Tere
Panin siis peale gta 4 orginaal cd pealt.
arvut veab välja mängu kuid ikkagi kiilub kinni nii siis sain teada et viga mängu nuppudes?
peab tava nupud ära muutma kuid nii on halb mängida . ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.