|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna |
daddo
vastuseid: 587
vaadatud: 127826
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 08.06.2023 01:16:00 pealkiri: Telia müüb online.ee e-posti keskkonna |
| Vägisi jääb mulje, et see digimull hakkab oma enese majandusliku raskuse all kokku kukkuma, kui peale mitukümmend aastat majanduskasvu järel jooksmist ei suuda riik pakkuda oma kodanikele enam vi ... |
teema: RIA sulgeb 1. novembrist eesnimi.perekonnanimi@eesti.ee e-posti teenuse |
daddo
vastuseid: 93
vaadatud: 23577
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 03.05.2023 22:43:31 pealkiri: digitiigri eneselõikumine |
| Nõme uudis. Olen seda aastaid kasutanud ja pidanud seda sama eluaegseks ja muutumatuks kui näiteks isikukoodi. See ei ole eesrindlikule digiriigile kohane, et ta suunab oma kodanikud kodaniku e-post ... |
teema: Telia Koduinternet |
daddo
vastuseid: 23979
vaadatud: 5702654
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.01.2022 21:55:15 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Kas keegi on kogenud, et Telia ruuteril (hetkel Genexis Pure ED500) sureb wifi 2,4gigahertsi sageduse raadio maha? Telia iseteenindus arvab siiani, et 2,4GHz wifi on ebalebled. Ruuter ise on rohkem se ... |
teema: INTERNETKOJU |
daddo
vastuseid: 530
vaadatud: 218417
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.11.2017 12:57:28 pealkiri: INTERNETKOJU |
|
teema: INTERNETKOJU |
daddo
vastuseid: 530
vaadatud: 218417
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.11.2017 10:53:37 pealkiri: INTERNETKOJU |
... Küsitlus peaks olema rangemate tingimustega, et lihtsalt igaks juhuks keegi omale suvekodusse 200-300 eur eest seda fiibrit ei telli, ...
See kõlab, nagu see fiiber oleks mingi 1-2 aasta kõ ... |
teema: INTERNETKOJU |
daddo
vastuseid: 530
vaadatud: 218417
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.11.2017 12:51:32 pealkiri: INTERNETKOJU |
| Peale video vaatamist jäi nagu mulje, et Elektrilevi möllaks n.ö valgetel laikudel. Küsimus nüüd aga selles, et kui lillal laigul investeerib Telia teatud piirkondadesse Palo poolt väidetavad m ... |
teema: INTERNETKOJU |
daddo
vastuseid: 530
vaadatud: 218417
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 31.10.2017 10:05:40 pealkiri: INTERNETKOJU |
| Elektrilevi jutt on märksa usutavam, et nemad saavad oma võrgu renoveerimise käigus fiibrit ka kõrvale maasse lükata ning nii on kõik hea kuid see paraku ei jõua alati ja võrdselt teistega sin ... |
teema: Skylive Telecom |
daddo
vastuseid: 275
vaadatud: 228710
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.10.2017 14:10:42 pealkiri: Skylive Telecom |
Endal maal tiksub suhteliselt stabiilselt 10/10 pakett, mis vajalik IP kaameratel silma peal hoidmiseks. Sellega saab hakkama ja hind 10€/kuus on ka piisavalt vastuvõetav.
Samas sugulasel on kog ... |
teema: Skylive Telecom |
daddo
vastuseid: 275
vaadatud: 228710
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.10.2015 21:40:02 pealkiri: Skylive Telecom |
| Endal on see ühendus maal olemas, saatjast ca 15km kaugusel. Arvestades, et Elion lihtsalt ühtegi tänapäevast tehnoloogiat õhu kaudu ei paku, siis see Skylive on ikka vihma käest räästa alla p ... |
teema: OnePlus One |
daddo
vastuseid: 1228
vaadatud: 442859
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.01.2015 12:11:40 pealkiri: OnePlus One |
| Tulemuseks siis see, et OPO support tegi Teamvieweri vahendusel Pekingi ajatsooni tööajal telefoni uue flashimise, minu arusaamist mööda sama, viimase versiooniga. Kuna probleem ei kadunud, siis k ... |
teema: OnePlus One |
daddo
vastuseid: 1228
vaadatud: 442859
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.12.2014 09:50:04 pealkiri: OnePlus One |
Oman kahte OPO't ning kuulen esimest korda sellisest probleemist.
Õnneks pole ma vist üksi, aga kahjuks tundub, et probleem on juba pikemalt üleval ja pole eriti tõsist suhtumist kaasa toonud. ... |
teema: OnePlus One |
daddo
vastuseid: 1228
vaadatud: 442859
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.12.2014 19:05:54 pealkiri: Mikri või softi probleem... |
| Kas veel mõnele OPO omanikule on kõnepartnerid kaevanud, et kõne kvaliteet on väga halb, nagu kuskilt kaevu põhjast ja hakib osad silbid üldse ära? Samal ajal ise kuulen teist poolt ideaalselt ... |
teema: Vaese mehe LED prožektor |
daddo
vastuseid: 25
vaadatud: 47702
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 14.11.2013 15:24:18 pealkiri: Vaese mehe LED prožektor |
| Mis on valgusvoo näitaja ja mis on valgusviljakuse näitaja? Sest just viimane näitaja on poes müügil olevatel hiinakatel väga nutune... 20W-ne LED prožektor annab välja 1400lm. Ja kui siis vaa ... |
teema: Eesti e-kaubanduse turule lisandus uus turvaline maksevõimalus |
daddo
vastuseid: 20
vaadatud: 7959
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 28.04.2011 14:41:41 pealkiri: Re: Eesti e-kaubanduse turule lisandus uus turvaline maksevõimalus |
... , mis võimaldab sooritada oste internetis lihtsalt ja turvaliselt.
Mõtlen ma siin ja ei saa ma aru, kas on minul juhe koos või mis... aga kust tuleb see turvalisusefaktor? Millist turvali ... |
teema: Väikene kohvi Eesti Interneti SA kontoris |
daddo
vastuseid: 114
vaadatud: 34781
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 15.02.2011 13:08:10 pealkiri: Väikene kohvi Eesti Interneti SA kontoris |
Juu on ca 500 domeeni mis reagatud on nende domeenide reaalne vajadus.
Väga meelevaldne järeldus...
Mina leian, et eesti domeenid kui sellised on samasugune ressurss, nagu näiteks telefoninum ... |
teema: Väikene kohvi Eesti Interneti SA kontoris |
daddo
vastuseid: 114
vaadatud: 34781
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 10.02.2011 18:06:14 pealkiri: Väikene kohvi Eesti Interneti SA kontoris |
| Eesti domeeni selline maksustamine on sisuliselt enam-vähem sama, kui nüüd Eesti mobiilioperaatorid teeks "reformi" ja hakkaks lisaks kuutasule või miinimumarvele kasseerima " tähtajalist telefon ... |
teema: Väikene kohvi Eesti Interneti SA kontoris |
daddo
vastuseid: 114
vaadatud: 34781
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 10.02.2011 07:12:01 pealkiri: Väikene kohvi Eesti Interneti SA kontoris |
| Einoh, üldiselt ütlen selle reformi ja läbiviijate kohta epic fail. IRL on nii väikese huvigrupi huvide nimel minetanud oma maine. |
teema: Algab elektrooniline proovihääletamine |
daddo
vastuseid: 93
vaadatud: 18584
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 08.02.2011 14:48:54 pealkiri: Algab elektrooniline proovihääletamine |
| Esiteks, mind paneb muigama, et www.valimised.ee leheküljel on kontrollsummad vaid Maci ja linuxi rakenduste kohta... Windowsi rakendus on nii turvaline, et selle audentsuses pole vaja mitte kellelgi ... |
teema: Eestis pole spämmimise eest seni karistatud |
daddo
vastuseid: 12
vaadatud: 8145
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 17.12.2010 22:31:11 pealkiri: Eestis pole spämmimise eest seni karistatud |
Et enda poolt natukenegi neid spämmijaid karistada, siis enda poolt püüan aeg-ajalt astuda samme:
* avalikesse kommentaariumitesse satuvad kogemata nende spämmivate "internetiturustajate" üldpos ... |
teema: Eesti ülikiire internetivõrgu ehitus algab kevadel |
daddo
vastuseid: 206
vaadatud: 69072
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 14.12.2010 18:11:00 pealkiri: Eesti ülikiire internetivõrgu ehitus algab kevadel |
| Kogu see ESTWIN projekt kisub mädaks ja isiklikult arvan, et tegemist on osava kommunikatsioonifirmade PR-ga, saamaks EL-i rahade toel magistraalvõrk pakkumaks mobiilset teenust ja mingist 1,5km nõ ... |
teema: Vaba tarkvara kasutamine säästab riigi raha |
daddo
vastuseid: 140
vaadatud: 36263
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 11.11.2010 16:41:07 pealkiri: Vaba tarkvara kasutamine säästab riigi raha |
Khmmm... mis selle OOo käivitamises siis nii iseäralikku on - samamoodi tuleb ju ikoonil klõbistada nigu MSO puhul ja erikoolitust pole selleks vaja
Sellise elementaarsuse jaoks ei eralda k ... |
teema: Vaba tarkvara kasutamine säästab riigi raha |
daddo
vastuseid: 140
vaadatud: 36263
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 11.11.2010 14:59:07 pealkiri: Vaba tarkvara kasutamine säästab riigi raha |
Väljavõte riigiteatajast, ehk mis kunagi oli tähtis... Hetkel kehtivas regulatsioonis midagi sellist ei ole leidnud..
4. peatükk
INFOTEHNOLOOGIA
1. Infotehnoloogia läbiva teemana
Infotehn ... |
teema: Vaba tarkvara kasutamine säästab riigi raha |
daddo
vastuseid: 140
vaadatud: 36263
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 11.11.2010 12:33:59 pealkiri: Vaba tarkvara kasutamine säästab riigi raha |
| Ja koolituse puhul paneb imestama, et kui (MS alane koolitus) on olnud maksmaksja raha eest Eesti haridussüsteemi seest (üldhariduskool ja/või riigieelarvelisel kohal kõrgkoolis), siis on tegemist ... |
teema: Vaba tarkvara kasutamine säästab riigi raha |
daddo
vastuseid: 140
vaadatud: 36263
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 09.11.2010 14:07:36 pealkiri: Vaba tarkvara kasutamine säästab riigi raha |
Konkreetse näitena saab tuua dokumendihalduskeskkonnad töövoogude ja metaväljadega, mis tuleb ümber ehitada, kuna hetkel saavad läbi vaid Office dokumentidega - lisainvesteeringud, et säili ... |
teema: Vaba tarkvara kasutamine säästab riigi raha |
daddo
vastuseid: 140
vaadatud: 36263
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 06.11.2010 11:57:03 pealkiri: Vaba tarkvara kasutamine säästab riigi raha |
Nagu juba eespool ka kirjutasin, et probleemid pole mingi pisikese, 1-2lk suuruse lihtviisilise tekstidokumendi avamisega yhes v6i teises.
Probleemid on keeruka kujundusega / ylesehitusega dokumentid ... |
teema: Vaba tarkvara kasutamine säästab riigi raha |
daddo
vastuseid: 140
vaadatud: 36263
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 06.11.2010 08:46:46 pealkiri: Vaba tarkvara kasutamine säästab riigi raha |
Ma ei ütle, et openoffice kehv on, aga seni kuni ei ühildu ms officega, jääbki se friigi teemaks siiski. Aga sinusugune vaid "tasuta" teksti otsiv tegelane ei saa sellest iial aru.
Huvitav a ... |
teema: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi |
daddo
vastuseid: 340
vaadatud: 61167
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 21.10.2010 15:52:38 pealkiri: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi |
daddo: Jah - aga kas sa selle väikse asja peale ei tulnud, et iga browseri menüüs on olemas väike "nupuke" "Pärast browseri sulgemist kustuta ära kogu jama".
Seesama "nupuke" on kohe kin ... |
teema: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi |
daddo
vastuseid: 340
vaadatud: 61167
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 21.10.2010 11:17:53 pealkiri: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi |
| Ma olen siis ilmselt üks nendest 3% hulka siin kuuluvatest eremiitidest, kes on suutnud viimaste aastate jooksul ellu jääda, ilma, et oleks digilõhede kuristikku kukkunud. Ehk mis ma öelda tahan, ... |
teema: Sony tõi välja Google TV sarja telerid |
daddo
vastuseid: 8
vaadatud: 5850
|
foorum: Riistvara postitatud: 18.10.2010 16:44:52 pealkiri: Sony tõi välja Google TV sarja telerid |
| Kas keegi ethernet porti omava teleka omanikest oskab vastata, kas viimased on võimelised näitama livepilti |
teema: Viirusi levitav arvuti võib jääda netiühenduseta |
daddo
vastuseid: 52
vaadatud: 13062
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 10.10.2010 12:54:32 pealkiri: Re: Viirusi levitav arvuti võib jääda netiühenduseta |
"Süsteem on pealtnäha lihtne: nakatunud arvutid hakkavad ühendust võtma pahavara juhtimiskeskustega internetis. ...
Selliseid juhtimiskeskuseid kaardistatakse pidevalt ...
Ehk selle asemel, ... |
teema: ID-kaart läbib uuenduskuuri |
daddo
vastuseid: 81
vaadatud: 19400
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 05.10.2010 22:00:31 pealkiri: ID-kaart läbib uuenduskuuri |
| No siis peab oma pragudega ID kaarti veel hoolikalt hoidma paar kuud, ilma, et see päris pooleks läheks... Samas DigiID kehtivuse valguses mul on karvane tunne, et uue kaardiga tuuakse praeguse keht ... |
teema: Info digi-ID kasutajale |
daddo
vastuseid: 51
vaadatud: 20603
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 04.10.2010 15:35:09 pealkiri: Info digi-ID kasutajale |
| See on lasertrükk ning selle pildi printimine võtab aega loetud sekundid. Muidugi teine teema on selles, et on ainult üks koht,, kus neid tehakse. Sisuliselt jääb kõik logistika taha, kuna reaal ... |
teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
daddo
vastuseid: 111
vaadatud: 36580
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 22.05.2010 17:35:49 pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
| , eks ta nii ole ka. Mul ei bloki adblock mitte kogu materjali vaikimisi, vaid kui mingi lehekülg väga kirjuks ja häirivaks muutub, siis võtan käsile ja blokin sealt kogu kräpi ära. Ehk siis ku ... |
teema: otseteega teksti clipboardi kopeerimine / keyboard shortcutiga eeldefineeritud teksti kleepimine |
daddo
vastuseid: 6
vaadatud: 1832
|
foorum: Tarkvara postitatud: 01.04.2010 16:12:51 pealkiri: otseteega teksti clipboardi kopeerimine / keyboard shortcutiga eeldefineeritud teksti kleepimine |
| Kuna ma räägin tööarvutist, siis millegi juurde paigaldamine ei tule kõnealla. Igatahes googeldades tundub, et Windowsi terminali käsud on ni võimalustevaesed, et ilma mingit clip.exe paigaldam ... |
teema: otseteega teksti clipboardi kopeerimine / keyboard shortcutiga eeldefineeritud teksti kleepimine |
daddo
vastuseid: 6
vaadatud: 1832
|
foorum: Tarkvara postitatud: 01.04.2010 13:57:26 pealkiri: otseteega teksti clipboardi kopeerimine / keyboard shortcutiga eeldefineeritud teksti kleepimine |
Olukord:
on vajadus tihti paari konkreetset tekstifraasi saada arvuti clipboardi, et siis juba konkreetses rakenduses kasutada Ctrl+V keyboard shortcutti nende kleepimiseks. Kuna seda tuleb teha väg ... |
teema: Sony lõpetas OLED ekraanide tootmise |
daddo
vastuseid: 53
vaadatud: 12456
|
foorum: Riistvara postitatud: 17.02.2010 17:57:05 pealkiri: Sony lõpetas OLED ekraanide tootmise |
Rääkimata müüdist, et LED tarbib vähem voolu.
No ma ei tea, kas 140W versus 60W on nii väike vahe, et seda müüdiks saaks nimetada? Sest just selline vahe on minu teleka ja sama tootja sama ... |
teema: Taani loobub Microsofti failiformaadist ODF kasuks |
daddo
vastuseid: 24
vaadatud: 7220
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 06.02.2010 22:21:36 pealkiri: Taani loobub Microsofti failiformaadist ODF kasuks |
Et sinu ideaal on, et kõik hoolega paarile USA firmale sertide eest rõvedaid hiigelsummalid plekiks?
Miks USA? Kas meil see e-riik on nii mannetu, et riiklikul tasemel ei suudeta näiteks ... |
teema: Taani loobub Microsofti failiformaadist ODF kasuks |
daddo
vastuseid: 24
vaadatud: 7220
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 06.02.2010 15:19:50 pealkiri: Taani loobub Microsofti failiformaadist ODF kasuks |
, seal on vist mingid kokkulepped MS-i tarkvara kasutamiseks. Kui varem piirivalve sisevõrgus töötas Firefox, siis nüüd tuleb kasutada IE-d.
Eks ta töötab nüüdki, aga lihtsalt keegi pole h ... |
teema: Taani loobub Microsofti failiformaadist ODF kasuks |
daddo
vastuseid: 24
vaadatud: 7220
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 05.02.2010 23:01:17 pealkiri: Taani loobub Microsofti failiformaadist ODF kasuks |
| Eesti oleks võinud selle sammu ette võtta suure ühendameti, Politsei- ja Piirivalveameti, loomisega. Nagunii tehakse hetkel asja käimalükkamiseks paljusid asju nullist, aga OpenDocument on siiski ... |
teema: Apple iPad |
daddo
vastuseid: 467
vaadatud: 100373
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 28.01.2010 12:29:48 pealkiri: Apple iPad |
Olen siiamaani saanud elatud iPhoneta ja nüüd aastaid hiljem piilun pigem Anroid telefoni poole... Saan aastaid elada ka iPadita ja aastate pärast vaatan ... poole.
Ehk minu silmis tegemist sead ... |
teema: Google mobiili nimeks saab "Nexus One" |
daddo
vastuseid: 69
vaadatud: 29065
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 01.01.2010 00:14:42 pealkiri: Google mobiili nimeks saab "Nexus One" |
Nimi 3/10
Välimus 3.5/10
Suht junn
Piltide järgi väga jama ekraan, kuid
see võib olla ka petlik.
Ise lugesin just kuskilt, et asja ekraan pidi just vägagi eesrindlik olema, mis ... |
teema: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
daddo
vastuseid: 111
vaadatud: 36580
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 24.12.2009 02:34:58 pealkiri: Ajalehed piiravad pääsu paberlehe artiklitele veebis |
Veel natuke teemast:
"I think there will be a nice equilibrium. If people get too aggressive with ads, then ad blockers will become more popular and companies will get less aggressive with ads. The ... |
teema: MySQL-i looja palub rahva abi andmebaasisüsteemile tuleviku tagamiseks |
daddo
vastuseid: 12
vaadatud: 5557
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 20.12.2009 14:30:57 pealkiri: MySQL-i looja palub rahva abi andmebaasisüsteemile tuleviku tagamiseks |
ei ole vabara vastu aga, mysqli vastu küll
ja Sinu kodukasutaja andmebaasilahendus oleks?
Kui ise oma eelistusest rääkida ja seda siis kodukasutuse ja mitte-serveri lahendusest, siis näeks tun ... |
teema: TeliaSonera alustas 4G teenuse pakkumist |
daddo
vastuseid: 70
vaadatud: 25286
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 17.12.2009 13:49:48 pealkiri: TeliaSonera alustas 4G teenuse pakkumist |
| Mobiilne internet on mõeldud telekomide poolt standardse interneti kasutamiseks, VoIP kõnede jaoks ta kindlasti algselt mõeldud pole ja telekomil on ka mõneti motiveeritud õigus selle kasutamist ... |
teema: TeliaSonera alustas 4G teenuse pakkumist |
daddo
vastuseid: 70
vaadatud: 25286
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 17.12.2009 11:09:09 pealkiri: TeliaSonera alustas 4G teenuse pakkumist |
So?
Skype puhul on täiesti mõistetav, miks see telekomidele ei meeldi.
Vot see ajab mind närvi. Olgem ausad, et Internet kui võrk on ju tegelikult selline liberaalne ja avatud asi ja ... |
teema: Ülevaade: Sony Ericsson G502 :: Mobiiltelefonid |
daddo
vastuseid: 46
vaadatud: 17964
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 15.12.2009 12:34:30 pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson G502 |
Peaks olema Sõnumid => Seaded => Võrguteated => Kärjeteade
Tele2 võrgus kärjeteade ei tööta. Ainult Elisa ja EMT omades.
Nimetatud kohas on asi aktiivne, ehk sees. Aga EMTi võrgus ... |
teema: Ülevaade: Sony Ericsson G502 :: Mobiiltelefonid |
daddo
vastuseid: 46
vaadatud: 17964
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 15.12.2009 11:46:58 pealkiri: Ülevaade: Sony Ericsson G502 |
| Oskab keegi juhendada, kuis see või ka teised Sony-Ericssonid panna kärjeteadet kuvama? |
teema: Eesti ülikiire internetivõrgu ehitus algab kevadel |
daddo
vastuseid: 206
vaadatud: 69072
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 06.12.2009 22:15:27 pealkiri: Eesti ülikiire internetivõrgu ehitus algab kevadel |
| Ja tahtsin veel lisada, et selles projektis võiks olla veel selline osa, et tulevane sihtgrupp võiks saada mingil virtuaalsel kaardirakendusel aidata kaasa, märkides näiteks oma majapidamise 1,5km ... |
teema: Eesti ülikiire internetivõrgu ehitus algab kevadel |
daddo
vastuseid: 206
vaadatud: 69072
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 03.12.2009 21:44:29 pealkiri: Eesti ülikiire internetivõrgu ehitus algab kevadel |
On täiesti idiootne IGASSE KODUSSE vedada 100Mbit/s.
Milleks seda vaja on? Põhjendage ära.
No mina näeksin näiteks hea meelega, et ma 2015-ndal aastal oma ühes kodus saaksin jälgida teise ... |
teema: Eesti ülikiire internetivõrgu ehitus algab kevadel |
daddo
vastuseid: 206
vaadatud: 69072
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 01.12.2009 02:30:07 pealkiri: Eesti ülikiire internetivõrgu ehitus algab kevadel |
| Ma isegi usun, et selle projekti lõpuks võidakse saavutada eesmärk, et enamustest elamutest max ~1,5km kaugusel on juurdepääsuvõrk. Võtmeküsimuseks on siiski see, et millise hinnaga hakkab ole ... |
| |