|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Prozer |
deejay
vastuseid: 68
vaadatud: 26048
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.07.2011 20:18:55 pealkiri: Kommenteerimine: Prozer |
| Vahetasime Nikkori torusid, väga korralik ostja/müüja, tehing kiire ja asjalik. Soovitan! |
teema: OS X 10.7 Lion |
deejay
vastuseid: 182
vaadatud: 51082
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 30.07.2011 18:34:25 pealkiri: OS X 10.7 Lion |
| Scrollimise lülitasin mina ikka kohe "õigeks" tagasi - kui ikka 10 aastat oled scrollinud ühte pidi, siis aju ei tahagi teistpidi harjuda. Sama mis iPadi ja iPhone peal on loogiline, ei ole Magic M ... |
teema: Kommenteerimine: xheix1712 |
deejay
vastuseid: 194
vaadatud: 70673
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2010 20:53:13 pealkiri: Kommenteerimine: xheix1712 |
| Ostis XBOX-i MU, hea tehing, hea ostja! |
teema: Windows 7 beeta "kogemata" väljas |
deejay
vastuseid: 154
vaadatud: 47771
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 30.12.2008 10:53:33 pealkiri: Windows 7 beeta "kogemata" väljas |
Kes mures draiverite pärast Win7 jaoks, siis ATI on juba pre-release draiveriga hakkama saand. http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&questionID=39069
Sama ... |
teema: MacBook |
deejay
vastuseid: 1902
vaadatud: 507179
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.10.2008 22:30:29 pealkiri: MacBook |
Hmm ... mina lülitan inglise peale aeg-ajalt ... või siis otsin oma reg. avaldistest seda märki ja teen copy-paste kui eriti laisk olen    |
teema: MacBook |
deejay
vastuseid: 1902
vaadatud: 507179
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.10.2008 12:42:56 pealkiri: MacBook |
| Nooh, , kuidas üliläikiva ekraaniga rahul olid? Trackpadi alumine nupp oli jah kadunud, kõik 1 klaasist plaat. mulle meeldis 4-näpu funktsioon, mille abil sai akende vahel sobrada. |
teema: MacBook |
deejay
vastuseid: 1902
vaadatud: 507179
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 24.10.2008 20:15:39 pealkiri: MacBook |
| No mis sa tahad öelda et ma ei tee uuel macbookil ja vanal vahet? dzii ... uskmatu. sa ikka koha peal käisid? Narva mant salong? missa plõksid. |
teema: MacBook |
deejay
vastuseid: 1902
vaadatud: 507179
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 23.10.2008 18:26:31 pealkiri: MacBook |
| Näidismudel (jep, see uus mudel!) on neil poes olemas (see kõige odavam), minge ja näppige! |
teema: MacBook |
deejay
vastuseid: 1902
vaadatud: 507179
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 23.10.2008 16:52:09 pealkiri: MacBook |
Narva mnt. Apple poes sain täna uut MacBooki ise ka katsuda. Kes soovib see proovib  |
teema: Kommenteerimine: MelesMeles |
deejay
vastuseid: 267
vaadatud: 75288
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.10.2008 09:57:46 pealkiri: Kommenteerimine: MelesMeles |
Meeldiv oli äritseda  |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 17.10.2008 16:30:20 pealkiri: MacBook Pro |
| Novembrikuust siis ka Eestis: http://forte.delfi.ee/news/arvuti/article.php?id=20129742 |
teema: Feist |
deejay
vastuseid: 3
vaadatud: 3453
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 15.10.2008 11:46:28 pealkiri: Feist |
Tõmbasin ka ... vaatame kohe  |
teema: Apple Cinema Display |
deejay
vastuseid: 22
vaadatud: 13097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 15.10.2008 11:41:34 pealkiri: Apple Cinema Display |
| Varsti on siis uued iMac-id ka tulemas, samasugused nagu too monitor. |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 15.10.2008 11:40:35 pealkiri: MacBook Pro |
Väga kena on uus MBP. Vaatasin videot ka ... mmmm, nämmu!  |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 14.10.2008 21:25:34 pealkiri: MacBook Pro |
Kiire DDR3 ning 9600M GT ... ohjaa - eks nii poole aasta pärast jõuavad meilegi Ainult glossy ekraan - see jah imeb. |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 14.10.2008 15:37:38 pealkiri: MacBook Pro |
| Usun et ka matt on saadaval. Hetkel olen mina oma matiga väga rahul. |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 14.10.2008 15:14:52 pealkiri: MacBook Pro |
Must klaviatuur on (me like it a lot!), 6h on liiga optimistlik imho. |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 08.10.2008 11:21:25 pealkiri: MacBook Pro |
System Profileris vaata Hardware overview alt "Model Identifier".
Endal 1. gen ja näitab "MacBookPro1,1"
Model Identifier: MacBookPro3,1
Processor Name: Intel Core 2 Duo
Processor Speed: 2. ... |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.10.2008 15:24:37 pealkiri: MacBook Pro |
tracpadiga saad zuumid ja pühkida pilte eest ?
Ei saa  |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.10.2008 14:01:00 pealkiri: MacBook Pro |
Kuskohast ma tean, milline rev. mul on? System Profiler peaks ju midagi ikka näitama ... aga kust  |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 03.10.2008 10:31:26 pealkiri: MacBook Pro |
| Mul on 2.2-ne - kas ka 8G sööb? |
teema: Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel |
deejay
vastuseid: 65
vaadatud: 29499
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 17.09.2008 09:38:38 pealkiri: Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel |
päris okei kaamera canonilt oot kas 5D oli Digic III prosega veel?
Eelmises dpreview viites räägib: New DIGIC 4 processor  |
teema: Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel |
deejay
vastuseid: 65
vaadatud: 29499
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 05.09.2008 14:58:49 pealkiri: Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel |
Oo jaa ...
Mind imho ei hirmuta isegi 5-minutiline salvestamise limiit HD videole. No palju sa ikka jaksad järjest tulistada 5minti, käsi väsib ära. Nojah, kui just kinos pirat ei tee
Aga mus ... |
teema: Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel |
deejay
vastuseid: 65
vaadatud: 29499
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 29.08.2008 11:24:47 pealkiri: Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel |
http://chsvimg.nikon.com/products/imaging/lineup/d90/en/d-movie/ - af ei tööta, aga mf töötab ikke kenasti ja zuum ikka ka. 1300 taala on hea summa VR-kit-i eest.
D3 oma pea-olematu müraga IS ... |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.08.2008 14:00:16 pealkiri: MacBook Pro |
jep, eks seda nuppu ma pidasin silmas jah.
Kuidas selle taustavalguse seadistamisega on teistel? |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.08.2008 09:53:33 pealkiri: MacBook Pro |
MBP touchpad klobiseb jah. Mul on see eelmine, millel puudub multitouch ... ja kui päris aus olla, siis nupud ei ole näpu all üldse mõnusad, kuidagi kuivad ja plastilised.
Räigelt häirib minu m ... |
teema: K-Arvutisalongist sai Klick |
deejay
vastuseid: 51
vaadatud: 25131
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 27.08.2008 16:44:42 pealkiri: K-Arvutisalongist sai Klick |
Hmm ... google "k-lick" andis hoopis huvitava domeeni kätte: http://www.klick.co.uk/ - Klick Photopoint  muhhahhaaa  |
teema: Kommenteerimine: ex6 |
deejay
vastuseid: 64
vaadatud: 23740
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.07.2008 07:45:35 pealkiri: Kommenteerimine: ex6 |
| Müüs mulle Command & Conqur 3 - Tiberium Wars'i XBOX 360-le. Tänud! |
teema: Kommenteerimine: ex6 |
deejay
vastuseid: 64
vaadatud: 23740
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.06.2008 14:54:57 pealkiri: Kommenteerimine: ex6 |
Müüs mulle Crackdown'i XBOX 360-le.
Get crackin', man  |
teema: Firefoxi moodul lubab muuta reklaami kunstiks |
deejay
vastuseid: 40
vaadatud: 14064
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 03.06.2008 11:03:22 pealkiri: Firefoxi moodul lubab muuta reklaami kunstiks |
| Proovisin, ei meeldinud. Adblock plus ilma tolle pluginata töötab kuidagi puhtamalt, reklaamid peidab ABP ära, kuid kunstimoodul jättis bannerid klikatavateks, lisaks veel ilgelt inetu paks sinine ... |
teema: Mida arvata frameworkidest? |
deejay
vastuseid: 2
vaadatud: 1296
|
foorum: WWW postitatud: 23.05.2008 09:48:57 pealkiri: Mida arvata frameworkidest? |
Mulle istub Zend Framework, kuigi IMHO kohati on ta toorem kui CakePHP.
Kui on midagi kiiresti vaja, kriban ise, ilma mingite frameworkideta. Kui vaja korralikku ja skaleeritavat (ja huijeeritavat jn ... |
teema: Handbrake |
deejay
vastuseid: 3
vaadatud: 3847
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 16.04.2008 10:06:33 pealkiri: Handbrake |
Muig, see oligi ju nii meelega tõlgitud. Umbes nagu Pisipehme Tagakontori Väikeäri Server.
Muidu, veel lisaks. Kellel DVD copy Handbrake abil ei õnnestu, siis on abiks [url=http://www.google.ee/s ... |
teema: Handbrake |
deejay
vastuseid: 3
vaadatud: 3847
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.04.2008 10:33:10 pealkiri: Handbrake |
http://handbrake.fr/?article=details
Protection methods other than CSS are not supported - ehk siis kui DVD peal on mingi muu kopeerimiskaitse kui CSS (nt DVD-l Pirates Of the Caribbean - At World's ... |
teema: Kommenteerimine: 74n31 |
deejay
vastuseid: 1
vaadatud: 1489
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2008 15:28:42 pealkiri: Kommenteerimine: 74n31 |
| Ostis mult mälupulga |
teema: Kommenteerimine: ps2mw |
deejay
vastuseid: 17
vaadatud: 6967
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2008 13:38:17 pealkiri: Müüs mulle TDU |
| Hea äri, müüs mulle XBOX360 Test Drive Unlimited-i, saabus lunapakiga. |
teema: Ülevaade: Sennheiser HD205 :: Kõrvaklapid |
deejay
vastuseid: 25
vaadatud: 16301
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 24.01.2008 15:12:49 pealkiri: Ülevaade: Sennheiser HD205 |
| Selles hinnaklassis on hea helikvaliteet. |
teema: Ülevaade: Sennheiser HD205 :: Kõrvaklapid |
deejay
vastuseid: 25
vaadatud: 16301
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 24.01.2008 13:43:58 pealkiri: Ülevaade: Sennheiser HD205 |
| Mul samad klapid, helikvaliteet on üle keskmise (teatud mööndustega), kuid kaua neid peas hoida ei saa - kõrvad muutuvad valusaks juba ca peale pooletunnist kasutamist. Ühe huvitava nipina olen k ... |
teema: HV Macikasutajad |
deejay
vastuseid: 505
vaadatud: 192919
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 11.01.2008 10:43:33 pealkiri: HV Macikasutajad |
| Klassikaline MBP> 15.4'' MBC C2D 2.2 2G 120G 8600MGT detsember 2007. veel ilma Leo pardita. |
teema: Viis kõige tüütumat programmi sinu arvutis |
deejay
vastuseid: 242
vaadatud: 58781
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.01.2008 10:39:25 pealkiri: Viis kõige tüütumat programmi sinu arvutis |
msconfigi asemel võib proovida julgelt ka regedit-it
HKCU/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Run ning HKLM/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Run all võib sul pikk list olla - veendu ... |
teema: Viis kõige tüütumat programmi sinu arvutis |
deejay
vastuseid: 242
vaadatud: 58781
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.01.2008 11:30:51 pealkiri: Viis kõige tüütumat programmi sinu arvutis |
| iTunes mac-i peal. IMHO ei ole tal viga midagi. Teisi ülalpool mainituid jupikesi enam ei kasuta. Kuigi, ma ise tunnen puudust Outlook 2007-st; väga kasutajasõbralik ja kiire (kuigi jah, see spämm ... |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 15.12.2007 16:22:33 pealkiri: MacBook Pro |
| Hea tip! Paningi MAMPi tõmbama, muidu sain PHP5 ja MySQL5 ise ka peale, apache jäi muidu küll 1.3 peale. toimib kenasti. PHP on Entropy.ch-st tõmmatud, mysql sai vist mysql-i oma kodukalt tõmmatu ... |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 12.12.2007 21:48:02 pealkiri: MacBook Pro |
Igatahes, super. hetkel on toas hämar, ja backlit keyboard oma täiuslikus hiilguses on tasemel. IM arvutid lubas tasuta Leopardi ka peale panna, kui uus sats saabub.
Muide, kas siin on mingi teem ... |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 12.12.2007 20:04:41 pealkiri: MacBook Pro |
Ei ole, 2.2 on; ei tundnud võimsamast puudust, väline HDD ka lisaks - väga bro. Natuke harjumatud on osad klahvid (pipet | otsisin nagu pöörane konsooli jaoks)  |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 12.12.2007 16:32:19 pealkiri: MacBook Pro |
| Käes mu MBP! Teine päev, ja juba olen sõbraks saanud. |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 06.11.2007 15:37:17 pealkiri: MacBook Pro |
(muigab) just just Aate-st saab 23.ndal siis MBP-sid, viimane hetk on tellida kes veel tahab. |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 05.11.2007 14:07:58 pealkiri: MacBook Pro |
| IM-il on need 17''-sed tükk aega juba müügis, nendest on tõenäoliselt raske lahti saada, kuna on kaasas kandmiseks liiga suured (no mis läpakas, 3kg!) ning sobivad pigem desktop replacement-iks. ... |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 02.11.2007 17:34:42 pealkiri: MacBook Pro |
| Ma pole selles päris kindel. Kui nii oleks, siis tasuks loomulikult Soomest tellida. Aate Groupist öeldi, et 21.sel tuleb 1 batch MacBookPro-sid. Tea, kas peaks kontakti võtma Soome Apple'iga? |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 02.11.2007 16:36:44 pealkiri: MacBook Pro |
| Aitäh, küsin üle, eks näis mis räägivad. |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 02.11.2007 15:28:20 pealkiri: MacBook Pro |
| [url=http://store.apple.com/Apple/WebObjects/fistore.woa/wa/RSLID?nnmm=browse&mco=7B723646&node=home/shop_mac/family/macbook_pro]MacBook Pro - ready to ship in 24 hours - ma ei näe tarneprobl ... |
teema: MacBook Pro |
deejay
vastuseid: 2092
vaadatud: 676142
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 02.11.2007 13:46:31 pealkiri: MacBook Pro |
, käibemaks, käibemaks. äkki kirjeldad, mismoodi käib (PS)?
, ametlik või mitte, kuid minu arust esinevad nad väga nõrgalt - cmon, ma juba teist kuud käin pinda - halloo, kas te ei taha raha ... |
| |