Avaleht
otsing leidis 200 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
aunus

vastuseid: 4699
vaadatud: 833668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.11.2011 10:49:48   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
Kas see mäng on optipeeritud AMD-le või Intelile? Ja Videkaartidena kas AMD või NVIDIAle?
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
aunus

vastuseid: 4699
vaadatud: 833668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.11.2011 11:23:24   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
Sellest saab meie talv icon_cool.gif
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
aunus

vastuseid: 8676
vaadatud: 1620905

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 29.10.2011 10:20:17   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Kas jõulude ajal tavaliselt eesti poed ka soodustusi pakuvad arvutijuppidele? Kui soodustused tulevad siis võiks ju veel oodata arvuti ehitamisega.
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
aunus

vastuseid: 4699
vaadatud: 833668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.10.2011 19:46:23   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
See 6gb ruumi tähendab seda, et peale mängu installi peab jääma kõvakettale vähemalt 6gb ruumi, mäng ise muidugi palju suurem.
  teema: DDR3
aunus

vastuseid: 1618
vaadatud: 279909

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.10.2011 19:38:32   pealkiri: DDR3
Kas DDR3 mälud töötavad ka nii kui emaplaadil on 4 mälupesa ja kahte panna 2x2gb ja teisse 2x4gb. Mälud ise muidugi on samasugused lihtsalt samast seeriast üks mudel 2gb ja teine 4gb.
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
aunus

vastuseid: 8676
vaadatud: 1620905

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.09.2011 11:56:13   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
soovitan asja uurida icon_wink.gif
eks kindlasti võib volt kahjustada kontrat. aga kui see kontra on prose sees
siis mida see volt kahjustab? vean kasti õlle peale kihla, et alguses ei klokku
keskmine ...
  teema: Arvuti jahutamine vedelikku uputatuna.
aunus

vastuseid: 167
vaadatud: 31687

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 18.08.2011 02:23:24   pealkiri: Arvuti jahutamine vedelikku uputatuna.
, miks su avatari pildil on üks kunagistest kodus ja võõrsil seriaali tegelane?
  teema: Grand Theft Auto IV
aunus

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2011 01:58:09   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Ja iniemsed siin väidavad, et 8800gtx jääb väga lahjaks icon_lol.gif naljamehed ikka siin paljud.
, sa selle profiilimasinaga pelasid jah? Ja 8800gtx pole ka just mingi palju lahjem kui gtx260.
  teema: The Witcher 2
aunus

vastuseid: 1250
vaadatud: 207992

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2011 01:25:41   pealkiri: The Witcher 2
Sai ka natuke proovitud ja siis kohe unistall tehtud. Minu arust suhtliselt saast skyrim on ikka kõvasti parem.
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
aunus

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554552

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2011 01:17:02   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Lihtsalt runescape?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
aunus

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554552

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2011 01:14:21   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Runescape 2
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
aunus

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554552

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2011 01:12:50   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Oleksin pidanud ka noorespeas veel rohkem arvutimänge mängima oleks ka hetkel targem.
Aga võtja võiks juba uue pildi panna igav on siis vähemalt saab pelada midagi ja mõistust ragistada kuna k ...
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
aunus

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554552

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2011 00:58:00   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Cock of Doody Modyrn Warfaer 3 äkki ?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
aunus

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554552

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2011 00:55:58   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Elder Scrolls Morrowind?
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
aunus

vastuseid: 4699
vaadatud: 833668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2011 00:53:14   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
Sa elad liiga kaugel ka minust. Ja mul pole AMD vastu tegelikult eriti midagi aga kui ma tatt olin siis sõprade ees tuusasin alati inteliga ja tegin AMD rämedalt maha. Ja kui ma nüüd ostaks mingi ...
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
aunus

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554552

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2011 00:46:40   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Õige, pane uus
Edit: Kuidas sulle muidu see mäng meeldis?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
aunus

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554552

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2011 00:45:11   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
http://image.com.com/gamespot/images/2007/192/932840_20070712_screen002.jpg
  teema: Grand Theft Auto IV
aunus

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2011 00:25:33   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Aga sellise raha eest on raskem midagi sarnast sportautot leida. Oma hinna eest on ta parim valik.
  teema: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII
aunus

vastuseid: 3131
vaadatud: 407562

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 18.08.2011 00:19:05   pealkiri: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII
Me Marioga avastasime selle ja arvasime, et võiks teada anda küll sellest veast. Aga kas siis seda viga on kulukas jakallis remontida muidu, et siiani ei tööta see?
  teema: Grand Theft Auto IV
aunus

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2011 23:43:17   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Ostsin suvel calibra ja nüüd läheb kõik raha sinna alla icon_neutral.gif
transport hetkel tähtsam kui arvuti kahjuks.
  teema: Prototype 2
aunus

vastuseid: 37
vaadatud: 9096

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2011 23:40:44   pealkiri: Prototype 2
Huvitav kas projekt on välja surnud siin ka kuidagi väga vaikseks jäänud?
  teema: Paypal & eBay üldteema
aunus

vastuseid: 17702
vaadatud: 3878196

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 17.08.2011 23:37:36   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Mis arvad kas tuleb siiski koos tollide jnega odavam kui kuskilt euroopast osta samad asjad?
  teema: Väike probleem Z-5500ga
aunus

vastuseid: 4
vaadatud: 1672

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 17.08.2011 23:36:41   pealkiri: Väike probleem Z-5500ga
Mul samasugune komplekt aga woofer omadega pekkis. Kas see võim 4ohm subwoofrit võib ka ühendada? Kas võim on 4ohm stable? Ja kui on siis kui palju rms watti see võim on nii 4 kui 8ohm peal?
  teema: Logitech Z-5500 kõllid, kas ainult mina astun reha peale?
aunus

vastuseid: 627
vaadatud: 176927

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 17.08.2011 23:35:38   pealkiri: Logitech Z-5500 kõllid, kas ainult mina astun reha peale?
Mul samasugune komplekt aga woofer omadega pekkis. Kas see võim 4ohm subwoofrit võib ka ühendada? Kas võim on 4ohm stable? Ja kui on siis kui palju rms watti see võim on nii 4 kui 8ohm peal?
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
aunus

vastuseid: 4699
vaadatud: 833668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2011 23:35:20   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
Sellest tuleb ikka 2011-2012 kõige eepilisem mäng. icon_eek.gif
Kahju, et mu risu nii lahja on icon_redface.gif
Huvitav kas siin foorumist on keegi mängusõpru ka leidnud, et kelle juures külas näiteks uhkemai ...
  teema: Grand Theft Auto IV
aunus

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2011 23:31:08   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Huvitab palju pervi kaotsi läheb kui kasutada 8800gtx AGP 8x üleminekuga PCI-E x1 või x2? AGP 8x pesa peaks reaalselt ikkagi pisut kiirem olema kui x1 või x2 PCE-I.
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
aunus

vastuseid: 4699
vaadatud: 833668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2011 02:03:03   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
, doh.gif mõnikord on lihtsalt valus tehnikavõõra inimese, kes enda arvates seda ei ole juttu lugeda... aga eks ise tead mis oma rahaga teed. Edit: Järele mõeldes nüüd, pigem tundub et tegemist o ...
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
aunus

vastuseid: 4699
vaadatud: 833668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2011 17:07:59   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
AMD ei meeldi jah ja AMD phenomi x4 hinna eest paremat ei saagi inteli peal kui socket 775 cpu mingi. Socket 1366 ja 1155 või 1156 on juba kallimad ka kui phenom x4.
Ja tulevik käis sõnale GTS450 ...
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
aunus

vastuseid: 4699
vaadatud: 833668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2011 16:50:16   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
No ma ei taha AMD kasti. AMD on juustu võib jah saada sellise raha eest aga ma intel poiss. Võibolla tuleks tõesti võtta uuem DDR3 mäludega Socket 775 plate ja siis umbes AMD phenomi hinnase 775 ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
aunus

vastuseid: 17702
vaadatud: 3878196

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 16.08.2011 16:34:11   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
keskerakond lubas tõsta aga kahjuks võimule ei saanud. Inimesed ikka lollid võtsid sama jura uuesti nagu eelmine kord.
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
aunus

vastuseid: 2640
vaadatud: 644908

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.08.2011 16:27:22   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
Mis praegu uuim firmware on Galaxy-S jaoks mitte ametlikult ?
  teema: Grand Theft Auto IV
aunus

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2011 16:19:42   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Keegi siin 8800gtx ka seda mängib? Saab enamus asjad High peale panna kui shadow offi panna?
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
aunus

vastuseid: 4699
vaadatud: 833668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2011 16:18:26   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
Vaevalt oblivioni aeg kooles. Kaart mingi aasta uuem kui see mäng ja siis oli ta ka kõige võimsam kaart vahepeal. Mul 5900utlraga nagu nalja keskmise speki peal mängis oma 30-35fpsiga
  teema: Paypal & eBay üldteema
aunus

vastuseid: 17702
vaadatud: 3878196

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 16.08.2011 15:26:59   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Kui palju on hetkel tollivaba piirmäer? Uus aasta äkki nüüd tõstetud.
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
aunus

vastuseid: 4699
vaadatud: 833668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2011 15:24:48   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
Eepilised inimesed olidki kunagi väga koledad.
Aga mulle pakuti 8800gts kaarti kas selle kaardiga minu spekkidega saab pelada?
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
aunus

vastuseid: 4699
vaadatud: 833668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.08.2011 23:21:02   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
Ma olen siin foorumis ainuke kes oblivioni mängis ilma moditeta ja ma pole elu sees ühtegi modi sellele pannud icon_biggrin.gif
Mäng võiks juba kiiremini tulla prooviks oma raami peale ära kuidas töötab j ...
  teema: Grand Theft Auto IV
aunus

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.08.2011 22:19:32   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Kas isegi siis poleks šanssi mängida kui 640x480 peal kõik kõige madalam ja fps kuski 25-30 ?
Demo ka vist asjal ei ole, et saaks proovida kuidas jookseks mu kastil ja niisama ju ostma ka ei hakk ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
aunus

vastuseid: 7774
vaadatud: 1478228

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.08.2011 22:10:25   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Keegi kursis on millal uus versioon steamist tuleb? Praegune välimus juba nii igav ja läbi nämmutatud tahaks midagi uuemat välimust.
  teema: Grand Theft Auto IV
aunus

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.08.2011 22:04:44   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Aga ta siiski on parem kui kaks põlvkonda uuemat keskpärast kaarti või siis umbes sama perviga.
  teema: Grand Theft Auto IV
aunus

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.08.2011 21:55:07   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Asi on selles, et youtubes olen näinud palju videoid kus mängitakse palju nõrgema konfiga ka keskpäraselt mänge mis tegelikult tehaseandmetest on märksa lahjemad.
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
aunus

vastuseid: 2640
vaadatud: 644908

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.08.2011 21:44:54   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
Palju sellised lutsud praegu keskmiselt turul maksavad kasutatuna?
On siis tõesti mingi öö ja päev vahet i9000-1 ja i9000-2 ?
  teema: Grand Theft Auto IV
aunus

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583514

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.08.2011 21:43:50   pealkiri: Grand Theft Auto IV
, teie pilte vaadates tundub, et teil vist monitor kehvake ka kuidagi väga kehva graafika tundub piltide pealt sellise congfiga arvuti kohta.
Palju mul lootust on seda mängu mängida celeronD830 59 ...
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
aunus

vastuseid: 4699
vaadatud: 833668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.08.2011 21:40:58   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
Aga mis jupi peaks välja vahetama, et saada normaalselt mängida?
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
aunus

vastuseid: 4699
vaadatud: 833668

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.08.2011 20:54:49   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
Kas see mäng hakkab tööle sellisel arvutil celeronD830 5900ultra 2gbvram 160gb
  teema: AM3 emmu ja imeliku märgiga prosed AM2+/AM3
aunus

vastuseid: 1
vaadatud: 1070

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 08.03.2011 02:35:00   pealkiri: AM3 emmu ja imeliku märgiga prosed AM2+/AM3
Mul am3 Emmu tahan proset osta ja ajab segadusse see, et prose juurde on kirjtatud mingi AM2+/AM3 .Mis see siis tähendab? Kas see mingi ristsugutis? Saan siis seda tüüpi proset omal kasutada?
  teema: Test Drive Unlimited 2
aunus

vastuseid: 1924
vaadatud: 356797

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.03.2011 23:24:15   pealkiri: Test Drive Unlimited 2
  teema: Test Drive Unlimited 2
aunus

vastuseid: 1924
vaadatud: 356797

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.03.2011 22:35:59   pealkiri: Test Drive Unlimited 2
My daddy was a DJ, my daddy was a DJ
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
aunus

vastuseid: 2640
vaadatud: 644908

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.03.2011 18:05:29   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
Probla siis gpsiga. Lukustab ilusti võrgud ära ja saab kiiresti signaalid kätte aga on selline kamm, et näiteks igo8 gps programmi kasutada siis hullult läägib. Ja kui ma näiteks valgusfoori ta ...
  teema: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII
aunus

vastuseid: 3131
vaadatud: 407562

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 28.02.2011 15:14:18   pealkiri: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII
Aunus, kui sa sellest taimest kuidagi kanepit näed siis palun mine kuhugi kinnisesse asutusesse tartus asudes näiteks Raja Tn 32 icon_smile.gif
Kus ma sul kirjutanud, olen, et arvan, et see kanep on, eksole? M ...
  teema: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII
aunus

vastuseid: 3131
vaadatud: 407562

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 26.02.2011 21:35:08   pealkiri: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII
Ja ikka siiani Jann1 propageerib narkootikume oma avatariga. thumbs_down.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.