Avaleht
otsing leidis 57 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
deck555

vastuseid: 2442
vaadatud: 496695

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 18.10.2022 21:10:01   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Tere

Soovitake AM4 mobo ja prose, mis hetkel oleks parim
Mid range hinnaklassis (mängurile).
Mälud olemas F4-3000C16D-16GISB DDR4-3000 CL16-18-18-38
Graafikakaart Nvidia kiibiga.


Enda id ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
deck555

vastuseid: 2442
vaadatud: 496695

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 18.10.2022 20:47:33   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Tere

Soovitake AM4 mobo ja prose, mis hetkel oleks parim
Mid range hinnaklassis (mängurile).
Mälud olemas F4-3000C16D-16GISB DDR4-3000 CL16-18-18-38
Graafikakaart Nvidia kiibiga.


Enda id ...
  teema: iPhone
deck555

vastuseid: 22002
vaadatud: 4746497

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 16.09.2022 23:10:21   pealkiri: iPhone
iDeali klienditeenindus ütles, et kuigi iPhone 14 Pro ametlik release on 23. sept siis tuleks arvestada vähemalt 8 nädalase tarneajaga. Euronicsis aga öeldi, et hetkeseisuga on eeldatav tarne 23. ...
  teema: Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised)
deck555

vastuseid: 836
vaadatud: 330910

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 20.01.2021 11:55:15   pealkiri: Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised)
Kas see pole piisav indikaator, et mitte jätkata selle scamiga? icon_razz.gif

Eks elame-näeme beer_yum.gif
  teema: Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised)
deck555

vastuseid: 836
vaadatud: 330910

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 20.01.2021 11:50:41   pealkiri: Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised)
Mis platvormil oleks mõistlik jätkata XRP'ga mis toetaks ka LHV/SEB sisse/väljamakseid, tänasest Coinbase delistis.
  teema: Kommenteerimine: Store
deck555

vastuseid: 308
vaadatud: 46952

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2020 19:22:10   pealkiri: Kommenteerimine: Store
Ostetud kõlar, kõik tiptop!
  teema: Kommenteerimine: Fixed
deck555

vastuseid: 40
vaadatud: 14505

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.05.2020 19:32:43   pealkiri: Kommenteerimine: Fixed
Ostsin ühe apple vidina, kõik sujus kiirelt ja kaup aus!
  teema: iPhone
deck555

vastuseid: 22002
vaadatud: 4746497

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 15.10.2019 20:04:07   pealkiri: iPhone
Laoseisud kuvavad tõesti kummaliselt, jahtides ise iPhone 11 Pro midnight green versiooni siis üle helistades selgus, et siiski pole enam, kuigi internetis täiesti näitab laoseisu teatud poodidel. ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
deck555

vastuseid: 2303
vaadatud: 957230

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.09.2019 19:31:14   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Samsung A8 ekraan katki (pilt must). Puutetundlikus toimib, vibreerib nupu vajutustele. Sooviks andmeid kätte saada. USB kaabliga ühendada ei õnnestu, USB debugging pole lubatud, ja usb-c to hdmi a ...
  teema: Elektrilised tõukerattad :: Akud ja laadijad
deck555

vastuseid: 2844
vaadatud: 641591

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 21.06.2019 23:55:45   pealkiri: Elektrilised tõukerattad
Sai tellitud Aliexpressist/Poola laost Xiaomi M365. Kohale tuli 2sel päeval thumbs_up.gif
Kuid mõned küsimused, kellel sama mudeli tõukekas on, mis teil battery status näitab? Endal normal, kuigi laetud ...
  teema: Microlab kõlarid
deck555

vastuseid: 993
vaadatud: 421479

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 17.04.2016 20:10:08   pealkiri: Microlab kõlarid
Kas Solo 7c kõlaritele saab taga oleva PC(RCA) augu kadu ühenda külge ka Solo 4c kõlarid?
  teema: Kommenteerimine: Ultrraz
deck555

vastuseid: 250
vaadatud: 137475

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.10.2015 20:19:51   pealkiri: Kommenteerimine: Ultrraz
Soetsin ekraani. Saatis kauba ette testimiseks - kõik kiire ja kaup aus thumbs_up.gif
  teema: ATF
deck555

vastuseid: 963
vaadatud: 364732

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.04.2015 13:36:19   pealkiri: ATF
Ehk siis nad võivad tarbijakaitse- ja võlaõigusseadust rikkuda ning oma tingimustest mitte kinni pidada?

Sellises olukorras klient võib saada õiguse ja antud toote arves oleva hinnaga. Sellise ...
  teema: EURONICS
deck555

vastuseid: 1878
vaadatud: 753207

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.01.2015 23:44:22   pealkiri: EURONICS
Jätkuvalt ei toimi. Pankade ja teiste teenusepakkujatega probleemi pole. Nii et idukaart siin vaevalt et põhjuseks on icon_rolleyes.gif
Proovitud nii FF, kui IE.ID-kaardiga sisselogimise eelduseks on see, et ...
  teema: Kommenteerimine: redbull888
deck555

vastuseid: 340
vaadatud: 64677

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.12.2014 12:24:30   pealkiri: Kommenteerimine: redbull888
Kiire tehing, positiivne mulje!
  teema: Kommenteerimine: bigmarx
deck555

vastuseid: 484
vaadatud: 102149

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2014 16:39:12   pealkiri: Kommenteerimine: bigmarx
Tehing täpne ja korralik, soovitan!
  teema: Windows Phone üldteema
deck555

vastuseid: 4005
vaadatud: 1034509

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.09.2014 11:01:51   pealkiri: Windows Phone üldteema
Tere

Küsimus selline, hetkel üks lumia 800, millel tarkvaraversioon on 7.6. Kas sellist aparaati eestikeelseks ka annab teha ja seda siis kuidas?
  teema: Jook klaviatuuril.
deck555

vastuseid: 7
vaadatud: 3109

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 27.02.2014 15:27:54   pealkiri: Jook klaviatuuril.
Soovitaks ka kas tehnilist piiritust või magusate jookide lahustamiseks destilleeritud vett icon_smile.gif
  teema: Paypal & eBay üldteema
deck555

vastuseid: 17702
vaadatud: 3876321

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 27.02.2014 11:41:23   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
tailased pole hiinalsed thumbs_up.gif
16 õhtul tellisin
February 17, 2014 10:11:19 NGAM WONG WAN Accept
February 17, 2014 18:16:49 NGAM WONG WAN Items Into Container
February 17, 2014 18:16:56 NGAM WON ...
  teema: Kommenteerimine: metallika
deck555

vastuseid: 387
vaadatud: 65604

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2014 22:21:22   pealkiri: Kommenteerimine: metallika
Sai üks järjekordne diil tehtud, väga postiivne ostja! beer_yum.gif
  teema: Corsair h100i jahutuse küsimus
deck555

vastuseid: 19
vaadatud: 6317

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 05.01.2014 15:58:29   pealkiri: Corsair h100i jahutuse küsimus
No siin aint 3 võimalust ongi:
3.- pump on ptsis.

Sest isegi kui vendid täiesti seisma panna siis sellised temperatuurid ei ole paari minutiga loogilised.

Jep tundus, et nii ongi, kuigi tegu ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
deck555

vastuseid: 17702
vaadatud: 3876321

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.01.2014 19:19:28   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Ei lase lihtsalt mind edasi kui numbrit ei sisesta ja olen suvalised nr ka läbi proovinud.

Kus täpsemalt ta numbrit nõuab? Teed case lahti? Hetkel meenub, et siis nõuab numbri olemasolu.
  teema: Paypal & eBay üldteema
deck555

vastuseid: 17702
vaadatud: 3876321

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.01.2014 19:08:03   pealkiri: Re: Ebay
Ebays tuleb sisestada phone number aga ei lase ütleb et vali uus nr jne.

Kas on kellelgi veel sellega probleeme ette tulnud?

Ja kui keegi oskab sellele probleemile lahendust leida siis palun ja ...
  teema: Kommenteerimine: infoman123
deck555

vastuseid: 198
vaadatud: 51396

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2013 14:33:39   pealkiri: Kommenteerimine: infoman123
Sai üks ketas ostetud. Kõik ok, soovitan!
  teema: Printimine Maciga võrguprinteriga
deck555

vastuseid: 9
vaadatud: 3245

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 28.12.2013 00:19:47   pealkiri: Re: Printimine Maciga võrguprinteriga
Olen vastne Maci omanik. Üritan koduses wifi võrgus saada Maci printeriga suhtlema aga ei saa.

4. Edasi juba "+" - Add printer or scanner - IP
5. Address = printeri IP aadress
Protocol = Line P ...
  teema: CORSAIR ja selle tehasegarantii ning selle kasutamine.
deck555

vastuseid: 20
vaadatud: 20518

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 21.12.2013 16:11:09   pealkiri: CORSAIR ja selle tehasegarantii ning selle kasutamine.
Kirjutan ka siia oma kogemuse seoses Corsair RMA'ga icon_smile.gif Nimelt sai ostetud käest-kätte tehasegarantiiga uus Corsair H100i jahutus. Hiljem kui masina ehituseks läks, selgus et jahutil pump ei tööta ...
  teema: Kommenteerimine: metallika
deck555

vastuseid: 387
vaadatud: 65604

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2013 21:34:45   pealkiri: Kommenteerimine: metallika
Ostis emaplaadi, sõbralik ja täpne ostja. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: CLDblitz
deck555

vastuseid: 0
vaadatud: 847

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2013 20:41:35   pealkiri: Kommenteerimine: CLDblitz
Ostis jahuti, kõik OK.
  teema: Corsair h100i jahutuse küsimus
deck555

vastuseid: 19
vaadatud: 6317

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 07.12.2013 21:20:56   pealkiri: Corsair h100i jahutuse küsimus
No siin aint 3 võimalust ongi:
3.- pump on ptsis.

Sest isegi kui vendid täiesti seisma panna siis sellised temperatuurid ei ole paari minutiga loogilised.

Jep tundus, et nii ongi, kuigi tegu ...
  teema: Corsair h100i jahutuse küsimus
deck555

vastuseid: 19
vaadatud: 6317

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 04.12.2013 08:53:43   pealkiri: Corsair h100i jahutuse küsimus
vendid 400rpm ? Kui jah, siis see ei liiguta absull õhku ju icon_rolleyes.gif

See peaks olema pumba rpm. Venid olid seal 2200rpm icon_smile.gif
  teema: Corsair h100i jahutuse küsimus
deck555

vastuseid: 19
vaadatud: 6317

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 04.12.2013 01:08:28   pealkiri: Corsair h100i jahutuse küsimus
Ma siiski ei mõista millest selline temp, krdi stock jahutas ka paremini. Väike sirin on kuulda, arvan, et pump ikka töötab aga temp hetkel juba 75C kuigi masin mingi paar minutit käinud ja hetke ...
  teema: Corsair h100i jahutuse küsimus
deck555

vastuseid: 19
vaadatud: 6317

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 04.12.2013 00:59:12   pealkiri: Corsair h100i jahutuse küsimus
Ma juba asendasin need Spectred kaasa tulnud Corsairi ventilaatoritega icon_smile.gif Kuid tulemus selline:

http://www.upload.ee/thumb/3744176/h100i.jpgmartin366 , mul ei näita eraldi pumba osa!? icon_rolleyes.gif[/b]
  teema: Corsair h100i jahutuse küsimus
deck555

vastuseid: 19
vaadatud: 6317

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 04.12.2013 00:34:22   pealkiri: Re: Corsair h100i jahutuse küsimus
Tere

Küsiks, kas ja kuidas on võimalik jälgid pumba tööd jahutusel ja kas üldse käib, mure selles, et masinat käima pannes hakkab temp tõusma ja suht kõrgele. Ühendatud on cpu fan pessa ...
  teema: Corsair h100i jahutuse küsimus
deck555

vastuseid: 19
vaadatud: 6317

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 03.12.2013 23:03:55   pealkiri: Corsair h100i jahutuse küsimus
Tere

Küsiks, kas ja kuidas on võimalik jälgid pumba tööd jahutusel ja kas üldse käib, mure selles, et masinat käima pannes hakkab temp tõusma ja suht kõrgele. Ühendatud on cpu fan pessa ...
  teema: Kommenteerimine: Miccer
deck555

vastuseid: 1600
vaadatud: 166343

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.11.2013 21:54:42   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Ostsin kaks ketast, tehing kiire ja korralik. Soovitan
  teema: XP ja Printer spooler
deck555

vastuseid: 2
vaadatud: 1128

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 01.11.2013 11:31:29   pealkiri: XP ja Printer spooler
Olen sellega kokku puutunud aga aastaid tagasi, vist sai mingi väga vana draiver või mingi teise printeri draiver peale pandud, täpselt ei mäleta enam, ainult seda, et draiver polnud eraldi saadav ...
  teema: XP ja Printer spooler
deck555

vastuseid: 2
vaadatud: 1128

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 31.10.2013 23:04:01   pealkiri: XP ja Printer spooler
Tere

On kellelgi mingit head töötavat lahendust pakkuda mis parandaks Win XP Printer spooleri streikimist, ilma et peaks masinat installima. Masinal HP Laserjet 1020 järel mis juba teist korda . ...
  teema: Kommenteerimine: undead
deck555

vastuseid: 724
vaadatud: 130404

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2013 17:38:31   pealkiri: Kommenteerimine: undead
Sai üks wifi kaart soetatud. Tuli tõi ise ära ka kätte, väga viis! Soovitan
  teema: Kommenteerimine: nick4
deck555

vastuseid: 8
vaadatud: 3158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.08.2013 22:52:14   pealkiri: Kommenteerimine: nick4
Ostsin jahuti. Tehing kiire ja korralik, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: smurfer
deck555

vastuseid: 350
vaadatud: 74793

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.08.2013 22:50:04   pealkiri: Kommenteerimine: smurfer
Ostsin kõvaketta. Tehing toimus kiirelt ja väga korralikult oli pakitud! Soovitan
  teema: Kommenteerimine: tarc
deck555

vastuseid: 840
vaadatud: 143449

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.07.2013 12:19:55   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Ostsin ühe kaabli. Tehing kiire ja korralik, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: bell
deck555

vastuseid: 31
vaadatud: 7205

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.07.2013 20:39:33   pealkiri: Kommenteerimine: bell
Sai mälud müüdud. Kõik OK, soovitan!
  teema: Kommenteerimine: boosh
deck555

vastuseid: 17
vaadatud: 4083

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.06.2013 22:51:49   pealkiri: Kommenteerimine: boosh
Ostsin mälud. Tehing kiire ja täpne, soovitan!
  teema: jpg faili taastamine või parandamine
deck555

vastuseid: 1
vaadatud: 2153

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 12.06.2013 12:52:01   pealkiri: jpg faili taastamine või parandamine
Tere

Küsiks nõu ehk kellelgi on kogemusi või teab soovitada mõnda programmi või nippi kuidas taastada/parandada jpg formaadis pilti või on asi täiesti lootusetu?. Nimelt sai ühelt kettalt G ...
  teema: Kommenteerimine: veix15
deck555

vastuseid: 3
vaadatud: 597

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.04.2013 10:06:09   pealkiri: Kommenteerimine: veix15
Sai üks edukas ja kiire tehing tehtud. Soovitan
  teema: Kommenteerimine: traks
deck555

vastuseid: 336
vaadatud: 81506

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2013 20:56:46   pealkiri: Kommenteerimine: traks
Ostsin ketta, tehing kiire, täpne ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: veixv
deck555

vastuseid: 377
vaadatud: 50788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2013 19:22:10   pealkiri: Kommenteerimine: veixv
Ostsin prose, tehing kiire ja korralik icon_smile.gif Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: indrekp
deck555

vastuseid: 261
vaadatud: 102875

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.03.2013 20:08:12   pealkiri: Kommenteerimine: indrekp
Müüsin meediaserveri, positiivne tehing. Soovitan soojalt!
  teema: Kommenteerimine: gunn271
deck555

vastuseid: 229
vaadatud: 35176

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2013 21:21:02   pealkiri: Kommenteerimine: gunn271
Ostis läpaka, rahad sain kätte, aus inimene. Soovitan!
  teema: Hea abimees peale windowsi installi !
deck555

vastuseid: 36
vaadatud: 48185

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 01.02.2013 23:51:35   pealkiri: Hea abimees peale windowsi installi !
Samuti vaid kiidusõnad sellele. Olen täheldanud just mõnel korral errori tulemist, kui on tegemist olnud 64bit windowsiga icon_smile.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.