Avaleht
otsing leidis 135 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Prozer
deejay

vastuseid: 68
vaadatud: 26048

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.07.2011 20:18:55   pealkiri: Kommenteerimine: Prozer
Vahetasime Nikkori torusid, väga korralik ostja/müüja, tehing kiire ja asjalik. Soovitan!
  teema: OS X 10.7 Lion
deejay

vastuseid: 182
vaadatud: 51082

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 30.07.2011 18:34:25   pealkiri: OS X 10.7 Lion
Scrollimise lülitasin mina ikka kohe "õigeks" tagasi - kui ikka 10 aastat oled scrollinud ühte pidi, siis aju ei tahagi teistpidi harjuda. Sama mis iPadi ja iPhone peal on loogiline, ei ole Magic M ...
  teema: Kommenteerimine: xheix1712
deejay

vastuseid: 194
vaadatud: 70673

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2010 20:53:13   pealkiri: Kommenteerimine: xheix1712
Ostis XBOX-i MU, hea tehing, hea ostja!
  teema: Windows 7 beeta "kogemata" väljas
deejay

vastuseid: 154
vaadatud: 47771

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 30.12.2008 10:53:33   pealkiri: Windows 7 beeta "kogemata" väljas
Kes mures draiverite pärast Win7 jaoks, siis ATI on juba pre-release draiveriga hakkama saand. http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&questionID=39069
Sama ...
  teema: MacBook
deejay

vastuseid: 1902
vaadatud: 507179

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 29.10.2008 22:30:29   pealkiri: MacBook
Hmm ... mina lülitan inglise peale aeg-ajalt ... või siis otsin oma reg. avaldistest seda märki ja teen copy-paste kui eriti laisk olen icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
  teema: MacBook
deejay

vastuseid: 1902
vaadatud: 507179

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 29.10.2008 12:42:56   pealkiri: MacBook
Nooh, , kuidas üliläikiva ekraaniga rahul olid? Trackpadi alumine nupp oli jah kadunud, kõik 1 klaasist plaat. mulle meeldis 4-näpu funktsioon, mille abil sai akende vahel sobrada.
  teema: MacBook
deejay

vastuseid: 1902
vaadatud: 507179

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 24.10.2008 20:15:39   pealkiri: MacBook
No mis sa tahad öelda et ma ei tee uuel macbookil ja vanal vahet? dzii ... uskmatu. sa ikka koha peal käisid? Narva mant salong? missa plõksid.
  teema: MacBook
deejay

vastuseid: 1902
vaadatud: 507179

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 23.10.2008 18:26:31   pealkiri: MacBook
Näidismudel (jep, see uus mudel!) on neil poes olemas (see kõige odavam), minge ja näppige!
  teema: MacBook
deejay

vastuseid: 1902
vaadatud: 507179

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 23.10.2008 16:52:09   pealkiri: MacBook
Narva mnt. Apple poes sain täna uut MacBooki ise ka katsuda. Kes soovib see proovib icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: MelesMeles
deejay

vastuseid: 267
vaadatud: 75288

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.10.2008 09:57:46   pealkiri: Kommenteerimine: MelesMeles
Meeldiv oli äritseda thumbs_up.gif
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 17.10.2008 16:30:20   pealkiri: MacBook Pro
Novembrikuust siis ka Eestis: http://forte.delfi.ee/news/arvuti/article.php?id=20129742
  teema: Feist
deejay

vastuseid: 3
vaadatud: 3453

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 15.10.2008 11:46:28   pealkiri: Feist
Tõmbasin ka ... vaatame kohe icon_smile.gif
  teema: Apple Cinema Display
deejay

vastuseid: 22
vaadatud: 13097

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 15.10.2008 11:41:34   pealkiri: Apple Cinema Display
Varsti on siis uued iMac-id ka tulemas, samasugused nagu too monitor.
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 15.10.2008 11:40:35   pealkiri: MacBook Pro
Väga kena on uus MBP. Vaatasin videot ka ... mmmm, nämmu! beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 14.10.2008 21:25:34   pealkiri: MacBook Pro
Kiire DDR3 ning 9600M GT ... ohjaa - eks nii poole aasta pärast jõuavad meilegi icon_wink.gif Ainult glossy ekraan - see jah imeb.
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 14.10.2008 15:37:38   pealkiri: MacBook Pro
Usun et ka matt on saadaval. Hetkel olen mina oma matiga väga rahul.
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 14.10.2008 15:14:52   pealkiri: MacBook Pro
Must klaviatuur on thumbs_up.gif (me like it a lot!), 6h on liiga optimistlik imho.
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 08.10.2008 11:21:25   pealkiri: MacBook Pro
System Profileris vaata Hardware overview alt "Model Identifier".
Endal 1. gen ja näitab "MacBookPro1,1"
Model Identifier: MacBookPro3,1
Processor Name: Intel Core 2 Duo
Processor Speed: 2. ...
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.10.2008 15:24:37   pealkiri: MacBook Pro
tracpadiga saad zuumid ja pühkida pilte eest ?
Ei saa doh.gif
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.10.2008 14:01:00   pealkiri: MacBook Pro
Kuskohast ma tean, milline rev. mul on? System Profiler peaks ju midagi ikka näitama ... aga kust icon_biggrin.gif
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 03.10.2008 10:31:26   pealkiri: MacBook Pro
Mul on 2.2-ne - kas ka 8G sööb?
  teema: Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel
deejay

vastuseid: 65
vaadatud: 29499

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 17.09.2008 09:38:38   pealkiri: Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel
päris okei kaamera canonilt icon_smile.gif oot kas 5D oli Digic III prosega veel?
Eelmises dpreview viites räägib: New DIGIC 4 processor icon_wink.gif
  teema: Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel
deejay

vastuseid: 65
vaadatud: 29499

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 05.09.2008 14:58:49   pealkiri: Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel
Oo jaa ...
Mind imho ei hirmuta isegi 5-minutiline salvestamise limiit HD videole. No palju sa ikka jaksad järjest tulistada 5minti, käsi väsib ära. Nojah, kui just kinos pirat ei tee icon_biggrin.gif
Aga mus ...
  teema: Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel
deejay

vastuseid: 65
vaadatud: 29499

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 29.08.2008 11:24:47   pealkiri: Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel
http://chsvimg.nikon.com/products/imaging/lineup/d90/en/d-movie/ - af ei tööta, aga mf töötab ikke kenasti icon_smile.gif ja zuum ikka ka. 1300 taala on hea summa VR-kit-i eest.
D3 oma pea-olematu müraga IS ...
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 28.08.2008 14:00:16   pealkiri: MacBook Pro
jep, eks seda nuppu ma pidasin silmas jah.
Kuidas selle taustavalguse seadistamisega on teistel?
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 28.08.2008 09:53:33   pealkiri: MacBook Pro
MBP touchpad klobiseb jah. Mul on see eelmine, millel puudub multitouch ... ja kui päris aus olla, siis nupud ei ole näpu all üldse mõnusad, kuidagi kuivad ja plastilised.
Räigelt häirib minu m ...
  teema: K-Arvutisalongist sai Klick
deejay

vastuseid: 51
vaadatud: 25131

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 27.08.2008 16:44:42   pealkiri: K-Arvutisalongist sai Klick
Hmm ... google "k-lick" andis hoopis huvitava domeeni kätte: http://www.klick.co.uk/ - Klick Photopoint icon_biggrin.gificon_biggrin.gif muhhahhaaa rofl.gif
  teema: Kommenteerimine: ex6
deejay

vastuseid: 64
vaadatud: 23740

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.07.2008 07:45:35   pealkiri: Kommenteerimine: ex6
Müüs mulle Command & Conqur 3 - Tiberium Wars'i XBOX 360-le. Tänud!
  teema: Kommenteerimine: ex6
deejay

vastuseid: 64
vaadatud: 23740

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.06.2008 14:54:57   pealkiri: Kommenteerimine: ex6
Müüs mulle Crackdown'i XBOX 360-le.
Get crackin', man icon_smile.gif
  teema: Firefoxi moodul lubab muuta reklaami kunstiks
deejay

vastuseid: 40
vaadatud: 14064

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 03.06.2008 11:03:22   pealkiri: Firefoxi moodul lubab muuta reklaami kunstiks
Proovisin, ei meeldinud. Adblock plus ilma tolle pluginata töötab kuidagi puhtamalt, reklaamid peidab ABP ära, kuid kunstimoodul jättis bannerid klikatavateks, lisaks veel ilgelt inetu paks sinine ...
  teema: Mida arvata frameworkidest?
deejay

vastuseid: 2
vaadatud: 1296

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 23.05.2008 09:48:57   pealkiri: Mida arvata frameworkidest?
Mulle istub Zend Framework, kuigi IMHO kohati on ta toorem kui CakePHP.
Kui on midagi kiiresti vaja, kriban ise, ilma mingite frameworkideta. Kui vaja korralikku ja skaleeritavat (ja huijeeritavat jn ...
  teema: Handbrake
deejay

vastuseid: 3
vaadatud: 3847

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 16.04.2008 10:06:33   pealkiri: Handbrake
Muig, see oligi ju nii meelega tõlgitud. Umbes nagu Pisipehme Tagakontori Väikeäri Server.
Muidu, veel lisaks. Kellel DVD copy Handbrake abil ei õnnestu, siis on abiks [url=http://www.google.ee/s ...
  teema: Handbrake
deejay

vastuseid: 3
vaadatud: 3847

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 04.04.2008 10:33:10   pealkiri: Handbrake
http://handbrake.fr/?article=details
Protection methods other than CSS are not supported - ehk siis kui DVD peal on mingi muu kopeerimiskaitse kui CSS (nt DVD-l Pirates Of the Caribbean - At World's ...
  teema: Kommenteerimine: 74n31
deejay

vastuseid: 1
vaadatud: 1489

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.03.2008 15:28:42   pealkiri: Kommenteerimine: 74n31
Ostis mult mälupulga
  teema: Kommenteerimine: ps2mw
deejay

vastuseid: 17
vaadatud: 6967

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.03.2008 13:38:17   pealkiri: Müüs mulle TDU
Hea äri, müüs mulle XBOX360 Test Drive Unlimited-i, saabus lunapakiga.
  teema: Ülevaade: Sennheiser HD205 :: Kõrvaklapid
deejay

vastuseid: 25
vaadatud: 16301

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 24.01.2008 15:12:49   pealkiri: Ülevaade: Sennheiser HD205
Selles hinnaklassis on hea helikvaliteet.
  teema: Ülevaade: Sennheiser HD205 :: Kõrvaklapid
deejay

vastuseid: 25
vaadatud: 16301

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 24.01.2008 13:43:58   pealkiri: Ülevaade: Sennheiser HD205
Mul samad klapid, helikvaliteet on üle keskmise (teatud mööndustega), kuid kaua neid peas hoida ei saa - kõrvad muutuvad valusaks juba ca peale pooletunnist kasutamist. Ühe huvitava nipina olen k ...
  teema: HV Macikasutajad
deejay

vastuseid: 505
vaadatud: 192919

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 11.01.2008 10:43:33   pealkiri: HV Macikasutajad
Klassikaline MBP> 15.4'' MBC C2D 2.2 2G 120G 8600MGT detsember 2007. veel ilma Leo pardita.
  teema: Viis kõige tüütumat programmi sinu arvutis
deejay

vastuseid: 242
vaadatud: 58781

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.01.2008 10:39:25   pealkiri: Viis kõige tüütumat programmi sinu arvutis
msconfigi asemel võib proovida julgelt ka regedit-it
HKCU/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Run ning HKLM/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Run all võib sul pikk list olla - veendu ...
  teema: Viis kõige tüütumat programmi sinu arvutis
deejay

vastuseid: 242
vaadatud: 58781

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.01.2008 11:30:51   pealkiri: Viis kõige tüütumat programmi sinu arvutis
iTunes mac-i peal. IMHO ei ole tal viga midagi. Teisi ülalpool mainituid jupikesi enam ei kasuta. Kuigi, ma ise tunnen puudust Outlook 2007-st; väga kasutajasõbralik ja kiire (kuigi jah, see spämm ...
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 15.12.2007 16:22:33   pealkiri: MacBook Pro
Hea tip! Paningi MAMPi tõmbama, muidu sain PHP5 ja MySQL5 ise ka peale, apache jäi muidu küll 1.3 peale. toimib kenasti. PHP on Entropy.ch-st tõmmatud, mysql sai vist mysql-i oma kodukalt tõmmatu ...
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 12.12.2007 21:48:02   pealkiri: MacBook Pro
Igatahes, super. hetkel on toas hämar, ja backlit keyboard oma täiuslikus hiilguses on tasemel. IM arvutid lubas tasuta Leopardi ka peale panna, kui uus sats saabub.

Muide, kas siin on mingi teem ...
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 12.12.2007 20:04:41   pealkiri: MacBook Pro
Ei ole, 2.2 on; ei tundnud võimsamast puudust, väline HDD ka lisaks - väga bro. Natuke harjumatud on osad klahvid (pipet | otsisin nagu pöörane konsooli jaoks) beer_yum.gif beer_yum.gif
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 12.12.2007 16:32:19   pealkiri: MacBook Pro
Käes mu MBP! Teine päev, ja juba olen sõbraks saanud.
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 06.11.2007 15:37:17   pealkiri: MacBook Pro
(muigab) just just icon_biggrin.gif Aate-st saab 23.ndal siis MBP-sid, viimane hetk on tellida kes veel tahab.
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 05.11.2007 14:07:58   pealkiri: MacBook Pro
IM-il on need 17''-sed tükk aega juba müügis, nendest on tõenäoliselt raske lahti saada, kuna on kaasas kandmiseks liiga suured (no mis läpakas, 3kg!) ning sobivad pigem desktop replacement-iks. ...
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 02.11.2007 17:34:42   pealkiri: MacBook Pro
Ma pole selles päris kindel. Kui nii oleks, siis tasuks loomulikult Soomest tellida. Aate Groupist öeldi, et 21.sel tuleb 1 batch MacBookPro-sid. Tea, kas peaks kontakti võtma Soome Apple'iga?
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 02.11.2007 16:36:44   pealkiri: MacBook Pro
Aitäh, küsin üle, eks näis mis räägivad.
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 02.11.2007 15:28:20   pealkiri: MacBook Pro
[url=http://store.apple.com/Apple/WebObjects/fistore.woa/wa/RSLID?nnmm=browse&mco=7B723646&node=home/shop_mac/family/macbook_pro]MacBook Pro - ready to ship in 24 hours - ma ei näe tarneprobl ...
  teema: MacBook Pro
deejay

vastuseid: 2092
vaadatud: 676142

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 02.11.2007 13:46:31   pealkiri: MacBook Pro
, käibemaks, käibemaks. äkki kirjeldad, mismoodi käib (PS)?
, ametlik või mitte, kuid minu arust esinevad nad väga nõrgalt - cmon, ma juba teist kuud käin pinda - halloo, kas te ei taha raha ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.