|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: dellipro |
bbad
vastuseid: 119
vaadatud: 19936
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.08.2025 21:56:03 pealkiri: Kommenteerimine: dellipro |
| Kiire tehing, kaup vastab ootustele. |
teema: Kommenteerimine: Nenia |
bbad
vastuseid: 27
vaadatud: 5788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2025 18:05:21 pealkiri: Kommenteerimine: Nenia |
| Aus tehing, kiire post |
teema: Kommenteerimine: lenno1 |
bbad
vastuseid: 236
vaadatud: 35395
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2025 14:26:01 pealkiri: Ostsin sülearvuti |
| Kõik toimis nii, nagu kokku lepitud |
teema: Kommenteerimine: Siimi1 |
bbad
vastuseid: 19
vaadatud: 2710
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.11.2022 15:18:35 pealkiri: Kommenteerimine: Siimi1 |
| Kiire ja usaldusväärne tehing, aus müüja |
teema: Win10 ei boodi |
bbad
vastuseid: 7
vaadatud: 3926
|
foorum: Tarkvara postitatud: 29.04.2019 16:03:47 pealkiri: Win10 ei boodi |
| edit: Tundub, et ongi ketta viga. Samas on huvitav see, et ketas on jaotatud kaheks - system reserved ja local disc ning system reserved partitsioon toimib, aga local disc partitsioon peale oma nimetu ... |
teema: Win10 ei boodi |
bbad
vastuseid: 7
vaadatud: 3926
|
foorum: Tarkvara postitatud: 29.04.2019 13:45:49 pealkiri: Win10 ei boodi |
Tere!
Win10 otsustas üleöö üles bootimise lõpetada, laeb kuni win märgini ja siis on kõik. Proovisin win installikaga asja parandada, kuid seal on sama lugu - boodib kuni win märgini, kuid ed ... |
teema: Kommenteerimine: ki55eLL |
bbad
vastuseid: 165
vaadatud: 61877
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2018 22:31:37 pealkiri: Kommenteerimine: ki55eLL |
| Tehing sujus probleemideta. |
teema: Kommenteerimine: rasmus24 |
bbad
vastuseid: 23
vaadatud: 6672
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2017 20:45:40 pealkiri: Kommenteerimine: rasmus24 |
| Probleemivaba tehing |
teema: Hiir ja klaviatuur hanguvad |
bbad
vastuseid: 2
vaadatud: 2654
|
foorum: Tarkvara postitatud: 04.04.2017 09:32:26 pealkiri: Hiir ja klaviatuur hanguvad |
, temperatuurid korras, vesijahutus toimetab.
Hangumine toimus seal punase ringiga märgitud tsoonis:
https://www.upload.ee/thumb/6868499/cpu.jpg |
teema: Hiir ja klaviatuur hanguvad |
bbad
vastuseid: 2
vaadatud: 2654
|
foorum: Tarkvara postitatud: 03.04.2017 22:58:16 pealkiri: Hiir ja klaviatuur hanguvad |
Tere!
Mure selline, et hiir ja klaviatuur hanguvad suvalisel hetkel paariks sekundiks, pärast seda toimivad edukalt edasi. Juhtub see üsnagi ebakorrapäraselt, mõnikord 1x tunnis, teinekord jälle ... |
teema: Kommenteerimine: Reisengof |
bbad
vastuseid: 97
vaadatud: 22913
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.03.2017 15:10:23 pealkiri: Kommenteerimine: Reisengof |
| Kiire diil |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
bbad
vastuseid: 1903
vaadatud: 322900
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2017 22:22:30 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
| Aus kaup! |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
bbad
vastuseid: 803
vaadatud: 126902
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.03.2017 15:24:35 pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007 |
| Kaup käes! |
teema: Kommenteerimine: liiv |
bbad
vastuseid: 626
vaadatud: 158295
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2017 17:19:55 pealkiri: Kommenteerimine: liiv |
| Kõik laabus nii, nagu kokku lepitud. |
teema: Kommenteerimine: lenno1 |
bbad
vastuseid: 236
vaadatud: 35395
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2017 17:18:35 pealkiri: Kommenteerimine: lenno1 |
| Kiire tehing, kõik laabus sujuvalt. |
teema: Kommenteerimine: tomes |
bbad
vastuseid: 66
vaadatud: 15382
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2017 12:58:33 pealkiri: Kommenteerimine: tomes |
| Kiire tehing, korralik pakkimine! |
teema: Kommenteerimine: okangro87 |
bbad
vastuseid: 29
vaadatud: 9169
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2017 01:43:23 pealkiri: Kommenteerimine: okangro87 |
| Kiire tehing, kõik toimis sujuvalt! |
teema: Kommenteerimine: jansadj |
bbad
vastuseid: 651
vaadatud: 104431
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2017 01:42:40 pealkiri: Kommenteerimine: jansadj |
| Kiire tehing! |
teema: Kommenteerimine: eddy |
bbad
vastuseid: 16
vaadatud: 8603
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.01.2017 00:19:09 pealkiri: Kommenteerimine: eddy |
| Kiire tehing, kõik toimis vastavalt kokkulepitult |
teema: Kommenteerimine: iks95 |
bbad
vastuseid: 118
vaadatud: 25275
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2017 16:35:23 pealkiri: Kommenteerimine: iks95 |
Kõik toimis nii, nagu kokku lepitud  |
teema: Kommenteerimine: TT |
bbad
vastuseid: 311
vaadatud: 73914
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2017 22:35:07 pealkiri: Kommenteerimine: TT |
| Tehing kiire ja täpselt selline, nagu kokku lepitud. |
teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
bbad
vastuseid: 1189
vaadatud: 424234
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.12.2016 09:03:23 pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
Kas eestis ka siukseid jubinaid on saada, millega saab objektiivi tagurpidi kaamera ette panna ?
Milllisele kaamerale vaja on, mul üks Pentaxi oma @52mm täiesti olemas |
teema: Kommenteerimine: deadmeat |
bbad
vastuseid: 104
vaadatud: 22159
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2016 23:41:49 pealkiri: Kommenteerimine: deadmeat |
| Aus kaup! |
teema: Kommenteerimine: emty |
bbad
vastuseid: 458
vaadatud: 85528
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2016 14:54:22 pealkiri: Kommenteerimine: emty |
| Ostsin sülearvuti ekraani, kõik toimis nagu kokku lepitud. |
teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
bbad
vastuseid: 1189
vaadatud: 424234
|
foorum: Fotograafia postitatud: 16.06.2016 19:58:00 pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
| Neid moonutusi annab lightroomis väga lihtsalt korrigeerida. Igal juhul usun ma, et jääd antud objektiiviga rahule. |
teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
bbad
vastuseid: 1189
vaadatud: 424234
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.06.2016 13:25:45 pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
| Kasutan antud Sigmat ja kiidan igati. Suureks plussiks on läbiv 3.5 ava, saad hämaramas paremaid pilte, kui 4.5 avaga |
teema: Kommenteerimine: zeco |
bbad
vastuseid: 0
vaadatud: 1208
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.05.2016 08:24:32 pealkiri: Kommenteerimine: zeco |
| Tehing sujus nii, nagu kokku lepitud. Igati mõistlik müüja. |
teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
bbad
vastuseid: 1189
vaadatud: 424234
|
foorum: Fotograafia postitatud: 08.02.2016 19:25:06 pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
| Mina soovitan enda poolt 10-20mm objektiivi, kui seda paar korda katsetanud oled, siis on ilma selleta sama tunne, nagu oleks ilma ühe käeta. Safaril tõesti see vist kõige rohkem kasutust ei leiak ... |
teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
bbad
vastuseid: 1189
vaadatud: 424234
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.11.2015 19:24:04 pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
| Nii ma sain aru jah, et soovitakse kahte asja samaaegselt kasutada. |
teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
bbad
vastuseid: 1189
vaadatud: 424234
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.11.2015 01:58:50 pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
Mis sa selle all mõtled? Need on ju tavalised jalad, millele võid kruvida ükskõik, millise pea, aga nii on see ju alati olnud?
Seal statiivi kirjelduse all on ju kirjas:
Uuel 190 statiivil on li ... |
teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
bbad
vastuseid: 1189
vaadatud: 424234
|
foorum: Fotograafia postitatud: 22.11.2015 01:19:19 pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
Manfrottol sellised statiivid täitsa olemas
https://www.photopoint.ee/statiivid-ja-tarvikud/27843-manfrotto-statiiv-mt190x3
https://www.photopoint.ee/statiivid-ja-tarvikud/1128-manfrotto-statiiv-mt ... |
teema: Kommenteerimine: Mark0 |
bbad
vastuseid: 185
vaadatud: 111306
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.11.2015 00:08:16 pealkiri: Kommenteerimine: Mark0 |
| Sujuv tehing, kiidan! |
teema: Kommenteerimine: jansadj |
bbad
vastuseid: 651
vaadatud: 104431
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2015 22:26:12 pealkiri: Kommenteerimine: jansadj |
| Oli igati meeldiv äri ajada, vajadusel teen seda edaspidigi! |
teema: Kommenteerimine: wfiles |
bbad
vastuseid: 610
vaadatud: 118493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2015 18:34:06 pealkiri: Kommenteerimine: wfiles |
| Kõik toimis, nagu kokku lepitud oli. |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
bbad
vastuseid: 3879
vaadatud: 854481
|
foorum: Fotograafia postitatud: 18.12.2014 14:57:20 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
| , vastus oli täiesti õige |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
bbad
vastuseid: 3879
vaadatud: 854481
|
foorum: Fotograafia postitatud: 18.12.2014 00:12:20 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
| http://www.upload.ee/image/4416336/LIMGP1531af.jpg |
teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
bbad
vastuseid: 1189
vaadatud: 424234
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.09.2014 15:37:12 pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
| pacho tahtis vist vihjata, et 50mm oleks 35mm asemel parem valik... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
bbad
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220222
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.09.2014 07:30:57 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| Huvi pärast küsin, et mis teema selle teibiga on? Mul ei ole seda veel vaja läinud. |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
bbad
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220222
|
foorum: Fotograafia postitatud: 25.09.2014 19:12:25 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Piisab ka 3 sekundist:
http://www.upload.ee/image/4277524/IMGP1441af.jpg
P.S. see Lee maksab hingehinda, on ka mõistlikuma hinnaga variante... |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
bbad
vastuseid: 3879
vaadatud: 854481
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.09.2014 23:21:16 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
| Ojamaa? |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
bbad
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220222
|
foorum: Fotograafia postitatud: 03.08.2014 12:04:51 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| https://www.upload.ee/image/4188664/IMGP0690af.jpg |
teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
bbad
vastuseid: 1189
vaadatud: 424234
|
foorum: Fotograafia postitatud: 20.07.2014 20:17:30 pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
Looduses lindude ja loomade pildistamiseks jääb 200mm kindlasti liiga lühikeseks, ise kasutan 400mm ja ka päris 100% rahul veel ei ole, 600mm peaks piisama  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
bbad
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220222
|
foorum: Fotograafia postitatud: 30.05.2014 21:05:52 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Rassism  |
teema: Kommenteerimine: etike89 |
bbad
vastuseid: 292
vaadatud: 50009
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.05.2014 07:48:24 pealkiri: Kommenteerimine: etike89 |
| Tip-top tehing |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
bbad
vastuseid: 3879
vaadatud: 854481
|
foorum: Fotograafia postitatud: 20.05.2014 16:11:44 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
Sillamäe
Õige, postita aga uus pilt |
teema: Pildimäng: kohad Eestis |
bbad
vastuseid: 3879
vaadatud: 854481
|
foorum: Fotograafia postitatud: 20.05.2014 15:25:44 pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis |
http://www.upload.ee/image/4054448/SAM_0073a.jpg
edit: vihjeks niipalju, et tegu on mandri-eestiga
edit2: ida-virumaa...
edit3: teeme asja lihtsaks
http://www.upload.ee/image/4063449/SAM_0088a ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
bbad
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220222
|
foorum: Fotograafia postitatud: 04.05.2014 10:30:27 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Lihtsalt mainisin
Väga mõistlik on kasutada 500 reeglit, s.o. jagad 500 fookuskaugusega ja saadki "tähed paigal" pildi säriaja.
Antud juhul tundub, et pildistasid 18mm peal, seega 500/18 = 27 ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
bbad
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220222
|
foorum: Fotograafia postitatud: 03.05.2014 22:46:37 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| , 4-5 sekundit lühem säri ja kõik tähed oleksid kenasti paigal olnud |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
bbad
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220222
|
foorum: Fotograafia postitatud: 13.04.2014 01:35:37 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| , originaalpildil seda sikk-sakki ei ole, ju siis pakkimise viga |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
bbad
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220222
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.04.2014 16:47:46 pealkiri: Säri möllab |
Mario. tänan!
Proovin siis spoilerit ja endiselt paluks kriitikat ja ettepanekuid!
http://www.upload.ee/image/3998099/2.jpg |
| |