|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: amtx |
capa
vastuseid: 22
vaadatud: 4609
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.11.2021 15:27:57 pealkiri: Kommenteerimine: amtx |
| Ostis videokaardi. Kõik sujus. |
teema: DotA 2 |
capa
vastuseid: 1792
vaadatud: 400456
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.07.2013 09:57:22 pealkiri: DotA 2 |
| http://hugelolcdn.com/i700/156263.jpg |
teema: DotA 2 |
capa
vastuseid: 1792
vaadatud: 400456
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.06.2013 14:11:17 pealkiri: DotA 2 |
http://hugelolcdn.com/i700/141224.jpg
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aM123N1_700b_v1.jpg |
teema: DotA 2 |
capa
vastuseid: 1792
vaadatud: 400456
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.01.2013 12:23:52 pealkiri: DotA 2 |
on tekkinud ka jälle uued keyd. 7 tk ära anda kes soovib pm oma e-mailiaadress või siis lisage steamis sõbraks.
edit: 4 alles |
teema: DotA 2 |
capa
vastuseid: 1792
vaadatud: 400456
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.12.2012 18:38:06 pealkiri: DotA 2 |
| Ära anda 7x dota2 beta keyd. Kes tahab, siis lisage mind steamis (capa) ja küsige julgelt. |
teema: DotA 2 |
capa
vastuseid: 1792
vaadatud: 400456
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.11.2012 12:03:48 pealkiri: DotA 2 |
| mul ka 4 invite pakkuda. |
teema: Diablo III |
capa
vastuseid: 14750
vaadatud: 2541342
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.06.2012 12:15:08 pealkiri: Diablo III |
| RMAH-is toimetamisel siis vajalik SMS Protect enableda. Liiga lühikese tel.nr probleemi lahendasin Skypega supporti helistades, kuid keegi oli siin julmalt +372 ette toppinud ja olevat ka toiminud. T ... |
teema: Diablo III |
capa
vastuseid: 14750
vaadatud: 2541342
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.06.2012 10:34:29 pealkiri: Diablo III |
Mul tekkis selline probleem sms protectioni lisamisega, et mul on liiga lühike number Blizzard eeldab, et number on 8 kohaline aga mu number on 7 kohaline. Seega jääb see nupp halliks millega ko ... |
teema: Diablo III |
capa
vastuseid: 14750
vaadatud: 2541342
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.05.2012 09:29:04 pealkiri: Diablo III |
tore on AH-st 700k eest asju osta, rahast ilma aga asju pole 5+ süsteem
Endal oli ka sama jama aga see item tekkis hiljem completed alla ja sain selle stashi saata. (umbes 30min läks aega - ... |
teema: Kommenteerimine: Koolja |
capa
vastuseid: 46
vaadatud: 14017
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2012 09:37:07 pealkiri: Kommenteerimine: Koolja |
Sai ketas müüdud. Kõik sujus. Soovitan!
 |
teema: lineage 2 |
capa
vastuseid: 5260
vaadatud: 890242
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.12.2011 17:49:15 pealkiri: lineage 2 |
jah, nii ongi disainitud, et rahvas kiireminini awakened saaks
JA SIIS tuleb hardcore grind rsk ootan huviga. oleks aint rohkem aega farminda 85 ära
capa: kas olete mingis suvalises välismaak ... |
teema: lineage 2 |
capa
vastuseid: 5260
vaadatud: 890242
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2011 10:43:14 pealkiri: lineage 2 |
| Tulge proovima jah. Kes hardcore lasta suudavad, siis 0-85 teeb ikka väga kiiresti. Meil siin üks grind masin tegi alla nädala 0-81. Ise olen hetkel lvl 80 Adventurer ja asun Naia serveris koos Sna ... |
teema: lineage 2 |
capa
vastuseid: 5260
vaadatud: 890242
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2011 18:35:18 pealkiri: lineage 2 |
|
teema: lineage 2 |
capa
vastuseid: 5260
vaadatud: 890242
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.12.2011 16:44:02 pealkiri: lineage 2 |
| Minu teada saab ikka Innovas tunduvalt rokem asju osta raha eest...isegi geari kui ma ei eksi. Ja ilma premium accita ei saa isegi dualboxida. Naia sellepärast ka hea, et seal juba pikalt jõudnud ma ... |
teema: Battlefield 3 |
capa
vastuseid: 26152
vaadatud: 3482136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.10.2011 09:58:49 pealkiri: Battlefield 3 |
Tundub et töötab jälle  |
teema: Kommenteerimine: londiste |
capa
vastuseid: 242
vaadatud: 133441
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.10.2010 16:51:13 pealkiri: Kommenteerimine: londiste |
Sai gaming jubin ostetud. Kaup kiire ja korralik. Müüa tõi veel ise kauba kohale ka. Super !
 |
teema: EVE online |
capa
vastuseid: 1857
vaadatud: 427795
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.10.2010 11:27:38 pealkiri: EVE online |
| EvE mängimine on hobi. kes teeb hobi korras sporti kes mängib eve. Maitse asi. |
teema: Kommenteerimine: Sant2000 |
capa
vastuseid: 0
vaadatud: 344
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2010 11:27:53 pealkiri: Kommenteerimine: Sant2000 |
Tuli juba samal õhtul kaubale ise järgi. Kiire ja korralik.  |
teema: Kommenteerimine: Groove |
capa
vastuseid: 8
vaadatud: 3824
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2010 09:57:57 pealkiri: Kommenteerimine: Groove |
Sai Razer Barracuda klapid ostatud. Tehing kiire ja korralik.  |
teema: World of Warcraft |
capa
vastuseid: 19219
vaadatud: 3446190
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.12.2009 15:59:13 pealkiri: World of Warcraft |
| Strafe nupud pinditakse A ja D külge... imo need keeramise nupud mis defaultis on on mõttetud. |
teema: Kommenteerimine: jagr |
capa
vastuseid: 1
vaadatud: 1837
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2009 13:21:50 pealkiri: Kommenteerimine: jagr |
Sai talle rool müüdud. Saatsin kauba ette, sain raha järgi. Aus ja usaldusväärne. Soovitan  |
teema: Aion |
capa
vastuseid: 1205
vaadatud: 234467
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.09.2009 07:45:21 pealkiri: Aion |
Aioni kodulehel info ju olemas
Open Beta Schedule
September 6 - September 13
Focus: Elyos and Asmodian levels 1-30 |
teema: Aion |
capa
vastuseid: 1205
vaadatud: 234467
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.08.2009 15:00:37 pealkiri: Aion |
Saatsin ka eelmine nädal kirja, täna sain sellise vastuse :
Unfortunately, we do not have any further information about the game’s release in your territory at this point. As a result, you will ... |
teema: Aion |
capa
vastuseid: 1205
vaadatud: 234467
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.08.2009 17:32:37 pealkiri: Aion |
Saatsin NCSoftile kirja selle kohta, et selgust saada kus siis eestlased mängida saavad.
Kui nad midagi tarka vastavad annan ka teile teada mis nad kirjutasid. |
teema: MyBrute |
capa
vastuseid: 2183
vaadatud: 307693
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.08.2009 10:09:09 pealkiri: MyBrute |
http://capa666.mybrute.com andke sellele vandile ka peksa
täna tegin endale pupili ja see lõi mu lvl 5 maini kahe pauguga maha  |
teema: lineage 2 |
capa
vastuseid: 5260
vaadatud: 890242
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.07.2009 08:33:57 pealkiri: lineage 2 |
1- 20 adventure guide questid
20 - 40 grindi niisama
http://lineage2.stratics.com/php-bin/show_content.php?content=30094 tee ära ka need questid...
Leveldamine on lihtsam tänu common gearile mis ... |
teema: Need For Speed Undercover |
capa
vastuseid: 1316
vaadatud: 239284
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.11.2008 14:16:45 pealkiri: Need For Speed Undercover |
| Rooliga on seda täitsa normaalne mängida, kuid käsipidur on ikka eriti haige selles mängus. Graafika on tõesti väga konarlik isegi max settingutega, eriti varjud. Hea on see et nüüd saab jäll ... |
teema: Stargate Worlds |
capa
vastuseid: 32
vaadatud: 10770
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2008 13:31:32 pealkiri: Stargate Worlds |
Trailerite järgi tundub see mäng väga sarnane Tabula Rasa gameplayle. Tabula Rasa iseenesest oli hea aga kuna pvp mängus põhimõtteliselt puudus siis piirdusin ainult open betaga.
Loodame et Sta ... |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
capa
vastuseid: 5690
vaadatud: 926159
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.07.2008 11:26:59 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
ise kasutan snaipides järgmisi perke:
1. claymore
2. overkill (hea kui mingi automaat varuks on kui keegi lähedale ronima peaks)
3. deep impact
relv tavaliselt r700
ja teiseks tavaliselt mingi ... |
teema: lineage 2 |
capa
vastuseid: 5260
vaadatud: 890242
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.12.2007 14:11:33 pealkiri: lineage 2 |
sai siis oma retail acc jälle avatud et kamaeli proovida....
mõned screenid siis Chaotic Throne 1'st
http://capa.planet.ee/CT1/ |
teema: Kommenteerimine: syncmahv |
capa
vastuseid: 107
vaadatud: 71251
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2007 21:34:09 pealkiri: Kommenteerimine: syncmahv |
Sai G25 ostetud...kõik sujus...hea müüja, soovitan  |
teema: lineage 2 |
capa
vastuseid: 5260
vaadatud: 890242
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2007 10:26:26 pealkiri: lineage 2 |
| option.ini's muuda selline rida ära nagu startupfullscreen= true true muuda false'ks ...nii vist peaks saama |
teema: Need For Speed: ProStreet |
capa
vastuseid: 4627
vaadatud: 688821
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.11.2007 10:19:21 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
| kui sul kõik low on siis on arvatavasti ka damage eest linuke puudu..st. et optionsis on võimalus see sisse või välja lülitada... |
teema: Need For Speed: ProStreet |
capa
vastuseid: 4627
vaadatud: 688821
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2007 11:32:28 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
ei oska ka ühtegi paha sõna öelda ...mäng jookseb väga hästi, graafika on ilus,uued efektid on ka mõnusad jne jne....ootame fulli siis:P
ise kasutan ka 8800GTS'i ja 1680x1050 jooksis mäng hig ... |
teema: lineage 2 |
capa
vastuseid: 5260
vaadatud: 890242
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.10.2007 15:55:25 pealkiri: lineage 2 |
õhtuti on 3k ringis online nanakis....kui just mcrabben piiranguid pole peale pannud...no 2k+ on kindlalt online...rafast on ikka väga palju seal serveris...
ise olen nanakis 77 TH täna tahaks 3. ... |
teema: Unreal Tournament 3 |
capa
vastuseid: 969
vaadatud: 177481
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.10.2007 10:10:02 pealkiri: Unreal Tournament 3 |
sai ka siis demo ära proovitud ja mulle täitsa meeldis...ja kui fullis graafika veel paremaks läheb siis on täitsa
performance on küll väga hea demos FPS ~60kandis koguaeg....kui 15 boti va ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
capa
vastuseid: 14834
vaadatud: 2379579
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.09.2007 15:49:03 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
kui koju jõuan siis proovin järgi....tänud vastaniule  |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
capa
vastuseid: 14834
vaadatud: 2379579
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.09.2007 15:42:12 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
ma ei tea kas ma olen pima aga mina oma biosest ei ole leidnut kohta kust saaks timinguid manuaalselt panna....aint mingi selline asi on seal:
High Speed DRAM DLL Settings
Provides two different me ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
capa
vastuseid: 14834
vaadatud: 2379579
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.09.2007 15:31:09 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
nii...sorry aga ma tõesti ei tahaks 236 lk läbi lugeda et oma probleemile lahendust leida...
probleem seisneb siis selles et arvuti kohe ei klokku üldse kuigi kõik komponendid peaksid olema suht ... |
teema: Enemy Territory: Quake Wars |
capa
vastuseid: 991
vaadatud: 161544
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.09.2007 07:06:29 pealkiri: Enemy Territory: Quake Wars |
| to krusu70: isiklikult pole veel siiamaani ühtegi FPS'i näinud mis oleks pay-to-play (ehk siis kuumaksuga) ja ei usu et ka see nüüd tuleb....ostad poest mängu ära ja kõik |
teema: 2moons |
capa
vastuseid: 37
vaadatud: 10460
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.08.2007 15:54:34 pealkiri: 2moons |
sai ka siis see mäng ära proovitud...esmamulje pole paha...täitsa mängitav....kusjuures jookseb paremini kui samalaadsed free to play mmod (cabal online näiteks) graafika on ka suht norm...
sellest v ... |
teema: lineage 2 |
capa
vastuseid: 5260
vaadatud: 890242
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.08.2007 10:15:03 pealkiri: lineage 2 |
Bartz: 48HE 48WL 25+ dark wiz
innactive...pole lihtsalt aega...ja pealegi bartz on suht surnud server |
teema: lineage 2 |
capa
vastuseid: 5260
vaadatud: 890242
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.07.2007 17:01:14 pealkiri: lineage 2 |
| L3 algselt pidi 2007 tulema, aga kuna L3'e dev team lasti vist terves koosseisus lahti, siis pole seda nii pea loota...kuna seda hakati nüüd otsast peale tegema... |
teema: Soldier of Fortune: Pay Back |
capa
vastuseid: 124
vaadatud: 30499
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.06.2007 09:41:46 pealkiri: Soldier of Fortune: Pay Back |
Alati võib ju olla esimene kord... jääme ootama ja loodame parimat  |
teema: lineage 2 |
capa
vastuseid: 5260
vaadatud: 890242
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.02.2007 12:06:42 pealkiri: lineage 2 |
| kunagi sai critical errorist nii lahti, et kustutad Lineage/system kaustast ära sellise faili nagu "obscene-e.dat" võid seda ka proovida |
teema: lineage 2 |
capa
vastuseid: 5260
vaadatud: 890242
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.12.2006 23:34:01 pealkiri: lineage 2 |
| me is ButtSex @ L2Supreme |
teema: lineage 2 |
capa
vastuseid: 5260
vaadatud: 890242
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.12.2006 17:15:42 pealkiri: lineage 2 |
nii...
Sorcerer plussid: AOE (ehk siis area of effect kes veel ei tea), palju tugevamad nuked kui necrol
Necro plussid: väga palju debuffe, summon+ transfer pain > all imo,
rohkem selliseid ... |
teema: World of Warcraft |
capa
vastuseid: 19219
vaadatud: 3446190
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2006 04:13:32 pealkiri: World of Warcraft |
ise kasutan midagi taolist...ei tea kas nüüd täpselt see mis seal videos aga suht sarnane...
http://wow.curse-gaming.com/en/files/details/4720/perl-classic-unit-frames/
enjoy |
teema: lineage 2 |
capa
vastuseid: 5260
vaadatud: 890242
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2006 04:03:37 pealkiri: lineage 2 |
| kellelgi L2supreme ylearust accounti pole või seda keyd millega acci teha saab...prooviks ka ära selle servu :p |
teema: lineage 2 |
capa
vastuseid: 5260
vaadatud: 890242
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2006 21:03:11 pealkiri: lineage 2 |
eks igaüks mängib seda mängu mis talle rohkem meeldib....selliseid vaidlustel ei ole absoluutselt mingit mõtet et L2 on parem kui wow või vastupidi...
To ever: krt kes sul lubas meie jooma pil ... |
| |