|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
colin07
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191290
|
foorum: Töövahendus postitatud: 09.06.2024 15:52:19 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
Tere,
Mis maksaks vahetus:
Samsung galaxy S10 edge. Ekraan töötab, aga kukkus ämblikuks.
Tänud, |
teema: Remondi- ja ehitusteema |
colin07
vastuseid: 14583
vaadatud: 3176179
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 29.11.2021 12:57:17 pealkiri: Remondi- ja ehitusteema |
| Pettuse kahtluse tekitamise peale hakkasin ka ise uurima enda EE paketti ja Google andis, et tüüpkoormusgraafiku tarbimist kasutati vanasti nendel tarbijatel, kellel ei olnud kaugloetavat arvestit j ... |
teema: Raspberry Pi - 25$ arvuti |
colin07
vastuseid: 1492
vaadatud: 565644
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 15.03.2016 13:44:21 pealkiri: Raspberry Pi - 25$ arvuti |
Tänud info eest.
Jõudsin poolteist tundi tagasi ketta soodushinnaga ära osta.
34.28 EUR-i koos postikuluga on minu hinnangul normaalne hind .
Nüüd juba kõik "out of stock" . |
teema: Arvutitark |
colin07
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435448
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.04.2014 08:52:33 pealkiri: Arvutitark |
Kui juba küsida mingi kauba kohta, siis proovin mina ka:
Ega kusagilt ei paista veel AM1 ITX emalplaati Asus AM1I-A?
https://www.asus.com/Motherboards/AM1IA/
See oleks täpselt õige funktsion ... |
teema: AMD Fusion APU arutelu |
colin07
vastuseid: 807
vaadatud: 227185
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.03.2014 14:45:59 pealkiri: AMD Fusion APU arutelu |
http://www.galador.ee/t/61795640:117
saab kohe ka vist,
hea soodne ITX plaat tegelt , tavaliselt nad lollilt kallid olnud
Arvestades seda, et sellel plaadil on 1 DC-in, siis loodetavasti t ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
colin07
vastuseid: 8676
vaadatud: 1620007
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.02.2014 14:46:30 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
Keegi oskab öelda või katsetada, kui madalale maximum TDP-le võiks haswell pinget madalamale tõmmates minna?
Huvitaks HTPC komplekt, odava ITX emaplaadi (H81) ja odava protserroriga (Celeron G182 ... |
teema: Kommenteerimine: tarc |
colin07
vastuseid: 840
vaadatud: 143446
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.10.2013 03:13:20 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
| Ostsin läpaka laadijad. Kõik korras. |
teema: Kommenteerimine: popcorn |
colin07
vastuseid: 45
vaadatud: 13890
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2013 14:51:27 pealkiri: Kommenteerimine: popcorn |
Sai tehtud väike tehing. |
teema: Kommenteerimine: wfiles |
colin07
vastuseid: 610
vaadatud: 118493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2013 01:16:35 pealkiri: Kommenteerimine: wfiles |
Kaup tehtud ja seda väga kiiresti.
 |
teema: Kommenteerimine: otto123 |
colin07
vastuseid: 214
vaadatud: 49669
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2012 21:47:55 pealkiri: Kommenteerimine: otto123 |
Sai müüdud videokaardi.
Kõik läks kiiresti ja ladusalt.
Soovitan! |
teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
colin07
vastuseid: 7715
vaadatud: 1430863
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 06.10.2012 12:58:47 pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
| [url=http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/CORSAIR-CXV2-PSU-500W-12CM-ATX12V23-80-CMPSU-500CXV2EU-119467]CORSAIR-CXV2 või [url=http://www.arvutikeskus.ee/es ... |
teema: Kommenteerimine: aht00 |
colin07
vastuseid: 13
vaadatud: 6199
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2011 21:24:14 pealkiri: Kommenteerimine: aht00 |
Ostsin videokaardi.
Tuli smartpostiga ja mingeid probleeme ei olnud.
Seega positiivne. |
teema: Kommenteerimine: Unwhacked Lemon |
colin07
vastuseid: 53
vaadatud: 10987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2011 23:09:10 pealkiri: Kommenteerimine: Unwhacked Lemon |
Ostsin monitori ja kõik korras.
Väga super oli, et sai selle koju kätte tuua . |
teema: AMD E-350 HTPC/NAS |
colin07
vastuseid: 3
vaadatud: 2932
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 24.05.2011 00:39:46 pealkiri: AMD E-350 HTPC/NAS |
| Mind huvitaks kas sellel MITX/E350IA-E45 MSI jätkuks võimsust kahe kanali korraga salvestamiseks, kui panna sellele kaks HAUPPAUGE WINTV HVR-930C -t usb aukudesse. (Ja kas ka kahe HD signaaliga tege ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga |
colin07
vastuseid: 1506
vaadatud: 254101
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 16.04.2011 15:27:40 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga |
Kusagil vist kirjutas, et tun/tap adapteri tegemine ise vajab administraatori õiguseid? Ehk on seal vahet, mis kliendiversioonidest juttu käib?
Mis sa selle mõistlikult lahendamise all mõtled? Sa ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga |
colin07
vastuseid: 1506
vaadatud: 254101
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 15.04.2011 12:43:00 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga |
Segadusse ajas ja "mõttetu" oli erinevate juhendite failide asukohad.
http://en.gentoo-wiki.com/wiki/IPsec_L2TP_VPN_server#Openswan
/etc/ipsec.secrets
http://forums.gentoo.org/viewtopic-t-324500-h ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga |
colin07
vastuseid: 1506
vaadatud: 254101
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 13.04.2011 17:18:45 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga |
Saan jah aru, et openvpn oleks kergem ja mõistlikum lahendus kasutada.
Lihtsalt praegu on kliendina vaja kasutada ka mitte-administraator õigustes kasutajaga arvutit. Openvpn-i klient vajab paraku ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga |
colin07
vastuseid: 1506
vaadatud: 254101
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 08.04.2011 18:23:43 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga |
Saan ennast ka lugeda gentoo kasutajaks.
Andsin mingi aeg tagasi kubuntu-le ka "võimaluse", sest gentoo-s on osa asju keerulisem, aga paraku on arvuti päris vana ja ei rahuldanud ubuntu tegutsemis ... |
teema: Vaata, millisena nähti aastat 2000 pea sada aastat varem |
colin07
vastuseid: 36
vaadatud: 11419
|
foorum: Varia postitatud: 03.03.2011 22:43:58 pealkiri: Vaata, millisena nähti aastat 2000 pea sada aastat varem |
No "audiobookide" esitamist õpilastele sellel pildil vist kujutatud ei ole.
Sellel ajal oli helisalvestamine ja mängimine olemas. Milleks teha selline pilt 2000 aastast tavalise audio kohta?
Eks s ... |
teema: Ketas plõksub |
colin07
vastuseid: 11
vaadatud: 2735
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.01.2011 19:16:54 pealkiri: Ketas plõksub |
Unustasin smardi jah lisada.
Ainuke huvitav rida oli seal :
05 05 Reallocated Sectors Count mis oli kollane ja väärtus 1
Ketas on 2.5 aastat vana, kunagi sai ordist ostetud. Ordi vist vabatah ... |
teema: Ketas plõksub |
colin07
vastuseid: 11
vaadatud: 2735
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.01.2011 14:49:36 pealkiri: Ketas plõksub |
Mul ka selline probleem, et ketas plõksub seda küll aeg-ajalt.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/files/hdtune_benchmark_samsung_hm320ji_183.png
Selle esimese madala piigi juures teeb ketas ühe plõk ... |
teema: Kommenteerimine: rvonsaar |
colin07
vastuseid: 13
vaadatud: 5761
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.06.2010 13:15:26 pealkiri: Kommenteerimine: rvonsaar |
Ostsin mälu. Tuli kokkulepitud ajal kokkulepitud kohta ja kaup oli korras.
Tulemus seega positiivne. |
teema: USA teadlased ja IBM ehitasid uue superarvuti |
colin07
vastuseid: 65
vaadatud: 22109
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 11.06.2008 09:02:20 pealkiri: USA teadlased ja IBM ehitasid uue superarvuti |
Ma arvan, et sa ei jõuaks elektriarvet Eesti Energiale kinni maksta siis.  |
teema: Ülevaade: Dell Latitude D620 :: Sülearvutid |
colin07
vastuseid: 185
vaadatud: 81096
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 26.10.2006 14:50:38 pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D620 |
| Üks asi häirib mi nd selle sülearvuti juures. Need on hoiatussignaalid. Valjud piiksud, kui midagi tähtsat toimub. Näiteks siin just Kaspersky teatas, et vajab restarti, ja seda hoiatust saatis ... |
teema: Ülevaade: Dell Latitude D620 :: Sülearvutid |
colin07
vastuseid: 185
vaadatud: 81096
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 21.09.2006 12:32:41 pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D620 |
Ekraani alaosas esineb soojusleke/valgusleke
On jah natuke soe, seal kohas, kus see Dell kiri ekraani all on. Ei ole ise tähele pannudki .
Kirjutan siia ka 1.66 GHz-e protsessoriga 3d mark ... |
teema: Kommenteerimine: Cyborg |
colin07
vastuseid: 43
vaadatud: 14881
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.08.2006 10:12:00 pealkiri: Kommenteerimine: Cyborg |
Müüsin helikaardi. Raha käes, kaart läinud ja kõik .
Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: threepwood |
colin07
vastuseid: 37
vaadatud: 6750
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.08.2006 00:26:30 pealkiri: Kommenteerimine: threepwood |
Ostsin videokaardi. Saatis cargoga enne maksmist kaardi ära, mina panin komplekti kokku, asi töötas ja maksin siis raha ära.
Hea tehing oli . |
teema: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga |
colin07
vastuseid: 1506
vaadatud: 254101
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 20.05.2006 22:36:39 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga |
Ma siis joudnud openoffice-i installimiseni, aga ehk keegi oskab oelda, kuidas (kust) ma eestikeelset openoffice-t kompileerida saaks?
Mul on millegiparast tunne, et see on loll kusimus
Aita ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga |
colin07
vastuseid: 1506
vaadatud: 254101
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 15.05.2006 12:02:20 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga |
| Lasin siis gentoo ilma internetita, Live CD-d kasutades, peale.(on ikka kõvasti mugavam, installeerida kui enne). Nüüd on root-i passwordiga jama. Ise olen nagu kindel, et panin selle passwordi, ag ... |
teema: Kommenteerimine: Merc |
colin07
vastuseid: 0
vaadatud: 1261
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2006 12:03:55 pealkiri: Kommenteerimine: Merc |
Minu vend seega usaldusväärne!  |
teema: Kommenteerimine: gollum |
colin07
vastuseid: 53
vaadatud: 18599
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2006 15:03:39 pealkiri: Kommenteerimine: gollum |
Müüsin talle protsessori. Kandis raha ette, ja siis saatsin. Seega väga positiivne müügikogemus!  |
teema: Kommenteerimine: Kaz32 |
colin07
vastuseid: 27
vaadatud: 10892
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2006 14:34:43 pealkiri: Kommenteerimine: Kaz32 |
Oli kokkulepitud ajast natuke varemgi minu maja ees, ja ostis asja ära.
Arvan, et usaldusväärne.  |
teema: Kas agar tsensuur kasutajatele hinnangu andmisel on normaalne? |
colin07
vastuseid: 67
vaadatud: 11253
|
foorum: Parem HV postitatud: 28.12.2005 15:27:55 pealkiri: Kas agar tsensuur kasutajatele hinnangu andmisel on normaalne? |
| Nojah hakkame kõik negatiivseid kommentaare kergekäelisemalt andma. MINU ARVATES raamat pingutas üle, et ta pani negatiivse kommentaari, seega võiks talle selle eest negatiivse kommentaari panna, ... |
teema: Kas agar tsensuur kasutajatele hinnangu andmisel on normaalne? |
colin07
vastuseid: 67
vaadatud: 11253
|
foorum: Parem HV postitatud: 28.12.2005 14:34:54 pealkiri: Kas agar tsensuur kasutajatele hinnangu andmisel on normaalne? |
| Negatiivse kommentaari panemine sellise asja eest on ka minuarust naeruväärt, noh tegi vastu sinu tahtmist selle kommentaari, mis siis. Õigem oleks sellistele inimestele mitte vastata, kui tõesti ... |
teema: probleem arvutustehnika müügi/vahetuse foorumis |
colin07
vastuseid: 26
vaadatud: 3715
|
foorum: Parem HV postitatud: 08.12.2005 15:51:44 pealkiri: probleem arvutustehnika müügi/vahetuse foorumis |
Tavakasutajal ei läinud jah olukord ebamugavamaks ja miks siis ei võiks tasu küsida selle eest, millest sina kasu saad. Ja kolm teemat on ju ikka tasuta . |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
colin07
vastuseid: 1600
vaadatud: 166341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2005 12:57:59 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Sai postiga kõvaketas müüdud!
 |
teema: Ülevaade: Helikaart Chaintech AV-710 :: Helikaardid |
colin07
vastuseid: 47
vaadatud: 18141
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 14.08.2005 21:45:30 pealkiri: Ülevaade: Helikaart Chaintech AV-710 |
Kui on eraldi võimendus ja normaalsed kõlarid siis võib kaaluda. Võimendi seepärast, et paremat heli andvatel tagumistel kanalil igasugune kaardipoolne võimendus puudub.
Kui tugevat heli sii ... |
teema: Kommenteerimine: Rutz |
colin07
vastuseid: 409
vaadatud: 137543
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.06.2005 00:04:28 pealkiri: Kommenteerimine: Rutz |
Kaotasin talle küll Cyberlordi Anteci, aga samas sain talt soodsalt ühe Fortroni . Nii et igati tegelane
Sai ka talt protsessor ostetud, kõik ikka väga  |
teema: triple boot |
colin07
vastuseid: 65
vaadatud: 22523
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 15.06.2005 15:17:01 pealkiri: triple boot |
| Niiviisi küll ei ole vist mõtet, lihtsam oleks c ketas primaryks muuta, extended partitsioon peaks seejärel ära kaduma. Converdid Linux Ext2 logicaliks, swap-i ka, ja saad veel vabast ruumist lõp ... |
teema: triple boot |
colin07
vastuseid: 65
vaadatud: 22523
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 15.06.2005 03:00:16 pealkiri: triple boot |
| Ega sul see fat32 partitsioon logical ei ole? Kui on converdi primaryks ümber, siis peaks saama sa logical partitsioone teha. Kui ei ole siis ei tea, mis võib probleemiks olla. Ehk näitad mis PM su ... |
teema: triple boot |
colin07
vastuseid: 65
vaadatud: 22523
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 14.06.2005 12:46:20 pealkiri: triple boot |
| Logical partitsiooni(de) jaoks kulub ära üks primary partitsiooni koht, millele saab nimeks Extended (see none poolt pakutud tabelis kolmas)! Seega enne seda kui sa üritad tühjast ruumist logical ... |
teema: Kommenteerimine: yb228a |
colin07
vastuseid: 230
vaadatud: 62303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.05.2005 12:59:32 pealkiri: Kommenteerimine: yb228a |
Sai switch tema käest ostetud. Tõi selle ära ka. Väga positiivne  |
teema: Järjekordne teema, kuidas pettusi vähendada |
colin07
vastuseid: 171
vaadatud: 34048
|
foorum: Parem HV postitatud: 19.05.2005 12:01:19 pealkiri: Järjekordne teema, kuidas pettusi vähendada |
| Irw ostu-müügi foorumitele saaks ainult ID-kaardiga ligi. Huvitav kui palju see müüjal potensiaalsete ostjate arvu vähendaks. Julgen pakkuda, et paljud ostjad ostavad nänni ka hetke ajel, isegi ... |
teema: naljakad lehed |
colin07
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231063
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 19.05.2005 10:11:35 pealkiri: naljakad lehed |
Küll on keegi alles viitsinud jamada . Midagi uut tavapäraste veateadete kõrvale. Vähemalt minu jaoks!!
http://www.tud.ttu.ee/error.html |
teema: Sempron 2500+ overcloking |
colin07
vastuseid: 79
vaadatud: 14816
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.05.2005 20:23:13 pealkiri: Sempron 2500+ overcloking |
| Endal sempron 2200+ ja plaan oleks ka klokkida(konfiguratsioon profiilis). See ECS-iga on küll vist klokkimine kahtlane, aga proovib vähemalt. Mis te arvate, kas see codegen 300w peaks vastu ja on p ... |
teema: Küsimused/vastused seoses SuSE linux -iga |
colin07
vastuseid: 291
vaadatud: 84821
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 07.05.2005 13:00:01 pealkiri: Küsimused/vastused seoses SuSE linux -iga |
Kurat ei saa ECS N2U400-A integreeritud heli tööle. Suse 9.2 siis kasutusel. Sound details Driver all on selline tekst
Driver Info #0:
Driver Status: i810_audio is not active
Driver Activation C ... |
teema: Kommenteerimine: panic |
colin07
vastuseid: 32
vaadatud: 18324
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2005 15:23:10 pealkiri: Kommenteerimine: panic |
Sai üle kivide kändude äri aetud, aga lõppkokkuvõttes läks kõik ikka hästi  |
teema: Kui suur on sinu mobiiliarve ? |
colin07
vastuseid: 443
vaadatud: 87289
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.02.2005 19:53:16 pealkiri: Kui suur on sinu mobiiliarve ? |
200.- eelmisel kuul oli kõigi aegade rekord aga muidu kuni 150.- |
teema: Hattrick |
colin07
vastuseid: 3423
vaadatud: 452895
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.02.2005 00:31:07 pealkiri: Hattrick |
| Aga mis meeskonna fännid mängu vaatama tulevad?? Kas mõlema omad või staadioniomaniku omad(need vist siiski mitte). Kui mõlema omad tuleks siis oleks ju sõprusmängudel rohkem rahvast ja mänge ... |
teema: lineage 2 |
colin07
vastuseid: 5260
vaadatud: 890174
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.02.2005 00:24:12 pealkiri: lineage 2 |
| Ei taha hirmutada, aga kui mina need snakezi c2 texturid oma lineage kausta copysin muutus mäng hiinakeelseks(noh või jaapani mida iganes). Ei tea mis valesti oli või tegin või tegemata pärast se ... |
| |