Avaleht
otsing leidis 89 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: amtx
capa

vastuseid: 22
vaadatud: 4609

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.11.2021 15:27:57   pealkiri: Kommenteerimine: amtx
Ostis videokaardi. Kõik sujus.
  teema: DotA 2
capa

vastuseid: 1792
vaadatud: 400456

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.07.2013 09:57:22   pealkiri: DotA 2
http://hugelolcdn.com/i700/156263.jpg
  teema: DotA 2
capa

vastuseid: 1792
vaadatud: 400456

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.06.2013 14:11:17   pealkiri: DotA 2
http://hugelolcdn.com/i700/141224.jpg
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aM123N1_700b_v1.jpg
  teema: DotA 2
capa

vastuseid: 1792
vaadatud: 400456

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.01.2013 12:23:52   pealkiri: DotA 2
on tekkinud ka jälle uued keyd. 7 tk ära anda kes soovib pm oma e-mailiaadress või siis lisage steamis sõbraks.

edit: 4 alles
  teema: DotA 2
capa

vastuseid: 1792
vaadatud: 400456

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2012 18:38:06   pealkiri: DotA 2
Ära anda 7x dota2 beta keyd. Kes tahab, siis lisage mind steamis (capa) ja küsige julgelt.
  teema: DotA 2
capa

vastuseid: 1792
vaadatud: 400456

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.11.2012 12:03:48   pealkiri: DotA 2
mul ka 4 invite pakkuda.
  teema: Diablo III
capa

vastuseid: 14750
vaadatud: 2541342

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.06.2012 12:15:08   pealkiri: Diablo III
RMAH-is toimetamisel siis vajalik SMS Protect enableda. Liiga lühikese tel.nr probleemi lahendasin Skypega supporti helistades, kuid keegi oli siin julmalt +372 ette toppinud ja olevat ka toiminud. T ...
  teema: Diablo III
capa

vastuseid: 14750
vaadatud: 2541342

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.06.2012 10:34:29   pealkiri: Diablo III
Mul tekkis selline probleem sms protectioni lisamisega, et mul on liiga lühike number icon_biggrin.gif Blizzard eeldab, et number on 8 kohaline aga mu number on 7 kohaline. Seega jääb see nupp halliks millega ko ...
  teema: Diablo III
capa

vastuseid: 14750
vaadatud: 2541342

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.05.2012 09:29:04   pealkiri: Diablo III
tore on AH-st 700k eest asju osta, rahast ilma aga asju pole 5+ süsteem icon_neutral.gif

Endal oli ka sama jama aga see item tekkis hiljem completed alla ja sain selle stashi saata. (umbes 30min läks aega - ...
  teema: Kommenteerimine: Koolja
capa

vastuseid: 46
vaadatud: 14017

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2012 09:37:07   pealkiri: Kommenteerimine: Koolja
Sai ketas müüdud. Kõik sujus. Soovitan!
beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: lineage 2
capa

vastuseid: 5260
vaadatud: 890242

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.12.2011 17:49:15   pealkiri: lineage 2
jah, nii ongi disainitud, et rahvas kiireminini awakened saaks
JA SIIS tuleb hardcore grind rsk icon_biggrin.gif ootan huviga. oleks aint rohkem aega farminda 85 ära

capa: kas olete mingis suvalises välismaak ...
  teema: lineage 2
capa

vastuseid: 5260
vaadatud: 890242

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2011 10:43:14   pealkiri: lineage 2
Tulge proovima jah. Kes hardcore lasta suudavad, siis 0-85 teeb ikka väga kiiresti. Meil siin üks grind masin tegi alla nädala 0-81. Ise olen hetkel lvl 80 Adventurer ja asun Naia serveris koos Sna ...
  teema: lineage 2
capa

vastuseid: 5260
vaadatud: 890242

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2011 18:35:18   pealkiri: lineage 2
  teema: lineage 2
capa

vastuseid: 5260
vaadatud: 890242

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.12.2011 16:44:02   pealkiri: lineage 2
Minu teada saab ikka Innovas tunduvalt rokem asju osta raha eest...isegi geari kui ma ei eksi. Ja ilma premium accita ei saa isegi dualboxida. Naia sellepärast ka hea, et seal juba pikalt jõudnud ma ...
  teema: Battlefield 3
capa

vastuseid: 26152
vaadatud: 3482136

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.10.2011 09:58:49   pealkiri: Battlefield 3
Tundub et töötab jälle icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: londiste
capa

vastuseid: 242
vaadatud: 133441

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.10.2010 16:51:13   pealkiri: Kommenteerimine: londiste
Sai gaming jubin ostetud. Kaup kiire ja korralik. Müüa tõi veel ise kauba kohale ka. Super !
beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: EVE online
capa

vastuseid: 1857
vaadatud: 427795

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.10.2010 11:27:38   pealkiri: EVE online
EvE mängimine on hobi. kes teeb hobi korras sporti kes mängib eve. Maitse asi.
  teema: Kommenteerimine: Sant2000
capa

vastuseid: 0
vaadatud: 344

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2010 11:27:53   pealkiri: Kommenteerimine: Sant2000
Tuli juba samal õhtul kaubale ise järgi. Kiire ja korralik. thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Groove
capa

vastuseid: 8
vaadatud: 3824

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2010 09:57:57   pealkiri: Kommenteerimine: Groove
Sai Razer Barracuda klapid ostatud. Tehing kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: World of Warcraft
capa

vastuseid: 19219
vaadatud: 3446190

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.12.2009 15:59:13   pealkiri: World of Warcraft
Strafe nupud pinditakse A ja D külge... imo need keeramise nupud mis defaultis on on mõttetud.
  teema: Kommenteerimine: jagr
capa

vastuseid: 1
vaadatud: 1837

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2009 13:21:50   pealkiri: Kommenteerimine: jagr
Sai talle rool müüdud. Saatsin kauba ette, sain raha järgi. Aus ja usaldusväärne. Soovitan thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Aion
capa

vastuseid: 1205
vaadatud: 234467

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.09.2009 07:45:21   pealkiri: Aion
Aioni kodulehel info ju olemas icon_rolleyes.gif

Open Beta Schedule

September 6 - September 13

Focus: Elyos and Asmodian levels 1-30
  teema: Aion
capa

vastuseid: 1205
vaadatud: 234467

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.08.2009 15:00:37   pealkiri: Aion
Saatsin ka eelmine nädal kirja, täna sain sellise vastuse :

Unfortunately, we do not have any further information about the game’s release in your territory at this point. As a result, you will ...
  teema: Aion
capa

vastuseid: 1205
vaadatud: 234467

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.08.2009 17:32:37   pealkiri: Aion
Saatsin NCSoftile kirja selle kohta, et selgust saada kus siis eestlased mängida saavad.
Kui nad midagi tarka vastavad annan ka teile teada mis nad kirjutasid.
  teema: MyBrute
capa

vastuseid: 2183
vaadatud: 307693

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.08.2009 10:09:09   pealkiri: MyBrute
http://capa666.mybrute.com andke sellele vandile ka peksa icon_wink.gif
täna tegin endale pupili ja see lõi mu lvl 5 maini kahe pauguga maha icon_biggrin.gif
  teema: lineage 2
capa

vastuseid: 5260
vaadatud: 890242

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.07.2009 08:33:57   pealkiri: lineage 2
1- 20 adventure guide questid
20 - 40 grindi niisama
http://lineage2.stratics.com/php-bin/show_content.php?content=30094 tee ära ka need questid...
Leveldamine on lihtsam tänu common gearile mis ...
  teema: Need For Speed Undercover
capa

vastuseid: 1316
vaadatud: 239284

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2008 14:16:45   pealkiri: Need For Speed Undercover
Rooliga on seda täitsa normaalne mängida, kuid käsipidur on ikka eriti haige selles mängus. Graafika on tõesti väga konarlik isegi max settingutega, eriti varjud. Hea on see et nüüd saab jäll ...
  teema: Stargate Worlds
capa

vastuseid: 32
vaadatud: 10770

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2008 13:31:32   pealkiri: Stargate Worlds
Trailerite järgi tundub see mäng väga sarnane Tabula Rasa gameplayle. Tabula Rasa iseenesest oli hea aga kuna pvp mängus põhimõtteliselt puudus siis piirdusin ainult open betaga.
Loodame et Sta ...
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
capa

vastuseid: 5690
vaadatud: 926159

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.07.2008 11:26:59   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
ise kasutan snaipides järgmisi perke:
1. claymore
2. overkill (hea kui mingi automaat varuks on kui keegi lähedale ronima peaks)
3. deep impact
relv tavaliselt r700
ja teiseks tavaliselt mingi ...
  teema: lineage 2
capa

vastuseid: 5260
vaadatud: 890242

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.12.2007 14:11:33   pealkiri: lineage 2
sai siis oma retail acc jälle avatud et kamaeli proovida....
mõned screenid siis Chaotic Throne 1'st
http://capa.planet.ee/CT1/
  teema: Kommenteerimine: syncmahv
capa

vastuseid: 107
vaadatud: 71251

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2007 21:34:09   pealkiri: Kommenteerimine: syncmahv
Sai G25 ostetud...kõik sujus...hea müüja, soovitan thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: lineage 2
capa

vastuseid: 5260
vaadatud: 890242

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.12.2007 10:26:26   pealkiri: lineage 2
option.ini's muuda selline rida ära nagu startupfullscreen= true true muuda false'ks ...nii vist peaks saama
  teema: Need For Speed: ProStreet
capa

vastuseid: 4627
vaadatud: 688821

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.11.2007 10:19:21   pealkiri: Need For Speed: ProStreet
kui sul kõik low on siis on arvatavasti ka damage eest linuke puudu..st. et optionsis on võimalus see sisse või välja lülitada...
  teema: Need For Speed: ProStreet
capa

vastuseid: 4627
vaadatud: 688821

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.11.2007 11:32:28   pealkiri: Need For Speed: ProStreet
ei oska ka ühtegi paha sõna öelda ...mäng jookseb väga hästi, graafika on ilus,uued efektid on ka mõnusad jne jne....ootame fulli siis:P
ise kasutan ka 8800GTS'i ja 1680x1050 jooksis mäng hig ...
  teema: lineage 2
capa

vastuseid: 5260
vaadatud: 890242

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.10.2007 15:55:25   pealkiri: lineage 2
õhtuti on 3k ringis online nanakis....kui just mcrabben piiranguid pole peale pannud...no 2k+ on kindlalt online...rafast on ikka väga palju seal serveris...
ise olen nanakis 77 TH täna tahaks 3. ...
  teema: Unreal Tournament 3
capa

vastuseid: 969
vaadatud: 177481

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.10.2007 10:10:02   pealkiri: Unreal Tournament 3
sai ka siis demo ära proovitud ja mulle täitsa meeldis...ja kui fullis graafika veel paremaks läheb siis on täitsa thumbs_up.gif
performance on küll väga hea demos FPS ~60kandis koguaeg....kui 15 boti va ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
capa

vastuseid: 14834
vaadatud: 2379579

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.09.2007 15:49:03   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
kui koju jõuan siis proovin järgi....tänud vastaniule beer_yum.gif
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
capa

vastuseid: 14834
vaadatud: 2379579

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.09.2007 15:42:12   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
ma ei tea kas ma olen pima aga mina oma biosest ei ole leidnut kohta kust saaks timinguid manuaalselt panna....aint mingi selline asi on seal:
High Speed DRAM DLL Settings
Provides two different me ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
capa

vastuseid: 14834
vaadatud: 2379579

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.09.2007 15:31:09   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
nii...sorry aga ma tõesti ei tahaks 236 lk läbi lugeda et oma probleemile lahendust leida...
probleem seisneb siis selles et arvuti kohe ei klokku üldse kuigi kõik komponendid peaksid olema suht ...
  teema: Enemy Territory: Quake Wars
capa

vastuseid: 991
vaadatud: 161544

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.09.2007 07:06:29   pealkiri: Enemy Territory: Quake Wars
to krusu70: isiklikult pole veel siiamaani ühtegi FPS'i näinud mis oleks pay-to-play (ehk siis kuumaksuga) ja ei usu et ka see nüüd tuleb....ostad poest mängu ära ja kõik
  teema: 2moons
capa

vastuseid: 37
vaadatud: 10460

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.08.2007 15:54:34   pealkiri: 2moons
sai ka siis see mäng ära proovitud...esmamulje pole paha...täitsa mängitav....kusjuures jookseb paremini kui samalaadsed free to play mmod (cabal online näiteks) graafika on ka suht norm...
sellest v ...
  teema: lineage 2
capa

vastuseid: 5260
vaadatud: 890242

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.08.2007 10:15:03   pealkiri: lineage 2
Bartz: 48HE 48WL 25+ dark wiz
innactive...pole lihtsalt aega...ja pealegi bartz on suht surnud server
  teema: lineage 2
capa

vastuseid: 5260
vaadatud: 890242

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.07.2007 17:01:14   pealkiri: lineage 2
L3 algselt pidi 2007 tulema, aga kuna L3'e dev team lasti vist terves koosseisus lahti, siis pole seda nii pea loota...kuna seda hakati nüüd otsast peale tegema...
  teema: Soldier of Fortune: Pay Back
capa

vastuseid: 124
vaadatud: 30499

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.06.2007 09:41:46   pealkiri: Soldier of Fortune: Pay Back
Alati võib ju olla esimene kord...icon_wink.gif jääme ootama ja loodame parimat beer_yum.gif
  teema: lineage 2
capa

vastuseid: 5260
vaadatud: 890242

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.02.2007 12:06:42   pealkiri: lineage 2
kunagi sai critical errorist nii lahti, et kustutad Lineage/system kaustast ära sellise faili nagu "obscene-e.dat" võid seda ka proovida
  teema: lineage 2
capa

vastuseid: 5260
vaadatud: 890242

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.12.2006 23:34:01   pealkiri: lineage 2
me is ButtSex @ L2Supreme
  teema: lineage 2
capa

vastuseid: 5260
vaadatud: 890242

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.12.2006 17:15:42   pealkiri: lineage 2
nii...
Sorcerer plussid: AOE (ehk siis area of effect kes veel ei tea), palju tugevamad nuked kui necrol
Necro plussid: väga palju debuffe, summon+ transfer pain > all imo,

rohkem selliseid ...
  teema: World of Warcraft
capa

vastuseid: 19219
vaadatud: 3446190

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2006 04:13:32   pealkiri: World of Warcraft
ise kasutan midagi taolist...ei tea kas nüüd täpselt see mis seal videos aga suht sarnane...
http://wow.curse-gaming.com/en/files/details/4720/perl-classic-unit-frames/
enjoy
  teema: lineage 2
capa

vastuseid: 5260
vaadatud: 890242

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.12.2006 04:03:37   pealkiri: lineage 2
kellelgi L2supreme ylearust accounti pole või seda keyd millega acci teha saab...prooviks ka ära selle servu :p
  teema: lineage 2
capa

vastuseid: 5260
vaadatud: 890242

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2006 21:03:11   pealkiri: lineage 2
eks igaüks mängib seda mängu mis talle rohkem meeldib....selliseid vaidlustel ei ole absoluutselt mingit mõtet et L2 on parem kui wow või vastupidi...

To ever: krt kes sul lubas meie jooma pil ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.