|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Tekken 7 |
d-scorpion
vastuseid: 24
vaadatud: 10067
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.03.2018 12:59:39 pealkiri: Tekken 7 |
MK ja Injustice on küll väga ilusad aga tunduvad väga pinnapealsed. Tekkenis on nii palju õppida ja enda arendamine seal mängus hoiabki seda pinget pidevalt üleval.
Tegin Tekkeni (võibolla hil ... |
teema: Tekken 7 |
d-scorpion
vastuseid: 24
vaadatud: 10067
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2017 19:02:01 pealkiri: Tekken 7 |
| Väga vaikne see teema, keegi HVst mängib ja mis rankil? |
teema: Paypal & eBay üldteema |
d-scorpion
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874837
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 23.02.2017 08:43:14 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Krt viimased paar nädalat PayPaliga ainult jamasi olnud. Ainuke asi mis ilusti toimis oli raha arvele kandmine. Ei saa raha saata ja nüüd tagatipuks kui kopp ees nendele helistamisest, ei lase raha ... |
teema: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad |
d-scorpion
vastuseid: 6228
vaadatud: 1764541
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 19.02.2017 12:34:08 pealkiri: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad |
Keegi T/T ülekannet on teinud? Mis andmeid vaja oleks ja palju SEB'is see maksma võib minna?
Paypal ajab segast, sai hiljuti helistatud ja klienditeenindaja üritas automaatse fraudi kaitsesüsteem ... |
teema: Heroes of the Storm |
d-scorpion
vastuseid: 163
vaadatud: 61293
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.05.2015 18:09:05 pealkiri: Heroes of the Storm |
Avastasin endalgi accountis, et mäng on aktiveerunud.
Erinevad mapid, daily questid lisavad põnevust. Dota2's peale mingit uuendust item dropid muutusid kuidagi palju haruldasemaks, HotS'is tundub ... |
teema: DotA 2 |
d-scorpion
vastuseid: 1792
vaadatud: 400128
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.04.2014 09:44:28 pealkiri: DotA 2 |
Ise eelistan ka mängides single drafti, et ei oleks alati cookie cutter herod.
No kui sul kalibreerib alles ranked mänge siis tuleb ära kannatada, et paneb kokku inimestega kellel võib olla palju ... |
teema: DotA 2 |
d-scorpion
vastuseid: 1792
vaadatud: 400128
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.04.2014 09:35:21 pealkiri: DotA 2 |
| On Valve põhjendanud ka miks ta forced solo ära kaotas? |
teema: Age Of Wonders 3 |
d-scorpion
vastuseid: 19
vaadatud: 5724
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.04.2014 09:31:29 pealkiri: Age Of Wonders 3 |
| Polnud varem AoW sarja mänginud ja sai eile õhtul paar tundi proovitud ning täitsa mõnus mäng on. Nagu homm aga saab rohkem laskuda detailidesse oma kuningriigi majandamisel. |
teema: Arvuti hangumised ja vahest ka BSOD |
d-scorpion
vastuseid: 6
vaadatud: 2939
|
foorum: Tarkvara postitatud: 19.03.2014 11:13:02 pealkiri: Arvuti hangumised ja vahest ka BSOD |
| USB's on klavi ja hiir. Mitte midagi üleliigset. NV võtsin arvuti lahti tegin tolmupuhastust. Sai mälud ja video ka lahti võetud ja ära puhastatud. Praegu pole crashe õnneks 3-4 päeva olnud. Va ... |
teema: Arvuti hangumised ja vahest ka BSOD |
d-scorpion
vastuseid: 6
vaadatud: 2939
|
foorum: Tarkvara postitatud: 10.03.2014 18:26:43 pealkiri: Arvuti hangumised ja vahest ka BSOD |
| MemTest ei näidanud mingit viga :/ |
teema: Arvuti hangumised ja vahest ka BSOD |
d-scorpion
vastuseid: 6
vaadatud: 2939
|
foorum: Tarkvara postitatud: 07.03.2014 21:10:51 pealkiri: Arvuti hangumised ja vahest ka BSOD |
Tere!
Mure selline, et paar kuud juba on arvuti (tihti just mängides) kokku jooksnud. Enamasti 1-2x päevas ja kui korra crashib siis vähetõenäoline, et uuesti juhtub.
Kui toimub crash sinise ... |
teema: DotA 2 |
d-scorpion
vastuseid: 1792
vaadatud: 400128
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2013 14:05:03 pealkiri: DotA 2 |
| Üldiselt MM on suht hea olnud, lihtsalt herode valik pole alati õnnestunud. Teine lugu on siis kui mängin koos oma täitsa algajast tuttavaga, siis tulevad igast umbkeelseid suure egoga faile ja mu ... |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
d-scorpion
vastuseid: 2476
vaadatud: 630758
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.07.2013 14:14:26 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
Nonii, Onslaughtis jäi Merciless Ledge joostes lvl 56 Physical ranger selle kotaku juures lagiga kinni ja läinud ta oligi Siiani kõrgeimale jõudnud hardcore tegelane.
Arvan, et teen järgmis ... |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
d-scorpion
vastuseid: 2476
vaadatud: 630758
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.04.2013 21:12:44 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
| kellelgi veel mäng viskab paari minuti jooksul välja? |
teema: DotA 2 |
d-scorpion
vastuseid: 1792
vaadatud: 400128
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2013 00:20:48 pealkiri: DotA 2 |
| Dota 2 on suht accessible loodud newcomeritele. Quest>Mängud botide vastu kuni pwnitakse probleemideta>mängud inimeste vastu. Isegi skill ja talent buildid on olemas mida in-game vaadata. |
teema: DotA 2 |
d-scorpion
vastuseid: 1792
vaadatud: 400128
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.01.2013 10:15:35 pealkiri: DotA 2 |
| 17 kutset paari päevaga kogunenud, kes soovib siis PM |
teema: DotA 2 |
d-scorpion
vastuseid: 1792
vaadatud: 400128
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.01.2013 13:18:12 pealkiri: DotA 2 |
| HV'laste lobby ka olemas? |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
d-scorpion
vastuseid: 4304
vaadatud: 1014898
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.01.2012 20:10:51 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
, , Minulgi nii juhtunud, et staatuseks on "awaiting dispatch" vms. aga mul juba asi juba riiulis.
UK-st üle pika aja rekordajaga pakk - 3 päeva. Reedel läks posti, täna käes
Mis ime l ... |
teema: Diablo III |
d-scorpion
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540650
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2011 09:36:13 pealkiri: Diablo III |
| Märts-Mai on enampakutud release ajad, kuid need on kõlakad ja täiesti kindel ei saa olla. |
teema: Diablo III |
d-scorpion
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540650
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.10.2011 08:23:26 pealkiri: Diablo III |
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Meelelahutus/PC+arvutim%C3%A4ngud/187460/
Ei tea kui reaalne ja usaldatav see ettevõte on
Kas nagu igasugune loogika puudub eesti inimestel? Suur vahe ... |
teema: Diablo III |
d-scorpion
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540650
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.10.2011 07:38:00 pealkiri: Diablo III |
Kas nagu igasugune loogika puudub eesti inimestel? Suur vahe on kas sul on mingi Steam Friends list või BNet Friends list. Sa ei saa ju D3 ingame friends listist kutsuda mängu sõpra kellel ei eks ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
d-scorpion
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682694
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.09.2011 13:55:02 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Kuid on ju teada, et mingi normi konfi arvutiga võib saada suurema elamuse, kui konsoolidega (Xboxil pidi nt rami olema vaid 512mb, samuti annab arvutitel veelgi graafikat kõvemaks keerata ning alat ... |
teema: Sniper Elite V2 |
d-scorpion
vastuseid: 120
vaadatud: 31181
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.08.2011 22:09:08 pealkiri: Sniper Elite V2 |
Esimene osa oli küll omal ajal väga hea loodetavasti ei keerata mingit bugist käkki kokku. |
teema: PlayStation 3 vs. Xbox 360 vs. Wii Teema II |
d-scorpion
vastuseid: 234
vaadatud: 51015
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 01.08.2011 16:10:58 pealkiri: PlayStation 3 vs. Xbox 360 vs. Wii Teema II |
imo kinecti ainuke veidike huvitav mäng oleks Dance Revolution või mis iganes selle tantsu mängu nimi oli samas move'ga on tennise ja muude spordi mängude mängimine parem sest sensori lag on p ... |
teema: [X360/PS3] Mortal Kombat |
d-scorpion
vastuseid: 215
vaadatud: 55292
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.07.2011 17:29:39 pealkiri: [X360/PS3] Mortal Kombat |
Netcode ka imo täiesti normaalne.
Eks paari kuu pärast tule uus DLC pack.
See nädalavahetus EVO turniir  |
teema: [X360/PS3] Mortal Kombat |
d-scorpion
vastuseid: 215
vaadatud: 55292
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.07.2011 18:19:51 pealkiri: [X360/PS3] Mortal Kombat |
jep |
teema: [X360/PS3] Mortal Kombat |
d-scorpion
vastuseid: 215
vaadatud: 55292
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.07.2011 15:45:08 pealkiri: [X360/PS3] Mortal Kombat |
DScorpion Est on X360 gamertag kui keegi soovib teha  |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
d-scorpion
vastuseid: 4304
vaadatud: 1014898
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.07.2011 13:58:28 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
Endal 2 korda saadetis kaduma läinud. Kord GAME'st üks mäng ja kohe pandi asendusmäng ilusti. Ja teine kord amazon.co.uk'st kus ka peale kirja saatmist pandi asendus kohe teele.
Eile peale lõu ... |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
d-scorpion
vastuseid: 4304
vaadatud: 1014898
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.06.2011 01:43:16 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
| kaua play-asiast pakk reaalselt kohale tuleb umbes? |
teema: [X360/PS3] Mortal Kombat |
d-scorpion
vastuseid: 215
vaadatud: 55292
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.06.2011 16:43:56 pealkiri: [X360/PS3] Mortal Kombat |
see vid tuli kohe meelde
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mzQ8Jz229RA[/youtube] |
teema: E3 2011 [6-9 juuni] |
d-scorpion
vastuseid: 246
vaadatud: 38155
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.06.2011 08:07:59 pealkiri: E3 2011 [6-9 juuni] |
| Have you noticed how many of this year's E3's trailers are On A Boat? You have now. |
teema: [X360/PS3] Mortal Kombat |
d-scorpion
vastuseid: 215
vaadatud: 55292
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.06.2011 23:33:27 pealkiri: [X360/PS3] Mortal Kombat |
Liu Kangigfa saab nt väga kergelt - alustad selle bicycle kickiga ja teed mõne teise 2-3 löögise combo otsa.
Ok, aga millal sa teise 2-3 löögise otsa laod? Siis kui ekraanil bicycle combo jub ... |
teema: E3 2011 [6-9 juuni] |
d-scorpion
vastuseid: 246
vaadatud: 38155
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.06.2011 10:03:36 pealkiri: E3 2011 [6-9 juuni] |
| Wii U spec'e ple avaldatud? Kuskil jäi silma, kus mingi dev oli commentinud. et jõudlus jääb natuke alla X360'e. |
teema: E3 2011 [6-9 juuni] |
d-scorpion
vastuseid: 246
vaadatud: 38155
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.06.2011 13:08:06 pealkiri: E3 2011 [6-9 juuni] |
| BiA on küll tõeline wtf |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
d-scorpion
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682694
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 07.06.2011 11:37:34 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Töötab |
teema: [X360/PS3] Mortal Kombat |
d-scorpion
vastuseid: 215
vaadatud: 55292
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.05.2011 14:17:45 pealkiri: [X360/PS3] Mortal Kombat |
Olles ainult ~5'e tegelase 2nd fatality avanud (ei taha youtubega end spoilida ) siis Johnny Cage'i "And the award goes to"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gGz7wPekztw[/youtube] |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
d-scorpion
vastuseid: 4304
vaadatud: 1014898
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.05.2011 21:39:32 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
gameplay.co.uk 30.04 teele pandud paki teade oli täna postis, teade ise 12. mai kuupäevaga.
oota mida Eesti Post hoidis 8 päeva enda käes? |
teema: Diablo III |
d-scorpion
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540650
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.05.2011 22:31:44 pealkiri: Diablo III |
Kas Diablo 3 võiks olla kerge sunday gameri mäng? Või on vähegi normaalseks mänguks vaja selle sees pidevalt olla?
Kuna mängul ei ole kuu tasu (loodetavasti ei tule, D2'l ka ei olnud) siis miks ... |
teema: [X360/PS3] Mortal Kombat |
d-scorpion
vastuseid: 215
vaadatud: 55292
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.04.2011 21:54:07 pealkiri: [X360/PS3] Mortal Kombat |
, millist kasutad ja kust ostsid?  |
teema: [PS3/X360] Fight Night Champion |
d-scorpion
vastuseid: 6
vaadatud: 2364
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.04.2011 18:28:15 pealkiri: [PS3/X360] Fight Night Champion |
| Karjääris xp mode palju parem kui see mis varem oli, nüüd ikka on arengut tunda ja varem oli näiteks kui mingit treening mängus nii hea ei olnud näiteks double-end balli peal siis selle näitaj ... |
teema: Shogun: Total War 2 |
d-scorpion
vastuseid: 110
vaadatud: 23824
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.03.2011 18:36:06 pealkiri: Shogun: Total War 2 |
| Ilusti jookseb. Vaata ATI driverid üle, eelmiste Total Waridega ja ATI kaardiga oli alati probleeme,samas kui nvidia'ga kõik muretu kui veits vanem versioon oli. |
teema: [X360/PS3] Mortal Kombat |
d-scorpion
vastuseid: 215
vaadatud: 55292
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.03.2011 17:14:57 pealkiri: [X360/PS3] Mortal Kombat |
Kratos paistab suht huvitav, X360'le võiks ka mingi bonus tulla  |
teema: Dragon Age II |
d-scorpion
vastuseid: 619
vaadatud: 91695
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.03.2011 01:28:16 pealkiri: Dragon Age II |
| Esimene playthrough läbi force/primal magega ja peaks mainima et QQ selle mängu kohta imo ülepingutatud. Story huvitavam, tho skill-treesi oleks võinud veel mitmekülgsemaks teha. Täitsa soliidne ... |
teema: [X360/PS3] Mortal Kombat |
d-scorpion
vastuseid: 215
vaadatud: 55292
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.03.2011 10:52:56 pealkiri: [X360/PS3] Mortal Kombat |
Liu Kangi bycicle kick imeb
PS3 saab varajase demo (õigemini ainult PS Plus)
http://kotaku.com/#!5775540/playstation-plus-players-score-exclusive-mortal-kombat-demo |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
d-scorpion
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682694
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.02.2011 15:37:33 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Selline mure, et Windows Media Centeri pilt on mustvalge ja resolutsioon vale, kas seda kuidagi normaalseks on võimalik muuta? Või peab xboxi ja arvuti resod samad olema?o.O |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
d-scorpion
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682694
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.01.2011 23:50:00 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Milles võib probleem olla, xbox video library ei lae kõiki videosi sinna listi. Ütleme näiteks on mingi video cd1 ja cd2. CD1 saab vaadata aga CD2 ei ilmu isegi paari tunnipärast. |
teema: [X360/PS3]Fight Night Champion |
d-scorpion
vastuseid: 3
vaadatud: 1755
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.12.2010 17:38:02 pealkiri: [X360/PS3]Fight Night Champion |
| Krt -.- vaatasin otsingusse ja esimesel lehel ei olnud. Mõtlesin, et keegi pole teinud. My bad |
teema: [X360/PS3]Fight Night Champion |
d-scorpion
vastuseid: 3
vaadatud: 1755
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.12.2010 11:05:35 pealkiri: [X360/PS3]Fight Night Champion |
Fight Night Champion
http://aznbadger.files.wordpress.com/2010/12/fight_night_champion.jpg
Koduleht: Arendaja: Väljaandja: Stiil: Boxing
Väljalaske kuupäev: 01.03.2011
Kirjeldus:
The Fight ... |
teema: sinu graafikakaartide ajalugu |
d-scorpion
vastuseid: 2063
vaadatud: 596728
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 03.12.2010 16:17:16 pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu |
ATI 9200 AGP
ATI X800 AGP
ATI HD2600XT AGP (seisab niisama sest korralikult töötavaid drivereid pole)
Nvidia GF7600GT AGP
Uuel komplektil nüüd MSI N460 GTX 768mb OC |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
d-scorpion
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682694
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.11.2010 01:37:08 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
spordimängudFight Night 3 ja 4. Just to save the search.
Mitte ainult, UFC Undisputed,EA MMA,NHL,NFL. |
| |