|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: ikeboy |
digerati
vastuseid: 178
vaadatud: 37741
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2016 22:08:33 pealkiri: Kommenteerimine: ikeboy |
| äri kiire ja korralik |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
digerati
vastuseid: 900
vaadatud: 196612
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2009 10:38:11 pealkiri: Kommenteerimine: von Wu |
| Müüsin talle helikaardi: probleeme ei tekkinud. |
teema: USA-s varastati 130 miljoni pangakaardi andmed |
digerati
vastuseid: 14
vaadatud: 6590
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 26.08.2009 21:24:14 pealkiri: USA-s varastati 130 miljoni pangakaardi andmed |
, ei saanud kahjuks küsimusest aru  |
teema: USA-s varastati 130 miljoni pangakaardi andmed |
digerati
vastuseid: 14
vaadatud: 6590
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 23.08.2009 10:30:50 pealkiri: USA-s varastati 130 miljoni pangakaardi andmed |
Magstripe veidi vanem leiutis ka kui ICC. Tundub, et oma töökindluse ja kiiruse tõttu, jätkab veel eksisteerimist mõnda aega.
Kui "salajaseid" numbreid kaardil poleks, siis oleks keeruline seits ... |
teema: USA-s varastati 130 miljoni pangakaardi andmed |
digerati
vastuseid: 14
vaadatud: 6590
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 20.08.2009 13:23:34 pealkiri: USA-s varastati 130 miljoni pangakaardi andmed |
@tomorrow: ega meil Eestis turvalisusega paremad lood pole, lihtsalt miljonid ei tule nii lihtsalt täis.
Turvalisuse praktika/statistika väidab seda, et enamus selliseid apsakaid olekski olemata, k ... |
teema: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha |
digerati
vastuseid: 70
vaadatud: 16830
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 16.05.2009 11:45:11 pealkiri: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha |
Tundub isegi üllatavalt asjalik tööriist. Kas keegi oskab põhjendada, miks kõik info edastatakse pildina? Isegi kõige lihtsamat teksti ei anna ju kopeerida sealt
Annab küll kopeerida. Klõ ... |
teema: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha |
digerati
vastuseid: 70
vaadatud: 16830
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 16.05.2009 11:10:37 pealkiri: 18-ndal mail käivitub uus vastusemootor Wolfram|Alpha |
Tundub isegi üllatavalt asjalik tööriist. Kas keegi oskab põhjendada, miks kõik info edastatakse pildina? Isegi kõige lihtsamat teksti ei anna ju kopeerida sealt  |
teema: Kommenteerimine: Citra |
digerati
vastuseid: 128
vaadatud: 33833
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.04.2009 11:35:56 pealkiri: Kommenteerimine: Citra |
Ostsin ettemaksuga aku. Koju kätte  |
teema: Kui suur on sinu mobiiliarve ? |
digerati
vastuseid: 443
vaadatud: 87291
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.02.2009 16:58:42 pealkiri: Kui suur on sinu mobiiliarve ? |
Paari aasta lõikes peaks keskmine tulema kuskil 10.-/kuus, enamasti alla selle.
Lepingu järgi isa nimel ja EMTis siis mingi vahva pakett (vist Topelt+), mis kuutasu ära nullib. Vaene tudeng: ei s ... |
teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
digerati
vastuseid: 4216
vaadatud: 1306696
|
foorum: Kujundamine postitatud: 11.09.2007 15:08:08 pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
appending request: öökull (programmeerija, laisk, metal )
pro  |
teema: Windows Vista vs. Windows XP |
digerati
vastuseid: 2398
vaadatud: 413026
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.08.2007 21:15:09 pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP |
vistat olen p6gusalt ainult teises arvutis n2inud ja seega suurem kokkupuude kahjuks (v6i 6nneks) puudub.
kuid miks XPle truuks j22n on see, et vista tahab ikka pisut v2ngemat rauda.
ilu poolest tun ... |
teema: Teie monitori diagonaal, külgede suhe, kasutatav resolutsioon (vol. 2) |
digerati
vastuseid: 313
vaadatud: 62768
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 07.07.2007 10:57:36 pealkiri: Teie monitori diagonaal, külgede suhe, kasutatav resolutsioon (vol. 2) |
22" 1680x1050 16:10
12.1" 1024x768 4:3
silmadele on parem v2hene arvutitaga olemine . ise LCD refresh rate'i ei j2lgi - minu silmad vahet ei tee  |
teema: HV särgid |
digerati
vastuseid: 1133
vaadatud: 217304
|
foorum: HV üritused postitatud: 02.07.2007 09:27:05 pealkiri: HV särgid |
w00t! ka s2rk k2es
10 points out of 10 for style plus several millions for good thinking
t2nud asjapulkadele - me gonna 'njoy now  |
teema: Desktopi Screenshotid II |
digerati
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157611
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.06.2007 20:43:31 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
Igav imo.
jah. maitse asi. eks ta pikapeale tyytab 2ra ka, aga vahelduse m6ttes igasugustele tilulilude asemel midagi erinevat. pealegi hea vaadata mida v66rad minu arvutiga teha oskavad
[user]2n ... |
teema: Desktopi Screenshotid II |
digerati
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157611
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.06.2007 20:25:51 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
, jep. see eest screensaver on must  |
teema: Desktopi Screenshotid II |
digerati
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157611
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.06.2007 19:56:20 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
http://img158.imageshack.us/img158/6172/screencu0.th.jpg
OS: XP pro
proged: StarDock ObjectDock + WinKey + registri muudatused
theme: on veel default, aga l2hiajal yritan seda parandada  |
teema: Klaviatuurid, ehk kes mida eelistab/kasutab/kasutas |
digerati
vastuseid: 104
vaadatud: 26125
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.05.2007 15:55:56 pealkiri: Klaviatuurid, ehk kes mida eelistab/kasutab/kasutas |
* KT1000
* Logitech Media Keyboard (lyhikest aega)
* KT1000 (pimekirja mitteoskajate vastu on keskmine rida t2htedega f-u-c-k-b-i-l-g-a-t-e-s ja dvoraki asetus )
tulevikus tahaks m6nda Happy ... |
teema: Kommenteerimine: mahho |
digerati
vastuseid: 31
vaadatud: 12096
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2007 15:23:13 pealkiri: Kommenteerimine: mahho |
ostsin m2lupaari - tehing kiire&korralik. lausa lust 2ri teha  |
teema: Kommenteerimine: MicroDrive |
digerati
vastuseid: 90
vaadatud: 34223
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.02.2007 17:39:52 pealkiri: Kommenteerimine: MicroDrive |
2ri kiire ja korralik. pole midagi nuriseda  |
teema: Kommenteerimine: missomaa |
digerati
vastuseid: 31
vaadatud: 15105
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2007 23:03:03 pealkiri: Kommenteerimine: missomaa |
ostsin syleraali. 2ri sujus.
soovitan  |
teema: Ülevaade: Logitech G15 Klaviatuur :: Klaviatuurid |
digerati
vastuseid: 310
vaadatud: 92947
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 21.07.2006 23:48:06 pealkiri: Ülevaade: Logitech G15 Klaviatuur |
heh...miskip2rast on piltidelt j22nud mulje et see klaver maksab paar korda rohkem
olen muidu m6elnud kuskilt elektroonikopoest vinnata m6ne LCD ja panna kasti kylge igast speci/temp./ID3 n2it ... |
teema: teeme kamba peale oma mängu!! |
digerati
vastuseid: 384
vaadatud: 105838
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 25.01.2006 09:01:29 pealkiri: teeme kamba peale oma mängu!! |
no viimastega tuleb nõustuda....aga samas on ka neid kes ikkkagi arvuti ees passivad(surfivad äkki reidis vms...ei ole allikaid mille põhjal väita )..nii et neile oleks mingi ilus-õilis-vä ... |
teema: teeme kamba peale oma mängu!! |
digerati
vastuseid: 384
vaadatud: 105838
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 22.01.2006 11:55:33 pealkiri: teeme kamba peale oma mängu!! |
| eh. tegin kunagi mingi labürintidega 2d ussimängu. ja kunagi on keegi teinud mingi drugwormi - liikumissuund võib muutuda 360 kraadi ümber ja "õunteks" on erinevad droogid -> uss hakkab peagi ... |
teema: -Watercooling- |
digerati
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.01.2006 01:00:50 pealkiri: -Watercooling- |
| , kust poest? palju maksis ka:D |
teema: -Watercooling- |
digerati
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.01.2006 00:54:02 pealkiri: -Watercooling- |
weeeee beretta ruulib:D  |
teema: -Watercooling- |
digerati
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.01.2006 00:46:23 pealkiri: -Watercooling- |
http://www.okay.ee/?menu=1&p=4&id=214 ise olen sellel silma peal hoidnud  |
teema: Kommenteerimine: jjk@itek |
digerati
vastuseid: 111
vaadatud: 43612
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.01.2006 21:47:16 pealkiri: Kommenteerimine: jjk@itek |
eino alguses oli kõik väga
siis aga pidin jupid garantiisse saatma ja sinna nad nüüd on ka jäänud - ple ei juppe ega raha; mees ise pikemat aega kadunud
edit: mees tagasi  |
teema: EPoX MB 8NPA7I |
digerati
vastuseid: 2
vaadatud: 997
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.12.2005 12:24:32 pealkiri: EPoX MB 8NPA7I |
see toetuse värk on vist arhitektuuri jaoks - et toetab 128/256/512Mb arhitektuuriga mälusi
see oleks loogiline seletus, kuid see tähendab et gigased pulgad siis 512Mb arhitektuuriga! ei tea kül ... |
teema: Kommenteerimine: eerik |
digerati
vastuseid: 25
vaadatud: 6007
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2005 14:52:54 pealkiri: Kommenteerimine: eerik |
ostsin mobo. soovitan  |
teema: -Watercooling- |
digerati
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637
|
foorum: Jahutus postitatud: 23.12.2005 13:49:06 pealkiri: -Watercooling- |
hm. unustasin mainida et socket on universaalne - nii universaalne et ühelegi socketile ei sobi. vähemalt niikaua kuni ma mõnda klambrit ei tee (lähemal ajal teen vist s939 klambri).
isetehtud as ... |
teema: -Watercooling- |
digerati
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637
|
foorum: Jahutus postitatud: 23.12.2005 12:32:48 pealkiri: -Watercooling- |
| katsun weebikaga mingid nikerdised teha. kui just keegi mulle digikat jõuludeks ei taha kinkida 8) |
teema: Kas suppakas (=subwoofer) rikub tervist? |
digerati
vastuseid: 157
vaadatud: 36284
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 22.12.2005 23:59:26 pealkiri: Kas suppakas (=subwoofer) rikub tervist? |
rikub või ei riku. tavaliselt ühikates ei saagi muidu enda muusikat kuulata kui võimast asja pole.
mõnda aega sai 2*100w sillatatud auto võim+suppariga kuulatud - siis ikka mitme korruse lõik ... |
teema: -Watercooling- |
digerati
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637
|
foorum: Jahutus postitatud: 22.12.2005 15:11:27 pealkiri: -Watercooling- |
kui kellelgi soovi on siis võin ühe komplekti müüa:
* cpu plokk
* nb/gpu plokk (on mõlemal kasutatud)
* pleksist paisupaak
* hydor l20
* salongiradikas+120 vent
* voolikud (sisemine d. 10)+ ... |
teema: Ülevaade : Logitech G5 :: Hiired |
digerati
vastuseid: 113
vaadatud: 36214
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 12.12.2005 18:11:07 pealkiri: Ülevaade : Logitech G5 |
"razeri kuju on pede" <-see kuju on vastavalt kasutajale (loodan et keegi ei solvu; ise pole kahjuks razerit käes hoidnud)
üldiselt razeri hiired on neile kes ei hoia hiirt peos vaid sõrmede ... |
teema: -Watercooling- |
digerati
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.12.2005 14:07:54 pealkiri: -Watercooling- |
aga mis vahet sel on,et kas voolikutes või mitte
kuidas yldse nii lolli asja arutada?
ka jaburatest asjadest võib vahel midagi tarka välja kooruda  |
teema: -Watercooling- |
digerati
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.12.2005 00:54:42 pealkiri: -Watercooling- |
süsteem -> vesijahutus ja kõik vajalik.
no voolikud on osa süsteemist, vesi juhitakse teistesse osadesse |
teema: -Watercooling- |
digerati
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.12.2005 00:39:24 pealkiri: -Watercooling- |
| teoreetiliselt saaks aretada sellise asja kus vesi jääks süsteemi, kuid mitte voolikutesse. siis tuleks voolikute ringipaigutamiseks ainult juhe välja tõmmata ja ei peaks vee laskmisega sehkendam ... |
teema: -Watercooling- |
digerati
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.12.2005 00:30:08 pealkiri: -Watercooling- |
| njah.oleneb muidugi konkreetsest süsteemist. endal plaanis selline kus paisupaak oleks voolikutest ja muust kõrgemal - st et vesi kogu aeg pumbas ja voolikutes 24/7 |
teema: -Watercooling- |
digerati
vastuseid: 9001
vaadatud: 1728637
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.12.2005 00:22:47 pealkiri: -Watercooling- |
annaks jumal, et jääks. muidu nagu nutune kui välja tuleb voolikutest ja hiljem arvutit käivitad
sisuliselt on nii et ega vesi kuskile ei kao ega liigu - st et kui sa tahad vett voolikutest v ... |
teema: Probleem windowsiga? |
digerati
vastuseid: 1
vaadatud: 744
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 03.12.2005 23:59:24 pealkiri: Probleem windowsiga? |
| tegu ilmselt tõesti defektiga - kuid mille ei oska öelda...driverite reinstall võib aidata, tasuks proovida. |
teema: Razer Mantis Speed :: 8600 |
digerati
vastuseid: 30
vaadatud: 10063
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 02.12.2005 15:27:09 pealkiri: Razer Mantis Speed |
Tartu Ülikoolis testi hiiri ja kasutati ka erinevaid pindasi testimisel - Razeri hiirematt oli testimise tulemustest vaadates parim pind!
ok selline asi et loe palun täpsemalt seda ülevaadet (hi ... |
teema: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
digerati
vastuseid: 1210
vaadatud: 246501
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 02.12.2005 14:25:35 pealkiri: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
minu arvates:
firefox mugavam kasutada kui IE;
kuid nüüd kui opera on ka vabamaks saanud, peaks ka selle ära proovima - andmete järgi peaks isegi parem olema mõlemast  |
teema: Razer Mantis Speed :: 8600 |
digerati
vastuseid: 30
vaadatud: 10063
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 02.12.2005 14:17:44 pealkiri: Razer Mantis Speed |
TTÜ-s, mitte TÜ-s.
minu paha  |
teema: Razer Mantis Speed :: 8600 |
digerati
vastuseid: 30
vaadatud: 10063
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 01.12.2005 18:48:54 pealkiri: Razer Mantis Speed |
Ega hiirematt pole ka asi millest ülevaadet on mõtet teha
teine maksis 390.- selle eest! minujaoks see summa päris peenraha ei ole ja kui plaanis selline asi osta siis tahaksin ikka teada ... |
teema: CL 2, 2,5 ja 3 |
digerati
vastuseid: 22
vaadatud: 3117
|
foorum: Protsessorid postitatud: 01.12.2005 18:35:55 pealkiri: CL 2, 2,5 ja 3 |
see cl vahe tuleb vast klokkimise juures välja ja siis tasub natuke kallim hind end ära (hope so... )
kingstonil on head mälud. mis mälu heaks teevad? - stabiilsus&clockatavus
seetõttu n ... |
teema: Kommenteerimine: DDR2 |
digerati
vastuseid: 146
vaadatud: 36809
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.11.2005 16:54:53 pealkiri: Kommenteerimine: DDR2 |
müüsin piduse mälu...
kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: nikeatz |
digerati
vastuseid: 30
vaadatud: 11634
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.11.2005 16:23:39 pealkiri: Kommenteerimine: nikeatz |
tegin äri. kõik laabus
soovitan |
teema: Kommenteerimine: marxxx |
digerati
vastuseid: 411
vaadatud: 88333
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.11.2005 16:23:46 pealkiri: Kommenteerimine: marxxx |
suutsin talle katkise rami ärida..kõik  |
teema: teeme kamba peale oma mängu!! |
digerati
vastuseid: 384
vaadatud: 105838
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 22.11.2005 16:59:28 pealkiri: teeme kamba peale oma mängu!! |
jah tõsi - me ple oma kodulehte tykk aega uuendanud. kohati on andmed vananenud.
aga foorumiga on selline värk et AVALIKUS foorumis on post juuni kuust; MÄNGU TEGIJATEL on kinnine foorum (et hoi ... |
teema: teeme kamba peale oma mängu!! |
digerati
vastuseid: 384
vaadatud: 105838
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 21.11.2005 17:19:09 pealkiri: teeme kamba peale oma mängu!! |
| ohhoo. tahtsin just seda loojavalikut soovitada! olen ise ka asjaga tegev juba pikemat aega(küllaltki algusest), kuid viimasel ajal on programmeerimise pool ära vajunud aja puuduse tõttu (ja endal ... |
| |