerik
ostsin mobo. soovitan thumbs_up.gif
  teema: -Watercooling-
digerati

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 23.12.2005 13:49:06   pealkiri: -Watercooling-
hm. unustasin mainida et socket on universaalne - nii universaalne et ühelegi socketile ei sobi. vähemalt niikaua kuni ma mõnda klambrit ei tee (lähemal ajal teen vist s939 klambri).
isetehtud as ...
  teema: -Watercooling-
digerati

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 23.12.2005 12:32:48   pealkiri: -Watercooling-
katsun weebikaga mingid nikerdised teha. kui just keegi mulle digikat jõuludeks ei taha kinkida 8)
  teema: Kas suppakas (=subwoofer) rikub tervist?
digerati

vastuseid: 157
vaadatud: 36284

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 22.12.2005 23:59:26   pealkiri: Kas suppakas (=subwoofer) rikub tervist?
icon_biggrin.gif rikub või ei riku. tavaliselt ühikates ei saagi muidu enda muusikat kuulata kui võimast asja pole.
mõnda aega sai 2*100w sillatatud auto võim+suppariga kuulatud - siis ikka mitme korruse lõik ...
  teema: -Watercooling-
digerati

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 22.12.2005 15:11:27   pealkiri: -Watercooling-
kui kellelgi soovi on siis võin ühe komplekti müüa:
* cpu plokk
* nb/gpu plokk (on mõlemal kasutatud)
* pleksist paisupaak
* hydor l20
* salongiradikas+120 vent
* voolikud (sisemine d. 10)+ ...
  teema: Ülevaade : Logitech G5 :: Hiired
digerati

vastuseid: 113
vaadatud: 36214

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 12.12.2005 18:11:07   pealkiri: Ülevaade : Logitech G5
"razeri kuju on pede" <-see kuju on vastavalt kasutajale icon_smile.gif (loodan et keegi ei solvu; ise pole kahjuks razerit käes hoidnud)
üldiselt razeri hiired on neile kes ei hoia hiirt peos vaid sõrmede ...
  teema: -Watercooling-
digerati

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 04.12.2005 14:07:54   pealkiri: -Watercooling-
aga mis vahet sel on,et kas voolikutes või mitte
kuidas yldse nii lolli asja arutada?

ka jaburatest asjadest võib vahel midagi tarka välja kooruda beer_yum.gif
  teema: -Watercooling-
digerati

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 04.12.2005 00:54:42   pealkiri: -Watercooling-
süsteem -> vesijahutus ja kõik vajalik.

no voolikud on osa süsteemist, vesi juhitakse teistesse osadesse
  teema: -Watercooling-
digerati

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 04.12.2005 00:39:24   pealkiri: -Watercooling-
teoreetiliselt saaks aretada sellise asja kus vesi jääks süsteemi, kuid mitte voolikutesse. siis tuleks voolikute ringipaigutamiseks ainult juhe välja tõmmata ja ei peaks vee laskmisega sehkendam ...
  teema: -Watercooling-
digerati

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 04.12.2005 00:30:08   pealkiri: -Watercooling-
njah.oleneb muidugi konkreetsest süsteemist. endal plaanis selline kus paisupaak oleks voolikutest ja muust kõrgemal - st et vesi kogu aeg pumbas ja voolikutes 24/7
  teema: -Watercooling-
digerati

vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 04.12.2005 00:22:47   pealkiri: -Watercooling-
annaks jumal, et jääks. muidu nagu nutune kui välja tuleb voolikutest ja hiljem arvutit käivitad icon_biggrin.gif

sisuliselt on nii et ega vesi kuskile ei kao ega liigu - st et kui sa tahad vett voolikutest v ...
  teema: Probleem windowsiga?
digerati

vastuseid: 1
vaadatud: 744

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 03.12.2005 23:59:24   pealkiri: Probleem windowsiga?
tegu ilmselt tõesti defektiga - kuid mille ei oska öelda...driverite reinstall võib aidata, tasuks proovida.
  teema: Razer Mantis Speed :: 8600
digerati

vastuseid: 30
vaadatud: 10063

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 02.12.2005 15:27:09   pealkiri: Razer Mantis Speed
Tartu Ülikoolis testi hiiri ja kasutati ka erinevaid pindasi testimisel - Razeri hiirematt oli testimise tulemustest vaadates parim pind!

ok selline asi et loe palun täpsemalt seda ülevaadet (hi ...
  teema: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015)
digerati

vastuseid: 1210
vaadatud: 246501

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 02.12.2005 14:25:35   pealkiri: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015)
minu arvates:
firefox mugavam kasutada kui IE;
kuid nüüd kui opera on ka vabamaks saanud, peaks ka selle ära proovima - andmete järgi peaks isegi parem olema mõlemast icon_smile.gif
  teema: Razer Mantis Speed :: 8600
digerati

vastuseid: 30
vaadatud: 10063

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 02.12.2005 14:17:44   pealkiri: Razer Mantis Speed
TTÜ-s, mitte TÜ-s.

minu paha icon_redface.gif
  teema: Razer Mantis Speed :: 8600
digerati

vastuseid: 30
vaadatud: 10063

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 01.12.2005 18:48:54   pealkiri: Razer Mantis Speed
Ega hiirematt pole ka asi millest ülevaadet on mõtet teha icon_rolleyes.gif

teine maksis 390.- selle eest! minujaoks see summa päris peenraha ei ole ja kui plaanis selline asi osta siis tahaksin ikka teada ...
  teema: CL 2, 2,5 ja 3
digerati

vastuseid: 22
vaadatud: 3117

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 01.12.2005 18:35:55   pealkiri: CL 2, 2,5 ja 3
see cl vahe tuleb vast klokkimise juures välja ja siis tasub natuke kallim hind end ära (hope so...icon_smile.gif)

kingstonil on head mälud. mis mälu heaks teevad? - stabiilsus&clockatavus
seetõttu n ...
  teema: Kommenteerimine: DDR2
digerati

vastuseid: 146
vaadatud: 36809

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2005 16:54:53   pealkiri: Kommenteerimine: DDR2
müüsin piduse mälu...
kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: nikeatz
digerati

vastuseid: 30
vaadatud: 11634

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2005 16:23:39   pealkiri: Kommenteerimine: nikeatz
tegin äri. kõik laabus icon_wink.gif

soovitan
  teema: Kommenteerimine: marxxx
digerati

vastuseid: 411
vaadatud: 88333

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.11.2005 16:23:46   pealkiri: Kommenteerimine: marxxx
suutsin talle katkise rami ärida..kõik thumbs_up.gif
  teema: teeme kamba peale oma mängu!!
digerati

vastuseid: 384
vaadatud: 105838

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 22.11.2005 16:59:28   pealkiri: teeme kamba peale oma mängu!!
jah tõsi - me ple oma kodulehte tykk aega uuendanud. kohati on andmed vananenud.

aga foorumiga on selline värk et AVALIKUS foorumis on post juuni kuust; MÄNGU TEGIJATEL on kinnine foorum (et hoi ...
  teema: teeme kamba peale oma mängu!!
digerati

vastuseid: 384
vaadatud: 105838

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 21.11.2005 17:19:09   pealkiri: teeme kamba peale oma mängu!!
ohhoo. tahtsin just seda loojavalikut soovitada! olen ise ka asjaga tegev juba pikemat aega(küllaltki algusest), kuid viimasel ajal on programmeerimise pool ära vajunud aja puuduse tõttu (ja endal ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.