Avaleht
otsing leidis 128 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kõlari parandamine
c

vastuseid: 10
vaadatud: 5844

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 11.10.2006 18:29:39   pealkiri: Kõlari parandamine
epo ei ole hea. epo on raske ja jäik.
oleneb et mida sul täpselt liimida on vaja? moment muidu pea alati hädast välja aidanud.
  teema: Probleem m-audio helikaardiga lindistamisel.
c

vastuseid: 1
vaadatud: 1337

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 09.10.2006 18:40:50   pealkiri: Probleem m-audio helikaardiga lindistamisel.
kas ilma lindistamata kuulates tuleb ikka mõlemast kanalist heli? ehk siis kui lased signaali lihtsalt otse läbi helikaardi.
kui tuleb siis peaks nagu helikaart korras olema.
kui niisama kuulates ...
  teema: Kõlari parandamine
c

vastuseid: 10
vaadatud: 5844

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 09.10.2006 18:34:23   pealkiri: Kõlari parandamine
tolmuimejaga
  teema: Kõrvaklapid ja kõlarid ühe helikaardi taha
c

vastuseid: 14
vaadatud: 3147

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.05.2006 18:03:19   pealkiri: Kõrvaklapid ja kõlarid ühe helikaardi taha
A versiooni ei saa kasutada kuna siis jäävad klapid alati töötama, isegi siis kui sa neid ei kasuta. ise soovitaks mingi lülitiga ümberlülituskarp teha. ei tohiks eriti keeruline olla.
üks se ...
  teema: Abi muusikasüsteemi valikuga salongi
c

vastuseid: 26
vaadatud: 5530

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 28.03.2006 14:17:59   pealkiri: Abi muusikasüsteemi valikuga salongi
  teema: Audio 8-kanalit => Firewire => Laptop
c

vastuseid: 4
vaadatud: 2091

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.03.2006 23:22:10   pealkiri: Audio 8-kanalit => Firewire => Laptop
ei ole see asi nii hull kah tegelikult. rohkem asi selles kinni et ta suudaks ikka seda 8st kanalist tulevad andmevoogu salvestada. ehk siis 8rida wavi peaks olema umbes 100mega minutis.
suurem jama ...
  teema: Uued kaamerad Canonilt
c

vastuseid: 139
vaadatud: 55648

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 22.02.2006 10:42:43   pealkiri: Uued kaamerad Canonilt
huvitav palju see "expected street price of US$1399" eestis ja eestirahas võiks teha?
  teema: läpaka mikrofon
c

vastuseid: 2
vaadatud: 2120

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 21.02.2006 23:13:43   pealkiri: läpaka mikrofon
volume controlis optionite alla advanced options mille ette linnukese pannes peaks micri alla tekkima nupp advanced, seal siis mic boost mis peaks mikri helitugevust 20 detsi tõstma.

teine asi on ...
  teema: Võim,kõlarid,oomid :S
c

vastuseid: 15
vaadatud: 13395

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 10.02.2006 13:02:55   pealkiri: Võim,kõlarid,oomid :S
filtreid peab ka muutma. kui kõlari takistus muutub pead madalsageduse filtril vahetama konded ja poolid ära. kui on 2.-järku filter siis peab algse kondeka Mkf / 2 ja pooli mH x 2. kuna ei tea pea ...
  teema: Pilt videomaki RCA-st teleka antennisisendisse
c

vastuseid: 8
vaadatud: 2247

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 20.01.2006 10:33:11   pealkiri: Pilt videomaki RCA-st teleka antennisisendisse
antenni kaudu edastatakse kohe kindlasti ka video maki enda pilt. iseasi kas ka video sisendi pilti kantakse antennist välja, seda peab proovima.
modulaator muidu selline http://www.tevalo.ee/cgi-bi ...
  teema: Kas suppakas (=subwoofer) rikub tervist?
c

vastuseid: 157
vaadatud: 36286

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 07.01.2006 23:08:47   pealkiri: Kas suppakas (=subwoofer) rikub tervist?
et 5 aastat suht pidevalt lärmis veedetud ja kõrvu tapetud. annab ikka tunda küll.
võimsused küll veidi teised kui koduses kasutuses oleva tehnika puhul, aga see ei muuda asja.
veidi muutuvad ...
  teema: Vaja välja printida pilte
c

vastuseid: 8
vaadatud: 2579

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 17.12.2005 03:55:26   pealkiri: Vaja välja printida pilte
300dpi kasutatakse igapool fotonduses, kus on pildid lähedalt vaatamiseks. kui kaugemalt vaadata siis kasutatakse 200 või 150 dpi. aga noh sel juhul ikka mingi meeter vähemalt peab pildi üks külg ...
  teema: Vaja välja printida pilte
c

vastuseid: 8
vaadatud: 2579

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 15.12.2005 10:54:56   pealkiri: Vaja välja printida pilte
prinditakse asju tihedusega 300dpi. monitoril kuvatkase tihedusega 72dpi. sinu pildid on pixlitest cm-idesse ümber arvestatud selle 72dpi järgi. (1000pixlit/72dpi*2,54=32,58cm)
reaalselt aga kasuta ...
  teema: Millist objektiivi valida (350D-le)
c

vastuseid: 122
vaadatud: 34011

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.12.2005 19:08:01   pealkiri: Millist objektiivi valida (350D-le)
sai kah endale 50mm 1.4(pentaxile) ligi võetud ja ütleme nii, et naeratus iga korraga ainult suureneb. eks peab rohkem proovima, et saada paremat ettekujutust, aga tundub ikka ülihea.
  teema: Mono To Stereo lindistamine
c

vastuseid: 15
vaadatud: 3516

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 14.11.2005 13:58:48   pealkiri: Mono To Stereo lindistamine
kas sul selle delta mixeris, või mis iganes selle softi jupi nimi on mida kasutad helitugevuste regullimiseks, on sul pandud asi centerisse. defaultis peaks olema nii et kõik paarituarvulised kanali ...
  teema: Kommenteerimine: Petroff
c

vastuseid: 28
vaadatud: 11499

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.11.2005 13:58:08   pealkiri: Kommenteerimine: Petroff
äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Q:Kõlarite kohta
c

vastuseid: 3
vaadatud: 1879

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 28.10.2005 16:56:31   pealkiri: Q:Kõlarite kohta
toitetrahvo võib ise kah siriseda vaikselt. ennegi nii olnud. keera sisend nulli ja kui sirina tugevus ei muutu siis eks see trafo undabki.
  teema: Tuba helikindlamaks?
c

vastuseid: 50
vaadatud: 34872

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 16.08.2005 21:04:10   pealkiri: Tuba helikindlamaks?
bass peaks konkreetsemaks minema, kuna põrand ei vibreeri enam kaasa.
  teema: Süntesaator Yamaha PSR-1500(help)
c

vastuseid: 1
vaadatud: 2201

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.08.2005 09:14:47   pealkiri: Süntesaator Yamaha PSR-1500(help)
väike otsing netis andis sellise tulemuse:

USB TO DEVICE is also used for connecting the keyboard to the Internet using an optional USB-Ethernet or USB Wi-Fi adaptor. You'll need your computer to ...
  teema: Tuba helikindlamaks?
c

vastuseid: 50
vaadatud: 34872

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.08.2005 17:17:33   pealkiri: Tuba helikindlamaks?
munarestid ei tee tuba helikindlamaks.
munareste kasutatakse ainult peegelduste vähendamiseks, et tuba ei kajaks.
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
c

vastuseid: 7769
vaadatud: 1584347

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.07.2005 22:46:49   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
hetkel siis lahendus selline:
helikaart1: terratec 24bit 96khz
helikaart2: echo layla 3g (8in 8out laiendatav 16in/16out)
võim1: NAD 2x20W@8oom
võim2: 2x3W kõrvaklapi võim
kõlarid: s90
kõr ...
  teema: kõlar õue
c

vastuseid: 8
vaadatud: 3655

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 08.04.2005 11:00:09   pealkiri: kõlar õue
mine astu suvalisest viva elektroonikast või +/-sest läbi. seal peaks odavaid juuste olema küll.
võisiis vaata ostu-müügi foorumisse sealt peaks kah leidma.
  teema: kõlar õue
c

vastuseid: 8
vaadatud: 3655

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 07.04.2005 14:01:02   pealkiri: kõlar õue
http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?ec=3a8b11c&lng=est
täiesti olmas veekindlad kõllid
  teema: kõlarikaablid
c

vastuseid: 12
vaadatud: 10734

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.04.2005 23:23:37   pealkiri: kõlarikaablid
et siis sellise asja leidsin
kui juhuslikult keegi tulevikus peaks seda teemat kaema juhtuma sama küsimusega
  teema: subwoofer
c

vastuseid: 7
vaadatud: 2243

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.04.2005 09:25:37   pealkiri: subwoofer
seleta lahti mõiste tavaline kõlar - pole mina veel sellist imelooma kohand.
subwooferi eripära teiste kõlaritega võrreldes ongi see et ta mängib madalaid sagedusi mida teised ei mängi. ja kõ ...
  teema: kõne imiteerija
c

vastuseid: 3
vaadatud: 1363

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 28.02.2005 18:26:19   pealkiri: kõne imiteerija
http://www.eki.ee/keeletehnoloogia/projektid/syntees/tks.html
seal siis olemas koos eestikeelse lugemise tarvis olevate asjade ja õpetustega
  teema: Võimendi???
c

vastuseid: 31
vaadatud: 5379

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 28.02.2005 17:53:39   pealkiri: Võimendi???



ära ta toidab kindasti, aga maksimumi sa asjast kätte ei saa. paar detsi jääb puudu.
kui sul võim on poole lahjem, kui subbar kaotad sa 3detsi helirõhku.
ja et seda 3e detsi tagasi saada ...
  teema: rike+kõlakast
c

vastuseid: 16
vaadatud: 3078

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 28.02.2005 17:41:24   pealkiri: rike+kõlakast
ise olen kasutanud vuntside parandamiseks sellist kombinatsiooni, et tõmban selle tinaeemaldus sukale veel peenikese nööri sisse ja pärast veel tõmban silikooniga asja üle, et sukk pärast nöö ...
  teema: Võimendi???
c

vastuseid: 31
vaadatud: 5379

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 28.02.2005 11:41:39   pealkiri: Võimendi???
seda võimu kasutades kaotad sa 450e vatise võimuga võrreldes kokku 4dB helirõhust.
tegelikult peaks võimendit ostes arvestama ühte asja veel - nn. headruum - mis tähendab et võim peaks olema ...
  teema: Võimendi???
c

vastuseid: 31
vaadatud: 5379

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 28.02.2005 11:30:29   pealkiri: Võimendi???
sellel 2kW võimul on ainult üks viga - ta on ainult 2x 220w
http://www.pyleaudio.com/manuals/PZR1000.pdf
  teema: Kaval süsteem autosse
c

vastuseid: 14
vaadatud: 3731

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 27.02.2005 14:24:58   pealkiri: Kaval süsteem autosse
juhtmed peab ikka ise meisterdama, suurem probleem on aga selles, et kas makk laseb cd-boksi peale lülitada kui seal tegelikult miskit taga pole. sest cd-boxi juhtimis kaablite kaudu tunneb makk ära ...
  teema: Võimendi???
c

vastuseid: 31
vaadatud: 5379

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 27.02.2005 14:22:10   pealkiri: Võimendi???
  teema: Kaval süsteem autosse
c

vastuseid: 14
vaadatud: 3731

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 27.02.2005 00:07:44   pealkiri: Kaval süsteem autosse
ja on müügil olemas ka mingid sellised adapterid, et lased 3.5mm pulgaga heli sisse ja kaabli teises otsas on mingi kassetti meenutav asi, mis siis käib kassettmakki. kvaliteet küll ei kannata eri ...
  teema: Võimendi???
c

vastuseid: 31
vaadatud: 5379

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.02.2005 23:57:17   pealkiri: Võimendi???
icon_confused.gif autosubbar
http://www.autoradia.sk/navig/hertz/catalog/es380.pdf - vist siis see
ise küll eriti ei usuks neid vatte. kirjas kah veel et continuous program, mis võib rms-ist väääga kaugel ol ...
  teema: rike+kõlakast
c

vastuseid: 16
vaadatud: 3078

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.02.2005 23:46:53   pealkiri: rike+kõlakast
vaheta juhe prooviks korraliku vastu
kui ei aita võta element kastist välja ja katsu sõrmedega õrnalt kas membraan liigub vabalt magnetpilus ja ei käi kusagile vastu. võid ka koputada membraani ...
  teema: Võimendi???
c

vastuseid: 31
vaadatud: 5379

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.02.2005 22:39:50   pealkiri: Võimendi???
see võim sobib passiivsetele bassikõlaritele, küll aga on vahele veel lisaks vaja madalpääsu filtrit. sest tagaliselt pro võimudele selliseid asju sisse ei ehitata.
on siis vaja kas aktiiv filt ...
  teema: Võimendi???
c

vastuseid: 31
vaadatud: 5379

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.02.2005 20:01:12   pealkiri: Võimendi???
Kas keegi oskaks öelda, mis asi see on http://www.pillipood.ee/pt/177/cmnt/60184/ väga vähe nuppe paistab seal olevat. Hind muidu norm

palju neid nuppe ikka vaja on. üks poweri nupp ja kaks hel ...
  teema: Võimendi???
c

vastuseid: 31
vaadatud: 5379

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.02.2005 19:01:36   pealkiri: Võimendi???
http://www.protuning.ee/index.php?nid=4&data=pylep&cat=18
need peaks olema eestis müüdavatest võimenditest kõige odavamad toas kasutatavad võimud (ei olnud ju öeldud kas toas või autos ...
  teema: rike+kõlakast
c

vastuseid: 16
vaadatud: 3078

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 26.02.2005 18:56:18   pealkiri: rike+kõlakast
asi on arvatavasti hoopis selles et need trossid või mis iganes nende nimed on on ajapikku lihtsalt otsad andnud ja kui ühendust ei anna korralikult siis ongi tagajärjeks plärin.
  teema: Abi baskõlari ehitamisele
c

vastuseid: 1
vaadatud: 799

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 16.02.2005 14:34:44   pealkiri: Abi baskõlari ehitamisele
bassbox pro võisiis win isd
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
c

vastuseid: 7769
vaadatud: 1584347

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.01.2005 20:00:31   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme


Edit: Endal mingine vana philipsi keskus, kunagi sai võidetud. Wall Streedi kleepsudega icon_razz1.gif 2x25rms -> ning King Audio 8" juust subwoofer , mida toidab selline asi -> http://www.zone.ee/s ...
  teema: Pildi suurendamine...?
c

vastuseid: 12
vaadatud: 4235

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 03.01.2005 21:19:09   pealkiri: Pildi suurendamine...?
soovitatakse ka sellist asja et suurendada mitte kohe soovitud suuruseni vaid umbes 10% korraga ja niimoodi mitu korda kuni soovitud suuruseni
  teema: abi audiokaabli jätkamisel/pikendamisel
c

vastuseid: 14
vaadatud: 4847

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 20.12.2004 14:18:52   pealkiri: abi audiokaabli jätkamisel/pikendamisel
musiccenterist peaks ainult odavamalt saama need pistikud/pesad
ja kaablid pane ikka korralikud ja kvaliteetsed, sest need jäevad seinasisse pikemaks ajaks ja sa ehitad asja endale, niiet minumeeles ...
  teema: vähe ressursi nõudev video vaatamise prog.
c

vastuseid: 10
vaadatud: 2402

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 17.12.2004 22:58:26   pealkiri: vähe ressursi nõudev video vaatamise prog.
see massin peaks küll kaks asja korraga suuta teha. proovi puhasta arvuti üleliigsest pahnast ära ja pane mittevajalikud asjad selleks ajaks kinni. kui sul on win xp siis loe kasulike näpunäidete ...
  teema: abi audiokaabli jätkamisel/pikendamisel
c

vastuseid: 14
vaadatud: 4847

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 17.12.2004 22:20:39   pealkiri: abi audiokaabli jätkamisel/pikendamisel
soovitaks kasutada selliseid asju nigu spekoni otsikud seinale panemiseks. head pisikesed on ja sisaldavad endas kas 4 või 8 kontakti saab kogu kõlarivärgensi ühest pistikust läbi ajada. kasutata ...
  teema: mp3 mängija & drive compression
c

vastuseid: 8
vaadatud: 1493

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 15.12.2004 01:20:15   pealkiri: mp3 mängija & drive compression
andmekandjana saab kasutada, aga kas pärast ka uuesti mp3 mängijana saab kasutada ei oska öelda
  teema: mp3 mängija & drive compression
c

vastuseid: 8
vaadatud: 1493

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 14.12.2004 21:02:01   pealkiri: mp3 mängija & drive compression
siis peaks saama ainult arvutis seda kasutada. ja et mp3 mängija siis ei tohiks töötada.
  teema: mp3 mängija & drive compression
c

vastuseid: 8
vaadatud: 1493

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 14.12.2004 19:30:57   pealkiri: mp3 mängija & drive compression
seda kompressitud draivi saab siis ainult windows kasutada. vaevalt et see mp3 mängja siis temast aru saab.
  teema: Piltide kokkusobitamine...
c

vastuseid: 12
vaadatud: 2675

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.12.2004 21:21:36   pealkiri: Piltide kokkusobitamine...
parema kvaliteedi saad kui ajad inimesed kohale ja teed pildi.
eri piltide kokku panemisega on tavaliselt see jama et valgus langeb eri nurkade alt ja erinevate värvitoonidega pildid on.
  teema: misasi on impendance?
c

vastuseid: 12
vaadatud: 2655

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 18.11.2004 11:26:02   pealkiri: misasi on impendance?
küsiti et mida oleks vaja jälgida et saaks võimalikult kõva müra asjast kätte. ja sel juhul on vaja arvestada et mida võiksem on takistus seda suuremat mürglit suudab võim välja anda
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.