Avaleht
otsing leidis 42 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: tizko
czcc

vastuseid: 265
vaadatud: 67424

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.03.2026 22:42:51   pealkiri: Kommenteerimine: tizko
Ostis video kaardi, kõik OK!
  teema: Kommenteerimine: lexup
czcc

vastuseid: 359
vaadatud: 53864

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.12.2025 15:14:47   pealkiri: Kommenteerimine: lexup
Ostis videokaardi, kõik OK
  teema: Kommenteerimine: caarel
czcc

vastuseid: 97
vaadatud: 20378

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.08.2025 09:55:33   pealkiri: Kommenteerimine: caarel
Müüsin emaplaadi ja mälude combo. Tehing kiire ja korralik! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: baddog
czcc

vastuseid: 12
vaadatud: 5987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.08.2025 09:39:36   pealkiri: Kommenteerimine: baddog
Müüsin ressiiveri. Kõik oli OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Raiv0
czcc

vastuseid: 13
vaadatud: 4401

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2025 14:13:25   pealkiri: Kommenteerimine: Raiv0
Ostsin SSD thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Hr. Kägu
czcc

vastuseid: 70
vaadatud: 16055

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.04.2025 08:22:35   pealkiri: Kommenteerimine: Hr. Kägu
Ostsin Radeon VII, kõik tiptop!
  teema: Kommenteerimine: Kristoferr
czcc

vastuseid: 266
vaadatud: 108336

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.06.2024 19:12:56   pealkiri: Kommenteerimine: Kristoferr
Ostsin mobo+cpu combo
  teema: Kommenteerimine: C1rca
czcc

vastuseid: 103
vaadatud: 34712

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.04.2024 21:40:07   pealkiri: Kommenteerimine: C1rca
Müüs subwoofri. Kõik super! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Hennu7o2
czcc

vastuseid: 56
vaadatud: 14251

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2024 09:12:44   pealkiri: Kommenteerimine: Hennu7o2
Ostsin kahe monitori VESA kinnituse. Kõik tip-top! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ReinZ87
czcc

vastuseid: 25
vaadatud: 4983

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.07.2023 13:47:24   pealkiri: Kommenteerimine: ReinZ87
Ostsing klaviatuuri, kõik tiptop thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: squizzer
czcc

vastuseid: 33
vaadatud: 8892

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.06.2023 21:53:07   pealkiri: Kommenteerimine: squizzer
Ostsin 4x IP kaameraid thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: malcom
czcc

vastuseid: 151
vaadatud: 66757

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.04.2023 17:57:25   pealkiri: Kommenteerimine: malcom
Ostsin mälud, kõik tiptop thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: [VaHuR]
czcc

vastuseid: 457
vaadatud: 101432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.03.2023 09:10:42   pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR]
Ostsin teleri seinakinnituse - kõik tiptop! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Alus13
czcc

vastuseid: 181
vaadatud: 38150

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.09.2022 08:17:40   pealkiri: Kommenteerimine: Alus13
Ostsin ressiiveri - kõik tiptop thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Corwin
czcc

vastuseid: 113
vaadatud: 25482

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.06.2022 15:38:10   pealkiri: Kommenteerimine: Corwin
Ostsin 2x käärid - tehing kiire ja korralik!
  teema: Kommenteerimine: janz1k
czcc

vastuseid: 152
vaadatud: 20158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.06.2022 21:10:35   pealkiri: Kommenteerimine: janz1k
Ostsing SSD, kõik oli OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: arzen
czcc

vastuseid: 12
vaadatud: 1687

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.05.2022 18:43:56   pealkiri: Kommenteerimine: arzen
Ostsin protsessori, tehing kiire ja kaup korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aanndryyyy
czcc

vastuseid: 5
vaadatud: 1252

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.10.2021 17:53:33   pealkiri: Kommenteerimine: aanndryyyy
Ostisin püstiku thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Reimsuh
czcc

vastuseid: 37
vaadatud: 7168

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.10.2021 09:18:46   pealkiri: Kommenteerimine: Reimsuh
Ostsin korpuse, kõik OK. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: onufred
czcc

vastuseid: 132
vaadatud: 36342

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.03.2021 20:45:06   pealkiri: Kommenteerimine: onufred
Ostsin prose, tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: [VaHuR]
czcc

vastuseid: 457
vaadatud: 101432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2021 21:23:27   pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR]
Ostsin video kaardi. Tehing kiire ja korralik!
  teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5
czcc

vastuseid: 360
vaadatud: 80551

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.03.2021 22:09:01   pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5
Sai müüdud eGPU. Kiire tehing! Soovitan igati!
  teema: Kommenteerimine: kert06
czcc

vastuseid: 174
vaadatud: 41374

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.03.2021 11:52:44   pealkiri: Kommenteerimine: kert06
Tehing kiire ja korralik!
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
czcc

vastuseid: 1903
vaadatud: 322883

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2021 11:52:59   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Müüs emaplaadi. Tehing kiire ja korralik!
  teema: Tehnilise järelevalve amet: Elisa tõusis 4G interneti kasutajate arvult turuliidriks
czcc

vastuseid: 8
vaadatud: 4370

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 26.11.2015 14:32:14   pealkiri: Tehnilise järelevalve amet: Elisa tõusis 4G interneti kasutajate arvult turuliidriks
Lisades 4G paketi ilma kliendi nõusolekuta tema paketti.
  teema: Riik kaalub kassetitasu kogumist mahupõhiselt
czcc

vastuseid: 31
vaadatud: 16588

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 05.06.2015 09:27:17   pealkiri: Riik kaalub kassetitasu kogumist mahupõhiselt
Kõik auto omanikud peaksid samuti maksma kiiruse ületamise maksu, sest et kui on auto on ju loogiline, et ületatakse kiirust. /s
  teema: CryptoLockeriga nakatunud arvutites andmete dekrüpteerimiseks on nüüd tasuta tööriist olemas
czcc

vastuseid: 14
vaadatud: 6223

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 08.08.2014 13:37:16   pealkiri: CryptoLockeriga nakatunud arvutites andmete dekrüpteerimiseks on nüüd tasuta tööriist olemas
Tänu "GameOver Zeus" botneti maha võtmisele saadi koopia CryptoLocker ohvrite andmebaasist, mis sisaldas dekrüpteerimiseks vajaminevaid võtmeid. Sama botneti kasutati selle ransomware levitamiseks ...
  teema: Emaplaadi 3 kõverat USB3 pin-i
czcc

vastuseid: 13
vaadatud: 4832

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.07.2014 14:41:08   pealkiri: Emaplaadi 3 kõverat USB3 pin-i
Väljalülitatud pastakaga või mõne muu peenikese toruga saab neid kõige paremini sirgeks, kruvikaga ei saa õiget kohta painutada ja võid need hoopis jootmis kohast lahti murda.
  teema: Digimakse.ee – lihtsaim viis maksete vastuvõtmiseks
czcc

vastuseid: 9
vaadatud: 11080

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 27.01.2013 12:30:09   pealkiri: Digimakse.ee – lihtsaim viis maksete vastuvõtmiseks
Lõpuks keegi tegi selle ära ka. Küll aga jätab nende leht väheke ebaprofessionaalse mulje, justkui satuks nagu mõne lasteaia kodulehele (no offence FIE Jarko Pedaste). Ehk arenemismaad veel on j ...
  teema: Kodulehe kaitsmine parooliga.
czcc

vastuseid: 9
vaadatud: 3575

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 28.02.2011 10:07:24   pealkiri: Kodulehe kaitsmine parooliga.
aga miks tuleb ette see error?
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting ',' or ';' in /home/a4767024/public_html/form_login.php on line 16
enda kirjutatud koodiga ta mulle seda erro ...
  teema: Call of Duty: Black Ops
czcc

vastuseid: 3898
vaadatud: 649366

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2010 15:15:26   pealkiri: Call of Duty: Black Ops
Samas peab ikka viitsimist olema, et pidevalt Nuketown'is nii öelda "grindida". Minu loogika on see, et mängin mida tahan ja iga kord, kui level 50 saan, teen jälle kohe prestige ära. Tulevad mill ...
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
czcc

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270764

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 15.12.2010 11:56:03   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Ei tea, ühtäkki ei pääse ma võrgus ühelegi arvutile ligi. Teistest arvutitest enda omale ligi pääsen.
IP/arvuti nimi õigesti sisestatud, et ühendada
Ühendus ok

Keegi miskit oskab öeld ...
  teema: Kommenteerimine: zpsy
czcc

vastuseid: 824
vaadatud: 139302

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.12.2010 18:31:16   pealkiri: Black Ops Key
Ostsin Black Ops Key thumbs_up.gif
  teema: UTF-8 to Win-1257 konverterit oleks hädasti vaja.
czcc

vastuseid: 12
vaadatud: 4355

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 14.12.2010 18:09:12   pealkiri: UTF-8 to Win-1257 konverterit oleks hädasti vaja.
Ava fail ja vaata. Kui näed "\x{20a3}" vms. siis see tähendab, et Win-1257 charseti'l pole sellist tähemärki.
  teema: UTF-8 to Win-1257 konverterit oleks hädasti vaja.
czcc

vastuseid: 12
vaadatud: 4355

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 14.12.2010 17:39:50   pealkiri: UTF-8 to Win-1257 konverterit oleks hädasti vaja.
Siiski ei ole nii!
Ma annan asukoha ette nii:
perl encode.pl c:\strawberry\sisse\

Pane encode.pl teksti failidega samasse kausta ja "perl convert.pl ./".
  teema: UTF-8 to Win-1257 konverterit oleks hädasti vaja.
czcc

vastuseid: 12
vaadatud: 4355

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 14.12.2010 17:20:04   pealkiri: UTF-8 to Win-1257 konverterit oleks hädasti vaja.
Ikka jama...
Viga:
No such file or directory at encode.pl line 45 (open my $in, "<:encoding(utf8)", $file or die $!; )
Converted kataloogi tegi ka kenasti valmis.
Ma proovin siin veel variante ...
  teema: UTF-8 to Win-1257 konverterit oleks hädasti vaja.
czcc

vastuseid: 12
vaadatud: 4355

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 14.12.2010 16:00:26   pealkiri: UTF-8 to Win-1257 konverterit oleks hädasti vaja.
Tänud!
Aga annab mulle veateate "Died at encode.pl line 23"
See on siis see rida:
open my $in, "<:encoding(utf8)", $file or die;
Justkui ei oleks minu fail utf-8??? On ikka...


Installi PE ...
  teema: UTF-8 to Win-1257 konverterit oleks hädasti vaja.
czcc

vastuseid: 12
vaadatud: 4355

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 14.12.2010 14:07:03   pealkiri: UTF-8 to Win-1257 konverterit oleks hädasti vaja.
Installi PERL http://strawberry-perl.googlecode.com/files/strawberry-perl-5.12.1.0.msi
Installi perl modul "Encode" CMD käsuga "cpan Encode"
Salvesta http://pastebin.com/mjtazxxU faili encode.pl
j ...
  teema: checkbox checked
czcc

vastuseid: 10
vaadatud: 3347

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 22.04.2010 09:40:29   pealkiri: checkbox checked
Teise probleemi lahendus:
function attachMe(text) {
var elm = document.getElementById('content');
var re = new RegExp(text+"\n", 'gi');
if (e ...
  teema: Kommenteerimine: ufo56
czcc

vastuseid: 78
vaadatud: 63821

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2010 11:10:26   pealkiri: Kommenteerimine: ufo56
Aitas kasutajat leida thumbs_up.gif
  teema: kuidas teha bios updatse???
czcc

vastuseid: 5
vaadatud: 2565

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.04.2005 22:38:15   pealkiri: kuidas teha bios updatse???
kuidas teha bios updatse???
  teema: vajaks natuke abi
czcc

vastuseid: 9
vaadatud: 2398

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.04.2005 08:42:30   pealkiri: vajaks natuke abi
Mul on ramiga väike jama. Vahetasin pc 2100 pc3200 vastu välja aga näitab arvuti käima panemisel ikka pc2100 andmeid.
Emaplaat toetab pc2100 kuni pc3200.
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.