|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
deck555
vastuseid: 2442
vaadatud: 496695
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 18.10.2022 21:10:01 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
Tere
Soovitake AM4 mobo ja prose, mis hetkel oleks parim
Mid range hinnaklassis (mängurile).
Mälud olemas F4-3000C16D-16GISB DDR4-3000 CL16-18-18-38
Graafikakaart Nvidia kiibiga.
Enda id ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
deck555
vastuseid: 2442
vaadatud: 496695
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 18.10.2022 20:47:33 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
Tere
Soovitake AM4 mobo ja prose, mis hetkel oleks parim
Mid range hinnaklassis (mängurile).
Mälud olemas F4-3000C16D-16GISB DDR4-3000 CL16-18-18-38
Graafikakaart Nvidia kiibiga.
Enda id ... |
teema: iPhone |
deck555
vastuseid: 22002
vaadatud: 4746497
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 16.09.2022 23:10:21 pealkiri: iPhone |
| iDeali klienditeenindus ütles, et kuigi iPhone 14 Pro ametlik release on 23. sept siis tuleks arvestada vähemalt 8 nädalase tarneajaga. Euronicsis aga öeldi, et hetkeseisuga on eeldatav tarne 23. ... |
teema: Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) |
deck555
vastuseid: 836
vaadatud: 330910
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 20.01.2021 11:55:15 pealkiri: Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) |
Kas see pole piisav indikaator, et mitte jätkata selle scamiga?
Eks elame-näeme  |
teema: Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) |
deck555
vastuseid: 836
vaadatud: 330910
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 20.01.2021 11:50:41 pealkiri: Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) |
| Mis platvormil oleks mõistlik jätkata XRP'ga mis toetaks ka LHV/SEB sisse/väljamakseid, tänasest Coinbase delistis. |
teema: Kommenteerimine: Store |
deck555
vastuseid: 308
vaadatud: 46952
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2020 19:22:10 pealkiri: Kommenteerimine: Store |
| Ostetud kõlar, kõik tiptop! |
teema: Kommenteerimine: Fixed |
deck555
vastuseid: 40
vaadatud: 14505
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.05.2020 19:32:43 pealkiri: Kommenteerimine: Fixed |
| Ostsin ühe apple vidina, kõik sujus kiirelt ja kaup aus! |
teema: iPhone |
deck555
vastuseid: 22002
vaadatud: 4746497
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 15.10.2019 20:04:07 pealkiri: iPhone |
| Laoseisud kuvavad tõesti kummaliselt, jahtides ise iPhone 11 Pro midnight green versiooni siis üle helistades selgus, et siiski pole enam, kuigi internetis täiesti näitab laoseisu teatud poodidel. ... |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
deck555
vastuseid: 2303
vaadatud: 957230
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.09.2019 19:31:14 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| Samsung A8 ekraan katki (pilt must). Puutetundlikus toimib, vibreerib nupu vajutustele. Sooviks andmeid kätte saada. USB kaabliga ühendada ei õnnestu, USB debugging pole lubatud, ja usb-c to hdmi a ... |
teema: Elektrilised tõukerattad :: Akud ja laadijad |
deck555
vastuseid: 2844
vaadatud: 641591
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 21.06.2019 23:55:45 pealkiri: Elektrilised tõukerattad |
Sai tellitud Aliexpressist/Poola laost Xiaomi M365. Kohale tuli 2sel päeval
Kuid mõned küsimused, kellel sama mudeli tõukekas on, mis teil battery status näitab? Endal normal, kuigi laetud ... |
teema: Microlab kõlarid |
deck555
vastuseid: 993
vaadatud: 421479
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 17.04.2016 20:10:08 pealkiri: Microlab kõlarid |
| Kas Solo 7c kõlaritele saab taga oleva PC(RCA) augu kadu ühenda külge ka Solo 4c kõlarid? |
teema: Kommenteerimine: Ultrraz |
deck555
vastuseid: 250
vaadatud: 137475
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.10.2015 20:19:51 pealkiri: Kommenteerimine: Ultrraz |
Soetsin ekraani. Saatis kauba ette testimiseks - kõik kiire ja kaup aus  |
teema: ATF |
deck555
vastuseid: 963
vaadatud: 364732
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.04.2015 13:36:19 pealkiri: ATF |
Ehk siis nad võivad tarbijakaitse- ja võlaõigusseadust rikkuda ning oma tingimustest mitte kinni pidada?
Sellises olukorras klient võib saada õiguse ja antud toote arves oleva hinnaga. Sellise ... |
teema: EURONICS |
deck555
vastuseid: 1878
vaadatud: 753207
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.01.2015 23:44:22 pealkiri: EURONICS |
Jätkuvalt ei toimi. Pankade ja teiste teenusepakkujatega probleemi pole. Nii et idukaart siin vaevalt et põhjuseks on
Proovitud nii FF, kui IE.ID-kaardiga sisselogimise eelduseks on see, et ... |
teema: Kommenteerimine: redbull888 |
deck555
vastuseid: 340
vaadatud: 64677
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.12.2014 12:24:30 pealkiri: Kommenteerimine: redbull888 |
| Kiire tehing, positiivne mulje! |
teema: Kommenteerimine: bigmarx |
deck555
vastuseid: 484
vaadatud: 102149
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2014 16:39:12 pealkiri: Kommenteerimine: bigmarx |
| Tehing täpne ja korralik, soovitan! |
teema: Windows Phone üldteema |
deck555
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034509
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.09.2014 11:01:51 pealkiri: Windows Phone üldteema |
Tere
Küsimus selline, hetkel üks lumia 800, millel tarkvaraversioon on 7.6. Kas sellist aparaati eestikeelseks ka annab teha ja seda siis kuidas? |
teema: Jook klaviatuuril. |
deck555
vastuseid: 7
vaadatud: 3109
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 27.02.2014 15:27:54 pealkiri: Jook klaviatuuril. |
Soovitaks ka kas tehnilist piiritust või magusate jookide lahustamiseks destilleeritud vett  |
teema: Paypal & eBay üldteema |
deck555
vastuseid: 17702
vaadatud: 3876321
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 27.02.2014 11:41:23 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
tailased pole hiinalsed
16 õhtul tellisin
February 17, 2014 10:11:19 NGAM WONG WAN Accept
February 17, 2014 18:16:49 NGAM WONG WAN Items Into Container
February 17, 2014 18:16:56 NGAM WON ... |
teema: Kommenteerimine: metallika |
deck555
vastuseid: 387
vaadatud: 65604
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2014 22:21:22 pealkiri: Kommenteerimine: metallika |
Sai üks järjekordne diil tehtud, väga postiivne ostja!  |
teema: Corsair h100i jahutuse küsimus |
deck555
vastuseid: 19
vaadatud: 6317
|
foorum: Jahutus postitatud: 05.01.2014 15:58:29 pealkiri: Corsair h100i jahutuse küsimus |
No siin aint 3 võimalust ongi:
3.- pump on ptsis.
Sest isegi kui vendid täiesti seisma panna siis sellised temperatuurid ei ole paari minutiga loogilised.
Jep tundus, et nii ongi, kuigi tegu ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
deck555
vastuseid: 17702
vaadatud: 3876321
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 03.01.2014 19:19:28 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Ei lase lihtsalt mind edasi kui numbrit ei sisesta ja olen suvalised nr ka läbi proovinud.
Kus täpsemalt ta numbrit nõuab? Teed case lahti? Hetkel meenub, et siis nõuab numbri olemasolu. |
teema: Paypal & eBay üldteema |
deck555
vastuseid: 17702
vaadatud: 3876321
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 03.01.2014 19:08:03 pealkiri: Re: Ebay |
Ebays tuleb sisestada phone number aga ei lase ütleb et vali uus nr jne.
Kas on kellelgi veel sellega probleeme ette tulnud?
Ja kui keegi oskab sellele probleemile lahendust leida siis palun ja ... |
teema: Kommenteerimine: infoman123 |
deck555
vastuseid: 198
vaadatud: 51396
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2013 14:33:39 pealkiri: Kommenteerimine: infoman123 |
| Sai üks ketas ostetud. Kõik ok, soovitan! |
teema: Printimine Maciga võrguprinteriga |
deck555
vastuseid: 9
vaadatud: 3245
|
foorum: Tarkvara postitatud: 28.12.2013 00:19:47 pealkiri: Re: Printimine Maciga võrguprinteriga |
Olen vastne Maci omanik. Üritan koduses wifi võrgus saada Maci printeriga suhtlema aga ei saa.
4. Edasi juba "+" - Add printer or scanner - IP
5. Address = printeri IP aadress
Protocol = Line P ... |
teema: CORSAIR ja selle tehasegarantii ning selle kasutamine. |
deck555
vastuseid: 20
vaadatud: 20518
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 21.12.2013 16:11:09 pealkiri: CORSAIR ja selle tehasegarantii ning selle kasutamine. |
Kirjutan ka siia oma kogemuse seoses Corsair RMA'ga Nimelt sai ostetud käest-kätte tehasegarantiiga uus Corsair H100i jahutus. Hiljem kui masina ehituseks läks, selgus et jahutil pump ei tööta ... |
teema: Kommenteerimine: metallika |
deck555
vastuseid: 387
vaadatud: 65604
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2013 21:34:45 pealkiri: Kommenteerimine: metallika |
| Ostis emaplaadi, sõbralik ja täpne ostja. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: CLDblitz |
deck555
vastuseid: 0
vaadatud: 847
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2013 20:41:35 pealkiri: Kommenteerimine: CLDblitz |
| Ostis jahuti, kõik OK. |
teema: Corsair h100i jahutuse küsimus |
deck555
vastuseid: 19
vaadatud: 6317
|
foorum: Jahutus postitatud: 07.12.2013 21:20:56 pealkiri: Corsair h100i jahutuse küsimus |
No siin aint 3 võimalust ongi:
3.- pump on ptsis.
Sest isegi kui vendid täiesti seisma panna siis sellised temperatuurid ei ole paari minutiga loogilised.
Jep tundus, et nii ongi, kuigi tegu ... |
teema: Corsair h100i jahutuse küsimus |
deck555
vastuseid: 19
vaadatud: 6317
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.12.2013 08:53:43 pealkiri: Corsair h100i jahutuse küsimus |
vendid 400rpm ? Kui jah, siis see ei liiguta absull õhku ju
See peaks olema pumba rpm. Venid olid seal 2200rpm  |
teema: Corsair h100i jahutuse küsimus |
deck555
vastuseid: 19
vaadatud: 6317
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.12.2013 01:08:28 pealkiri: Corsair h100i jahutuse küsimus |
| Ma siiski ei mõista millest selline temp, krdi stock jahutas ka paremini. Väike sirin on kuulda, arvan, et pump ikka töötab aga temp hetkel juba 75C kuigi masin mingi paar minutit käinud ja hetke ... |
teema: Corsair h100i jahutuse küsimus |
deck555
vastuseid: 19
vaadatud: 6317
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.12.2013 00:59:12 pealkiri: Corsair h100i jahutuse küsimus |
Ma juba asendasin need Spectred kaasa tulnud Corsairi ventilaatoritega Kuid tulemus selline:
http://www.upload.ee/thumb/3744176/h100i.jpgmartin366 , mul ei näita eraldi pumba osa!? [/b] |
teema: Corsair h100i jahutuse küsimus |
deck555
vastuseid: 19
vaadatud: 6317
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.12.2013 00:34:22 pealkiri: Re: Corsair h100i jahutuse küsimus |
Tere
Küsiks, kas ja kuidas on võimalik jälgid pumba tööd jahutusel ja kas üldse käib, mure selles, et masinat käima pannes hakkab temp tõusma ja suht kõrgele. Ühendatud on cpu fan pessa ... |
teema: Corsair h100i jahutuse küsimus |
deck555
vastuseid: 19
vaadatud: 6317
|
foorum: Jahutus postitatud: 03.12.2013 23:03:55 pealkiri: Corsair h100i jahutuse küsimus |
Tere
Küsiks, kas ja kuidas on võimalik jälgid pumba tööd jahutusel ja kas üldse käib, mure selles, et masinat käima pannes hakkab temp tõusma ja suht kõrgele. Ühendatud on cpu fan pessa ... |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
deck555
vastuseid: 1600
vaadatud: 166343
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.11.2013 21:54:42 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
| Ostsin kaks ketast, tehing kiire ja korralik. Soovitan |
teema: XP ja Printer spooler |
deck555
vastuseid: 2
vaadatud: 1128
|
foorum: Tarkvara postitatud: 01.11.2013 11:31:29 pealkiri: XP ja Printer spooler |
| Olen sellega kokku puutunud aga aastaid tagasi, vist sai mingi väga vana draiver või mingi teise printeri draiver peale pandud, täpselt ei mäleta enam, ainult seda, et draiver polnud eraldi saadav ... |
teema: XP ja Printer spooler |
deck555
vastuseid: 2
vaadatud: 1128
|
foorum: Tarkvara postitatud: 31.10.2013 23:04:01 pealkiri: XP ja Printer spooler |
Tere
On kellelgi mingit head töötavat lahendust pakkuda mis parandaks Win XP Printer spooleri streikimist, ilma et peaks masinat installima. Masinal HP Laserjet 1020 järel mis juba teist korda . ... |
teema: Kommenteerimine: undead |
deck555
vastuseid: 724
vaadatud: 130404
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2013 17:38:31 pealkiri: Kommenteerimine: undead |
| Sai üks wifi kaart soetatud. Tuli tõi ise ära ka kätte, väga viis! Soovitan |
teema: Kommenteerimine: nick4 |
deck555
vastuseid: 8
vaadatud: 3158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.08.2013 22:52:14 pealkiri: Kommenteerimine: nick4 |
| Ostsin jahuti. Tehing kiire ja korralik, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: smurfer |
deck555
vastuseid: 350
vaadatud: 74793
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.08.2013 22:50:04 pealkiri: Kommenteerimine: smurfer |
| Ostsin kõvaketta. Tehing toimus kiirelt ja väga korralikult oli pakitud! Soovitan |
teema: Kommenteerimine: tarc |
deck555
vastuseid: 840
vaadatud: 143449
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.07.2013 12:19:55 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
| Ostsin ühe kaabli. Tehing kiire ja korralik, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: bell |
deck555
vastuseid: 31
vaadatud: 7205
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.07.2013 20:39:33 pealkiri: Kommenteerimine: bell |
| Sai mälud müüdud. Kõik OK, soovitan! |
teema: Kommenteerimine: boosh |
deck555
vastuseid: 17
vaadatud: 4083
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.06.2013 22:51:49 pealkiri: Kommenteerimine: boosh |
| Ostsin mälud. Tehing kiire ja täpne, soovitan! |
teema: jpg faili taastamine või parandamine |
deck555
vastuseid: 1
vaadatud: 2153
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 12.06.2013 12:52:01 pealkiri: jpg faili taastamine või parandamine |
Tere
Küsiks nõu ehk kellelgi on kogemusi või teab soovitada mõnda programmi või nippi kuidas taastada/parandada jpg formaadis pilti või on asi täiesti lootusetu?. Nimelt sai ühelt kettalt G ... |
teema: Kommenteerimine: veix15 |
deck555
vastuseid: 3
vaadatud: 597
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.04.2013 10:06:09 pealkiri: Kommenteerimine: veix15 |
| Sai üks edukas ja kiire tehing tehtud. Soovitan |
teema: Kommenteerimine: traks |
deck555
vastuseid: 336
vaadatud: 81506
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2013 20:56:46 pealkiri: Kommenteerimine: traks |
Ostsin ketta, tehing kiire, täpne ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: veixv |
deck555
vastuseid: 377
vaadatud: 50788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.03.2013 19:22:10 pealkiri: Kommenteerimine: veixv |
Ostsin prose, tehing kiire ja korralik Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: indrekp |
deck555
vastuseid: 261
vaadatud: 102875
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.03.2013 20:08:12 pealkiri: Kommenteerimine: indrekp |
| Müüsin meediaserveri, positiivne tehing. Soovitan soojalt! |
teema: Kommenteerimine: gunn271 |
deck555
vastuseid: 229
vaadatud: 35176
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2013 21:21:02 pealkiri: Kommenteerimine: gunn271 |
| Ostis läpaka, rahad sain kätte, aus inimene. Soovitan! |
teema: Hea abimees peale windowsi installi ! |
deck555
vastuseid: 36
vaadatud: 48185
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 01.02.2013 23:51:35 pealkiri: Hea abimees peale windowsi installi ! |
Samuti vaid kiidusõnad sellele. Olen täheldanud just mõnel korral errori tulemist, kui on tegemist olnud 64bit windowsiga  |
| |