|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Mafia: The Old Country |
devilman
vastuseid: 61
vaadatud: 12739
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.11.2025 04:19:00 pealkiri: Mafia: The Old Country |
|
teema: NZXT Kraken x73 120mm asendus ventikaid |
devilman
vastuseid: 7
vaadatud: 6438
|
foorum: Jahutus postitatud: 29.03.2024 13:24:18 pealkiri: NZXT Kraken x73 120mm asendus ventikaid |
| See Arcticu 5-pack tundub hea diil tõesti, tänan soovituste eest. |
teema: NZXT Kraken x73 120mm asendus ventikaid |
devilman
vastuseid: 7
vaadatud: 6438
|
foorum: Jahutus postitatud: 27.03.2024 23:41:35 pealkiri: NZXT Kraken x73 120mm asendus ventikaid |
| Kuna paar päeva tagasi hakkas pealkirjas mainitud AIO 1 ventikas üsna koledat häält tegema ja kiire otsingu järgi tundub 1 samasuguse ventika tellimine päris kirves olema, siis on ehk kellelgi s ... |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
devilman
vastuseid: 4373
vaadatud: 1030521
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 14.01.2024 13:02:02 pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
| Eino nad saidki uuena ostetud, neist uutest olidki 2tk saabudes surnud ja asenduseks saadetud kettaga siis samuti kehv lugu... |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
devilman
vastuseid: 4373
vaadatud: 1030521
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 14.01.2024 12:23:05 pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
| Minu praegune kettasaaga: Sai soetatud 4x18TB Seagate X18-t, neist 2 olid juba saabudes surnud. Läksid garantiiga tagasi, saabunud refurbished ketastest esimene annab 35 bad/weak sectors ja number tu ... |
teema: Telia Koduinternet |
devilman
vastuseid: 23979
vaadatud: 5698100
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.09.2023 14:42:54 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Kas Telial mingit tel. nr. tehnilisele toele pole kus vähe pädevamat abi saab? Ma nagu mäletan et vanasti oli. Eelmine nädal käis tehnik mu aeglast netti diagnoosimas ja selgus et jaamas oli port ... |
teema: Telia Koduinternet |
devilman
vastuseid: 23979
vaadatud: 5698100
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.08.2023 18:46:12 pealkiri: Telia Koduinternet |
näitab hommikul kiiruseks 10/1
Mis asi näitab, speedtest?
Logi ruuterisse ja tee screenshot dsl stats lehest vms. kui selline asi veel eksisteerib seal.
https://puu.sh/JO9C2/c651057ff1.pn ... |
teema: Telia Koduinternet |
devilman
vastuseid: 23979
vaadatud: 5698100
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.08.2023 17:45:52 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Peale ruuteri ööseks välja lülitamist (äikse tõttu), näitab hommikul kiiruseks 10/1, kuigi peaks olema 100/25. Pole aidanud ei restartid ega reset. Helpdeskist osati ainult tehniku kojukutset p ... |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
devilman
vastuseid: 1600
vaadatud: 166341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2023 19:43:45 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
| Soetasin 2 HDD-d, kõik ok |
teema: Telia TV |
devilman
vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.11.2022 00:14:39 pealkiri: Telia TV |
| elukaz võttis asja suht hästi kokku, mõtlesin just kas viitsin pikemat vastust hakata kirjutama. Kui teemat veel lahata, siis mulle tundub et osad eesti "montijad'' jäävad ka sellega hätta vahel ... |
teema: Telia TV |
devilman
vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.11.2022 13:39:48 pealkiri: Telia TV |
Näide ETV puhul.
Pilt võetakse üles 1080i50 ehk 50 poolkaadrit, mis edastatakse teliasse.
1. klassikaline teliatv ehk multicast ja arrise boks. Boksi jõuab 1080i50 millest boks "õmbleb kokk ... |
teema: Telia Koduinternet |
devilman
vastuseid: 23979
vaadatud: 5698100
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.08.2022 01:47:22 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Mul on wifi samuti välja lülitatud, istub VDSL-i otsas. |
teema: Telia Koduinternet |
devilman
vastuseid: 23979
vaadatud: 5698100
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.08.2022 21:45:54 pealkiri: Telia Koduinternet |
| See 4330 ongi selline õnnetusehunnik? Heal juhul katkeb paar korda päevas, sitemal juhul 50x. Peale katkemist timeooutib isegi ruuterile ligipääsu. Vana 301 püsis nagu kuude viisi probleemide vab ... |
teema: Mugav tool :: IT ergonoomika |
devilman
vastuseid: 1391
vaadatud: 717057
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 30.11.2021 22:55:47 pealkiri: Mugav tool |
| Kellelgi Secretlabsi uue 2022 mudeliga kogemusi? Eestis vist neid ei müüda? |
teema: Assassin's Creed - Odyssey |
devilman
vastuseid: 425
vaadatud: 87858
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.09.2021 11:28:22 pealkiri: Assassin's Creed - Odyssey |
| Otsustasin siis viimaks ka mängule võimaluse anda, paar päeva sain mängida, peale seda otsustas mäng et talle mu save file enam ei sobi. Lihtsalt ei kuva ja kõik. Kiire googeldus näitab et see ... |
teema: Kommenteerimine: Felo |
devilman
vastuseid: 93
vaadatud: 18624
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2021 19:17:31 pealkiri: Kommenteerimine: Felo |
Soetasin hdd, pani väga kiirelt posti, kõik ok  |
teema: Resident Evil 8 |
devilman
vastuseid: 83
vaadatud: 19504
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.07.2021 00:05:09 pealkiri: Resident Evil 8 |
| Denuvoga pole pistmist, Capcomi enda DRM-is asi. |
teema: Kommenteerimine: zpsy |
devilman
vastuseid: 824
vaadatud: 139303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.07.2021 16:37:22 pealkiri: Kommenteerimine: zpsy |
Ostsin emaplaadi, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: Jolku |
devilman
vastuseid: 68
vaadatud: 12428
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.07.2021 10:08:47 pealkiri: Kommenteerimine: Jolku |
Soetasin mälu ja SSD, kõik ok  |
teema: Telia TV |
devilman
vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.03.2021 12:45:12 pealkiri: Telia TV |
| Go3 lisati Teliasse, aga huvitav miks osadel asjadel originaalaudiot pole? Ainult peale loetud vene dubleering:/ Tundub et see probleem vaevab just Go3 originaalasju. |
teema: Assassin’s Creed Valhalla |
devilman
vastuseid: 279
vaadatud: 70891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.05.2020 22:46:52 pealkiri: Assassin’s Creed Valhalla |
| oot, ma ei saa aru. Kas need, kes asjas AC-d ei näe, soovivad endiselt samas ajastus ringi tolgendada ja teha praktiliselt samu asju? See on hea, et mäng erinevates ajastustes ja kultuurides toimub, ... |
teema: Assassin’s Creed Valhalla |
devilman
vastuseid: 279
vaadatud: 70891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.05.2020 20:07:27 pealkiri: Assassin’s Creed Valhalla |
Treiler oli küll üks suur kliššeehunnik kahjuks. Mängunimi ja seatus AC-ga nagu eelpool mainitud on puhas moneygrab.
Issand jumal kas keegi sunnib teid vingukotte seda ostma? Kui te pole siiani ... |
teema: Assassin’s Creed Valhalla |
devilman
vastuseid: 279
vaadatud: 70891
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.04.2020 23:38:36 pealkiri: Assassin’s Creed Valhalla |
| Treiler oli küll üks suur kliššeehunnik kahjuks. Mängunimi ja seotus AC-ga nagu eelpool mainitud on puhas moneygrab. |
teema: Half-Life: Alyx |
devilman
vastuseid: 168
vaadatud: 49390
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.03.2020 10:25:30 pealkiri: Half-Life: Alyx |
Naljaks lugeda kuidas VR mehed on uhkeks läinud
Ei, ei, ei ja veelkord ei mingit tavalist porti, jumal küll see nii mõttetu ju siis kui VR'is ei mängi, mingi vaene rott oled või et ei jaksa V ... |
teema: DOOM Eternal |
devilman
vastuseid: 243
vaadatud: 77723
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.03.2020 12:00:34 pealkiri: DOOM Eternal |
| Teatud mõttes ongi ju tegu nn. niššimänguga, mitte kamaluga kõigile midagi. Kui ei meeldi, siis ei meeldi, kõik asjad ei saagi kõigile meeldida. Keep calm and moving on. |
teema: Half-Life: Alyx |
devilman
vastuseid: 168
vaadatud: 49390
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.03.2020 22:16:40 pealkiri: Half-Life: Alyx |
| See kollane visketrajektoor kohati meenutab nagu.. kusejuga. |
teema: Telia Koduinternet |
devilman
vastuseid: 23979
vaadatud: 5698100
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.02.2020 12:27:01 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Kas majast aia taga oleva postini jooksev netikaabel kuulub krundi omanikule või teenusepakkujale (ehk siis Telia)? |
teema: Telia TV |
devilman
vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.02.2020 21:17:53 pealkiri: Telia TV |
Eks reklaamikanaleid piinas tükk aega see leping, et Telia võis nende reklaamid välja lõigata ja nii saateid algusest lõpuni puhtalt lasta.
Oligi liiga hea et kesta, samas endal nüüd lihtsam k ... |
teema: Telia Koduinternet |
devilman
vastuseid: 23979
vaadatud: 5698100
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.01.2020 15:51:01 pealkiri: Telia Koduinternet |
| , Sinu loogika järgi siis progressi ei peakski toimuma? Kuna meil on kõik niipalju parem kui vanasti, siis lõpetame igasuguse innovatsiooni ära? 1G jääb igavesti sama hinnaga ja suuremaid kiirus ... |
teema: Telia Koduinternet |
devilman
vastuseid: 23979
vaadatud: 5698100
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.01.2020 20:21:54 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Asi on vist kinni mingis põhimõttelises jonnis, mitte tahtmises asi reaalselt tehtud saada. |
teema: Telia Koduinternet |
devilman
vastuseid: 23979
vaadatud: 5698100
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.01.2020 11:34:34 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Kui see 3k on ühekordne investeering ja niivõrd oluline on see kaabel saada, siis võiks ju enda eluajal selle 3k siiski kokku saada ja mitte teisi siin tüütada. Kel janu sel jalad. |
teema: Telia TV |
devilman
vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.12.2019 21:44:40 pealkiri: Telia TV |
| See Go3 on lihtsalt rebränditud tvplay premium vms? Ja enne seda oli vist viaplay? |
teema: Telia TV |
devilman
vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.10.2019 17:03:25 pealkiri: Telia TV |
| Mingi kuu tagasi sai iseteenindusest uuendatud uue tv teenuse/paketi peale. Täna sain meili et 2 teenust paralleelselt jooksmas, olete ikka kindel et seda soovite? Iseteeninduses kuvab tõesti kahte, ... |
teema: Ring Of Elysium |
devilman
vastuseid: 183
vaadatud: 45225
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2019 12:42:12 pealkiri: Ring Of Elysium |
<@Diji> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10168376#10168376
<@Diji> viitsib keegi sinna posti kribada miskit. uus hooaeg hakkas ja tahaks seda uue postitusena teha, mitte van ... |
teema: DOOM III & Resurrection of Evil |
devilman
vastuseid: 2520
vaadatud: 388705
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.08.2019 18:01:17 pealkiri: DOOM III & Resurrection of Evil |
| Nii et ma polegi ainuke kes Doom3 taas läbima asub. Omal ajal jäi see pooleli ja polnud ka sellist masinat mis seda täies ilus kuvada oleks suutnud. |
teema: Arma 3 |
devilman
vastuseid: 2018
vaadatud: 475190
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.07.2019 22:41:00 pealkiri: Arma 3 |
Contact nagu ma aru saan toimub väljamõeldud riigis nimega Livonia, mille aluseks on võetud Eesti ja Läti. NATO ja Venemaa KOOS kutsuvad kurje balti metslasi korrale?
https://www.upload.ee/image/ ... |
teema: Nostalgia: Internetti laeti Eesti esimese arvutiajakirja .exe digitaliseeritud numbrid |
devilman
vastuseid: 12
vaadatud: 6932
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 20.07.2019 13:20:37 pealkiri: Nostalgia: Internetti laeti Eesti esimese arvutiajakirja .exe digitaliseeritud numbrid |
| Juhtub kellelgi neist ISSUU omadest ka nö. offline versiooni olema? Alla sealt neid laadida ei lase ja ilmselgelt mingi autorikaitse alla nii ürgaegsed asjad ka enam ei käi. |
teema: Telia TV |
devilman
vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.07.2019 18:56:11 pealkiri: Telia TV |
| Näen et Telia on lisanud lõpuks need Eesti Kanalid. Valikus on, aga selectida ja vaadata ei saa? |
teema: Age of Empires II HD |
devilman
vastuseid: 107
vaadatud: 40718
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.06.2019 13:34:04 pealkiri: Age of Empires II HD |
| Saab ühe mängu eest juba kolmandat korda raha küsida, remastered remaster:) |
teema: Call of Duty: Modern Warfare |
devilman
vastuseid: 1320
vaadatud: 267276
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.06.2019 12:20:26 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare |
| Kaks viimast posti kipuvad küll propaganda maale rändavat. Vähem vene meediat. |
teema: Telia TV |
devilman
vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.04.2019 23:10:04 pealkiri: Telia TV |
| Minu jutu mõte oli see et HDTV edastab kõike 1080i-na, olenemata sellest kas algmaterjal on 1080p25 või 1080p50. |
teema: Telia TV |
devilman
vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 23.04.2019 14:33:07 pealkiri: Telia TV |
1080p25 nkn meie telekanalite maksimum, las olla.
Milline telekanal sul 1080p edastab?ETV 1080i50 deinterleisitakse 1080p25ks, sest ükski moodne ekraan ei näita sul interlaced signaali.
Millin ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
devilman
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638774
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 02.03.2019 11:29:10 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Äkki juhtub kellelgi ajakirja Arvutimaailm 1999-2000 aastakäike olema kuskil ruumi kogumas? |
teema: Metro Exodus |
devilman
vastuseid: 430
vaadatud: 107512
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.01.2019 22:20:08 pealkiri: Metro Exodus |
ma arvan et seda mängu päris eksklusiiviks ei saa nimetada,kuna see tuleb ju ka konsoolidele aga arvan et kui see mäng lahti häkitakse, siis piratakse seda rohkem kui ostetakse, kuna sell ... |
teema: Far Cry 5 |
devilman
vastuseid: 410
vaadatud: 120692
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2018 16:32:03 pealkiri: Far Cry 5 |
| Ehk siis uus skin ja läheb jälle. Paar tundi proovida oleks ehk päris ok, pärast seda muutub gameplay korduvaks ja kõik on ära nähtud. Täpselt nagu FC5-ga.Mida sa siis veel tahad? Kui sul on U ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
devilman
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638774
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 03.12.2018 18:12:36 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Äärmiselt longshot, aga kui kuskil asutuses või firmas kantakse maha mõni mitu põlvkonda vana LTO seade, siis oleks huvitatud. Võib olla kasvõi LTO-4. 3-ga vist pole midagi enam teha, ideaalis ... |
teema: C&C Remastered |
devilman
vastuseid: 27
vaadatud: 10628
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.11.2018 19:26:17 pealkiri: C&C Remastered |
| No üks variant on väikse iluravi eest taas korralikult pappi küsida. Muuga vist väga piiksu ei anna keerata. |
teema: Battlefield V |
devilman
vastuseid: 1996
vaadatud: 417189
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.10.2018 10:39:02 pealkiri: Battlefield V |
| Tõepoolest, keegi vist kontoris oleks nagu öelnud ''poisid, tehke üks tõeliselt juustune trailer ja toppige see nii kliššeesid täis kui vähegi annab''. Ja millal üldse BF-i SP kedagi erutanud ... |
teema: Shadow of the Tomb Raider |
devilman
vastuseid: 261
vaadatud: 67230
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2018 14:42:03 pealkiri: Shadow of the Tomb Raider |
| Normaalseid inimesi eristab madalamalaubalistemast see et võetakse vaevaks oma arvamust ka põhjendada natuke rohkem kui paari omadussõnaga. |
teema: Telia TV |
devilman
vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 23.09.2018 13:33:19 pealkiri: Telia TV |
| Ma ei suuda kuskilt leida infot kas Telia Eesti Kanal Plussi ja Eesti Kanalit ka näitab? |
| |