Avaleht
otsing leidis 68 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
colin07

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191290

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 09.06.2024 15:52:19   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Tere,

Mis maksaks vahetus:
Samsung galaxy S10 edge. Ekraan töötab, aga kukkus ämblikuks.
Tänud,
  teema: Remondi- ja ehitusteema
colin07

vastuseid: 14583
vaadatud: 3176179

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 29.11.2021 12:57:17   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Pettuse kahtluse tekitamise peale hakkasin ka ise uurima enda EE paketti ja Google andis, et tüüpkoormusgraafiku tarbimist kasutati vanasti nendel tarbijatel, kellel ei olnud kaugloetavat arvestit j ...
  teema: Raspberry Pi - 25$ arvuti
colin07

vastuseid: 1492
vaadatud: 565644

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 15.03.2016 13:44:21   pealkiri: Raspberry Pi - 25$ arvuti
Tänud info eest.
Jõudsin poolteist tundi tagasi ketta soodushinnaga ära osta.
34.28 EUR-i koos postikuluga on minu hinnangul normaalne hind thumbs_up.gif.

Nüüd juba kõik "out of stock" icon_razz.gif.
  teema: Arvutitark
colin07

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435448

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 10.04.2014 08:52:33   pealkiri: Arvutitark
Kui juba küsida mingi kauba kohta, siis proovin mina ka:

Ega kusagilt ei paista veel AM1 ITX emalplaati Asus AM1I-A?
https://www.asus.com/Motherboards/AM1IA/

See oleks täpselt õige funktsion ...
  teema: AMD Fusion APU arutelu
colin07

vastuseid: 807
vaadatud: 227185

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.03.2014 14:45:59   pealkiri: AMD Fusion APU arutelu
http://www.galador.ee/t/61795640:117

saab kohe ka vist,
hea soodne ITX plaat tegelt thumbs_up.gif , tavaliselt nad lollilt kallid olnud

Arvestades seda, et sellel plaadil on 1 DC-in, siis loodetavasti t ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
colin07

vastuseid: 8676
vaadatud: 1620007

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.02.2014 14:46:30   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Keegi oskab öelda või katsetada, kui madalale maximum TDP-le võiks haswell pinget madalamale tõmmates minna?
Huvitaks HTPC komplekt, odava ITX emaplaadi (H81) ja odava protserroriga (Celeron G182 ...
  teema: Kommenteerimine: tarc
colin07

vastuseid: 840
vaadatud: 143446

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2013 03:13:20   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Ostsin läpaka laadijad. Kõik korras.
  teema: Kommenteerimine: popcorn
colin07

vastuseid: 45
vaadatud: 13890

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2013 14:51:27   pealkiri: Kommenteerimine: popcorn
Sai tehtud väike tehing.thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: wfiles
colin07

vastuseid: 610
vaadatud: 118493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2013 01:16:35   pealkiri: Kommenteerimine: wfiles
Kaup tehtud ja seda väga kiiresti.
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: otto123
colin07

vastuseid: 214
vaadatud: 49669

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2012 21:47:55   pealkiri: Kommenteerimine: otto123
Sai müüdud videokaardi.
Kõik läks kiiresti ja ladusalt.
Soovitan!
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
colin07

vastuseid: 7715
vaadatud: 1430863

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 06.10.2012 12:58:47   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
[url=http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/CORSAIR-CXV2-PSU-500W-12CM-ATX12V23-80-CMPSU-500CXV2EU-119467]CORSAIR-CXV2 või [url=http://www.arvutikeskus.ee/es ...
  teema: Kommenteerimine: aht00
colin07

vastuseid: 13
vaadatud: 6199

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2011 21:24:14   pealkiri: Kommenteerimine: aht00
Ostsin videokaardi.
Tuli smartpostiga ja mingeid probleeme ei olnud.
Seega positiivne.
  teema: Kommenteerimine: Unwhacked Lemon
colin07

vastuseid: 53
vaadatud: 10987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.11.2011 23:09:10   pealkiri: Kommenteerimine: Unwhacked Lemon
Ostsin monitori ja kõik korras.

Väga super oli, et sai selle koju kätte tuua thumbs_up.gif.
  teema: AMD E-350 HTPC/NAS
colin07

vastuseid: 3
vaadatud: 2932

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 24.05.2011 00:39:46   pealkiri: AMD E-350 HTPC/NAS
Mind huvitaks kas sellel MITX/E350IA-E45 MSI jätkuks võimsust kahe kanali korraga salvestamiseks, kui panna sellele kaks HAUPPAUGE WINTV HVR-930C -t usb aukudesse. (Ja kas ka kahe HD signaaliga tege ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga
colin07

vastuseid: 1506
vaadatud: 254101

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 16.04.2011 15:27:40   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga
Kusagil vist kirjutas, et tun/tap adapteri tegemine ise vajab administraatori õiguseid? Ehk on seal vahet, mis kliendiversioonidest juttu käib?
Mis sa selle mõistlikult lahendamise all mõtled? Sa ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga
colin07

vastuseid: 1506
vaadatud: 254101

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 15.04.2011 12:43:00   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga
Segadusse ajas ja "mõttetu" oli erinevate juhendite failide asukohad.
http://en.gentoo-wiki.com/wiki/IPsec_L2TP_VPN_server#Openswan
/etc/ipsec.secrets
http://forums.gentoo.org/viewtopic-t-324500-h ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga
colin07

vastuseid: 1506
vaadatud: 254101

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 13.04.2011 17:18:45   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga
Saan jah aru, et openvpn oleks kergem ja mõistlikum lahendus kasutada.
Lihtsalt praegu on kliendina vaja kasutada ka mitte-administraator õigustes kasutajaga arvutit. Openvpn-i klient vajab paraku ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga
colin07

vastuseid: 1506
vaadatud: 254101

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 08.04.2011 18:23:43   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga
Saan ennast ka lugeda gentoo kasutajaks.
Andsin mingi aeg tagasi kubuntu-le ka "võimaluse", sest gentoo-s on osa asju keerulisem, aga paraku on arvuti päris vana ja ei rahuldanud ubuntu tegutsemis ...
  teema: Vaata, millisena nähti aastat 2000 pea sada aastat varem
colin07

vastuseid: 36
vaadatud: 11419

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 03.03.2011 22:43:58   pealkiri: Vaata, millisena nähti aastat 2000 pea sada aastat varem
No "audiobookide" esitamist õpilastele sellel pildil vist kujutatud ei ole.
Sellel ajal oli helisalvestamine ja mängimine olemas. Milleks teha selline pilt 2000 aastast tavalise audio kohta?
Eks s ...
  teema: Ketas plõksub
colin07

vastuseid: 11
vaadatud: 2735

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 24.01.2011 19:16:54   pealkiri: Ketas plõksub
Unustasin smardi jah lisada.
Ainuke huvitav rida oli seal :
05 05 Reallocated Sectors Count mis oli kollane ja väärtus 1

Ketas on 2.5 aastat vana, kunagi sai ordist ostetud. Ordi vist vabatah ...
  teema: Ketas plõksub
colin07

vastuseid: 11
vaadatud: 2735

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 24.01.2011 14:49:36   pealkiri: Ketas plõksub
Mul ka selline probleem, et ketas plõksub seda küll aeg-ajalt.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/files/hdtune_benchmark_samsung_hm320ji_183.png
Selle esimese madala piigi juures teeb ketas ühe plõk ...
  teema: Kommenteerimine: rvonsaar
colin07

vastuseid: 13
vaadatud: 5761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.06.2010 13:15:26   pealkiri: Kommenteerimine: rvonsaar
Ostsin mälu. Tuli kokkulepitud ajal kokkulepitud kohta ja kaup oli korras.
Tulemus seega positiivne.
  teema: USA teadlased ja IBM ehitasid uue superarvuti
colin07

vastuseid: 65
vaadatud: 22109

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 11.06.2008 09:02:20   pealkiri: USA teadlased ja IBM ehitasid uue superarvuti
Ma arvan, et sa ei jõuaks elektriarvet Eesti Energiale kinni maksta siis. icon_wink.gif icon_lol.gif
  teema: Ülevaade: Dell Latitude D620 :: Sülearvutid
colin07

vastuseid: 185
vaadatud: 81096

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 26.10.2006 14:50:38   pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D620
Üks asi häirib mi nd selle sülearvuti juures. Need on hoiatussignaalid. Valjud piiksud, kui midagi tähtsat toimub. Näiteks siin just Kaspersky teatas, et vajab restarti, ja seda hoiatust saatis ...
  teema: Ülevaade: Dell Latitude D620 :: Sülearvutid
colin07

vastuseid: 185
vaadatud: 81096

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 21.09.2006 12:32:41   pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D620
Ekraani alaosas esineb soojusleke/valgusleke

On jah natuke soe, seal kohas, kus see Dell kiri ekraani all on. Ei ole ise tähele pannudki icon_biggrin.gif.

Kirjutan siia ka 1.66 GHz-e protsessoriga 3d mark ...
  teema: Kommenteerimine: Cyborg
colin07

vastuseid: 43
vaadatud: 14881

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.08.2006 10:12:00   pealkiri: Kommenteerimine: Cyborg
Müüsin helikaardi. Raha käes, kaart läinud ja kõik thumbs_up.gif .
Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: threepwood
colin07

vastuseid: 37
vaadatud: 6750

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.08.2006 00:26:30   pealkiri: Kommenteerimine: threepwood
Ostsin videokaardi. Saatis cargoga enne maksmist kaardi ära, mina panin komplekti kokku, asi töötas ja maksin siis raha ära.
Hea tehing oli thumbs_up.gif .
  teema: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga
colin07

vastuseid: 1506
vaadatud: 254101

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 20.05.2006 22:36:39   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga
Ma siis joudnud openoffice-i installimiseni, aga ehk keegi oskab oelda, kuidas (kust) ma eestikeelset openoffice-t kompileerida saaks? icon_smile.gif
Mul on millegiparast tunne, et see on loll kusimus icon_biggrin.gif
Aita ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga
colin07

vastuseid: 1506
vaadatud: 254101

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 15.05.2006 12:02:20   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga
Lasin siis gentoo ilma internetita, Live CD-d kasutades, peale.(on ikka kõvasti mugavam, installeerida kui enne). Nüüd on root-i passwordiga jama. Ise olen nagu kindel, et panin selle passwordi, ag ...
  teema: Kommenteerimine: Merc
colin07

vastuseid: 0
vaadatud: 1261

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2006 12:03:55   pealkiri: Kommenteerimine: Merc
Minu vend seega usaldusväärne! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: gollum
colin07

vastuseid: 53
vaadatud: 18599

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2006 15:03:39   pealkiri: Kommenteerimine: gollum
Müüsin talle protsessori. Kandis raha ette, ja siis saatsin. Seega väga positiivne müügikogemus! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kaz32
colin07

vastuseid: 27
vaadatud: 10892

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2006 14:34:43   pealkiri: Kommenteerimine: Kaz32
Oli kokkulepitud ajast natuke varemgi minu maja ees, ja ostis asja ära.
Arvan, et usaldusväärne. thumbs_up.gif
  teema: Kas agar tsensuur kasutajatele hinnangu andmisel on normaalne?
colin07

vastuseid: 67
vaadatud: 11253

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 28.12.2005 15:27:55   pealkiri: Kas agar tsensuur kasutajatele hinnangu andmisel on normaalne?
Nojah hakkame kõik negatiivseid kommentaare kergekäelisemalt andma. MINU ARVATES raamat pingutas üle, et ta pani negatiivse kommentaari, seega võiks talle selle eest negatiivse kommentaari panna, ...
  teema: Kas agar tsensuur kasutajatele hinnangu andmisel on normaalne?
colin07

vastuseid: 67
vaadatud: 11253

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 28.12.2005 14:34:54   pealkiri: Kas agar tsensuur kasutajatele hinnangu andmisel on normaalne?
Negatiivse kommentaari panemine sellise asja eest on ka minuarust naeruväärt, noh tegi vastu sinu tahtmist selle kommentaari, mis siis. Õigem oleks sellistele inimestele mitte vastata, kui tõesti ...
  teema: probleem arvutustehnika müügi/vahetuse foorumis
colin07

vastuseid: 26
vaadatud: 3715

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 08.12.2005 15:51:44   pealkiri: probleem arvutustehnika müügi/vahetuse foorumis
Tavakasutajal ei läinud jah olukord ebamugavamaks ja miks siis ei võiks tasu küsida selle eest, millest sina kasu saad. Ja kolm teemat on ju ikka tasuta icon_biggrin.gif.
  teema: Kommenteerimine: Miccer
colin07

vastuseid: 1600
vaadatud: 166341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2005 12:57:59   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Sai postiga kõvaketas müüdud!
thumbs_up.gif
  teema: Ülevaade: Helikaart Chaintech AV-710 :: Helikaardid
colin07

vastuseid: 47
vaadatud: 18141

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 14.08.2005 21:45:30   pealkiri: Ülevaade: Helikaart Chaintech AV-710
Kui on eraldi võimendus ja normaalsed kõlarid siis võib kaaluda. Võimendi seepärast, et paremat heli andvatel tagumistel kanalil igasugune kaardipoolne võimendus puudub.

Kui tugevat heli sii ...
  teema: Kommenteerimine: Rutz
colin07

vastuseid: 409
vaadatud: 137543

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.06.2005 00:04:28   pealkiri: Kommenteerimine: Rutz
Kaotasin talle küll Cyberlordi Anteci, aga samas sain talt soodsalt ühe Fortroni icon_smile.gif. Nii et igati thumbs_up.gif tegelane

Sai ka talt protsessor ostetud, kõik ikka väga thumbs_up.gif
  teema: triple boot
colin07

vastuseid: 65
vaadatud: 22523

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 15.06.2005 15:17:01   pealkiri: triple boot
Niiviisi küll ei ole vist mõtet, lihtsam oleks c ketas primaryks muuta, extended partitsioon peaks seejärel ära kaduma. Converdid Linux Ext2 logicaliks, swap-i ka, ja saad veel vabast ruumist lõp ...
  teema: triple boot
colin07

vastuseid: 65
vaadatud: 22523

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 15.06.2005 03:00:16   pealkiri: triple boot
Ega sul see fat32 partitsioon logical ei ole? Kui on converdi primaryks ümber, siis peaks saama sa logical partitsioone teha. Kui ei ole siis ei tea, mis võib probleemiks olla. Ehk näitad mis PM su ...
  teema: triple boot
colin07

vastuseid: 65
vaadatud: 22523

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 14.06.2005 12:46:20   pealkiri: triple boot
Logical partitsiooni(de) jaoks kulub ära üks primary partitsiooni koht, millele saab nimeks Extended (see none poolt pakutud tabelis kolmas)! Seega enne seda kui sa üritad tühjast ruumist logical ...
  teema: Kommenteerimine: yb228a
colin07

vastuseid: 230
vaadatud: 62303

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.05.2005 12:59:32   pealkiri: Kommenteerimine: yb228a
Sai switch tema käest ostetud. Tõi selle ära ka. Väga positiivne thumbs_up.gif
  teema: Järjekordne teema, kuidas pettusi vähendada
colin07

vastuseid: 171
vaadatud: 34048

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 19.05.2005 12:01:19   pealkiri: Järjekordne teema, kuidas pettusi vähendada
Irw ostu-müügi foorumitele saaks ainult ID-kaardiga ligi. Huvitav kui palju see müüjal potensiaalsete ostjate arvu vähendaks. Julgen pakkuda, et paljud ostjad ostavad nänni ka hetke ajel, isegi ...
  teema: naljakad lehed
colin07

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231063

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 19.05.2005 10:11:35   pealkiri: naljakad lehed
Küll on keegi alles viitsinud jamada icon_lol.gif. Midagi uut tavapäraste veateadete kõrvale. Vähemalt minu jaoks!!
http://www.tud.ttu.ee/error.html
  teema: Sempron 2500+ overcloking
colin07

vastuseid: 79
vaadatud: 14816

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.05.2005 20:23:13   pealkiri: Sempron 2500+ overcloking
Endal sempron 2200+ ja plaan oleks ka klokkida(konfiguratsioon profiilis). See ECS-iga on küll vist klokkimine kahtlane, aga proovib vähemalt. Mis te arvate, kas see codegen 300w peaks vastu ja on p ...
  teema: Küsimused/vastused seoses SuSE linux -iga
colin07

vastuseid: 291
vaadatud: 84821

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 07.05.2005 13:00:01   pealkiri: Küsimused/vastused seoses SuSE linux -iga
Kurat ei saa ECS N2U400-A integreeritud heli tööle. Suse 9.2 siis kasutusel. Sound details Driver all on selline tekst
Driver Info #0:
Driver Status: i810_audio is not active
Driver Activation C ...
  teema: Kommenteerimine: panic
colin07

vastuseid: 32
vaadatud: 18324

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2005 15:23:10   pealkiri: Kommenteerimine: panic
Sai üle kivide kändude äri aetud, aga lõppkokkuvõttes läks kõik ikka hästi thumbs_up.gif
  teema: Kui suur on sinu mobiiliarve ?
colin07

vastuseid: 443
vaadatud: 87289

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.02.2005 19:53:16   pealkiri: Kui suur on sinu mobiiliarve ?
200.- eelmisel kuul oli kõigi aegade rekord icon_lol.gif aga muidu kuni 150.-
  teema: Hattrick
colin07

vastuseid: 3423
vaadatud: 452895

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.02.2005 00:31:07   pealkiri: Hattrick
Aga mis meeskonna fännid mängu vaatama tulevad?? Kas mõlema omad või staadioniomaniku omad(need vist siiski mitte). Kui mõlema omad tuleks siis oleks ju sõprusmängudel rohkem rahvast ja mänge ...
  teema: lineage 2
colin07

vastuseid: 5260
vaadatud: 890174

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.02.2005 00:24:12   pealkiri: lineage 2
Ei taha hirmutada, aga kui mina need snakezi c2 texturid oma lineage kausta copysin muutus mäng hiinakeelseks(noh või jaapani mida iganes). Ei tea mis valesti oli või tegin või tegemata pärast se ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.