Avaleht
otsing leidis 273 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Tekken 7
d-scorpion

vastuseid: 24
vaadatud: 10067

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.03.2018 12:59:39   pealkiri: Tekken 7
MK ja Injustice on küll väga ilusad aga tunduvad väga pinnapealsed. Tekkenis on nii palju õppida ja enda arendamine seal mängus hoiabki seda pinget pidevalt üleval.
Tegin Tekkeni (võibolla hil ...
  teema: Tekken 7
d-scorpion

vastuseid: 24
vaadatud: 10067

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.12.2017 19:02:01   pealkiri: Tekken 7
Väga vaikne see teema, keegi HVst mängib ja mis rankil?
  teema: Paypal & eBay üldteema
d-scorpion

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874837

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 23.02.2017 08:43:14   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Krt viimased paar nädalat PayPaliga ainult jamasi olnud. Ainuke asi mis ilusti toimis oli raha arvele kandmine. Ei saa raha saata ja nüüd tagatipuks kui kopp ees nendele helistamisest, ei lase raha ...
  teema: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad
d-scorpion

vastuseid: 6228
vaadatud: 1764541

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.02.2017 12:34:08   pealkiri: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad
Keegi T/T ülekannet on teinud? Mis andmeid vaja oleks ja palju SEB'is see maksma võib minna?
Paypal ajab segast, sai hiljuti helistatud ja klienditeenindaja üritas automaatse fraudi kaitsesüsteem ...
  teema: Heroes of the Storm
d-scorpion

vastuseid: 163
vaadatud: 61293

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.05.2015 18:09:05   pealkiri: Heroes of the Storm
Avastasin endalgi accountis, et mäng on aktiveerunud.
Erinevad mapid, daily questid lisavad põnevust. Dota2's peale mingit uuendust item dropid muutusid kuidagi palju haruldasemaks, HotS'is tundub ...
  teema: DotA 2
d-scorpion

vastuseid: 1792
vaadatud: 400128

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.04.2014 09:44:28   pealkiri: DotA 2
Ise eelistan ka mängides single drafti, et ei oleks alati cookie cutter herod.
No kui sul kalibreerib alles ranked mänge siis tuleb ära kannatada, et paneb kokku inimestega kellel võib olla palju ...
  teema: DotA 2
d-scorpion

vastuseid: 1792
vaadatud: 400128

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.04.2014 09:35:21   pealkiri: DotA 2
On Valve põhjendanud ka miks ta forced solo ära kaotas?
  teema: Age Of Wonders 3
d-scorpion

vastuseid: 19
vaadatud: 5724

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.04.2014 09:31:29   pealkiri: Age Of Wonders 3
Polnud varem AoW sarja mänginud ja sai eile õhtul paar tundi proovitud ning täitsa mõnus mäng on. Nagu homm aga saab rohkem laskuda detailidesse oma kuningriigi majandamisel.
  teema: Arvuti hangumised ja vahest ka BSOD
d-scorpion

vastuseid: 6
vaadatud: 2939

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 19.03.2014 11:13:02   pealkiri: Arvuti hangumised ja vahest ka BSOD
USB's on klavi ja hiir. Mitte midagi üleliigset. NV võtsin arvuti lahti tegin tolmupuhastust. Sai mälud ja video ka lahti võetud ja ära puhastatud. Praegu pole crashe õnneks 3-4 päeva olnud. Va ...
  teema: Arvuti hangumised ja vahest ka BSOD
d-scorpion

vastuseid: 6
vaadatud: 2939

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 10.03.2014 18:26:43   pealkiri: Arvuti hangumised ja vahest ka BSOD
MemTest ei näidanud mingit viga :/
  teema: Arvuti hangumised ja vahest ka BSOD
d-scorpion

vastuseid: 6
vaadatud: 2939

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 07.03.2014 21:10:51   pealkiri: Arvuti hangumised ja vahest ka BSOD
Tere!
Mure selline, et paar kuud juba on arvuti (tihti just mängides) kokku jooksnud. Enamasti 1-2x päevas ja kui korra crashib siis vähetõenäoline, et uuesti juhtub.

Kui toimub crash sinise ...
  teema: DotA 2
d-scorpion

vastuseid: 1792
vaadatud: 400128

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2013 14:05:03   pealkiri: DotA 2
Üldiselt MM on suht hea olnud, lihtsalt herode valik pole alati õnnestunud. Teine lugu on siis kui mängin koos oma täitsa algajast tuttavaga, siis tulevad igast umbkeelseid suure egoga faile ja mu ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
d-scorpion

vastuseid: 2476
vaadatud: 630758

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.07.2013 14:14:26   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Nonii, Onslaughtis jäi Merciless Ledge joostes lvl 56 Physical ranger selle kotaku juures lagiga kinni ja läinud ta oligi icon_sad.gif Siiani kõrgeimale jõudnud hardcore tegelane.

Arvan, et teen järgmis ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
d-scorpion

vastuseid: 2476
vaadatud: 630758

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.04.2013 21:12:44   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
kellelgi veel mäng viskab paari minuti jooksul välja?
  teema: DotA 2
d-scorpion

vastuseid: 1792
vaadatud: 400128

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2013 00:20:48   pealkiri: DotA 2
Dota 2 on suht accessible loodud newcomeritele. Quest>Mängud botide vastu kuni pwnitakse probleemideta>mängud inimeste vastu. Isegi skill ja talent buildid on olemas mida in-game vaadata.
  teema: DotA 2
d-scorpion

vastuseid: 1792
vaadatud: 400128

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2013 10:15:35   pealkiri: DotA 2
17 kutset paari päevaga kogunenud, kes soovib siis PM
  teema: DotA 2
d-scorpion

vastuseid: 1792
vaadatud: 400128

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.01.2013 13:18:12   pealkiri: DotA 2
HV'laste lobby ka olemas?
  teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
d-scorpion

vastuseid: 4304
vaadatud: 1014898

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.01.2012 20:10:51   pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
, , Minulgi nii juhtunud, et staatuseks on "awaiting dispatch" vms. aga mul juba asi juba riiulis.

UK-st üle pika aja rekordajaga pakk - 3 päeva. Reedel läks posti, täna käes thumbs_up.gif

Mis ime l ...
  teema: Diablo III
d-scorpion

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540650

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2011 09:36:13   pealkiri: Diablo III
Märts-Mai on enampakutud release ajad, kuid need on kõlakad ja täiesti kindel ei saa olla.
  teema: Diablo III
d-scorpion

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540650

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.10.2011 08:23:26   pealkiri: Diablo III
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Meelelahutus/PC+arvutim%C3%A4ngud/187460/

Ei tea kui reaalne ja usaldatav see ettevõte on icon_biggrin.gif


Kas nagu igasugune loogika puudub eesti inimestel? Suur vahe ...
  teema: Diablo III
d-scorpion

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540650

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.10.2011 07:38:00   pealkiri: Diablo III

Kas nagu igasugune loogika puudub eesti inimestel? Suur vahe on kas sul on mingi Steam Friends list või BNet Friends list. Sa ei saa ju D3 ingame friends listist kutsuda mängu sõpra kellel ei eks ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
d-scorpion

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682694

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.09.2011 13:55:02   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kuid on ju teada, et mingi normi konfi arvutiga võib saada suurema elamuse, kui konsoolidega (Xboxil pidi nt rami olema vaid 512mb, samuti annab arvutitel veelgi graafikat kõvemaks keerata ning alat ...
  teema: Sniper Elite V2
d-scorpion

vastuseid: 120
vaadatud: 31181

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.08.2011 22:09:08   pealkiri: Sniper Elite V2
Esimene osa oli küll omal ajal väga hea icon_smile.gif loodetavasti ei keerata mingit bugist käkki kokku.
  teema: PlayStation 3 vs. Xbox 360 vs. Wii Teema II
d-scorpion

vastuseid: 234
vaadatud: 51015

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 01.08.2011 16:10:58   pealkiri: PlayStation 3 vs. Xbox 360 vs. Wii Teema II
imo kinecti ainuke veidike huvitav mäng oleks Dance Revolution või mis iganes selle tantsu mängu nimi oli icon_smile.gif samas move'ga on tennise ja muude spordi mängude mängimine parem sest sensori lag on p ...
  teema: [X360/PS3] Mortal Kombat
d-scorpion

vastuseid: 215
vaadatud: 55292

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.07.2011 17:29:39   pealkiri: [X360/PS3] Mortal Kombat
Netcode ka imo täiesti normaalne.
Eks paari kuu pärast tule uus DLC pack.

See nädalavahetus EVO turniir thumbs_up.gif
  teema: [X360/PS3] Mortal Kombat
d-scorpion

vastuseid: 215
vaadatud: 55292

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.07.2011 18:19:51   pealkiri: [X360/PS3] Mortal Kombat
icon_biggrin.gif jep
  teema: [X360/PS3] Mortal Kombat
d-scorpion

vastuseid: 215
vaadatud: 55292

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.07.2011 15:45:08   pealkiri: [X360/PS3] Mortal Kombat
DScorpion Est on X360 gamertag kui keegi soovib teha icon_smile.gif
  teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
d-scorpion

vastuseid: 4304
vaadatud: 1014898

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.07.2011 13:58:28   pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
Endal 2 korda saadetis kaduma läinud. Kord GAME'st üks mäng ja kohe pandi asendusmäng ilusti. Ja teine kord amazon.co.uk'st kus ka peale kirja saatmist pandi asendus kohe teele.

Eile peale lõu ...
  teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
d-scorpion

vastuseid: 4304
vaadatud: 1014898

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.06.2011 01:43:16   pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
kaua play-asiast pakk reaalselt kohale tuleb umbes?
  teema: [X360/PS3] Mortal Kombat
d-scorpion

vastuseid: 215
vaadatud: 55292

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.06.2011 16:43:56   pealkiri: [X360/PS3] Mortal Kombat
see vid tuli kohe meelde icon_biggrin.gif
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mzQ8Jz229RA[/youtube]
  teema: E3 2011 [6-9 juuni]
d-scorpion

vastuseid: 246
vaadatud: 38155

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.06.2011 08:07:59   pealkiri: E3 2011 [6-9 juuni]
Have you noticed how many of this year's E3's trailers are On A Boat? You have now.
  teema: [X360/PS3] Mortal Kombat
d-scorpion

vastuseid: 215
vaadatud: 55292

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.06.2011 23:33:27   pealkiri: [X360/PS3] Mortal Kombat
Liu Kangigfa saab nt väga kergelt - alustad selle bicycle kickiga ja teed mõne teise 2-3 löögise combo otsa.

Ok, aga millal sa teise 2-3 löögise otsa laod? Siis kui ekraanil bicycle combo jub ...
  teema: E3 2011 [6-9 juuni]
d-scorpion

vastuseid: 246
vaadatud: 38155

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.06.2011 10:03:36   pealkiri: E3 2011 [6-9 juuni]
Wii U spec'e ple avaldatud? Kuskil jäi silma, kus mingi dev oli commentinud. et jõudlus jääb natuke alla X360'e.
  teema: E3 2011 [6-9 juuni]
d-scorpion

vastuseid: 246
vaadatud: 38155

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.06.2011 13:08:06   pealkiri: E3 2011 [6-9 juuni]
BiA on küll tõeline wtf
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
d-scorpion

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682694

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 07.06.2011 11:37:34   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Töötab
  teema: [X360/PS3] Mortal Kombat
d-scorpion

vastuseid: 215
vaadatud: 55292

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.05.2011 14:17:45   pealkiri: [X360/PS3] Mortal Kombat
Olles ainult ~5'e tegelase 2nd fatality avanud (ei taha youtubega end spoilida icon_biggrin.gif) siis Johnny Cage'i "And the award goes to"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gGz7wPekztw[/youtube]
  teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
d-scorpion

vastuseid: 4304
vaadatud: 1014898

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.05.2011 21:39:32   pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
gameplay.co.uk 30.04 teele pandud paki teade oli täna postis, teade ise 12. mai kuupäevaga.
oota mida Eesti Post hoidis 8 päeva enda käes?icon_biggrin.gif
  teema: Diablo III
d-scorpion

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540650

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2011 22:31:44   pealkiri: Diablo III
Kas Diablo 3 võiks olla kerge sunday gameri mäng? Või on vähegi normaalseks mänguks vaja selle sees pidevalt olla?
Kuna mängul ei ole kuu tasu (loodetavasti ei tule, D2'l ka ei olnud) siis miks ...
  teema: [X360/PS3] Mortal Kombat
d-scorpion

vastuseid: 215
vaadatud: 55292

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.04.2011 21:54:07   pealkiri: [X360/PS3] Mortal Kombat
, millist kasutad ja kust ostsid? icon_smile.gif
  teema: [PS3/X360] Fight Night Champion
d-scorpion

vastuseid: 6
vaadatud: 2364

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.04.2011 18:28:15   pealkiri: [PS3/X360] Fight Night Champion
Karjääris xp mode palju parem kui see mis varem oli, nüüd ikka on arengut tunda ja varem oli näiteks kui mingit treening mängus nii hea ei olnud näiteks double-end balli peal siis selle näitaj ...
  teema: Shogun: Total War 2
d-scorpion

vastuseid: 110
vaadatud: 23824

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.03.2011 18:36:06   pealkiri: Shogun: Total War 2
Ilusti jookseb. Vaata ATI driverid üle, eelmiste Total Waridega ja ATI kaardiga oli alati probleeme,samas kui nvidia'ga kõik muretu kui veits vanem versioon oli.
  teema: [X360/PS3] Mortal Kombat
d-scorpion

vastuseid: 215
vaadatud: 55292

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.03.2011 17:14:57   pealkiri: [X360/PS3] Mortal Kombat
Kratos paistab suht huvitav, X360'le võiks ka mingi bonus tulla icon_sad.gif
  teema: Dragon Age II
d-scorpion

vastuseid: 619
vaadatud: 91695

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.03.2011 01:28:16   pealkiri: Dragon Age II
Esimene playthrough läbi force/primal magega ja peaks mainima et QQ selle mängu kohta imo ülepingutatud. Story huvitavam, tho skill-treesi oleks võinud veel mitmekülgsemaks teha. Täitsa soliidne ...
  teema: [X360/PS3] Mortal Kombat
d-scorpion

vastuseid: 215
vaadatud: 55292

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 04.03.2011 10:52:56   pealkiri: [X360/PS3] Mortal Kombat
Liu Kangi bycicle kick imeb icon_sad.gif

PS3 saab varajase demo (õigemini ainult PS Plus)
http://kotaku.com/#!5775540/playstation-plus-players-score-exclusive-mortal-kombat-demo
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
d-scorpion

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682694

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.02.2011 15:37:33   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Selline mure, et Windows Media Centeri pilt on mustvalge ja resolutsioon vale, kas seda kuidagi normaalseks on võimalik muuta? Või peab xboxi ja arvuti resod samad olema?o.O
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
d-scorpion

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682694

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.01.2011 23:50:00   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Milles võib probleem olla, xbox video library ei lae kõiki videosi sinna listi. Ütleme näiteks on mingi video cd1 ja cd2. CD1 saab vaadata aga CD2 ei ilmu isegi paari tunnipärast.
  teema: [X360/PS3]Fight Night Champion
d-scorpion

vastuseid: 3
vaadatud: 1755

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.12.2010 17:38:02   pealkiri: [X360/PS3]Fight Night Champion
Krt -.- vaatasin otsingusse ja esimesel lehel ei olnud. Mõtlesin, et keegi pole teinud. My bad
  teema: [X360/PS3]Fight Night Champion
d-scorpion

vastuseid: 3
vaadatud: 1755

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.12.2010 11:05:35   pealkiri: [X360/PS3]Fight Night Champion
Fight Night Champion

http://aznbadger.files.wordpress.com/2010/12/fight_night_champion.jpg

Koduleht: Arendaja: Väljaandja: Stiil: Boxing
Väljalaske kuupäev: 01.03.2011
Kirjeldus:
The Fight ...
  teema: sinu graafikakaartide ajalugu
d-scorpion

vastuseid: 2063
vaadatud: 596728

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 03.12.2010 16:17:16   pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu
ATI 9200 AGP
ATI X800 AGP
ATI HD2600XT AGP (seisab niisama sest korralikult töötavaid drivereid pole)
Nvidia GF7600GT AGP
Uuel komplektil nüüd MSI N460 GTX 768mb OC
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
d-scorpion

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682694

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.11.2010 01:37:08   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
spordimängudFight Night 3 ja 4. Just to save the search.
Mitte ainult, UFC Undisputed,EA MMA,NHL,NFL.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.