Avaleht
otsing leidis 596 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Mafia: The Old Country
devilman

vastuseid: 61
vaadatud: 12739

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2025 04:19:00   pealkiri: Mafia: The Old Country
  teema: NZXT Kraken x73 120mm asendus ventikaid
devilman

vastuseid: 7
vaadatud: 6438

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 29.03.2024 13:24:18   pealkiri: NZXT Kraken x73 120mm asendus ventikaid
See Arcticu 5-pack tundub hea diil tõesti, tänan soovituste eest.
  teema: NZXT Kraken x73 120mm asendus ventikaid
devilman

vastuseid: 7
vaadatud: 6438

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 27.03.2024 23:41:35   pealkiri: NZXT Kraken x73 120mm asendus ventikaid
Kuna paar päeva tagasi hakkas pealkirjas mainitud AIO 1 ventikas üsna koledat häält tegema ja kiire otsingu järgi tundub 1 samasuguse ventika tellimine päris kirves olema, siis on ehk kellelgi s ...
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
devilman

vastuseid: 4373
vaadatud: 1030521

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 14.01.2024 13:02:02   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Eino nad saidki uuena ostetud, neist uutest olidki 2tk saabudes surnud ja asenduseks saadetud kettaga siis samuti kehv lugu...
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
devilman

vastuseid: 4373
vaadatud: 1030521

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 14.01.2024 12:23:05   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Minu praegune kettasaaga: Sai soetatud 4x18TB Seagate X18-t, neist 2 olid juba saabudes surnud. Läksid garantiiga tagasi, saabunud refurbished ketastest esimene annab 35 bad/weak sectors ja number tu ...
  teema: Telia Koduinternet
devilman

vastuseid: 23979
vaadatud: 5698100

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.09.2023 14:42:54   pealkiri: Telia Koduinternet
Kas Telial mingit tel. nr. tehnilisele toele pole kus vähe pädevamat abi saab? Ma nagu mäletan et vanasti oli. Eelmine nädal käis tehnik mu aeglast netti diagnoosimas ja selgus et jaamas oli port ...
  teema: Telia Koduinternet
devilman

vastuseid: 23979
vaadatud: 5698100

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.08.2023 18:46:12   pealkiri: Telia Koduinternet
näitab hommikul kiiruseks 10/1

Mis asi näitab, speedtest?


Logi ruuterisse ja tee screenshot dsl stats lehest vms. kui selline asi veel eksisteerib seal.

https://puu.sh/JO9C2/c651057ff1.pn ...
  teema: Telia Koduinternet
devilman

vastuseid: 23979
vaadatud: 5698100

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.08.2023 17:45:52   pealkiri: Telia Koduinternet
Peale ruuteri ööseks välja lülitamist (äikse tõttu), näitab hommikul kiiruseks 10/1, kuigi peaks olema 100/25. Pole aidanud ei restartid ega reset. Helpdeskist osati ainult tehniku kojukutset p ...
  teema: Kommenteerimine: Miccer
devilman

vastuseid: 1600
vaadatud: 166341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2023 19:43:45   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Soetasin 2 HDD-d, kõik ok
  teema: Telia TV
devilman

vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 16.11.2022 00:14:39   pealkiri: Telia TV
elukaz võttis asja suht hästi kokku, mõtlesin just kas viitsin pikemat vastust hakata kirjutama. Kui teemat veel lahata, siis mulle tundub et osad eesti "montijad'' jäävad ka sellega hätta vahel ...
  teema: Telia TV
devilman

vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.11.2022 13:39:48   pealkiri: Telia TV
Näide ETV puhul.

Pilt võetakse üles 1080i50 ehk 50 poolkaadrit, mis edastatakse teliasse.

1. klassikaline teliatv ehk multicast ja arrise boks. Boksi jõuab 1080i50 millest boks "õmbleb kokk ...
  teema: Telia Koduinternet
devilman

vastuseid: 23979
vaadatud: 5698100

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.08.2022 01:47:22   pealkiri: Telia Koduinternet
Mul on wifi samuti välja lülitatud, istub VDSL-i otsas.
  teema: Telia Koduinternet
devilman

vastuseid: 23979
vaadatud: 5698100

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.08.2022 21:45:54   pealkiri: Telia Koduinternet
See 4330 ongi selline õnnetusehunnik? Heal juhul katkeb paar korda päevas, sitemal juhul 50x. Peale katkemist timeooutib isegi ruuterile ligipääsu. Vana 301 püsis nagu kuude viisi probleemide vab ...
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
devilman

vastuseid: 1391
vaadatud: 717057

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 30.11.2021 22:55:47   pealkiri: Mugav tool
Kellelgi Secretlabsi uue 2022 mudeliga kogemusi? Eestis vist neid ei müüda?
  teema: Assassin's Creed - Odyssey
devilman

vastuseid: 425
vaadatud: 87858

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.09.2021 11:28:22   pealkiri: Assassin's Creed - Odyssey
Otsustasin siis viimaks ka mängule võimaluse anda, paar päeva sain mängida, peale seda otsustas mäng et talle mu save file enam ei sobi. Lihtsalt ei kuva ja kõik. Kiire googeldus näitab et see ...
  teema: Kommenteerimine: Felo
devilman

vastuseid: 93
vaadatud: 18624

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2021 19:17:31   pealkiri: Kommenteerimine: Felo
Soetasin hdd, pani väga kiirelt posti, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Resident Evil 8
devilman

vastuseid: 83
vaadatud: 19504

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.07.2021 00:05:09   pealkiri: Resident Evil 8
Denuvoga pole pistmist, Capcomi enda DRM-is asi.
  teema: Kommenteerimine: zpsy
devilman

vastuseid: 824
vaadatud: 139303

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.07.2021 16:37:22   pealkiri: Kommenteerimine: zpsy
Ostsin emaplaadi, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Jolku
devilman

vastuseid: 68
vaadatud: 12428

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.07.2021 10:08:47   pealkiri: Kommenteerimine: Jolku
Soetasin mälu ja SSD, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Telia TV
devilman

vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.03.2021 12:45:12   pealkiri: Telia TV
Go3 lisati Teliasse, aga huvitav miks osadel asjadel originaalaudiot pole? Ainult peale loetud vene dubleering:/ Tundub et see probleem vaevab just Go3 originaalasju.
  teema: Assassin’s Creed Valhalla
devilman

vastuseid: 279
vaadatud: 70891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.05.2020 22:46:52   pealkiri: Assassin’s Creed Valhalla
oot, ma ei saa aru. Kas need, kes asjas AC-d ei näe, soovivad endiselt samas ajastus ringi tolgendada ja teha praktiliselt samu asju? See on hea, et mäng erinevates ajastustes ja kultuurides toimub, ...
  teema: Assassin’s Creed Valhalla
devilman

vastuseid: 279
vaadatud: 70891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.05.2020 20:07:27   pealkiri: Assassin’s Creed Valhalla
Treiler oli küll üks suur kliššeehunnik kahjuks. Mängunimi ja seatus AC-ga nagu eelpool mainitud on puhas moneygrab.
Issand jumal kas keegi sunnib teid vingukotte seda ostma? Kui te pole siiani ...
  teema: Assassin’s Creed Valhalla
devilman

vastuseid: 279
vaadatud: 70891

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.04.2020 23:38:36   pealkiri: Assassin’s Creed Valhalla
Treiler oli küll üks suur kliššeehunnik kahjuks. Mängunimi ja seotus AC-ga nagu eelpool mainitud on puhas moneygrab.
  teema: Half-Life: Alyx
devilman

vastuseid: 168
vaadatud: 49390

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.03.2020 10:25:30   pealkiri: Half-Life: Alyx
Naljaks lugeda kuidas VR mehed on uhkeks läinud icon_biggrin.gif
Ei, ei, ei ja veelkord ei mingit tavalist porti, jumal küll see nii mõttetu ju siis kui VR'is ei mängi, mingi vaene rott oled või et ei jaksa V ...
  teema: DOOM Eternal
devilman

vastuseid: 243
vaadatud: 77723

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.03.2020 12:00:34   pealkiri: DOOM Eternal
Teatud mõttes ongi ju tegu nn. niššimänguga, mitte kamaluga kõigile midagi. Kui ei meeldi, siis ei meeldi, kõik asjad ei saagi kõigile meeldida. Keep calm and moving on.
  teema: Half-Life: Alyx
devilman

vastuseid: 168
vaadatud: 49390

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.03.2020 22:16:40   pealkiri: Half-Life: Alyx
See kollane visketrajektoor kohati meenutab nagu.. kusejuga.
  teema: Telia Koduinternet
devilman

vastuseid: 23979
vaadatud: 5698100

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.02.2020 12:27:01   pealkiri: Telia Koduinternet
Kas majast aia taga oleva postini jooksev netikaabel kuulub krundi omanikule või teenusepakkujale (ehk siis Telia)?
  teema: Telia TV
devilman

vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.02.2020 21:17:53   pealkiri: Telia TV
Eks reklaamikanaleid piinas tükk aega see leping, et Telia võis nende reklaamid välja lõigata ja nii saateid algusest lõpuni puhtalt lasta.
Oligi liiga hea et kesta, samas endal nüüd lihtsam k ...
  teema: Telia Koduinternet
devilman

vastuseid: 23979
vaadatud: 5698100

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.01.2020 15:51:01   pealkiri: Telia Koduinternet
, Sinu loogika järgi siis progressi ei peakski toimuma? Kuna meil on kõik niipalju parem kui vanasti, siis lõpetame igasuguse innovatsiooni ära? 1G jääb igavesti sama hinnaga ja suuremaid kiirus ...
  teema: Telia Koduinternet
devilman

vastuseid: 23979
vaadatud: 5698100

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.01.2020 20:21:54   pealkiri: Telia Koduinternet
Asi on vist kinni mingis põhimõttelises jonnis, mitte tahtmises asi reaalselt tehtud saada.
  teema: Telia Koduinternet
devilman

vastuseid: 23979
vaadatud: 5698100

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.01.2020 11:34:34   pealkiri: Telia Koduinternet
Kui see 3k on ühekordne investeering ja niivõrd oluline on see kaabel saada, siis võiks ju enda eluajal selle 3k siiski kokku saada ja mitte teisi siin tüütada. Kel janu sel jalad.
  teema: Telia TV
devilman

vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.12.2019 21:44:40   pealkiri: Telia TV
See Go3 on lihtsalt rebränditud tvplay premium vms? Ja enne seda oli vist viaplay?
  teema: Telia TV
devilman

vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.10.2019 17:03:25   pealkiri: Telia TV
Mingi kuu tagasi sai iseteenindusest uuendatud uue tv teenuse/paketi peale. Täna sain meili et 2 teenust paralleelselt jooksmas, olete ikka kindel et seda soovite? Iseteeninduses kuvab tõesti kahte, ...
  teema: Ring Of Elysium
devilman

vastuseid: 183
vaadatud: 45225

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2019 12:42:12   pealkiri: Ring Of Elysium
<@Diji> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10168376#10168376
<@Diji> viitsib keegi sinna posti kribada miskit. uus hooaeg hakkas ja tahaks seda uue postitusena teha, mitte van ...
  teema: DOOM III & Resurrection of Evil
devilman

vastuseid: 2520
vaadatud: 388705

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.08.2019 18:01:17   pealkiri: DOOM III & Resurrection of Evil
Nii et ma polegi ainuke kes Doom3 taas läbima asub. Omal ajal jäi see pooleli ja polnud ka sellist masinat mis seda täies ilus kuvada oleks suutnud.
  teema: Arma 3
devilman

vastuseid: 2018
vaadatud: 475190

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.07.2019 22:41:00   pealkiri: Arma 3
Contact nagu ma aru saan toimub väljamõeldud riigis nimega Livonia, mille aluseks on võetud Eesti ja Läti. NATO ja Venemaa KOOS kutsuvad kurje balti metslasi korrale?
https://www.upload.ee/image/ ...
  teema: Nostalgia: Internetti laeti Eesti esimese arvutiajakirja .exe digitaliseeritud numbrid
devilman

vastuseid: 12
vaadatud: 6932

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 20.07.2019 13:20:37   pealkiri: Nostalgia: Internetti laeti Eesti esimese arvutiajakirja .exe digitaliseeritud numbrid
Juhtub kellelgi neist ISSUU omadest ka nö. offline versiooni olema? Alla sealt neid laadida ei lase ja ilmselgelt mingi autorikaitse alla nii ürgaegsed asjad ka enam ei käi.
  teema: Telia TV
devilman

vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.07.2019 18:56:11   pealkiri: Telia TV
Näen et Telia on lisanud lõpuks need Eesti Kanalid. Valikus on, aga selectida ja vaadata ei saa?
  teema: Age of Empires II HD
devilman

vastuseid: 107
vaadatud: 40718

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.06.2019 13:34:04   pealkiri: Age of Empires II HD
Saab ühe mängu eest juba kolmandat korda raha küsida, remastered remaster:)
  teema: Call of Duty: Modern Warfare
devilman

vastuseid: 1320
vaadatud: 267276

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.06.2019 12:20:26   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare
Kaks viimast posti kipuvad küll propaganda maale rändavat. Vähem vene meediat.
  teema: Telia TV
devilman

vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.04.2019 23:10:04   pealkiri: Telia TV
Minu jutu mõte oli see et HDTV edastab kõike 1080i-na, olenemata sellest kas algmaterjal on 1080p25 või 1080p50.
  teema: Telia TV
devilman

vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 23.04.2019 14:33:07   pealkiri: Telia TV
1080p25 nkn meie telekanalite maksimum, las olla.

Milline telekanal sul 1080p edastab?ETV 1080i50 deinterleisitakse 1080p25ks, sest ükski moodne ekraan ei näita sul interlaced signaali.

Millin ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
devilman

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638774

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 02.03.2019 11:29:10   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Äkki juhtub kellelgi ajakirja Arvutimaailm 1999-2000 aastakäike olema kuskil ruumi kogumas?
  teema: Metro Exodus
devilman

vastuseid: 430
vaadatud: 107512

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2019 22:20:08   pealkiri: Metro Exodus
ma arvan et seda mängu päris eksklusiiviks ei saa nimetada,kuna see tuleb ju ka konsoolidele icon_rolleyes.gif aga arvan et kui see mäng lahti häkitakse, siis piratakse seda rohkem kui ostetakse, kuna sell ...
  teema: Far Cry 5
devilman

vastuseid: 410
vaadatud: 120692

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2018 16:32:03   pealkiri: Far Cry 5
Ehk siis uus skin ja läheb jälle. Paar tundi proovida oleks ehk päris ok, pärast seda muutub gameplay korduvaks ja kõik on ära nähtud. Täpselt nagu FC5-ga.Mida sa siis veel tahad? Kui sul on U ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
devilman

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638774

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 03.12.2018 18:12:36   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Äärmiselt longshot, aga kui kuskil asutuses või firmas kantakse maha mõni mitu põlvkonda vana LTO seade, siis oleks huvitatud. Võib olla kasvõi LTO-4. 3-ga vist pole midagi enam teha, ideaalis ...
  teema: C&C Remastered
devilman

vastuseid: 27
vaadatud: 10628

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.11.2018 19:26:17   pealkiri: C&C Remastered
No üks variant on väikse iluravi eest taas korralikult pappi küsida. Muuga vist väga piiksu ei anna keerata.
  teema: Battlefield V
devilman

vastuseid: 1996
vaadatud: 417189

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.10.2018 10:39:02   pealkiri: Battlefield V
Tõepoolest, keegi vist kontoris oleks nagu öelnud ''poisid, tehke üks tõeliselt juustune trailer ja toppige see nii kliššeesid täis kui vähegi annab''. Ja millal üldse BF-i SP kedagi erutanud ...
  teema: Shadow of the Tomb Raider
devilman

vastuseid: 261
vaadatud: 67230

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.09.2018 14:42:03   pealkiri: Shadow of the Tomb Raider
Normaalseid inimesi eristab madalamalaubalistemast see et võetakse vaevaks oma arvamust ka põhjendada natuke rohkem kui paari omadussõnaga.
  teema: Telia TV
devilman

vastuseid: 59365
vaadatud: 14174135

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 23.09.2018 13:33:19   pealkiri: Telia TV
Ma ei suuda kuskilt leida infot kas Telia Eesti Kanal Plussi ja Eesti Kanalit ka näitab?
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.