|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: tax2 |
cyber3d
vastuseid: 30
vaadatud: 8372
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2013 11:36:58 pealkiri: Kommenteerimine: tax2 |
| Ostsin ddr2 rami, tip top kõik. |
teema: Kommenteerimine: datura |
cyber3d
vastuseid: 23
vaadatud: 5914
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.06.2013 12:41:24 pealkiri: Kommenteerimine: datura |
Sai ketas ostetud, Kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: chismatic |
cyber3d
vastuseid: 100
vaadatud: 23031
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2013 13:48:36 pealkiri: Kommenteerimine: chismatic |
ostsin 19" monitori, transport ja kaup 5+  |
teema: Kommenteerimine: infoman123 |
cyber3d
vastuseid: 198
vaadatud: 51397
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2013 13:47:45 pealkiri: Kommenteerimine: infoman123 |
Müüs mulle meaplaadi ja cpu. Kõik toimib  |
teema: Kommenteerimine: [VaHuR] |
cyber3d
vastuseid: 457
vaadatud: 101432
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2012 18:22:53 pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR] |
sai monitor ostetud... |
teema: Kommenteerimine: gunn271 |
cyber3d
vastuseid: 229
vaadatud: 35177
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2012 16:40:12 pealkiri: Kommenteerimine: gunn271 |
Kaup kiirelt kohal ja kõik sobis.  |
teema: Kommenteerimine: Undu1 |
cyber3d
vastuseid: 83
vaadatud: 21300
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2012 21:22:27 pealkiri: Kommenteerimine: Undu1 |
sai teadmata seisukorras CPU ostetud
Kõik toimus nii nagu kokkulepitud 5+ |
teema: Kommenteerimine: viljar77 |
cyber3d
vastuseid: 258
vaadatud: 45232
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.10.2011 18:28:02 pealkiri: Kommenteerimine: viljar77 |
Ostsin läpaka ja kõik nii nagu kokkulepitud ning suure vahemaa kohta väga kiirelt käis kõik, väga rahul.  |
teema: Kommenteerimine: winter |
cyber3d
vastuseid: 271
vaadatud: 50252
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.07.2011 15:38:21 pealkiri: Kommenteerimine: winter |
Oli kiirelt läpakale klaviatuuri vaja ja mees oli õigel ajal õiges kohas, asi toimis ja kõik oli ideaalne. Väga PRO  |
teema: Laar hoiatas suure küberrünnaku eest |
cyber3d
vastuseid: 15
vaadatud: 4099
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 14.06.2011 22:14:21 pealkiri: Laar hoiatas suure küberrünnaku eest |
Laar nägi unes vist ilmutust.  |
teema: Kommenteerimine: koz83 |
cyber3d
vastuseid: 32
vaadatud: 11394
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2011 13:52:57 pealkiri: Kommenteerimine: koz83 |
Ostis toiteploki  |
teema: Kommenteerimine: emty |
cyber3d
vastuseid: 458
vaadatud: 85527
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2011 13:52:12 pealkiri: Kommenteerimine: emty |
| Normaalne.. tehing tehtud, ostis läpaka korpuse |
teema: Kommenteerimine: mina2t |
cyber3d
vastuseid: 123
vaadatud: 28535
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2011 18:01:44 pealkiri: Kommenteerimine: mina2t |
Kõik asjad toimusid nagu kokkulepitud  |
teema: Kommenteerimine: One_Of_Us |
cyber3d
vastuseid: 86
vaadatud: 26791
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2011 11:58:05 pealkiri: Kommenteerimine: One_Of_Us |
Ostis mälud.  |
teema: Kommenteerimine: mazdagti |
cyber3d
vastuseid: 153
vaadatud: 49941
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.04.2011 18:27:29 pealkiri: Kommenteerimine: mazdagti |
Sai jahutus ostetud ja juttu aetud  |
teema: Kommenteerimine: Stn |
cyber3d
vastuseid: 90
vaadatud: 23409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2011 09:10:09 pealkiri: Kommenteerimine: Stn |
Sai Prose ostetud, norm.  |
teema: Kommenteerimine: naaskel |
cyber3d
vastuseid: 116
vaadatud: 96518
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.04.2011 12:05:50 pealkiri: Kommenteerimine: naaskel |
Kiire tehing, normaalne  |
teema: Kommenteerimine: bigmarx |
cyber3d
vastuseid: 484
vaadatud: 102151
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.04.2011 17:33:35 pealkiri: Kommenteerimine: bigmarx |
Kaup käes ja toimib  |
teema: Kommenteerimine: Uhuu |
cyber3d
vastuseid: 14
vaadatud: 8979
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2011 23:10:54 pealkiri: Kommenteerimine: Uhuu |
| Asjalik suhtlemine ja korralik turvaline tehing. |
teema: Kommenteerimine: uupsu |
cyber3d
vastuseid: 53
vaadatud: 15959
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2011 23:54:55 pealkiri: Kommenteerimine: uupsu |
läptopi vahetus toimus ja kiiremini kui kunagi oodata oskasin, kaup korralik ja tuju hea  |
teema: AV-Comparatives.org: Parim viirusetõrje 2010 – F-Secure |
cyber3d
vastuseid: 33
vaadatud: 9804
|
foorum: Pressiteated postitatud: 25.01.2011 14:02:16 pealkiri: AV-Comparatives.org: Parim viirusetõrje 2010 – F-Secure |
F- secure tõmbab masina kooma ja midagi teha ei saa ning viirused ja õelvara ei saa töölegi hakata.  |
teema: Kommenteerimine: senja007 |
cyber3d
vastuseid: 463
vaadatud: 68158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2011 15:43:54 pealkiri: Kommenteerimine: senja007 |
| Müüsin läptopi ja kõik sujus nagu kokkulepitud. |
teema: Aasta teadussaavutus: esimene kvantseade |
cyber3d
vastuseid: 13
vaadatud: 7345
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 21.12.2010 14:22:19 pealkiri: Aasta teadussaavutus: esimene kvantseade |
| jõhker |
teema: Kommenteerimine: fireplay |
cyber3d
vastuseid: 196
vaadatud: 52412
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2010 14:08:00 pealkiri: Kommenteerimine: fireplay |
Ostis mobiili ja kõik nagu kokkulepitud.  |
teema: Abit NF7-S v. 2.0 mobo kadunud takisti. |
cyber3d
vastuseid: 10
vaadatud: 2226
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 26.02.2010 22:25:06 pealkiri: Abit NF7-S v. 2.0 mobo kadunud takisti. |
Siin isegi targemaid vastuseid kui Elfa foorumist sain.
Palju juttu aga kuhugi ei jõuta. Mingitest drosselitest ja poolidest juravad mulle.
Igastahes eile sai mingi isasiiniga helikaardilt ... |
teema: Abit NF7-S v. 2.0 mobo kadunud takisti. |
cyber3d
vastuseid: 10
vaadatud: 2226
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 23.02.2010 21:18:02 pealkiri: Abit NF7-S v. 2.0 mobo kadunud takisti. |
okei aga kas neil kondekatel on vahet kah või kõik ühesugused, noh voldid või mahutavus.
Et kui lähen uusi ostma elfas või oomist , et küsin lihtsalt halli värvi SM kondekat?
probleem et a ... |
teema: Abit NF7-S v. 2.0 mobo kadunud takisti. |
cyber3d
vastuseid: 10
vaadatud: 2226
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 23.02.2010 16:06:35 pealkiri: Abit NF7-S v. 2.0 mobo kadunud takisti. |
eriti targemaks ei saanud peale selle, et see valge on mingi kaitse aga mul kaitsme kõrval takisti oma teed läinud ja tahaks uue asemele panna,
samuti oli kondekas kergelt paisunud mis pildil parem ... |
teema: Abit NF7-S v. 2.0 mobo kadunud takisti. |
cyber3d
vastuseid: 10
vaadatud: 2226
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 23.02.2010 15:29:28 pealkiri: Abit NF7-S v. 2.0 mobo kadunud takisti. |
Mul on emaplaadil esialgu sulanud ja nüüd kadunud takisti vist.
Pildi pealt vaadates Agp ja pci pesade vahel IEEE1394 asjade juurest punase kastiga märgistatud.
Seal kandis pole detailidel mär ... |
| |