Avaleht
otsing leidis 38 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Samsung Galaxy Flip arutelu
cuda

vastuseid: 164
vaadatud: 60020

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.10.2024 18:31:45   pealkiri: Samsung Galaxy Flip arutelu
Miks sa raha tagasi pole juba küsinud?

Sest mulle meeldib see telefon ja meeldib tegelikult ka Telia garantiiteenus, kus paned iga 6 kuu tagant telefoni pakiautomaati ja ja saad nädala pärat sis ...
  teema: Samsung Galaxy Flip arutelu
cuda

vastuseid: 164
vaadatud: 60020

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.10.2024 16:56:21   pealkiri: Samsung Galaxy Flip arutelu
Mul käis flip4 neljandat korda garantiis- juba tavaline probleem, et ekraan ei avane täielikult. Lisaks olid voldi kohas ekraani äärtes tekkinud väikesed mustad laigud (nagu surnud pikslid) ja ki ...
  teema: Samsung Galaxy Flip arutelu
cuda

vastuseid: 164
vaadatud: 60020

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.02.2024 11:00:00   pealkiri: Samsung Galaxy Flip arutelu
, garantii korras? Mind saadeti kukele, sest ei avanenud sirgelt vaid nurga alt ehk siinidelt väljas.

tehti õnneks garantiikorras ära, jah. "ekraanimooduli ja akude vahetus" ehk siis sisuliselt ...
  teema: Samsung Galaxy Flip arutelu
cuda

vastuseid: 164
vaadatud: 60020

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.01.2024 18:22:20   pealkiri: Samsung Galaxy Flip arutelu
Novembris ostetud flip4-l ei avane ekraan enam täielikult 180 kraadi, ekraaniküljed jäävad üksteise suhtes nurga alla. Üsna häiriv nt pildistades või täisekraanilt videot vaadates.
On keegi ...
  teema: Samsung Galaxy Flip arutelu
cuda

vastuseid: 164
vaadatud: 60020

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.06.2023 11:25:22   pealkiri: Samsung Galaxy Flip arutelu
Novembris ostetud flip4-l ei avane ekraan enam täielikult 180 kraadi, ekraaniküljed jäävad üksteise suhtes nurga alla. Üsna häiriv nt pildistades või täisekraanilt videot vaadates.
On keegi ...
  teema: Samsung Galaxy Flip arutelu
cuda

vastuseid: 164
vaadatud: 60020

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.06.2023 14:59:40   pealkiri: Samsung Galaxy Flip arutelu
, ütlesid et füüsiline vigastus ja kõik. Kuigi ühtegi jälge polnud. Eilsest olen nüüd S23 peal, olen täitsa rahul

no eks näeme, mis sealt tuleb, aga igal juhul plaanis nendega vaidlema ha ...
  teema: Samsung Galaxy Flip arutelu
cuda

vastuseid: 164
vaadatud: 60020

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.06.2023 08:16:20   pealkiri: Samsung Galaxy Flip arutelu
Naljakas. Mul ei olnud ühtegi täket ja saadeti kuule. Pidin 500 maksma. Sellega ka mu flip tee lõppes

Mis põhjendusega siis?
Plaanin enda oma see nädal garantiisse saata. Eks annan teada sii ...
  teema: Samsung Galaxy Flip arutelu
cuda

vastuseid: 164
vaadatud: 60020

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.05.2023 16:22:59   pealkiri: Samsung Galaxy Flip arutelu
Novembris ostetud flip4-l ei avane ekraan enam täielikult 180 kraadi, ekraaniküljed jäävad üksteise suhtes nurga alla. Üsna häiriv nt pildistades või täisekraanilt videot vaadates.
On keegi ...
  teema: Kommenteerimine: WalKnot
cuda

vastuseid: 64
vaadatud: 14793

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.01.2021 20:36:59   pealkiri: Kommenteerimine: WalKnot
konkreetne ja kiire tehing!
  teema: Kommenteerimine: Urmas87
cuda

vastuseid: 14
vaadatud: 4298

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2020 09:33:25   pealkiri: Kommenteerimine: Urmas87
korrekntne ostja
  teema: Kommenteerimine: Store
cuda

vastuseid: 308
vaadatud: 46952

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2020 19:15:44   pealkiri: Kommenteerimine: Store
5+ tehing
  teema: Kommenteerimine: WBirch
cuda

vastuseid: 40
vaadatud: 11792

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.12.2019 18:51:35   pealkiri: Kommenteerimine: WBirch
kiire ja korrektne diil!
  teema: Huawei P30 (Pro)
cuda

vastuseid: 127
vaadatud: 50214

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.09.2019 15:04:27   pealkiri: Huawei P30 (Pro)
kas telefoni helina ja notificationite (nt messenger) helitugevust on võimalik kuskil eraldi reguleerida? praegu lülitasin notificationite soundi välja täitsa, sest ei suuda kuskilt leida seda.
h ...
  teema: Huawei P30 (Pro)
cuda

vastuseid: 127
vaadatud: 50214

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.03.2019 14:36:27   pealkiri: Huawei P30 (Pro)
Tele2 ka just saatis sõnumi, et annavad kella kaasa
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
cuda

vastuseid: 23208
vaadatud: 5776439

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.12.2018 16:43:05   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Ma sain selle puldi juba novembri keskel, kui koju paigaldati Elisa teenus. Nii et see "tänasest" pole nüüd päris õige.

igaks juhuks küsin, et ega teleka source-i sellega juhtida ei saa? või ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
cuda

vastuseid: 23208
vaadatud: 5776439

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.12.2018 16:34:13   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
https://geenius.ee/rubriik/elisa-blogi/elisa-elamus-sai-tana-uue-voimeka-ja-disainiauhinna-voitnud-tv-puldi/

tundub, siiski ei magata. "tohutu" tootearendus on taustal toimunud
  teema: Amazon
cuda

vastuseid: 1649
vaadatud: 634156

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.12.2016 14:14:34   pealkiri: Amazon
Kas amazonile toote (defektne) tagastamisel tuleb postikulu claimimiseks midagi kuhugi saata, mingi linnuke kuhugi teha etc? või kannavad mingi standardsumma automaatselt üle, kui tagastus käes nei ...
  teema: Kommenteerimine: pd5wmd
cuda

vastuseid: 42
vaadatud: 9982

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2016 14:46:03   pealkiri: Kommenteerimine: pd5wmd
hilisõhtul sai ülekanne tehtud, järgmise päeva lõunaks oli tool tallinnas. Igati asjalik!
  teema: Oneplus X
cuda

vastuseid: 221
vaadatud: 109135

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.10.2016 16:17:55   pealkiri: Oneplus X
App Permissionist tuleb lubada Messengeril telefoni sisemälu kasutamine. See parandab selle bugi
  teema: Oneplus X
cuda

vastuseid: 221
vaadatud: 109135

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.08.2016 12:23:20   pealkiri: Oneplus X
kõrvaklapi otsik ei lähe enam pesasse, mingi 2 mm jääb välja. midagi ees ei paista olevat, olen kõvasti urgitsenud seal juba hambatikuga. kas mingi klemm võib kõver olla?
on kellelgi sarnast ...
  teema: OnePlus kutsete teema
cuda

vastuseid: 275
vaadatud: 119833

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.02.2016 13:14:38   pealkiri: OnePlus kutsete teema
Pakkuda samuti OP2-le 50USD discount:

Loyalty Reward
Expires in 01d 23h 59m 23s
GL1F-1356-3EF7-21D1
  teema: OnePlus kutsete teema
cuda

vastuseid: 275
vaadatud: 119833

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.12.2015 16:39:26   pealkiri: OnePlus kutsete teema
oneplus X (kehtivad 6 päeva)
http://onepl.us/EUC4-0859-3517-AD0A
http://onepl.us/EUAD-FF08-F242-B81E
http://onepl.us/EU38-D61E-F7AF-0A16
  teema: Oneplus X
cuda

vastuseid: 221
vaadatud: 109135

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.11.2015 11:07:41   pealkiri: Oneplus X
kellelgi 4G võrguga probleeme?
pole 2 päeva jooksul 4G-d veel saanud (elisa EE 3G kogu aeg), samas kui kõrval elisa iphone istub ilusasti 4G-s. preferred network on LTE. on veel tarvis kuskilt mi ...
  teema: Oneplus X
cuda

vastuseid: 221
vaadatud: 109135

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.11.2015 14:41:03   pealkiri: Oneplus X
kaua tellimisest kättesaamiseni läks?
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
cuda

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313823

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.10.2013 14:50:12   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
Minu tubli jünger läks siis reedel kaduma.. sain ta eile tagasi, kuid kahjuks oli ta peale väljas olemist veel võõraga õllel käinud. Tagasi saades oli seest märg ja õlle lõhnane, seega vist ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
cuda

vastuseid: 2303
vaadatud: 957443

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.09.2013 16:27:17   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Telefon viskas kasutamisel lambist pildi tasku. Aku oli täis. Enam sisse ei lülita ega laadijat taha ei võta. Ühesõnaga- ei mingit elumärki.
Kas on midagi, mida võiks veel teha/proovida, enne ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
cuda

vastuseid: 2303
vaadatud: 957443

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.09.2013 16:17:29   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Telefon viskas kasutamisel lambist pildi tasku. Aku oli täis. Enam sisse ei lülita ega laadijat taha ei võta. Ühesõnaga- ei mingit elumärki.
Kas on midagi, mida võiks veel teha/proovida, enne ...
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
cuda

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313823

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.09.2013 11:16:52   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
Telefon viskas kasutamisel lambist pildi tasku. Aku oli täis. Enam sisse ei lülita ega laadijat taha ei võta. Ühesõnaga- ei mingit elumärki.
Kas on midagi, mida võiks veel teha/proovida, enne ...
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
cuda

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313823

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.01.2013 18:35:07   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
Install zip> choose zip internal>

Kus sellised valikud on? CWM menüüst midagi sellist ei leidnud (ROM manager 5.5.1.7)
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
cuda

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313823

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.01.2013 17:57:11   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
Üritan seda wanamlite'i ROMi peale lasta aga system recovry annab järgmise veateate:
E:unknown volume for path [SDCARD:/romi asukoht mälus]
E:can't mount SD card SDCARD:/romi asukoh mälus

He ...
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
cuda

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313823

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.11.2012 15:30:48   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
tuleb kasutada software decodingut
See on siiski poolik lahendus ala "kui kliima ei tööta, sõida aknad lahti".
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
cuda

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313823

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.11.2012 12:18:30   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
Probleem telefoniga läbi HDMI-filmide vaatamisega. Nimel ei kuva telekas subtiitreid, kuigi telefoni ekraanil on nad täitsa olemas.
Uurisin veidi netist- tundub olema aktuaalne probleem, kuid mingi ...
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
cuda

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313823

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.11.2012 17:06:53   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
Pane SMS input mode- GSM alphabet. Siis peaks saama kuni 480 tähemärki tavalise tekstisõnumina saata.
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
cuda

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313823

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.03.2012 17:20:00   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II


Olid täpselt samad probleemid, aga lahendus väga lihtne:
Vaikimisi APN-iks oli peale uuendust määratud WAP, see tuleb interneti vastu vahetada ja kõik jälle töötab.

Suured tänud!
N ...
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
cuda

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313823

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.03.2012 17:19:19   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
Reset sai tehtud (peale uuendamist). Polnud abi kahjuks
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
cuda

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313823

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.03.2012 16:59:31   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
Lasin samuti õnnetuseks ametliku ICS-i peale ja peab ütlema, et tulemus on pettumustvalmistav:
1. Tethering ei toimi (ei WiFi, ega USB variant), arvutis näitab limited or no connectivity
2. Samsu ...
  teema: Win Xp ei lae ülesse
cuda

vastuseid: 13
vaadatud: 4590

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 02.03.2010 15:35:09   pealkiri: Win Xp ei lae ülesse
Ise sain oma masina l6puks jooksma buuditava usb m2lupulga abil. Kasutasin programmi WinSetupFromUSB, mis teeb XP plaadist (v6i image failist) ise m2lupulgale buuditava koopia. Lihtne step-by-step 6pe ...
  teema: Win Xp ei lae ülesse
cuda

vastuseid: 13
vaadatud: 4590

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 14.02.2010 13:18:34   pealkiri: Win Xp ei lae ülesse
Tervist!
Mul üsna sarnane probleem. Windowsi üles laadides viskab hetkeks bluescreeni ja siis restart. `Last known good conf` ei aidanud. Üritasin mälupulgalt XP reinstalli, kuid tulemusteta. Nat ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.