Avaleht
otsing leidis 30 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: estgambler
bbyte

vastuseid: 21
vaadatud: 6893

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2023 20:14:08   pealkiri: Kommenteerimine: estgambler
meeldivalt kiire diil
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
bbyte

vastuseid: 3132
vaadatud: 1192307

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 21.06.2021 19:48:55   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
OnePlus 7 Pro Nebula Blue ekraani + vahetuse hind?
  teema: RP PI4 plex server/torrent box
bbyte

vastuseid: 41
vaadatud: 9669

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 31.01.2021 20:50:18   pealkiri: RP PI4 plex server/torrent box
Olen üle poole aasta Arch Linux ARMi (aarch64) Plexi serveri, qBittorrent Web UI ja USB HDD-ga kasutanud. Overclock 2 GHz peal ja Direct Playga (vahel ka audio transcode) pole 4k remuxidega kordagi p ...
  teema: [XSX] Xbox Series X
bbyte

vastuseid: 1555
vaadatud: 425807

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.01.2021 22:06:24   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
, need on summad, mis kaardilt maha läksid. Kanada hinnad olid eile kõige odavamad ja ostsin sel hetkel viimased ära.

Täna ostsin samale kasutajale paar USA regiooni mängu hea hinnagaja ja pea ...
  teema: [XSX] Xbox Series X
bbyte

vastuseid: 1555
vaadatud: 425807

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.01.2021 00:27:21   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Ostsin Gamivost 68 euro eest 2 aastat Xbox Live Gold'i (Kanada). VPNiga lisasin koodid ja Eesti krediitkaardi ja sain 2a 1 kuud. Ultimate'i aktiveerida selle kaardiga ei lasknud, aga võtsin 1.50€ e ...
  teema: Kommenteerimine: koopaorav
bbyte

vastuseid: 99
vaadatud: 20151

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2019 13:07:25   pealkiri: Kommenteerimine: koopaorav
Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
bbyte

vastuseid: 16960
vaadatud: 3592099

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 05.12.2018 23:24:48   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Mida [url=https://www.msi.com/Laptop/GP73-Leopard-8RE]MSI GP73 Leopard 8RF sülearvutist arvate?

i7-8750h
GTX 1070
2x8GB DDR4
256GB SSD + 1TB HDD
17" 1080p 120hz
~1580€ [url=https://www.amaz ...
  teema: Kommenteerimine: VelloBeats
bbyte

vastuseid: 34
vaadatud: 10007

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2017 21:29:37   pealkiri: Kommenteerimine: VelloBeats
Ostis telefoni. Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: shenris
bbyte

vastuseid: 14
vaadatud: 5414

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.10.2016 15:27:52   pealkiri: Kommenteerimine: shenris
Kiire ja korralik tehing.
  teema: Paypal & eBay üldteema
bbyte

vastuseid: 17702
vaadatud: 3877696

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 02.08.2016 23:44:46   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Kas praegusel hetkel on Payoneer parim variant Paypalist raha Swedbanki kandmiseks või soovitate midagi muud?
  teema: Kommenteerimine: puna
bbyte

vastuseid: 360
vaadatud: 104404

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.07.2015 23:00:14   pealkiri: Kommenteerimine: puna
Müüsin postiga kaupa, maksis kiirelt pärast kätte saamist. Positiivne tehing thumbs_up.gif
  teema: Elisa mobiilne internet
bbyte

vastuseid: 11802
vaadatud: 2681413

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.11.2014 21:06:44   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Mina vahetasin suvel Elisas paketti ja maksan piiramatu mahuga 3.5Mbiti eest praegu 5 eurot + 1000 minutit ja SMSid 1 euro eest. Tele2 pakkus täpselt sama, aga 30GB mahupiiranguga.
  teema: Kommenteerimine: pois11
bbyte

vastuseid: 111
vaadatud: 48765

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2014 19:09:41   pealkiri: Kommenteerimine: pois11
Usaldusväärne ja viisakas inimene
  teema: Paypal & eBay üldteema
bbyte

vastuseid: 17702
vaadatud: 3877696

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.07.2014 12:30:02   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
VISA electron tähendab, et sellega ei saa teha offline tehinguid. Näiteks laevas ja lennukis ja mõnel pool ka taksodes selle kaardiga maksta ei saa.

Aga ei saa mainimata jätta, et krediitkaardi ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
bbyte

vastuseid: 17702
vaadatud: 3877696

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 21.07.2014 23:01:52   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Kas kellelgi on kogemusi Paypalist krediitkaardile raha kandmisega? Kas see töötab ka VISA electron kaardiga (krediitkaardi omadustega deebekaart)? Kahjuks ei ole võimalik hetkel seda local bank wi ...
  teema: Kommenteerimine: mõttetu mees
bbyte

vastuseid: 658
vaadatud: 117484

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2014 10:00:04   pealkiri: Kommenteerimine: mõttetu mees
Ostsin veel ühe telefoni, kõik OK
  teema: Paypal & eBay üldteema
bbyte

vastuseid: 17702
vaadatud: 3877696

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 12.07.2014 21:31:45   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
See, mis pealehel näitab, ei loe midagi. See näitab lihtsalt mis summa oleks, kui kõik EURiks vahetada. Tuleb minna Currency converterisse ja seal Eurodesse vahetada.
http://i.imgur.com/exm7Bf8.p ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
bbyte

vastuseid: 17702
vaadatud: 3877696

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 05.05.2014 22:04:27   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Kas keegi teab, et kas Receiving limit per year täitumisel läheb konto lukku ja nõub ID kaarti? Mul hakkab varsti täituma ning teatud põhjustel ei saa neile ID-kaardist pilti saata. Konto on muid ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
bbyte

vastuseid: 17702
vaadatud: 3877696

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 08.01.2014 23:58:00   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Kas eBays uue kasutaja müügilimiiti (10 eset kuus) on võimalik kuidagi tõsta? Ameeriklased saavad helistada ja sellega limiiti tõsta, aga Eestist ma ju seda teha ei saa?
  teema: Sony Xperia Z ja ZL arutelu
bbyte

vastuseid: 888
vaadatud: 240591

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.12.2013 01:58:49   pealkiri: Sony Xperia Z ja ZL arutelu
Ju siis ei tule kõigile korraga. Mul näitas PC companionis.
  teema: Sony Xperia Z ja ZL arutelu
bbyte

vastuseid: 888
vaadatud: 240591

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.12.2013 00:37:44   pealkiri: Sony Xperia Z ja ZL arutelu
Täna tuli siis lõpuks 4.3 (10.4.B.0.569)
  teema: Kommenteerimine: rastix
bbyte

vastuseid: 87
vaadatud: 28420

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2013 15:16:34   pealkiri: Kommenteerimine: rastix
Müüs HDMI kaablid
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
bbyte

vastuseid: 2128
vaadatud: 914558

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.08.2013 15:34:56   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
Kõik läinud

Pakkuda:
Dead Space LÄINUD
Burnout Paradise: The Ultimate Box LÄINUD
Crysis 2 Maximum Edition LÄINUD
Medal of Honor LÄINUD
Mirror's Edge LÄINUD
Command & Conquer: Red A ...
  teema: Sony Xperia Z ja ZL arutelu
bbyte

vastuseid: 888
vaadatud: 240591

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.08.2013 23:45:52   pealkiri: Sony Xperia Z ja ZL arutelu
Update välja @ ZL icon_idea.gif thumbs_up.gif

Changelog :-

Album app taking a bit time to load pics ( even from UHS Class 10 card ).
3G Signal strength improved.
Touch response is improved a lot.
AnTuTu Be ...
  teema: Kommenteerimine: Ollaz
bbyte

vastuseid: 82
vaadatud: 33182

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.08.2013 23:30:00   pealkiri: Kommenteerimine: Ollaz
Aitas ostuga thumbs_up.gif
  teema: Sony Xperia Z ja ZL arutelu
bbyte

vastuseid: 888
vaadatud: 240591

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.07.2013 18:30:48   pealkiri: Sony Xperia Z ja ZL arutelu
Uuendasin täna ZL-i 10.3.1.A.0.244 peale ja tundub, et ekraan enam ei virvenda.


More smooth Boot animation
Efficient RAM management
Home launcher is smoother, no more lag
Upda ...
  teema: Kommenteerimine: Ollaz
bbyte

vastuseid: 82
vaadatud: 33182

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.07.2013 11:19:20   pealkiri: Kommenteerimine: Ollaz
Tellis eBay-st kaupa
  teema: Kommenteerimine: mõttetu mees
bbyte

vastuseid: 658
vaadatud: 117484

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.07.2013 12:05:07   pealkiri: Kommenteerimine: mõttetu mees
Müüs telefoni, kõik toimus kenasti
  teema: Spotify üldteema
bbyte

vastuseid: 508
vaadatud: 266927

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 19.04.2013 23:25:38   pealkiri: Spotify üldteema
Pakette valides tehakse selgeks ju, et free on ainult PCd ja läpparit kasutades, muudes aparaatides (telefonid jms) on vajalik premium.

Ma ei saa samas aru sellest, et arvutist premium trial võtt ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
bbyte

vastuseid: 17702
vaadatud: 3877696

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.07.2011 21:55:48   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Kas ma olen õigesti aru saanud, et NPNK EURO<26 Noortekaardiga ei saa PayPalist osta aga EURO<26 Tudengikaardiga saab?
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.