Avaleht
otsing leidis 269 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: dellipro
bbad

vastuseid: 119
vaadatud: 19936

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.08.2025 21:56:03   pealkiri: Kommenteerimine: dellipro
Kiire tehing, kaup vastab ootustele.
  teema: Kommenteerimine: Nenia
bbad

vastuseid: 27
vaadatud: 5788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2025 18:05:21   pealkiri: Kommenteerimine: Nenia
Aus tehing, kiire post
  teema: Kommenteerimine: lenno1
bbad

vastuseid: 236
vaadatud: 35395

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2025 14:26:01   pealkiri: Ostsin sülearvuti
Kõik toimis nii, nagu kokku lepitud
  teema: Kommenteerimine: Siimi1
bbad

vastuseid: 19
vaadatud: 2710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.11.2022 15:18:35   pealkiri: Kommenteerimine: Siimi1
Kiire ja usaldusväärne tehing, aus müüja
  teema: Win10 ei boodi
bbad

vastuseid: 7
vaadatud: 3926

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 29.04.2019 16:03:47   pealkiri: Win10 ei boodi
edit: Tundub, et ongi ketta viga. Samas on huvitav see, et ketas on jaotatud kaheks - system reserved ja local disc ning system reserved partitsioon toimib, aga local disc partitsioon peale oma nimetu ...
  teema: Win10 ei boodi
bbad

vastuseid: 7
vaadatud: 3926

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 29.04.2019 13:45:49   pealkiri: Win10 ei boodi
Tere!
Win10 otsustas üleöö üles bootimise lõpetada, laeb kuni win märgini ja siis on kõik. Proovisin win installikaga asja parandada, kuid seal on sama lugu - boodib kuni win märgini, kuid ed ...
  teema: Kommenteerimine: ki55eLL
bbad

vastuseid: 165
vaadatud: 61877

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.11.2018 22:31:37   pealkiri: Kommenteerimine: ki55eLL
Tehing sujus probleemideta.
  teema: Kommenteerimine: rasmus24
bbad

vastuseid: 23
vaadatud: 6672

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2017 20:45:40   pealkiri: Kommenteerimine: rasmus24
Probleemivaba tehing
  teema: Hiir ja klaviatuur hanguvad
bbad

vastuseid: 2
vaadatud: 2654

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 04.04.2017 09:32:26   pealkiri: Hiir ja klaviatuur hanguvad
, temperatuurid korras, vesijahutus toimetab.
Hangumine toimus seal punase ringiga märgitud tsoonis:
https://www.upload.ee/thumb/6868499/cpu.jpg
  teema: Hiir ja klaviatuur hanguvad
bbad

vastuseid: 2
vaadatud: 2654

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 03.04.2017 22:58:16   pealkiri: Hiir ja klaviatuur hanguvad
Tere!
Mure selline, et hiir ja klaviatuur hanguvad suvalisel hetkel paariks sekundiks, pärast seda toimivad edukalt edasi. Juhtub see üsnagi ebakorrapäraselt, mõnikord 1x tunnis, teinekord jälle ...
  teema: Kommenteerimine: Reisengof
bbad

vastuseid: 97
vaadatud: 22913

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.03.2017 15:10:23   pealkiri: Kommenteerimine: Reisengof
Kiire diil
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
bbad

vastuseid: 1903
vaadatud: 322900

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.03.2017 22:22:30   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Aus kaup!
  teema: Kommenteerimine: Slaava007
bbad

vastuseid: 803
vaadatud: 126902

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.03.2017 15:24:35   pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007
Kaup käes!
  teema: Kommenteerimine: liiv
bbad

vastuseid: 626
vaadatud: 158295

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.03.2017 17:19:55   pealkiri: Kommenteerimine: liiv
Kõik laabus nii, nagu kokku lepitud.
  teema: Kommenteerimine: lenno1
bbad

vastuseid: 236
vaadatud: 35395

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.03.2017 17:18:35   pealkiri: Kommenteerimine: lenno1
Kiire tehing, kõik laabus sujuvalt.
  teema: Kommenteerimine: tomes
bbad

vastuseid: 66
vaadatud: 15382

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2017 12:58:33   pealkiri: Kommenteerimine: tomes
Kiire tehing, korralik pakkimine!
  teema: Kommenteerimine: okangro87
bbad

vastuseid: 29
vaadatud: 9169

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2017 01:43:23   pealkiri: Kommenteerimine: okangro87
Kiire tehing, kõik toimis sujuvalt!
  teema: Kommenteerimine: jansadj
bbad

vastuseid: 651
vaadatud: 104431

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2017 01:42:40   pealkiri: Kommenteerimine: jansadj
Kiire tehing!
  teema: Kommenteerimine: eddy
bbad

vastuseid: 16
vaadatud: 8603

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.01.2017 00:19:09   pealkiri: Kommenteerimine: eddy
Kiire tehing, kõik toimis vastavalt kokkulepitult
  teema: Kommenteerimine: iks95
bbad

vastuseid: 118
vaadatud: 25275

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2017 16:35:23   pealkiri: Kommenteerimine: iks95
Kõik toimis nii, nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: TT
bbad

vastuseid: 311
vaadatud: 73914

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2017 22:35:07   pealkiri: Kommenteerimine: TT
Tehing kiire ja täpselt selline, nagu kokku lepitud.
  teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
bbad

vastuseid: 1189
vaadatud: 424234

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.12.2016 09:03:23   pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
Kas eestis ka siukseid jubinaid on saada, millega saab objektiivi tagurpidi kaamera ette panna ?

Milllisele kaamerale vaja on, mul üks Pentaxi oma @52mm täiesti olemas
  teema: Kommenteerimine: deadmeat
bbad

vastuseid: 104
vaadatud: 22159

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2016 23:41:49   pealkiri: Kommenteerimine: deadmeat
Aus kaup!
  teema: Kommenteerimine: emty
bbad

vastuseid: 458
vaadatud: 85528

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2016 14:54:22   pealkiri: Kommenteerimine: emty
Ostsin sülearvuti ekraani, kõik toimis nagu kokku lepitud.
  teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
bbad

vastuseid: 1189
vaadatud: 424234

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.06.2016 19:58:00   pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
Neid moonutusi annab lightroomis väga lihtsalt korrigeerida. Igal juhul usun ma, et jääd antud objektiiviga rahule.
  teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
bbad

vastuseid: 1189
vaadatud: 424234

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 15.06.2016 13:25:45   pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
Kasutan antud Sigmat ja kiidan igati. Suureks plussiks on läbiv 3.5 ava, saad hämaramas paremaid pilte, kui 4.5 avaga
  teema: Kommenteerimine: zeco
bbad

vastuseid: 0
vaadatud: 1208

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2016 08:24:32   pealkiri: Kommenteerimine: zeco
Tehing sujus nii, nagu kokku lepitud. Igati mõistlik müüja.
  teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
bbad

vastuseid: 1189
vaadatud: 424234

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 08.02.2016 19:25:06   pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
Mina soovitan enda poolt 10-20mm objektiivi, kui seda paar korda katsetanud oled, siis on ilma selleta sama tunne, nagu oleks ilma ühe käeta. Safaril tõesti see vist kõige rohkem kasutust ei leiak ...
  teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
bbad

vastuseid: 1189
vaadatud: 424234

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 24.11.2015 19:24:04   pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
Nii ma sain aru jah, et soovitakse kahte asja samaaegselt kasutada.
  teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
bbad

vastuseid: 1189
vaadatud: 424234

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 24.11.2015 01:58:50   pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
Mis sa selle all mõtled? Need on ju tavalised jalad, millele võid kruvida ükskõik, millise pea, aga nii on see ju alati olnud?
Seal statiivi kirjelduse all on ju kirjas:
Uuel 190 statiivil on li ...
  teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
bbad

vastuseid: 1189
vaadatud: 424234

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 22.11.2015 01:19:19   pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
Manfrottol sellised statiivid täitsa olemas
https://www.photopoint.ee/statiivid-ja-tarvikud/27843-manfrotto-statiiv-mt190x3
https://www.photopoint.ee/statiivid-ja-tarvikud/1128-manfrotto-statiiv-mt ...
  teema: Kommenteerimine: Mark0
bbad

vastuseid: 185
vaadatud: 111306

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.11.2015 00:08:16   pealkiri: Kommenteerimine: Mark0
Sujuv tehing, kiidan!
  teema: Kommenteerimine: jansadj
bbad

vastuseid: 651
vaadatud: 104431

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2015 22:26:12   pealkiri: Kommenteerimine: jansadj
Oli igati meeldiv äri ajada, vajadusel teen seda edaspidigi!
  teema: Kommenteerimine: wfiles
bbad

vastuseid: 610
vaadatud: 118493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2015 18:34:06   pealkiri: Kommenteerimine: wfiles
Kõik toimis, nagu kokku lepitud oli.
  teema: Pildimäng: kohad Eestis
bbad

vastuseid: 3879
vaadatud: 854481

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 18.12.2014 14:57:20   pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis
, vastus oli täiesti õige
  teema: Pildimäng: kohad Eestis
bbad

vastuseid: 3879
vaadatud: 854481

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 18.12.2014 00:12:20   pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis
http://www.upload.ee/image/4416336/LIMGP1531af.jpg
  teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
bbad

vastuseid: 1189
vaadatud: 424234

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.09.2014 15:37:12   pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
pacho tahtis vist vihjata, et 50mm oleks 35mm asemel parem valik...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
bbad

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220222

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.09.2014 07:30:57   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Huvi pärast küsin, et mis teema selle teibiga on? Mul ei ole seda veel vaja läinud.
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
bbad

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220222

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 25.09.2014 19:12:25   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Piisab ka 3 sekundist:
http://www.upload.ee/image/4277524/IMGP1441af.jpg

P.S. see Lee maksab hingehinda, on ka mõistlikuma hinnaga variante...
  teema: Pildimäng: kohad Eestis
bbad

vastuseid: 3879
vaadatud: 854481

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.09.2014 23:21:16   pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis
Ojamaa?
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
bbad

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220222

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 03.08.2014 12:04:51   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
https://www.upload.ee/image/4188664/IMGP0690af.jpg
  teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
bbad

vastuseid: 1189
vaadatud: 424234

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 20.07.2014 20:17:30   pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
Looduses lindude ja loomade pildistamiseks jääb 200mm kindlasti liiga lühikeseks, ise kasutan 400mm ja ka päris 100% rahul veel ei ole, 600mm peaks piisama icon_smile.gif
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
bbad

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220222

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 30.05.2014 21:05:52   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Rassism icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: etike89
bbad

vastuseid: 292
vaadatud: 50009

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.05.2014 07:48:24   pealkiri: Kommenteerimine: etike89
Tip-top tehing
  teema: Pildimäng: kohad Eestis
bbad

vastuseid: 3879
vaadatud: 854481

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 20.05.2014 16:11:44   pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis
Sillamäe
Õige, postita aga uus pilt
  teema: Pildimäng: kohad Eestis
bbad

vastuseid: 3879
vaadatud: 854481

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 20.05.2014 15:25:44   pealkiri: Pildimäng: kohad Eestis
http://www.upload.ee/image/4054448/SAM_0073a.jpg

edit: vihjeks niipalju, et tegu on mandri-eestiga
edit2: ida-virumaa...
edit3: teeme asja lihtsaks

http://www.upload.ee/image/4063449/SAM_0088a ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
bbad

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220222

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.05.2014 10:30:27   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Lihtsalt mainisin icon_smile.gif
Väga mõistlik on kasutada 500 reeglit, s.o. jagad 500 fookuskaugusega ja saadki "tähed paigal" pildi säriaja.
Antud juhul tundub, et pildistasid 18mm peal, seega 500/18 = 27 ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
bbad

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220222

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 03.05.2014 22:46:37   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
, 4-5 sekundit lühem säri ja kõik tähed oleksid kenasti paigal olnud
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
bbad

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220222

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 13.04.2014 01:35:37   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
, originaalpildil seda sikk-sakki ei ole, ju siis pakkimise viga
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
bbad

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220222

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.04.2014 16:47:46   pealkiri: Säri möllab
Mario. tänan!
Proovin siis spoilerit ja endiselt paluks kriitikat ja ettepanekuid!
http://www.upload.ee/image/3998099/2.jpg
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.