|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
aunus
vastuseid: 4699
vaadatud: 833668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.11.2011 10:49:48 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
| Kas see mäng on optipeeritud AMD-le või Intelile? Ja Videkaartidena kas AMD või NVIDIAle? |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
aunus
vastuseid: 4699
vaadatud: 833668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.11.2011 11:23:24 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
Sellest saab meie talv  |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
aunus
vastuseid: 8676
vaadatud: 1620905
|
foorum: Protsessorid postitatud: 29.10.2011 10:20:17 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
| Kas jõulude ajal tavaliselt eesti poed ka soodustusi pakuvad arvutijuppidele? Kui soodustused tulevad siis võiks ju veel oodata arvuti ehitamisega. |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
aunus
vastuseid: 4699
vaadatud: 833668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.10.2011 19:46:23 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
| See 6gb ruumi tähendab seda, et peale mängu installi peab jääma kõvakettale vähemalt 6gb ruumi, mäng ise muidugi palju suurem. |
teema: DDR3 |
aunus
vastuseid: 1618
vaadatud: 279909
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.10.2011 19:38:32 pealkiri: DDR3 |
| Kas DDR3 mälud töötavad ka nii kui emaplaadil on 4 mälupesa ja kahte panna 2x2gb ja teisse 2x4gb. Mälud ise muidugi on samasugused lihtsalt samast seeriast üks mudel 2gb ja teine 4gb. |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
aunus
vastuseid: 8676
vaadatud: 1620905
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.09.2011 11:56:13 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
soovitan asja uurida
eks kindlasti võib volt kahjustada kontrat. aga kui see kontra on prose sees
siis mida see volt kahjustab? vean kasti õlle peale kihla, et alguses ei klokku
keskmine ... |
teema: Arvuti jahutamine vedelikku uputatuna. |
aunus
vastuseid: 167
vaadatud: 31687
|
foorum: Jahutus postitatud: 18.08.2011 02:23:24 pealkiri: Arvuti jahutamine vedelikku uputatuna. |
| , miks su avatari pildil on üks kunagistest kodus ja võõrsil seriaali tegelane? |
teema: Grand Theft Auto IV |
aunus
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.08.2011 01:58:09 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Ja iniemsed siin väidavad, et 8800gtx jääb väga lahjaks naljamehed ikka siin paljud.
, sa selle profiilimasinaga pelasid jah? Ja 8800gtx pole ka just mingi palju lahjem kui gtx260. |
teema: The Witcher 2 |
aunus
vastuseid: 1250
vaadatud: 207992
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.08.2011 01:25:41 pealkiri: The Witcher 2 |
| Sai ka natuke proovitud ja siis kohe unistall tehtud. Minu arust suhtliselt saast skyrim on ikka kõvasti parem. |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
aunus
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554552
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.08.2011 01:17:02 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Lihtsalt runescape? |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
aunus
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554552
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.08.2011 01:14:21 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Runescape 2 |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
aunus
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554552
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.08.2011 01:12:50 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Oleksin pidanud ka noorespeas veel rohkem arvutimänge mängima oleks ka hetkel targem.
Aga võtja võiks juba uue pildi panna igav on siis vähemalt saab pelada midagi ja mõistust ragistada kuna k ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
aunus
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554552
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.08.2011 00:58:00 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Cock of Doody Modyrn Warfaer 3 äkki ? |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
aunus
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554552
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.08.2011 00:55:58 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Elder Scrolls Morrowind? |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
aunus
vastuseid: 4699
vaadatud: 833668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.08.2011 00:53:14 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
| Sa elad liiga kaugel ka minust. Ja mul pole AMD vastu tegelikult eriti midagi aga kui ma tatt olin siis sõprade ees tuusasin alati inteliga ja tegin AMD rämedalt maha. Ja kui ma nüüd ostaks mingi ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
aunus
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554552
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.08.2011 00:46:40 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Õige, pane uus
Edit: Kuidas sulle muidu see mäng meeldis? |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
aunus
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554552
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.08.2011 00:45:11 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| http://image.com.com/gamespot/images/2007/192/932840_20070712_screen002.jpg |
teema: Grand Theft Auto IV |
aunus
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.08.2011 00:25:33 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Aga sellise raha eest on raskem midagi sarnast sportautot leida. Oma hinna eest on ta parim valik. |
teema: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII |
aunus
vastuseid: 3131
vaadatud: 407562
|
foorum: Parem HV postitatud: 18.08.2011 00:19:05 pealkiri: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII |
| Me Marioga avastasime selle ja arvasime, et võiks teada anda küll sellest veast. Aga kas siis seda viga on kulukas jakallis remontida muidu, et siiani ei tööta see? |
teema: Grand Theft Auto IV |
aunus
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2011 23:43:17 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Ostsin suvel calibra ja nüüd läheb kõik raha sinna alla
transport hetkel tähtsam kui arvuti kahjuks. |
teema: Prototype 2 |
aunus
vastuseid: 37
vaadatud: 9096
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2011 23:40:44 pealkiri: Prototype 2 |
| Huvitav kas projekt on välja surnud siin ka kuidagi väga vaikseks jäänud? |
teema: Paypal & eBay üldteema |
aunus
vastuseid: 17702
vaadatud: 3878196
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 17.08.2011 23:37:36 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Mis arvad kas tuleb siiski koos tollide jnega odavam kui kuskilt euroopast osta samad asjad? |
teema: Väike probleem Z-5500ga |
aunus
vastuseid: 4
vaadatud: 1672
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 17.08.2011 23:36:41 pealkiri: Väike probleem Z-5500ga |
| Mul samasugune komplekt aga woofer omadega pekkis. Kas see võim 4ohm subwoofrit võib ka ühendada? Kas võim on 4ohm stable? Ja kui on siis kui palju rms watti see võim on nii 4 kui 8ohm peal? |
teema: Logitech Z-5500 kõllid, kas ainult mina astun reha peale? |
aunus
vastuseid: 627
vaadatud: 176927
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 17.08.2011 23:35:38 pealkiri: Logitech Z-5500 kõllid, kas ainult mina astun reha peale? |
| Mul samasugune komplekt aga woofer omadega pekkis. Kas see võim 4ohm subwoofrit võib ka ühendada? Kas võim on 4ohm stable? Ja kui on siis kui palju rms watti see võim on nii 4 kui 8ohm peal? |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
aunus
vastuseid: 4699
vaadatud: 833668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2011 23:35:20 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
Sellest tuleb ikka 2011-2012 kõige eepilisem mäng.
Kahju, et mu risu nii lahja on
Huvitav kas siin foorumist on keegi mängusõpru ka leidnud, et kelle juures külas näiteks uhkemai ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
aunus
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2011 23:31:08 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Huvitab palju pervi kaotsi läheb kui kasutada 8800gtx AGP 8x üleminekuga PCI-E x1 või x2? AGP 8x pesa peaks reaalselt ikkagi pisut kiirem olema kui x1 või x2 PCE-I. |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
aunus
vastuseid: 4699
vaadatud: 833668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2011 02:03:03 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
, mõnikord on lihtsalt valus tehnikavõõra inimese, kes enda arvates seda ei ole juttu lugeda... aga eks ise tead mis oma rahaga teed. Edit: Järele mõeldes nüüd, pigem tundub et tegemist o ... |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
aunus
vastuseid: 4699
vaadatud: 833668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2011 17:07:59 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
AMD ei meeldi jah ja AMD phenomi x4 hinna eest paremat ei saagi inteli peal kui socket 775 cpu mingi. Socket 1366 ja 1155 või 1156 on juba kallimad ka kui phenom x4.
Ja tulevik käis sõnale GTS450 ... |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
aunus
vastuseid: 4699
vaadatud: 833668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2011 16:50:16 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
| No ma ei taha AMD kasti. AMD on juustu võib jah saada sellise raha eest aga ma intel poiss. Võibolla tuleks tõesti võtta uuem DDR3 mäludega Socket 775 plate ja siis umbes AMD phenomi hinnase 775 ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
aunus
vastuseid: 17702
vaadatud: 3878196
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 16.08.2011 16:34:11 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| keskerakond lubas tõsta aga kahjuks võimule ei saanud. Inimesed ikka lollid võtsid sama jura uuesti nagu eelmine kord. |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
aunus
vastuseid: 2640
vaadatud: 644908
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.08.2011 16:27:22 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| Mis praegu uuim firmware on Galaxy-S jaoks mitte ametlikult ? |
teema: Grand Theft Auto IV |
aunus
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2011 16:19:42 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Keegi siin 8800gtx ka seda mängib? Saab enamus asjad High peale panna kui shadow offi panna? |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
aunus
vastuseid: 4699
vaadatud: 833668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2011 16:18:26 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
| Vaevalt oblivioni aeg kooles. Kaart mingi aasta uuem kui see mäng ja siis oli ta ka kõige võimsam kaart vahepeal. Mul 5900utlraga nagu nalja keskmise speki peal mängis oma 30-35fpsiga |
teema: Paypal & eBay üldteema |
aunus
vastuseid: 17702
vaadatud: 3878196
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 16.08.2011 15:26:59 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Kui palju on hetkel tollivaba piirmäer? Uus aasta äkki nüüd tõstetud. |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
aunus
vastuseid: 4699
vaadatud: 833668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2011 15:24:48 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
Eepilised inimesed olidki kunagi väga koledad.
Aga mulle pakuti 8800gts kaarti kas selle kaardiga minu spekkidega saab pelada? |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
aunus
vastuseid: 4699
vaadatud: 833668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.08.2011 23:21:02 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
Ma olen siin foorumis ainuke kes oblivioni mängis ilma moditeta ja ma pole elu sees ühtegi modi sellele pannud
Mäng võiks juba kiiremini tulla prooviks oma raami peale ära kuidas töötab j ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
aunus
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.08.2011 22:19:32 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Kas isegi siis poleks šanssi mängida kui 640x480 peal kõik kõige madalam ja fps kuski 25-30 ?
Demo ka vist asjal ei ole, et saaks proovida kuidas jookseks mu kastil ja niisama ju ostma ka ei hakk ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
aunus
vastuseid: 7774
vaadatud: 1478228
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.08.2011 22:10:25 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
| Keegi kursis on millal uus versioon steamist tuleb? Praegune välimus juba nii igav ja läbi nämmutatud tahaks midagi uuemat välimust. |
teema: Grand Theft Auto IV |
aunus
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.08.2011 22:04:44 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Aga ta siiski on parem kui kaks põlvkonda uuemat keskpärast kaarti või siis umbes sama perviga. |
teema: Grand Theft Auto IV |
aunus
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.08.2011 21:55:07 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Asi on selles, et youtubes olen näinud palju videoid kus mängitakse palju nõrgema konfiga ka keskpäraselt mänge mis tegelikult tehaseandmetest on märksa lahjemad. |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
aunus
vastuseid: 2640
vaadatud: 644908
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.08.2011 21:44:54 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
Palju sellised lutsud praegu keskmiselt turul maksavad kasutatuna?
On siis tõesti mingi öö ja päev vahet i9000-1 ja i9000-2 ? |
teema: Grand Theft Auto IV |
aunus
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583514
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.08.2011 21:43:50 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
, teie pilte vaadates tundub, et teil vist monitor kehvake ka kuidagi väga kehva graafika tundub piltide pealt sellise congfiga arvuti kohta.
Palju mul lootust on seda mängu mängida celeronD830 59 ... |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
aunus
vastuseid: 4699
vaadatud: 833668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.08.2011 21:40:58 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
| Aga mis jupi peaks välja vahetama, et saada normaalselt mängida? |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
aunus
vastuseid: 4699
vaadatud: 833668
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.08.2011 20:54:49 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
| Kas see mäng hakkab tööle sellisel arvutil celeronD830 5900ultra 2gbvram 160gb |
teema: AM3 emmu ja imeliku märgiga prosed AM2+/AM3 |
aunus
vastuseid: 1
vaadatud: 1070
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.03.2011 02:35:00 pealkiri: AM3 emmu ja imeliku märgiga prosed AM2+/AM3 |
| Mul am3 Emmu tahan proset osta ja ajab segadusse see, et prose juurde on kirjtatud mingi AM2+/AM3 .Mis see siis tähendab? Kas see mingi ristsugutis? Saan siis seda tüüpi proset omal kasutada? |
teema: Test Drive Unlimited 2 |
aunus
vastuseid: 1924
vaadatud: 356797
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.03.2011 23:24:15 pealkiri: Test Drive Unlimited 2 |
|
teema: Test Drive Unlimited 2 |
aunus
vastuseid: 1924
vaadatud: 356797
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2011 22:35:59 pealkiri: Test Drive Unlimited 2 |
| My daddy was a DJ, my daddy was a DJ |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
aunus
vastuseid: 2640
vaadatud: 644908
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.03.2011 18:05:29 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| Probla siis gpsiga. Lukustab ilusti võrgud ära ja saab kiiresti signaalid kätte aga on selline kamm, et näiteks igo8 gps programmi kasutada siis hullult läägib. Ja kui ma näiteks valgusfoori ta ... |
teema: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII |
aunus
vastuseid: 3131
vaadatud: 407562
|
foorum: Parem HV postitatud: 28.02.2011 15:14:18 pealkiri: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII |
Aunus, kui sa sellest taimest kuidagi kanepit näed siis palun mine kuhugi kinnisesse asutusesse tartus asudes näiteks Raja Tn 32
Kus ma sul kirjutanud, olen, et arvan, et see kanep on, eksole? M ... |
teema: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII |
aunus
vastuseid: 3131
vaadatud: 407562
|
foorum: Parem HV postitatud: 26.02.2011 21:35:08 pealkiri: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII |
Ja ikka siiani Jann1 propageerib narkootikume oma avatariga.  |
| |