Avaleht
otsing leidis 28 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: tax2
cyber3d

vastuseid: 30
vaadatud: 8372

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2013 11:36:58   pealkiri: Kommenteerimine: tax2
Ostsin ddr2 rami, tip top kõik.
  teema: Kommenteerimine: datura
cyber3d

vastuseid: 23
vaadatud: 5914

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.06.2013 12:41:24   pealkiri: Kommenteerimine: datura
Sai ketas ostetud, Kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: chismatic
cyber3d

vastuseid: 100
vaadatud: 23031

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2013 13:48:36   pealkiri: Kommenteerimine: chismatic
ostsin 19" monitori, transport ja kaup 5+ thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: infoman123
cyber3d

vastuseid: 198
vaadatud: 51397

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2013 13:47:45   pealkiri: Kommenteerimine: infoman123
Müüs mulle meaplaadi ja cpu. Kõik toimib thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: [VaHuR]
cyber3d

vastuseid: 457
vaadatud: 101432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.08.2012 18:22:53   pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR]
thumbs_up.gif sai monitor ostetud...
  teema: Kommenteerimine: gunn271
cyber3d

vastuseid: 229
vaadatud: 35177

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2012 16:40:12   pealkiri: Kommenteerimine: gunn271
Kaup kiirelt kohal ja kõik sobis. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Undu1
cyber3d

vastuseid: 83
vaadatud: 21300

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2012 21:22:27   pealkiri: Kommenteerimine: Undu1
sai teadmata seisukorras CPU ostetud thumbs_up.gif
Kõik toimus nii nagu kokkulepitud 5+
  teema: Kommenteerimine: viljar77
cyber3d

vastuseid: 258
vaadatud: 45232

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.10.2011 18:28:02   pealkiri: Kommenteerimine: viljar77
Ostsin läpaka ja kõik nii nagu kokkulepitud ning suure vahemaa kohta väga kiirelt käis kõik, väga rahul. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: winter
cyber3d

vastuseid: 271
vaadatud: 50252

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.07.2011 15:38:21   pealkiri: Kommenteerimine: winter
Oli kiirelt läpakale klaviatuuri vaja ja mees oli õigel ajal õiges kohas, asi toimis ja kõik oli ideaalne. Väga PRO thumbs_up.gif
  teema: Laar hoiatas suure küberrünnaku eest
cyber3d

vastuseid: 15
vaadatud: 4099

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 14.06.2011 22:14:21   pealkiri: Laar hoiatas suure küberrünnaku eest
Laar nägi unes vist ilmutust. beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: koz83
cyber3d

vastuseid: 32
vaadatud: 11394

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2011 13:52:57   pealkiri: Kommenteerimine: koz83
Ostis toiteploki thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: emty
cyber3d

vastuseid: 458
vaadatud: 85527

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2011 13:52:12   pealkiri: Kommenteerimine: emty
Normaalne.. tehing tehtud, ostis läpaka korpuse
  teema: Kommenteerimine: mina2t
cyber3d

vastuseid: 123
vaadatud: 28535

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2011 18:01:44   pealkiri: Kommenteerimine: mina2t
thumbs_up.gif Kõik asjad toimusid nagu kokkulepitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: One_Of_Us
cyber3d

vastuseid: 86
vaadatud: 26791

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2011 11:58:05   pealkiri: Kommenteerimine: One_Of_Us
Ostis mälud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mazdagti
cyber3d

vastuseid: 153
vaadatud: 49941

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.04.2011 18:27:29   pealkiri: Kommenteerimine: mazdagti
Sai jahutus ostetud ja juttu aetud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Stn
cyber3d

vastuseid: 90
vaadatud: 23409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2011 09:10:09   pealkiri: Kommenteerimine: Stn
Sai Prose ostetud, norm. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: naaskel
cyber3d

vastuseid: 116
vaadatud: 96518

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.04.2011 12:05:50   pealkiri: Kommenteerimine: naaskel
Kiire tehing, normaalne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: bigmarx
cyber3d

vastuseid: 484
vaadatud: 102151

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.04.2011 17:33:35   pealkiri: Kommenteerimine: bigmarx
Kaup käes ja toimib thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Uhuu
cyber3d

vastuseid: 14
vaadatud: 8979

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2011 23:10:54   pealkiri: Kommenteerimine: Uhuu
Asjalik suhtlemine ja korralik turvaline tehing.
  teema: Kommenteerimine: uupsu
cyber3d

vastuseid: 53
vaadatud: 15959

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2011 23:54:55   pealkiri: Kommenteerimine: uupsu
läptopi vahetus toimus ja kiiremini kui kunagi oodata oskasin, kaup korralik ja tuju hea icon_biggrin.gif
  teema: AV-Comparatives.org: Parim viirusetõrje 2010 – F-Secure
cyber3d

vastuseid: 33
vaadatud: 9804

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 25.01.2011 14:02:16   pealkiri: AV-Comparatives.org: Parim viirusetõrje 2010 – F-Secure
F- secure tõmbab masina kooma ja midagi teha ei saa ning viirused ja õelvara ei saa töölegi hakata. icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: senja007
cyber3d

vastuseid: 463
vaadatud: 68158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2011 15:43:54   pealkiri: Kommenteerimine: senja007
Müüsin läptopi ja kõik sujus nagu kokkulepitud.
  teema: Aasta teadussaavutus: esimene kvantseade
cyber3d

vastuseid: 13
vaadatud: 7345

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 21.12.2010 14:22:19   pealkiri: Aasta teadussaavutus: esimene kvantseade
jõhker
  teema: Kommenteerimine: fireplay
cyber3d

vastuseid: 196
vaadatud: 52412

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2010 14:08:00   pealkiri: Kommenteerimine: fireplay
Ostis mobiili ja kõik nagu kokkulepitud. thumbs_up.gif
  teema: Abit NF7-S v. 2.0 mobo kadunud takisti.
cyber3d

vastuseid: 10
vaadatud: 2226

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 26.02.2010 22:25:06   pealkiri: Abit NF7-S v. 2.0 mobo kadunud takisti.
icon_biggrin.gif

Siin isegi targemaid vastuseid kui Elfa foorumist sain.
Palju juttu aga kuhugi ei jõuta. Mingitest drosselitest ja poolidest juravad mulle.

Igastahes eile sai mingi isasiiniga helikaardilt ...
  teema: Abit NF7-S v. 2.0 mobo kadunud takisti.
cyber3d

vastuseid: 10
vaadatud: 2226

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 23.02.2010 21:18:02   pealkiri: Abit NF7-S v. 2.0 mobo kadunud takisti.
okei aga kas neil kondekatel on vahet kah või kõik ühesugused, noh voldid või mahutavus.
Et kui lähen uusi ostma elfas või oomist , et küsin lihtsalt halli värvi SM kondekat?

probleem et a ...
  teema: Abit NF7-S v. 2.0 mobo kadunud takisti.
cyber3d

vastuseid: 10
vaadatud: 2226

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 23.02.2010 16:06:35   pealkiri: Abit NF7-S v. 2.0 mobo kadunud takisti.
eriti targemaks ei saanud peale selle, et see valge on mingi kaitse aga mul kaitsme kõrval takisti oma teed läinud ja tahaks uue asemele panna,
samuti oli kondekas kergelt paisunud mis pildil parem ...
  teema: Abit NF7-S v. 2.0 mobo kadunud takisti.
cyber3d

vastuseid: 10
vaadatud: 2226

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 23.02.2010 15:29:28   pealkiri: Abit NF7-S v. 2.0 mobo kadunud takisti.
Mul on emaplaadil esialgu sulanud ja nüüd kadunud takisti vist.
Pildi pealt vaadates Agp ja pci pesade vahel IEEE1394 asjade juurest punase kastiga märgistatud.

Seal kandis pole detailidel mär ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.